Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Renegaci
- 02:05 Superprodukcja
- 03:55 Obietnica (6)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (8)
- 14:00 Złoty chłopak (235)
- 14:55 Jaka to melodia? (5199)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (801)
- 16:05 Dziedzictwo (328)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5337)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (189)
- 21:10 Vabank
- 23:10 Renegaci
- 00:10 Morderstwa w Pont-L'Éveque
- 02:00 Moje córki krowy
- 03:40 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 11:15 Operacja zdrowie (Nikotynizm)
- 11:50 Barwy szczęścia (3013)
- 12:30 Koło fortuny (1640)
- 13:15 Akacjowa 38 (411)
- 14:05 Va banque (751)
- 14:35 Na sygnale (Żądza pieniądza)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (16)
- 16:00 Koło fortuny (1641)
- 16:35 Familiada (2875)
- 17:15 Miłość i nadzieja (16)
- 18:10 Va banque (752)
- 18:45 Akacjowa 38 (436)
- 19:35 Barwy szczęścia (3013)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Ptaszek na uwięzi
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Komu kłaniają się gnomy?)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Polskie Parki Narodowe (Karkonoski Park Narodowy)
- 08:27 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:50 Muzeum Polskiej Piosenki
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Rola życia (Arkadiusz Janiczek)
- 17:32 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 17:48 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Astma)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:25 Jack Ryan: Teoria chaosu
- 02:45 Nasz nowy dom (251)
- 03:45 Świat według Kiepskich (226)
- 04:40 Disco Gramy (6283)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Nowa rodzina)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5473)
- 16:35 Gliniarze (Fanty)
- 17:35 Sekrety rodziny (391)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (823)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Parada serc
- 01:55 Love Island. Wyspa miłości (188)
- 02:55 Interwencja (5470)
- 03:05 Interwencja (5471)
- 03:25 Disco Polo Life (2390)
- 08:05 Smerfy (Posągowy Maruda/Smerfna pizza Łasucha)
- 08:45 Smerfy (Gnomskie wakacje)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kichająca Summer)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Tajemnicze nasiona)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szczeniaczek)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Dla mamy)
- 09:55 Bing (Klocki)
- 10:05 Bing (Kaczki)
- 10:10 Bing (Koktajl)
- 10:30 Baranek Shaun (2)
- 10:35 Baranek Shaun (30)
- 10:37 Baranek Shaun (Farmer Shaun)
- 10:40 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:50 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue (Wróżki)
- 11:40 Blue (Praca)
- 11:45 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Wyścig żółwia z teropodem/Głodni mięsożercy)
- 00:55 MacGyver (3)
- 01:50 MacGyver (4)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (10)
- 03:40 Agenci NCIS 17 (11)
- 04:40 Układ (2)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (1)
- 07:00 Rekrut 5 (22)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:55 Rekrut 5 (22)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (17)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (18)
- 12:45 Rekrut: FBI (1)
- 13:40 MacGyver (3)
- 14:30 MacGyver (4)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (3)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (4)
- 17:25 MacGyver (5)
- 18:15 MacGyver (6)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (5)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (6)
- 21:05 Elizjum
- 23:20 Watchmen. Strażnicy
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (21)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 03:20 Życie na pustkowiu (1)
- 08:25 Serengeti 2 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (15)
- 10:35 Życie na pustkowiu (2)
- 11:35 Dzika Francja (1)
- 12:40 Serengeti 2 (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 14:40 W okowach mrozu 6 (22)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 16:45 Dzika Francja (1)
- 17:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu (3)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (16)
- 23:00 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:50 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 02:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 02:05 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 02:10 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:00 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 05:45 Taffy 2 (Narciarze)
- 05:50 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Megapijawa)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Prosteusz)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 07:55 Potworna robota (O mały włos)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Sekretny gang)
- 22:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 22:50 Taffy 2 (112)
- 23:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 23:15 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 23:20 Taffy 2 (Mama!)
- 23:30 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 23:35 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 00:55 Zdarzyło się
- 02:35 Córka trenera
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Wampirzyce
- 07:30 Droga pod wiatr
- 09:00 Tajna agentka
- 10:30 Szef
- 12:25 W zawieszeniu
- 16:10 Gra tajemnic
- 18:00 Poza czasem
- 23:00 Sędzia i kat
- 00:20 Ragdoll (4)
- 01:20 Sanditon 3 (2)
- 02:20 Milczący świadek 25 (1)
- 03:15 Milczący świadek 25 (2)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 10 (2)
- 05:10 Sanditon 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (7)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 09:55 Sanditon 3 (2)
- 10:55 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 12:00 Ojciec Brown 9 (7)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 14:50 Sanditon 3 (2)
- 15:50 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 16:55 Ojciec Brown 9 (8)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 23 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 22:10 Tajemnice Brokenwood (1)
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 11:35 Celnicy (6)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (5)
- 00:50 Magia Nagości. Najlepsze momenty (3)
- 02:00 I love kabaret (4)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 03:55 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Poranny rogal (14)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (66)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 Poranny rogal (34)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:50 Na osi (1093)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (4)
- 19:00 77 TV (Przypadków lotniczych)