Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia
- 09:00 Na tropach historii
- 09:45 Głos dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:15 Ahora Espanol
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Olsztyn Green Festival)
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Po obu stronach Wisły
- 17:15 Nad Drwęcą (8/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Astronarium (Hubble Tension)
- 19:25 Woda bydgoska
- 19:31 Las jaki jest (8/24)
- 19:45 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Człowiek zagadka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:51 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:57 Magazyn reporterski
- 18:11 Całkiem niezła historia
- 18:24 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie - flesz
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Abecadło astronomii (Komety)
- 14:40 Świadkowie czasu (Miejsce)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 18:00 Reportaż z każdej strony (Radio Majdanek)
- 18:10 Historie niezapisane
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:21 Języczek u wagi (Język pomocy)
- 19:30 RoberTeka
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:53 Krótka historia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:01 Odkryj regiony
- 19:15 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 09:29 Szlakiem drewnianych kościołów
- 09:42 Poznaj region
- 09:55 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:32 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:31 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kwartet (Recykling)
- 17:35 Psia służba
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Sokoły)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kronika (23)
- 08:16 Tematy dnia (22)
- 08:27 Pogoda (23)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 08:46 Kronika kulturalna
- 08:52 Pełnosprawni (561)
- 09:15 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kaszubach)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kronika dnia (23)
- 16:42 Pogoda (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (23)
- 17:02 Raport pogodowy (23)
- 17:04 Więcej dobra (4)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:02 Kronika kulturalna
- 18:10 Jedź bezpiecznie (960)
- 18:30 Kronika (23)
- 18:51 Tematy dnia (23)
- 19:02 Pogoda (23)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (23)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:14 Turystyczna jazda (Rumunia II)
- 19:24 Etnopejzaże (Mniejszości nieliczne - Różnorodności)
- 19:43 Małopolska na rowery (Wieliczka)
- 19:54 Pogoda (23)
- 19:57 Raport pogodowy (23)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (23)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (23)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Serial
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Szlakiem drewnianych kaplic
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:06 ABC zdrowia
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:12 Wesołe lata Telewizji Kraków
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:30 ABC pacjenta
- 08:45 Skarby Łodzi
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Sport po łódzku
- 09:45 Prosto z lasu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Reportaż
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:15 Reportaż
- 17:45 Historie z pasją
- 18:00 Reportaż
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Przed ligą
- 19:05 Pogoda
- 19:10 Rozmowa dnia
- 19:30 W życiu jak w teatrze. W teatrze jak w życiu
- 19:45 Kiedy, jak nie teraz...
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 22, 1-14 - dłuższa) Przypowieść o zaproszonych na ucztę)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Kochanowski)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - Nowe stworzenie)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Ślepa uliczka)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Opiekuńcze skrzydła. Hospicjum św. Anny w Lubartowie
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie)
- 06:40 Pod Twoją Obronę
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (23 sierpnia 1944)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Rozmowy niedokończone
- 11:25 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 11:35 Historia krzyża na Tarnicy
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Natura obiektywnie (Historia z rodzinną tradycją)
- 16:30 Święty na każdy dzień (23 sierpnia, wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy)
- 16:40 Prosto o gospodarce (Osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy)
- 17:00 Powołanie w powołaniu
- 17:30 Geopolityka
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. prał. Zdzisław Peszkowski)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Jesteś wyjątkowy)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (W nocy działo się zło)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:00 Amerykański domek na plaży
- 03:00 Miłosny trójkąt (20)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (14)
- 06:00 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 06:25 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 06:55 Yattaman (Podróż w czasie)
- 07:25 Yattaman (Egzorcysta)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (80)
- 08:30 Stellina (11)
- 09:30 Moje trzy siostry (144)
- 10:25 Yattaman (Parasol króla)
- 10:50 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 11:20 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 11:50 Yattaman (Pałac Słońca)
- 12:20 Jeden plus Dziesięć (51)
- 13:00 Helena i chłopcy (16)
- 13:30 Namiętności (82)
- 14:10 Namiętności (83)
- 14:50 Uśmiechnij się (7)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (18)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (1)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:30 Uśmiechnij się (10)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Lekcje latania
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (33)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:35 Simba lwi Król (25)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (20)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka Jutaraptora)
- 11:55 Hit na lato (3)
- 12:35 Hit na lato (4)
- 12:55 Hit na lato (1)
- 16:00 Ucieczka (Carol)
- 17:00 Ucieczka (Ying)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 22:05 Raj
- 23:50 Sekret ojczyma
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Láska a sex v Rusku
- 01:20 Televizní klub neslyšících
- 01:45 Divočina bez hranic (Aggteleki Nemzeti Park)
- 02:15 Zašlapané projekty (Emigrace kardiologa Poupy)
- 02:30 V zajetí železné opony (Bolesti černého barona)
- 02:45 Přidej se
- 03:05 Život bez obalu
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Každý den je dar
- 04:50 Svět zvířat (Medvědi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (8)
- 09:20 Bedekr IV. (Nord-Pas-de-Calais)
- 09:50 Vztahy a pouta v přírodě
- 10:40 Válka se Zemí
- 11:40 Kosatka dravá, Japonsko
- 14:00 Historie.cs
- 14:55 Titanic: Zrození obra
- 15:50 Hrady středověké Francie
- 20:00 Francouzská spojka (2)
- 22:00 Mafiáni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 EL a EKL UEFA 2024/2025 (EL nebo EKL UEFA)
- 02:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 03:15 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 03:45 MS ve sjezdu na divoké vodě 2024 Španělsko (MS Španělsko)
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (IRONMAN 70.3 Hradec Králové)
- 04:35 NEfestival - Festival NEtradičních sportů
- 04:45 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 05:00 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:30 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Venezuela)
- 08:10 Panorama
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Svět motorů
- 00:55 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 01:55 Kunstkamera
- 02:45 Chaplin šťastným otcem
- 03:05 Ladí neladí
- 04:00 Cirkus Havel
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Rangers - Plavci
- 21:10 Tony Linhart
- 21:45 Recitál Wabiho Daňka
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a habáni)
- 06:05 Hopsasa (Frisbee)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (2)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (3)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se začalo kouřit z komína)
- 18:50 Zafari II (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00