Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:10 Renegaci
- 02:05 Superprodukcja
- 03:55 Obietnica (6)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Morderstwa w Pont-L'Éveque
- 02:00 Moje córki krowy
- 03:40 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 08:27 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:50 Muzeum Polskiej Piosenki
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Jack Ryan: Teoria chaosu
- 02:45 Nasz nowy dom (251)
- 03:45 Świat według Kiepskich (226)
- 04:40 Disco Gramy (6283)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Love Island. Wyspa miłości (188)
- 02:55 Interwencja (5470)
- 03:05 Interwencja (5471)
- 03:25 Disco Polo Life (2390)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 08:05 Smerfy (Posągowy Maruda/Smerfna pizza Łasucha)
- 08:45 Smerfy (Gnomskie wakacje)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kichająca Summer)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Tajemnicze nasiona)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szczeniaczek)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Dla mamy)
- 09:55 Bing (Klocki)
- 10:05 Bing (Kaczki)
- 10:10 Bing (Koktajl)
- 10:30 Baranek Shaun (2)
- 10:35 Baranek Shaun (30)
- 10:37 Baranek Shaun (Farmer Shaun)
- 10:40 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:50 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue (Wróżki)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 MacGyver (3)
- 01:50 MacGyver (4)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (10)
- 03:40 Agenci NCIS 17 (11)
- 04:40 Układ (2)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (1)
- 07:00 Rekrut 5 (22)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:55 Rekrut 5 (22)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (21)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 03:20 Życie na pustkowiu (1)
- 08:25 Serengeti 2 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (15)
- 10:35 Życie na pustkowiu (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:50 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 02:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 02:05 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 02:10 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:00 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 05:45 Taffy 2 (Narciarze)
- 05:50 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Megapijawa)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Prosteusz)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 07:55 Potworna robota (O mały włos)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Zdarzyło się
- 02:35 Córka trenera
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Wampirzyce
- 07:30 Droga pod wiatr
- 09:00 Tajna agentka
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Ragdoll (4)
- 01:20 Sanditon 3 (2)
- 02:20 Milczący świadek 25 (1)
- 03:15 Milczący świadek 25 (2)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 10 (2)
- 05:10 Sanditon 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (7)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 09:55 Sanditon 3 (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (5)
- 00:50 Magia Nagości. Najlepsze momenty (3)
- 02:00 I love kabaret (4)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 03:55 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Poranny rogal (14)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (66)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 Poranny rogal (34)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:50 Na osi (1093)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1092)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Najpiękniej ukryte hotele (1)
- 05:10 Głodni sukcesu (4)
- 06:00 Domy gwiazd z Abbey Clancy (1)
- 07:05 Głodni sukcesu (5)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 01:55 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 04:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 04:30 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue 3 (142)
- 07:10 Blue 3 (143)
- 07:20 Blue 3 (144)
- 07:30 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:40 Blue 3 (146)
- 07:50 Blue 3 (147)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:35 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (39)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (40)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy (Malutki problem)
- 06:05 Taffy (Masz to w genach)
- 06:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:25 Taffy (Kukiełka)
- 06:35 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:40 Taffy (Misja Mish Mash)
- 06:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 07:25 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 07:55 Fineasz i Ferb (6)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Blue 2 (25)
- 00:15 Blue 2 (26)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 00:40 Kolorklocki (6)
- 00:45 Blue 2 (16)
- 00:55 Piotruś Królik (15)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (41)
- 01:20 Psi Oddział (12)
- 01:35 Blue 2 (7)
- 01:40 Blue 2 (8)
- 01:50 Blue 2 (9)
- 02:00 Blue 2 (4)
- 02:05 Tosia i Tymek (1)
- 02:20 Blue 2 (28)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 02:40 Kręciołki (82)
- 02:50 Teletubisie (46)
- 03:05 Blue (33)
- 03:10 Blue (34)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (29)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (5)
- 03:55 Tosia i Tymek (6)
- 04:10 Blue (17)
- 04:15 Blue (18)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 04:35 Blue 2 (9)
- 04:45 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue (27)
- 05:00 Superpyra (17)
- 05:05 Superpyra (18)
- 05:15 Kolorklocki (4)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (20)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (23)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (45)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 06:50 Superpyra (27)
- 07:00 Blue 2 (12)
- 07:05 Blue (46)
- 07:15 Blue (16)
- 07:25 Blue (17)
- 07:35 Blue (18)
- 07:40 Blue (25)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (10)
- 08:05 Matklocki 2 (28)
- 08:15 Blue (32)
- 08:20 Blue 2 (26)
- 08:30 Blue 2 (12)
- 08:40 Psi Oddział (4)
- 08:55 Tosia i Tymek (15)
- 09:10 Piotruś Królik (18)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (21)
- 09:50 Kręciołki (54)
- 10:00 Teletubisie (2)
- 10:15 Blue 2 (22)
- 10:25 Yakka Dee 5 (9)
- 10:30 Yakka Dee 5 (10)
- 10:40 Blue 2 (24)
- 10:50 Matklocki 2 (23)
- 10:55 Matklocki (30)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (36)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 05:00 Bernard 2 (87)
- 05:05 Bernard 2 (88)
- 05:10 Bernard 2 (90)
- 05:15 Bernard 2 (92)
- 05:20 Bernard 2 (93)
- 05:25 Bernard 2 (94)
- 05:30 Bernard 2 (95)
- 05:35 Bernard 2 (96)
- 05:40 Bernard 2 (98)
- 05:45 Bernard 2 (100)
- 05:50 Bernard 2 (101)
- 06:00 Bernard 2 (102)
- 06:05 Bernard 2 (103)
- 06:10 Bernard 3 (105)
- 06:15 Bernard 3 (107)
- 06:20 Bernard 3 (108)
- 06:25 Bernard 3 (109)
- 06:30 Bernard 3 (110)
- 06:35 Bernard 3 (111)
- 06:40 Bernard 3 (113)
- 06:45 Bernard 3 (115)
- 06:50 Bernard 3 (116)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (117)
- 11:05 Bernard 3 (118)
- 11:10 Bernard 3 (120)
- 11:15 Bernard 3 (122)
- 11:20 Bernard 3 (123)
- 11:25 Bernard 3 (124)
- 11:30 Bernard 3 (125)
- 11:35 Bernard 3 (126)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 09:00 Zabawa z Junior Music!
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Opowieści warzywne
- 00:05 Jaki jest twój zawód ?
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Jaki jest twój zawód ?
- 00:13 Zwierzęta
- 00:16 Opowieści warzywne
- 00:18 Wakacje
- 00:21 Świat podwodny
- 00:24 Sunville
- 00:27 Świat elfów
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:40 Kolorowa magia
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Wakacje
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:50 Wakacje
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Opowieści warzywne
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wstawaj!
- 01:03 Urocze miejsca
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Teraz się bawimy
- 01:11 Sunville
- 01:14 Sport, sport, sport
- 01:18 Indie
- 01:22 Teraz się bawimy
- 01:24 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:27 Zwierzęta
- 01:29 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:35 Pojazdy
- 01:37 Puffy i Tubby
- 01:41 Rodzina bobrów
- 01:43 Indie
- 01:47 Miejskie życie
- 01:49 Jak podróżujemy
- 01:54 Łazienka
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Urocze miejsca
- 02:12 Sunville
- 02:14 Przygody w przestrzeni
- 02:17 Puffy i Tubby
- 02:21 Sunville
- 02:24 Panni i Fanni
- 02:26 Grupy
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:31 Grupy
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:36 Miejskie życie
- 02:39 Muzeum
- 02:41 Puffy i Tubby
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:48 Kącik naukowy
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:55 Muzeum
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Kolorowe koło
- 03:04 Opowieści warzywne
- 03:08 Mini opowiadania
- 03:11 Jak podróżujemy
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:15 Jaki jest twój zawód ?
- 03:18 Świat elfów
- 03:21 Ding Dang Dong
- 03:23 Opowieści warzywne
- 03:26 Jaki jest twój zawód ?
- 03:29 Wstawaj!
- 03:31 Teraz się bawimy
- 03:33 Sport, sport, sport
- 03:36 Wstawaj!
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:42 Sport, sport, sport
- 03:45 Przygody w przestrzeni
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:51 Świat zwierząt
- 03:53 Wstawaj!
- 03:56 Rodzina bobrów
- 03:59 Świat zwierząt
- 04:01 Sport, sport, sport
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:06 Wstawaj!
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Towarzysze zabawy
- 04:20 Sunville
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Świat podwodny
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Sunville
- 04:39 Teraz się bawimy
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Świat podwodny
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Świat podwodny
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 05:00 Towarzysze zabawy
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:13 Posłuchaj tego
- 05:15 Oli - cykle natury
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Muzeum
- 05:26 Posłuchaj tego
- 05:29 Opowieści warzywne
- 05:31 Muzeum
- 05:33 Posłuchaj tego
- 05:36 Grupy
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Muzeum
- 05:44 Kolorowa magia
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:52 Urocze miejsca
- 05:55 Safari
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:09 Safari
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:16 Afryka
- 06:18 Zastęp strażaków
- 06:21 Mimo i Bobo
- 06:23 Dinoland
- 06:25 Toby McFly
- 06:28 Fin i Fianna
- 06:31 Przygody kaczki
- 06:34 Pojazdy
- 06:36 Łazienka
- 06:39 Galaktyczni turyści
- 06:41 Indie
- 06:45 Opowieści warzywne
- 06:47 Safari
- 06:49 Restauracja
- 06:53 Hubbi i jego koledzy
- 06:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:58 Risto Gusto
- 07:02 Urocze miejsca
- 07:05 Pojazdy
- 07:07 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:10 Opowieści warzywne
- 07:12 Pojazdy
- 07:14 Świat zwierząt
- 07:17 Hop-hop
- 07:19 Hubbi się tym zajmie
- 07:22 Mimo i Bobo
- 07:24 Świat Mimo
- 07:28 Lola i Liczby
- 07:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:33 Mały Didy
- 07:36 Opowieści warzywne
- 07:38 Wstawaj!
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Wstawaj!
- 07:51 Hop-hop
- 07:53 Lola i Liczby
- 07:55 Sippi Sappi
- 07:58 Historie Henryka
- 08:00 Mimo & Bobo PLUS
- 08:04 Urocze miejsca
- 08:08 Świat zwierząt
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:20 Sippi Sappi
- 08:22 Historie Henryka
- 08:24 Uczymy się
- 08:27 Co rośnie na drzewie?
- 08:28 Kształcików
- 08:30 Mimo i Bobo
- 08:33 Hubbi i jego koledzy
- 08:35 Lola i Liczby
- 08:38 Kolorowa magia
- 08:41 Posłuchaj tego
- 08:45 Jaki jest twój zawód ?
- 08:47 Muzeum
- 08:50 Panni i Fanni
- 08:53 Pixie 2
- 08:54 Mimo i Bobo
- 08:57 DuckSchool
- 08:59 Małe melodie
- 09:01 Mimo i Bobo
- 09:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:06 Muzeum
- 09:09 Grupy
- 09:12 Kącik naukowy
- 09:14 Posłuchaj tego
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:22 Dinoland
- 09:24 Pixie 2
- 09:25 Monika i Rudi 2
- 09:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:31 Co rośnie na drzewie?
- 09:33 Monika i Rudi
- 09:35 Mimo i Bobo
- 09:37 Małe melodie
- 09:39 Pixie 2
- 09:41 Kształcików
- 09:42 Pixie 2
- 09:43 Monika i Rudi 2
- 09:46 Wesołe królestwo
- 09:49 Monika i Rudi 2
- 09:52 Zabawa w chowanego
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Elfy przyrody
- 09:59 Dźwięki wokół nas
- 10:01 Przygody kaczki
- 10:03 Historie Henryka
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:09 Przygody kaczki
- 10:11 Toobys
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Dotty i Kitty
- 10:19 Lola i Liczby
- 10:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:23 Słodki dom
- 10:25 Afryka
- 10:27 Uczymy się
- 10:29 Risto Gusto
- 10:32 Toobys
- 10:34 Afryka
- 10:36 Restauracja
- 10:39 Mimo i Bobo
- 10:42 Mały Didy
- 10:45 Sippi Sappi
- 10:47 Dźwięki wokół nas
- 10:49 Restauracja
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Hop-hop
- 10:58 Tempo Giusto
- 11:00 Hiphopowy kaktus
- 11:02 Co rośnie na drzewie?
- 11:04 Raul
- 11:07 Fin i Fianna
- 11:10 Świat Mimo
- 11:13 Zack i Ziggy
- 11:16 ABC - duckBC
- 11:19 Cubie
- 11:21 Mały Didy
- 11:23 Margo i Felix
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Hiphopowy kaktus
- 11:32 Dinoland
- 11:34 Dinozaur Milo
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:01 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 Full Impact Serie A (1)
- 07:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - AS Roma
- 09:00 LaLiga World (2)
- 09:30 LaLiga Show (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 LaLiga World (2)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Serie A (1)
- 05:00 LaLiga (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 05:00 Fighting Fit (8)
- 06:00 Sports Adventure 4 (16)
- 06:30 Sports Adventure 4 (17)
- 07:00 Road To Nitro World Games (1)
- 10:00 Action Sports World (5)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 06:55 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:50 Celnicy 3 (7)
- 09:20 Celnicy 3 (8)
- 09:50 Celnicy 3 (9)
- 10:20 Celnicy 3 (10)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 10:01 Po 10:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:40 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 05:25 Allo, allo! (6)
- 06:00 Nieznane dzieje II wojny światowej (6)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (10)
- 07:55 The Best of Top Gear 2011/12 (1)
- 10:00 Top Gear 18 (3)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (8)
- 08:25 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont (14)
- 10:35 Przepis na remont (15)
- 11:05 Przepis na remont (16)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dzień matki)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Nowa wymówka taty)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dom na sprzedaż)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Toster)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:20 Gwiazdeczka
- 06:00 Rekruci (Rekrutacja)
- 06:50 Rekruci (Unitarka)
- 07:50 Złoty interes (Produkcja trumien)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (8)
- 09:45 Kabaretowy rejs (140)
- 10:45 Kabaretowy rejs (141)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Za murami śmierci
- 02:40 Młody i niewinny
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:25 Zameldowani (13)
- 07:55 Zameldowani 2 (1)
- 08:25 Zameldowani 2 (2)
- 08:55 Zameldowani 2 (3)
- 09:25 Zameldowani 2 (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (27)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Chłopcy z ferajny
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (5)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Kabaretowe hity (2)
- 07:05 Matki, żony i kochanki (1/22)
- 08:55 Kojak 2 (15)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Trzy siostry (253)
- 01:00 Diamentowe imperium (13)
- 02:00 Teresa (49)
- 03:00 Okrutne miasto (73)
- 04:00 Przypieczętowany los (125)
- 05:00 Sploty nienawiści (30)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 07:00 Trzy siostry (253)
- 08:00 Diamentowe imperium (13)
- 09:00 Teresa (49)
- 10:00 Okrutne miasto (73)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 01:20 Sisi (3)
- 02:10 Domina (Rodzina)
- 03:00 Detektyw Murdoch 14 (Paskudne metody)
- 03:45 Detektyw Murdoch 14 (M jak Murdoch)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:55 Znaki 2 (3)
- 06:00 Prezentuj broń! (60)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (9)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:05 Totalcar 2 (10)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol (1)
- 09:00 Drużyna A 3 (8)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Winnice miłości 2 (107)
- 02:00 Prezentuj broń! (46)
- 03:05 Prezentuj broń! (47)
- 04:10 Prezentuj broń! (48)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (107)
- 07:10 Profil 4 (5)
- 08:20 Profil 4 (6)
- 09:35 Zaklinacze koni (13)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (1)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Paranormal Activity
- 02:15 Thelma i Louise
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Porwanie)
- 06:15 Celnicy 2 (8)
- 06:50 Celnicy 2 (9)
- 07:20 Poirot (Żółty irys)
- 08:20 Poirot (Zaginiony testament)
- 09:40 Kiedy Harry poznał Sally
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Rewolta
- 02:55 Pussy Pumped To Perfection
- 03:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:55 Trzy kule
- 07:25 Chłopiec z dżungli
- 08:55 Czarownik i biały wąż
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ślady
- 02:00 Nieznajoma w kobiecie
- 03:40 W pułapce
- 05:00 Odkrycie
- 05:25 Przerzut
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Bajeczni Dorseyowie
- 08:35 Kłopotliwy wnuczek
- 10:00 Omsch
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Świat według Barneya
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Od pełni do pełni
- 07:45 Czekając na Anyę
- 09:30 Rodzina Steedów
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:20 U wrót śmierci
- 05:20 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (109)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Alicja, słodka Alicja
- 04:00 Sklepik z horrorami
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (29)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:10 Vidocówka (1)
- 07:25 Know Your Enemy - Japan
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:45 Hip Show
- 01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:50 Sporty walki: Nr.1 Fight Show
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Życie u podnóża wielkiej góry
- 04:50 Andaluzja - architektura mauretańska
- 05:50 Sarah Shark (4)
- 06:15 Sarah Shark (5)
- 06:40 Sarah Shark (6)
- 07:05 Kondor andyjski - król przestworzy
- 08:00 Człowiek i jego łódź (7)
- 08:55 Chłopiec z dziczy
- 09:40 Dzika Australia z Rayem Mearsem (2)
- 10:10 Król rzeki
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 4)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 14)
- 01:30 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 14)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (2. kwalifikacje, część 1)
- 02:55 Projekt Wywiad (Immersion Vr część 2)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 16)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 14)
- 08:20 TVGry (440)
- 08:35 Stream Nation (Star Wars: Squadrons, część 1)
- 09:20 Esports Skills Camp (3)
- 09:30 TVGry (441)
- 09:50 Stream Nation (Subnautica, część 3)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (10)
- 01:40 English is the key (11)
- 01:50 English is the key (12)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (32)
- 04:25 3ways2 (26)
- 04:35 Figures of speech (8)
- 05:00 Art land (37)
- 05:05 Art land (38)
- 05:10 Crafty hands 2 (19)
- 05:20 Okey-dokey (19)
- 05:30 Once upon a time (19)
- 05:40 Word party (7)
- 05:45 Word party (8)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (13)
- 06:15 Yummy for mummy (21)
- 06:25 Kids in action (25)
- 06:30 Kids in action (26)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (5)
- 07:00 Simple phrases (13)
- 07:10 Life around (19)
- 07:15 Life around (41)
- 07:20 Life around (56)
- 07:25 City grammar (16)
- 07:35 Basic lexis (62)
- 07:40 Basic lexis (63)
- 07:45 Step by step 2 (25)
- 07:50 Step by step 2 (26)
- 07:55 Step by step 2 (27)
- 08:00 Film set (46)
- 08:15 Film set (47)
- 08:30 Film set (48)
- 08:45 Euronews. futuris (62)
- 08:50 Euronews. futuris (63)
- 08:55 Euronews. futuris (64)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 The language of business (1)
- 10:15 The language of business (2)
- 10:30 Business words (1)
- 10:35 Business words (2)
- 10:40 3ways2 (1)
- 10:45 3ways2 (2)
- 10:50 Best of the best (1)
- 10:55 Best of the best (2)
- 11:00 Art land (37)
- 11:05 Art land (38)
- 11:10 Crafty hands 2 (19)
- 11:20 Okey-dokey (19)
- 11:30 Once upon a time (19)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Mode
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Alina Sanchez 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 10
- 08:35 Dokument
- 09:25 Polskie dziedzictwo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia
- 09:00 Na tropach historii
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 09:29 Szlakiem drewnianych kościołów
- 09:42 Poznaj region
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kronika (23)
- 08:16 Tematy dnia (22)
- 08:27 Pogoda (23)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 08:46 Kronika kulturalna
- 08:52 Pełnosprawni (561)
- 09:15 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kaszubach)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Serial
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:30 ABC pacjenta
- 08:45 Skarby Łodzi
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Sport po łódzku
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Słowo życia ((Mt 22, 1-14 - dłuższa) Przypowieść o zaproszonych na ucztę)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Jan Kochanowski)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - Nowe stworzenie)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Ślepa uliczka)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Opiekuńcze skrzydła. Hospicjum św. Anny w Lubartowie
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie)
- 06:40 Pod Twoją Obronę
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (23 sierpnia 1944)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Rozmowy niedokończone
- 11:25 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Amerykański domek na plaży
- 03:00 Miłosny trójkąt (20)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (14)
- 06:00 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 06:25 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 06:55 Yattaman (Podróż w czasie)
- 07:25 Yattaman (Egzorcysta)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (80)
- 08:30 Stellina (11)
- 09:30 Moje trzy siostry (144)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (33)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:35 Simba lwi Król (25)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (20)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Láska a sex v Rusku
- 01:20 Televizní klub neslyšících
- 01:45 Divočina bez hranic (Aggteleki Nemzeti Park)
- 02:15 Zašlapané projekty (Emigrace kardiologa Poupy)
- 02:30 V zajetí železné opony (Bolesti černého barona)
- 02:45 Přidej se
- 03:05 Život bez obalu
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Každý den je dar
- 04:50 Svět zvířat (Medvědi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (8)
- 09:20 Bedekr IV. (Nord-Pas-de-Calais)
- 09:50 Vztahy a pouta v přírodě
- 10:40 Válka se Zemí
- 11:40 Kosatka dravá, Japonsko
- 14:00 Historie.cs
- 14:55 Titanic: Zrození obra
- 15:50 Hrady středověké Francie
- 20:00 Francouzská spojka (2)
- 22:00 Mafiáni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 EL a EKL UEFA 2024/2025 (EL nebo EKL UEFA)
- 02:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 03:15 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 03:45 MS ve sjezdu na divoké vodě 2024 Španělsko (MS Španělsko)
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (IRONMAN 70.3 Hradec Králové)
- 04:35 NEfestival - Festival NEtradičních sportů
- 04:45 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 05:00 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:30 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Venezuela)
- 08:10 Panorama
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Svět motorů
- 00:55 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 01:55 Kunstkamera
- 02:45 Chaplin šťastným otcem
- 03:05 Ladí neladí
- 04:00 Cirkus Havel
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Rangers - Plavci
- 21:10 Tony Linhart
- 21:45 Recitál Wabiho Daňka
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a habáni)
- 06:05 Hopsasa (Frisbee)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (2)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (3)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se začalo kouřit z komína)
- 18:50 Zafari II (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Akcja: innowacja (Kosmos)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Fakty po Faktach
- 09:45 Horyzont
- 10:20 Szkło kontaktowe
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 ITbiznes (188)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Pieniądze z papieru (102)
- 04:00 Twój branding (107)
- 04:15 Kadry w pigułce (143)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (22)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Po godzinach: Konie (15)
- 11:15 Twój branding (107)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:10 Renegaci
- 02:05 Superprodukcja
- 03:55 Obietnica (6)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Morderstwa w Pont-L'Éveque
- 02:00 Moje córki krowy
- 03:40 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 08:27 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:50 Muzeum Polskiej Piosenki
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Schlesien Journal
- 09:00 Tamte lata, tamte dni
- 09:30 Wiesz jak jest
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pin do kultury
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Alina Sanchez 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Prywatne życie zwierząt 10
- 08:35 Dokument
- 09:25 Polskie dziedzictwo
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Z historią na Ty
- 08:20 Trzcina, ryby i grzyby
- 08:40 Ogród i nie tylko
- 08:50 ABC zdrowia
- 09:00 Na tropach historii
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Pamiętajcie o ogrodach
- 08:13 RODowity działkowiec
- 08:25 Całkiem niezła historia
- 08:38 Niezwykłe historie z pocztówek
- 08:51 Astronarium
- 09:15 Tour de Lubuskie - bis
- 09:26 Twój punkt widzenia
- 09:30 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:33 Stacja Rzeszów Główny
- 08:48 Dokument w TVP Rzeszów
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:04 Nielegalne kościoły
- 09:35 Z życia regionu
- 09:53 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 09:29 Szlakiem drewnianych kościołów
- 09:42 Poznaj region
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kronika (23)
- 08:16 Tematy dnia (22)
- 08:27 Pogoda (23)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 08:46 Kronika kulturalna
- 08:52 Pełnosprawni (561)
- 09:15 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kaszubach)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Serial
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:22 Podróże z historią
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Reportaż
- 08:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 08:30 ABC pacjenta
- 08:45 Skarby Łodzi
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Sport po łódzku
- 09:45 Prosto z lasu
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Goło i niewesoło)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:05 Szpital (273)
- 03:05 Nauka jazdy 5 (12/30)
- 03:40 Recepta na stary dom 3 (7/14)
- 04:10 Jak to jest zrobione? (6/26)
- 04:45 Kto was tak urządził?
- 05:35 Ukryta prawda (586)
- 06:40 Ten moment (44)
- 07:15 Kuchenne rewolucje (Banino, Smacznego)
- 10:05 Szpital (784)
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Serwis informacyjny
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 BBC News
- 03:00 BBC News
- 04:00 BBC News
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 The Travel Show
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 The Travel Show
- 11:00 BBC News
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00