Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Conan Barbarzyńca
- 02:45 John Rambo
- 14:00 Złoty chłopak (236)
- 14:55 Jaka to melodia? (5200)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (802)
- 16:05 Dziedzictwo (329)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5337)
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (190)
- 21:10 07 zgłoś się (Zamknąć za sobą drzwi)
- 00:40 Wojenne dziewczyny 4 (51)
- 01:35 Wojenne dziewczyny 4 (52)
- 02:30 Siła marzeń
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Pozwól mi być przy tobie)
- 05:30 M jak miłość (1645)
- 06:25 Dobre historie (SPA)
- 06:55 Rodzinka.pl (Córka mojego syna)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1644)
- 13:15 Akacjowa 38 (412)
- 16:00 Koło fortuny (1645)
- 16:35 Familiada (2878)
- 17:15 Miłość i nadzieja (17)
- 18:10 Va banque (754)
- 18:45 Akacjowa 38 (438)
- 19:35 Barwy szczęścia (3014)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (62)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (63)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Turystyczna jazda (Litwa: Birsztany)
- 02:35 Całkiem niezła historia (...i poznali gniew króla...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Pojazdy powstańczej Warszawy (2)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Orkiestra na rowerze)
- 04:25 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Całkiem niezła historia (W królestwie sów)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa...
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pani Sabina)
- 08:36 Medjugorie
- 08:59 Szlak przydrożnych kapliczek (Kapliczki w Kopalni Soli w Wieliczce)
- 09:12 Szlakiem Świętej Warmii (8/20)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:47 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Powrót do domu)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Rozmaryn)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Drawieński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 16:00 Na sygnale (Na wagę życia)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (12)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2018)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (7)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (550)
- 23:40 Najpiękniejsze parki Europy (Hyde Park i Ogrody Kensington w Londynie)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Mięso)
- 04:45 Disco Gramy (6286)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Bracia złodzieje)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5474)
- 16:35 Gliniarze (Rodzinna omerta)
- 17:35 Sekrety rodziny (392)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (826)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 22:10 Transporter
- 14:00 Gliniarze (Bez namysłu)
- 15:00 Na ratunek 112 (Ręka awokado)
- 15:30 Na ratunek 112 (Opiekunka)
- 20:00 Uroczysko (49)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (814)
- 21:40 Siódemka wspaniałych
- 23:40 Operacja Overlord
- 00:25 Dorwać gringo
- 02:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (41)
- 03:05 Taki jest świat 9 (34)
- 04:00 Dyżur 3 (42-ost.)
- 04:35 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Policjanci z Miami 2 (Florence Italy)
- 06:55 Policjanci z Miami 2 (Francuski numer)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (6)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (11)
- 20:00 Bartkowiak
- 21:55 Cena powrotu
- 23:55 Siła taktyczna
- 08:05 Smerfy (Małogłowe smerfy/Podniebna niespodzianka)
- 08:45 Smerfy (Dżin Ciamajda)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szalejące warzywa)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Liczenie na farmie)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Todd i jego drużyna)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Czkawkizm)
- 09:55 Bing (Żaba)
- 10:05 Bing (Parking)
- 10:10 Bing (Cień)
- 10:30 Baranek Shaun (4)
- 10:35 Baranek Shaun (5)
- 10:37 Baranek Shaun (Trzymajmy się razem)
- 10:40 Baranek Shaun (Upał)
- 10:50 Baranek Shaun (Porządki)
- 10:55 Milo (Klaun Milo)
- 11:05 Milo (Tajny agent Milo)
- 11:30 Blue (Trampolina)
- 11:40 Blue (Wysypisko)
- 11:45 Blue (Zoo)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Powietrzny wyścig z przeszkodami/Koncert Króla i Krysi)
- 01:25 Wyspa tajemnic
- 04:10 Agenci NCIS 17 (10)
- 05:05 Agenci NCIS 17 (11)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (2)
- 07:00 Rekrut: FBI (1)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (17)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (18)
- 09:50 Rekrut: FBI (1)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (19)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (20)
- 12:40 Rekrut: FBI (2)
- 13:35 MacGyver (5)
- 14:25 MacGyver (6)
- 15:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (5)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (6)
- 17:20 MacGyver (7)
- 18:15 MacGyver (8)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (7)
- 00:15 Zabójcza pogoda 4 (3)
- 01:20 Cała prawda o alkoholu
- 02:25 Serengeti 3 (4)
- 03:35 Serengeti 3 (5)
- 08:30 Serengeti 2 (5)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (16)
- 12:35 Serengeti 2 (5)
- 13:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 14:40 W okowach mrozu 7 (1)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (2)
- 18:45 Serengeti 3 (4)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu (4)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (19)
- 00:25 Fatalna czarownica (Łagodna jak panna Hardbroom)
- 00:55 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:05 Taffy 2 (Robot na straży)
- 01:10 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 01:20 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 01:30 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 01:35 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 01:45 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 02:10 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig w labiryncie)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:45 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 05:50 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Najdroższa rodzina)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kroko-wrogo)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 07:55 Potworna robota 2 (Potworny zjazd)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Wściekły Fu)
- 22:45 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 22:50 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 22:55 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 23:10 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 23:20 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 23:25 Taffy 2 (Narciarze)
- 23:35 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:25 Ameryka w ogniu
- 03:00 80 minut
- 04:30 Kobieta z piątej dzielnicy
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:15 Książę i ja
- 08:05 Amerykanin
- 09:50 Gorzko-słodki
- 11:35 Poczuj rytm
- 13:25 The Hammer
- 15:10 Rzeź
- 16:30 Late Night
- 18:10 Yuli
- 20:00 The Social Network
- 22:00 Opening Night
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:00 Niezapomniane 5 (3)
- 01:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood (2)
- 03:35 Profesor T (6)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (5)
- 05:15 Obiady piątkowe 5 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 9 (7)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (8)
- 08:00 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 09:05 Morderstwa w Midsomer 23 (4)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (11)
- 12:00 Ojciec Brown 9 (8)
- 12:55 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 14:05 Morderstwa w Midsomer 23 (4)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (11)
- 16:55 Ojciec Brown 9 (9)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 24 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 6 (Kabaret Zachodni)
- 07:00 Premiera: WP News (61)
- 07:20 Premiera: Tłit (1077)
- 07:50 Porzucone budowle 7 (7)
- 08:50 Porzucone budowle 8 (11)
- 09:50 Ambulans 9 (4)
- 00:00 Adam szuka Ewy (4)
- 01:05 Magia nagości. Niemcy 2 (5)
- 02:10 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (4)
- 03:10 I love kabaret (2)
- 04:10 I love kabaret (8)
- 05:05 I love kabaret (1)
- 06:00 Poranny rogal (15)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (72)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:35 Poranny rogal (58)
- 18:05 Hity polskiego kabaretu 6 (8)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 19:55 I love kabaret (1)
- 00:10 Giganty w przestworzach (1)
- 01:10 Darz Bór (299)
- 01:40 Darz Bór (300)
- 02:15 Darz Bór (301)
- 02:45 Darz Bór (302)
- 03:15 Darz Bór (303)
- 03:50 Darz Bór (304)
- 04:20 Kuchnia na dziko (5)
- 04:35 Na osi (987)
- 05:15 Na osi (988)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (4)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (5)
- 12:55 Kontrola graniczna 2 (6)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 22:10 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:10 Kod Jezusa (1)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:45 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 W TVCentrum uwagi
- 09:20 W TVCentrum uwagi
- 09:40 W TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1094)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 11:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 18:00 Celnicy 3 (5)
- 19:00 77 TV (Przypadków kolejowych)