Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:05 Życzenie śmierci
- 01:50 Oczy niebieskie
- 03:35 Ostatni garnitur
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Magiczne chwile
- 14:00 Złoty chłopak (218)
- 14:55 Jaka to melodia? (5181)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (788)
- 16:05 Dziedzictwo (315)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5299)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przyjęcie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Wisior)
- 21:35 07 zgłoś się (Dziwny wypadek)
- 00:05 Przyjaźń bez granic
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (3/13)
- 02:55 Blue Jasmine
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Czyje to dziecko?)
- 05:35 M jak miłość (1617)
- 06:25 Oto jestem, poślij mnie...
- 06:55 Rodzinka.pl (Może by tak żetem?)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Muzyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2986)
- 12:30 Koło fortuny (1578)
- 13:15 Akacjowa 38 (384)
- 14:05 Rodzinka.pl (Powrót)
- 14:35 Na sygnale (Prawda ekranu)
- 15:05 M jak miłość (1795)
- 16:00 Koło fortuny (1579)
- 16:35 Familiada (2965)
- 17:15 Zakazany owoc (501)
- 18:10 Rodzinka.pl (Kwestia perspektywy)
- 18:45 Akacjowa 38 (416)
- 19:35 Barwy szczęścia (2986)
- 20:05 Ja wam pokażę!
- 22:00 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (34)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 17:10 Pięknie przyprawiONA 2 (Przygotuj swoje ciało na jesień - z dietą SIRT)
- 17:30 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:53 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:35 Królestwo niebieskie
- 03:55 Znaki (12)
- 04:55 Disco Gramy (6246)
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (716)
- 16:25 Interwencja (5447)
- 16:40 Gliniarze (Okup)
- 17:40 Sekrety rodziny (Plus jeden)
- 18:50 Wydarzenia (716)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (716)
- 19:45 Sport (716)
- 19:55 Pogoda (716)
- 20:05 Dziedzictwo Bourne'a
- 22:55 Kontrabanda
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (161)
- 02:05 STOP Drogówka (331)
- 03:05 Interwencja (5446)
- 03:25 Krejzi patrol (49)
- 03:55 Krejzi patrol (50)
- 04:25 Krejzi patrol (51)
- 04:55 Krejzi patrol (52)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (62)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
- 21:00 Detoks
- 04:00 Niesamowite! (Ostatnie zadanie)
- 04:35 Niesamowite! (Galerianka)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:55 Gra muzyka (2)
- 06:55 Dolina Muminków (Włóczykij i strażnik parku)
- 07:30 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:55 Smerfy (Cudowna zabawka Smerfusia/Smerfołowca)
- 10:00 Bing (Opowiadanie na dobranoc)
- 10:10 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:12 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:20 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 10:25 Baranek Shaun (Domowy drapieżnik)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Tańcuś)
- 11:20 Blue 2 (Młotkorama)
- 11:25 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Zbłąkany ptak/Pożar lasu)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Memento Mort/ Zemsta jest słodka)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Czerwony wiewiór/ To kwestia czasu)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują wrak/ Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Pieski i tajemnica śnieżnego skutera/Rocky ratuje siebie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Smaczny kąsek)
- 23:00 Zobowiązanie
- 00:55 FBI 4 (8)
- 01:50 FBI: Most Wanted (6)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 03:45 Znaki 2 (2)
- 04:50 Rysa (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut 4 (18)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 09:55 Rekrut 4 (18)
- 12:45 Rekrut 4 (19)
- 13:45 FBI 3 (12)
- 14:40 FBI 3 (13)
- 15:35 S.W.A.T. 5 (5)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (6)
- 17:25 FBI 3 (14)
- 18:20 FBI 3 (15)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (7)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (8)
- 21:05 Rekrut 5 (18)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (18)
- 23:00 FBI 3 (14)
- 23:55 FBI 3 (15)
- 04:00 W okowach mrozu 4 (6)
- 04:45 Życie na pustkowiu 8 (6)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (4)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (7)
- 06:30 W okowach mrozu 5 (10)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (1)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (7)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (1)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (10)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (1)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (1)
- 19:55 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (14)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:15 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:45 Taffy (Rozgrywka)
- 01:55 Taffy (Zakopany skarb)
- 02:00 Taffy (Nie ma jak klon)
- 02:05 Taffy (W klatce)
- 02:15 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:35 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:00 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:05 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 05:45 Taffy (Pchli cyrk)
- 05:50 Taffy (Nowszy model)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (38)
- 06:55 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 08:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Emobańkor)
- 20:20 Taffy (Zakopany skarb)
- 20:25 Taffy (Nie ma jak klon)
- 20:40 Taffy (W klatce)
- 20:45 Taffy (Czysta karta)
- 20:55 Taffy (Drżąca gorączka)
- 21:10 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 21:15 Taffy (Plamki)
- 21:25 Taffy (Milczenie szopów)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wóz oraz przewóz)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Dzieciak z Kree)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Breaking News/Cyberbullies)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Tilly Tour/Dinner Party)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 00:15 Tydzień kawalerski
- 01:50 Minorrr
- 03:30 Zakończenie programu
- 09:15 Autor widmo
- 11:20 Szef
- 13:15 Wielki Mistrz
- 15:15 Tajna agentka
- 16:45 Jak kochać się z D
- 18:20 Late Night
- 20:00 Richard mówi do widzenia
- 21:30 Rozbitkowie
- 23:00 Nigdy cię tu nie było
- 00:55 Milczący świadek 21 (1)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (8)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 6 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 11:00 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 12:05 Ojciec Brown 6 (9)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (3)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 16:00 Lewis 8 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (10)
- 21:00 Harry Wild (3)
- 22:00 Milczący świadek 21 (2)
- 23:10 Wina 3 (2)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:00 Celnicy 3 (1)
- 22:00 Jeszcze raz Pearl Harbor
- 23:45 Camino
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (10)
- 01:50 I love kabaret (5)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (64)
- 03:05 Rodzinne perypetie (32)
- 04:05 I love kabaret (4)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (90)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (91)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:35 To leci w sieci (11)
- 08:00 Gadżet show (2)
- 08:35 Transporty domów (5)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Inkubator)
- 16:15 M.A.S.H. (Zakochany Henry)
- 16:50 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 17:25 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 18:05 I love kabaret (1)
- 19:00 I love kabaret (3)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Laos)
- 23:00 Magia nagości 2 (8)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (1)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 01:30 Spidey i superkumple (54)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue (Góra Mamatata)
- 07:10 Blue (Dzieci)
- 07:20 Blue (Szczurokura)
- 07:30 Blue (Sąsiedzi)
- 07:40 Blue (Dokuczanie)
- 07:50 Blue (Szparag)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Blue 3 (Kosmos)
- 12:40 Blue 3 (136)
- 12:50 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 13:00 Blue 3 (Historie)
- 13:10 Blue 3 (Pacynki)
- 13:20 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 13:30 Straż Ekipa (Głodna psina / Lodowi rabusie)
- 16:00 Pupstruction (3)
- 16:30 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 17:00 Blue (Góra Mamatata)
- 17:10 Blue (Dzieci)
- 17:20 Blue (Szczurokura)
- 17:30 Blue (Sąsiedzi)
- 17:40 Blue (Dokuczanie)
- 17:50 Blue (Szparag)
- 18:00 Superkoty (Złodziej zabawek / Nocne strachy)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (25)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Moja mama)
- 19:30 Blue (Zoo)
- 19:40 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 19:50 Blue (Przygoda)
- 20:00 Blue (Papugowanie)
- 20:10 Blue (Nocowanko)
- 20:20 Blue (Wcześniaczek)
- 20:30 Superkoty (Słodkie stworki/ Patyk do aportowania)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Podróż z Zolą)
- 21:15 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Gangule / Niesforne jajka)
- 00:25 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:40 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 07:25 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 07:50 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 00:00 Blue 2 (4)
- 00:10 Blue 2 (3)
- 00:20 Andy dookoła świata (22)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (15)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (14)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 01:05 Piotruś Królik (51)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue (43)
- 01:40 Blue (44)
- 01:50 Blue 2 (5)
- 02:00 Blue (45)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 02:20 Blue (44)
- 02:25 Tosia i Tymek (32)
- 02:40 Kręciołki (95)
- 02:50 Teletubisie (39)
- 03:05 Blue 2 (4)
- 03:10 Blue 2 (32)
- 03:20 JoJo i Babcia (13)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (59)
- 03:55 Tosia i Tymek (60)
- 04:10 Blue (3)
- 04:15 Blue (4)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 04:35 Blue 2 (23)
- 04:45 Blue 2 (24)
- 04:50 Blue 2 (25)
- 05:00 Blue 2 (26)
- 05:05 Superpyra (12)
- 05:15 Kolorklocki (27)
- 05:20 Hej, Duggee! (50)
- 05:25 Hej, Duggee! (51)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (16)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 W Papierowej Krainie (18)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (10)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 06:55 Blue 2 (20)
- 07:05 Blue (10)
- 07:15 Blue (18)
- 07:20 Blue 2 (3)
- 07:30 Blue 2 (4)
- 07:40 Blue 2 (29)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (12)
- 08:05 Matklocki (30)
- 08:10 Blue 2 (31)
- 08:20 Blue 2 (32)
- 08:30 Blue 2 (25)
- 08:35 Psi Oddział (6)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (26)
- 09:05 W Papierowej Krainie (1)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (28)
- 09:45 Teletubisie (34)
- 10:00 Kręciołki (76)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 10:25 Blue (12)
- 10:35 Blue 2 (12)
- 10:45 Matklocki (22)
- 10:50 Yakka Dee (2)
- 11:00 Piotruś Królik (51)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (17)
- 11:50 Superpyra (39)
- 12:00 Blue (30)
- 12:10 Blue 2 (38)
- 12:15 Blue 2 (5)
- 12:25 Blue 2 (10)
- 12:35 Blue 2 (3)
- 12:45 Andy dookoła świata (22)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (14)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 13:30 Piotruś Królik (51)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue (43)
- 14:05 Blue (44)
- 14:15 Blue (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 14:35 Blue (44)
- 14:45 Tosia i Tymek (32)
- 15:00 Piotruś Królik (52)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (18)
- 15:50 Superpyra (40)
- 16:00 Blue (31)
- 16:10 Blue 2 (39)
- 16:15 Blue 2 (6)
- 16:25 Blue 2 (7)
- 16:35 Blue 2 (4)
- 16:45 Andy dookoła świata (23)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (15)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 17:30 Piotruś Królik (52)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue (46)
- 18:10 Blue (47)
- 18:15 Blue (48)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 18:40 Blue (45)
- 18:50 Tosia i Tymek (33)
- 19:00 Kręciołki (96)
- 19:15 Teletubisie (40)
- 19:30 Blue 2 (33)
- 19:35 Blue 2 (34)
- 19:45 JoJo i Babcia (14)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (3)
- 20:15 Tosia i Tymek (1)
- 20:30 Tosia i Tymek (2)
- 20:40 Blue (5)
- 20:50 Blue (6)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 21:15 Blue 2 (27)
- 21:20 Blue 2 (28)
- 21:30 Blue 2 (29)
- 21:40 Blue 2 (30)
- 21:50 Superpyra (13)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (1)
- 22:10 Kolorklocki (28)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik (52)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (18)
- 23:35 Superpyra (40)
- 23:45 Blue (31)
- 23:55 Blue 2 (39)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Opowieści warzywne
- 00:07 Świat podwodny
- 00:10 Jaki jest twój zawód ?
- 00:12 Świat podwodny
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Sunville
- 00:20 Kolorowa magia
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:28 Wakacje
- 00:31 Świat elfów
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Opowieści warzywne
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:44 Sunville
- 00:47 Zwierzęta
- 00:50 Teraz się bawimy
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Sunville
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:03 Towarzysze zabawy
- 01:07 Świat zwierząt
- 01:09 Pojazdy
- 01:12 Miejskie życie
- 01:15 Teraz się bawimy
- 01:17 Przygody w przestrzeni
- 01:19 Mini opowiadania
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Pojazdy
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Łazienka
- 01:31 Rodzina bobrów
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:38 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:41 Indie
- 01:44 Sunville
- 01:49 Świat elfów
- 01:53 Jak podróżujemy
- 01:56 Zwierzęta
- 01:59 Jak podróżujemy
- 02:01 Urocze miejsca
- 02:04 Morskie przygody
- 02:06 Świat elfów
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Kolorowe koło
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Panni i Fanni
- 02:22 Urocze miejsca
- 02:25 Puffy i Tubby
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Grupy
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Przygody w przestrzeni
- 02:43 Safari
- 02:45 Kącik naukowy
- 02:48 Posłuchaj tego
- 02:50 Urocze miejsca
- 02:53 Grupy
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Panni i Fanni
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:07 Kolorowa magia
- 03:10 Ding Dang Dong
- 03:13 Urocze miejsca
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Posłuchaj tego
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Przygody w przestrzeni
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Wstawaj!
- 03:34 Sport, sport, sport
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:39 Rodzina bobrów
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Świat elfów
- 03:47 Wstawaj!
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:55 Urocze miejsca
- 03:59 Teraz się bawimy
- 04:01 Sport, sport, sport
- 04:03 Opowieści warzywne
- 04:05 Taniec
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:11 Taniec
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Teraz się bawimy
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Kolorowe koło
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Świat podwodny
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Wakacje
- 05:16 Kolorowa magia
- 05:19 Muzeum
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:25 Muzeum
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:32 Opowieści warzywne
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:40 Sunville
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:45 Opowieści warzywne
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:50 Safari
- 05:53 Sunville
- 05:55 Miyu i Litto
- 05:58 Kącik naukowy
- 06:00 Jaki jest twój zawód ?
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Jaki jest twój zawód ?
- 06:19 Fin i Fianna
- 06:22 Wesołe królestwo
- 06:25 Dinozaur Milo
- 06:29 Hubbi się tym zajmie
- 06:31 Dinozaur Milo
- 06:35 Mimo & Bobo PLUS
- 06:40 Towarzysze zabawy
- 06:43 Urocze miejsca
- 06:46 Teraz się bawimy
- 06:49 Sunville
- 06:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:53 Przygody kaczki
- 06:55 Afryka
- 06:57 Hiphopowy kaktus
- 07:00 Świat Mimo
- 07:02 Risto Gusto
- 07:06 Łazienka
- 07:09 Zwierzęta
- 07:11 Świat podwodny
- 07:13 Łazienka
- 07:15 Opowieści warzywne
- 07:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:23 Zack i Ziggy
- 07:26 Raul
- 07:29 Risto Gusto
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:35 Sippi Sappi
- 07:38 Wstawaj!
- 07:40 Wstawaj!
- 07:43 Mini opowiadania
- 07:45 Taniec
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:50 Opowieści warzywne
- 07:53 Teraz się bawimy
- 07:55 Raul
- 07:58 Afryka
- 08:01 Wstawaj!
- 08:03 Raul
- 08:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Wstawaj!
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:23 Wesołe królestwo
- 08:26 Monika i Rudi 2
- 08:29 Toobys
- 08:31 Kształcików
- 08:32 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 Historie Henryka
- 08:36 Dinoland
- 08:38 Kształcików
- 08:39 Wesoła łąka
- 08:43 Kącik naukowy
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:52 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Miyu i Litto
- 08:57 Pixie 2
- 08:58 Monika i Rudi
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Toobys
- 09:06 Sippi Sappi
- 09:09 Pixie 2
- 09:10 Grupy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:16 Puffy i Tubby
- 09:20 Muzeum
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:27 Monika i Rudi
- 09:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:31 Tempo Giusto
- 09:33 Słodki dom
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:38 Słodki dom
- 09:39 Wesoła łąka
- 09:42 Monika i Rudi
- 09:45 Toobys
- 09:47 Afryka
- 09:50 Albert tłumaczy
- 09:54 Uczymy się
- 09:57 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Wesoła łąka
- 10:02 Tempo Giusto
- 10:04 Margo i Felix
- 10:07 Monika i Rudi 2
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:14 Małe melodie
- 10:16 Słodki dom
- 10:17 DuckSchool
- 10:19 Zabawa w chowanego
- 10:22 Margo i Felix
- 10:25 Wesoła łąka
- 10:29 Historie Henryka
- 10:31 Sippi Sappi
- 10:33 Co rośnie na drzewie?
- 10:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:36 Toobys
- 10:38 Kolorowa Klara
- 10:40 Lola i Liczby
- 10:42 Afryka
- 10:45 Mimo i Bobo
- 10:47 Toobys
- 10:50 Afryka
- 10:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Przygody kaczki
- 10:58 Raul
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Mimo i Bobo
- 11:05 Uczymy się
- 11:08 Margo i Felix
- 11:11 Raul
- 11:14 Hop-hop
- 11:16 Brygada ogniowa
- 11:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:21 Raul
- 11:23 ABC - duckBC
- 11:26 Mały Didy
- 11:28 Fin i Fianna
- 11:32 Drużyna lalek
- 11:34 Zoo
- 11:37 Skoczkowie Planet
- 11:41 Brygada ogniowa
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Zoo
- 11:49 Wesołe królestwo
- 11:52 Świat Mimo
- 11:54 Sztuka Leona
- 11:56 Mimo & Bobo PLUS
- 12:00 Zoo
- 12:03 Dinoland
- 12:06 Świat Mimo
- 12:08 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Risto Gusto
- 12:15 Uczymy się
- 12:18 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:21 Małe, ale pracowite
- 12:23 Świat zabawek
- 12:27 Hiphopowy kaktus
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Risto Gusto
- 12:36 Toby McFly
- 12:39 Afryka
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:43 Sippi Sappi
- 12:45 Hop-hop
- 12:47 Hubbi i jego koledzy
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Drużyna lalek
- 12:56 Mimo i Bobo
- 12:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:00 Mimo i Bobo
- 13:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:06 Świat zabawek
- 13:10 Połączony świat
- 13:13 Kaczka i Puszek
- 13:15 Mimo i Bobo
- 13:17 Zastęp strażaków
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:24 Świat Mimo
- 13:27 Hubbi się tym zajmie
- 13:30 Brygada ogniowa
- 13:32 Afryka
- 13:35 ABC - duckBC
- 13:38 Wesoła łąka
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Dotty i Kitty
- 13:48 Albert tłumaczy
- 13:52 Dźwięki wokół nas
- 13:55 Toobys
- 13:57 Zabawa w chowanego
- 14:00 Elfy przyrody
- 14:02 Małe melodie
- 14:04 Uczymy się
- 14:06 Kształcików
- 14:08 Monika i Rudi
- 14:11 Albert tłumaczy
- 14:13 Dźwięki wokół nas
- 14:15 Monika i Rudi
- 14:18 Kształcików
- 14:19 Uczymy się
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:25 Słodki dom
- 14:26 Zack i Ziggy
- 14:29 Albert tłumaczy
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:34 Kolorowa Klara
- 14:36 Kształcików
- 14:38 Hubbi i jego koledzy
- 14:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:43 Hop-hop
- 14:45 Świat Mimo
- 14:48 Elfy przyrody
- 14:49 Dźwięki wokół nas
- 14:51 Zabawa w chowanego
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Świat Mimo
- 15:02 Zack i Ziggy
- 15:05 Mały Didy
- 15:07 Sippi Sappi
- 15:10 Elfy przyrody
- 15:11 Zabawa w chowanego
- 15:14 DuckSchool
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Raul
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:25 Afryka
- 15:27 Lola i Liczby
- 15:29 Mimo & Bobo PLUS
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:37 Afryka
- 15:40 Świat Mimo
- 15:42 Toby McFly
- 15:45 Hiphopowy kaktus
- 15:48 Świat Mimo
- 15:50 Dźwięki wokół nas
- 15:52 Wesołe królestwo
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:58 Brygada ogniowa
- 16:01 Dotty i Kitty
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Zabawa w chowanego
- 16:11 Mały Didy
- 16:13 Toobys
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:19 Co rośnie na drzewie?
- 16:20 Toby McFly
- 16:23 Toobys
- 16:27 Fin i Fianna
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Tempo Giusto
- 16:34 Świat Mimo
- 16:36 Lola i Liczby
- 16:39 Raul
- 16:43 Afryka
- 16:45 Mimo & Bobo PLUS
- 16:49 Mimo i Bobo
- 16:51 Historie Henryka
- 16:53 Margo i Felix
- 16:56 Lola i Liczby
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:03 Mimo i Bobo
- 17:05 Przygody kaczki
- 17:07 Albert tłumaczy
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:12 Tempo Giusto
- 17:14 Mały Didy
- 17:17 Zabawa w chowanego
- 17:19 Hubbi się tym zajmie
- 17:22 Raul
- 17:24 Mimo i Bobo
- 17:27 Mimo & Bobo PLUS
- 17:31 Raul
- 17:34 Afryka
- 17:36 Raul
- 17:39 Hop-hop
- 17:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:43 Wstawaj!
- 17:46 Zabawa w chowanego
- 17:48 Kolorowa Klara
- 17:50 Toobys
- 17:51 Lola i Liczby
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Elfy przyrody
- 18:00 Albert tłumaczy
- 18:04 Słodki dom
- 18:06 Fin i Fianna
- 18:09 Kształcików
- 18:10 ABC - duckBC
- 18:13 Monika i Rudi
- 18:16 Zack i Ziggy
- 18:19 Uczymy się
- 18:21 Sippi Sappi
- 18:24 Kształcików
- 18:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:28 Mimo i Bobo
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:37 Toobys
- 18:40 Uczymy się
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Afryka
- 18:48 Monika i Rudi
- 18:50 Raul
- 18:53 Margo i Felix
- 18:56 DuckSchool
- 18:59 Zoo
- 19:02 Restauracja
- 19:05 Zack i Ziggy
- 19:09 Hop-hop
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Tempo Giusto
- 19:16 Małe, ale pracowite
- 19:19 Elfy przyrody
- 19:20 Mały Didy
- 19:22 Monika i Rudi
- 19:25 Brygada ogniowa
- 19:28 Dinoland
- 19:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Drużyna lalek
- 19:40 Przygody kaczki
- 19:42 Raul
- 19:45 Kaczka i Puszek
- 19:48 Drużyna lalek
- 19:51 Drużyna lalek na ratunek
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Zack i Ziggy
- 19:59 Mały Didy
- 20:02 Hiphopowy kaktus
- 20:06 Drużyna lalek na ratunek
- 20:09 Historie Henryka
- 20:11 Hop-hop
- 20:13 Formy są twoje
- 20:15 Uczymy się
- 20:18 Margo i Felix
- 20:21 Restauracja
- 20:24 Mały Didy
- 20:27 Pociąg
- 20:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:31 Uczymy się
- 20:35 Przygody kaczki
- 20:37 Hubbi i jego koledzy
- 20:40 Brygada ogniowa
- 20:43 Elfy przyrody
- 20:45 Zabawa w chowanego
- 20:48 Lola i Liczby
- 20:50 Formy są twoje
- 20:52 Mimo i Bobo
- 20:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:58 Restauracja
- 21:01 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Drużyna lalek
- 21:09 Cubie
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 DuckSchool
- 21:26 Brygada ogniowa
- 21:28 Toobys
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Toobys
- 21:35 Elfy przyrody
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Restauracja
- 22:00 Przygody kaczki
- 22:02 Dinoland
- 22:05 Mimo i Bobo
- 22:07 Drużyna lalek na ratunek
- 22:10 Hubbi i jego koledzy
- 22:13 Świat zabawek
- 22:16 Mini opowiadania
- 22:18 Pojazdy
- 22:21 Świat zwierząt
- 22:23 Puffy i Tubby
- 22:27 Posłuchaj tego
- 22:30 Sztuka Leona
- 22:32 Pociąg
- 22:35 Toby McFly
- 22:38 Uczymy się
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:46 Urocze miejsca
- 22:49 Świat elfów
- 22:52 Galaktyczni turyści
- 22:54 Safari
- 22:57 Kolorowa Klara
- 22:59 Lola i Liczby
- 23:01 Słodki dom
- 23:03 Toobys
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:11 Słodki dom
- 23:12 Małe melodie
- 23:14 Monika i Rudi
- 23:17 Posłuchaj tego
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Grupy
- 23:25 Posłuchaj tego
- 23:29 Grupy
- 23:31 Sippi Sappi
- 23:34 Historie Henryka
- 23:36 Fin i Fianna
- 23:39 Małe melodie
- 23:41 ABC - duckBC
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Muzeum
- 23:57 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:05 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:10 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Hugo Sanchez
- 07:15 Jorge Valdano
- 17:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 17:35 La Manita
- 21:00 Jorge Valdano
- 21:40 La Manita
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 Full Impact Season Review
- 19:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 01:00 X Games - Minneapolis (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 03:00 Rumble & Hum (8)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 09:00 Fighting Fit (6)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (27)
- 11:00 Rumble & Hum (1)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (3)
- 13:00 X Games - Minneapolis (3)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 18:00 WWE Classic Gold (32)
- 18:30 WWE Classic Gold (33)
- 19:00 WWE SmackDown (31)
- 20:00 WWE SmackDown (32)
- 21:00 WWE NXT (16)
- 22:00 WWE - Main Event (16)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 04:20 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:15 Remont na 5+ (7)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:00 Celnicy (2)
- 09:30 Celnicy (3)
- 10:00 Celnicy (4)
- 10:30 Celnicy (5)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:55 Remont na 5+ (1)
- 14:20 Remont na 5+ (2)
- 14:50 Remont na 5+ (3)
- 15:15 Remont na 5+ (4)
- 15:40 Remont na 5+ (5)
- 16:00 Celnicy (6)
- 16:30 Celnicy (7)
- 17:00 Celnicy (8)
- 17:30 Celnicy 2 (1)
- 18:05 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 08:15 Cuda inżynierii 5 (1)
- 09:20 Top Gear 13 (5)
- 10:25 Top Gear 31 (3)
- 11:40 W warsztacie (6)
- 12:40 Top Gear 21 (6)
- 16:20 Top Gear: Ambitne porażki (2)
- 17:25 Top Gear 13 (5)
- 18:30 Gaz do dechy (3)
- 19:30 Top Gear 21 (7)
- 22:00 Gaz do dechy (4)
- 23:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 08:15 Niezwykła przyroda Madagaskaru
- 09:25 Węże (Australia)
- 20:00 Najgroźniejsi łowcy (Jad)
- 21:00 Rok na Ziemi (Zima)
- 22:00 Kanada: cztery pory roku (Wiosna)
- 23:00 Z lotu ptaka
- 00:30 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:45 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (10)
- 08:35 Dzika kuchnia (1)
- 09:05 Dzika kuchnia (2)
- 09:35 Dzika kuchnia (3)
- 10:10 Przepis na remont 2 (12)
- 10:35 Przepis na remont 2 (13)
- 11:05 Przepis na remont 2 (14)
- 11:30 Przepis na remont 2 (15)
- 15:00 Przepis na remont 2 (16)
- 15:30 Przepis na remont 2 (17)
- 16:00 Przepis na remont 2 (18)
- 16:30 Przepis na remont 2 (19)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Kansas (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Tętniak)
- 13:20 Pytania do doktora (Seks)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Seks)
- 17:40 Łowcy smaków (12)
- 18:20 Happy i Zen (12)
- 19:00 Moje życie XXL (12)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (13)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:55 Dr Miami (7)
- 23:25 Dr Miami (8)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (4)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dwór Peterschmidta)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Urodzinowy szmugler)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Myślał indyk)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Wiedza to potęga)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Straszliwe początki)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (Szkoda, że nie jestem Gusem)
- 04:05 Wszyscy kochają Raymonda (Standardowe odchylenie)
- 04:35 Wszyscy kochają Raymonda (Popatrz sobie, ale nie dotykaj)
- 05:35 Brzydula Betty (Musical)
- 06:30 Brzydula Betty 2 (Jak Betty znów mogła żałować)
- 07:25 Melissa i Joey 3 (Rodzinne święta w nowym stylu)
- 07:50 Melissa i Joey 4 (Moralna propozycja)
- 00:00 PitBull
- 02:10 Tylko strach
- 08:20 Kabaretowy rejs (141)
- 09:10 Kabaretowy rejs (144)
- 10:00 Och! Kabaret (1)
- 11:00 Cudowne miejsce
- 13:00 Książę
- 13:10 Nóż w wodzie
- 15:25 Gdzie jest generał?
- 20:00 Wenecja
- 22:35 Koniec sezonu na lody
- 00:40 Śmierć jeździ konno
- 02:55 Gdańsk 1939
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:25 Zameldowani (12)
- 07:55 Zameldowani (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (1)
- 08:55 Zameldowani 2 (2)
- 09:25 Zameldowani 2 (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:20 Bonanza (27)
- 11:25 Bonanza (28)
- 16:40 Bonanza (2)
- 17:50 III Rzesza (Obrona Renu)
- 18:55 Bez prawa do życia
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Żołnierz doskonały
- 04:40 Bulionerzy (Wyścig)
- 05:10 Bulionerzy (Wolny strzelec)
- 05:35 Bulionerzy (Kanał intelektualny)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (12)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (13)
- 08:55 Kojak (Biała śmierć)
- 16:00 Kojak (12)
- 17:00 Premiera: Kojak (13)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Okup)
- 19:05 Hudson i Rex 2 (Psia pochodnia)
- 20:00 Łowcy umysłów
- 22:10 Robocop 2
- 00:00 Trzy siostry (225)
- 01:00 Dzika miłość (105)
- 02:00 Teresa (21)
- 03:00 Okrutne miasto (45)
- 04:00 Przypieczętowany los (97)
- 05:00 Sploty nienawiści (2)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 07:00 Trzy siostry (225)
- 08:00 Dzika miłość (105)
- 09:00 Teresa (21)
- 10:00 Okrutne miasto (45)
- 11:00 Przypieczętowany los (97)
- 12:00 Sploty nienawiści (2)
- 13:00 Dzika miłość (105)
- 14:00 Trzy siostry (225)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 17:00 Trzy siostry (226)
- 18:00 Dzika miłość (106)
- 19:00 Teresa (22)
- 20:00 Okrutne miasto (46)
- 21:00 Przypieczętowany los (98)
- 22:00 Sploty nienawiści (3)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 01:00 Znaki (3)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 04:00 Znaki (3)
- 05:00 Znaki 2 (7)
- 06:00 Totalcar 7 (8)
- 06:35 Prezentuj broń! (39)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (1)
- 08:40 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 09:50 Najdroższy rejs świata (3)
- 00:55 Nocny lot
- 02:40 Prezentuj broń! (54)
- 03:45 Prezentuj broń! (55)
- 04:50 Prezentuj broń! (56)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (4)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (17)
- 08:55 Drużyna A 2 (3)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (4)
- 11:55 Drużyna A 2 (3)
- 14:55 Drużyna A 2 (4)
- 20:00 W ciemność. Star Trek
- 00:30 Winnice miłości 2 (79)
- 01:40 Prezentuj broń! (7)
- 02:45 Prezentuj broń! (8)
- 03:45 Prezentuj broń! (9)
- 04:50 Prezentuj broń! (10)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (79)
- 07:15 Candice Renoir 10 (1)
- 08:35 Candice Renoir 10 (2)
- 09:40 Domek na prerii 8 (1)
- 10:50 Domek na prerii 8 (2)
- 11:50 Cztery siostry (36)
- 13:10 Winnice miłości 2 (79)
- 14:20 Candice Renoir 10 (3)
- 15:25 Candice Renoir 10 (4)
- 16:35 Domek na prerii 8 (3)
- 17:40 Domek na prerii 8 (4)
- 21:00 Żona na niby
- 23:20 Cztery siostry (37)
- 00:05 Fala ognia
- 02:00 Błękitna laguna
- 04:20 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Dzień sądu)
- 06:40 To nie ze mną 2 (3)
- 07:15 To nie ze mną 2 (4)
- 07:50 Poirot (Trzecia lokatorka)
- 09:55 Poirot (Pora przypływu)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Airliner - Bitwa w przestworzach
- 15:50 Panna Marple: Nemezis
- 17:55 Poirot (Wielka czwórka)
- 20:00 Demony wojny wg Goi
- 22:05 Kickboxer
- 05:30 Obóz skautów
- 06:55 Magia malin
- 08:15 Gdy płoną lasy
- 09:50 Nico jednorożec
- 12:50 Latarnicy
- 14:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:25 Irlandzki numer
- 18:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 19:35 Juliusz Cezar
- 21:00 Klub tajemnic
- 22:40 Sarkazm wielokrotny
- 00:30 Pure and Natural
- 01:15 Formuła
- 02:45 Pechowa siódemka
- 04:10 Zakończenie programu
- 06:30 Link do zbrodni
- 08:10 Łąka zgubionych butów
- 09:45 Cesarz
- 13:00 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 14:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:40 Wyspa skarbów
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Ostatni samarytanin
- 21:30 Wielkie oszustwo
- 22:55 Clover Bend
- 00:40 Nowe życie
- 01:55 Yoko - droga życia
- 03:55 Ostatni dzień sierpnia
- 05:10 Nielegalne szwalnie
- 06:00 Bajeczka dla przeciętniaków
- 06:15 Na posterunku
- 07:20 Gorączka złota
- 08:45 Wyprane brudy na słońcu
- 09:00 Hostessa
- 10:25 Fabiu
- 10:55 Scena dla Joan
- 12:00 Schengen
- 12:10 Prawdziwy uśmiech
- 13:35 Sztama
- 13:45 Aicha
- 14:10 Odosobnienie
- 15:35 Dingi
- 15:45 Pościg
- 17:10 Koniec wojny
- 18:55 Nigdy nie jest za późno
- 19:10 Szarada
- 22:35 Nieznajoma w kobiecie
- 01:20 Julia
- 03:40 Klub miliarderów
- 08:10 To nie ze mną (12)
- 08:40 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 10:35 Książę i ja
- 12:25 Na przekór całemu światu
- 14:05 Pan Pip
- 16:00 Maudie
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Obsesja Eve 2 (7)
- 20:45 Houdini i Doyle (1)
- 21:30 Cake
- 23:10 Życie nie gryzie
- 01:45 Klik News (49)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:10 Burza (81)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (82)
- 11:55 Klik News (51)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8587)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8588)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (37)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_150)
- 14:15 Dziesięć najlepszych (Filmy, które chronią środowisko)
- 14:35 Planetarium (163)
- 14:55 Willy agent (24)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_116)
- 15:30 Klik News (51)
- 15:40 Ikony - 10 min. (Audrey Hepburn)
- 15:55 Muzyczny express (139)
- 16:15 Klik News (51)
- 16:30 Klik News (52)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (45)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (76)
- 18:20 Ale lapsus (6)
- 18:30 Arabela (Gołąbek przychodzi z pomocą)
- 19:05 Klik News (52)
- 19:20 Przypadki kryminalne (Antropologia)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8588)
- 20:50 Klik News (52)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8589)
- 21:25 Słomiany wdowiec
- 23:20 Caboblanco
- 00:45 Dom na przeklętym wzgórzu
- 02:20 Death Race 2000
- 04:10 TNT Jackson
- 05:50 Willy agent (23)
- 06:00 Niewolnica Isaura (14)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (14)
- 07:05 Vidocówka (2)
- 07:15 Olimpiada, część 2
- 10:30 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:00 Bitwa o San Pietro
- 11:40 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:25 Ale lapsus (5)
- 14:35 Herod Wielki
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (90)
- 17:10 Karetka (1)
- 18:25 Triumf miłości (93)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (11)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8291)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8292)
- 21:25 Lata 90. (2)
- 22:45 Pasażer w deszczu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 5 (1)
- 14:20 Chicago Fire 3 (15)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (3)
- 19:00 Chicago Fire 3 (16)
- 19:55 Columbo 4 (5)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Zawsze z tobą
- 00:00 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 Sporty walki: We Love MMA 52
- 04:05 Hard Knocks Fighting (9)
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 5 w Rydze
- 00:00 Łowcy przeszłości (4)
- 01:00 Podróż przez historię (31)
- 01:30 Podróż przez historię (32)
- 02:00 Cel podróży (6)
- 02:30 Cel podróży (8)
- 03:00 Zadziwiająca nauka (5)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (9)
- 08:15 Wyspy na pustyni
- 09:05 A to ciekawe! (3)
- 09:30 A to ciekawe! (4)
- 12:00 Anatolia - kraina moreli
- 13:00 Ratujmy bucardo
- 16:00 Wywrotowcy
- 17:00 Skarby Salomona
- 18:00 Z dala od miasta (9)
- 18:30 Z dala od miasta (10)
- 19:00 Trafalgar
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 10)
- 01:05 Sim Racing Challenge 2022 (1)
- 01:20 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 2)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 55)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 56)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 5)
- 03:40 Robot Wars 3 (5)
- 12:35 Stream Nation (Dredge, część 2)
- 13:00 VR Day (3)
- 13:15 TVGry (371)
- 13:30 Stream Nation (Spider-Man 2, część 11)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistów Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English in focus (2)
- 01:40 English in focus (7)
- 01:50 English in focus (8)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (13)
- 04:10 3ways2 (16)
- 04:20 English in focus (52)
- 04:30 English 911 2 (149)
- 04:35 English 911 2 (150)
- 04:40 English 911 2 (151)
- 05:00 Art land (17)
- 05:05 Art land (18)
- 05:10 Crafty hands 2 (9)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (9)
- 05:40 Words to grow (17)
- 05:45 Words to grow (18)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (3)
- 06:15 Yummy for mummy (4)
- 06:25 Yummy for mummy (5)
- 06:35 Kids in action (5)
- 06:40 Kids in action (6)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (3)
- 07:15 Life around (37)
- 07:20 Life around (46)
- 07:25 City grammar (8)
- 07:35 Basic lexis (54)
- 07:40 Basic lexis (55)
- 07:45 Step by step 2 (1)
- 07:50 Step by step 2 (2)
- 08:00 Film set (3)
- 08:15 Here and there (81)
- 08:25 Here and there (82)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:40 Euronews. futuris (14)
- 08:45 Euronews. futuris (15)
- 08:50 Euronews. futuris (16)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (4)
- 09:20 Let's talk (4)
- 09:35 English in focus (14)
- 09:45 English 911 2 (19)
- 09:50 English 911 2 (20)
- 09:55 English 911 2 (24)
- 10:00 The language of business (25)
- 10:15 The language of business (26)
- 10:30 Business words (25)
- 10:35 Business words (26)
- 10:40 3ways2 (26)
- 10:45 3ways2 (27)
- 10:50 Best of the best (10)
- 10:55 Best of the best (11)
- 11:00 Art land (17)
- 11:05 Art land (18)
- 11:10 Crafty hands 2 (9)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (9)
- 11:40 Words to grow (17)
- 11:45 Words to grow (18)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (3)
- 12:15 Yummy for mummy (4)
- 12:25 Yummy for mummy (5)
- 12:35 Kids in action (5)
- 12:40 Kids in action (6)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (31)
- 13:15 Film set (32)
- 13:30 Film set (33)
- 13:40 Easy talk (29)
- 13:45 Euronews. futuris (47)
- 13:50 Euronews. futuris (48)
- 13:55 Euronews. futuris (49)
- 14:00 English united
- 14:10 English united
- 14:20 3ways2 (17)
- 14:30 English in focus (53)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (7)
- 15:25 What did they say (28)
- 15:30 What did they say (29)
- 15:35 English 911 2 (145)
- 15:40 Keep fit (2)
- 16:00 Grammar wise (10)
- 16:25 City grammar (6)
- 16:35 City grammar (9)
- 16:45 City grammar (11)
- 17:00 Feature film
- 18:30 The language of business (25)
- 18:45 The language of business (26)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (3)
- 19:15 Life around (37)
- 19:20 Life around (46)
- 19:25 City grammar (8)
- 19:35 Basic lexis (54)
- 19:40 Basic lexis (55)
- 19:45 Step by step 2 (1)
- 19:50 Step by step 2 (2)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (4)
- 20:20 Let's talk (4)
- 20:35 English in focus (14)
- 20:45 English 911 2 (19)
- 20:50 English 911 2 (20)
- 20:55 English 911 2 (24)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (7)
- 23:35 What did they say (28)
- 23:40 What did they say (29)
- 23:45 English 911 2 (145)
- 23:50 Keep fit (2)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Access Asia
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Reporters
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The 51 Percent
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le journal
- 02:45 En tete a tete
- 03:00 Le journal
- 03:15 Reporters plus
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 En tete a tete
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters plus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (46)
- 09:30 W labiryncie (Breloczek)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Möller)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:15 Gotyckie szaty
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Trudny wybór)
- 19:50 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (5/12)
- 09:05 Polacy światu (Wojciech Trojanowski)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (6)
- 09:48 A to polski właśnie... (Zapożyczenia)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Tymianek)
- 14:56 Muzealne opowieści (59)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 17:49 Felietony WOT (Sztuka w kadrze Traumatrasse)
- 17:58 Dzieła, arcydzieła (Pamiętnik Lenartowicza)
- 18:04 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas (Niezwykłe narodziny)
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 19:56 Sekrety świata (Włochy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Warci, niewarci
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:15 Czysta energia (Biomasa jako źródło energii, która odnawia się co roku)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Stare Popowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Joanna Kozłowska)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:57 Języczek u wagi (Anatomia)
- 18:07 Zwierzaki (Mrówki)
- 18:13 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Święte Krynice
- 19:24 U źródeł wiary
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Adam Zieleniecki)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 08:30 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 08:50 Urywki z rozrywki
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Osteoporoza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Między piórem a kuźnią)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zawsze czułam się Polką)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Obiektyw regionu (4/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 08:40 Sielskie życie
- 08:54 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 09:07 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Magia podziemia intrygujący świat podziemnych labiryntów)
- 09:18 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:26 Obalamy mity medyczne (7)
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 14:54 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Leśny kalejdoskop
- 17:53 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 18:05 Magazyn reporterski
- 18:20 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Masz głos
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Podlaski Przełom Bugu)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Korpus Ochrony Pogranicza)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Mars)
- 17:10 Bezbłędnie (Aleksander)
- 17:15 RoberTeka
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Jadwiga i Jagiełło. Fuzja jadłospisów)
- 18:10 Design i ty (Ilustracje książkowe)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn sportowy
- 08:35 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Rok w ogrodzie extra
- 09:40 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 09:49 Z życia regionu (Strzał w dziesiątkę)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Rzeki)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 19:15 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Szlak snów
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 18:16 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Gleba)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Wschód
- 19:11 Słownik polsko@polski
- 19:36 A to polski właśnie... (Tłusty czwartek)
- 19:46 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (10/24)
- 14:45 Kronika dnia (16)
- 14:57 Pogoda (16)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika dnia (16)
- 16:42 Pogoda (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (16)
- 17:02 Raport pogodowy (16)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Garncarz)
- 17:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 17:42 Pełnosprawni (559)
- 18:05 Moda na język polski (Witkacy)
- 18:30 Kronika (16)
- 18:51 Tematy dnia (16)
- 19:02 Pogoda (16)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (16)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Zapora. Energia dla Niepodległej
- 19:56 Pogoda (16)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (16)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (16)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:15 Do przerwy 0:1 (Uwaga, detektyw)
- 09:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 OZE i efektywność energetyczna (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Woonerf)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Fajna Polska (Podlasie nieznane)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:40 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:52 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Dwa Plus Jeden
- 09:47 Kulturalnie po Łodzi i regionie (8)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Prosto z lasu (13/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:13 Teatr Wielki zza kulis
- 17:25 Historie z pasją (4)
- 17:38 Łódzka nauka
- 17:53 Skarby Łodzi (11)
- 18:00 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:15 Agroexpress (24)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 19:51 Tajemniczy świat zwierząt (25)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (21)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 10, 34 - 11, 1) Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Sokółka, Kopna Góra)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Arctowski)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Cnota miłości)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Kalkulator kosztów ETS2 - ogrzewanie i transport od 2027 r.)
- 02:25 Święty na każdy dzień (15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Niziny ocz. 1)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Strutyńskich, Drohobycz)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Modlitwa smoleńska
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej połączonej z udzieleniem święceń kapłańskich w Lublinie, 9 czerwca 1987 r.)
- 09:30 Słowo życia ((Mt 11, 20-24) Jezus gromi oporne miasta)
- 09:35 Alternatywa dla programu in vitro
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Koordynacja i animacja grup parafialnych w parafii św. Jana Brebeuf w Chicago)
- 10:45 Zew natury (3)
- 11:05 Mocni w wierze (Humanizm - przeciwieństwo religii)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 11, 20-24) Jezus gromi oporne miasta)
- 11:40 Ma się rozumieć (Cnota miłości)
- 11:50 Święty na każdy dzień (16 lipca, wspomnienie Najświętszej Marii Panny z góry Karmel)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 PSL - skradziona tożsamość
- 15:25 Odwaga wiary
- 15:50 Ma się rozumieć (Miłość wzajemna naśladowaniem Jezusa)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Bezpieczne wakacje)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Zdjęcia poklatkowe)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Lebiodka pospolita)
- 16:55 Restauracja
- 17:10 Prosto o gospodarce (Lokalne biznesy na Kaszubach)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (3. Dywizjon Artylerii Rakietowej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Henryk Sławik)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Anna Niepsuj, Klikowa koło Tarnowa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 To nic takiego
- 23:15 Kardynał Stefan Wyszyński
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (6)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (17)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (18)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (52)
- 08:30 Geronimo (56)
- 09:30 Moje trzy siostry (116)
- 10:30 Uśmiechnij się (14)
- 10:35 Królowa szpady (18)
- 11:30 Uśmiechnij się 3 (4)
- 11:35 Królowa szpady (19)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (23)
- 13:10 Doktory 2 (20)
- 13:40 Namiętności (53)
- 14:20 Namiętności (54)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Drużyna dziewcząt)
- 17:30 Gigi (18)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (20)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:25 Uśmiechnij się (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Dom Charnela
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Trucker Club (3)
- 13:35 Droga wolna 3 (24)
- 14:00 Klub Winx 4 (Wirtualny świat)
- 14:30 Klub Winx 4 (Zaczarowana wyspa)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Bestia z Belize
- 21:40 Mała doboszka (7)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 01:30 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (2)
- 02:15 Vzkaz Ladislava Pilky
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Čaj pro třetího
- 04:05 Petr Drda, archeolog
- 04:20 Život mezi kroji
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Příroda a kultura - národní park Gwaii Haanas)
- 05:15 Skalická Morávka
- 05:30 Tábor
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní přehrady
- 06:50 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (2)
- 14:45 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 15:35 Poľana
- 20:00 Železná maska
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Taneční příběhy Darii Klimentové (2)
- 01:15 Norská čítanka: Gunstein Bakke
- 01:20 Norská čítanka: Asne Seierstad
- 01:35 Televizní klub neslyšících
- 02:00 Terra musica
- 02:30 Divadlo žije!
- 02:55 V televizi
- 03:20 BRAVO! Pavel Haas Quartet
- 03:55 Mladý design
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (2)
- 21:00 Moonwalker
- 06:00 Panáček Paneláček (O zakletém vodotrysku)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (9)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (5)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (12)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a ježek)
- 18:55 Kámoši hafíci (10)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:35 Fakty po Faktach
- 01:35 Tak jest
- 02:35 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:35 Fakty o świecie
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Szczątki w Górach Skalistych)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Byk i Niedźwiedź
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 Tak jest
- 22:45 Fakty o świecie
- 23:25 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:35 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:35 Blajer mówi: Biznes
- 01:50 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (107)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 14:45 Kadry w pigułce (142)
- 15:00 Po godzinach: Konie (11)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:05 Życzenie śmierci
- 01:50 Oczy niebieskie
- 03:35 Ostatni garnitur
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Magiczne chwile
- 14:00 Złoty chłopak (218)
- 14:55 Jaka to melodia? (5181)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (788)
- 16:05 Dziedzictwo (315)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5299)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przyjęcie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Wisior)
- 21:35 07 zgłoś się (Dziwny wypadek)
- 00:05 Przyjaźń bez granic
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (3/13)
- 02:55 Blue Jasmine
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Czyje to dziecko?)
- 05:35 M jak miłość (1617)
- 06:25 Oto jestem, poślij mnie...
- 06:55 Rodzinka.pl (Może by tak żetem?)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Muzyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2986)
- 12:30 Koło fortuny (1578)
- 13:15 Akacjowa 38 (384)
- 14:05 Rodzinka.pl (Powrót)
- 14:35 Na sygnale (Prawda ekranu)
- 15:05 M jak miłość (1795)
- 16:00 Koło fortuny (1579)
- 16:35 Familiada (2965)
- 17:15 Zakazany owoc (501)
- 18:10 Rodzinka.pl (Kwestia perspektywy)
- 18:45 Akacjowa 38 (416)
- 19:35 Barwy szczęścia (2986)
- 20:05 Ja wam pokażę!
- 22:00 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (34)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 17:10 Pięknie przyprawiONA 2 (Przygotuj swoje ciało na jesień - z dietą SIRT)
- 17:30 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:53 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (46)
- 09:30 W labiryncie (Breloczek)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Möller)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:15 Gotyckie szaty
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Trudny wybór)
- 19:50 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (5/12)
- 09:05 Polacy światu (Wojciech Trojanowski)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (6)
- 09:48 A to polski właśnie... (Zapożyczenia)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Tymianek)
- 14:56 Muzealne opowieści (59)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 17:49 Felietony WOT (Sztuka w kadrze Traumatrasse)
- 17:58 Dzieła, arcydzieła (Pamiętnik Lenartowicza)
- 18:04 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas (Niezwykłe narodziny)
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 19:56 Sekrety świata (Włochy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Warci, niewarci
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:15 Czysta energia (Biomasa jako źródło energii, która odnawia się co roku)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Stare Popowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Joanna Kozłowska)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:57 Języczek u wagi (Anatomia)
- 18:07 Zwierzaki (Mrówki)
- 18:13 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Święte Krynice
- 19:24 U źródeł wiary
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Adam Zieleniecki)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 08:30 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 08:50 Urywki z rozrywki
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Osteoporoza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Między piórem a kuźnią)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zawsze czułam się Polką)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Obiektyw regionu (4/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 08:40 Sielskie życie
- 08:54 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 09:07 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Magia podziemia intrygujący świat podziemnych labiryntów)
- 09:18 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:26 Obalamy mity medyczne (7)
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 14:54 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Leśny kalejdoskop
- 17:53 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 18:05 Magazyn reporterski
- 18:20 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Masz głos
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Podlaski Przełom Bugu)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Korpus Ochrony Pogranicza)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Mars)
- 17:10 Bezbłędnie (Aleksander)
- 17:15 RoberTeka
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Jadwiga i Jagiełło. Fuzja jadłospisów)
- 18:10 Design i ty (Ilustracje książkowe)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn sportowy
- 08:35 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Rok w ogrodzie extra
- 09:40 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 09:49 Z życia regionu (Strzał w dziesiątkę)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Rzeki)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 19:15 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Szlak snów
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 18:16 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Gleba)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Wschód
- 19:11 Słownik polsko@polski
- 19:36 A to polski właśnie... (Tłusty czwartek)
- 19:46 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (10/24)
- 14:45 Kronika dnia (16)
- 14:57 Pogoda (16)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika dnia (16)
- 16:42 Pogoda (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (16)
- 17:02 Raport pogodowy (16)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Garncarz)
- 17:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 17:42 Pełnosprawni (559)
- 18:05 Moda na język polski (Witkacy)
- 18:30 Kronika (16)
- 18:51 Tematy dnia (16)
- 19:02 Pogoda (16)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (16)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Zapora. Energia dla Niepodległej
- 19:56 Pogoda (16)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (16)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (16)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:15 Do przerwy 0:1 (Uwaga, detektyw)
- 09:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 OZE i efektywność energetyczna (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Woonerf)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Fajna Polska (Podlasie nieznane)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:40 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:52 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Dwa Plus Jeden
- 09:47 Kulturalnie po Łodzi i regionie (8)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Prosto z lasu (13/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:13 Teatr Wielki zza kulis
- 17:25 Historie z pasją (4)
- 17:38 Łódzka nauka
- 17:53 Skarby Łodzi (11)
- 18:00 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:15 Agroexpress (24)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 19:51 Tajemniczy świat zwierząt (25)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (21)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:50 Co za tydzień (1150)
- 01:20 The Traitors. Zdrajcy (7/13)
- 02:55 Uwaga! (7524)
- 03:15 Nauka jazdy 5 (24/30)
- 03:50 Recepta na stary dom 4 (8-ost.)
- 04:20 Jak to jest zrobione? (4/26)
- 04:50 Kto was tak urządził?
- 05:25 Uwaga! (7524)
- 05:40 Ukryta prawda (981)
- 06:30 Kuchenne rewolucje (Słupia, Hacjenda)
- 07:25 SOS. Ekipy w akcji (17/60)
- 08:20 W-11 - Wydział Śledczy (901)
- 09:05 Detektywi (10/56)
- 12:20 Ukryta prawda (1035)
- 13:25 Ukryta prawda (1007)
- 14:25 Szpital (930)
- 15:25 Doradca smaku (39/40)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Świnoujście, Taste)
- 16:35 Ukryta prawda (1040)
- 17:40 Detektywi (11/56)
- 18:45 Sport
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7525)
- 20:00 Doradca smaku (24/40)
- 20:10 Na Wspólnej (3853)
- 20:50 Belfer (5/10)
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 News24 na start
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:10 News24 na start
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Serwis informacyjny
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Biznes News24
- 19:30 Serwis 24 minuty
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show: The War Reporter Who Stopped to Help
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 The Travel Show
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show: Great British Railway Adventure
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 The Travel Show
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 The Travel Show
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 The Travel Show
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 17:55 The Travel Show
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 The Travel Show
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 The Travel Show
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk: Maria Butina, Member of Russia's State Duma