Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:20 Sługi wojny
- 02:10 Wenecja
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Tini Heke)
- 14:00 Złoty chłopak (239)
- 14:55 Jaka to melodia? (5205)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (805)
- 16:05 Dziedzictwo (332)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5343)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Przesłuchania)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (193)
- 21:10 Ojciec Mateusz 31 (Zamach)
- 22:05 Sprawa dla reportera
- 23:05 Legendy rocka (Tina Turner)
- 00:55 Na zawsze w moim sercu
- 02:35 Krok od nieba (Łza Olbrzyma, część 1)
- 03:40 Lyra
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1648)
- 06:20 Operacja zdrowie (Tętniaki aorty brzusznej)
- 06:50 Rodzinka.pl (Granice miłości)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:10 Barwy szczęścia (3017)
- 12:40 Koło fortuny (1650)
- 13:15 Akacjowa 38 (415)
- 14:05 Va banque (756)
- 14:35 Na sygnale (Pieski dzień)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (17)
- 16:00 Koło fortuny (1651)
- 16:35 Familiada (2881)
- 17:15 Miłość i nadzieja (20)
- 18:10 Va banque (757)
- 18:45 Akacjowa 38 (441)
- 19:35 Barwy szczęścia (3017)
- 20:10 Postaw na milion (196)
- 21:05 Tak to leciało! (36)
- 21:55 Na sygnale (Pomroczność jasna)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (12/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka!
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Fajna Polska (Zamki Dolnego Śląska)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Zakochaj się w Polsce (Wielki Gościniec Litewski)
- 19:54 Moje powstanie (Krystyna Olejniczak)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:55 Sztuka zrywania
- 03:20 Nasz nowy dom (253)
- 12:35 Gliniarze (Żona)
- 13:35 Trudne sprawy (Synuś)
- 14:40 Dlaczego ja? (Psychoterapeutka)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5477)
- 16:35 Gliniarze (Ostatnia akcja)
- 17:35 Sekrety rodziny (395)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (829)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 To musi być miłość
- 22:10 Zanim się pojawiłeś
- 01:55 Love Island. Wyspa miłości (192)
- 02:55 Interwencja (5474)
- 03:05 Interwencja (5475)
- 03:25 Disco Polo Life (2394)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (195)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Di Dżej Mietek)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Na tropie skarbu/Saneczkarki/Lody na patyku/U lekarza)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Mała Mi się wyprowadza)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Dziwna sprawa pani Filifionki)
- 08:05 Smerfy (Rybka zwana Gapciem/Osiłek widzi węża)
- 08:45 Smerfy (Duch Dudziarza)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Recyklingowa zabawa)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Witamy na farmie!)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Od ziarenka do bochenka)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Łowcy tajemnic)
- 09:55 Bing (Pierniczki)
- 10:05 Bing (Ciuchcia)
- 10:10 Bing (Do zobaczenia)
- 10:30 Baranek Shaun (10)
- 10:35 Baranek Shaun (42)
- 10:37 Baranek Shaun (Linia ciągła)
- 10:40 Baranek Shaun (Bezssenność)
- 10:50 Baranek Shaun (Skaczące owce)
- 10:55 Milo (Rybak Milo)
- 11:05 Milo (Pisarz Milo)
- 11:30 Blue (Zabawa w chowanego)
- 11:40 Blue (Kemping)
- 11:45 Blue (Góra Mamatata)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Zeppelin: Wodospad/Zeppelin: Atol)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zła miłość)
- 23:00 Bez litości
- 00:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (12)
- 01:00 MacGyver (11)
- 02:00 MacGyver (12)
- 02:55 The Good Doctor 6 (17)
- 03:50 DOC: w twoich rękach 2 (12)
- 04:55 Układ (5)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (5)
- 07:00 Rekrut: FBI (4)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 09:50 Rekrut: FBI (4)
- 12:45 Rekrut: FBI (5)
- 13:40 MacGyver (11)
- 14:30 MacGyver (12)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (11)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (12)
- 17:20 MacGyver (13)
- 18:15 MacGyver (14)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (13)
- 00:00 Jak budowano imperia (5)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 01:50 W okowach mrozu 7 (3)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 03:25 Serengeti 3 (1)
- 08:25 Serengeti 3 (2)
- 09:30 W okowach mrozu 6 (21)
- 10:30 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 11:25 Cała prawda o alkoholu
- 12:35 Serengeti 3 (2)
- 13:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (10)
- 14:40 W okowach mrozu 7 (4)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (5)
- 18:50 Zielona planeta (1)
- 19:55 Planeta zmian (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (22)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 00:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:35 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 01:45 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 01:50 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 02:00 Taffy 2 (Narciarze)
- 02:05 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 02:10 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 03:40 Dronersi (Wyścig paipai)
- 04:00 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 05:45 Taffy 2 (Koci gang)
- 05:50 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Psychokomik)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Qilin)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 07:55 Potworna robota 2 (Potwory w ciemności)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 22:45 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 22:50 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 23:00 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 23:15 Taffy 2 (Aport!)
- 23:20 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 23:30 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 23:35 Taffy 2 (Robot na straży)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 04:25 Mordercza gra
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:20 Gorzko-słodki
- 08:05 Lato we Florencji
- 09:40 Wojenne kwiaty
- 11:15 Weekend z królem
- 12:50 Amerykanin
- 14:35 Bernie
- 16:15 Stars! (Matthew Mcconaughey)
- 16:20 Poczuj rytm
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Pora na życie
- 21:45 Schronienie
- 23:10 Rzeź
- 00:55 Duchy (3)
- 01:35 Duchy (4)
- 02:05 Lewis (2)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 11 (1)
- 05:15 Obiady piątkowe 2 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 10 (1)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 09:55 Lewis (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 12:05 Ojciec Brown 10 (1)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 14:55 Lewis (2)
- 15:55 Sanditon 3 (2)
- 16:55 Ojciec Brown 10 (2)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 24 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 21:00 Sanditon 3 (3)
- 22:05 Milczący świadek 25 (3)
- 23:10 Milczący świadek 25 (4)
- 00:05 Magia nagości. Dania (1)
- 00:50 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (4)
- 01:55 I love kabaret (2)
- 02:55 I love kabaret (7)
- 03:55 I love kabaret (6)
- 04:55 I love kabaret (4)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (41)
- 06:00 Poranny rogal (17)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (30)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 To leci w sieci (4)
- 08:05 Patent na zieleń (2)
- 08:35 Polak potrafi (2)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (58)
- 12:35 Nazizm: morderstwa i tajemnice (3)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Oko za ząb)
- 14:25 M.A.S.H. (Droga siostro)
- 15:00 M.A.S.H. (Papa B.J.)
- 15:35 M.A.S.H. (Inga)
- 16:10 M.A.S.H. (Kwestia ceny)
- 16:45 M.A.S.H. (Żar młodości)
- 17:25 M.A.S.H. (Powrót Gorących Warg)
- 18:00 I love kabaret (5)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (1)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 21:00 Hity polskiego kabaretu 6 (10)
- 21:55 Wstydliwe choroby 4 (13)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 00:55 Dzika kuchnia (4)
- 01:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:00 Dzika kuchnia (7)
- 02:30 Dzika kuchnia (1)
- 03:00 Dzika kuchnia (2)
- 03:35 Dzika kuchnia (3)
- 04:05 Dzika kuchnia (4)
- 04:40 Dzika kuchnia (5)
- 05:10 Dzika kuchnia (7)
- 05:40 Kuchnia na dziko (6)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (7)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 17:00 Kontrola graniczna (1)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:05 Kod Jezusa (4)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (1)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Demolka: Nowa Zelandia 2 (2)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (3)
- 10:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 11:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 00:05 Wstydliwe choroby: online 3 (3)
- 01:10 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 02:20 Głodni sukcesu (8)
- 03:15 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 04:15 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 05:10 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 06:00 Książę Filip: w cieniu korony
- 07:10 Mistrzowie szycia 3 (1)
- 21:00 Książęta i media (1)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie / Oto Squirrel Girl)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Auto-koszmar/ Sandman i żółwie)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami/ Sztuczki wróżki-zębuszki)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 04:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 04:30 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:00 Eureka! (Lawa i pizza / Prehistoryczna zoologia)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Życzenia do spełnienia / Ogród wróżek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 07:00 Blue (25)
- 07:10 Blue (Plaża)
- 07:20 Blue (Piraci)
- 07:30 Blue (Babunie)
- 07:40 Blue (Strumyk)
- 07:50 Blue (Wróżki)
- 12:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 12:30 Blue (Łapacz)
- 12:40 Blue (Na targu)
- 12:50 Blue (Góry Błękitne)
- 13:00 Blue (Basen)
- 13:10 Blue (Sklep)
- 13:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 13:30 Straż Ekipa (Cała Jazzy / Iguana w dłoni)
- 20:00 Blue 3 (147)
- 20:10 Blue 3 (148)
- 20:20 Blue 3 (149)
- 20:30 Superkoty (Nieobecny pan Greenie / Draka z fortepianem)
- 21:00 Spidey i superkumple (12)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (21)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Munki-gu / Munki-gu w mieście)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Misja Munki-gu / Legenda Wilczej Kości)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Gekson kontra Złydylan / Super Super Kotoprędkość)
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (1)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (2)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (Mo ogrodniczka / Pęknięcie)
- 06:00 Taffy (W dziczy)
- 06:05 Taffy (Ubaw po pachy)
- 06:10 Taffy (Dotknij futra)
- 06:25 Taffy (Bentley z dżungli)
- 06:35 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:40 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 06:55 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 07:25 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 07:55 Fineasz i Ferb (25)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Sanki miłości/Wyspa zaginionych Dakot)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Odnawiedzenie wypożyczalni/ Molly McGee w stu procentach)
- 22:10 Fineasz i Ferb (19)
- 22:40 Fineasz i Ferb (10)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (35)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (36)
- 00:05 Blue 2 (37)
- 00:15 Blue 2 (38)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (19)
- 00:40 Kolorklocki (12)
- 00:45 Blue 2 (22)
- 00:55 Piotruś Królik (21)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (34)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue 2 (25)
- 01:40 Blue 2 (26)
- 01:50 Blue 2 (27)
- 02:00 Blue (22)
- 02:05 Tosia i Tymek (7)
- 02:20 Blue 2 (40)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 02:40 Kręciołki (88)
- 02:50 Teletubisie (52)
- 03:05 Blue (45)
- 03:10 Blue (46)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (3)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (20)
- 03:45 Tosia i Tymek (17)
- 03:55 Tosia i Tymek (18)
- 04:10 Blue (31)
- 04:15 Blue (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 04:35 Blue 2 (21)
- 04:45 Blue 2 (20)
- 04:50 Blue (39)
- 05:00 Superpyra (29)
- 05:05 Superpyra (30)
- 05:15 Kolorklocki (10)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (33)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (36)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (51)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 06:50 Superpyra (31)
- 07:00 Blue 2 (16)
- 07:05 Blue (50)
- 07:15 Blue (2)
- 07:25 Blue (3)
- 07:35 Blue (4)
- 07:40 Blue 2 (3)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (14)
- 08:05 Matklocki (2)
- 08:15 Blue (36)
- 08:20 Blue (23)
- 08:30 Blue 2 (16)
- 08:40 Psi Oddział (8)
- 08:55 Tosia i Tymek (19)
- 09:10 Piotruś Królik (22)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (19)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (36)
- 09:50 Kręciołki (58)
- 10:00 Teletubisie (6)
- 10:15 Blue 2 (26)
- 10:25 Yakka Dee 5 (17)
- 10:30 Yakka Dee 5 (18)
- 10:40 Blue 2 (3)
- 10:50 Matklocki 2 (7)
- 10:55 Matklocki 2 (8)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (42)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 11:50 Superpyra (39)
- 12:00 Blue 2 (23)
- 12:10 Blue (30)
- 12:15 Blue (41)
- 12:25 Blue (10)
- 12:35 Blue 2 (23)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 13:05 Blue 2 (48)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (41)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 13:40 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue 2 (25)
- 14:05 Blue 2 (26)
- 14:15 Blue 2 (27)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 14:35 Blue 2 (37)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (42)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 15:50 Blue (31)
- 16:00 Blue (42)
- 16:10 Blue (43)
- 16:20 Matklocki (27)
- 16:25 Blue (1)
- 16:35 Kolorklocki (23)
- 16:40 Kolorklocki (24)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (20)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 17:10 Blue 2 (49)
- 17:15 Piotruś Królik (22)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue 2 (28)
- 18:10 Blue 2 (29)
- 18:15 Blue 2 (30)
- 18:25 Tosia i Tymek (13)
- 18:40 Blue 2 (38)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 19:00 Kręciołki (90)
- 19:15 Teletubisie (54)
- 19:30 Blue (43)
- 19:40 Blue (44)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (4)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (21)
- 20:20 Tosia i Tymek (19)
- 20:30 Tosia i Tymek (20)
- 20:45 Blue 2 (41)
- 20:55 Blue 2 (42)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (3)
- 21:15 Blue 2 (23)
- 21:25 Blue 2 (24)
- 21:35 Superpyra (31)
- 21:40 Superpyra (32)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (37)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (38)
- 22:10 Kolorklocki (12)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (42)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 23:35 Matklocki (27)
- 23:40 Blue 2 (22)
- 23:50 Blue (28)
- 23:55 Blue (34)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:55 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:05 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:15 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:40 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:55 Bernard 2 (85)
- 05:00 Bernard 2 (86)
- 05:05 Bernard 2 (87)
- 05:10 Bernard 2 (89)
- 05:15 Bernard 2 (90)
- 05:25 Bernard 2 (92)
- 05:30 Bernard 2 (93)
- 05:35 Bernard 2 (94)
- 05:40 Bernard 2 (96)
- 05:45 Bernard 2 (97)
- 05:55 Bernard 2 (99)
- 06:00 Bernard 2 (100)
- 06:05 Bernard 2 (101)
- 06:10 Bernard 2 (103)
- 06:15 Bernard 2 (104)
- 06:20 Bernard 3 (105)
- 06:30 Bernard 3 (106)
- 06:35 Bernard 3 (108)
- 06:40 Bernard 3 (109)
- 06:45 Bernard 3 (110)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (112)
- 11:05 Bernard 3 (113)
- 11:10 Bernard 3 (115)
- 11:15 Bernard 3 (116)
- 11:30 Bernard 3 (118)
- 11:35 Bernard 3 (120)
- 11:40 Bernard 3 (121)
- 11:45 Bernard 3 (123)
- 11:55 Bernard 3 (124)
- 12:00 Bernard 3 (125)
- 12:05 Bernard 3 (126)
- 12:10 Bernard 3 (128)
- 12:15 Bernard 3 (129)
- 12:25 Bernard 3 (130)
- 12:30 Bernard 3 (131)
- 12:35 Bernard 3 (132)
- 12:40 Bernard 3 (134)
- 12:45 Bernard 3 (135)
- 12:50 Bernard 3 (136)
- 13:00 Bernard 3 (137)
- 13:05 Bernard 3 (139)
- 13:10 Bernard 3 (140)
- 13:15 Bernard 3 (141)
- 13:25 Bernard 3 (143)
- 13:30 Bernard 3 (144)
- 13:35 Bernard 3 (145)
- 13:40 Bernard 3 (146)
- 13:45 Bernard 3 (148)
- 13:55 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:25 Power Players (25)
- 14:35 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:20 Power Players (7)
- 16:35 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:35 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:15 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:55 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:20 Power Players (20)
- 22:30 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 3 (149)
- 23:05 Bernard 3 (150)
- 23:10 Bernard 3 (151)
- 23:15 Bernard 3 (153)
- 23:20 Bernard 3 (154)
- 23:30 Bernard 3 (155)
- 23:35 Bernard 3 (156)
- 23:40 Bernard (1)
- 23:45 Bernard (3)
- 23:50 Bernard (4)
- 00:03 Świat podwodny
- 00:06 Towarzysze zabawy
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Sunville
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Wakacje
- 00:20 Teraz się bawimy
- 00:22 Zwierzęta
- 00:25 Jaki jest twój zawód ?
- 00:27 Wakacje
- 00:29 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Kolorowa magia
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Towarzysze zabawy
- 00:42 Sunville
- 00:45 Kolorowe koło
- 00:47 Jaki jest twój zawód ?
- 00:50 Sunville
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:56 Świat elfów
- 00:59 Kolorowe koło
- 01:01 Towarzysze zabawy
- 01:03 Kolorowe koło
- 01:07 Świat elfów
- 01:10 Morskie przygody
- 01:12 Sport, sport, sport
- 01:16 Przygody w przestrzeni
- 01:20 Indie
- 01:23 Łazienka
- 01:26 Morskie przygody
- 01:29 Łazienka
- 01:31 Galaktyczni turyści
- 01:34 Opowieści warzywne
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:38 Świat podwodny
- 01:42 Rodzina bobrów
- 01:44 Zwierzęta
- 01:47 Puffy i Tubby
- 01:50 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:53 Teraz się bawimy
- 01:56 Świat podwodny
- 02:01 Morskie przygody
- 02:03 Sunville
- 02:06 Zwierzęta
- 02:09 Grupy
- 02:11 Kolorowa magia
- 02:14 Sunville
- 02:17 Posłuchaj tego
- 02:20 Miejskie życie
- 02:22 Urocze miejsca
- 02:25 Grupy
- 02:27 Kolorowe koło
- 02:30 Przygody w przestrzeni
- 02:33 Oli - cykle natury
- 02:36 Posłuchaj tego
- 02:39 Kolorowa magia
- 02:42 Grupy
- 02:45 Panni i Fanni
- 02:47 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Posłuchaj tego
- 02:51 Safari
- 02:54 Muzeum
- 02:57 Miyu i Litto
- 03:00 Puffy i Tubby
- 03:04 Kolorowe koło
- 03:07 Urocze miejsca
- 03:09 Safari
- 03:12 Urocze miejsca
- 03:15 Rodzina bobrów
- 03:18 Opowieści warzywne
- 03:20 Jak podróżujemy
- 03:23 Opowieści warzywne
- 03:25 Przygody w przestrzeni
- 03:29 Posłuchaj tego
- 03:31 Urocze miejsca
- 03:34 Taniec
- 03:37 Wstawaj!
- 03:39 Świat elfów
- 03:42 Teraz się bawimy
- 03:44 Wstawaj!
- 03:47 Taniec
- 03:50 Ding Dang Dong
- 03:53 Taniec
- 03:55 Teraz się bawimy
- 03:58 Urocze miejsca
- 04:01 Wstawaj!
- 04:03 Taniec
- 04:06 Mini opowiadania
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:10 Jaki jest twój zawód ?
- 04:14 Teraz się bawimy
- 04:16 Wakacje
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Kolorowe koło
- 04:27 Świat podwodny
- 04:29 Opowieści warzywne
- 04:31 Świat podwodny
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:36 Świat podwodny
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:44 Wakacje
- 04:46 Świat podwodny
- 04:49 Wakacje
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:15 Wakacje
- 05:18 Jaki jest twój zawód ?
- 05:21 Kolorowa magia
- 05:24 Sunville
- 05:26 Grupy
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Opowieści warzywne
- 05:37 Puffy i Tubby
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:44 Puffy i Tubby
- 05:49 Grupy
- 05:51 Muzeum
- 05:54 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Kącik naukowy
- 05:59 Jaki jest twój zawód ?
- 06:01 Miyu i Litto
- 06:04 Kolorowa magia
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:10 Panni i Fanni
- 06:13 Muzeum
- 06:15 Kolorowe koło
- 06:18 Opowieści warzywne
- 06:20 Świat zabawek
- 06:22 Pociąg
- 06:25 Mały Didy
- 06:27 Przygody kaczki
- 06:29 Toby McFly
- 06:32 Zastęp strażaków
- 06:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:37 Rodzina bobrów
- 06:39 Miejskie życie
- 06:42 Posłuchaj tego
- 06:44 Safari
- 06:46 Puffy i Tubby
- 06:50 Opowieści warzywne
- 06:52 Świat Mimo
- 06:54 Fin i Fianna
- 06:57 Wesoła łąka
- 07:01 Mały Didy
- 07:03 Zastęp strażaków
- 07:06 Miejskie życie
- 07:10 Jak podróżujemy
- 07:12 Towarzysze zabawy
- 07:15 Świat elfów
- 07:18 Urocze miejsca
- 07:21 Hubbi i jego koledzy
- 07:24 Mały Didy
- 07:26 Margo i Felix
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Zack i Ziggy
- 07:34 Historie Henryka
- 07:36 Margo i Felix
- 07:40 Urocze miejsca
- 07:43 Sport, sport, sport
- 07:46 Taniec
- 07:49 Urocze miejsca
- 07:51 Ding Dang Dong
- 07:53 Elfy przyrody
- 07:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:57 Lola i Liczby
- 08:00 Zack i Ziggy
- 08:03 Zabawa w chowanego
- 08:05 Hop-hop
- 08:08 Ding Dang Dong
- 08:12 Wstawaj!
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:17 Świat zwierząt
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:24 Wesoła łąka
- 08:27 Wesołe królestwo
- 08:30 Uczymy się
- 08:33 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 ABC - duckBC
- 08:37 Elfy przyrody
- 08:38 Małe melodie
- 08:40 Dotty i Kitty
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Urocze miejsca
- 08:49 Grupy
- 08:51 Miyu i Litto
- 08:54 Urocze miejsca
- 08:57 Uczymy się
- 09:00 Zabawa w chowanego
- 09:03 Dźwięki wokół nas
- 09:05 Dinoland
- 09:07 Albert tłumaczy
- 09:09 Historie Henryka
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Kolorowe koło
- 09:17 Kącik naukowy
- 09:20 Urocze miejsca
- 09:22 Posłuchaj tego
- 09:26 Lola i Liczby
- 09:29 Albert tłumaczy
- 09:33 Uczymy się
- 09:35 Zack i Ziggy
- 09:38 Lola i Liczby
- 09:42 Afryka
- 09:44 Pixie 2
- 09:46 Monika i Rudi
- 09:48 Albert tłumaczy
- 09:53 Kolorowa Klara
- 09:55 Pixie 2
- 09:56 Fin i Fianna
- 09:59 Kształcików
- 10:00 Pixie 2
- 10:01 Zabawa w chowanego
- 10:03 Lola i Liczby
- 10:05 Przygody kaczki
- 10:07 Dźwięki wokół nas
- 10:09 Elfy przyrody
- 10:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:12 Zabawa w chowanego
- 10:16 DuckSchool
- 10:18 Toobys
- 10:20 Albert tłumaczy
- 10:23 ABC - duckBC
- 10:26 Dotty i Kitty
- 10:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Restauracja
- 10:36 Wesołe królestwo
- 10:39 Hop-hop
- 10:42 Restauracja
- 10:44 DuckSchool
- 10:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Przygody kaczki
- 10:54 Drużyna lalek
- 10:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:58 Mały Didy
- 11:00 Lola i Liczby
- 11:03 Elfy przyrody
- 11:04 Mimo i Bobo
- 11:07 Raul
- 11:09 Zabawa w chowanego
- 11:12 Tempo Giusto
- 11:14 Zack i Ziggy
- 11:18 Dźwięki wokół nas
- 11:20 Toobys
- 11:22 Drużyna lalek
- 11:24 Fin i Fianna
- 11:27 Przygody kaczki
- 11:29 Cubie
- 11:32 Restauracja
- 11:36 Drużyna lalek na ratunek
- 11:39 Połączony świat
- 11:42 Brygada ogniowa
- 11:44 Dinoland
- 11:47 Świat Mimo
- 11:49 Risto Gusto
- 11:52 Mimo & Bobo PLUS
- 11:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:58 Połączony świat
- 12:01 Świat Mimo
- 12:04 Zastęp strażaków
- 12:07 Przygody kaczki
- 12:09 Połączony świat
- 12:12 Wesołe królestwo
- 12:15 Sztuka Leona
- 12:17 Zoo
- 12:20 Dinoland
- 12:23 Hubbi i jego koledzy
- 12:26 Małe, ale pracowite
- 12:28 Wesoła łąka
- 12:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:33 Afryka
- 12:36 Połączony świat
- 12:39 Afryka
- 12:42 Dinoland
- 12:45 Sztuka Leona
- 12:47 Toby McFly
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:54 Skoczkowie Planet
- 12:58 Toby McFly
- 13:01 Drużyna lalek na ratunek
- 13:03 Małe, ale pracowite
- 13:06 Restauracja
- 13:10 Hubbi się tym zajmie
- 13:13 Uczymy się
- 13:15 Świat zabawek
- 13:17 Afryka
- 13:20 Skoczkowie Planet
- 13:24 Połączony świat
- 13:27 Raul
- 13:30 Mały Didy
- 13:32 Restauracja
- 13:35 Uczymy się
- 13:38 Wesoła łąka
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:47 Fin i Fianna
- 13:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:52 Zack i Ziggy
- 13:55 Małe melodie
- 13:58 Małe melodie
- 14:00 Lola i Liczby
- 14:02 Toobys
- 14:04 Monika i Rudi
- 14:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:10 Toobys
- 14:12 Fin i Fianna
- 14:15 Uczymy się
- 14:18 Albert tłumaczy
- 14:20 Wesoła łąka
- 14:24 Fin i Fianna
- 14:27 Kolorowa Klara
- 14:29 Dotty i Kitty
- 14:32 Mimo i Bobo
- 14:36 Monika i Rudi
- 14:38 Tempo Giusto
- 14:41 Zabawa w chowanego
- 14:43 Albert tłumaczy
- 14:46 Wstawaj!
- 14:48 Hubbi się tym zajmie
- 14:50 Hop-hop
- 14:53 Mały Didy
- 14:55 Sippi Sappi
- 14:58 Afryka
- 15:00 Wstawaj!
- 15:02 Risto Gusto
- 15:05 Hop-hop
- 15:07 Mimo i Bobo
- 15:10 Zabawa w chowanego
- 15:13 Świat Mimo
- 15:16 Sippi Sappi
- 15:18 Elfy przyrody
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Afryka
- 15:25 DuckSchool
- 15:28 Mimo & Bobo PLUS
- 15:32 Mimo i Bobo
- 15:35 Sippi Sappi
- 15:37 Przygody kaczki
- 15:39 Mimo & Bobo PLUS
- 15:44 Toby McFly
- 15:47 Elfy przyrody
- 15:48 Lola i Liczby
- 15:51 Cubie
- 15:53 Uczymy się
- 15:56 ABC - duckBC
- 15:59 Zabawa w chowanego
- 16:01 Brygada ogniowa
- 16:04 Co rośnie na drzewie?
- 16:05 Sippi Sappi
- 16:08 Toobys
- 16:10 Mały Didy
- 16:12 Risto Gusto
- 16:15 Toby McFly
- 16:18 Hiphopowy kaktus
- 16:21 Dotty i Kitty
- 16:24 Kolorowa Klara
- 16:26 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:30 Afryka
- 16:32 Toobys
- 16:34 Hiphopowy kaktus
- 16:36 Świat Mimo
- 16:38 Co rośnie na drzewie?
- 16:39 Elfy przyrody
- 16:41 Historie Henryka
- 16:43 Toobys
- 16:46 DuckSchool
- 16:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:52 Wstawaj!
- 16:54 Mimo i Bobo
- 16:57 Świat Mimo
- 17:00 Lola i Liczby
- 17:02 Elfy przyrody
- 17:04 Mimo i Bobo
- 17:06 Afryka
- 17:08 Raul
- 17:11 Dźwięki wokół nas
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Raul
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Afryka
- 17:22 Lola i Liczby
- 17:24 Afryka
- 17:26 Mimo & Bobo PLUS
- 17:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Lola i Liczby
- 17:38 Raul
- 17:40 Tempo Giusto
- 17:42 Wstawaj!
- 17:44 Mimo i Bobo
- 17:47 Historie Henryka
- 17:49 Toobys
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:03 Przygody kaczki
- 18:05 Monika i Rudi 2
- 18:08 Toobys
- 18:11 Dotty i Kitty
- 18:14 Hubbi i jego koledzy
- 18:16 DuckSchool
- 18:18 Sippi Sappi
- 18:20 Kształcików
- 18:21 Kolorowa Klara
- 18:23 Dotty i Kitty
- 18:27 Mimo i Bobo
- 18:29 ABC - duckBC
- 18:32 Słodki dom
- 18:33 Pixie 2
- 18:35 Kolorowa Klara
- 18:37 Tempo Giusto
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 Wesoła łąka
- 18:44 Monika i Rudi
- 18:47 DuckSchool
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:55 Hubbi i jego koledzy
- 18:57 Mały Didy
- 18:59 Przygody kaczki
- 19:01 Zoo
- 19:04 ABC - duckBC
- 19:07 Mimo i Bobo
- 19:09 Drużyna lalek
- 19:11 DuckSchool
- 19:14 Mały Didy
- 19:16 Zack i Ziggy
- 19:19 Hiphopowy kaktus
- 19:22 Przygody kaczki
- 19:24 DuckSchool
- 19:27 Kaczka i Puszek
- 19:29 Dźwięki wokół nas
- 19:31 Uczymy się
- 19:34 Elfy przyrody
- 19:36 Afryka
- 19:38 Historie Henryka
- 19:40 Mimo i Bobo
- 19:43 Małe, ale pracowite
- 19:45 Mały Didy
- 19:48 Toby McFly
- 19:51 Mimo i Bobo
- 19:54 Zack i Ziggy
- 19:57 Mimo i Bobo
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:02 Hop-hop
- 20:05 Formy są twoje
- 20:07 Hubbi i jego koledzy
- 20:10 Afryka
- 20:13 Hubbi i jego koledzy
- 20:16 Pociąg
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Afryka
- 20:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:26 Zoo
- 20:28 Mały Didy
- 20:32 Margo i Felix
- 20:35 Monika i Rudi
- 20:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:42 Dźwięki wokół nas
- 20:44 Pociąg
- 20:47 Drużyna lalek
- 20:50 Uczymy się
- 20:54 Toobys
- 20:56 Afryka
- 20:59 Raul
- 21:01 Mimo i Bobo
- 21:04 Hiphopowy kaktus
- 21:06 Fin i Fianna
- 21:09 Mimo i Bobo
- 21:12 Świat Mimo
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Opowieści warzywne
- 21:26 Wakacje
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:31 Świat Mimo
- 21:33 Brygada ogniowa
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:39 Raul
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Kolorowe koło
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Kolorowe koło
- 21:55 Wakacje
- 21:58 Pociąg
- 22:01 Świat Mimo
- 22:03 Sippi Sappi
- 22:06 Hiphopowy kaktus
- 22:08 Dotty i Kitty
- 22:12 Małe, ale pracowite
- 22:14 Afryka
- 22:17 Posłuchaj tego
- 22:19 Towarzysze zabawy
- 22:22 Morskie przygody
- 22:24 Opowieści warzywne
- 22:27 Miejskie życie
- 22:29 Mimo & Bobo PLUS
- 22:33 Skoczkowie Planet
- 22:37 Brygada ogniowa
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:43 Afryka
- 22:46 Miejskie życie
- 22:50 Świat zwierząt
- 22:53 Rodzina bobrów
- 22:56 Teraz się bawimy
- 22:59 Małe melodie
- 23:01 DuckSchool
- 23:03 ABC - duckBC
- 23:06 Kolorowa Klara
- 23:08 Monika i Rudi 2
- 23:11 Toobys
- 23:13 Co rośnie na drzewie?
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:18 Posłuchaj tego
- 23:23 Miyu i Litto
- 23:26 Grupy
- 23:29 Jaki jest twój zawód ?
- 23:32 Co rośnie na drzewie?
- 23:33 Pixie 2
- 23:34 Dotty i Kitty
- 23:37 Monika i Rudi
- 23:40 Dotty i Kitty
- 23:44 Mimo i Bobo
- 23:46 Panni i Fanni
- 23:48 Muzeum
- 23:51 Kącik naukowy
- 23:54 Grupy
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Jaki jest twój zawód ?
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:51 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Javier Irureta
- 07:45 LaLiga World (3)
- 17:00 La Manita
- 17:25 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 23:35 Wywiad Eleven
- 12:00 Full Impact Serie A (2)
- 12:35 LaLiga World (3)
- 13:15 Wywiad
- 13:45 La Manita
- 18:00 LaLiga World (3)
- 18:40 Full Impact Serie A (2)
- 19:15 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 19:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 14:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 15:00 Full Impact Serie A (2)
- 15:30 LaLiga World (3)
- 22:00 LaLiga World (3)
- 22:30 Full Impact Serie A (2)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Liquid Edge (1)
- 01:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 02:00 Action Sports World (6)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (15)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (16)
- 04:00 Sports Adventure 5 (5)
- 04:30 Sports Adventure 5 (6)
- 05:00 Now Boarding (3)
- 05:30 Now Boarding (4)
- 06:00 Sports Adventure 4 (24)
- 06:30 Sports Adventure 4 (25)
- 07:00 World of X Games (2)
- 10:00 Action Sports World (9)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 12:00 Sports Adventure 4 (24)
- 12:30 Sports Adventure 4 (25)
- 13:00 World of X Games (2)
- 14:00 Fighting Fit (7)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 18:00 WWE Classic Gold (15)
- 18:30 WWE Classic Gold (16)
- 19:00 WWE Raw (26)
- 22:00 EFC (4)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (12)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:05 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 06:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 3 (10)
- 09:20 Celnicy 3 (11)
- 09:50 Celnicy 3 (12)
- 10:20 Celnicy (1)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 13:55 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy (2)
- 16:30 Celnicy (3)
- 17:00 Celnicy (4)
- 17:30 Celnicy (5)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 01:10 Treblinka: Obóz śmierci
- 02:20 Okręt wojenny na służbie (3)
- 03:15 Top Gear 18 (6)
- 04:10 Top Gear 33 (5)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 06:00 Najsłabsze ogniwo 3 (2)
- 07:00 The Best of Top Gear 2012/13 (1)
- 08:10 Okręt wojenny na służbie (4)
- 09:15 Top Gear 18 (7)
- 10:25 Top Gear 12 (6)
- 11:45 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 12:45 Top Gear 33 (5)
- 16:15 The Best of Top Gear 2012/13 (1)
- 17:25 Top Gear 18 (7)
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:05 Dzika kuchnia (2)
- 01:35 Dzika kuchnia (3)
- 02:10 Dzika kuchnia (4)
- 02:40 Dzika kuchnia (5)
- 03:15 Dzika kuchnia (7)
- 03:50 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:40 Remont na 5+ (3)
- 08:00 Dzika kuchnia (2)
- 08:30 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:35 Dzika kuchnia (5)
- 10:05 Przepis na remont (18)
- 10:35 Przepis na remont (19)
- 11:05 Przepis na remont (20)
- 11:35 Przepis na remont (21)
- 15:00 Przepis na remont (22)
- 15:30 Przepis na remont (23)
- 16:05 Przepis na remont (24)
- 16:35 Przepis na remont (25)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (1)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Ortopedia: implanty stawów)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zabiegi okulistyczne w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Psychiatria, uzależnienia i depresje w czasie pandemii)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Wady serca - jak je rozpoznać i jak je leczyć?)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (2)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (2)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (8)
- 18:20 Happy i Zen (14)
- 19:00 Moje życie XXL (3)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (9)
- 20:55 Żyj jak Laila (12)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 23:00 Dr Miami (5)
- 23:30 Dr Miami (6)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gronkowski i pszczoły)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (DJ Peter)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Bolesna miłość)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Paparazzi)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (11)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Grube ryby)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Posuń się)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Krótkie wakacje)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Pracująca dziewczyna)
- 05:25 Jim wie lepiej 8 (Dziewczyna Kyle'a)
- 05:55 Jim wie lepiej 8 (Znaczący prezent)
- 06:30 Jim wie lepiej 8 (Sposób tatusia)
- 07:00 Jim wie lepiej 8 (Fizykoterapia)
- 07:25 Melissa i Joey 5 (Podróż poślubna)
- 07:50 Melissa i Joey 5 (Dzień po)
- 00:35 W lesie dziś nie zaśnie nikt
- 02:45 Skrzydlate świnie
- 04:55 Najpiękniejsze fajerwerki ever
- 05:30 Mów mi Mesjasz
- 06:00 Rekruci (Polegamy na sobie)
- 06:50 Rekruci (Walka płci)
- 07:45 Złoty interes (Kampery)
- 08:40 Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
- 09:45 Kabaretowy rejs (145)
- 10:40 Kabaretowy rejs (146)
- 11:40 Siedlisko (2)
- 12:50 Cudowne miejsce
- 14:50 Dwa księżyce
- 17:45 Siedlisko (4)
- 20:00 W imię...
- 22:25 Obława
- 00:40 Obrońca
- 02:40 Gdańsk 1939
- 03:45 Bez prawa do życia
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 05:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (1)
- 06:30 Zameldowani 2 (2)
- 07:00 Zameldowani 2 (3)
- 07:30 Zameldowani 2 (4)
- 08:00 Zameldowani 2 (5)
- 08:30 Zameldowani 2 (6)
- 09:00 Zameldowani 2 (7)
- 09:30 Zameldowani 2 (8)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (2)
- 11:30 Bonanza (3)
- 16:50 Bonanza (6)
- 20:00 Policyjna opowieść 3
- 22:00 Negatyw
- 00:50 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 02:45 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 04:05 Hitler narkoman
- 05:05 Miasta rytm (9)
- 06:00 Scena śmiechu (45)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (5)
- 07:50 Matki, żony i kochanki (6)
- 08:55 Kojak 2 (19)
- 16:00 Kojak 2 (20)
- 17:00 Kojak 2 (21)
- 20:00 Joker
- 21:55 Porachunki
- 00:00 Trzy siostry (257)
- 01:00 Diamentowe imperium (17)
- 02:00 Teresa (53)
- 03:00 Okrutne miasto (77)
- 04:00 Przypieczętowany los (129)
- 05:00 Sploty nienawiści (34)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 07:00 Trzy siostry (257)
- 08:00 Diamentowe imperium (17)
- 09:00 Teresa (53)
- 10:00 Okrutne miasto (77)
- 11:00 Przypieczętowany los (129)
- 12:00 Sploty nienawiści (34)
- 13:00 Diamentowe imperium (17)
- 14:00 Trzy siostry (257)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 17:00 Trzy siostry (258)
- 18:00 Diamentowe imperium (18)
- 19:00 Teresa (54)
- 20:00 Okrutne miasto (78)
- 21:00 Przypieczętowany los (130)
- 22:00 Sploty nienawiści (35)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (74)
- 00:50 Agenci NCIS 13 (Reakcja)
- 01:30 Agenci NCIS 13 (Nieobliczalni)
- 02:15 Archie (3)
- 03:05 Inspektor Ricciardi (Dzień umarłych)
- 21:30 Sisi (4)
- 22:40 Domina (Tajemnice)
- 23:50 Agenci NCIS 13 (Po godzinach)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (6)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 01:55 Akta zbrodni (3)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (6)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 05:00 Znaki 2 (7)
- 06:05 Prezentuj broń! (4)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (13)
- 22:55 Akta zbrodni (4)
- 23:55 Twarzą w twarz z mordercą 2 (1)
- 00:50 Po śladach mordercy
- 02:50 Prezentuj broń! (34)
- 03:55 Prezentuj broń! (35)
- 05:00 Prezentuj broń! (36)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (14)
- 08:00 Słoneczny patrol (5)
- 09:00 Drużyna A 3 (12)
- 12:00 Drużyna A 3 (12)
- 13:00 Słoneczny patrol (5)
- 18:00 Drużyna A 3 (13)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (17)
- 20:00 Bunt obcych
- 22:10 Po śladach mordercy
- 00:35 Winnice miłości 2 (111)
- 01:50 Prezentuj broń! (60)
- 02:55 Prezentuj broń! (1)
- 04:00 Prezentuj broń! (2)
- 05:00 Hity AXN
- 05:25 Hity AXN
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Hity AXN
- 06:55 Profil 5 (1)
- 08:05 Profil 5 (2)
- 09:10 Zaklinacze koni 2 (8)
- 10:10 Zaklinacze koni 2 (9)
- 11:10 Grand Hotel (9)
- 13:10 Winnice miłości 2 (111)
- 14:20 Profil 5 (3)
- 15:25 Profil 5 (4)
- 16:25 Zaklinacze koni 2 (10)
- 17:25 Zaklinacze koni 2 (11)
- 21:00 Chłopak dla szefowej
- 22:50 Grand Hotel (9)
- 00:00 Prowokacja
- 01:55 Robocop 3
- 04:05 Bonanza (Zaloty)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 06:30 Celnicy 3 (2)
- 07:05 Celnicy 3 (3)
- 07:40 Poirot (Niemy świadek)
- 12:00 Żar zemsty
- 13:55 Titanic 2
- 00:10 Zakończenie programu
- 04:10 Na przekór całemu światu
- 05:10 Worek mąki
- 06:40 Magia malin
- 08:00 Książę i ja: Królewskie wesele
- 09:35 Maszynista
- 12:35 Czekając na Anyę
- 14:20 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:20 Prawie przyjaciele
- 18:00 Powrót do domu
- 19:30 Zmarszczki
- 21:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 23:00 Piano, solo
- 01:25 BloodRayne
- 02:55 My First Threesome
- 04:10 Krzyk 4
- 06:05 Zakończenie programu
- 06:15 Strefa Q
- 08:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 09:50 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 11:25 Zaginiona
- 13:00 Lope
- 14:50 Link do zbrodni
- 16:30 Kung-fu joga
- 18:15 Czerwone niebo
- 20:00 Więzy krwi
- 21:45 Niezłomni
- 23:45 Stan Helsing
- 00:20 Trumna doktora Blooda
- 01:50 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 03:00 Duchy z 42. ulicy
- 04:00 Zemsta zombie
- 05:00 Hotel Bleu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 W głębinach
- 07:40 Hawaje
- 08:05 Intruz
- 09:25 Namacalni
- 09:35 Bajeczni Dorseyowie
- 11:00 Życie z ojcem
- 12:55 Strach
- 14:15 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 15:25 Champagne Safari
- 16:20 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 17:55 31 godzin
- 18:20 Najskromniejsze kino w dziejach
- 19:40 Podążaj na Zachód
- 21:00 Świat
- 22:20 Postrach maleńkiego miasteczka
- 23:20 Portret pamięciowy
- 00:55 7 psychopatów
- 02:45 Rewolta
- 04:25 Słodka zemsta
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:35 Camino
- 09:00 Królowe ringu
- 10:35 Rodzina Steedów (1)
- 12:25 Na skrzydłach orłów
- 14:00 Che. Rewolucja
- 16:10 Pan Pip
- 18:05 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 20:00 Dynastia Tudorów 2 (3)
- 21:00 Regulamin zabijania
- 23:05 Tydzień kawalerski
- 02:10 Delirium
- 04:15 Alucarda
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 06:20 Klik News (70)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:40 Superstars (Angelina Jolie, Al Pacino, Clint Eastwood, Keanu Reeves i Dolly Parton)
- 07:10 FilmoNewsy (38)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (19)
- 07:55 Między gwiazdami (Sebastian Fabijański - extra!)
- 10:10 Burza (113)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (114)
- 11:50 Klik News (71)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8625)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8626)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (69)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_156)
- 14:10 Muzyczny express (142)
- 14:35 FilmoNewsy (128)
- 14:55 Ale lapsus (5)
- 15:10 Klik News (71)
- 15:20 Willy agent (31)
- 15:35 Klik News (71)
- 15:45 Planetarium (166)
- 16:05 Klik News (72)
- 16:15 The Queen of Flow 2 (77)
- 17:05 Najpiękniejsza brzydula (108)
- 17:55 Latający Czestmir (5)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8626)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8627)
- 21:20 Zmierzch bogów
- 04:45 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Codzienne marzenia
- 06:30 Kabaret bez granic (Kabaret A JAK!)
- 06:55 Vidocówka (3)
- 07:10 Maria Magdalena (28)
- 10:10 Między gwiazdami (9)
- 10:35 Sekrety autorów (5)
- 10:45 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:00 Vidocówka (1)
- 11:15 Muzyczny express gold (Muzyczne duety)
- 11:25 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - Tomasz Ziętek, biografia)
- 11:30 REC. EXTRA ("Żeby nie było śladów" - relacja z Off Camera 2021)
- 11:35 Skąd ja Cię znam? (Kim Kardashian)
- 11:50 "Top 13" - ranking gwiazd (Gwiazdy po godzinach)
- 14:25 Maria Magdalena (19)
- 15:25 Maria Magdalena (20)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8325)
- 20:50 Maria Magdalena (28)
- 21:50 Maria Magdalena (29)
- 22:50 Mistrz kierownicy ucieka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire
- 13:35 Columbo
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Malediwy
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:10 Sporty walki: ACB KB 16 Clash of Titans
- 21:00 Hard Knocks Fighting (15)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (16)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:30 Nowi nomadzi Kirgistanu
- 01:25 Tajlandia: słoń uchodzi z miasta
- 02:20 Bardowie z Azerbejdżanu
- 03:15 Wspaniały świat (6)
- 03:45 Zenit (13)
- 08:00 Zaginione skarby (Tajemnica Picassa)
- 08:40 Och, Dior!
- 09:25 Indie - mali policjanci
- 18:15 Ścieżki słów
- 19:05 Labirynt krokodyli
- 19:55 Pieskie życie
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 8)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 18)
- 01:20 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 18)
- 01:50 Brawl Stars Gametoon Arena (4. kwalifikacje, część 1)
- 02:45 Let's Replay (Crossout, część 2)
- 03:10 Stream Nation (Nightingale, część 20)
- 03:35 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 2)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 33 Największe Szlagiery
- 20:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Eurodance Zone
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Norm of the north
- 01:30 City grammar (25)
- 01:40 City grammar (26)
- 01:50 City grammar (27)
- 02:00 Five feet apart
- 04:00 English united (39)
- 04:20 3ways2 (4)
- 04:30 English in focus (35)
- 04:40 English 911 2 (92)
- 04:45 English 911 2 (93)
- 04:50 English 911 2 (94)
- 05:00 Art land (63)
- 05:05 Art land (64)
- 05:10 Crafty hands 2 (32)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (32)
- 05:40 Word party (33)
- 05:45 Word party (34)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (13)
- 06:15 Yummy for mummy (21)
- 06:25 Kids in action (25)
- 06:30 Kids in action (26)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (5)
- 07:00 Simple phrases (13)
- 07:10 Life around (19)
- 07:15 Life around (41)
- 07:20 Life around (56)
- 07:25 City grammar (16)
- 07:35 Basic lexis (62)
- 07:40 Basic lexis (63)
- 07:45 Step by step 2 (25)
- 07:50 Step by step 2 (26)
- 07:55 Step by step 2 (27)
- 08:00 Mojo morning (37)
- 08:15 Here and there (69)
- 08:25 Here and there (70)
- 08:35 Study choice (1)
- 08:45 Euronews. smart regions (35)
- 08:50 Euronews. smart regions (36)
- 08:55 Euronews. smart regions (37)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (12)
- 09:20 Let's talk (12)
- 09:35 English in focus (28)
- 09:45 English 911 2 (89)
- 09:50 English 911 2 (91)
- 09:55 English 911 2 (95)
- 10:00 Spot on the map (3)
- 10:10 Easy talk (32)
- 10:15 Spot on the map (4)
- 10:25 Worth seeing (3)
- 10:35 Worth seeing (4)
- 10:45 National parks (3)
- 10:50 National parks (6)
- 10:55 National parks (7)
- 11:00 Art land (63)
- 11:05 Art land (64)
- 11:10 Crafty hands 2 (32)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (32)
- 11:40 Word party (33)
- 11:45 Word party (34)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (13)
- 12:15 Yummy for mummy (21)
- 12:25 Kids in action (25)
- 12:30 Kids in action (26)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (5)
- 13:00 Film set (13)
- 13:15 Film set (14)
- 13:30 Film set (15)
- 13:45 Euronews. futuris (29)
- 13:50 Euronews. futuris (30)
- 13:55 Euronews. futuris (31)
- 14:00 English united (1)
- 14:15 English united (40)
- 14:25 3ways2 (5)
- 14:35 English in focus (36)
- 14:45 English 911 2 (97)
- 14:50 English 911 2 (98)
- 14:55 English 911 2 (99)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (3)
- 15:25 What did they say (20)
- 15:30 What did they say (21)
- 15:35 English 911 2 (102)
- 15:40 English 911 2 (103)
- 15:45 Evolution (18)
- 16:00 Grammar wise (29)
- 16:25 English is the key (16)
- 16:35 English is the key (17)
- 16:45 English up (19)
- 17:00 Norm of the north: keys to the kingdom
- 18:30 Spot on the map (3)
- 18:40 Easy talk (32)
- 18:50 Spot on the map (4)
- 19:10 Simple phrases (13)
- 19:20 Life around (19)
- 19:25 Life around (41)
- 19:30 Life around (56)
- 19:35 City grammar (16)
- 19:45 Basic lexis (62)
- 19:50 Basic lexis (63)
- 19:55 Step by step 2 (25)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (12)
- 20:20 Let's talk (12)
- 20:35 English in focus (28)
- 20:45 English 911 2 (89)
- 20:50 English 911 2 (91)
- 20:55 English 911 2 (95)
- 21:00 La la land
- 23:10 Labour of love (3)
- 23:25 What did they say (20)
- 23:30 What did they say (21)
- 23:35 English 911 2 (102)
- 23:40 English 911 2 (103)
- 23:45 Evolution (18)
- 04:00 В ЕС хотят отправить военных для обучения солдат в Украине
- 04:04 Антизомби
- 04:20 История войны.
- 04:35 Снятие ограничений на использование западного оружия
- 04:50 Народ
- 05:24 Григорий Герман
- 06:00 Наше время
- 06:31 Исторический визит премьера Индии в Украину: итоги
- 06:48 Уже больше 600 тысяч россиян: катастрофические потери армии РФ
- 06:52 Украина ратифицировала Римский статут
- 06:56 Новая нормальность
- 07:00 FreeДОМ
- 10:01 Кризисы Путинской России
- 10:18 Срочники и отказники: где Путин ищет новых солдат
- 10:22 Чем важны мосты в районе Курской операции ВСУ для логистики ВС РФ
- 10:25 Путинский проект газопровода из РФ в Китай окончательно провалился
- 10:29 Последний день диктатора
- 11:00 Минута молчания. День памяти защитников Украины
- 11:01 FreeДОМ
- 12:01 Настоящее время. #ВУкраине
- 12:26 FreeДОМ
- 13:59 Антизомби
- 14:12 Гражданская оборона
- 14:27 Что поможет Украине защититься от террористических атак россиян
- 14:43 Венгрия снова конфликтует с ЕС
- 15:00 Наше время
- 15:31 FreeДОМ
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:32 Настоящее время. #ВУкраине
- 21:57 Как новые санкции США ударят по российской военной машине
- 22:20 Гражданская оборона
- 22:41 Алкоголизм в России
- 23:00 Гимн Украины
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 French Connections
- 13:51 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Across Africa
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 00:30 Le journal
- 00:45 C'est en France
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 Face a face
- 03:00 Le journal
- 03:15 L'invité de l'économie
- 03:30 Le journal
- 03:45 C'est en France
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:10 Face a face
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:52 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Hors champ
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Plan B
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'invité de l'économie
- 16:30 Le journal
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Politique
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Raport gospodarczy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (38)
- 09:30 W labiryncie (Awantura)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 O pracy po pracy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Moja Solidarność (Zwycięstwa i zdrady)
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Szczudłowski)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Ostatnia walka Don Kichota)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kuchnia dwudziestolecia
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Nad Odrą
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (16)
- 19:45 Pomorze Etniczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce (Kępno)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 17:27 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:42 Warci, niewarci
- 17:58 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 18:03 Wiek to tylko liczba
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (29 sierpnia)
- 18:53 Łączymy
- 19:25 Eurofakty
- 19:38 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:42 Prognoza pogody
- 21:44 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Panorama łomżyńska
- 08:26 Gawędy Kłosowskiego (Zimorodek)
- 08:40 800 lat diecezji chełmskiej
- 09:01 Gra Warszawa
- 09:25 Arrasów dzieje osobliwe (Trudny powrót: Kanada 1945-1961)
- 09:49 Z Internetu na antenę
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Czy o tym wiecie (Mumia Egipska)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 18:11 Sala prób (Antonius Dietzius)
- 18:19 Turbo Podlasie
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Leluje, gwiazdy i zielka)
- 19:24 Arrasów dzieje osobliwe (Trudny powrót: Kanada 1945-1961)
- 19:49 Notacje (Zygmunt Klonowski. Kurier Wileński)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Myśliciele - sylwetki polskie (Stanisław Koźmian)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Zamki Dolnego Śląska)
- 09:10 Świadkowie czasu (Miejsce)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Języczek u wagi (Metafory pospolite)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 17:45 Strefa otwarta (Zaburzenia sensoryczne)
- 18:10 Bezbłędnie (Aleksander)
- 18:15 Winda regionu (Mistrzostwa skoki)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Nasze zdrowie (8/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Jedz na zdrowie (Skład ciała)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Blisko Boga i człowieka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakochaj się w Polsce (Hajnówka)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (140)
- 19:24 Z miłości do zwierząt
- 19:45 To jest temat na reportaż
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Design i ty (Zabawki)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Włoskie szaleństwo. Co przywiozła, a czego nie przywiozła Bona)
- 17:25 Bezbłędnie (Wartałoby)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (W okupowanej Europie, w walczącej Polsce)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Ronald Regan)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Kwartet (Archeologiczne odkrycia i zagadki)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Odkryj regiony (148)
- 09:22 Liczy się pasja (Edward Marszałek)
- 09:37 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (5)
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Odkryj regiony
- 09:17 Teraz wieś
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Mój pierwszy dzień - 50 lat później
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Antykwaryczne safari (Inwentaryzacja)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Strefa otwarta (Zanieczyszczenie światłem)
- 17:38 Nad Odrą
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Szansa (4/24)
- 19:09 Psia służba
- 19:32 Poznaj region (Manufaktura Ceramiki w Bolesławcu)
- 19:37 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Ryszard Bukowski)
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Kronika (29)
- 08:16 Tematy dnia (28)
- 08:26 Pogoda (29)
- 08:28 Kwartet (Pustynia Błędowska)
- 08:35 Wolę dokument (Junio. Magiczny świat Józefa Mehoffera)
- 08:38 Junio. Magiczny świat Józefa Mehoffera
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (58)
- 14:45 Kronika dnia (29)
- 14:56 Pogoda w regionie (29)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kronika dnia (29)
- 16:41 Pogoda w regionie (29)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (29)
- 17:01 Raport pogodowy (29)
- 17:05 Magazyn medyczny (Choroby endokrynologiczne)
- 17:17 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 17:28 Działo się w Krakowie
- 17:31 Klasztor Norbertanek
- 17:35 Śladami Eskulapa (Zabije czy wzmocni)
- 17:57 Kwartet (Jaskinie Jury Krakowsko-Częstochowskiej)
- 18:02 Nasz Kraków (Rynek Główny)
- 18:05 Lokalne partnerstwo ds. wody w Małopolsce (18)
- 18:16 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (87)
- 18:29 Kronika (29)
- 18:51 Tematy dnia (29)
- 19:02 Pogoda (29)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:10 Raport pogodowy (29)
- 19:14 Kronika kulturalna
- 19:25 Pełnosprawni (562)
- 19:45 Kwartet (Lanckorona gościnna)
- 19:54 Pogoda (29)
- 19:56 Raport pogodowy (29)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (29)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (29)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Słownik polsko@polski (607)
- 09:05 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kórnik)
- 09:10 Nad Odrą (2)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Warmia i Mazury nieznane (6)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Strefa kultury (309)
- 17:30 Dej pozór
- 18:00 Wiadomości w języku polskim (262)
- 18:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Grunwald, Racławice)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 19:55 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:26 Pogoda w regionie
- 09:27 Świat pomiarów
- 09:40 Informator kulturalny
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Bezbłędnie (Wyprzedaż)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Pocztówki z Kielc (Prezydenci)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:46 Odkryj regiony
- 18:03 Bezbłędnie (Śpiulkolot)
- 18:08 Drzwi do kultury
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Zmiana biegu
- 19:20 Koło się kręci (Wieczność trwania - Krzyżtopór)
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:52 Pocztówki z Kielc (Radio)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:53 Aktywni seniorzy (9.08.2023)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Spotkanie z Olgą Olginą
- 09:44 Misja OGRÓD
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Portret z pamięci
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Prosto z lasu (17/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Jeszcze trochę lata
- 17:43 Kryptolog z Łodzi
- 18:00 Na wschód od Łodzi
- 18:15 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:05 Rozmowa dnia
- 19:20 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:35 Moja historia '44
- 19:48 Moja historia '44
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (318)
- 01:55 Obalamy mity medyczne (18)
- 02:05 Dzikie pszczoły (63)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1322)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Majeranek)
- 07:00 Europa z bliska
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Moja historia '44
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Ponury żniwiarz)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt 3 (Inspiracje z natury)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (17)
- 13:35 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 13:50 Fascynujące miejsca: Fascynujące Andy
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia 4 (9)
- 16:00 Na sygnale (Kłamać trzeba umieć)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2021)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (553)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 23, 27-32) Biada obłudnikom)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (28 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - niezatarte znamię)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Dokąd zmierza szkoła i edukacja w Polsce?)
- 02:25 Święty na każdy dzień (28 sierpnia, wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Opowieści Starego Testamentu (Daniel)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Nie oplataj mnie śmierci
- 06:00 Transmisja papieska: Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka
- 06:50 Muzyczne chwile
- 07:00 Po stronie prawdy (Ścieżka niezgody w Mechelinkach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (29 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mk 6, 17-29) Ścięcie Jana Chrzciciela)
- 08:40 Muzyczne chwile
- 08:55 Święty na każdy dzień (29 sierpnia, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela)
- 09:00 Na zdrowie (Guzy nerki)
- 09:20 Opowieści Starego Testamentu (Daniel)
- 09:45 Sursum Corda - W Górę Serca! (1)
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Sprawiedliwość jako problem etyczno-prawny)
- 12:35 Rezurekcja
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Ucieczka przed śmiercią, część 1)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (8)
- 06:00 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 06:25 Yattaman (Czarodziej)
- 06:55 Yattaman (Trzej muszkieterowie)
- 07:25 Yattaman (Śniegowa Pani)
- 07:50 Królowa szpady (4)
- 08:45 Stellina (15)
- 09:35 Moje trzy siostry (148)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (55)
- 13:00 Helena i chłopcy (20)
- 13:30 Namiętności (86)
- 14:05 Namiętności (87)
- 14:50 Uśmiechnij się (11)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (22)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Miłe rozmowy (2)
- 23:25 Jestem Charlie
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (2)
- 05:00 Na osi (503)
- 05:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_3)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 06:55 Simba lwi Król (31)
- 07:25 Simba lwi Król (32)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (11)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (24)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 11:55 Hit na lato (1)
- 12:55 Hit na lato (5)
- 13:40 Hit na lato (4)
- 22:00 Tajski bokser
- 23:35 Zerwana nić
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:05 Ve víně je vražda (3)
- 00:50 Ve víně je vražda (4)
- 01:50 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:30 Před půlnocí
- 02:55 Řemeslo žije!
- 03:15 Pálava
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:05 Jubilanti
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:10 Dopis z tábora Stockmanů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Rodopská magie (3)
- 12:45 Geniální rostliny (1)
- 13:35 Nelehký život medvědů
- 14:30 Kvarteto
- 15:00 Skrytá příroda Miami
- 15:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:35 Rangers - Plavci
- 01:30 Dvořákovy klavírní kvartety (2)
- 02:10 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Bratři Karamazovi
- 22:30 Divotvůrkyně
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Tome, přijeď, berou !)
- 06:05 Hopsasa (Sokolník)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (8)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II