Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Hrabina z Hongkongu
- 02:15 Orzeł. Ostatni patrol
- 04:00 Przed ekranem - skrót z konferencji Jesień 2024
- 04:30 Notacje (Jan Nowak-Jeziorański. Tam jest wasza ojczyzna)
- 04:40 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4358)
- 05:15 Dziedzictwo (334)
- 06:05 Złoty chłopak (241)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Kościół z bliska
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Te Tau Ihu)
- 14:00 Złoty chłopak (242)
- 14:55 Jaka to melodia? (5404)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (872)
- 16:05 Dziedzictwo (335)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5405)
- 17:55 Klan (4359)
- 18:25 Reporterzy
- 18:45 Akacjowa 38 (445)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:10 Sport
- 20:15 Pogoda
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (195)
- 21:05 Porzucony (1/10)
- 01:30 O mnie się nie martw 11 (10/13)
- 02:15 Na wyciągnięcie ręki
- 04:00 Rodzinka.pl (Kalejdoskop)
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Moje, nie moje)
- 05:35 M jak miłość (1651)
- 06:25 Z historii prawosławia w Polsce. Prawosławny Ordynariat Wojska Polskiego
- 06:55 Rodzinka.pl (W kolejce do urologa)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Magia)
- 11:50 Barwy szczęścia (3020)
- 12:30 Koło fortuny (1703)
- 13:15 Miłość i nadzieja (22)
- 14:05 Va banque (770)
- 14:35 Na sygnale (Synek mamusi)
- 15:05 M jak miłość (1807)
- 16:00 Koło fortuny (1704)
- 16:35 Familiada (2886)
- 17:20 Miłość i nadzieja (23)
- 18:15 Va banque (771)
- 18:50 Jeden z dziesięciu (2/144)
- 19:30 Barwy szczęścia (3020)
- 20:05 Barwy szczęścia (3021)
- 20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" (1541)
- 20:55 M jak miłość (1808)
- 21:50 Na sygnale (Czynnik ludzki)
- 22:30 Król (2/8)
- 23:45 Samiec alfa
- 00:30 Złoty pociąg
- 01:30 Dziedzictwo (321)
- 02:20 Dzikie pszczoły (66)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Z miłości do zwierząt
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Całkiem niezła historia (Dom marzeń)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Portfel Kowalskiego
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 12:00 Rączka gotuje
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Kiedyś to było...
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dobrego dnia
- 17:03 Reagujemy
- 17:17 Dobrego dnia
- 17:45 Łączy nas wieś
- 18:00 Raport na gorąco
- 18:05 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:42 Kurier Mazowiecki
- 18:55 Pogoda
- 18:58 Sport
- 19:05 Kolor powstania (1)
- 19:15 Informacje z Mazowsza
- 19:30 Pożyteczni.pl
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 W gotowości
- 21:15 Powstanie warszawskie
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:52 Pogoda
- 21:54 Sport
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (556)
- 02:35 Nasz nowy dom (255)
- 03:35 Zjedz Alaskę (4)
- 04:05 Zjedz Alaskę (5)
- 04:45 Disco Gramy (6294)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Kucharka cierpi)
- 11:30 Gliniarze (Bez duszy)
- 16:15 Pogoda (903)
- 16:20 Interwencja (5480)
- 16:30 Na ratunek 112 (Malaria)
- 17:00 Gliniarze (Interwencja)
- 18:00 Pierwsza miłość (3843)
- 18:50 Wydarzenia (903)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (903)
- 19:25 Sport (903)
- 19:30 Pogoda (903)
- 19:35 Malanowski. Nowe rozdanie (Mroczne intencje)
- 20:10 Siły specjalne - Polska (1)
- 21:50 Bloodshot
- 20:00 Uroczysko (54)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (820)
- 21:30 Miłość za wszelką cenę (2)
- 22:30 Pamiętniki z wakacji (105)
- 23:40 Taksówkarz
- 04:05 Taki jest świat 9 (35)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Martwy za życia)
- 06:00 Nash Bridges (Przewał)
- 07:00 Nash Bridges (Szczytny cel)
- 10:00 Zaklinaczka duchów (17)
- 11:00 Nie igraj z aniołem (11)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (12)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (18)
- 16:00 Kurierzy 2 (41)
- 17:00 Kurierzy 2 (42)
- 20:00 Ocalić córkę
- 21:55 Poza wszelkimi podejrzeniami
- 04:00 Niesamowite! (Drugie życie)
- 04:35 Niesamowite! (Dar losu)
- 05:00 Dyżur 3 (31)
- 05:30 Dyżur 3 (32)
- 05:55 Ale numer! 19 (2)
- 06:30 Aukcja w ciemno (2)
- 06:50 Smerfy 2 (Nie budźcie śpiącego czarownika)
- 07:05 Dora poznaje świat (Stadko szczeniaków)
- 07:40 Marta mówi (Marta i Skits/Marta występuje)
- 08:05 Trojaczki (Smok łazienkowy)
- 08:10 Trojaczki (Książę czy księżniczka)
- 08:15 Trojaczki (Misie też się myją)
- 08:40 Masza i Niedźwiedź (4)
- 08:45 Masza i Niedźwiedź (5)
- 08:50 Masza i Niedźwiedź (6)
- 09:00 Wielkie przygody małego rekina (Kapitan Will / Niesporczak Krztynka)
- 09:35 Świnka Peppa (Zabawa w chowanego)
- 09:40 Świnka Peppa (Przedszkole)
- 09:45 Świnka Peppa (Mama świnka w pracy)
- 09:50 Świnka Peppa (Świnka w środku)
- 09:55 Bing (Serduszka)
- 10:05 Bing (Opowiadanie na dobranoc)
- 10:10 Bing (Podarunek)
- 10:30 Baranek Shaun (16)
- 10:35 Baranek Shaun (Domowy drapieżnik)
- 10:40 Baranek Shaun (Gospodarz w każdej sytuacji)
- 10:50 Baranek Shaun (Nowa czapka Bitzera)
- 10:55 Milo (Weterynarz Milo)
- 11:05 Milo (Sprzątacz Milo)
- 11:30 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Ekipa do zadań specjalnych!)
- 11:40 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Jajeczna przygoda Tomka i Piotrusia)
- 11:55 Dinopociąg (Zew dzikich korytozaurów/Triceratops na obiedzie)
- 16:00 Bing (Serduszka)
- 16:05 Bing (Opowiadanie na dobranoc)
- 16:10 Bing (Podarunek)
- 16:35 Świnka Peppa (Zabawa w chowanego)
- 16:40 Świnka Peppa (Przedszkole)
- 16:45 Świnka Peppa (Mama świnka w pracy)
- 16:50 Świnka Peppa (Świnka w środku)
- 17:00 Masza i Niedźwiedź (4)
- 17:05 Masza i Niedźwiedź (5)
- 17:10 Masza i Niedźwiedź (6)
- 17:35 Baranek Shaun (Domowy drapieżnik)
- 17:40 Baranek Shaun (Gospodarz w każdej sytuacji)
- 17:50 Baranek Shaun (Nowa czapka Bitzera)
- 00:55 MacGyver (17)
- 01:50 MacGyver (18)
- 02:50 FBI 4 (15)
- 03:45 FBI: Most Wanted (13)
- 04:45 Układ (7)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (8)
- 07:00 Rekrut: FBI (7)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (10)
- 09:50 Rekrut: FBI (7)
- 12:40 Rekrut: FBI (8)
- 13:40 MacGyver (17)
- 14:30 MacGyver (18)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (17)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (18)
- 17:20 MacGyver (19)
- 18:15 MacGyver (20)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (19)
- 00:00 Wyścig przez świat: celebryci (6)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe (2)
- 01:55 W okowach mrozu 7 (6)
- 02:40 Serengeti 3 (4)
- 03:35 W okowach mrozu 7 (1)
- 08:30 Serengeti 3 (5)
- 09:40 W okowach mrozu 7 (4)
- 12:35 Serengeti 3 (5)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe (3)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (7)
- 15:45 Życie na pustkowiu 10 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 3 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 7 (5)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 00:50 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:20 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:50 Taffy 2 (Koci gang)
- 01:55 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 02:05 Taffy 2 (Dług)
- 02:10 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 02:35 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 02:55 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 03:20 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 03:40 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 04:00 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:45 Taffy 2 (Robot na straży)
- 05:50 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ewolucja)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Multiplikacja)
- 07:00 Kiff (Śniadaniowy DJ/ Dzień kariery)
- 07:30 Kiff (Pięć Gołębi Akapellapokalipsy/ Gdy kończy się rok)
- 14:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 14:50 Hailey w akcji! (Beta Kontra Alfred/ Mistrzowie labiryntu)
- 15:20 Hailey w akcji! (Nocowanka z niespodzianką/ Skok na Głęboką Trampolinę)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Megapijawa)
- 04:10 Ryzykowny układ
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Houdini - magia miłości
- 07:35 Spisek
- 09:35 Coco Chanel
- 11:25 Belcanto
- 13:05 Ekspedientki
- 14:50 Lato we Florencji
- 16:25 Link do zbrodni
- 18:05 W pogoni za szczęściem
- 20:00 Little Pink House
- 21:40 The Square
- 00:55 Milczący świadek 21 (8)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (13)
- 02:45 Tajemnice Brokenwood 4 (3)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 11 (6)
- 05:15 Ulica nadziei 3 (12)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (4)
- 07:00 Morderstwa w Midsomer 11 (3)
- 08:00 Morderstwa w Midsomer 11 (4)
- 09:05 Ulica nadziei 3 (13)
- 10:05 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 11:15 Ojciec Brown 10 (4)
- 14:20 Ulica nadziei 3 (13)
- 15:25 Lewis (3)
- 16:35 Ojciec Brown 10 (5)
- 17:35 Morderstwa w Midsomer 11 (7)
- 18:45 Morderstwa w Midsomer 11 (8)
- 19:45 Śmierć pod palmami 6 (7)
- 21:00 Harry Wild 2 (2)
- 22:00 Milczący świadek 21 (9)
- 23:10 Niezapomniane 5 (5)
- 08:05 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 09:05 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (16)
- 17:00 Gliniarz i prokurator (17)
- 20:00 Astrid i Raphaëlle (1)
- 21:05 Astrid i Raphaëlle (1)
- 00:05 Magia nagości (4)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (5)
- 01:50 I love kabaret (7)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (22)
- 03:15 Rodzinne perypetie (39)
- 04:15 I love kabaret (8)
- 05:15 I love kabaret EXTRA (72)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Poranny rogal (20)
- 06:20 Poranny rogal (76)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:15 To leci w sieci (2)
- 07:45 To leci w sieci (21)
- 16:00 Trzecia planeta od Słońca (4)
- 16:35 Trzecia planeta od Słońca (5)
- 17:10 Alf (Nieznajomi nocą)
- 17:50 Alf (Szukając Szczęściarza)
- 20:55 I love kabaret (2)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 00:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 01:25 Zew natury (9)
- 01:55 Zew natury (10)
- 02:25 Zew natury (11)
- 02:50 Zew natury (12)
- 03:20 Zew natury (13)
- 03:50 Zew natury (14)
- 04:20 Zew natury (15)
- 04:50 Zew natury (16)
- 05:15 Zew natury (17)
- 05:40 Kuchnia na dziko (9)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 14:55 Giganty na drogach 2 (9)
- 15:55 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 18:05 Kontrola graniczna (3)
- 19:00 Kontrola graniczna (4)
- 22:10 Poszukiwacze Biblii na tropie (2)
- 23:20 Kod Jezusa (1)
- 04:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 TVCentrum uwagi
- 10:20 TVCentrum uwagi
- 10:40 TVCentrum uwagi
- 11:00 Kontrola graniczna (7)
- 20:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 21:00 Kontrola graniczna 2 (2)