Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Sissi - młoda cesarzowa
- 03:05 Psy 2. Ostatnia krew
- 16:40 Przed ekranem (14)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 31 (Bal u konsula)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Strzelanka)
- 21:20 Hit na sobotę: Conan Barbarzyńca
- 23:20 John Rambo
- 01:10 Mój przyjaciel szpieg
- 03:05 Moje idealne życie
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (3010)
- 05:25 Barwy szczęścia (3011)
- 06:00 Barwy szczęścia (3012)
- 06:35 M jak miłość (1804)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:45 To jest grane (22)
- 12:25 Z głową w chmurach
- 14:00 Familiada (2876)
- 14:35 Koło fortuny (1642)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 2 (Lanberry)
- 18:10 Va banque (753)
- 18:45 Akacjowa 38 (437)
- 19:40 "Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (21)
- 22:10 Panorama
- 22:50 Miłość jest blisko
- 00:25 Legendy regionalne (Utopce w krainie św. Anny)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (315)
- 02:05 Dzikie pszczoły (60)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1318)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Walka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niezwykłe życie pana Biegusa)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna o egzotycznym smaku)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (16)
- 10:00 Dobrego dnia
- 16:00 Na sygnale (Przeszkoda)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 WAWA Bohaterom
- 17:21 Saga rodów (Ród Hallerów)
- 17:40 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 17:50 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (4)
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:48 Sport
- 21:54 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Podróż sentymentalna)
- 01:55 Spider-Man 3
- 04:50 Disco Gramy (6284)
- 05:35 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:35 Hotel Transylwania 2
- 10:15 Faceci w czerni 3
- 14:40 Gliniarze (Jedyna miłość)
- 15:40 Gliniarze (Cicha śmierć)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (395)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Prezydenci i premierzy (362)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 23:00 Venom
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (189)
- 02:05 STOP Drogówka (304)
- 03:05 Interwencja (5471)
- 03:25 Disco Polo Life (2391)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (112)
- 09:00 Galileo (870)
- 10:00 Galileo (871)
- 11:05 #Jesteśmy dla dzieci (242)
- 11:30 Ewa gotuje (488)
- 00:50 Zabójczy arsenał
- 02:35 Zobacz to!: Dyżur 3 (33)
- 03:15 Menu na miarę (8)
- 04:00 Menu na miarę (9)
- 04:35 Menu na miarę (10)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 06:00 Taki jest świat 9 (34)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Tylko prawda)
- 00:55 Śmiertelna odwilż
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (190)
- 04:00 Niesamowite! (Skuter)
- 04:35 Niesamowite! (Firma na sprzedaż)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Gra muzyka (6)
- 07:00 Dom dla psa (9)
- 08:00 Ale numer! 20 (17)
- 08:35 Ale numer! 20 (18)
- 09:00 Hit Kabaret Show (7)
- 17:20 Astro Boy
- 20:00 Asterix i Kleopatra
- 21:40 Dzielnica strachu (Królowa nocy)
- 10:00 Car SOS (Ford Fiesta XR2)
- 11:00 Car SOS (Honda CRX)
- 12:00 Car SOS (Citroën SM)
- 13:00 Car SOS (TVR Grantura)
- 14:00 Car SOS (Volkswagen Golf GTI)
- 15:00 Car SOS (Triumph TR7)
- 02:45 MacGyver (5)
- 03:40 MacGyver (6)
- 04:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (5)
- 05:15 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Agenci NCIS 17 (10)
- 07:00 Agenci NCIS 17 (11)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (12)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (13)
- 09:50 Kobra - oddział specjalny (6)
- 10:50 Kobra - oddział specjalny (7)
- 11:50 Lot
- 14:50 Rycerz króla Artura
- 17:40 Super 8
- 20:00 Elizjum
- 00:00 Zabójcze kataklizmy 2 (4)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 01:50 W okowach mrozu 6 (22)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 03:25 Serengeti 2 (4)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (15)
- 05:05 Dzika Francja (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 4 (5)
- 06:25 Serengeti 3 (1)
- 07:35 Serengeti 3 (2)
- 08:50 Serengeti 3 (3)
- 10:00 Dzika Francja (1)
- 11:00 Starożytne mocarstwa (6)
- 12:00 W okowach mrozu 5 (13)
- 12:55 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 13:50 Jak budowano imperia (4)
- 16:55 Życie na pustkowiu (3)
- 17:55 Dzika Francja (1)
- 19:00 Planeta zmian (1)
- 20:00 Brytyjskie fabryki 3 (4)
- 21:10 Zjawiskowa Ziemia (3)
- 22:15 W okowach mrozu 6 (17)
- 23:20 Dzika Francja (1)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 00:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:35 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 01:45 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 01:50 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 02:00 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 02:05 Taffy 2 (Zjazd)
- 02:10 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 02:35 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig Szefa Kuchni)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 05:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 05:50 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kotowtór)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Czasołamaczka)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 07:55 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 08:00 Taffy (Nowszy model)
- 08:10 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 08:25 Taffy (W klatce)
- 08:30 Taffy (Podchody z duchami)
- 08:35 Taffy (Rozgrywka)
- 08:45 Taffy (Rywal)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (38)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 14:00 Taffy (Szopi Księżyc)
- 14:05 Taffy (Kochany klops)
- 14:20 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 14:50 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 15:20 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Ciasto twarde/ Szczurzy ogon)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 22:20 Obóz Kikiwaka 6 (Wykończeni)
- 22:50 Raven na chacie (8)
- 23:20 Raven na chacie (9)
- 23:50 Fatalna czarownica (W ciele nietoperza)
- 00:40 Opening Night
- 02:15 Good Girl
- 03:45 Interwencja
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:10 Guido Superbohater
- 07:35 Spisek
- 09:35 Agora
- 11:40 Nauka spadania
- 13:15 Oda do radości
- 14:50 Maudie
- 16:45 Kochankowie z Księżyca
- 20:00 Legalna blondynka
- 21:40 Między miejscami
- 23:15 Bez miłości ani słowa
- 00:05 Ulica nadziei 3 (11)
- 01:00 Niezapomniane 5 (3)
- 01:55 Śmierć z dala od palm (6)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood (1)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (3)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (5)
- 07:00 Śmierć pod palmami 5 (4)
- 08:10 Lewis (1)
- 09:15 Morderstwa w Midsomer 16 (3)
- 11:10 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 12:15 Śmierć z dala od palm (5)
- 13:25 Sanditon 3 (2)
- 14:30 Tajemnice Brokenwood (1)
- 16:25 Śmierć pod palmami 5 (5)
- 17:35 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 18:40 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 19:50 Śmierć z dala od palm (6)
- 21:00 Milczący świadek 25 (3)
- 22:05 Milczący świadek 25 (4)
- 23:15 Ragdoll (5)
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (5)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (3)
- 01:45 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (2)
- 02:45 I love kabaret (3)
- 03:45 I love kabaret (6)
- 04:45 I love kabaret (3)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (62)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Survivalowa rodzina (4)
- 08:20 To leci w sieci (4)
- 08:45 To leci w sieci (1)
- 09:10 To leci w sieci (7)
- 09:35 Historia kultowych marek (3)
- 12:40 Rozmowy kontrolowane
- 18:30 I love kabaret (7)
- 19:30 Hity polskiego kabaretu 6 (4)
- 20:20 Piekielna pułapka
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:55 Dzika kuchnia (2)
- 01:30 Dzika kuchnia (3)
- 02:00 Dzika kuchnia (4)
- 02:30 Dzika kuchnia (5)
- 03:05 Dzika kuchnia (7)
- 03:35 Dzika kuchnia (1)
- 04:10 Dzika kuchnia (2)
- 04:40 Dzika kuchnia (3)
- 05:10 Dzika kuchnia (4)
- 05:45 Kuchnia na dziko (3)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:35 Turystyczna jazda (Łotwa: Północna Kurlandia)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:05 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 08:05 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 09:05 Giganty na drogach (9)
- 10:05 Giganty na drogach (10)
- 11:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 12:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 13:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 10:00 Przepis na remont 2 (12)
- 10:30 Przepis na remont 2 (13)
- 11:00 Przepis na remont 2 (14)
- 11:30 Przepis na remont 2 (15)
- 11:55 Przepis na remont 2 (16)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 16:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 08:10 Głodni sukcesu (1)
- 09:15 Głodni sukcesu (2)
- 10:20 Głodni sukcesu (3)
- 11:25 Domy gwiazd z Abbey Clancy (2)
- 16:45 Głodni sukcesu (1)
- 17:50 Głodni sukcesu (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 01:30 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 01:55 Spidey i superkumple (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 04:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 04:30 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 05:00 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Basen)
- 07:10 Blue (Sklep)
- 07:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 07:30 Blue (25)
- 07:40 Blue (Plaża)
- 07:50 Blue (Piraci)
- 08:00 Blue (Babunie)
- 08:10 Blue (Strumyk)
- 08:20 Blue (Wróżki)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (2)
- 09:30 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 12:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 13:00 Disney Junior Ariel (4)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 16:00 Blue 2 (88)
- 16:10 Blue 2 (Helikopter)
- 16:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 16:30 Blue 2 (U fryzjera)
- 16:40 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 16:50 Blue 2 (85)
- 17:00 Blue 2 (92)
- 17:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 17:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 17:30 Disney Junior Ariel (1)
- 20:00 Blue 3 (117)
- 20:10 Blue 3 (118)
- 20:20 Blue 3 (119)
- 20:30 Disney Junior Ariel (2)
- 21:00 Spidey i superkumple (53)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (15)
- 00:10 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:35 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (41)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (42)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Bohaterka / Sobowtór)
- 06:00 Taffy 2 (Dług)
- 06:05 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:10 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:25 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 06:35 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 06:40 Taffy 2 (Aport!)
- 06:55 Fineasz i Ferb (19)
- 07:25 Fineasz i Ferb (10)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście (13)
- 18:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 18:05 Taffy (Podchody z duchami)
- 18:20 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 18:30 Taffy (Cudowna lampa)
- 18:35 Taffy (Piskofobia)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (60)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (61)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (62)
- 00:05 Blue 2 (27)
- 00:15 Blue 2 (28)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 00:40 Kolorklocki (7)
- 00:45 Blue 2 (17)
- 00:55 Piotruś Królik (16)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (42)
- 01:20 Psi Oddział (13)
- 01:35 Blue 2 (10)
- 01:40 Blue 2 (11)
- 01:50 Blue 2 (12)
- 02:00 Blue 2 (7)
- 02:05 Tosia i Tymek (2)
- 02:20 Blue 2 (30)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 02:40 Kręciołki (83)
- 02:50 Teletubisie (47)
- 03:05 Blue (35)
- 03:10 Blue (36)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (30)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (15)
- 03:45 Tosia i Tymek (7)
- 03:55 Tosia i Tymek (8)
- 04:10 Blue (19)
- 04:15 Blue (20)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 04:35 Blue 2 (11)
- 04:45 Blue 2 (10)
- 04:50 Blue (29)
- 05:00 Superpyra (19)
- 05:05 Superpyra (20)
- 05:15 Kolorklocki (5)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (22)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (25)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 Piotruś Królik (27)
- 06:25 JoJo i Babcia 2 (31)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 06:55 Blue (29)
- 07:05 Blue (30)
- 07:15 Blue (31)
- 07:20 Blue (32)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (7)
- 07:45 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 08:10 W Papierowej Krainie (27)
- 08:20 Blue (51)
- 08:30 Blue 2 (50)
- 08:40 Blue 2 (2)
- 08:50 Blue 2 (3)
- 09:00 Blue 2 (5)
- 09:10 Blue 2 (6)
- 09:15 Mała kuchnia świata (7)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (13)
- 09:45 JoJo i Babcia 3 (14)
- 09:55 Kręciołki (63)
- 10:10 Kręciołki (64)
- 10:25 Blue 2 (39)
- 10:35 Blue 2 (40)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (7)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (37)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 11:50 Superpyra (34)
- 12:00 Blue 2 (18)
- 12:10 Blue (25)
- 12:15 Blue (31)
- 12:25 Blue (5)
- 12:35 Blue 2 (18)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 13:05 Blue 2 (43)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (36)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (42)
- 13:40 Psi Oddział (13)
- 13:55 Blue 2 (10)
- 14:05 Blue 2 (11)
- 14:15 Blue 2 (12)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 14:35 Blue 2 (32)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (37)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 15:50 Blue (26)
- 16:00 Blue (32)
- 16:10 Blue (33)
- 16:20 Matklocki (22)
- 16:25 Blue 2 (22)
- 16:35 Kolorklocki (13)
- 16:40 Kolorklocki (14)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 17:10 Blue 2 (44)
- 17:15 Piotruś Królik (17)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (14)
- 18:00 Blue 2 (13)
- 18:10 Blue 2 (14)
- 18:15 Blue 2 (15)
- 18:25 Tosia i Tymek (8)
- 18:40 Blue 2 (33)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 19:00 Kręciołki (85)
- 19:15 Teletubisie (49)
- 19:30 Blue (33)
- 19:40 Blue (34)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (31)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (16)
- 20:20 Tosia i Tymek (9)
- 20:30 Tosia i Tymek (10)
- 20:45 Blue 2 (31)
- 20:55 Blue 2 (32)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (50)
- 21:15 Blue 2 (13)
- 21:25 Blue 2 (14)
- 21:35 Superpyra (21)
- 21:40 Superpyra (22)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (26)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (27)
- 22:10 Kolorklocki (7)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (37)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (22)
- 23:35 Matklocki (22)
- 23:40 Blue 2 (17)
- 23:50 Blue (23)
- 23:55 Blue (29)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:05 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 05:00 Bernard 3 (151)
- 05:05 Bernard 3 (152)
- 05:10 Bernard 3 (153)
- 05:15 Bernard 3 (155)
- 05:20 Bernard 3 (156)
- 05:25 Bernard (1)
- 05:30 Bernard (2)
- 05:35 Bernard (4)
- 05:40 Bernard (5)
- 05:45 Bernard (7)
- 05:50 Bernard (8)
- 05:55 Bernard (9)
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Bernard (30)
- 08:05 Bernard (31)
- 08:08 Bernard (32)
- 08:10 Bernard (33)
- 08:15 Bernard (34)
- 08:18 Bernard (35)
- 08:20 Bernard (36)
- 08:30 Bernard (37)
- 08:35 Bernard (38)
- 08:38 Bernard (39)
- 08:40 Bernard (40)
- 08:45 Bernard (42)
- 08:48 Bernard (41)
- 08:50 Bernard (43)
- 09:00 Bernard (44)
- 09:05 Bernard (45)
- 09:08 Bernard 2 (46)
- 09:10 Bernard 2 (47)
- 09:15 Bernard 2 (48)
- 09:18 Bernard 2 (49)
- 09:20 Bernard 2 (50)
- 09:30 Bernard 2 (51)
- 09:33 Bernard 2 (52)
- 09:35 Bernard 2 (53)
- 09:40 Bernard 2 (54)
- 09:43 Bernard 2 (55)
- 09:45 Bernard 2 (56)
- 09:50 Bernard 2 (57)
- 10:00 Bernard 2 (59)
- 10:03 Bernard 2 (58)
- 10:05 Bernard 2 (60)
- 10:10 Bernard 2 (61)
- 10:15 Bernard 2 (62)
- 10:20 Bernard 2 (63)
- 10:25 Bernard 2 (64)
- 10:30 Bernard 2 (65)
- 10:33 Bernard 2 (66)
- 10:35 Bernard 2 (67)
- 10:40 Bernard 2 (68)
- 10:45 Bernard 2 (69)
- 10:48 Bernard 2 (70)
- 10:50 Bernard 2 (71)
- 10:55 Bernard 2 (72)
- 11:00 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 11:50 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:00 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 12:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 12:30 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 12:40 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 12:50 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:00 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 13:15 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:10 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 14:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:10 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:55 Power Players (11)
- 17:10 Power Players (12)
- 17:20 Power Players (13)
- 17:30 Power Players (14)
- 17:50 Power Players (15)
- 18:00 Power Players (16)
- 18:15 Power Players (17)
- 18:25 Power Players (18)
- 18:40 Power Players (19)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 19:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 20:10 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 20:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 21:10 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:10 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 22:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 23:10 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Wstawaj!
- 00:04 Kolorowa magia
- 00:06 Kolorowe koło
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Zwierzęta
- 00:15 Świat elfów
- 00:18 Świat podwodny
- 00:20 Jaki jest twój zawód ?
- 00:23 Sunville
- 00:26 Świat podwodny
- 00:29 Wakacje
- 00:32 Kolorowe koło
- 00:35 Wakacje
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Jaki jest twój zawód ?
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:51 Wakacje
- 00:53 Kolorowe koło
- 00:56 Świat podwodny
- 00:59 Wakacje
- 01:01 Opowieści warzywne
- 01:04 Urocze miejsca
- 01:07 Jak podróżujemy
- 01:10 Puffy i Tubby
- 01:13 Towarzysze zabawy
- 01:16 Sport, sport, sport
- 01:21 Miejskie życie
- 01:23 Zwierzęta
- 01:26 Łazienka
- 01:28 Urocze miejsca
- 01:31 Posłuchaj tego
- 01:33 Indie
- 01:36 Opowieści warzywne
- 01:39 Safari
- 01:41 Łazienka
- 01:44 Sunville
- 01:47 Świat podwodny
- 01:49 Sunville
- 01:53 Galaktyczni turyści
- 01:55 Posłuchaj tego
- 01:58 Safari
- 02:01 Świat elfów
- 02:04 Przygody w przestrzeni
- 02:08 Puffy i Tubby
- 02:12 Sunville
- 02:14 Grupy
- 02:17 Miejskie życie
- 02:19 Jaki jest twój zawód ?
- 02:22 Kącik naukowy
- 02:24 Kolorowe koło
- 02:27 Oli - cykle natury
- 02:30 Sunville
- 02:33 Panni i Fanni
- 02:36 Kolorowa magia
- 02:39 Safari
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Grupy
- 02:48 Posłuchaj tego
- 02:52 Kolorowe koło
- 02:55 Safari
- 02:58 Puffy i Tubby
- 03:02 Muzeum
- 03:04 Panni i Fanni
- 03:06 Przygody w przestrzeni
- 03:09 Grupy
- 03:13 Opowieści warzywne
- 03:15 Świat zwierząt
- 03:19 Opowieści warzywne
- 03:21 Sport, sport, sport
- 03:24 Przygody w przestrzeni
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Świat zwierząt
- 03:33 Taniec
- 03:36 Teraz się bawimy
- 03:38 Mini opowiadania
- 03:40 Jak podróżujemy
- 03:43 Wstawaj!
- 03:45 Teraz się bawimy
- 03:47 Posłuchaj tego
- 03:49 Świat elfów
- 03:52 Taniec
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:03 Urocze miejsca
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Rodzina bobrów
- 04:13 Wakacje
- 04:16 Sunville
- 04:19 Towarzysze zabawy
- 04:22 Teraz się bawimy
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:27 Wakacje
- 04:29 Świat podwodny
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Wakacje
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:40 Świat podwodny
- 04:42 Sunville
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Towarzysze zabawy
- 05:12 Wakacje
- 05:15 Panni i Fanni
- 05:18 Miyu i Litto
- 05:21 Grupy
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:26 Grupy
- 05:28 Kolorowe koło
- 05:31 Urocze miejsca
- 05:33 Kolorowe koło
- 05:36 Kolorowe koło
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:42 Panni i Fanni
- 05:44 Grupy
- 05:46 Kolorowa magia
- 05:49 Muzeum
- 05:52 Grupy
- 05:54 Kolorowa magia
- 05:57 Opowieści warzywne
- 05:59 Panni i Fanni
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:05 Panni i Fanni
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:09 Miyu i Litto
- 06:12 Opowieści warzywne
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Afryka
- 06:21 Hop-hop
- 06:23 Wesołe królestwo
- 06:26 Połączony świat
- 06:29 Skoczkowie Planet
- 06:33 Mały Didy
- 06:35 Restauracja
- 06:39 Świat zwierząt
- 06:42 Mini opowiadania
- 06:45 Świat elfów
- 06:48 Sunville
- 06:51 Świat Mimo
- 06:54 Uczymy się
- 06:56 Dinoland
- 06:59 Mimo & Bobo PLUS
- 07:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:06 Zwierzęta
- 07:09 Świat podwodny
- 07:11 Świat zwierząt
- 07:13 Urocze miejsca
- 07:16 Miejskie życie
- 07:18 Morskie przygody
- 07:22 Margo i Felix
- 07:25 Risto Gusto
- 07:28 Margo i Felix
- 07:31 DuckSchool
- 07:34 Lola i Liczby
- 07:36 Zack i Ziggy
- 07:39 Jaki jest twój zawód ?
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:45 Wstawaj!
- 07:47 Urocze miejsca
- 07:50 Ding Dang Dong
- 07:53 Świat zwierząt
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Albert tłumaczy
- 08:00 Wstawaj!
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Wstawaj!
- 08:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:07 Przygody kaczki
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:13 Wstawaj!
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Teraz się bawimy
- 08:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:26 Pixie 2
- 08:27 Hubbi i jego koledzy
- 08:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:33 Toobys
- 08:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:37 Dotty i Kitty
- 08:42 Urocze miejsca
- 08:45 Kolorowe koło
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Urocze miejsca
- 08:53 Panni i Fanni
- 08:57 Co rośnie na drzewie?
- 08:58 Lola i Liczby
- 09:00 Fin i Fianna
- 09:03 Kolorowa Klara
- 09:05 Fin i Fianna
- 09:08 Toobys
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:13 Miyu i Litto
- 09:16 Jaki jest twój zawód ?
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:21 Muzeum
- 09:24 Miyu i Litto
- 09:28 Toobys
- 09:30 Dotty i Kitty
- 09:33 Co rośnie na drzewie?
- 09:35 Kolorowa Klara
- 09:37 Lola i Liczby
- 09:39 Sippi Sappi
- 09:41 Zabawa w chowanego
- 09:44 Historie Henryka
- 09:46 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:49 Uczymy się
- 09:52 Wesoła łąka
- 09:55 Fin i Fianna
- 09:58 Wesoła łąka
- 10:01 Uczymy się
- 10:04 Słodki dom
- 10:05 Małe melodie
- 10:07 Co rośnie na drzewie?
- 10:08 Kształcików
- 10:10 DuckSchool
- 10:12 Dotty i Kitty
- 10:15 Afryka
- 10:18 Uczymy się
- 10:21 Monika i Rudi 2
- 10:24 Słodki dom
- 10:25 Zabawa w chowanego
- 10:29 Historie Henryka
- 10:31 Risto Gusto
- 10:34 Toobys
- 10:36 Brygada ogniowa
- 10:39 Restauracja
- 10:42 Lola i Liczby
- 10:44 Hiphopowy kaktus
- 10:46 Tempo Giusto
- 10:48 Zack i Ziggy
- 10:51 Elfy przyrody
- 10:52 Zabawa w chowanego
- 10:55 Restauracja
- 10:58 Uczymy się
- 11:01 Sippi Sappi
- 11:04 Cubie
- 11:06 Margo i Felix
- 11:09 Drużyna lalek
- 11:11 Dźwięki wokół nas
- 11:13 Mały Didy
- 11:16 Lola i Liczby
- 11:19 Wesołe królestwo
- 11:22 Hiphopowy kaktus
- 11:24 Drużyna lalek
- 11:26 Co rośnie na drzewie?
- 11:28 Zabawa w chowanego
- 11:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:32 Przygody kaczki
- 11:34 Hiphopowy kaktus
- 11:38 Restauracja
- 11:42 Połączony świat
- 11:45 Świat Mimo
- 11:48 Sippi Sappi
- 11:51 Afryka
- 11:53 Połączony świat
- 11:56 Zoo
- 11:58 Drużyna lalek na ratunek
- 12:00 Dinozaur Milo
- 12:04 Hubbi i jego koledzy
- 12:07 Kaczka i Puszek
- 12:09 Mimo i Bobo
- 12:12 Przygody kaczki
- 12:14 Toby McFly
- 12:17 Brygada ogniowa
- 12:19 Skoczkowie Planet
- 12:23 Afryka
- 12:25 Pociąg
- 12:28 Drużyna lalek
- 12:31 Mimo & Bobo PLUS
- 12:35 Dinoland
- 12:38 Hubbi się tym zajmie
- 12:41 Zoo
- 12:44 Mały Didy
- 12:46 Małe, ale pracowite
- 12:48 Dinozaur Milo
- 12:53 Połączony świat
- 12:56 Drużyna lalek
- 12:58 Drużyna lalek na ratunek
- 13:01 Pociąg
- 13:04 Brygada ogniowa
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:11 Przygody kaczki
- 13:13 Wesołe królestwo
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:18 Fin i Fianna
- 13:22 Skoczkowie Planet
- 13:26 Afryka
- 13:28 Brygada ogniowa
- 13:30 Kaczka i Puszek
- 13:32 Drużyna lalek na ratunek
- 13:37 Kształcików
- 13:38 Zabawa w chowanego
- 13:40 Toobys
- 13:42 Przygody kaczki
- 13:44 Mimo i Bobo
- 13:47 Albert tłumaczy
- 13:50 Zack i Ziggy
- 13:53 Monika i Rudi 2
- 13:56 Wesołe królestwo
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:03 Przygody kaczki
- 14:05 Toobys
- 14:07 Słodki dom
- 14:09 Sippi Sappi
- 14:11 Tempo Giusto
- 14:13 DuckSchool
- 14:15 ABC - duckBC
- 14:18 Małe melodie
- 14:20 Sippi Sappi
- 14:23 Pixie 2
- 14:24 Monika i Rudi 2
- 14:27 Kolorowa Klara
- 14:29 Historie Henryka
- 14:31 Fin i Fianna
- 14:34 Uczymy się
- 14:37 Hubbi i jego koledzy
- 14:39 Świat Mimo
- 14:43 Dźwięki wokół nas
- 14:45 Mały Didy
- 14:48 DuckSchool
- 14:51 Zabawa w chowanego
- 14:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:56 Zabawa w chowanego
- 14:58 Sippi Sappi
- 15:00 Hubbi się tym zajmie
- 15:03 Zack i Ziggy
- 15:06 Mimo i Bobo
- 15:08 Hop-hop
- 15:11 Sippi Sappi
- 15:13 Tempo Giusto
- 15:15 Świat Mimo
- 15:18 Afryka
- 15:20 Sippi Sappi
- 15:22 Historie Henryka
- 15:25 Mały Didy
- 15:27 Raul
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 Wstawaj!
- 15:33 Mimo & Bobo PLUS
- 15:37 Elfy przyrody
- 15:39 Mały Didy
- 15:41 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:44 Hop-hop
- 15:46 Toby McFly
- 15:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Mały Didy
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:58 Fin i Fianna
- 16:01 Kolorowa Klara
- 16:03 Cubie
- 16:06 Afryka
- 16:08 Toobys
- 16:10 Hiphopowy kaktus
- 16:12 Elfy przyrody
- 16:14 ABC - duckBC
- 16:17 Raul
- 16:19 Świat Mimo
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:25 DuckSchool
- 16:27 Mimo i Bobo
- 16:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:32 Toby McFly
- 16:35 Afryka
- 16:38 Dotty i Kitty
- 16:42 Mimo i Bobo
- 16:44 Tempo Giusto
- 16:46 Hop-hop
- 16:48 Mimo i Bobo
- 16:51 Mimo & Bobo PLUS
- 16:55 Raul
- 16:58 Mimo i Bobo
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Raul
- 17:05 Zabawa w chowanego
- 17:07 Afryka
- 17:09 Raul
- 17:12 Hop-hop
- 17:14 Raul
- 17:17 Lola i Liczby
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Mimo i Bobo
- 17:26 Afryka
- 17:28 Hop-hop
- 17:30 Wstawaj!
- 17:32 Raul
- 17:35 Wstawaj!
- 17:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:40 Wstawaj!
- 17:43 Dinoland
- 17:45 Mimo i Bobo
- 17:48 Małe melodie
- 17:50 Słodki dom
- 17:51 Lola i Liczby
- 17:54 Elfy przyrody
- 17:55 DuckSchool
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Wesoła łąka
- 18:02 DuckSchool
- 18:04 Zack i Ziggy
- 18:07 Dźwięki wokół nas
- 18:09 Margo i Felix
- 18:12 DuckSchool
- 18:15 Uczymy się
- 18:17 Tempo Giusto
- 18:19 Mimo i Bobo
- 18:21 Margo i Felix
- 18:24 Kształcików
- 18:26 Dotty i Kitty
- 18:30 Toobys
- 18:32 Albert tłumaczy
- 18:34 DuckSchool
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:38 Monika i Rudi
- 18:41 Dotty i Kitty
- 18:46 Hiphopowy kaktus
- 18:48 Uczymy się
- 18:51 Toobys
- 18:53 Małe, ale pracowite
- 18:56 Pociąg
- 18:58 Hubbi i jego koledzy
- 19:00 Dźwięki wokół nas
- 19:02 Toby McFly
- 19:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:07 Monika i Rudi
- 19:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:12 Małe, ale pracowite
- 19:15 Fin i Fianna
- 19:18 Zabawa w chowanego
- 19:20 Cubie
- 19:23 Hop-hop
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:28 Afryka
- 19:30 Mały Didy
- 19:33 Afryka
- 19:35 Zack i Ziggy
- 19:38 Raul
- 19:41 Elfy przyrody
- 19:42 Przygody kaczki
- 19:44 Zabawa w chowanego
- 19:48 Zabawa w chowanego
- 19:50 Mimo i Bobo
- 19:52 Brygada ogniowa
- 19:55 Hop-hop
- 19:57 Margo i Felix
- 20:00 Toby McFly
- 20:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:06 Mimo i Bobo
- 20:08 Zabawa w chowanego
- 20:11 Restauracja
- 20:14 Drużyna lalek
- 20:18 Drużyna lalek na ratunek
- 20:20 Uczymy się
- 20:24 Zack i Ziggy
- 20:27 Mały Didy
- 20:30 Zoo
- 20:33 Sippi Sappi
- 20:36 Zoo
- 20:38 Mimo i Bobo
- 20:41 Historie Henryka
- 20:43 Zoo
- 20:46 Hubbi i jego koledzy
- 20:49 Elfy przyrody
- 20:51 Mimo i Bobo
- 20:53 Toobys
- 20:56 Fin i Fianna
- 20:59 Przygody kaczki
- 21:01 Toobys
- 21:04 Brygada ogniowa
- 21:06 Toobys
- 21:08 Teraz się bawimy
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Towarzysze zabawy
- 21:15 Wakacje
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Teraz się bawimy
- 21:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:25 Raul
- 21:27 Afryka
- 21:29 Mimo i Bobo
- 21:32 Raul
- 21:34 Przygody kaczki
- 21:37 Wakacje
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Towarzysze zabawy
- 21:47 Wakacje
- 21:51 Restauracja
- 21:55 Zastęp strażaków
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:03 Dinozaur Milo
- 22:07 Pociąg
- 22:09 Sztuka Leona
- 22:11 Posłuchaj tego
- 22:14 Miejskie życie
- 22:16 Przygody w przestrzeni
- 22:19 Morskie przygody
- 22:21 Rodzina bobrów
- 22:24 Jak podróżujemy
- 22:27 Raul
- 22:30 Sztuka Leona
- 22:32 Afryka
- 22:35 Raul
- 22:38 Drużyna lalek
- 22:40 Indie
- 22:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:45 Rodzina bobrów
- 22:48 Świat zwierząt
- 22:51 Przygody w przestrzeni
- 22:54 Opowieści warzywne
- 22:57 Małe melodie
- 22:59 Lola i Liczby
- 23:02 Słodki dom
- 23:03 Uczymy się
- 23:06 Fin i Fianna
- 23:09 Kolorowa Klara
- 23:11 Wesoła łąka
- 23:14 Miyu i Litto
- 23:17 Kolorowa magia
- 23:20 Urocze miejsca
- 23:22 Grupy
- 23:25 Urocze miejsca
- 23:27 Pixie 2
- 23:28 Co rośnie na drzewie?
- 23:29 Kolorowa Klara
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:35 Uczymy się
- 23:38 Małe melodie
- 23:40 Mimo i Bobo
- 23:43 Kolorowa magia
- 23:46 Kącik naukowy
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:51 Grupy
- 23:53 Kolorowa magia
- 23:57 Ding Dang Dong
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:44 Słodkie sny
- 20:47 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:53 Uczymy się z ducktv
- 23:56 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Serie A (1)
- 07:00 Full Impact Serie A (1)
- 07:40 Inside Serie A (2)
- 22:05 LaLiga World (2)
- 22:45 La Manita
- 23:00 Eleven Gol Live
- 12:00 LaLiga Show (2)
- 12:45 Inside Serie A (2)
- 13:25 LaLiga Chronicles (1)
- 22:50 Full Impact Serie A (1)
- 23:30 LaLiga World (2)
- 10:00 Diego Rodriguez
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 Inside Serie A (2)
- 11:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 23:00 Z archiwum LaLiga
- 14:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 14:30 LaLiga World (2)
- 15:00 LaLiga Show (2)
- 15:30 Full Impact Serie A (1)
- 23:30 La Manita
- 10:00 WWE Raw (25)
- 13:00 Fighting Fit (7)
- 14:00 Fighting Fit (8)
- 15:00 WWE NXT (22)
- 16:00 WWE - Main Event (22)
- 17:00 WWE Raw (25)
- 20:00 WWE NXT (22)
- 21:00 WWE - Main Event (22)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:35 Remont na 5+ (2)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:10 Remont na 5+ (3)
- 08:35 Remont na 5+ (4)
- 09:05 Remont na 5+ (5)
- 09:30 Remont na 5+ (6)
- 09:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 10:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:10 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:40 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:15 Remont na 5+ (2)
- 15:45 Remont na 5+ (3)
- 16:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 16:35 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 18:55 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 19:25 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 19:55 Ukryte dowody: Spisek Ufo
- 00:00 Express Republiki
- 00:15 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:43 Poland Daily - Weather
- 00:44 Poland Daily
- 00:54 Poland Daily - Weather
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:25 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 02:55 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 03:20 Dzisiaj
- 03:50 Agora Klarenbacha
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Kulisy manipulacji
- 06:40 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Republika rano
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:10 Republika, wstajemy!
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:15 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 18:00 Republika dzień
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Zdaniem Kowalskiego
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Republika wieczór
- 21:10 Przegląd prasy niemieckiej
- 21:30 Oko na niedzielę
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (10)
- 01:10 Hindenburg: zatuszowane fakty (2)
- 02:15 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (3)
- 03:05 Top Gear 18 (3)
- 04:00 Top Gear 33 (2)
- 05:05 The Best of Top Gear 2011/12 (2)
- 06:00 The Best of Top Gear 2019/2020 (2)
- 07:05 Garaż Guya Martina (2)
- 08:05 Jak powstaje samochód 2 (5)
- 09:05 Samochód roku 2 (5)
- 09:35 Samochód roku 2 (6)
- 14:25 Samochód roku 2 (5)
- 15:00 Samochód roku 2 (6)
- 15:35 The Best of Top Gear 2019/2020 (1)
- 22:00 Jak powstaje samochód 2 (4)
- 23:00 Warsztat Hammonda (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:15 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:35 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (7)
- 07:05 Kuchnia na dziko (8)
- 07:25 Kuchnia na dziko (9)
- 07:40 Kuchnia na dziko (10)
- 07:50 Kuchnia na dziko (11)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (13)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (14)
- 09:00 Ogrody marzeń 2 (2)
- 09:30 Ogrody marzeń 2 (3)
- 10:05 Ogrody marzeń 2 (4)
- 10:35 Ogrody marzeń 2 (5)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 18:25 Przepis na remont 3 (4)
- 19:00 Przepis na remont 3 (5)
- 19:30 Przepis na remont 3 (6)
- 22:55 Ogrody marzeń 2 (6)
- 23:30 Ogrody marzeń 2 (7)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Orzechy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (10)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Niszcząca siła stresu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (3)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Joga rozciągająca)
- 10:00 Nocna zmiana 4 (1)
- 10:55 Nocna zmiana 4 (2)
- 11:45 Nocna zmiana 4 (3)
- 12:35 Nocna zmiana 4 (4)
- 13:25 Nocna zmiana 4 (5)
- 16:00 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 16:35 Łowcy smaków (8)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (8)
- 17:50 Pies na życie (9)
- 18:25 Zwierzaki z misją (9)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (3)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 20:10 Happy i Zen (15)
- 20:45 Happy i Zen 2 (1)
- 21:20 Żyj jak Laila (2)
- 21:50 Żyj jak Laila (3)
- 22:20 Moje życie XXL (7)
- 23:30 Dr Miami (7)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chris ma dziewczynę)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Ważniacy)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 4 (Filadelfijska opowieść)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Klientka)
- 03:10 Bajer z Bel-Air 5 (Lekka przesada)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Randka Roberta)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Hołd dla Franka)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Rozwiń skrzydła)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Wiosenne porządki)
- 06:00 Współczesna rodzina 7 (Zmiana ról)
- 06:30 Współczesna rodzina 7 (Burza)
- 07:00 Współczesna rodzina 7 (Nie wiem, jak ona to robi)
- 07:30 Współczesna rodzina 7 (Niewinne kłamstewka)
- 20:00 Panda (Demon nocy)
- 21:00 Sknerus
- 23:15 40 dni i 40 nocy
- 00:05 Komornik
- 02:10 Lokal zamknięty
- 03:55 Pilotka
- 04:10 Poniedziałek
- 06:00 Kuba
- 07:35 Cudowne miejsce
- 09:35 Konopielka
- 15:00 To nie ze mną 2 (7)
- 15:40 To nie ze mną 2 (8)
- 16:25 Co lubią tygrysy
- 18:00 Gdzie jest generał?
- 20:00 Obława
- 21:55 Jak najdalej stąd
- 23:50 Girl Guide
- 00:15 Wielki szef
- 02:30 Trędowata
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 06:00 Zameldowani 2 (7)
- 06:30 Zameldowani 2 (8)
- 07:00 Zameldowani 2 (9)
- 07:30 Zameldowani 2 (10)
- 08:00 Zameldowani 2 (11)
- 08:30 Zameldowani 2 (12)
- 09:00 Zameldowani 2 (13)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (8)
- 11:30 Bonanza (9)
- 12:30 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:10 Droga smoka
- 00:05 Hostel, część 2
- 02:00 Syberiada polska
- 10:00 Hudson i Rex 5 (11)
- 10:55 Hudson i Rex 5 (12)
- 11:50 Hawaje 5-0 2 (Rachunek)
- 14:40 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 16:30 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 17:50 Książę i ja
- 22:00 Blitz
- 23:55 Watchmen. Strażnicy
- 00:00 Trzy siostry (254)
- 01:00 Diamentowe imperium (14)
- 02:00 Teresa (50)
- 03:00 Okrutne miasto (74)
- 04:00 Przypieczętowany los (126)
- 05:00 Sploty nienawiści (31)
- 06:00 Przypieczętowany los (122)
- 07:00 Przypieczętowany los (123)
- 08:00 Przypieczętowany los (124)
- 09:00 Przypieczętowany los (125)
- 10:00 Przypieczętowany los (126)
- 11:00 Diamentowe imperium (10)
- 12:00 Diamentowe imperium (11)
- 13:00 Diamentowe imperium (12)
- 14:00 Diamentowe imperium (13)
- 15:00 Diamentowe imperium (14)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 21:00 Płomienie pożądania (25)
- 22:00 Płomienie pożądania (26)
- 23:00 Teresa (46)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 04:55 Znaki 2 (4)
- 06:00 Totalcar 2 (10)
- 06:35 Kafejka za rogiem 4 (8)
- 07:40 Kafejka za rogiem 4 (9)
- 16:55 Sposób na zamek (2)
- 17:55 Sposób na zamek (3)
- 18:55 Sposób na zamek (4)
- 20:00 Sposób na zamek (5)
- 21:00 W imię króla 2: Dwa światy
- 00:05 Jumper
- 02:00 Prezentuj broń! (28)
- 03:05 Prezentuj broń! (29)
- 04:10 Prezentuj broń! (30)
- 05:15 Totalcar 3 (1)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Hity AXN
- 06:30 Flash 8 (11)
- 07:25 Flash 8 (12)
- 08:20 Flash 8 (13)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 11:15 Flash 8 (14)
- 12:10 Flash 8 (15)
- 13:05 Flash 8 (16)
- 14:00 Zaginiony świat (4)
- 15:00 Zaginiony świat (5)
- 16:00 Zaginiony świat (6)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 21:00 Resident Evil: Afterlife
- 00:35 Winnice miłości 2 (108)
- 01:40 Prezentuj broń! (49)
- 02:45 Prezentuj broń! (50)
- 03:45 Prezentuj broń! (51)
- 04:55 Prezentuj broń! (52)
- 05:50 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Winnice miłości 2 (105)
- 08:15 Profil 3 (11)
- 09:25 Profil 3 (12)
- 10:35 Profil 4 (1)
- 11:40 Profil 4 (2)
- 12:55 Profil 4 (3)
- 14:05 Zaklinacze koni (7)
- 15:05 Zaklinacze koni (8)
- 16:05 Zaklinacze koni (9)
- 17:05 Zaklinacze koni (10)
- 18:05 Zaklinacze koni (11)
- 19:05 Carter (9)
- 20:05 Carter (10)
- 21:00 Chłopak dla szefowej
- 22:50 Grand Hotel (1)
- 00:00 Robocop 3
- 02:10 Oczy smoka
- 04:05 Bonanza (Porwanie)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Spęd bydła)
- 06:45 Poirot (Sprawa włoskiego arystokraty)
- 07:50 Poirot (Bombonierka)
- 10:15 Dorwać Wattsa
- 15:05 Samotny wilk McQuade
- 17:35 Bogowie Egiptu
- 20:00 Joker
- 22:00 Święci z Bostonu
- 00:25 Zakończenie programu
- 05:55 Nico jednorożec
- 07:30 Misjonarze - krawaciarze
- 09:05 Magia malin
- 10:25 Zagubiony smok
- 12:00 Bohaterowie
- 13:45 Miłość w Indiach
- 15:20 Gorzko-słodki
- 17:05 Pochmurne dni
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Prawie przyjaciele
- 22:40 Niezawodny plan
- 04:10 Zabójcza portierka
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:20 Na skrzydłach orłów
- 07:55 Tygrysy ze stacji Shagou
- 09:55 Kung-fu joga
- 11:40 Na ratunek
- 13:10 Link do zbrodni
- 14:50 Lope
- 16:40 Cesarz
- 18:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 20:00 Londyński bulwar
- 21:40 Przebiegła gra
- 23:10 Minuta po śmierci
- 00:05 Trumna doktora Blooda
- 01:35 Zima (drapieżne koty)
- 02:35 Dama z rewii
- 04:05 Cenny czas
- 06:00 Nowe głosy - stary kwiat
- 07:10 West of the Divide
- 08:00 Melodia wiatru
- 09:15 W głębinach
- 10:55 Gorączka złota
- 14:10 Laleczka
- 15:30 Wiatry pustkowia
- 19:05 Monopol na głupotę
- 19:25 A potem nie było już nikogo
- 22:00 Taniec nocy letniej
- 00:30 Rag Tale
- 02:30 Przyjaciel czy wróg
- 03:50 Modigliani
- 08:00 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:25 Projekt Dinozaur
- 10:45 Mam na imię Sara
- 12:15 Wesele Jenny
- 13:50 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Klub miliarderów
- 21:45 Houdini i Doyle (7)
- 22:30 7 psychopatów
- 00:40 Bullitt
- 03:10 Jedenasta czternaście
- 05:00 Codzienne marzenia
- 05:40 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:20 Klik News (68)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:00 Między gwiazdami (Marieta Żukowska - extra!)
- 11:25 FilmoNewsy (128)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_129)
- 14:00 Muzyczny express (142)
- 14:20 Willy agent (30)
- 14:35 Klik News (69)
- 14:40 Między gwiazdami (odc_156)
- 15:00 Ale lapsus (11)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (65)
- 16:00 Klik News (70)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 17:00 Patton
- 20:10 Cromwell
- 23:00 Mistrz kierownicy ucieka
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Inga Lindström: Jezioro Siljan
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 04:00 Fighting Rookies 2014
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:10 Kick-boxing: Fightbox King Of Kings World Series w Atenach 20.04.2024
- 00:50 Nikiel - skarb kanaków
- 01:45 Głuptaki - po złej stronie
- 02:40 Tajemnica ginących pszczół
- 08:00 Człowiek i jego łódź (8)
- 08:55 Dzikie zwierzęta (8)
- 09:25 Dzikie zwierzęta (9)
- 09:50 Góry Japonii. Zasiedlanie zakazanego świata
- 10:45 Bardowie z Azerbejdżanu
- 11:35 Ostatni bambusowy pociąg
- 12:30 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 13:25 W ciemnościach
- 16:20 Siła natury (1)
- 16:50 Siła natury (2)
- 17:25 Jak działa mózg (The Brian-Eye Process)
- 17:55 Nowa granica (7)
- 18:25 Rok na planecie Ziemia (1)
- 19:10 Wspaniały świat (1)
- 19:45 Wspaniały świat (2)
- 20:15 Efekt technologii (1)
- 20:40 Efekt technologii (2)
- 21:05 Football uliczny (Kenia)
- 21:35 Football uliczny (Kambodża)
- 22:05 Ratujmy bucardo
- 23:00 Gdzie jest Sułtan?
- 23:45 Kolebka wina
- 00:25 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 5)
- 01:05 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 15)
- 01:40 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 15)
- 02:15 Brawl Stars Gametoon Arena (2. kwalifikacje, część 2)
- 03:10 Projekt Wywiad (Movie Games, część 2)
- 03:25 Stream Nation (Nightingale, część 17)
- 03:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 15)
- 08:15 TVGry (441)
- 08:35 Stream Nation (Outer Wilds, część 2)
- 09:10 Stream Nation (Outer Wilds, część 3)
- 09:45 TVGry (442)
- 00:00 Kochamy Lata 60. i 70.
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Gwiazdy na talerzu
- 14:00 Kochamy Lata 80!
- 14:30 Kochamy Lata 90!
- 15:00 Rockowa 20
- 17:00 To Był Hit!
- 17:30 TOP Przeboje Roku
- 18:00 Polski Top Tygodnia
- 19:00 Prywatka
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 11:00 Trzymacie
- 11:15 Same hity!
- 13:00 1 na 1
- 13:15 Same hity!
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Halo, Warszawo!
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 150 Hits of the 90's
- 23:00 Best Hits
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 Top 25 Power Hits ...
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power Impreza
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Shakirą)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Best of 2000+
- 16:00 Top 30 Nuta.TV
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Shakirą)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:30 English up (13)
- 01:40 English up (14)
- 01:50 English up (15)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Easy talk (49)
- 03:50 All about (73)
- 03:55 All about (74)
- 04:00 English united (33)
- 04:15 3ways2 (27)
- 04:25 Figures of speech (9)
- 05:00 Art land (39)
- 05:05 Art land (40)
- 05:10 Crafty hands 2 (20)
- 05:20 Okey-dokey (20)
- 05:30 Once upon a time (20)
- 05:40 Word party (9)
- 05:45 Word party (10)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (14)
- 06:15 Yummy for mummy (22)
- 06:25 Yummy for mummy (23)
- 06:35 Kids in action (27)
- 06:40 Kids in action (28)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (14)
- 07:10 Life around (20)
- 07:20 Life around (57)
- 07:25 Jack of all trades (6)
- 07:35 Basic lexis (30)
- 07:40 Basic lexis (31)
- 07:45 Basic lexis (32)
- 07:50 Basic lexis (33)
- 08:00 Mojo morning (28)
- 08:15 All about (76)
- 08:20 All about (77)
- 08:25 All about (78)
- 08:30 Here and there (51)
- 08:40 Here and there (52)
- 08:50 Euronews. smart regions (26)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (15)
- 09:20 Let's talk (15)
- 09:35 English in focus (31)
- 09:45 English 911 2 (111)
- 09:50 English 911 2 (112)
- 09:55 What did they say (1)
- 10:00 Perfect english (37)
- 10:05 Perfect english (38)
- 10:10 English in focus (5)
- 10:20 Let's read right (19)
- 10:25 Basic lexis (58)
- 10:35 Basic lexis (59)
- 10:45 Basic lexis (60)
- 10:55 Step by step 2 (6)
- 11:00 Art land (39)
- 11:05 Art land (40)
- 11:10 Crafty hands 2 (20)
- 11:20 Okey-dokey (20)
- 11:30 Once upon a time (20)
- 11:40 Word party (9)
- 11:45 Word party (10)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (14)
- 12:15 Yummy for mummy (22)
- 12:25 Yummy for mummy (23)
- 12:35 Kids in action (27)
- 12:40 Kids in action (28)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Film set (49)
- 13:15 Film set (50)
- 13:30 Film set (51)
- 13:40 Film set (52)
- 13:50 Easy talk (50)
- 13:55 Euronews. futuris (65)
- 14:00 English united (34)
- 14:15 3ways2 (28)
- 14:25 Figures of speech (10)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (11)
- 15:25 What did they say (37)
- 15:30 What did they say (38)
- 15:35 What did they say (39)
- 15:40 Keep fit (6)
- 16:00 Grammar wise (24)
- 16:25 City grammar (22)
- 16:35 City grammar (23)
- 16:45 City grammar (24)
- 17:00 Songcatcher
- 18:50 Basic lexis (60)
- 19:00 Simple phrases (14)
- 19:10 Life around (20)
- 19:20 Life around (57)
- 19:25 Jack of all trades (6)
- 19:35 Basic lexis (30)
- 19:40 Basic lexis (31)
- 19:45 Basic lexis (32)
- 19:50 Basic lexis (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (15)
- 20:20 Let's talk (15)
- 20:35 English in focus (31)
- 20:45 English 911 2 (111)
- 20:50 English 911 2 (112)
- 20:55 What did they say (1)
- 21:00 Beasts of the southern wild
- 22:35 All about (78)
- 22:40 Here and there (51)
- 22:50 Here and there (52)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (11)
- 23:25 What did they say (37)
- 23:30 What did they say (38)
- 23:35 What did they say (39)
- 23:40 Keep fit (6)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 В изоляции
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 ФронтNews
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Специальный репортаж
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 Le Paris des arts
- 00:30 Le journal
- 00:40 Reporters
- 01:00 Le journal
- 01:15 Talking Europe
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 Talking Europe
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 France In Focus
- 04:00 Le journal
- 04:15 French Connections
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 People And Profit
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The Observers
- 07:21 Focus
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 Talking Europe
- 10:30 Le journal
- 10:45 Talking Europe
- 11:00 Le journal
- 11:15 People And Profit
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The 51 Percent
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le Paris des arts
- 15:30 Le journal
- 15:40 People And Profit
- 15:52 Fashion
- 16:00 Le journal
- 16:15 Talking Europe
- 16:30 Le journal
- 16:45 Talking Europe
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The Observers
- 17:51 Focus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Le Paris des arts
- 18:30 Le journal
- 18:40 Revisited
- 19:00 Le journal
- 19:15 People And Profit
- 19:30 Le journal
- 19:45 France In Focus
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 French Connections
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Observers
- 21:51 Focus
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 People And Profit
- 00:00 Le journal
- 00:15 Reporters plus
- 00:45 L'invité de l'économie
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:10 Le café des sports
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'invité de l'économie
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:45 The Observers
- 10:51 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Le Paris des arts
- 12:00 Le journal
- 12:15 Outre-mer
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'invité de l'économie
- 15:00 Le journal
- 15:10 Vous etes ici
- 15:16 Mode
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Billet retour
- 16:30 Le journal
- 16:40 Légendes urbaines
- 17:00 Le journal
- 17:15 Pas2quartier
- 17:21 Mode
- 17:30 Le journal
- 17:45 Outre-mer
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:52 Vous etes ici
- 19:00 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 L'invité de l'économie
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:13 Mode
- 21:19 Vous etes ici
- 21:25 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Reporters France 24
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Sports samedi
- 23:20 Focus
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:25 Legendy regionalne (Utopce w krainie św. Anny)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (315)
- 02:05 Dzikie pszczoły (60)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1318)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Walka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niezwykłe życie pana Biegusa)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna o egzotycznym smaku)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (16)
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Forum "Panoramy"
- 10:15 Do brzegu
- 10:35 Wojenne dziewczyny 3 (33)
- 11:20 W labiryncie (Pokaz mody)
- 11:21 Pogoda
- 11:50 Języczek u wagi (Ekonomiczna strona życia)
- 18:05 Martin Opitz
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Raport gospodarczy
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Dycht Kociewie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Podróż sentymentalna)
- 00:25 Legendy regionalne (Utopce w krainie św. Anny)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (315)
- 02:05 Dzikie pszczoły (60)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1318)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Walka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niezwykłe życie pana Biegusa)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna o egzotycznym smaku)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (16)
- 10:00 Koszalin - rytm miasta i regionu (7)
- 10:12 Pogoda
- 10:15 Kwiaty na warsztat 2 (Patenty na funkcjonalną szklarnię)
- 10:30 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 10:42 A to polski właśnie... (Mega super odcinek)
- 10:45 Europa z bliska
- 11:00 Zachodniopomorskie na weekend (Dzień dobry tu Koszalin)
- 11:45 Pracownia reportażu (Ratownicy w akcji)
- 16:00 Na sygnale (Przeszkoda)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Smaki świata - po bałkańsku (47)
- 17:54 Prasa donosi (Rząd 1918)
- 18:00 Twórcze horyzonty
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Złota kolekcja: Kapitan Nike
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Podróż sentymentalna)
- 00:25 Legendy regionalne (Utopce w krainie św. Anny)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (315)
- 02:05 Dzikie pszczoły (60)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1318)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Walka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niezwykłe życie pana Biegusa)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna o egzotycznym smaku)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (16)
- 10:00 EKO prognoza dla Wielkopolski
- 10:04 Wielkopolska każdego dnia (24 sierpnia)
- 10:08 Z życia Kościoła
- 10:24 Reportaż TVP Poznań (Od nagłej i niespodziewanej śmierci)
- 10:38 Medycyna i ty
- 10:54 Ewa i jej goście (Tomasz Organek)
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:37 Warci, niewarci
- 11:49 Widziane po drodze (Uradowani otwartością)
- 14:00 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Lawenda)
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (24 sierpnia)
- 14:43 Szlakiem drewnianych kościołów (Długa Goślina)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Poznaj Podkarpackie (Jasło)
- 15:35 Całkiem niezła historia (Osiołki i szczęście)
- 16:00 Na sygnale (Przeszkoda)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (24 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Seans dla każdego
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:39 Czas honoru 6 (Przysięga i rozkaz)
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:32 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:53 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Podróż sentymentalna)
- 00:25 Legendy regionalne (Utopce w krainie św. Anny)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (315)
- 02:05 Dzikie pszczoły (60)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1318)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Walka)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 06:15 Całkiem niezła historia (Niezwykłe życie pana Biegusa)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Dziczyzna o egzotycznym smaku)
- 07:05 Na ratunek ogrodom 2 (3)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (16)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:12 Warto tam być
- 10:14 Co na obiad? (Sznycel z jajkiem sadzonym)
- 10:20 Poczytalnia
- 10:32 Dzieciaki zdolniaki (Zdrowa żywność)
- 10:45 Muszelki Wigier 2022-Koncert Galowy (1)
- 11:35 Arrasów dzieje osobliwe (Wojenna tułaczka)
- 16:00 Na sygnale (Przeszkoda)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nie taki internet straszny
- 17:12 Dziś w Podlaskiem - VI Fiesta Balonowa 'Dolina Narwi'
- 17:16 Warto tam być
- 17:19 Zwierzaki (Akwarium)
- 17:26 Poczytalnia
- 17:38 Astronarium (Zaćmienie Słońca)
- 18:01 Kuchenne recepty (Klasyczna kuchnia polska - inaczej)
- 18:24 Dziś w Podlaskiem - VI Fiesta Balonowa 'Dolina Narwi'
- 18:30 Obiektyw
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:57 Świadkowie czasu (Syn pułku)
- 19:15 Dziś w Podlaskiem - VI Fiesta Balonowa 'Dolina Narwi'
- 19:19 Bezbłędnie (Start Up)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 1. Liga - mecz: GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- 21:31 Obiektyw
- 21:47 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Sztuka w kadrze (Wojownik z Kau. Rok realizacji 2014)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Podróż sentymentalna)