Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 02:30 Instynkt pierwotny
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Centrum Pendereckiego)
- 09:05 Lalka
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 14:10 Legenda. Hubert Jerzy Wagner
- 15:15 Dom (Kolejka do życia)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Patent na zabijanie)
- 18:40 Jaka to melodia? (5312)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Kincsem. Miłość i hazard
- 22:30 Rolnik szuka żony 10 (10/12)
- 23:35 Siedmiu wspaniałych
- 01:05 Ponad wszelką wątpliwość
- 03:00 Morderstwa w Berry
- 04:50 Rodzinka.pl (Słona zupa)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2988)
- 06:00 Barwy szczęścia (2989)
- 06:30 M jak miłość (1796)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2972)
- 14:35 Koło fortuny (1587)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Blue Café)
- 16:15 Tak to leciało! (29)
- 17:15 Stój, bo mamuśka strzela
- 20:00 Królowa swingu
- 21:50 Panorama
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Kino bez granic: Z pasją
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Niezwykłe historie z pocztówek (Bombardowanie Kurowa)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pani Ania)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 18:01 Z wieszaka historii (Buntownik z ubioru)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:09 Sport
- 19:12 Reportaż
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 02:55 Znaki (13)
- 03:55 Znaki (14)
- 04:55 Disco Gramy (6250)
- 05:40 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:15 Spider-Man 2
- 10:55 Smerfy 2
- 16:30 Dlaczego nie!
- 18:50 Wydarzenia (721)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (721)
- 19:45 Sport (721)
- 19:55 Pogoda (721)
- 22:30 Stuber
- 00:30 Włatcy móch (Order dla Maślany)
- 01:00 13 posterunek 2 (24)
- 01:40 13 posterunek 2 (25)
- 02:25 13 posterunek 2 (32)
- 03:05 Interwencja (5450)
- 03:25 Disco Polo Life (2371)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2621)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (69)
- 07:00 Liczę, więc jestem (3)
- 08:00 Liczę, więc jestem (4)
- 09:00 Galileo (1052)
- 16:40 Gwiazdy Kabaretu (6)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (21)
- 21:30 Szczęki
- 01:25 Zobacz to!: Dyżur 3 (39)
- 02:05 Dyżur 3 (40)
- 02:40 Dyżur 3 (41)
- 03:05 Taki jest świat 9 (29)
- 04:00 Menu na miarę (4)
- 04:35 Menu na miarę (6)
- 05:00 Dyżur 3 (42-ost.)
- 05:30 Dyżur 3 (30)
- 06:00 Menu na miarę (4)
- 06:40 Rodzinny interes 2 (Oskarżony)
- 07:35 Rodzinny interes 2 (Drugie życie)
- 08:35 Kurierzy (6)
- 09:35 Kurierzy (7)
- 10:35 Żandarm w Nowym Jorku
- 12:40 Żandarm się żeni
- 14:20 Tata kontra tata
- 22:10 Nocny łowca
- 04:35 Dyżur 3 (32)
- 05:00 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 06:00 Gra muzyka (2)
- 07:00 Dom dla psa (4)
- 10:40 Wyspa dinozaura 2
- 12:30 Urwis
- 00:55 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
- 03:10 FBI 4 (8)
- 04:05 FBI: Most Wanted (6)
- 05:00 Rekrut 5 (18)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Rysa (5)
- 07:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
- 12:45 Kobra - oddział specjalny (14)
- 13:50 Straszny dom
- 15:45 Smerfy 2
- 20:00 Star Trek: W nieznane
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (10)
- 01:10 Krótka kronika dłuższego życia (3)
- 02:15 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 03:05 Starożytne mocarstwa (1)
- 03:55 W okowach mrozu 2 (9)
- 08:40 Planeta Ziemia 3 (5)
- 09:55 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 12:05 W okowach mrozu 2 (10)
- 12:55 Wszechświat (3)
- 14:00 Starożytne mocarstwa (1)
- 15:00 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 18:00 Niesamowite konstrukcje (5)
- 19:00 Starożytne mocarstwa (1)
- 22:05 W okowach mrozu 4 (19)
- 23:05 Jimmy ratuje pszczoły (1)
- 00:25 Fatalna czarownica 4 (Godzina czarów: część 2)
- 01:00 Taffy 2 (Fotka)
- 01:05 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 01:20 Taffy 2 (Smrodek)
- 01:25 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 01:30 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:45 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 02:10 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:55 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 03:20 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 05:45 Taffy (Czysta karta)
- 05:50 Taffy (Drżąca gorączka)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (115)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Perfekcja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przyszłość/ Babcia - kierowca)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 07:50 Taffy 2 (Pamiątka)
- 08:00 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 08:05 Taffy 2 (Małpie figle)
- 08:20 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 08:30 Taffy (Wejście kota)
- 08:35 Taffy (Malutki problem)
- 08:40 Taffy (Masz to w genach)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot w obronie planety (Warsztaty nr 5)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Od-tworzenie (Ostatni dzień, część 2))
- 09:30 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Nawałnica)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Farmer Remy / Impreza)
- 01:45 Rewolta
- 03:25 Hej, skarbie
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:40 Kupiec wenecki
- 08:50 Lato we Florencji
- 10:25 Wojenne kwiaty
- 12:00 Houdini - magia miłości
- 13:35 Oda do radości
- 15:10 Zaginiona
- 16:45 Julieta
- 18:20 Brian Banks
- 20:00 Szczęśliwy książę
- 21:50 Obietnica poranka
- 01:10 Tajemnice Majorki 2 (6)
- 02:05 Śmierć z dala od palm (1)
- 03:00 Milczący świadek 24 (3)
- 03:50 Milczący świadek 24 (4)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 4 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 7 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 7 (2)
- 08:00 Tajemnice Majorki 2 (6)
- 09:00 Lewis 8 (4)
- 12:50 Sanditon 2 (3)
- 14:00 Śmierć pod palmami 13 (5)
- 15:10 Śmierć pod palmami 13 (6)
- 22:55 Profesor T (1)
- 23:55 Wina 3 (2)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 11:05 Łowcy skarbów 3 (15)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (16)
- 13:00 Łowcy skarbów 3 (17)
- 22:05 C.K. Dezerterzy
- 00:20 Magia nagości 6 (8)
- 01:30 Magia nagości. Dania (3)
- 02:10 Seks bez ograniczeń (4)
- 03:10 I love kabaret (3)
- 04:10 I love kabaret (4)
- 05:10 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:45 Patent na zieleń (5)
- 08:15 To leci w sieci (20)
- 08:40 To leci w sieci (1)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (11)
- 09:40 Dzika przyroda na żywo (12)
- 14:15 Potop (2-ost.)
- 22:00 I love kabaret (3)
- 23:00 Magia nagości 6 (8)
- 00:05 Giganty na drogach (1)
- 01:05 Darz Bór (317)
- 01:35 Darz Bór (318)
- 02:05 Darz Bór (319)
- 02:35 Darz Bór (320)
- 03:05 Darz Bór (321)
- 03:35 Darz Bór (322)
- 04:05 Darz Bór (323)
- 04:40 Na osi (998)
- 05:15 Na osi (999)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 14:00 Sekrety piramid (1)
- 15:00 Sekrety piramid (2)
- 22:10 Giganty na drogach (2)
- 23:05 Giganty na drogach (3)
- 04:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 TVCentrum uwagi
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 08:55 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Ogrody marzeń (Galicja)
- 10:35 Ogrody marzeń (Kraina Jezior)
- 11:05 Ogrody marzeń (Prowansja)
- 11:45 Ogrody marzeń (Andaluzja)
- 12:20 Ogrody marzeń (Toskania)
- 12:55 Ogrody marzeń (Styria)
- 13:25 Ogrody marzeń (Ticino)
- 20:00 Rekin Gigant
- 21:15 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Impreza u Kiki/ Ptysiowy pałac)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Święto czerwonych i białych róż/ Orzechowa zamiana)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Czas stop!/ Drużyna A)
- 01:30 Spidey i superkumple (Obozowe zamieszanie / Wielkie obozowe szaleństwo!)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie / Oto Squirrel Girl)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Auto-koszmar/ Sandman i żółwie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 07:00 Blue 3 (111)
- 07:10 Blue 3 (112)
- 07:20 Blue 3 (113)
- 07:30 Blue 3 (124)
- 07:40 Blue 3 (125)
- 07:50 Blue 3 (126)
- 08:00 Blue 3 (127)
- 08:10 Blue 3 (128)
- 08:20 Blue 3 (Ziemia)
- 08:30 Disney Junior Ariel (4)
- 09:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 09:30 Superkoty (Cicha niespodzianka / Fafu Snafu)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Porwanie prawa Murphy'ego)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (31)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:35 Duch i nas dwóch (23)
- 03:00 Duch i nas dwóch (24)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (23)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (24)
- 04:50 Duch i nas dwóch (6)
- 05:15 Duch i nas dwóch (7)
- 05:35 Robale ziomale (11)
- 06:00 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 06:05 Taffy 2 (Smrodek)
- 06:10 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 06:25 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 06:35 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 06:40 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:55 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:25 Herosi pół na pół (Mo wszechmogący/ Stary, dobry Mo)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Rosomak / Yeti bez pamięci)
- 18:00 Taffy (Woń polowania)
- 18:10 Taffy (Wylogowanie)
- 18:25 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 18:30 Taffy (Wakacje w domu)
- 18:35 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 18:50 Fineasz i Ferb 2 (32)
- 19:20 Fineasz i Ferb 2 (33)
- 19:50 Fineasz i Ferb 2 (34)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Dziedzictwo Gulasza / Pies, który wiedział za dużo)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 00:00 Blue 2 (15)
- 00:10 Blue 2 (8)
- 00:20 Andy dookoła świata (27)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (5)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (19)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 01:05 Piotruś Królik (56)
- 01:20 Psi Oddział (3)
- 01:35 Blue 2 (7)
- 01:40 Blue 2 (8)
- 01:50 Blue 2 (9)
- 02:00 Blue 2 (14)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 02:20 Blue (49)
- 02:25 Tosia i Tymek (37)
- 02:40 Kręciołki (100)
- 02:50 Teletubisie (44)
- 03:05 Blue 2 (41)
- 03:10 Blue 2 (42)
- 03:20 JoJo i Babcia (18)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (7)
- 03:45 Tosia i Tymek (9)
- 03:55 Tosia i Tymek (10)
- 04:10 Blue (13)
- 04:15 Blue (14)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 04:35 Blue 2 (43)
- 04:45 Blue 2 (44)
- 04:50 Blue 2 (45)
- 05:00 Blue 2 (46)
- 05:05 Superpyra (17)
- 05:15 Kolorklocki (2)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (8)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (9)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (21)
- 05:50 W Papierowej Krainie (29)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 06:20 W Papierowej Krainie (34)
- 06:35 Superpyra (49)
- 06:45 Blue 2 (16)
- 06:55 Blue 2 (17)
- 07:00 Blue 2 (18)
- 07:10 Blue 2 (19)
- 07:20 Blue 2 (20)
- 07:30 Blue 2 (21)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 08:00 Pan Robótka w domu (8)
- 08:10 W Papierowej Krainie (31)
- 08:20 Blue (23)
- 08:30 Blue (24)
- 08:40 Blue (25)
- 08:45 Blue (26)
- 08:55 Blue (27)
- 09:05 Blue 2 (28)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (24)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (7)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (8)
- 10:10 Tosia i Tymek (42)
- 10:20 Blue (47)
- 10:30 Blue (48)
- 10:40 Psi Oddział (4)
- 10:55 Matklocki (10)
- 11:00 Piotruś Królik (56)
- 11:15 W Papierowej Krainie (29)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (22)
- 11:50 Superpyra (44)
- 12:00 Blue 2 (13)
- 12:10 Blue 2 (43)
- 12:15 Blue 2 (14)
- 12:25 Blue 2 (15)
- 12:35 Blue 2 (8)
- 12:45 Andy dookoła świata (27)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (5)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (19)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 13:30 Piotruś Królik (56)
- 13:45 Psi Oddział (3)
- 13:55 Blue 2 (7)
- 14:05 Blue 2 (8)
- 14:15 Blue 2 (9)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 14:35 Blue (49)
- 14:45 Tosia i Tymek (37)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (1)
- 15:15 W Papierowej Krainie (30)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (23)
- 15:50 Superpyra (45)
- 16:00 Blue (36)
- 16:10 Blue 2 (44)
- 16:15 Blue 2 (16)
- 16:25 Blue 2 (17)
- 16:35 Blue 2 (9)
- 16:45 Andy dookoła świata (28)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (6)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (20)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (1)
- 17:45 Psi Oddział (4)
- 18:00 Blue 2 (10)
- 18:10 Blue 2 (11)
- 18:15 Blue 2 (12)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 18:40 Blue (50)
- 18:50 Tosia i Tymek (38)
- 19:00 Kręciołki (51)
- 19:15 Teletubisie (45)
- 19:30 Blue 2 (43)
- 19:35 Blue 2 (44)
- 19:45 JoJo i Babcia (19)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (8)
- 20:15 Tosia i Tymek (11)
- 20:30 Tosia i Tymek (12)
- 20:40 Blue (15)
- 20:50 Blue (16)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 21:15 Blue 2 (47)
- 21:20 Blue 2 (48)
- 21:30 Blue 2 (49)
- 21:40 Blue 2 (50)
- 21:50 Superpyra (18)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (11)
- 22:10 Kolorklocki (3)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (22)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (1)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (23)
- 23:35 Superpyra (45)
- 23:45 Blue (36)
- 23:55 Blue 2 (44)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:35 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:50 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 21 (Akweduktowe kaczki)
- 06:30 Bob Budowniczy 21 (Słyszeć głośno i wyraźnie)
- 07:00 Bob Budowniczy 21 (Detektywi Boba)
- 07:30 Bob Budowniczy 21 (Stary wiadukt)
- 12:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:20 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:05 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 00:00 Wakacje
- 00:02 Jaki jest twój zawód ?
- 00:05 Zwierzęta
- 00:07 Kolorowa magia
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:12 Wakacje
- 00:14 Świat elfów
- 00:17 Towarzysze zabawy
- 00:20 Świat podwodny
- 00:23 Jaki jest twój zawód ?
- 00:26 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:32 Kolorowe koło
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:37 Świat podwodny
- 00:40 Teraz się bawimy
- 00:42 Świat elfów
- 00:45 Kolorowe koło
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Teraz się bawimy
- 00:56 Wakacje
- 00:58 Świat podwodny
- 01:02 Urocze miejsca
- 01:04 Sport, sport, sport
- 01:09 Sunville
- 01:12 Safari
- 01:14 Puffy i Tubby
- 01:18 Towarzysze zabawy
- 01:21 Świat zwierząt
- 01:23 Morskie przygody
- 01:25 Towarzysze zabawy
- 01:28 Safari
- 01:30 Łazienka
- 01:34 Miejskie życie
- 01:36 Safari
- 01:38 Zwierzęta
- 01:41 Opowieści warzywne
- 01:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:46 Zwierzęta
- 01:49 Zwierzęta
- 01:51 Świat elfów
- 01:54 Miejskie życie
- 01:57 Świat podwodny
- 01:59 Pojazdy
- 02:01 Puffy i Tubby
- 02:05 Opowieści warzywne
- 02:07 Safari
- 02:10 Przygody w przestrzeni
- 02:13 Opowieści warzywne
- 02:16 Sunville
- 02:18 Urocze miejsca
- 02:21 Safari
- 02:23 Kolorowe koło
- 02:26 Sunville
- 02:29 Puffy i Tubby
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:36 Kolorowa magia
- 02:39 Kolorowa magia
- 02:42 Kolorowe koło
- 02:44 Miejskie życie
- 02:47 Jaki jest twój zawód ?
- 02:50 Puffy i Tubby
- 02:54 Kolorowa magia
- 02:57 Kącik naukowy
- 02:59 Muzeum
- 03:01 Kolorowe koło
- 03:04 Puffy i Tubby
- 03:09 Posłuchaj tego
- 03:11 Świat elfów
- 03:14 Opowieści warzywne
- 03:16 Świat zwierząt
- 03:20 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:27 Opowieści warzywne
- 03:30 Mini opowiadania
- 03:32 Świat zwierząt
- 03:34 Teraz się bawimy
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:47 Jaki jest twój zawód ?
- 03:50 Rodzina bobrów
- 03:53 Świat zwierząt
- 03:56 Wstawaj!
- 03:58 Mini opowiadania
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:03 Wstawaj!
- 04:05 Ding Dang Dong
- 04:10 Wakacje
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:18 Wakacje
- 04:20 Sunville
- 04:23 Wstawaj!
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Opowieści warzywne
- 04:31 Sunville
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:38 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Towarzysze zabawy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:48 Opowieści warzywne
- 04:51 Świat podwodny
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:07 Świat podwodny
- 05:10 Grupy
- 05:12 Jaki jest twój zawód ?
- 05:15 Muzeum
- 05:17 Kącik naukowy
- 05:21 Panni i Fanni
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:26 Grupy
- 05:29 Muzeum
- 05:32 Oli - cykle natury
- 05:35 Kącik naukowy
- 05:37 Jaki jest twój zawód ?
- 05:39 Kącik naukowy
- 05:42 Miyu i Litto
- 05:45 Muzeum
- 05:47 Kącik naukowy
- 05:50 Jaki jest twój zawód ?
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Jaki jest twój zawód ?
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Grupy
- 06:04 Kolorowe koło
- 06:07 Grupy
- 06:09 Muzeum
- 06:13 Sztuka Leona
- 06:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:18 Brygada ogniowa
- 06:20 Przygody kaczki
- 06:22 Mimo i Bobo
- 06:25 Toby McFly
- 06:28 Sippi Sappi
- 06:31 Rodzina bobrów
- 06:33 Indie
- 06:37 Morskie przygody
- 06:40 Świat elfów
- 06:43 Opowieści warzywne
- 06:45 Risto Gusto
- 06:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:50 Kaczka i Puszek
- 06:52 Małe, ale pracowite
- 06:55 Zastęp strażaków
- 06:57 Hubbi się tym zajmie
- 07:02 Świat elfów
- 07:05 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:07 Urocze miejsca
- 07:10 Zwierzęta
- 07:13 Safari
- 07:16 Lola i Liczby
- 07:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:20 Tempo Giusto
- 07:22 Afryka
- 07:25 Lola i Liczby
- 07:28 Wstawaj!
- 07:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:32 Sport, sport, sport
- 07:35 Ding Dang Dong
- 07:37 Świat zwierząt
- 07:39 Urocze miejsca
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Afryka
- 07:49 Sippi Sappi
- 07:51 Zack i Ziggy
- 07:54 Lola i Liczby
- 07:56 Hubbi i jego koledzy
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:02 Urocze miejsca
- 08:05 Teraz się bawimy
- 08:08 Taniec
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Jak podróżujemy
- 08:17 ABC - duckBC
- 08:20 Małe melodie
- 08:22 Kształcików
- 08:23 Małe melodie
- 08:25 Kolorowa Klara
- 08:27 Mimo i Bobo
- 08:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:31 ABC - duckBC
- 08:34 Dźwięki wokół nas
- 08:36 Kącik naukowy
- 08:40 Jaki jest twój zawód ?
- 08:42 Urocze miejsca
- 08:45 Miyu i Litto
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Dinoland
- 08:53 Słodki dom
- 08:55 Elfy przyrody
- 08:56 Monika i Rudi
- 08:59 Wesoła łąka
- 09:02 Hubbi i jego koledzy
- 09:04 Posłuchaj tego
- 09:07 Panni i Fanni
- 09:09 Jaki jest twój zawód ?
- 09:12 Posłuchaj tego
- 09:15 Kolorowa magia
- 09:18 Wesoła łąka
- 09:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:25 Zabawa w chowanego
- 09:28 Zack i Ziggy
- 09:31 Margo i Felix
- 09:34 Przygody kaczki
- 09:36 Tempo Giusto
- 09:38 Albert tłumaczy
- 09:41 Dźwięki wokół nas
- 09:43 Kształcików
- 09:44 Afryka
- 09:47 Zack i Ziggy
- 09:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:53 ABC - duckBC
- 09:56 Dotty i Kitty
- 09:59 Małe melodie
- 10:01 Monika i Rudi 2
- 10:04 Elfy przyrody
- 10:05 Wesoła łąka
- 10:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:11 Margo i Felix
- 10:14 DuckSchool
- 10:16 ABC - duckBC
- 10:19 Mimo i Bobo
- 10:22 Kolorowa Klara
- 10:24 Historie Henryka
- 10:26 Toby McFly
- 10:29 Zack i Ziggy
- 10:32 Toby McFly
- 10:35 Zabawa w chowanego
- 10:38 Świat Mimo
- 10:41 Margo i Felix
- 10:44 Brygada ogniowa
- 10:46 Lola i Liczby
- 10:49 Co rośnie na drzewie?
- 10:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:52 Wesołe królestwo
- 10:55 Elfy przyrody
- 10:57 Uczymy się
- 10:59 Przygody kaczki
- 11:01 Hop-hop
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Mały Didy
- 11:09 Fin i Fianna
- 11:12 Hiphopowy kaktus
- 11:14 ABC - duckBC
- 11:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:23 Dotty i Kitty
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Połączony świat
- 11:33 Skoczkowie Planet
- 11:37 Dinoland
- 11:40 Toby McFly
- 11:43 Drużyna lalek na ratunek
- 11:45 Świat zabawek
- 11:49 Afryka
- 11:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:54 Zastęp strażaków
- 11:56 Świat Mimo
- 11:58 Drużyna lalek na ratunek
- 12:01 Skoczkowie Planet
- 12:05 Dotty i Kitty
- 12:09 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:14 Zastęp strażaków
- 12:17 Sztuka Leona
- 12:19 Raul
- 12:22 Toby McFly
- 12:25 Afryka
- 12:27 Mimo & Bobo PLUS
- 12:31 Kaczka i Puszek
- 12:33 Świat zabawek
- 12:36 Sztuka Leona
- 12:39 Świat zabawek
- 12:42 Dinozaur Milo
- 12:46 Risto Gusto
- 12:49 Drużyna lalek na ratunek
- 12:53 Mały Didy
- 12:55 Hiphopowy kaktus
- 12:57 Dinozaur Milo
- 13:01 Afryka
- 13:04 Hop-hop
- 13:06 Toby McFly
- 13:09 Mimo & Bobo PLUS
- 13:13 Świat Mimo
- 13:16 Uczymy się
- 13:19 Mimo & Bobo PLUS
- 13:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:25 Restauracja
- 13:29 Afryka
- 13:31 Toobys
- 13:34 Sippi Sappi
- 13:36 Mimo i Bobo
- 13:39 Monika i Rudi 2
- 13:42 Przygody kaczki
- 13:44 Pixie 2
- 13:45 Wesoła łąka
- 13:48 Kształcików
- 13:49 Sippi Sappi
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Monika i Rudi
- 13:57 Dotty i Kitty
- 14:00 Monika i Rudi
- 14:03 Zabawa w chowanego
- 14:05 Co rośnie na drzewie?
- 14:06 Sippi Sappi
- 14:09 Historie Henryka
- 14:11 Wesoła łąka
- 14:14 Słodki dom
- 14:15 Mimo i Bobo
- 14:17 Małe melodie
- 14:19 Pixie 2
- 14:20 Historie Henryka
- 14:22 Lola i Liczby
- 14:25 Uczymy się
- 14:28 Kształcików
- 14:29 Wesołe królestwo
- 14:32 Małe melodie
- 14:35 Hop-hop
- 14:37 Mimo i Bobo
- 14:40 Mały Didy
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 Margo i Felix
- 14:48 Hop-hop
- 14:51 Dźwięki wokół nas
- 14:53 Afryka
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Historie Henryka
- 14:59 Tempo Giusto
- 15:01 Elfy przyrody
- 15:02 Sippi Sappi
- 15:04 Mały Didy
- 15:07 Świat Mimo
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:13 Risto Gusto
- 15:16 Zabawa w chowanego
- 15:18 Afryka
- 15:20 Afryka
- 15:22 Raul
- 15:25 Elfy przyrody
- 15:26 Mimo i Bobo
- 15:29 Świat Mimo
- 15:32 DuckSchool
- 15:35 Restauracja
- 15:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:41 Hiphopowy kaktus
- 15:44 Raul
- 15:46 Afryka
- 15:48 Zabawa w chowanego
- 15:50 Dźwięki wokół nas
- 15:52 Restauracja
- 15:55 Elfy przyrody
- 15:57 Fin i Fianna
- 16:00 Raul
- 16:02 Toobys
- 16:05 Mały Didy
- 16:07 Tempo Giusto
- 16:09 Świat Mimo
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:14 Mały Didy
- 16:16 Sippi Sappi
- 16:19 DuckSchool
- 16:21 Drużyna lalek
- 16:24 Brygada ogniowa
- 16:26 Toobys
- 16:28 Elfy przyrody
- 16:30 Przygody kaczki
- 16:32 Świat Mimo
- 16:34 Co rośnie na drzewie?
- 16:36 Mimo i Bobo
- 16:39 Albert tłumaczy
- 16:42 Mimo i Bobo
- 16:44 DuckSchool
- 16:47 Margo i Felix
- 16:50 Hop-hop
- 16:53 Wstawaj!
- 16:55 Mimo i Bobo
- 16:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:01 Hubbi się tym zajmie
- 17:03 Wstawaj!
- 17:05 Mimo i Bobo
- 17:08 Wstawaj!
- 17:10 Przygody kaczki
- 17:12 Elfy przyrody
- 17:13 Hop-hop
- 17:15 Mimo & Bobo PLUS
- 17:19 Zack i Ziggy
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Wstawaj!
- 17:28 Zabawa w chowanego
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Mimo & Bobo PLUS
- 17:38 Raul
- 17:41 Kształcików
- 17:43 Sippi Sappi
- 17:45 Co rośnie na drzewie?
- 17:46 Uczymy się
- 17:49 Pixie 2
- 17:50 Tempo Giusto
- 17:52 Co rośnie na drzewie?
- 17:53 Sippi Sappi
- 17:56 Zabawa w chowanego
- 17:59 Kolorowa Klara
- 18:01 Uczymy się
- 18:04 Co rośnie na drzewie?
- 18:05 Małe melodie
- 18:07 Monika i Rudi
- 18:10 Fin i Fianna
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:14 Kolorowa Klara
- 18:16 Fin i Fianna
- 18:19 Toobys
- 18:21 Lola i Liczby
- 18:24 Małe melodie
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:30 Monika i Rudi 2
- 18:33 Fin i Fianna
- 18:36 Mimo i Bobo
- 18:38 Sippi Sappi
- 18:41 Lola i Liczby
- 18:43 Pociąg
- 18:46 Lola i Liczby
- 18:48 DuckSchool
- 18:51 Dźwięki wokół nas
- 18:53 Fin i Fianna
- 18:56 Dotty i Kitty
- 18:59 Brygada ogniowa
- 19:02 Toobys
- 19:04 Raul
- 19:07 Dinoland
- 19:09 Hiphopowy kaktus
- 19:12 Brygada ogniowa
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:18 Dobranoc!
- 19:20 Toobys
- 19:23 Hiphopowy kaktus
- 19:25 Elfy przyrody
- 19:26 Mały Didy
- 19:29 Monika i Rudi
- 19:32 Tempo Giusto
- 19:34 DuckSchool
- 19:37 Hop-hop
- 19:39 ABC - duckBC
- 19:42 Raul
- 19:46 Drużyna lalek na ratunek
- 19:48 Drużyna lalek
- 19:52 Brygada ogniowa
- 19:55 Drużyna lalek
- 19:58 Afryka
- 20:01 Margo i Felix
- 20:04 Dźwięki wokół nas
- 20:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:09 Tempo Giusto
- 20:11 Przygody kaczki
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:16 Restauracja
- 20:19 Sippi Sappi
- 20:22 Monika i Rudi
- 20:26 Mały Didy
- 20:28 Zabawa w chowanego
- 20:30 Zoo
- 20:33 Zoo
- 20:36 Elfy przyrody
- 20:37 Monika i Rudi
- 20:41 Mimo i Bobo
- 20:44 Afryka
- 20:47 Lola i Liczby
- 20:49 Mimo i Bobo
- 20:52 Cubie
- 20:54 Raul
- 20:57 Afryka
- 20:59 Toobys
- 21:02 Drużyna lalek
- 21:04 Afryka
- 21:07 Opowieści warzywne
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Toobys
- 21:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:25 Afryka
- 21:28 Raul
- 21:31 Brygada ogniowa
- 21:34 Opowieści warzywne
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:39 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Wakacje
- 21:50 Przygody kaczki
- 21:52 Kaczka i Puszek
- 21:54 Mimo i Bobo
- 21:57 Drużyna lalek
- 21:59 Drużyna lalek na ratunek
- 22:02 Sztuka Leona
- 22:04 Hubbi się tym zajmie
- 22:07 Opowieści warzywne
- 22:10 Świat elfów
- 22:14 Świat zwierząt
- 22:16 Łazienka
- 22:19 Jak podróżujemy
- 22:22 Fin i Fianna
- 22:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:27 Mimo i Bobo
- 22:29 Świat Mimo
- 22:32 Drużyna lalek na ratunek
- 22:36 Towarzysze zabawy
- 22:39 Morskie przygody
- 22:42 Mini opowiadania
- 22:45 Towarzysze zabawy
- 22:47 Świat elfów
- 22:51 Pixie 2
- 22:52 Kształcików
- 22:54 Słodki dom
- 22:55 Albert tłumaczy
- 22:57 Toobys
- 23:00 Uczymy się
- 23:02 Kolorowa Klara
- 23:04 Dotty i Kitty
- 23:08 Kolorowe koło
- 23:10 Kolorowa magia
- 23:13 Muzeum
- 23:15 Posłuchaj tego
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:20 Kolorowa magia
- 23:23 Dotty i Kitty
- 23:27 Toobys
- 23:29 Fin i Fianna
- 23:32 Toobys
- 23:34 Co rośnie na drzewie?
- 23:36 Posłuchaj tego
- 23:41 Miyu i Litto
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:46 Jaki jest twój zawód ?
- 23:49 Kolorowa magia
- 23:52 Teraz się bawimy
- 23:54 Ding Dang Dong
- 23:57 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:20 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:27 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:42 Uczymy się z ducktv
- 18:43 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:10 Miguel Soler
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 12:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 12:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 13:00 LaLiga Top Scorer
- 13:35 La Manita
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:35 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 05:00 Fighting Fit (3)
- 06:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 06:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 07:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 07:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 09:00 WWE Classic Gold (32)
- 09:30 WWE Classic Gold (33)
- 10:00 WWE Classic Gold (34)
- 10:20 WWE Classic Gold (35)
- 11:00 WWE Raw (20)
- 14:00 WWE SmackDown (31)
- 15:00 WWE SmackDown (32)
- 16:00 WWE NXT (17)
- 17:00 WWE - Main Event (17)
- 23:00 EFC (1)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:50 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:35 Remont na 5+ (6)
- 06:00 Remont na 5+ (7)
- 06:25 Remont na 5+ (8)
- 06:50 Remont na 5+ (1)
- 07:15 Remont na 5+ (2)
- 07:40 Remont na 5+ (3)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 10:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 14:00 Celnicy 2 (2)
- 15:00 Celnicy 2 (3)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:00 Życie za kratami (2)
- 01:05 Louis Theroux: Joe Exotic na celowniku (1)
- 02:10 Gaz do dechy (4)
- 02:55 W warsztacie (7)
- 03:40 Jak kupić najdroższe auta świata (4)
- 14:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 15:00 Olbrzymie maszyny 2 (5)
- 18:05 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 19:00 Gaz do dechy (4)
- 20:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo (3)
- 09:05 Rok na Ziemi (Zima)
- 13:00 Szpital dla słoni 2 (2)
- 13:55 Fantazja o Dunaju
- 15:05 Lwy i hieny
- 20:35 Śladami antylop gnu
- 21:40 Królowie pustyni: lwy z Namibii
- 08:10 Hitler: Odliczanie (2)
- 09:10 Hitler: Odliczanie (3)
- 16:30 Linie frontu (Iwo Jima)
- 17:35 Linie frontu (Berlin)
- 18:50 Linie frontu (Midway)
- 19:55 Linie frontu (Monte Cassino)
- 00:05 Dzika kuchnia (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:15 Dzika kuchnia (3)
- 01:50 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:55 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:00 Dzika kuchnia (2)
- 04:30 Przepis na ogród (64)
- 04:40 Przepis na ogród (65)
- 04:50 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (11)
- 07:05 Kuchnia na dziko (12)
- 07:20 Kuchnia na dziko (13)
- 07:35 Kuchnia na dziko (1)
- 07:50 Kuchnia na dziko (2)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (7)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (8)
- 09:00 Ogrody marzeń (Apulia)
- 09:30 Ogrody marzeń (Umbria)
- 10:05 Ogrody marzeń (Angeln)
- 10:35 Ogrody marzeń (Galicja)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:00 Przepis na remont 2 (10)
- 18:30 Przepis na remont 2 (11)
- 19:00 Przepis na remont 2 (12)
- 19:30 Przepis na remont 2 (13)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 07:15 Zapytaj lekarza (6)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - płaski brzuch i poprawa sylwetki)
- 10:00 Pies na życie (4)
- 10:35 Zwierzaki z misją (4)
- 11:10 Łowcy smaków (2)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (2)
- 12:25 Pytania do doktora (Sen)
- 13:00 Zapytaj lekarza (3)
- 13:35 Happy i Zen (5)
- 14:05 Happy i Zen (6)
- 14:40 Żyj jak Laila (5)
- 15:10 Żyj jak Laila (6)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (3)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (4)
- 17:25 Nocna zmiana 2 (5)
- 18:15 Nocna zmiana 2 (6)
- 19:05 Nocna zmiana 2 (7)
- 20:00 Jak Calineczka
- 21:00 Łowcy smaków (3)
- 21:35 Gotowe na start (3)
- 22:20 Metoda Osmina (6)
- 23:30 Monika i seks (11)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pan w przebraniu)
- 01:50 Bajer z Bel-Air (Myślał indyk)
- 02:20 Bajer z Bel-Air (Wiedza to potęga)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Straszliwe początki)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Świąteczne dekoracje)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Talizman)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Czarna historia)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Piwo Randy'ego)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Historia naturalna)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Nie wszystko złoto, co się świeci)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Zła karma)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Syrenia teoria Barneya)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Nieprawdziwy entuzjazm)
- 18:00 Sposób użycia 2 (Wakacje)
- 18:30 Sposób użycia 2 (Jen w pracy)
- 19:00 Johnny English
- 20:35 Ali G
- 00:05 Koniec sezonu na lody
- 02:00 Tylko strach
- 04:05 Zaraz pęknę
- 04:25 Body/Ciało
- 06:00 Ptaszka
- 07:30 Szatan z siódmej klasy
- 09:45 Giuseppe w Warszawie
- 11:50 Nóż w wodzie
- 16:25 Ogniem i mieczem
- 20:00 Mała wielka miłość
- 22:20 Ziarno prawdy
- 00:15 Wielki szef
- 02:25 Młody i niewinny
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 06:00 Zameldowani 2 (10)
- 06:30 Zameldowani 2 (11)
- 07:00 Zameldowani 2 (12)
- 07:30 Zameldowani 2 (13)
- 08:00 Zameldowani 2 (14)
- 08:30 Zameldowani (10)
- 09:00 Zameldowani (11)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:30 Bonanza (19)
- 11:30 Bonanza (20)
- 12:35 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:10 Droga smoka
- 00:20 Hiacynt
- 02:35 Kop głębiej
- 04:15 Bulionerzy (Mezalians)
- 04:50 Bulionerzy (Gwiazdy)
- 05:20 Bulionerzy (Krysia)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:10 Przygody Merlina (Lek na wszystkie choroby)
- 07:00 Komisarz Rex (Morderstwo doskonałe)
- 08:00 Komisarz Rex (Zabójcze misie)
- 08:55 Komisarz Rex (Taniec na wulkanie)
- 09:55 Hudson i Rex 3 (3)
- 10:55 Hudson i Rex 3 (4)
- 11:55 Hudson i Rex 3 (5)
- 14:55 Działa Navarony
- 20:00 Tożsamość zdrajcy
- 00:00 Teresa (22)
- 01:00 Teresa (23)
- 02:00 Teresa (24)
- 03:00 Teresa (25)
- 04:00 Płomienie pożądania (5)
- 05:00 Płomienie pożądania (6)
- 06:00 Sploty nienawiści (2)
- 07:00 Sploty nienawiści (3)
- 08:00 Sploty nienawiści (4)
- 09:00 Sploty nienawiści (5)
- 10:00 Sploty nienawiści (6)
- 11:00 Teresa (21)
- 12:00 Teresa (22)
- 13:00 Teresa (23)
- 14:00 Teresa (24)
- 15:00 Teresa (25)
- 16:00 Trzy siostry (225)
- 17:00 Trzy siostry (226)
- 18:00 Trzy siostry (227)
- 19:00 Trzy siostry (228)
- 20:00 Trzy siostry (229)
- 21:00 Płomienie pożądania (7)
- 22:00 Płomienie pożądania (8)
- 23:00 Okrutne miasto (45)
- 23:59 Okrutne miasto (46)
- 01:10 Lochy i smoki 3
- 02:55 Agora
- 12:25 Mój dom za twoje pieniądze 2 (26)
- 12:55 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 13:25 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 13:55 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 15:55 Nasz idealny dom na wsi - Kanada (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Kanada (10)
- 21:00 Krzyk 4
- 23:20 Brzydka prawda
- 00:30 Żmijowisko (1)
- 01:30 Żmijowisko (2)
- 02:30 Układ (7)
- 03:30 Układ (8-ost.)
- 04:30 Totalcar (7)
- 05:10 Totalcar (8)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (8)
- 06:35 Flash 7 (17)
- 07:30 Flash 7 (18)
- 08:25 Flash 7 (1)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (12)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 11:20 Amatorzy przygód (11)
- 12:20 Amatorzy przygód (12)
- 13:15 Amatorzy przygód (13)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 21:00 Lot
- 23:50 Po śladach mordercy
- 01:05 Piękny umysł
- 03:50 Prezentuj broń! (39)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Winnice miłości 2 (97)
- 07:50 Candice Renoir 10 (6)
- 08:55 Candice Renoir 9 (1)
- 10:10 Candice Renoir 9 (2)
- 11:20 Candice Renoir 9 (3)
- 12:35 Candice Renoir 9 (4)
- 13:50 Domek na prerii 8 (6)
- 14:50 Domek na prerii 8 (7)
- 15:55 Domek na prerii 8 (8)
- 16:55 Domek na prerii 8 (9)
- 18:00 Domek na prerii 8 (10)
- 19:05 Carter (1)
- 20:00 Carter (2)
- 21:00 Straszny dom
- 22:50 Recepta na święta
- 01:40 Blitz
- 03:40 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 08:50 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 10:50 Na tropie skarbu
- 13:00 Partner
- 15:35 Dawca pamięci
- 17:40 Rocky
- 20:00 Gra tajemnic
- 22:35 Kickboxer
- 00:35 Zakończenie programu
- 05:10 Bohaterowie
- 06:55 Nico jednorożec
- 11:25 Chłopiec z dżungli
- 14:20 Misja: Niewykonalna
- 15:50 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 17:20 Poza czasem
- 19:20 Proza życia
- 21:00 Sparowani
- 22:35 Cake
- 00:35 Drain Your Nuts for These Stunners
- 01:35 Księga krwi
- 03:15 Prawdziwa legenda
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:50 Tygrysy ze stacji Shagou
- 08:50 Tajemnica pieczęci smoka
- 10:50 Amerykanin
- 12:35 Link do zbrodni
- 14:15 Strefa Q
- 16:10 Czerwone niebo
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 Wyspa cienia
- 21:40 FBI: Negocjator
- 23:05 Wielkie oszustwo
- 00:20 Ostatni człowiek na Ziemi
- 01:45 Podążaj na Zachód
- 03:05 Świat
- 04:25 Hotel Bleu
- 04:55 Fabiu
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 07:05 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 08:15 Ambasador w Bernie
- 09:35 Kapitan Fatum
- 10:40 Bajeczka dla przeciętniaków
- 10:55 Moulin Rouge
- 13:00 Zdjęcie
- 13:10 Jeszcze raz
- 14:30 Pieskie życie
- 15:05 Melodia wiatru
- 19:05 Bisho
- 19:30 Powrót trupa
- 20:35 Rodri
- 21:00 Wielki Flamarion
- 22:15 Awaria
- 23:30 Ponad dwie godziny
- 23:45 Serce w niewoli
- 00:15 Tydzień kawalerski
- 01:50 Piraci z Somalii
- 03:45 Zakończenie programu
- 05:05 To nie ze mną 2 (1)
- 05:30 To nie ze mną 2 (2)
- 05:55 To nie ze mną 2 (3)
- 06:20 Camino
- 08:45 Żółwik Sammy 2
- 10:15 Opowieść o Zbawicielu
- 13:10 Projekt Dinozaur
- 16:25 Che. Rewolucja
- 18:35 Joga dla dwojga
- 20:00 W skórze węża
- 22:00 Dynastia Tudorów (7)
- 22:55 Obsesja Eve 2 (6)
- 23:40 Plan B 2 (3)
- 00:10 Czarna niedziela
- 02:05 Odpadł jeden, przyjdzie dwóch
- 12:00 Triumf miłości (99)
- 12:50 Triumf miłości (100)
- 13:40 Triumf miłości (101)
- 14:30 Everest (30)
- 15:00 Everest (31)
- 15:30 Najpiękniejsza brzydula (57)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (58)
- 17:10 Ale lapsus (4)
- 17:20 Nie ma jak show-biznes
- 19:45 Motylek
- 22:35 Na krańcu świata
- 00:50 Sklepik z horrorami
- 02:40 Człowiek, który wiedział za dużo
- 04:25 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Niewolnica Isaura (19)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Olimpiada, część 2
- 14:00 Dziesięć najlepszych (Rekordy box office'u)
- 14:15 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:30 Moda na sukces 34 (8274)
- 15:05 Cezar i Kleopatra
- 17:25 Pomaluj swój wóz
- 20:30 Konwój
- 22:45 Paco - maszyna śmierci
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Bukareszcie 28.02.2019
- 10:30 UK Wrestling Showdown (21)
- 11:05 UK Wrestling Showdown (22)
- 11:35 UK Wrestling Showdown (23)
- 22:45 Hip Show
- 23:05 Hip Show
- 23:25 Hip Show
- 23:45 Hard Knocks Fighting (10)
- 00:00 Łowcy przeszłości (2)
- 01:00 Podróż przez historię (27)
- 01:30 Podróż przez historię (28)
- 02:00 Indie - mali policjanci
- 03:00 Zadziwiająca nauka (1)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (2)
- 04:00 Medycyna zwierząt
- 05:00 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 06:00 Pokaż mi jak mieszkasz (3)
- 06:30 Pokaż mi jak mieszkasz (4)
- 07:00 Autyzm - miejsce wśród wszystkich
- 10:00 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 11:00 Wyspy Europy (10)
- 11:35 Chłopiec z dziczy
- 12:15 Podwodne kolonie
- 13:05 Ścieżki słów
- 14:00 Wyścig o życie (6)
- 14:30 Wyścig o życie (7)
- 15:00 Aleksander Macedoński Wielki
- 16:00 Trafalgar
- 17:00 Powodzie: co nas czeka (1)
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (9)
- 18:30 Wyprawa do Afryki 2 (10)
- 19:00 Football uliczny (Kenia)
- 19:30 Football uliczny (Kambodża)
- 20:00 Plagi (2)
- 21:00 Głuptaki - po złej stronie
- 22:00 Medycyna zwierząt
- 23:00 Boliwia: Droga śmierci
- 08:15 TVGry (399)
- 08:30 Stream Nation (Stray, część 1)
- 09:00 Stream Nation (Stray, część 2)
- 09:30 TVGry (404)
- 09:45 Stream Nation (Stray, część 3)
- 12:45 TVGry (376)
- 13:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 5)
- 13:35 Robot Wars 3 (4)
- 14:50 Robot Wars 3 (5)
- 16:10 Robot Wars 3 (6)
- 17:20 Gildia Smaków (134)
- 17:30 Board News (155)
- 17:55 Stream Nation (Kangurek Kao, część 5)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 14:00 Gwiazdy w trasie
- 14:30 Gwiazdy w trasie
- 15:00 Gwiazdy w trasie
- 15:30 Kochamy Lata 80!
- 16:00 Kultowe przeboje
- 17:00 50 Hitów na Weekend
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 10:00 Weekend z... (eurodisco)
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 22:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Hitmix
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 100% Power Dance
- 12:00 100% Power Dance
- 14:00 Power Classic 90. - Godzina z...
- 15:00 Power Classic 90.
- 16:00 Power mix
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Jennifer Lopez)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Jennifer Lopez)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Feature film
- 02:10 Feature film
- 03:45 Film set (37)
- 04:00 English united (22)
- 04:10 English united (23)
- 04:20 3ways2 (21)
- 04:30 Figures of speech (3)
- 05:00 Art land (27)
- 05:05 Art land (28)
- 05:10 Crafty hands 2 (14)
- 05:20 Okey-dokey (14)
- 05:30 Once upon a time (14)
- 05:40 Words to grow (27)
- 05:45 Words to grow (28)
- 05:50 English playtime (8)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FREEDOM
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 Beraber. Разом
- 03:45 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 04:00 Вердикт з Сергієм Руденком
- 06:00 Beraber. Разом
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Beraber. Разом
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 14:00 НОВИНИ
- 14:10 France 24
- 14:15 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 15:30 Війна і культура
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Інформаційний марафон з Миколою Вереснем
- 18:00 Суботній політклуб
- 20:00 НОВИНИ
- 20:20 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 21:00 ЕСПРЕСО. Док
- 21:50 Донбас Реалії
- 22:20 Війна і культура
- 22:50 ЕСПРЕСО. Док
- 23:00 ЕСПРЕСО. Док
- 23:50 Хроніки інформаційної війни
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:21 Fashion
- 00:30 Le journal
- 00:45 En tete a tete
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:22 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 People And Profit
- 02:30 Le journal
- 02:45 Across Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 The 51 Percent
- 03:30 Le journal
- 03:45 French Connections
- 03:51 Fashion
- 04:00 Le journal
- 04:15 Reporters
- 04:30 Le journal
- 04:45 A Week in France
- 05:00 Le journal
- 05:15 Access Asia
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 The 51 Percent
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:21 Fashion
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 You Are Here
- 11:00 Le journal
- 11:15 French Connections
- 11:30 Le journal
- 11:45 The 51 Percent
- 12:00 Le journal
- 12:15 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 The Observers
- 14:21 Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 En tete a tete
- 15:00 Le journal
- 15:15 Across Africa
- 15:30 Le journal
- 15:45 Reporters
- 16:00 Le journal
- 16:15 The Observers
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Talking Europe
- 17:30 Le journal
- 17:45 Talking Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 The 51 Percent
- 18:30 Le journal
- 18:45 The Observers
- 18:51 Focus
- 19:00 Le journal
- 19:15 En tete a tete
- 19:30 Le journal
- 19:45 People And Profit
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 France In Focus
- 21:30 Le journal
- 21:45 The Reporter's Week
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:45 Talking Europe
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 The Reporter's Week
- 00:00 Le journal
- 00:15 Pas2quartier
- 00:22 Mode
- 00:30 Le journal
- 00:45 The Observers
- 00:51 Focus
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 En tete a tete
- 04:30 Le journal
- 04:45 Mode
- 04:51 Vous etes ici
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters France 24
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Mode
- 09:21 Vous etes ici
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 L'invité de l'économie
- 15:22 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:22 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:45 Actuelles
- 19:00 Le journal
- 19:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 19:30 Le journal
- 19:45 En tete a tete
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Mode
- 21:21 Vous etes ici
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 The Observers
- 23:16 Focus
- 23:21 L'instant mobile
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le Paris des arts
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (3)
- 11:51 Języczek u wagi
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:05 Program publicystyczny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Sztuka codziennego życia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 14:42 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Szlakiem drewnianych kościołów
- 17:15 Medycyna i ty
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Film dokumentalny
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:52 Sportowy weekend
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:35 Teleskop
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 10:55 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż ekumeniczny
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Słownik polsko@polski
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:15 RoberTeka (47)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Informacje sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 L jak las (4/24)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Dokument w TVP 3 Bydgoszcz
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Księżycowy samochód)
- 17:25 Prosto z lasu (13/24)
- 17:40 Po obu stronach Wisły (7/24)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:01 Tam gdzie moje owce, tam i pasterz
- 11:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Weekend z TVP 3 Lublin
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Msza święta dla chorych
- 11:02 Odkrywanie Podkarpacia
- 11:29 Liczy się pasja
- 11:42 Kalejdoskop filmowy
- 11:45 Podkarpacka scena przebojów
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Osobliwości Podkarpacia
- 14:50 Z życia regionu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski
- 17:25 Kalejdoskop filmowy
- 17:30 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:00 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 18:14 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 11:00 Nad Odrą (3)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:32 Szlachetne zdrowie
- 14:46 Podróże po Wielkopolsce (Sieroszewice)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów (Rzgów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Wniebowzięci
- 17:45 Wschód
- 21:33 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Pogromca wielkiego mistrza)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (21)
- 14:57 Pogoda (21)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kronika dnia (21)
- 16:42 Pogoda (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (21)
- 17:02 Raport pogodowy (21)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 17:33 Laboratorium wolności. Pogromców mikrobów portrety rodzinne
- 21:30 Kronika (21)
- 21:50 Pogoda (21)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Na tropach historii
- 19:04 Sport
- 19:25 Dzieciaki zdolniaki
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 19:37 Siewcy słowa
- 19:43 RoberTeka
- 19:58 Pogoda w regionie
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Agroexpress
- 10:15 Budzi się ludzi
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż z każdej strony
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Reportaż z każdej strony
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Portret z pamięci
- 18:02 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 19:46 Misja OGRÓD
- 20:34 Pasmo wspólne: TVP 3
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Dej pozór
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:00 Słowo życia ((Mt 12, 14-21) Jezus cichy i pokornego serca)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Nowa Ewangelizacja
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Paweł Edmund Strzelecki)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Święty na każdy dzień (20 lipca, wspomnienie bł. Czesława, prezbitera)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:20 Muzyczne chwile
- 02:30 Manna z Nieba
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Lechów, Wólka w gm. Chmielnik)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Polski punkt widzenia
- 04:40 Odpowiedzialni za Kościół (Swięta codzienność)
- 05:05 Misjonarz
- 06:00 Jestem mamą (Relaks w plenerze)
- 06:15 Mocni w wierze (Chrześcijaństwo jako tabu)
- 06:40 Muzyczne chwile
- 06:50 Regał (Pio - pisana i nie pisana historia świętego)
- 07:15 Pierwszy zmysł
- 07:45 Ocalić od zapomnienia
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 08:00 Słowo życia ((Mk 6, 30-34) Jezus lituje się nad tłumem)
- 08:05 Polski punkt widzenia
- 08:25 Święty na każdy dzień (21 lipca, wspomnienie św. Wawrzyńca, prezbitera i doktora Kościoła)
- 08:30 Z Parlamentu Europejskiego
- 09:00 Prymas Stefan Wyszyński (8)
- 09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
- 09:15 Manna z Nieba
- 09:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Koncert życzeń
- 16:45 Rezurekcja
- 17:30 Sól ziemi
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Książę Jeremi Wiśniowiecki)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Krótka historia zbawienia - Bóg spotyka się z człowiekiem (Stary Testament)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Retrospekcja (Zofia Kossak)
- 21:45 Stan bezpieczeństwa państwa
- 21:55 Święty na każdy dzień (21 lipca, wspomnienie św. Wawrzyńca, prezbitera i doktora Kościoła)
- 01:55 Dom Charnela
- 03:45 Uśmiechnij się 3 (1)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (13)
- 06:00 Yattaman (Parasol króla)
- 06:30 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 06:55 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 07:25 Yattaman (Pałac Słońca)
- 07:50 Prawo do narodzin (118)
- 08:20 Prawo do narodzin (119)
- 08:50 Prawo do narodzin (120)
- 09:25 Prawo do narodzin (121)
- 09:55 Yattaman (Puchar Billy Boop)
- 12:00 Stolik dla trojga (7)
- 13:00 Stolik dla trojga (8)
- 14:00 Stolik dla trojga (9)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Babunia)
- 17:30 Gigi (23)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Malibu - atak rekinów
- 22:45 Uśmiechnij się (14)
- 23:00 Uśmiechnij się 3 (5)
- 23:05 Uśmiechnij się (17)
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Driver (1)
- 00:35 Chłopiec imieniem Po
- 02:30 Wielki podryw
- 08:00 Muzyka
- 08:15 Telezakupy
- 09:15 To nie tak miało być (10)
- 09:55 Jurajscy wojownicy (Najkrwawsza batalia)
- 13:25 Legendy sportu (6)
- 14:00 Klub Winx 4 (Jaskinia Sybilli)
- 14:30 Klub Winx 4 (Mroźna wieża)
- 15:00 Mała doboszka (6)
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Magické muchomůrky
- 02:25 Jizerní Vtelno a okolí
- 02:55 ...eště svaďba nebyla
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 New Age
- 04:35 Věřím
- 05:05 Vstávej, cesta je dlouhá!
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Cesta z doby uhelné
- 06:25 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:20 Cesta za pokladem
- 07:45 Vltava, naše řeka (3)
- 07:55 Peklo na zemi (3)
- 20:00 Mrtvý nebo živý
- 21:45 Sherlock Holmes (Svobodný mládenec)
- 23:30 Bahrajn, ostrov zábavy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:07 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:00 Golf Time
- 05:20 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Fortuna Beach Soccer Liga 2024 (Final Four Fortuna Beach Soccer Liga)
- 07:25 Cyklotoulky
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 00:50 Frank Sinatra: portrét
- 02:10 Jak se kalila hudba (Lidský nástroj)
- 03:00 Chaplin novomanželem
- 03:15 Čich
- 03:35 Dub nad Moravou
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Jiná architektura
- 04:40 Barevný klapot podkov
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (2)
- 21:10 J. Offenbach: Orfeus v podsvětí
- 06:00 Panáček Paneláček (O výtahu,který nejel)
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Prasátko Peppa V
- 06:20 Kámoši hafíci (14)
- 06:40 Pošťák Pat
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Dobrák Rover
- 10:35 Soví příběh
- 11:05 Fazolčina kavárna
- 11:25 Lampie (3)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (7)
- 12:50 Tlapková patrola VIII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky II
- 14:25 Jak vycvičit draky II
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a tranzistor)
- 18:55 Kámoši hafíci (15)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (11)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na tržišti v Kašmíru)
- 19:56 Przerwa w transmisji 19:56-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:45 Superwizjer
- 01:50 Ranking Mazura
- 02:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:50 Akademia ogrodnika
- 02:55 Fakty po Faktach
- 03:30 Szkło kontaktowe
- 04:30 Kadr na Kino
- 04:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 05:05 Akademia ogrodnika
- 05:20 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:15 Kadr na Kino
- 07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:45 Kawa na ławę
- 11:55 Loża prasowa
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 18:35 Ranking Mazura
- 19:10 Serwis informacyjny
- 19:20 Fakty po Faktach
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 00:15 Fakty po Faktach
- 00:55 Superwizjer
- 02:00 Szkło kontaktowe
- 03:00 Fakty po Faktach
- 03:45 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:15 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:35 Akcja Grawitacja
- 04:50 Fakty po Faktach
- 05:35 Ranking Mazura
- 06:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 06:35 Fakty po Faktach
- 07:20 Makłowicz w drodze
- 07:45 Szkło kontaktowe
- 08:50 Ranking Mazura
- 09:30 Fakty po Faktach
- 10:00 Kijek w kosmosie
- 10:45 Ranking Mazura
- 11:20 Horyzont
- 11:50 Byk i Niedźwiedź
- 12:25 Dokument w TVN24 BiS
- 13:20 Kawa na ławę
- 14:35 Loża prasowa
- 15:40 Dokument w TVN24 BiS
- 16:20 Kijek w kosmosie
- 16:50 Dokument w TVN24 BiS
- 18:00 Alarm dla Ziemi
- 18:35 Horyzont
- 19:00 Fakty
- 19:20 Fakty po Faktach
- 20:00 Bez polityki
- 21:20 Dokument w TVN24 BiS
- 23:35 Kawa na ławę
- 00:00 Motozoom (112)
- 00:30 ITbiznes (184)
- 01:00 Biznes to ludzie (4)
- 01:30 Biznesmania (61)
- 02:00 Tajemnice złota (1)
- 03:00 Projekt kawa (1)
- 04:00 Nowy jedwabny szlak (4)
- 05:00 Biznesmania (56)
- 05:30 Biznes to ludzie (4)
- 06:00 Motozoom (112)
- 06:30 Projektantki (1)
- 07:00 Pieniądze z papieru (107)
- 07:30 ITbiznes (184)
- 08:00 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 08:15 Dobra franczyza 2 (25)
- 08:30 Twój branding (102)
- 08:45 Po godzinach: Konie (11)
- 09:00 Świat do odczytu (33)
- 09:30 Biznes to ludzie (4)
- 10:00 Po godzinach: Konie (11)
- 10:15 Dłuższa rozmowa
- 10:30 Pieniądze z papieru (107)
- 11:00 Motozoom (112)
- 11:30 ITbiznes (184)
- 12:00 Biznes to ludzie (4)
- 12:30 Po godzinach: Konie (11)
- 12:45 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 13:00 Dobra franczyza 2 (25)
- 13:15 Dłuższa rozmowa
- 13:30 Kadry w pigułce (142)
- 13:45 Twój branding (102)
- 14:00 Wyścigi konne
- 18:30 Motozoom (112)
- 19:00 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 19:15 Dłuższa rozmowa
- 19:30 Biznes to ludzie (4)
- 20:00 Tajemnice złota (1)
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (142)
- 21:30 Dobra franczyza 2 (25)
- 21:45 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 22:00 Twój branding (102)
- 22:15 Kadry w pigułce (142)
- 22:30 Dobra franczyza 2 (25)
- 22:45 Dłuższa rozmowa
- 23:00 Pieniądze z papieru (107)
- 23:30 Kadry w pigułce (142)
- 23:45 Twój branding (102)
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 02:30 Instynkt pierwotny
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Centrum Pendereckiego)
- 09:05 Lalka
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 14:10 Legenda. Hubert Jerzy Wagner
- 15:15 Dom (Kolejka do życia)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Patent na zabijanie)
- 18:40 Jaka to melodia? (5312)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Kincsem. Miłość i hazard
- 22:30 Rolnik szuka żony 10 (10/12)
- 23:35 Siedmiu wspaniałych
- 01:05 Ponad wszelką wątpliwość
- 03:00 Morderstwa w Berry
- 04:50 Rodzinka.pl (Słona zupa)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2988)
- 06:00 Barwy szczęścia (2989)
- 06:30 M jak miłość (1796)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2972)
- 14:35 Koło fortuny (1587)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Blue Café)
- 16:15 Tak to leciało! (29)
- 17:15 Stój, bo mamuśka strzela
- 20:00 Królowa swingu
- 21:50 Panorama
- 22:20 Informacje kulturalne
- 22:45 Kino bez granic: Z pasją
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Niezwykłe historie z pocztówek (Bombardowanie Kurowa)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ludzie i pszczoły (Pani Ania)
- 17:35 Polacy to wiedzą!
- 18:01 Z wieszaka historii (Buntownik z ubioru)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:09 Sport
- 19:12 Reportaż
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Rączka gotuje
- 10:30 Fest gryfne szlagry
- 11:00 Mikrokosmosy
- 11:30 Zdarzyło się
- 11:45 Telezakupy
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Największa misja do Jowisza)
- 17:30 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:00 Credo
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Dej pozór
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Aktualności
- 21:36 Pogoda
- 21:38 Wiadomości sportowe TVP 3 Katowice
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Pogoda
- 10:05 Słowo o Ewangelii
- 10:10 Tedë jo
- 10:25 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 11:28 Pogoda
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 11:00 Nad Odrą (3)
- 11:51 Języczek u wagi
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:05 Program publicystyczny
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 10:04 Poza miastem - Europejska wieś
- 10:46 Podróże po Wielkopolsce
- 11:00 Wiek to tylko liczba
- 11:23 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 11:28 Prognoza pogody
- 11:30 Teleskop kulturalny
- 11:35 Prognoza pogody
- 11:36 Z życia Kościoła
- 11:53 Sztuka codziennego życia
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (21 lipca)
- 14:42 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Szlakiem drewnianych kościołów
- 17:15 Medycyna i ty
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Film dokumentalny
- 18:15 Pociąg do Wielkopolski
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:52 Sportowy weekend
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Prognoza pogody
- 21:35 Teleskop
- 21:51 Prognoza pogody
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:05 Tym żyje wieś
- 10:15 Astronarium
- 10:40 Przystanek Kultura
- 10:55 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów
- 11:45 Przegląd ukraiński
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż ekumeniczny
- 14:50 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:25 U źródeł wiary
- 17:50 Słownik polsko@polski
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Nie taki internet straszny
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Milanów)
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:00 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 18:15 RoberTeka (47)
- 18:30 Głos regionu
- 18:44 Pogoda
- 18:45 Informacje sport
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:10 L jak las (4/24)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Informacje kulturalne
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Dokument w TVP 3 Bydgoszcz
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Przechodzimy do historii
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polacy w kosmosie (Księżycowy samochód)
- 17:25 Prosto z lasu (13/24)
- 17:40 Po obu stronach Wisły (7/24)
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 10:00 Sport
- 10:10 Przegląd tygodnia
- 10:35 Pamiętajcie o ogrodach
- 10:47 Całkiem niezła historia
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Twój punkt widzenia
- 11:53 Obalamy mity medyczne
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Prognoza pogody
- 14:36 Spotkania w świecie ciszy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:41 Muzealne opowieści
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Psia służba
- 17:23 Leśny kalejdoskop
- 17:36 Nad Odrą
- 18:23 Siewcy słowa
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:49 Prognoza pogody
- 18:51 Ichtis
- 19:06 Piosenka u Ciebie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:30 Informacje lubuskie - podsumowanie dnia
- 21:45 Sport weekend
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:01 Tam gdzie moje owce, tam i pasterz
- 11:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Z miłości do zwierząt
- 14:53 Weekend z TVP 3 Lublin
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Weekend z TVP 3 Lublin
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii (Patent nr 532)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Weekend z TVP 3 Lublin
- 17:55 Piosenka u Ciebie
- 21:31 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:45 Magazyn sportowy
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Msza święta dla chorych
- 11:02 Odkrywanie Podkarpacia
- 11:29 Liczy się pasja
- 11:42 Kalejdoskop filmowy
- 11:45 Podkarpacka scena przebojów
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Osobliwości Podkarpacia
- 14:50 Z życia regionu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:31 Aktualności - flesz
- 16:35 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Moda na język polski
- 17:25 Kalejdoskop filmowy
- 17:30 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:00 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 18:14 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Sportowe wydarzenia
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Prosto z lasu
- 10:15 Teraz wieś
- 10:41 Agro-Fakty
- 11:00 Nad Odrą (3)
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:32 Szlachetne zdrowie
- 14:46 Podróże po Wielkopolsce (Sieroszewice)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:31 Szlakiem drewnianych kościołów (Rzgów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Wniebowzięci
- 17:45 Wschód
- 21:33 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Agro-Fakty
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Koło się kręci (Pogromca wielkiego mistrza)
- 14:42 Odkrywamy Małopolskę
- 14:45 Kronika dnia (21)
- 14:57 Pogoda (21)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kronika dnia (21)
- 16:42 Pogoda (21)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (21)
- 17:02 Raport pogodowy (21)
- 17:05 Działo się w Krakowie
- 17:07 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 17:33 Laboratorium wolności. Pogromców mikrobów portrety rodzinne
- 21:30 Kronika (21)
- 21:50 Pogoda (21)
- 21:52 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Agrokurier
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Ginące zawody
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:40 Minutka ze słowem
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier
- 18:00 Dej pozór
- 18:30 Kurier opolski
- 18:45 Pogoda
- 18:50 Sport opolski
- 19:10 7 dni opolskie
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 21:31 Kurier opolski
- 21:52 Pogoda
- 21:57 Minutka ze słowem
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:00 Transmisja mszy świętej
- 11:00 Pogoda w regionie
- 11:01 Świętokrzyskie Espresso
- 11:31 Nasz Kościół
- 11:51 Siewcy słowa
- 11:57 Pogoda w regionie
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje
- 14:36 Pogoda w regionie
- 14:37 Zmiana biegu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Astronarium
- 17:25 Prosto z lasu
- 17:38 Świętokrzyskie Espresso
- 18:08 Odkryj regiony
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Na tropach historii
- 19:04 Sport
- 19:25 Dzieciaki zdolniaki
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 19:37 Siewcy słowa
- 19:43 RoberTeka
- 19:58 Pogoda w regionie
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Szlakiem drewnianych kaplic
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:35 Całkiem niezła historia (Brama niebios)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Supernowa 1987A)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - pałacyk - kamienie)
- 02:55 Rok w ogrodzie
- 03:25 Jeden dzień dłużej
- 04:30 Info Wilno (1288)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Korytarze życia)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Parki i ogrody miejskie)
- 08:30 O pracy po pracy
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Agroexpress
- 10:15 Budzi się ludzi
- 12:00 Zakochaj się w Polsce (Gniew)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Reportaż z każdej strony
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 16:00 Na sygnale (Zabawa w chowanego)
- 16:30 Reportaż z każdej strony
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zakręceni, wkręceni
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Portret z pamięci
- 18:02 Depozyt wiary
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 LOFT
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
- 19:46 Misja OGRÓD
- 20:34 Pasmo wspólne: TVP 3
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (66)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 00:50 Pierwsza noc oczyszczenia
- 03:00 Szpital (248)
- 04:00 Uwaga! (7529)
- 04:20 Nauka jazdy 5 (29/30)
- 04:50 Recepta na stary dom (4/14)
- 05:20 Jak to jest zrobione? (9/26)
- 06:00 Uwaga! (7529)
- 06:20 Bugs Bunny Builders (5/40)
- 06:35 Bugs Bunny Builders (6/40)
- 06:50 Weekendowa metamorfoza 6 (2/8)
- 07:45 Kuchenne rewolucje (10/14)
- 11:30 Co za tydzień (1151)
- 12:10 Totalne remonty Szelągowskiej 6 (11/13)
- 13:15 Turbo
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:30 Uwaga! (7530)
- 19:55 Doradca smaku (Stek z polędwicy z zapiekanymi warzywami)
- 20:00 Szybko i wściekle
- 22:20 Gra
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:15 Serwis informacyjny
- 01:37 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Programy powtórkowe
- 04:30 Programy powtórkowe
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:52 Serwis informacyjny
- 11:15 Serwis informacyjny
- 11:30 Serwis informacyjny
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 14:00 Biznes News24
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:30 Serwis informacyjny
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:22 Serwis informacyjny
- 16:45 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:30 Serwis informacyjny
- 17:40 News24 dzień
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:15 Serwis informacyjny
- 20:37 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 21:40 News24 dzień
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 Scams & Scandals: The Child Rescue Con
- 03:00 BBC News
- 03:30 Mabu: Saving the Secret Forest
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 Eye Investigations: Inside Sudan's Forgotten War
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 08:00 BBC News
- 08:30 The Travel Show: Paris: Beyond 2024
- 09:00 BBC News
- 09:30 Scams & Scandals: The Child Rescue Con
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 12:00 BBC News
- 12:30 Mabu: Saving the Secret Forest
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show: Paris: Beyond 2024
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 16:00 BBC News
- 16:30 TechXplore: Paris
- 17:00 BBC News
- 17:30 Eye Investigations: Inside Sudan's Forgotten War
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 Influential with Katty Kay: Series 2
- 21:00 BBC News
- 21:30 Scams & Scandals: The Child Rescue Con
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 TechXplore: Paris