Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 Wyprawa po miłość
- 02:05 Diego
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5272)
- 17:55 Leśniczówka (922)
- 18:25 Leśniczówka (923)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (10/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Zawodnik na testach)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy D: Austria - Francja
- 23:25 Prawo Bronxu
- 01:55 Osiecka (7/13)
- 02:45 Osiecka (8/13)
- 03:35 Skok
- 12:30 Koło fortuny (1527)
- 13:15 Akacjowa 38 (363)
- 20:10 Gra na Maksa 3 (Zawodnik na testach)
- 20:20 Parker
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (21)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 02:20 Perły Bałtyku (Bogate życie w morskich głębinach)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Na północ od piekła
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:16 Zawsze na temat
- 09:44 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Generał Górska)
- 10:45 Klan (4357)
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Fasola Piękny Jaś)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Podróże z historią (Turniej o róg królowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1971)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (47)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (502)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o wilku. Nie ma jak stado)
- 00:00 Zmowa milczenia
- 01:55 Gra o życie
- 04:05 Świat według Kiepskich (Lądek Zdrój)
- 04:45 Disco Gramy (6217)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:10 Pogoda (617)
- 16:15 Interwencja (5427)
- 16:30 Na ratunek 112 (Nowe życie)
- 17:00 Gliniarze (Rodzinna omerta)
- 18:00 Pierwsza miłość (3837)
- 18:50 Wydarzenia (617)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (617)
- 19:45 Sport (617)
- 19:55 Pogoda (617)
- 22:20 Niezniszczalny
- 00:20 Snajper: Samotna misja
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (35)
- 03:00 Taki jest świat 9 (24)
- 03:50 Dyżur 3 (37)
- 04:30 Dyżur 3 (38)
- 04:55 Dzielnica strachu 5 (Zabójcze dziedzictwo)
- 06:00 Nash Bridges (Brudne numery)
- 07:00 Nash Bridges (Pod presją)
- 10:00 Zbuntowany anioł (227)
- 11:00 Zbuntowany anioł (228)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (25)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (26)
- 20:00 Zabójca idealny
- 21:45 Pomścić córkę
- 23:45 Pole rażenia
- 08:05 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 08:10 Blue (Trampolina)
- 08:15 Blue (Wysypisko)
- 08:40 Milo (Dziennikarz Milo)
- 08:55 Milo (Tancerz Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Kiedy dorosnę)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Łowcy tajemnic)
- 09:40 Bing (Pan kartofel)
- 09:50 Bing (Kalosze)
- 09:55 Bing (Lody)
- 10:15 Baranek Shaun (11)
- 10:20 Baranek Shaun (12)
- 10:25 Baranek Shaun (Kruk)
- 10:30 Baranek Shaun (Ścigany Shaun)
- 10:35 Baranek Shaun (Nie do przełknięcia)
- 10:45 Basia (Basia i biwak)
- 10:55 Basia (Basia i dziadkowie)
- 11:10 Bing (Plaster)
- 11:15 Bing (Kot)
- 11:20 Bing (Dmuchawiec)
- 11:40 Tomek i przyjaciele - mini 25 (Kuba i smok)
- 11:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Nocny postój!)
- 12:00 Milo (Lekarz Milo)
- 12:10 Milo (Kucharz Milo)
- 12:35 Dinopociąg (Iggy Iguanodon/Gwiazdka nie śpi)
- 13:10 Blue (Zoo)
- 13:15 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 13:35 Blaze i megamaszyny 6 (Derby dinozaurów)
- 16:00 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 16:05 Blue (Trampolina)
- 16:15 Blue (Wysypisko)
- 16:35 Smerfy 2 (Zakład/ Gargamel królową balu)
- 16:45 Smerfy 2 (Uciekam do cyrku / Marzyciel: Mistrz Miłości)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Uwierz w bebech/ Ptak zamknięty - ptak szalony)
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Operacja Antarktyda)
- 00:45 Daredevil
- 02:50 Agenci NCIS: Hawaje (15)
- 03:45 Agenci NCIS 18 (14)
- 04:45 The Good Doctor 6 (6)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (2)
- 07:00 Rekrut 3 (11)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
- 09:50 Rekrut 3 (11)
- 12:45 Rekrut 3 (12)
- 13:40 FBI (11)
- 14:40 FBI (12)
- 15:30 MacGyver 3 (13)
- 16:25 MacGyver 3 (14)
- 17:25 FBI (13)
- 18:20 FBI (14)
- 19:15 MacGyver 3 (15)
- 20:05 MacGyver 3 (16)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (4/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (2)
- 23:00 FBI (13)
- 23:55 FBI (14)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (6)
- 01:10 Cała prawda o nadwadze
- 02:15 W okowach mrozu (10)
- 03:10 Pociągiem przez Imperium Osmańskie (4)
- 08:00 Planeta doskonała (1)
- 09:10 W okowach mrozu 2 (17)
- 14:30 W okowach mrozu 6 (10)
- 15:30 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 7 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (5)
- 10:00 Dr House (Medycyna sportowa)
- 10:55 Mentalista 3 (23)
- 11:55 Mentalista 3 (24)
- 12:50 CSI: Vegas (Oto problem)
- 13:45 CSI: Vegas (Spaleni)
- 14:39 Agenci NCIS 2 (18)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS 2 (19)
- 00:25 Taffy 2 (Mucha)
- 00:30 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 00:40 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 00:45 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 00:55 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:00 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 01:05 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 01:15 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 01:25 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:45 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 02:10 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 02:35 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:55 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:20 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 03:40 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:05 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 05:45 Taffy (Cudowna lampa)
- 05:50 Taffy (Piskofobia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Roszczenia)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 07:00 Kiff (Misja "Pianino"/ Trudne wybory)
- 07:30 Kiff (Zębowy kryzys/ Misja "Bloopersy")
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ding dong/ Kreskówka)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 01:00 Pewny kandydat
- 02:50 Dziennik zakrapiany rumem
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:25 Książę i ja
- 07:15 Agora
- 09:20 Wampirzyce
- 10:50 Kroczący Grom
- 12:25 Poza czasem
- 14:25 Tajna agentka
- 15:55 Hugo i jego wynalazek
- 18:00 Zdobyć Woodstock
- 20:00 Milczenie
- 22:35 Mój syn
- 00:00 Sherwood (3)
- 01:10 Ulica nadziei 3 (1)
- 02:10 Morderstwa w Midsomer 12 (5)
- 03:00 Morderstwa w Midsomer 12 (6)
- 03:50 Profesor T 3 (2)
- 04:40 Ojciec Brown 5 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (3)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (1)
- 12:00 Ojciec Brown 5 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 11 (2)
- 14:05 Morderstwa w Midsomer 14 (4)
- 15:55 Ulica nadziei 3 (1)
- 16:55 Ojciec Brown 5 (4)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood (4)
- 12:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 13:00 Celnicy (3)
- 13:30 Celnicy (4)
- 20:00 Columbo 6 (2)
- 21:35 Columbo 6 (4)
- 23:05 Poświęcenie
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (7)
- 01:15 Body SOS: naga prawda (4)
- 02:25 Selfie po polsku (12)
- 02:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 03:45 I love kabaret (3)
- 04:45 I love kabaret (4)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (32)
- 06:00 Poranny rogal (70)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (81)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:35 Poranny rogal (78)
- 10:45 Wojciech Cejrowski. Kura
- 11:30 Poza Ziemię (2)
- 12:40 Poza Ziemię (3)
- 13:50 M.A.S.H. (Śmierć robi sobie wolne)
- 16:15 M.A.S.H. (Piąta poprawka)
- 16:55 M.A.S.H. (Operacja Przyjaźń)
- 17:30 M.A.S.H. (Upalna noc)
- 18:05 Kabaretowe przeboje (8)
- 19:05 I love kabaret (1)
- 22:00 I love kabaret (2)
- 23:00 Magia nagości. Polska 3 (4)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (5)
- 01:05 Darz Bór (350)
- 01:35 Darz Bór (372)
- 02:05 Darz Bór (255)
- 02:35 Darz Bór (256)
- 03:05 Darz Bór (257)
- 03:35 Darz Bór (258)
- 04:10 Darz Bór (259)
- 04:40 Na osi (1013)
- 05:15 Na osi (1014)
- 06:00 Na osi (1084)
- 06:30 Trucker Club (182)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (6)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:15 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 20:00 Gliniarz i prokurator (4)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (5)