Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Mistrz
- 01:35 Oblicze miłości
- 03:05 Hrabina z Hongkongu
- 08:00 Akacjowa 38 (419)
- 08:45 Ranczo 3 (Złoty deszcz)
- 09:45 Komisarz Alex 8 (Klątwa mumii)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Te Mouanui a Toi)
- 14:00 Złoty chłopak (243)
- 14:55 Jaka to melodia? (5405)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (873)
- 16:05 Dziedzictwo (336)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5406)
- 17:55 Klan (4360)
- 18:25 Reporterzy
- 18:45 Akacjowa 38 (446)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:10 Sport
- 20:15 Pogoda
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (196)
- 21:05 Układ idealny
- 22:55 Mroczne wody
- 01:30 Paryż może poczekać
- 03:00 Rozbite marzenia. 1918-1939 (1/8)
- 03:55 Rodzinka.pl (Uroczy poranek)
- 04:20 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Jak superbohater)
- 05:30 M jak miłość (1652)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Zawsze słuchaj przyjaciółek)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1704)
- 13:15 Miłość i nadzieja (23)
- 14:05 Va banque (771)
- 14:35 Na sygnale (Czynnik ludzki)
- 15:05 M jak miłość (1808)
- 16:00 Koło fortuny (1705)
- 16:35 Familiada (2887)
- 17:20 Miłość i nadzieja (24)
- 18:15 Va banque (772)
- 18:50 Jeden z dziesięciu (3/144)
- 19:30 Barwy szczęścia (3021)
- 20:05 Barwy szczęścia (3022)
- 20:40 Przepis dnia (43)
- 20:55 Na dobre i na złe (Nic nie mów)
- 21:55 Na sygnale (Zapach zdrady)
- 00:30 Sprawa dla reportera
- 01:30 Dziedzictwo (322)
- 02:20 Dzikie pszczoły (67)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Psia służba
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Dziczyzna)
- 07:00 Filmowe spotkania
- 07:15 Całkiem niezła historia (Jak ślepy z kulawym w jeziorze nurkowali)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Od łez do śmiechu - portret drużyny A
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 12:00 W aptece i kuchni (Błonnik)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Sprawdzamy
- 13:50 Portfel Kowalskiego
- 14:30 Jesień na ROD'os
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 ZUS bez tajemnic
- 15:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:45 Dobrego dnia
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dobrego dnia
- 17:03 Reagujemy
- 17:17 Dobrego dnia
- 17:45 Moja historia '44
- 18:00 Raport na gorąco
- 18:05 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:42 Kurier Mazowiecki
- 18:55 Pogoda
- 18:57 Sport
- 19:05 Prosto z Radomia
- 19:30 Astronarium (Radiogalaktyki)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Osadzeni
- 21:15 Powstanie warszawskie
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:52 Pogoda
- 21:54 Sport
- 22:00 Przepis dnia (12)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 22:55 Przerwa techniczna
- 00:10 Szósty dzień
- 02:55 Nasz nowy dom (256)
- 03:55 Świat według Kiepskich (Hiperferdex)
- 04:40 Disco Gramy (6295)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:15 Pogoda (904)
- 16:20 Interwencja (5481)
- 16:30 Na ratunek 112 (Życzenie śmierci)
- 17:00 Gliniarze (Niewygodna prawda)
- 18:00 Pierwsza miłość (3844)
- 18:50 Wydarzenia (904)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (904)
- 19:25 Sport (904)
- 19:30 Pogoda (904)
- 19:35 Malanowski. Nowe rozdanie (Kwestia honoru)
- 20:10 Moja mama i twój tata (1)
- 21:50 Kiler
- 20:00 Uroczysko (55)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (821)
- 21:30 Miłość za wszelką cenę (3)
- 22:30 Pamiętniki z wakacji (106)
- 23:40 Krwawy biznes
- 00:00 Pulp Fiction
- 03:20 Dzielnica strachu 6 (Wyzwanie)
- 10:00 Zaklinaczka duchów (18)
- 11:00 Nie igraj z aniołem (12)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (13)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (19)
- 16:00 Kurierzy 2 (42)
- 17:00 Kurierzy 2 (43)
- 20:00 Niemożliwe
- 22:05 Horda
- 08:05 Trojaczki (Cyrk w domu)
- 08:10 Trojaczki (Tajemnica skarpetek)
- 08:15 Trojaczki (Mali detektywi)
- 08:40 Masza i Niedźwiedź (7)
- 08:45 Masza i Niedźwiedź (8)
- 08:50 Masza i Niedźwiedź (9)
- 09:00 Wielkie przygody małego rekina (Kraina Mroczka/ Średniowieczne czasy)
- 09:35 Świnka Peppa (Zagubione okulary taty)
- 09:40 Świnka Peppa (Ogrodnictwo)
- 09:45 Świnka Peppa (Czkawka)
- 09:50 Świnka Peppa (Rowery)
- 09:55 Bing (28)
- 10:05 Bing (Wielkie buty)
- 10:10 Bing (Bańki mydlane)
- 10:30 Baranek Shaun (18)
- 10:35 Baranek Shaun (Myszka)
- 10:40 Baranek Shaun (Nerwowa randka)
- 10:50 Baranek Shaun (Handelek)
- 10:55 Milo (Ogrodnik Milo)
- 11:05 Milo (Ratownik Milo)
- 11:30 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Jajeczna przygoda Tomka i Piotrusia)
- 11:40 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Komplikacje z Kaliope)
- 11:55 Dinopociąg (Sposób na upał/Kwiaty dla mamy)
- 16:00 Bing (28)
- 16:05 Bing (Wielkie buty)
- 16:10 Bing (Bańki mydlane)
- 16:35 Świnka Peppa (Zagubione okulary taty)
- 16:40 Świnka Peppa (Ogrodnictwo)
- 16:45 Świnka Peppa (Czkawka)
- 16:50 Świnka Peppa (Rowery)
- 17:00 Masza i Niedźwiedź (7)
- 17:05 Masza i Niedźwiedź (8)
- 17:10 Masza i Niedźwiedź (9)
- 17:35 Baranek Shaun (Myszka)
- 17:40 Baranek Shaun (Nerwowa randka)
- 17:50 Baranek Shaun (Handelek)
- 14:00 Strażnicy z Karaibów (8)
- 15:00 Alarm na lotnisku: Peru (6)
- 16:00 Fabryka historii (1)
- 16:30 Fabryka historii (2)
- 17:00 Wyprawa na dno: Rzeka Missisipi
- 00:55 MacGyver (19)
- 01:50 MacGyver (20)
- 02:50 Walker: Strażnik Teksasu 2 (3)
- 03:45 Rekrut 6 (3)
- 04:40 Układ (8)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (1)
- 07:00 Rekrut: FBI (8)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 09:50 Rekrut: FBI (8)
- 12:40 Rekrut: FBI (9)
- 13:35 MacGyver (19)
- 14:25 MacGyver (20)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (19)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (20)
- 17:20 MacGyver (21)
- 18:15 MacGyver 2 (1)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (21)
- 00:05 Attenborough i olbrzymi dinozaur z Patagonii
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe (3)
- 01:55 W okowach mrozu 7 (7)
- 02:40 Serengeti 3 (5)
- 03:35 W okowach mrozu 7 (4)
- 08:25 Serengeti 3 (6)
- 09:30 W okowach mrozu 7 (5)
- 10:30 Życie na pustkowiu 3 (2)
- 11:30 Walka z malarią
- 12:40 Serengeti 3 (6)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe (4)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (8)
- 15:50 Życie na pustkowiu 10 (3)
- 16:45 Walka z malarią
- 17:50 Malownicze trasy kolejowe (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 3 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 7 (6)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (6)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 00:50 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:20 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:50 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 01:55 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 02:05 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 02:10 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 02:35 Płazowyż (Wojna domowa/Wybory)
- 02:55 Płazowyż (Zbrodnia i żaba/Wypad do archiwum)
- 03:20 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 03:40 Dronersi (Wyścig pojedynków)
- 04:00 Dronersi (Sztafeta)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 05:45 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 05:50 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Destrukcja)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Wielka radość)
- 07:00 Kiff (Barry licealista/ Klub "Książka")
- 07:30 Kiff (Miks Kiff/ Kiff w samolocie)
- 14:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 14:50 Hailey w akcji! (Nocowanka z niespodzianką/ Skok na Głęboką Trampolinę)
- 15:20 Hailey w akcji! (Dedykowana kanapka/ Pa, pa, ptaszki!)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Najdroższa rodzina)
- 16:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kroko-wrogo)
- 16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 17:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 00:10 Obietnica poranka
- 02:20 Dzień zero
- 03:50 Generacja hmm
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Klub dyskusyjny
- 08:05 Poczuj rytm
- 09:50 Che. Rewolucja
- 12:00 Wampirzyce
- 13:30 Wesele Jenny
- 15:05 Yuli
- 16:55 Łąka zgubionych butów
- 18:30 Ciało potrzebne na gwałt
- 20:00 Spotlight
- 22:05 Wojna Harta
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 4 (3)
- 02:00 Lewis (3)
- 02:55 Harry Wild 2 (2)
- 03:45 Milczący świadek 21 (9)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 11 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (5)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (5)
- 07:00 Morderstwa w Midsomer 11 (7)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 11 (8)
- 09:05 Lewis (3)
- 10:15 Duchy (5)
- 10:55 Duchy (6)
- 11:35 Ojciec Brown 10 (5)
- 16:50 Ojciec Brown 10 (6)
- 17:50 Morderstwa w Midsomer 11 (9)
- 22:50 Sanditon 3 (3)
- 23:55 Profesor T 2 (1)
- 00:10 Snajperzy
- 01:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 03:10 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 03:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:05 Celnicy (1)
- 11:35 Celnicy (2)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 21:55 Rekin mutant
- 00:00 Magia nagości 7 (4)
- 01:10 Magia nagości (1)
- 02:15 I love kabaret (8)
- 03:10 I love kabaret (1)
- 04:05 I love kabaret (6)
- 04:55 I love kabaret (6)
- 06:00 Poranny rogal (21)
- 06:25 Poranny rogal (77)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:20 To leci w sieci (3)
- 07:50 To leci w sieci (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (14)
- 23:00 Magia nagości (4)
- 00:35 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 01:00 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 01:30 Na osi (1095)
- 02:00 Zew natury (18)
- 02:30 Zew natury (20)
- 03:00 Zew natury (19)
- 03:30 Zew natury (21)
- 04:00 Zew natury (22)
- 04:30 Zew natury (24)
- 05:00 Zew natury (23)
- 05:30 Zew natury (2)
- 06:00 Na osi (1095)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 14:55 Giganty na drogach 2 (10)
- 15:55 Inżynieryjne katastrofy (4)
- 18:00 Kontrola graniczna (5)
- 19:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:15 Kod Jezusa (2)
- 00:55 Celnicy 3 (3)
- 01:55 Hitler i Niemcy. Chora namiętność (3)
- 03:00 III Rzesza (Twierdza nazistów)
- 04:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 05:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 TVCentrum uwagi
- 10:20 TVCentrum uwagi
- 10:40 TVCentrum uwagi
- 11:00 Na osi (1096)
- 11:30 Celnicy (2)
- 20:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 21:00 Kontrola graniczna 2 (5)