Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:00 Podróż przez historię (2)
- 08:25 Szkoła łapania dzikich zwierząt (2)
- 08:50 A to ciekawe! (2)
- 09:15 Wyścig o życie (3)
- 09:45 Wyspy Europy (2)
- 10:20 Łowcy diamentów (3)
- 11:10 Z dala od miasta (3)
- 11:30 Z dala od miasta (4)
- 11:55 Efekt technologii (2)
- 12:20 Football uliczny (RPA)
- 12:45 Zabójcza szybkość (2)
- 13:35 Podróż w kosmos (2)
- 14:00 Pokaż mi jak mieszkasz (2)
- 14:30 Wspaniały świat (2)
- 15:00 Wyprawa do Indii (3)
- 15:30 Wyprawa do Indii (4)
- 16:00 Siła natury (2)
- 16:30 Podwodny świat
- 17:00 Wyprawa do Afryki (3)
- 17:30 Wyprawa do Afryki (4)
- 20:05 Zaginione skarby (5)
- 20:45 Zaginione skarby (6)
- 21:20 Podwodne kolonie
- 00:00 Dragon Ball (1)
- 00:45 Let's Replay (Rustler)
- 00:55 Let's Replay (Creaks, część 1)
- 01:05 Let's Replay (Creaks, część 2)
- 01:20 Let's Replay (Creaks, część 3)
- 01:30 World Trigger (1)
- 02:10 Gametoon Arena 2: Counter-strike 2 (1)
- 03:10 Gametoon Arena 2: Counter-strike 2 (2)
- 04:05 Robot Wars World Series 8 - Specials (część 1)
- 05:30 Szach Mat (1)
- 06:00 Szach Mat (2)
- 06:25 Dragon Ball (1)
- 07:00 Dragon Ball (2)
- 07:50 Gildia Smaków
- 08:00 Gametoon Spotlight
- 08:10 Projekt Wywiad (Immersion, Vol2 część 2)
- 08:20 TVGry (451)
- 08:40 Stream Nation (Kangurek Kao, część 2)
- 09:10 Board News
- 09:35 TVGry (452)
- 09:55 Gramy z Głową (2)
- 14:25 World Trigger (1)
- 15:00 World Trigger (2)
- 15:50 Dragon Ball (1)
- 16:30 Dragon Ball (2)
- 17:20 Esports Skills Camp
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 18:05 Inea Star Race (Część 2 - No Cta)
- 18:20 Sol F1 10 (2. wyścig)
- 19:40 Sim Racing Challenge 2022 (2)
- 19:45 Gametoon Spotlight
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Maraton lat 90.
- 22:00 Polskie Ballady Wszech Czasów
- 23:00 Kultowe przeboje
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Legendy rocka
- 18:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 18:00 Best Hits
- 19:00 Top 50 Rock Ballads
- 00:00 Szlagierowa noc!
- 06:00 Szlagierowe naj z naj!
- 12:00 Folkowe hity w Szlagier Tv
- 13:00 Szlagierowe naj z naj!
- 20:00 Szlagierowe naj z naj!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 The nut job
- 01:30 City grammar (49)
- 01:40 City grammar (50)
- 01:50 English up (30)
- 02:00 Cloudy with a chance of meatballs
- 03:30 All about (101)
- 03:35 All about (102)
- 03:40 Here and there (67)
- 03:50 Here and there (68)
- 04:00 English united (6)
- 04:10 3ways2 (9)
- 04:20 English in focus (45)
- 04:30 English 911 2 (123)
- 04:35 English 911 2 (124)
- 04:40 English 911 2 (125)
- 05:00 Art land (31)
- 05:05 Art land (32)
- 05:10 Crafty hands 2 (16)
- 05:20 Okey-dokey (16)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (1)
- 05:45 Word party (2)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (14)
- 06:15 Yummy for mummy (22)
- 06:25 Yummy for mummy (23)
- 06:35 Kids in action (27)
- 06:40 Kids in action (28)
- 06:45 Alfred & wilfred (1)
- 06:50 Alfred & wilfred (11)
- 07:00 Simple phrases (14)
- 07:10 Life around (20)
- 07:20 Life around (57)
- 07:25 Jack of all trades (6)
- 07:35 Basic lexis (30)
- 07:40 Basic lexis (31)
- 07:45 Basic lexis (32)
- 07:50 Basic lexis (33)
- 08:00 Mojo morning (1)
- 08:15 All about (1)
- 08:20 All about (2)
- 08:25 All about (3)
- 08:30 Here and there (1)
- 08:40 Here and there (2)
- 08:50 Euronews. smart regions (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (1)
- 09:20 Let's talk (1)
- 09:35 English in focus (1)
- 09:45 English 911 2 (4)
- 09:50 English 911 2 (6)
- 09:55 English 911 2 (7)
- 10:00 The language of business (9)
- 10:15 The language of business (10)
- 10:30 Business words (9)
- 10:35 Business words (10)
- 10:40 3ways2 (10)
- 10:45 3ways2 (11)
- 10:50 Best of the best (9)
- 10:55 Best of the best (10)
- 11:00 Art land (31)
- 11:05 Art land (32)
- 11:10 Crafty hands 2 (16)
- 11:20 Okey-dokey (16)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (1)
- 11:45 Word party (2)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (14)
- 12:15 Yummy for mummy (22)
- 12:25 Yummy for mummy (23)
- 12:35 Kids in action (27)
- 12:40 Kids in action (28)
- 12:45 Alfred & wilfred (1)
- 12:50 Alfred & wilfred (11)
- 13:00 Easy talk (56)
- 13:15 All about (4)
- 13:20 All about (5)
- 13:25 All about (6)
- 13:30 Here and there (3)
- 13:40 Here and there (4)
- 13:50 Euronews. smart regions (2)
- 14:00 English united (7)
- 14:10 3ways2 (10)
- 14:20 English in focus (46)
- 14:30 English 911 2 (126)
- 14:35 English 911 2 (127)
- 14:40 English 911 2 (128)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (8)
- 15:25 What did they say (30)
- 15:30 What did they say (31)
- 15:35 English 911 2 (146)
- 15:40 Keep fit (3)
- 16:00 Grammar wise (1)
- 16:30 City grammar (1)
- 16:40 City grammar (4)
- 16:50 City grammar (5)
- 17:00 Hotel transylvania
- 18:30 The language of business (9)
- 18:45 The language of business (10)
- 19:00 Simple phrases (14)
- 19:10 Life around (20)
- 19:20 Life around (57)
- 19:25 Jack of all trades (6)
- 19:35 Basic lexis (30)
- 19:40 Basic lexis (31)
- 19:45 Basic lexis (32)
- 19:50 Basic lexis (33)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (1)
- 20:20 Let's talk (1)
- 20:35 English in focus (1)
- 20:45 English 911 2 (4)
- 20:50 English 911 2 (6)
- 20:55 English 911 2 (7)
- 21:00 The croods
- 22:40 Here and there (1)
- 22:50 Here and there (2)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (8)
- 23:25 What did they say (30)
- 23:30 What did they say (31)
- 23:35 English 911 2 (146)
- 23:40 Keep fit (3)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Дивіться самі
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Винуватці війни
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Дивіться самі
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Beraber. Разом
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 21:45 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Access Asia
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:50 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 07:45 Global Grid
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 08:57 Headlines
- 09:00 Le journal
- 09:15 Business
- 09:21 In the Press
- 09:30 Le journal
- 09:40 Perspective
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Perspective
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 The Observers
- 11:52 Focus
- 11:57 Headlines
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:35 Entre Nous
- 13:45 France In Focus
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:57 Headlines
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:42 Talking Europe
- 15:54 Short Cuts
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:45 Reporters
- 17:00 Le journal
- 17:15 Le journal
- 17:16 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Le journal
- 17:46 The 51 Percent
- 17:58 Headlines
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:44 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Le monde dans tous ses Etats
- 02:45 Plan B
- 02:51 Focus
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:49 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:46 L'info éco
- 07:51 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:46 Dans la presse
- 08:56 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:22 L'info éco
- 09:30 Le journal
- 09:42 Dans la presse
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 L'invité du jour
- 10:30 Le journal
- 10:37 A la carte
- 10:45 Focus
- 10:50 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:55 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Vous etes ici
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:30 Le journal
- 16:40 Elément Terre
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Reporters France 24
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:57 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:30 Złoty pociąg
- 01:30 Dziedzictwo (321)
- 02:20 Dzikie pszczoły (66)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Z miłości do zwierząt
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Całkiem niezła historia (Dom marzeń)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Portfel Kowalskiego
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 12:00 Rączka gotuje
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Kiedyś to było...
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 17:00 Droga
- 17:30 Dycht Kociewie
- 17:45 Tedë jo
- 18:00 Wiatrak
- 18:15 Czyżewskiego 42
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 O pracy po pracy
- 19:30 Pożyteczni.pl
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (556)
- 00:30 Złoty pociąg
- 01:30 Dziedzictwo (321)
- 02:20 Dzikie pszczoły (66)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Z miłości do zwierząt
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Całkiem niezła historia (Dom marzeń)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Portfel Kowalskiego
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 12:00 Rączka gotuje
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Kiedyś to było...
- 16:15 Europa z bliska
- 16:30 Kronika
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Wojenne dziewczyny 2 (19)
- 17:28 Felietony WOT
- 17:35 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Kokos)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Kampinoski Park Narodowy)
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Serwis sportowy
- 18:55 Wokół nas
- 19:05 Prywatne życie zwierząt 7 (Jadowici)
- 19:30 Pożyteczni.pl
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Wokół nas
- 21:08 Barka
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Serwis sportowy
- 21:54 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (556)
- 00:30 Złoty pociąg
- 01:30 Dziedzictwo (321)
- 02:20 Dzikie pszczoły (66)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Z miłości do zwierząt
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Całkiem niezła historia (Dom marzeń)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Portfel Kowalskiego
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 12:00 Rączka gotuje
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Kiedyś to było...
- 16:00 Ewa i jej goście
- 16:30 Teleskop
- 16:41 Prognoza pogody
- 16:45 Łączymy
- 17:10 Medycyna i ty
- 17:30 Poza miastem - Europejska wieś
- 17:46 Rozmowa dnia
- 18:00 Magazyn psychologiczny
- 18:15 Warci, niewarci
- 18:30 Teleskop
- 18:53 Prognoza pogody
- 19:00 Telekurier
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (3 września)
- 19:30 Pożyteczni.pl
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:02 Łączymy
- 21:30 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (556)
- 00:30 Złoty pociąg
- 01:30 Dziedzictwo (321)
- 02:20 Dzikie pszczoły (66)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Z miłości do zwierząt
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Całkiem niezła historia (Dom marzeń)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Portfel Kowalskiego
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 12:00 Rączka gotuje
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Kiedyś to było...
- 16:15 Przegląd ukraiński
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Z Internetu na antenę
- 16:55 Spotkania w świecie ciszy
- 17:15 Magazyn medyczny
- 17:30 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:50 Gwiazdy od szafy
- 18:05 Zwierzaki
- 18:15 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:05 Prognoza pogody
- 19:10 Reportaż ekumeniczny
- 19:30 Pożyteczni.pl
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:00 Przystanek Kultura
- 21:20 Gość "Obiektywu"
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Kreatywni po godzinach
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (556)