Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:15 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:35 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (7)
- 07:05 Kuchnia na dziko (8)
- 07:25 Kuchnia na dziko (9)
- 07:40 Kuchnia na dziko (10)
- 07:50 Kuchnia na dziko (11)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 5 (13)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (14)
- 09:00 Ogrody marzeń 2 (2)
- 09:30 Ogrody marzeń 2 (3)
- 10:05 Ogrody marzeń 2 (4)
- 10:35 Ogrody marzeń 2 (5)
- 11:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 18:25 Przepis na remont 3 (4)
- 19:00 Przepis na remont 3 (5)
- 19:30 Przepis na remont 3 (6)
- 22:55 Ogrody marzeń 2 (6)
- 23:30 Ogrody marzeń 2 (7)
- 00:05 Dziecięcy oddział ratunkowy (8)
- 01:10 Czy wiesz, co jesz? 2 (Orzechy)
- 01:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 02:10 Potęga zdrowia 3 (Jak mądrze korzystać z ziół)
- 02:50 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 03:10 Być rodzicem (10)
- 03:40 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Niszcząca siła stresu)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (3)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Joga rozciągająca)
- 10:00 Nocna zmiana 4 (1)
- 10:55 Nocna zmiana 4 (2)
- 11:45 Nocna zmiana 4 (3)
- 12:35 Nocna zmiana 4 (4)
- 13:25 Nocna zmiana 4 (5)
- 16:00 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 16:35 Łowcy smaków (8)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (8)
- 17:50 Pies na życie (9)
- 18:25 Zwierzaki z misją (9)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (3)
- 19:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 20:10 Happy i Zen (15)
- 20:45 Happy i Zen 2 (1)
- 21:20 Żyj jak Laila (2)
- 21:50 Żyj jak Laila (3)
- 22:20 Moje życie XXL (7)
- 23:30 Dr Miami (7)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chris ma dziewczynę)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Ważniacy)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 4 (Filadelfijska opowieść)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Klientka)
- 03:10 Bajer z Bel-Air 5 (Lekka przesada)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Randka Roberta)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Hołd dla Franka)
- 05:00 Współczesna rodzina 7 (Rozwiń skrzydła)
- 05:30 Współczesna rodzina 7 (Wiosenne porządki)
- 06:00 Współczesna rodzina 7 (Zmiana ról)
- 06:30 Współczesna rodzina 7 (Burza)
- 07:00 Współczesna rodzina 7 (Nie wiem, jak ona to robi)
- 07:30 Współczesna rodzina 7 (Niewinne kłamstewka)
- 20:00 Panda (Demon nocy)
- 21:00 Sknerus
- 23:15 40 dni i 40 nocy
- 00:05 Komornik
- 02:10 Lokal zamknięty
- 03:55 Pilotka
- 04:10 Poniedziałek
- 06:00 Kuba
- 07:35 Cudowne miejsce
- 09:35 Konopielka
- 15:00 To nie ze mną 2 (7)
- 15:40 To nie ze mną 2 (8)
- 16:25 Co lubią tygrysy
- 18:00 Gdzie jest generał?
- 20:00 Obława
- 21:55 Jak najdalej stąd
- 23:50 Girl Guide
- 00:15 Wielki szef
- 02:30 Trędowata
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 06:00 Zameldowani 2 (7)
- 06:30 Zameldowani 2 (8)
- 07:00 Zameldowani 2 (9)
- 07:30 Zameldowani 2 (10)
- 08:00 Zameldowani 2 (11)
- 08:30 Zameldowani 2 (12)
- 09:00 Zameldowani 2 (13)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (8)
- 11:30 Bonanza (9)
- 12:30 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 17:25 Znachor
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:10 Droga smoka
- 00:05 Hostel, część 2
- 02:00 Syberiada polska
- 10:00 Hudson i Rex 5 (11)
- 10:55 Hudson i Rex 5 (12)
- 11:50 Hawaje 5-0 2 (Rachunek)
- 14:40 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 16:30 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 17:50 Książę i ja
- 22:00 Blitz
- 23:55 Watchmen. Strażnicy
- 00:00 Trzy siostry (254)
- 01:00 Diamentowe imperium (14)
- 02:00 Teresa (50)
- 03:00 Okrutne miasto (74)
- 04:00 Przypieczętowany los (126)
- 05:00 Sploty nienawiści (31)
- 06:00 Przypieczętowany los (122)
- 07:00 Przypieczętowany los (123)
- 08:00 Przypieczętowany los (124)
- 09:00 Przypieczętowany los (125)
- 10:00 Przypieczętowany los (126)
- 11:00 Diamentowe imperium (10)
- 12:00 Diamentowe imperium (11)
- 13:00 Diamentowe imperium (12)
- 14:00 Diamentowe imperium (13)
- 15:00 Diamentowe imperium (14)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (66)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (67)
- 18:00 Niezwyciężona miłość (68)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 21:00 Płomienie pożądania (25)
- 22:00 Płomienie pożądania (26)
- 23:00 Teresa (46)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 04:55 Znaki 2 (4)
- 06:00 Totalcar 2 (10)
- 06:35 Kafejka za rogiem 4 (8)
- 07:40 Kafejka za rogiem 4 (9)
- 16:55 Sposób na zamek (2)
- 17:55 Sposób na zamek (3)
- 18:55 Sposób na zamek (4)
- 20:00 Sposób na zamek (5)
- 21:00 W imię króla 2: Dwa światy
- 00:05 Jumper
- 02:00 Prezentuj broń! (28)
- 03:05 Prezentuj broń! (29)
- 04:10 Prezentuj broń! (30)
- 05:15 Totalcar 3 (1)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Hity AXN
- 06:30 Flash 8 (11)
- 07:25 Flash 8 (12)
- 08:20 Flash 8 (13)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 10:15 Zagadki z przeszłości 3 (9)
- 11:15 Flash 8 (14)
- 12:10 Flash 8 (15)
- 13:05 Flash 8 (16)
- 14:00 Zaginiony świat (4)
- 15:00 Zaginiony świat (5)
- 16:00 Zaginiony świat (6)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (8)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (11)
- 21:00 Resident Evil: Afterlife
- 00:35 Winnice miłości 2 (108)
- 01:40 Prezentuj broń! (49)
- 02:45 Prezentuj broń! (50)
- 03:45 Prezentuj broń! (51)
- 04:55 Prezentuj broń! (52)
- 05:50 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Hity AXN
- 06:25 Hity AXN
- 06:50 Winnice miłości 2 (105)
- 08:15 Profil 3 (11)
- 09:25 Profil 3 (12)
- 10:35 Profil 4 (1)
- 11:40 Profil 4 (2)
- 12:55 Profil 4 (3)
- 14:05 Zaklinacze koni (7)
- 15:05 Zaklinacze koni (8)
- 16:05 Zaklinacze koni (9)
- 17:05 Zaklinacze koni (10)
- 18:05 Zaklinacze koni (11)
- 19:05 Carter (9)
- 20:05 Carter (10)
- 21:00 Chłopak dla szefowej
- 22:50 Grand Hotel (1)
- 00:00 Robocop 3
- 02:10 Oczy smoka
- 04:05 Bonanza (Porwanie)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Spęd bydła)
- 06:45 Poirot (Sprawa włoskiego arystokraty)
- 07:50 Poirot (Bombonierka)
- 10:15 Dorwać Wattsa
- 15:05 Samotny wilk McQuade
- 17:35 Bogowie Egiptu
- 20:00 Joker
- 22:00 Święci z Bostonu
- 00:25 Zakończenie programu
- 05:55 Nico jednorożec
- 07:30 Misjonarze - krawaciarze
- 09:05 Magia malin
- 10:25 Zagubiony smok
- 12:00 Bohaterowie
- 13:45 Miłość w Indiach
- 15:20 Gorzko-słodki
- 17:05 Pochmurne dni
- 19:00 Poza czasem
- 21:00 Prawie przyjaciele
- 22:40 Niezawodny plan
- 04:10 Zabójcza portierka
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:20 Na skrzydłach orłów
- 07:55 Tygrysy ze stacji Shagou
- 09:55 Kung-fu joga
- 11:40 Na ratunek
- 13:10 Link do zbrodni
- 14:50 Lope
- 16:40 Cesarz
- 18:20 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 20:00 Londyński bulwar
- 21:40 Przebiegła gra
- 23:10 Minuta po śmierci
- 00:05 Trumna doktora Blooda
- 01:35 Zima (drapieżne koty)
- 02:35 Dama z rewii
- 04:05 Cenny czas
- 06:00 Nowe głosy - stary kwiat
- 07:10 West of the Divide
- 08:00 Melodia wiatru
- 09:15 W głębinach
- 10:55 Gorączka złota
- 14:10 Laleczka
- 15:30 Wiatry pustkowia
- 19:05 Monopol na głupotę
- 19:25 A potem nie było już nikogo
- 22:00 Taniec nocy letniej
- 00:30 Rag Tale
- 02:30 Przyjaciel czy wróg
- 03:50 Modigliani
- 08:00 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:25 Projekt Dinozaur
- 10:45 Mam na imię Sara
- 12:15 Wesele Jenny
- 13:50 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Klub miliarderów
- 21:45 Houdini i Doyle (7)
- 22:30 7 psychopatów
- 00:40 Bullitt
- 03:10 Jedenasta czternaście
- 05:00 Codzienne marzenia
- 05:40 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:20 Klik News (68)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:00 Między gwiazdami (Marieta Żukowska - extra!)
- 11:25 FilmoNewsy (128)
- 11:45 Warsztat filmowy (WF_129)
- 14:00 Muzyczny express (142)
- 14:20 Willy agent (30)
- 14:35 Klik News (69)
- 14:40 Między gwiazdami (odc_156)
- 15:00 Ale lapsus (11)
- 15:10 Najpiękniejsza brzydula (65)
- 16:00 Klik News (70)
- 16:05 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 17:00 Patton
- 20:10 Cromwell
- 23:00 Mistrz kierownicy ucieka
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Weekend z TVS
- 10:50 Spotkanie z balladą
- 12:05 Spotkanie z balladą
- 13:10 Weekend z TVS
- 13:20 Kino TVS: Inga Lindström: Jezioro Siljan
- 15:15 Szlagroteka
- 15:50 Weekend z TVS
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:45 Weekend z TVS
- 17:55 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Weekend z TVS
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata