Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:50 Remont na 5+ (3)
- 07:10 Remont na 5+ (4)
- 07:35 Remont na 5+ (5)
- 07:55 Dzika kuchnia (3)
- 08:25 Dzika kuchnia (4)
- 09:00 Dzika kuchnia (5)
- 09:30 Dzika kuchnia (6)
- 10:00 Przepis na remont 2 (5)
- 10:25 Przepis na remont 2 (6)
- 10:55 Przepis na remont 2 (7)
- 11:20 Przepis na remont 2 (8)
- 11:50 Przepis na remont 2 (9)
- 15:00 Przepis na remont 2 (9)
- 15:30 Przepis na remont 2 (10)
- 15:55 Przepis na remont 2 (11)
- 16:25 Przepis na remont 2 (12)
- 16:50 Przepis na remont 2 (13)
- 17:10 Domy marzeń - nad morzem 7 (12)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Owoce i warzywa)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Udary)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 06:35 Zapytaj lekarza (5)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (5)
- 11:15 Poród co minutę (5)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (5)
- 14:40 Zapytaj lekarza (5)
- 15:15 Pies na życie (5)
- 15:55 Zwierzaki z misją (5)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Choroby uszu)
- 17:00 Pytania do doktora (Ból)
- 17:40 Łowcy smaków (5)
- 18:20 Happy i Zen (5)
- 19:00 Moje życie XXL (5)
- 20:00 Nocna zmiana (5)
- 20:55 Żyj jak Laila (6)
- 21:35 Chirurdzy 2 (2)
- 22:55 Monika i seks (9)
- 23:25 Monika i seks (10)
- 00:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Najlepszy przyjaciel chłopaka)
- 00:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (A potem oszustwo)
- 01:15 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Peterminator)
- 01:45 Family Guy: Głowa rodziny 19 (Materiał na żonę)
- 02:15 Bajer z Bel-Air (Trudne rozstanie: część druga)
- 02:45 Bajer z Bel-Air (Mistrz kręgli)
- 03:15 Bajer z Bel-Air (Syn lokaja to zrobił)
- 03:45 Wszyscy kochają Raymonda 9 (Ally dostaje złą ocenę)
- 22:00 Sknerus
- 00:00 Porno
- 01:50 Dzikie róże
- 03:55 Fetysz
- 05:45 Cisza
- 06:00 Miasta rytm (11)
- 06:50 Polowanie na Hitlera (1)
- 07:40 Premiera: Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 08:15 Kabaretowy rejs (124)
- 09:15 Książę
- 09:35 Dziewczyna i chłopak
- 13:30 Pociąg
- 20:00 Operacja "Dunaj"
- 22:10 Nosorożec
- 01:50 Szantaż
- 03:20 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:15 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:05 3-2-1 Start (3)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 08:00 Zameldowani (6)
- 08:25 Zameldowani (7)
- 08:55 Zameldowani (8)
- 09:25 Zameldowani (9)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:20 Bonanza (20)
- 11:25 Bonanza (21)
- 12:30 Bonanza (22)
- 13:30 II wojna światowa - bez granic (2)
- 14:35 II wojna światowa - bez granic (3)
- 15:40 Bonanza (23)
- 16:40 Bonanza (24)
- 17:50 III Rzesza (Pancerna furia)
- 20:00 Ip Man 3
- 22:10 Ip Man 4
- 00:05 Różyczka
- 02:40 Premiera: Jak najdalej stąd
- 04:40 Bulionerzy (Czynsz)
- 05:10 Bulionerzy (Galernica)
- 05:35 Bulionerzy (Laska)
- 06:00 Scena śmiechu (70)
- 06:40 Matki, żony i kochanki (5)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (6)
- 08:50 Kojak (Napad)
- 09:55 Komisarz Rex 5 (Zemsta Rexa)
- 16:00 Kojak (Dziewczyny z baru)
- 17:00 Kojak (Pogrzeb z honorami)
- 20:00 Czyste szaleństwo
- 00:00 Trzy siostry (218)
- 01:00 Dzika miłość (98)
- 02:00 Teresa (14)
- 03:00 Okrutne miasto (38)
- 04:00 Przypieczętowany los (90)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (90)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (34)
- 07:00 Trzy siostry (218)
- 08:00 Dzika miłość (98)
- 09:00 Teresa (14)
- 10:00 Okrutne miasto (38)
- 11:00 Przypieczętowany los (90)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (90)
- 13:00 Dzika miłość (98)
- 14:00 Trzy siostry (218)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (34)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 17:00 Trzy siostry (219)
- 18:00 Dzika miłość (99)
- 19:00 Teresa (15)
- 20:00 Okrutne miasto (39)
- 21:00 Przypieczętowany los (91)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (91)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (35)
- 00:00 Ultraviolet 2 (7)
- 01:00 Ultraviolet 2 (8)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 2 (8)
- 04:05 Ultraviolet 2 (8)
- 05:05 Znaki (8-ost.)
- 06:00 Totalcar 6 (10)
- 06:30 Prezentuj broń! (31)
- 07:35 Kafejka za rogiem 4 (17)
- 01:50 Blackway
- 03:45 Drużyna A (10)
- 04:50 Prezentuj broń! (41)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (21)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (21)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (10)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (21)
- 11:55 Drużyna A (10)
- 13:00 Słoneczny patrol 8 (10)
- 20:00 Nielegalni (7)
- 21:00 Nielegalni (8)
- 00:35 Winnice miłości 2 (72)
- 01:35 Prezentuj broń! (40)
- 02:45 Prezentuj broń! (41)
- 03:50 Prezentuj broń! (42)
- 05:00 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Cztery siostry (29)
- 07:35 Winnice miłości 2 (72)
- 08:35 Zaklinacze koni 7 (14)
- 09:35 Zaklinacze koni 7 (15)
- 10:35 Domek na prerii 7 (9)
- 11:35 Domek na prerii 7 (10)
- 12:45 Cztery siostry (29)
- 14:00 Winnice miłości 2 (72)
- 15:00 Zaklinacze koni 7 (16)
- 16:00 Zaklinacze koni 7 (17)
- 16:55 Domek na prerii 7 (11)
- 18:00 Domek na prerii 7 (12)
- 19:00 Winnice miłości 2 (72)
- 20:00 Premiera: Winnice miłości 2 (73)
- 21:00 Carter 2 (5)
- 21:55 Carter 2 (6)
- 22:50 Cztery siostry (30)
- 01:45 Hostel 2
- 03:45 Bonanza (Ostatni wiking)
- 11:45 Mała wielka miłość
- 14:05 Lato w Prowansji
- 16:15 Mrówki w samolocie
- 18:10 Weselne przeznaczenie
- 20:00 Mocny piątek: Skin Trade
- 22:00 Potępieńcy
- 05:00 Powrót księżniczki
- 06:40 Maszynista
- 08:15 Nico jednorożec
- 09:50 Gdy płoną lasy
- 12:50 Latarnicy
- 14:25 Na przekór całemu światu
- 16:05 Guido Superbohater
- 17:30 Prawie przyjaciele
- 19:10 Coco Chanel
- 21:00 Ciało potrzebne na gwałt
- 22:30 Karma
- 23:55 Zakończenie programu
- 00:55 Horny Housewives 3
- 01:55 Przyjaciel czy wróg
- 03:15 90 minut do śmierci
- 04:45 Zakończenie programu
- 06:00 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 07:40 Wyspa piratów
- 09:10 Król wojowników
- 10:40 Żar zemsty
- 12:05 Czarny motyl
- 13:35 Czarownik i biały wąż
- 15:10 Tajna agentka
- 18:20 Kung-fu joga
- 20:05 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 21:55 Skok Henry'ego
- 00:05 Duch ze Sierra de Cobre
- 01:25 Szalony doktor z wyspy Blood
- 02:55 Małpa
- 03:55 Naginając zasady
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Sprzątaczka
- 06:15 Gdy marzenie się spełnia
- 07:35 Najskromniejsze kino w dziejach
- 10:30 Kapitan Fatum
- 11:35 Nowojorski port
- 12:55 Univitellin
- 13:10 Serce w niewoli
- 14:45 Znikające zwłoki
- 15:50 Zachowuj się!
- 17:10 Szarada
- 19:00 Frieda
- 22:45 Kraul
- 01:15 Kroniki lombardu
- 03:05 Kruk. Zagadka zbrodni
- 04:55 Zakończenie programu
- 06:25 Wojenne kwiaty
- 08:00 Wampirzyce
- 09:30 To nie ze mną (5)
- 09:55 Rodzina Steedów
- 11:45 Dwóch facetów w jednym
- 14:40 Che. Rewolucja
- 16:50 Joga dla dwojga
- 18:15 Fame
- 20:00 Plan B 2 (2)
- 20:45 To nie ze mną 2 (9)
- 21:15 To nie ze mną 2 (10)
- 21:45 Drugie życie króla
- 23:15 Dobroczyńca
- 00:00 Klik News (37)
- 00:05 Wojny drapieżców
- 02:30 Matka i córka
- 04:45 Brzdąc
- 05:55 Klik News (37)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (74)
- 11:00 Klik News (39)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (75)
- 14:10 FilmoNewsy (124)
- 14:35 Dziesięć najlepszych (Najlepsze dramaty sądowe)
- 14:55 Klik News (37)
- 15:00 Ale lapsus (5)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:25 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławni Polacy)
- 15:50 RED!Akcja (ODC)
- 16:15 Klik News (37)
- 16:25 Klik News (38)
- 16:30 Klik News (39)
- 16:40 The Queen of Flow 2 (38)
- 17:30 Najpiękniejsza brzydula (69)
- 18:20 Arabela (Ucieczka Arabeli)
- 19:00 Klik News (39)
- 19:10 Przygody kryminalistyki (Pocisk)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8579)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8580)
- 21:20 Easy Rider
- 23:10 Kret
- 00:30 Śmierć jeździ konno
- 02:25 Zabójca Rosemary
- 08:45 Bitwa o San Pietro
- 09:20 Olimpiada, część 2
- 14:05 Moda na sukces 34 (8272)
- 14:35 Proszę nie pukać
- 18:25 Triumf miłości (86)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (4)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8283)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8284)
- 21:20 Labirynt 3 (5)
- 22:35 Matka i córka
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Ekomisja
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Jest temat
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:05 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:45 Hip Show
- 01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:40 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 22.07.2017
- 07:55 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship 22.07.2017
- 19:00 Wrestling: NEW Extreme 4