Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Życzenie śmierci
- 01:50 Oczy niebieskie
- 03:35 Ostatni garnitur
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Magiczne chwile
- 14:00 Złoty chłopak (218)
- 14:55 Jaka to melodia? (5181)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (788)
- 16:05 Dziedzictwo (315)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5299)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przyjęcie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Wisior)
- 21:35 07 zgłoś się (Dziwny wypadek)
- 00:05 Przyjaźń bez granic
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (3/13)
- 02:55 Blue Jasmine
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Czyje to dziecko?)
- 05:35 M jak miłość (1617)
- 06:25 Oto jestem, poślij mnie...
- 06:55 Rodzinka.pl (Może by tak żetem?)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Muzyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2986)
- 12:30 Koło fortuny (1578)
- 13:15 Akacjowa 38 (384)
- 14:05 Rodzinka.pl (Powrót)
- 14:35 Na sygnale (Prawda ekranu)
- 15:05 M jak miłość (1795)
- 16:00 Koło fortuny (1579)
- 16:35 Familiada (2965)
- 17:15 Zakazany owoc (501)
- 18:10 Rodzinka.pl (Kwestia perspektywy)
- 18:45 Akacjowa 38 (416)
- 19:35 Barwy szczęścia (2986)
- 20:05 Ja wam pokażę!
- 22:00 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (34)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 17:10 Pięknie przyprawiONA 2 (Przygotuj swoje ciało na jesień - z dietą SIRT)
- 17:30 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:53 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:35 Królestwo niebieskie
- 03:55 Znaki (12)
- 04:55 Disco Gramy (6246)
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (716)
- 16:25 Interwencja (5447)
- 16:40 Gliniarze (Okup)
- 17:40 Sekrety rodziny (Plus jeden)
- 18:50 Wydarzenia (716)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (716)
- 19:45 Sport (716)
- 19:55 Pogoda (716)
- 20:05 Dziedzictwo Bourne'a
- 22:55 Kontrabanda
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (161)
- 02:05 STOP Drogówka (331)
- 03:05 Interwencja (5446)
- 03:25 Krejzi patrol (49)
- 03:55 Krejzi patrol (50)
- 04:25 Krejzi patrol (51)
- 04:55 Krejzi patrol (52)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (62)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
- 21:00 Detoks
- 04:00 Niesamowite! (Ostatnie zadanie)
- 04:35 Niesamowite! (Galerianka)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:55 Gra muzyka (2)
- 06:55 Dolina Muminków (Włóczykij i strażnik parku)
- 07:30 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:55 Smerfy (Cudowna zabawka Smerfusia/Smerfołowca)
- 10:00 Bing (Opowiadanie na dobranoc)
- 10:10 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:12 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:20 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 10:25 Baranek Shaun (Domowy drapieżnik)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Tańcuś)
- 11:20 Blue 2 (Młotkorama)
- 11:25 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Zbłąkany ptak/Pożar lasu)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Memento Mort/ Zemsta jest słodka)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Czerwony wiewiór/ To kwestia czasu)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują wrak/ Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Pieski i tajemnica śnieżnego skutera/Rocky ratuje siebie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Smaczny kąsek)
- 23:00 Zobowiązanie
- 00:55 FBI 4 (8)
- 01:50 FBI: Most Wanted (6)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 03:45 Znaki 2 (2)
- 04:50 Rysa (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut 4 (18)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 09:55 Rekrut 4 (18)
- 12:45 Rekrut 4 (19)
- 13:45 FBI 3 (12)
- 14:40 FBI 3 (13)
- 15:35 S.W.A.T. 5 (5)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (6)
- 17:25 FBI 3 (14)
- 18:20 FBI 3 (15)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (7)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (8)
- 21:05 Rekrut 5 (18)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (18)
- 23:00 FBI 3 (14)
- 23:55 FBI 3 (15)
- 04:00 W okowach mrozu 4 (6)
- 04:45 Życie na pustkowiu 8 (6)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (4)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (7)
- 06:30 W okowach mrozu 5 (10)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (1)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (7)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (1)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (10)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (1)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (1)
- 19:55 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (14)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:15 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:45 Taffy (Rozgrywka)
- 01:55 Taffy (Zakopany skarb)
- 02:00 Taffy (Nie ma jak klon)
- 02:05 Taffy (W klatce)
- 02:15 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:35 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:00 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:05 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 05:45 Taffy (Pchli cyrk)
- 05:50 Taffy (Nowszy model)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (38)
- 06:55 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 08:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Emobańkor)
- 20:20 Taffy (Zakopany skarb)
- 20:25 Taffy (Nie ma jak klon)
- 20:40 Taffy (W klatce)
- 20:45 Taffy (Czysta karta)
- 20:55 Taffy (Drżąca gorączka)
- 21:10 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 21:15 Taffy (Plamki)
- 21:25 Taffy (Milczenie szopów)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wóz oraz przewóz)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Dzieciak z Kree)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Breaking News/Cyberbullies)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Tilly Tour/Dinner Party)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 00:15 Tydzień kawalerski
- 01:50 Minorrr
- 03:30 Zakończenie programu
- 09:15 Autor widmo
- 11:20 Szef
- 13:15 Wielki Mistrz
- 15:15 Tajna agentka
- 16:45 Jak kochać się z D
- 18:20 Late Night
- 20:00 Richard mówi do widzenia
- 21:30 Rozbitkowie
- 23:00 Nigdy cię tu nie było
- 00:55 Milczący świadek 21 (1)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (8)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 6 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 11:00 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 12:05 Ojciec Brown 6 (9)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (3)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 16:00 Lewis 8 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (10)
- 21:00 Harry Wild (3)
- 22:00 Milczący świadek 21 (2)
- 23:10 Wina 3 (2)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:00 Celnicy 3 (1)
- 22:00 Jeszcze raz Pearl Harbor
- 23:45 Camino
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (10)
- 01:50 I love kabaret (5)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (64)
- 03:05 Rodzinne perypetie (32)
- 04:05 I love kabaret (4)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (90)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (91)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:35 To leci w sieci (11)
- 08:00 Gadżet show (2)
- 08:35 Transporty domów (5)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Inkubator)
- 16:15 M.A.S.H. (Zakochany Henry)
- 16:50 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 17:25 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 18:05 I love kabaret (1)
- 19:00 I love kabaret (3)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Laos)
- 23:00 Magia nagości 2 (8)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (1)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 01:30 Spidey i superkumple (54)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Daisy i zagubiony sen/ Wielkie zdjęcie Daisy)
- 07:00 Blue (Góra Mamatata)
- 07:10 Blue (Dzieci)
- 07:20 Blue (Szczurokura)
- 07:30 Blue (Sąsiedzi)
- 07:40 Blue (Dokuczanie)
- 07:50 Blue (Szparag)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Blue 3 (Kosmos)
- 12:40 Blue 3 (136)
- 12:50 Blue 3 (Muzyczne posągi)
- 13:00 Blue 3 (Historie)
- 13:10 Blue 3 (Pacynki)
- 13:20 Blue 3 (Ćwiczenia)
- 13:30 Straż Ekipa (Głodna psina / Lodowi rabusie)
- 16:00 Pupstruction (3)
- 16:30 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 17:00 Blue (Góra Mamatata)
- 17:10 Blue (Dzieci)
- 17:20 Blue (Szczurokura)
- 17:30 Blue (Sąsiedzi)
- 17:40 Blue (Dokuczanie)
- 17:50 Blue (Szparag)
- 18:00 Superkoty (Złodziej zabawek / Nocne strachy)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (25)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Moja mama)
- 19:30 Blue (Zoo)
- 19:40 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 19:50 Blue (Przygoda)
- 20:00 Blue (Papugowanie)
- 20:10 Blue (Nocowanko)
- 20:20 Blue (Wcześniaczek)
- 20:30 Superkoty (Słodkie stworki/ Patyk do aportowania)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Podróż z Zolą)
- 21:15 Spidey i superkumple 3 (Teraz mnie widać, a teraz nie)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Gangule / Niesforne jajka)
- 00:25 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:35 Duch i nas dwóch (13)
- 03:00 Duch i nas dwóch (14)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 06:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 06:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 06:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 06:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 06:40 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 06:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 07:25 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 07:50 Herosi pół na pół (Bez pudła/ Kotek Bubu)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Kumple od przygód / Jedź z nami, piesku)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 17:45 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 00:00 Blue 2 (4)
- 00:10 Blue 2 (3)
- 00:20 Andy dookoła świata (22)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (15)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (14)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 01:05 Piotruś Królik (51)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue (43)
- 01:40 Blue (44)
- 01:50 Blue 2 (5)
- 02:00 Blue (45)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 02:20 Blue (44)
- 02:25 Tosia i Tymek (32)
- 02:40 Kręciołki (95)
- 02:50 Teletubisie (39)
- 03:05 Blue 2 (4)
- 03:10 Blue 2 (32)
- 03:20 JoJo i Babcia (13)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (59)
- 03:55 Tosia i Tymek (60)
- 04:10 Blue (3)
- 04:15 Blue (4)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 04:35 Blue 2 (23)
- 04:45 Blue 2 (24)
- 04:50 Blue 2 (25)
- 05:00 Blue 2 (26)
- 05:05 Superpyra (12)
- 05:15 Kolorklocki (27)
- 05:20 Hej, Duggee! (50)
- 05:25 Hej, Duggee! (51)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (16)
- 05:50 W Papierowej Krainie (37)
- 06:00 W Papierowej Krainie (18)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (10)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (12)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 06:55 Blue 2 (20)
- 07:05 Blue (10)
- 07:15 Blue (18)
- 07:20 Blue 2 (3)
- 07:30 Blue 2 (4)
- 07:40 Blue 2 (29)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (12)
- 08:05 Matklocki (30)
- 08:10 Blue 2 (31)
- 08:20 Blue 2 (32)
- 08:30 Blue 2 (25)
- 08:35 Psi Oddział (6)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (26)
- 09:05 W Papierowej Krainie (1)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (28)
- 09:45 Teletubisie (34)
- 10:00 Kręciołki (76)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 10:25 Blue (12)
- 10:35 Blue 2 (12)
- 10:45 Matklocki (22)
- 10:50 Yakka Dee (2)
- 11:00 Piotruś Królik (51)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (17)
- 11:50 Superpyra (39)
- 12:00 Blue (30)
- 12:10 Blue 2 (38)
- 12:15 Blue 2 (5)
- 12:25 Blue 2 (10)
- 12:35 Blue 2 (3)
- 12:45 Andy dookoła świata (22)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (15)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (14)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 13:30 Piotruś Królik (51)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 13:55 Blue (43)
- 14:05 Blue (44)
- 14:15 Blue (45)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 14:35 Blue (44)
- 14:45 Tosia i Tymek (32)
- 15:00 Piotruś Królik (52)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (18)
- 15:50 Superpyra (40)
- 16:00 Blue (31)
- 16:10 Blue 2 (39)
- 16:15 Blue 2 (6)
- 16:25 Blue 2 (7)
- 16:35 Blue 2 (4)
- 16:45 Andy dookoła świata (23)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (15)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 17:30 Piotruś Królik (52)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue (46)
- 18:10 Blue (47)
- 18:15 Blue (48)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 18:40 Blue (45)
- 18:50 Tosia i Tymek (33)
- 19:00 Kręciołki (96)
- 19:15 Teletubisie (40)
- 19:30 Blue 2 (33)
- 19:35 Blue 2 (34)
- 19:45 JoJo i Babcia (14)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (3)
- 20:15 Tosia i Tymek (1)
- 20:30 Tosia i Tymek (2)
- 20:40 Blue (5)
- 20:50 Blue (6)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 21:15 Blue 2 (27)
- 21:20 Blue 2 (28)
- 21:30 Blue 2 (29)
- 21:40 Blue 2 (30)
- 21:50 Superpyra (13)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (1)
- 22:10 Kolorklocki (28)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik (52)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (18)
- 23:35 Superpyra (40)
- 23:45 Blue (31)
- 23:55 Blue 2 (39)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:15 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:20 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 00:02 Świat elfów
- 00:05 Opowieści warzywne
- 00:07 Świat podwodny
- 00:10 Jaki jest twój zawód ?
- 00:12 Świat podwodny
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Sunville
- 00:20 Kolorowa magia
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Opowieści warzywne
- 00:28 Wakacje
- 00:31 Świat elfów
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:36 Wakacje
- 00:39 Opowieści warzywne
- 00:41 Jaki jest twój zawód ?
- 00:44 Sunville
- 00:47 Zwierzęta
- 00:50 Teraz się bawimy
- 00:53 Opowieści warzywne
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Sunville
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:03 Towarzysze zabawy
- 01:07 Świat zwierząt
- 01:09 Pojazdy
- 01:12 Miejskie życie
- 01:15 Teraz się bawimy
- 01:17 Przygody w przestrzeni
- 01:19 Mini opowiadania
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Pojazdy
- 01:26 Urocze miejsca
- 01:29 Łazienka
- 01:31 Rodzina bobrów
- 01:33 Jak podróżujemy
- 01:38 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:41 Indie
- 01:44 Sunville
- 01:49 Świat elfów
- 01:53 Jak podróżujemy
- 01:56 Zwierzęta
- 01:59 Jak podróżujemy
- 02:01 Urocze miejsca
- 02:04 Morskie przygody
- 02:06 Świat elfów
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Kolorowe koło
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Posłuchaj tego
- 02:20 Panni i Fanni
- 02:22 Urocze miejsca
- 02:25 Puffy i Tubby
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Grupy
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Przygody w przestrzeni
- 02:43 Safari
- 02:45 Kącik naukowy
- 02:48 Posłuchaj tego
- 02:50 Urocze miejsca
- 02:53 Grupy
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Panni i Fanni
- 03:04 Jaki jest twój zawód ?
- 03:07 Kolorowa magia
- 03:10 Ding Dang Dong
- 03:13 Urocze miejsca
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Posłuchaj tego
- 03:21 Jak podróżujemy
- 03:24 Przygody w przestrzeni
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Wstawaj!
- 03:34 Sport, sport, sport
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:39 Rodzina bobrów
- 03:42 Jaki jest twój zawód ?
- 03:44 Świat elfów
- 03:47 Wstawaj!
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:53 Mini opowiadania
- 03:55 Urocze miejsca
- 03:59 Teraz się bawimy
- 04:01 Sport, sport, sport
- 04:03 Opowieści warzywne
- 04:05 Taniec
- 04:08 Świat zwierząt
- 04:11 Taniec
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:25 Teraz się bawimy
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Kolorowe koło
- 04:33 Opowieści warzywne
- 04:35 Towarzysze zabawy
- 04:38 Świat podwodny
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Świat podwodny
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Wakacje
- 05:16 Kolorowa magia
- 05:19 Muzeum
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:25 Muzeum
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Urocze miejsca
- 05:32 Opowieści warzywne
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Urocze miejsca
- 05:40 Sunville
- 05:42 Kącik naukowy
- 05:45 Opowieści warzywne
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:50 Safari
- 05:53 Sunville
- 05:55 Miyu i Litto
- 05:58 Kącik naukowy
- 06:00 Jaki jest twój zawód ?
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Jaki jest twój zawód ?
- 06:19 Fin i Fianna
- 06:22 Wesołe królestwo
- 06:25 Dinozaur Milo
- 06:29 Hubbi się tym zajmie
- 06:31 Dinozaur Milo
- 06:35 Mimo & Bobo PLUS
- 06:40 Towarzysze zabawy
- 06:43 Urocze miejsca
- 06:46 Teraz się bawimy
- 06:49 Sunville
- 06:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:53 Przygody kaczki
- 06:55 Afryka
- 06:57 Hiphopowy kaktus
- 07:00 Świat Mimo
- 07:02 Risto Gusto
- 07:06 Łazienka
- 07:09 Zwierzęta
- 07:11 Świat podwodny
- 07:13 Łazienka
- 07:15 Opowieści warzywne
- 07:18 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:23 Zack i Ziggy
- 07:26 Raul
- 07:29 Risto Gusto
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:35 Sippi Sappi
- 07:38 Wstawaj!
- 07:40 Wstawaj!
- 07:43 Mini opowiadania
- 07:45 Taniec
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:50 Opowieści warzywne
- 07:53 Teraz się bawimy
- 07:55 Raul
- 07:58 Afryka
- 08:01 Wstawaj!
- 08:03 Raul
- 08:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Wstawaj!
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:20 Urocze miejsca
- 08:23 Wesołe królestwo
- 08:26 Monika i Rudi 2
- 08:29 Toobys
- 08:31 Kształcików
- 08:32 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 Historie Henryka
- 08:36 Dinoland
- 08:38 Kształcików
- 08:39 Wesoła łąka
- 08:43 Kącik naukowy
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:52 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Miyu i Litto
- 08:57 Pixie 2
- 08:58 Monika i Rudi
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Toobys
- 09:06 Sippi Sappi
- 09:09 Pixie 2
- 09:10 Grupy
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:16 Puffy i Tubby
- 09:20 Muzeum
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:27 Monika i Rudi
- 09:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:31 Tempo Giusto
- 09:33 Słodki dom
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:38 Słodki dom
- 09:39 Wesoła łąka
- 09:42 Monika i Rudi
- 09:45 Toobys
- 09:47 Afryka
- 09:50 Albert tłumaczy
- 09:54 Uczymy się
- 09:57 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Wesoła łąka
- 10:02 Tempo Giusto
- 10:04 Margo i Felix
- 10:07 Monika i Rudi 2
- 10:10 Monika i Rudi
- 10:14 Małe melodie
- 10:16 Słodki dom
- 10:17 DuckSchool
- 10:19 Zabawa w chowanego
- 10:22 Margo i Felix
- 10:25 Wesoła łąka
- 10:29 Historie Henryka
- 10:31 Sippi Sappi
- 10:33 Co rośnie na drzewie?
- 10:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:36 Toobys
- 10:38 Kolorowa Klara
- 10:40 Lola i Liczby
- 10:42 Afryka
- 10:45 Mimo i Bobo
- 10:47 Toobys
- 10:50 Afryka
- 10:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Przygody kaczki
- 10:58 Raul
- 11:01 Przygody kaczki
- 11:03 Mimo i Bobo
- 11:05 Uczymy się
- 11:08 Margo i Felix
- 11:11 Raul
- 11:14 Hop-hop
- 11:16 Brygada ogniowa
- 11:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:21 Raul
- 11:23 ABC - duckBC
- 11:26 Mały Didy
- 11:28 Fin i Fianna
- 11:32 Drużyna lalek
- 11:34 Zoo
- 11:37 Skoczkowie Planet
- 11:41 Brygada ogniowa
- 11:43 Połączony świat
- 11:46 Zoo
- 11:49 Wesołe królestwo
- 11:52 Świat Mimo
- 11:54 Sztuka Leona
- 11:56 Mimo & Bobo PLUS
- 12:00 Zoo
- 12:03 Dinoland
- 12:06 Świat Mimo
- 12:08 Hiphopowy kaktus
- 12:12 Risto Gusto
- 12:15 Uczymy się
- 12:18 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:21 Małe, ale pracowite
- 12:23 Świat zabawek
- 12:27 Hiphopowy kaktus
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Risto Gusto
- 12:36 Toby McFly
- 12:39 Afryka
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:43 Sippi Sappi
- 12:45 Hop-hop
- 12:47 Hubbi i jego koledzy
- 12:49 Skoczkowie Planet
- 12:53 Drużyna lalek
- 12:56 Mimo i Bobo
- 12:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:00 Mimo i Bobo
- 13:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:06 Świat zabawek
- 13:10 Połączony świat
- 13:13 Kaczka i Puszek
- 13:15 Mimo i Bobo
- 13:17 Zastęp strażaków
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:24 Świat Mimo
- 13:27 Hubbi się tym zajmie
- 13:30 Brygada ogniowa
- 13:32 Afryka
- 13:35 ABC - duckBC
- 13:38 Wesoła łąka
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Dotty i Kitty
- 13:48 Albert tłumaczy
- 13:52 Dźwięki wokół nas
- 13:55 Toobys
- 13:57 Zabawa w chowanego
- 14:00 Elfy przyrody
- 14:02 Małe melodie
- 14:04 Uczymy się
- 14:06 Kształcików
- 14:08 Monika i Rudi
- 14:11 Albert tłumaczy
- 14:13 Dźwięki wokół nas
- 14:15 Monika i Rudi
- 14:18 Kształcików
- 14:19 Uczymy się
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:25 Słodki dom
- 14:26 Zack i Ziggy
- 14:29 Albert tłumaczy
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:34 Kolorowa Klara
- 14:36 Kształcików
- 14:38 Hubbi i jego koledzy
- 14:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:43 Hop-hop
- 14:45 Świat Mimo
- 14:48 Elfy przyrody
- 14:49 Dźwięki wokół nas
- 14:51 Zabawa w chowanego
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Sippi Sappi
- 14:59 Świat Mimo
- 15:02 Zack i Ziggy
- 15:05 Mały Didy
- 15:07 Sippi Sappi
- 15:10 Elfy przyrody
- 15:11 Zabawa w chowanego
- 15:14 DuckSchool
- 15:17 Margo i Felix
- 15:20 Raul
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:25 Afryka
- 15:27 Lola i Liczby
- 15:29 Mimo & Bobo PLUS
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Mimo i Bobo
- 15:37 Afryka
- 15:40 Świat Mimo
- 15:42 Toby McFly
- 15:45 Hiphopowy kaktus
- 15:48 Świat Mimo
- 15:50 Dźwięki wokół nas
- 15:52 Wesołe królestwo
- 15:55 Brygada ogniowa
- 15:58 Brygada ogniowa
- 16:01 Dotty i Kitty
- 16:05 Zack i Ziggy
- 16:08 Zabawa w chowanego
- 16:11 Mały Didy
- 16:13 Toobys
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Zabawa w chowanego
- 16:19 Co rośnie na drzewie?
- 16:20 Toby McFly
- 16:23 Toobys
- 16:27 Fin i Fianna
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Tempo Giusto
- 16:34 Świat Mimo
- 16:36 Lola i Liczby
- 16:39 Raul
- 16:43 Afryka
- 16:45 Mimo & Bobo PLUS
- 16:49 Mimo i Bobo
- 16:51 Historie Henryka
- 16:53 Margo i Felix
- 16:56 Lola i Liczby
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:03 Mimo i Bobo
- 17:05 Przygody kaczki
- 17:07 Albert tłumaczy
- 17:10 Lola i Liczby
- 17:12 Tempo Giusto
- 17:14 Mały Didy
- 17:17 Zabawa w chowanego
- 17:19 Hubbi się tym zajmie
- 17:22 Raul
- 17:24 Mimo i Bobo
- 17:27 Mimo & Bobo PLUS
- 17:31 Raul
- 17:34 Afryka
- 17:36 Raul
- 17:39 Hop-hop
- 17:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:43 Wstawaj!
- 17:46 Zabawa w chowanego
- 17:48 Kolorowa Klara
- 17:50 Toobys
- 17:51 Lola i Liczby
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Co rośnie na drzewie?
- 17:59 Elfy przyrody
- 18:00 Albert tłumaczy
- 18:04 Słodki dom
- 18:06 Fin i Fianna
- 18:09 Kształcików
- 18:10 ABC - duckBC
- 18:13 Monika i Rudi
- 18:16 Zack i Ziggy
- 18:19 Uczymy się
- 18:21 Sippi Sappi
- 18:24 Kształcików
- 18:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:28 Mimo i Bobo
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:37 Toobys
- 18:40 Uczymy się
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Afryka
- 18:48 Monika i Rudi
- 18:50 Raul
- 18:53 Margo i Felix
- 18:56 DuckSchool
- 18:59 Zoo
- 19:02 Restauracja
- 19:05 Zack i Ziggy
- 19:09 Hop-hop
- 19:11 Małe, ale pracowite
- 19:14 Tempo Giusto
- 19:16 Małe, ale pracowite
- 19:19 Elfy przyrody
- 19:20 Mały Didy
- 19:22 Monika i Rudi
- 19:25 Brygada ogniowa
- 19:28 Dinoland
- 19:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Historie Henryka
- 19:38 Drużyna lalek
- 19:40 Przygody kaczki
- 19:42 Raul
- 19:45 Kaczka i Puszek
- 19:48 Drużyna lalek
- 19:51 Drużyna lalek na ratunek
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Zack i Ziggy
- 19:59 Mały Didy
- 20:02 Hiphopowy kaktus
- 20:06 Drużyna lalek na ratunek
- 20:09 Historie Henryka
- 20:11 Hop-hop
- 20:13 Formy są twoje
- 20:15 Uczymy się
- 20:18 Margo i Felix
- 20:21 Restauracja
- 20:24 Mały Didy
- 20:27 Pociąg
- 20:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:31 Uczymy się
- 20:35 Przygody kaczki
- 20:37 Hubbi i jego koledzy
- 20:40 Brygada ogniowa
- 20:43 Elfy przyrody
- 20:45 Zabawa w chowanego
- 20:48 Lola i Liczby
- 20:50 Formy są twoje
- 20:52 Mimo i Bobo
- 20:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:58 Restauracja
- 21:01 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:04 Mimo i Bobo
- 21:07 Drużyna lalek
- 21:09 Cubie
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 DuckSchool
- 21:26 Brygada ogniowa
- 21:28 Toobys
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Toobys
- 21:35 Elfy przyrody
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Wakacje
- 21:56 Restauracja
- 22:00 Przygody kaczki
- 22:02 Dinoland
- 22:05 Mimo i Bobo
- 22:07 Drużyna lalek na ratunek
- 22:10 Hubbi i jego koledzy
- 22:13 Świat zabawek
- 22:16 Mini opowiadania
- 22:18 Pojazdy
- 22:21 Świat zwierząt
- 22:23 Puffy i Tubby
- 22:27 Posłuchaj tego
- 22:30 Sztuka Leona
- 22:32 Pociąg
- 22:35 Toby McFly
- 22:38 Uczymy się
- 22:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:46 Urocze miejsca
- 22:49 Świat elfów
- 22:52 Galaktyczni turyści
- 22:54 Safari
- 22:57 Kolorowa Klara
- 22:59 Lola i Liczby
- 23:01 Słodki dom
- 23:03 Toobys
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:11 Słodki dom
- 23:12 Małe melodie
- 23:14 Monika i Rudi
- 23:17 Posłuchaj tego
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Grupy
- 23:25 Posłuchaj tego
- 23:29 Grupy
- 23:31 Sippi Sappi
- 23:34 Historie Henryka
- 23:36 Fin i Fianna
- 23:39 Małe melodie
- 23:41 ABC - duckBC
- 23:44 Kolorowe koło
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Kącik naukowy
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Muzeum
- 23:57 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:05 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:52 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:10 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ronaldo
- 06:40 Hugo Sanchez
- 07:15 Jorge Valdano
- 17:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 17:35 La Manita
- 21:00 Jorge Valdano
- 21:40 La Manita
- 12:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 13:00 LaLiga Top Goals
- 18:00 Full Impact Season Review
- 19:00 LaLiga Promoted Teams
- 04:00 Full Impact Season Review
- 05:00 LaLiga Post-Season Show
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (7)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (8)
- 01:00 X Games - Minneapolis (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (4)
- 03:00 Rumble & Hum (8)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (1)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (2)
- 09:00 Fighting Fit (6)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (27)
- 11:00 Rumble & Hum (1)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (3)
- 13:00 X Games - Minneapolis (3)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 18:00 WWE Classic Gold (32)
- 18:30 WWE Classic Gold (33)
- 19:00 WWE SmackDown (31)
- 20:00 WWE SmackDown (32)
- 21:00 WWE NXT (16)
- 22:00 WWE - Main Event (16)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 04:20 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (6)
- 05:15 Remont na 5+ (7)
- 05:40 Remont na 5+ (8)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 09:00 Celnicy (2)
- 09:30 Celnicy (3)
- 10:00 Celnicy (4)
- 10:30 Celnicy (5)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 13:55 Remont na 5+ (1)
- 14:20 Remont na 5+ (2)
- 14:50 Remont na 5+ (3)
- 15:15 Remont na 5+ (4)
- 15:40 Remont na 5+ (5)
- 16:00 Celnicy (6)
- 16:30 Celnicy (7)
- 17:00 Celnicy (8)
- 17:30 Celnicy 2 (1)
- 18:05 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 08:15 Cuda inżynierii 5 (1)
- 09:20 Top Gear 13 (5)
- 10:25 Top Gear 31 (3)
- 11:40 W warsztacie (6)
- 12:40 Top Gear 21 (6)
- 16:20 Top Gear: Ambitne porażki (2)
- 17:25 Top Gear 13 (5)
- 18:30 Gaz do dechy (3)
- 19:30 Top Gear 21 (7)
- 22:00 Gaz do dechy (4)
- 23:00 Nadzwyczajne maszyny (6)
- 08:15 Niezwykła przyroda Madagaskaru
- 09:25 Węże (Australia)
- 20:00 Najgroźniejsi łowcy (Jad)
- 21:00 Rok na Ziemi (Zima)
- 22:00 Kanada: cztery pory roku (Wiosna)
- 23:00 Z lotu ptaka
- 00:30 Dzika kuchnia (5)
- 01:05 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:45 Dzika kuchnia (3)
- 03:20 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:25 Remont na 5+ (1)
- 06:50 Remont na 5+ (2)
- 07:15 Remont na 5+ (3)
- 07:40 Remont na 5+ (4)
- 08:05 Dzika kuchnia (10)
- 08:35 Dzika kuchnia (1)
- 09:05 Dzika kuchnia (2)
- 09:35 Dzika kuchnia (3)
- 10:10 Przepis na remont 2 (12)
- 10:35 Przepis na remont 2 (13)
- 11:05 Przepis na remont 2 (14)
- 11:30 Przepis na remont 2 (15)
- 15:00 Przepis na remont 2 (16)
- 15:30 Przepis na remont 2 (17)
- 16:00 Przepis na remont 2 (18)
- 16:30 Przepis na remont 2 (19)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Uzależnienia, jak leczyć)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 12:20 Szpital dziecięcy. Kansas (1)
- 12:50 Kierunek zdrowie (Tętniak)
- 13:20 Pytania do doktora (Seks)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Alergie)
- 17:00 Pytania do doktora (Seks)
- 17:40 Łowcy smaków (12)
- 18:20 Happy i Zen (12)
- 19:00 Moje życie XXL (12)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (4)
- 20:55 Żyj jak Laila (13)
- 21:35 Chwile traumy (3)
- 22:55 Dr Miami (7)
- 23:25 Dr Miami (8)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (4)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Dwór Peterschmidta)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Urodzinowy szmugler)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Myślał indyk)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Wiedza to potęga)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Straszliwe początki)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (Szkoda, że nie jestem Gusem)
- 04:05 Wszyscy kochają Raymonda (Standardowe odchylenie)
- 04:35 Wszyscy kochają Raymonda (Popatrz sobie, ale nie dotykaj)
- 05:35 Brzydula Betty (Musical)
- 06:30 Brzydula Betty 2 (Jak Betty znów mogła żałować)
- 07:25 Melissa i Joey 3 (Rodzinne święta w nowym stylu)
- 07:50 Melissa i Joey 4 (Moralna propozycja)
- 00:00 PitBull
- 02:10 Tylko strach
- 08:20 Kabaretowy rejs (141)
- 09:10 Kabaretowy rejs (144)
- 10:00 Och! Kabaret (1)
- 11:00 Cudowne miejsce
- 13:00 Książę
- 13:10 Nóż w wodzie
- 15:25 Gdzie jest generał?
- 20:00 Wenecja
- 22:35 Koniec sezonu na lody
- 00:40 Śmierć jeździ konno
- 02:55 Gdańsk 1939
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 06:00 Zameldowani (9)
- 06:30 Zameldowani (10)
- 07:00 Zameldowani (11)
- 07:25 Zameldowani (12)
- 07:55 Zameldowani (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (1)
- 08:55 Zameldowani 2 (2)
- 09:25 Zameldowani 2 (3)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:20 Bonanza (27)
- 11:25 Bonanza (28)
- 16:40 Bonanza (2)
- 17:50 III Rzesza (Obrona Renu)
- 18:55 Bez prawa do życia
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Żołnierz doskonały
- 04:40 Bulionerzy (Wyścig)
- 05:10 Bulionerzy (Wolny strzelec)
- 05:35 Bulionerzy (Kanał intelektualny)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (12)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (13)
- 08:55 Kojak (Biała śmierć)
- 16:00 Kojak (12)
- 17:00 Premiera: Kojak (13)
- 18:05 Komisarz Rex 5 (Okup)
- 19:05 Hudson i Rex 2 (Psia pochodnia)
- 20:00 Łowcy umysłów
- 22:10 Robocop 2
- 00:00 Trzy siostry (225)
- 01:00 Dzika miłość (105)
- 02:00 Teresa (21)
- 03:00 Okrutne miasto (45)
- 04:00 Przypieczętowany los (97)
- 05:00 Sploty nienawiści (2)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 07:00 Trzy siostry (225)
- 08:00 Dzika miłość (105)
- 09:00 Teresa (21)
- 10:00 Okrutne miasto (45)
- 11:00 Przypieczętowany los (97)
- 12:00 Sploty nienawiści (2)
- 13:00 Dzika miłość (105)
- 14:00 Trzy siostry (225)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (41)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 17:00 Trzy siostry (226)
- 18:00 Dzika miłość (106)
- 19:00 Teresa (22)
- 20:00 Okrutne miasto (46)
- 21:00 Przypieczętowany los (98)
- 22:00 Sploty nienawiści (3)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 01:00 Znaki (3)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 04:00 Znaki (3)
- 05:00 Znaki 2 (7)
- 06:00 Totalcar 7 (8)
- 06:35 Prezentuj broń! (39)
- 07:40 Kafejka za rogiem 5 (1)
- 08:40 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 09:50 Najdroższy rejs świata (3)
- 00:55 Nocny lot
- 02:40 Prezentuj broń! (54)
- 03:45 Prezentuj broń! (55)
- 04:50 Prezentuj broń! (56)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (4)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (17)
- 08:55 Drużyna A 2 (3)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (4)
- 11:55 Drużyna A 2 (3)
- 14:55 Drużyna A 2 (4)
- 20:00 W ciemność. Star Trek
- 00:30 Winnice miłości 2 (79)
- 01:40 Prezentuj broń! (7)
- 02:45 Prezentuj broń! (8)
- 03:45 Prezentuj broń! (9)
- 04:50 Prezentuj broń! (10)
- 05:40 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (79)
- 07:15 Candice Renoir 10 (1)
- 08:35 Candice Renoir 10 (2)
- 09:40 Domek na prerii 8 (1)
- 10:50 Domek na prerii 8 (2)
- 11:50 Cztery siostry (36)
- 13:10 Winnice miłości 2 (79)
- 14:20 Candice Renoir 10 (3)
- 15:25 Candice Renoir 10 (4)
- 16:35 Domek na prerii 8 (3)
- 17:40 Domek na prerii 8 (4)
- 21:00 Żona na niby
- 23:20 Cztery siostry (37)
- 00:05 Fala ognia
- 02:00 Błękitna laguna
- 04:20 Bonanza (Ucieczka do Ponderosy)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Dzień sądu)
- 06:40 To nie ze mną 2 (3)
- 07:15 To nie ze mną 2 (4)
- 07:50 Poirot (Trzecia lokatorka)
- 09:55 Poirot (Pora przypływu)
- 12:00 Joga dla dwojga
- 13:55 Airliner - Bitwa w przestworzach
- 15:50 Panna Marple: Nemezis
- 17:55 Poirot (Wielka czwórka)
- 20:00 Demony wojny wg Goi
- 22:05 Kickboxer
- 05:30 Obóz skautów
- 06:55 Magia malin
- 08:15 Gdy płoną lasy
- 09:50 Nico jednorożec
- 12:50 Latarnicy
- 14:25 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:25 Irlandzki numer
- 18:00 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 19:35 Juliusz Cezar
- 21:00 Klub tajemnic
- 22:40 Sarkazm wielokrotny
- 00:30 Pure and Natural
- 01:15 Formuła
- 02:45 Pechowa siódemka
- 04:10 Zakończenie programu
- 06:30 Link do zbrodni
- 08:10 Łąka zgubionych butów
- 09:45 Cesarz
- 13:00 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 14:40 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:40 Wyspa skarbów
- 18:15 Amerykanin
- 20:00 Ostatni samarytanin
- 21:30 Wielkie oszustwo
- 22:55 Clover Bend
- 00:40 Nowe życie
- 01:55 Yoko - droga życia
- 03:55 Ostatni dzień sierpnia
- 05:10 Nielegalne szwalnie
- 06:00 Bajeczka dla przeciętniaków
- 06:15 Na posterunku
- 07:20 Gorączka złota
- 08:45 Wyprane brudy na słońcu
- 09:00 Hostessa
- 10:25 Fabiu
- 10:55 Scena dla Joan
- 12:00 Schengen
- 12:10 Prawdziwy uśmiech
- 13:35 Sztama
- 13:45 Aicha
- 14:10 Odosobnienie
- 15:35 Dingi
- 15:45 Pościg
- 17:10 Koniec wojny
- 18:55 Nigdy nie jest za późno
- 19:10 Szarada
- 22:35 Nieznajoma w kobiecie
- 01:20 Julia
- 03:40 Klub miliarderów
- 08:10 To nie ze mną (12)
- 08:40 Kto zabił ciotkę Cookie?
- 10:35 Książę i ja
- 12:25 Na przekór całemu światu
- 14:05 Pan Pip
- 16:00 Maudie
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Obsesja Eve 2 (7)
- 20:45 Houdini i Doyle (1)
- 21:30 Cake
- 23:10 Życie nie gryzie
- 01:45 Klik News (49)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Robert De Niro)
- 10:10 Burza (81)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (82)
- 11:55 Klik News (51)
- 12:05 Moda na sukces 34 (8587)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8588)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (37)
- 13:50 Między gwiazdami (odc_150)
- 14:15 Dziesięć najlepszych (Filmy, które chronią środowisko)
- 14:35 Planetarium (163)
- 14:55 Willy agent (24)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_116)
- 15:30 Klik News (51)
- 15:40 Ikony - 10 min. (Audrey Hepburn)
- 15:55 Muzyczny express (139)
- 16:15 Klik News (51)
- 16:30 Klik News (52)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (45)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (76)
- 18:20 Ale lapsus (6)
- 18:30 Arabela (Gołąbek przychodzi z pomocą)
- 19:05 Klik News (52)
- 19:20 Przypadki kryminalne (Antropologia)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8588)
- 20:50 Klik News (52)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8589)
- 21:25 Słomiany wdowiec
- 23:20 Caboblanco
- 00:45 Dom na przeklętym wzgórzu
- 02:20 Death Race 2000
- 04:10 TNT Jackson
- 05:50 Willy agent (23)
- 06:00 Niewolnica Isaura (14)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (14)
- 07:05 Vidocówka (2)
- 07:15 Olimpiada, część 2
- 10:30 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:00 Bitwa o San Pietro
- 11:40 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:25 Ale lapsus (5)
- 14:35 Herod Wielki
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (90)
- 17:10 Karetka (1)
- 18:25 Triumf miłości (93)
- 19:25 The Queen of Flow 2 (11)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8291)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8292)
- 21:25 Lata 90. (2)
- 22:45 Pasażer w deszczu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo 5 (1)
- 14:20 Chicago Fire 3 (15)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 3 (3)
- 19:00 Chicago Fire 3 (16)
- 19:55 Columbo 4 (5)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Zawsze z tobą
- 00:00 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 Sporty walki: We Love MMA 52
- 04:05 Hard Knocks Fighting (9)
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 5 w Rydze
- 00:00 Łowcy przeszłości (4)
- 01:00 Podróż przez historię (31)
- 01:30 Podróż przez historię (32)
- 02:00 Cel podróży (6)
- 02:30 Cel podróży (8)
- 03:00 Zadziwiająca nauka (5)
- 03:30 Zadziwiająca nauka (9)
- 08:15 Wyspy na pustyni
- 09:05 A to ciekawe! (3)
- 09:30 A to ciekawe! (4)
- 12:00 Anatolia - kraina moreli
- 13:00 Ratujmy bucardo
- 16:00 Wywrotowcy
- 17:00 Skarby Salomona
- 18:00 Z dala od miasta (9)
- 18:30 Z dala od miasta (10)
- 19:00 Trafalgar
- 00:35 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 10)
- 01:05 Sim Racing Challenge 2022 (1)
- 01:20 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 2)
- 02:00 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 55)
- 02:30 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 56)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 5)
- 03:40 Robot Wars 3 (5)
- 12:35 Stream Nation (Dredge, część 2)
- 13:00 VR Day (3)
- 13:15 TVGry (371)
- 13:30 Stream Nation (Spider-Man 2, część 11)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistów Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English in focus (2)
- 01:40 English in focus (7)
- 01:50 English in focus (8)
- 02:00 Feature film
- 04:00 English united (13)
- 04:10 3ways2 (16)
- 04:20 English in focus (52)
- 04:30 English 911 2 (149)
- 04:35 English 911 2 (150)
- 04:40 English 911 2 (151)
- 05:00 Art land (17)
- 05:05 Art land (18)
- 05:10 Crafty hands 2 (9)
- 05:20 Okey-dokey (9)
- 05:30 Once upon a time (9)
- 05:40 Words to grow (17)
- 05:45 Words to grow (18)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (3)
- 06:15 Yummy for mummy (4)
- 06:25 Yummy for mummy (5)
- 06:35 Kids in action (5)
- 06:40 Kids in action (6)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 06:50 Alfred & wilfred (12)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (3)
- 07:15 Life around (37)
- 07:20 Life around (46)
- 07:25 City grammar (8)
- 07:35 Basic lexis (54)
- 07:40 Basic lexis (55)
- 07:45 Step by step 2 (1)
- 07:50 Step by step 2 (2)
- 08:00 Film set (3)
- 08:15 Here and there (81)
- 08:25 Here and there (82)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:40 Euronews. futuris (14)
- 08:45 Euronews. futuris (15)
- 08:50 Euronews. futuris (16)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (4)
- 09:20 Let's talk (4)
- 09:35 English in focus (14)
- 09:45 English 911 2 (19)
- 09:50 English 911 2 (20)
- 09:55 English 911 2 (24)
- 10:00 The language of business (25)
- 10:15 The language of business (26)
- 10:30 Business words (25)
- 10:35 Business words (26)
- 10:40 3ways2 (26)
- 10:45 3ways2 (27)
- 10:50 Best of the best (10)
- 10:55 Best of the best (11)
- 11:00 Art land (17)
- 11:05 Art land (18)
- 11:10 Crafty hands 2 (9)
- 11:20 Okey-dokey (9)
- 11:30 Once upon a time (9)
- 11:40 Words to grow (17)
- 11:45 Words to grow (18)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (3)
- 12:15 Yummy for mummy (4)
- 12:25 Yummy for mummy (5)
- 12:35 Kids in action (5)
- 12:40 Kids in action (6)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 12:50 Alfred & wilfred (12)
- 13:00 Film set (31)
- 13:15 Film set (32)
- 13:30 Film set (33)
- 13:40 Easy talk (29)
- 13:45 Euronews. futuris (47)
- 13:50 Euronews. futuris (48)
- 13:55 Euronews. futuris (49)
- 14:00 English united
- 14:10 English united
- 14:20 3ways2 (17)
- 14:30 English in focus (53)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (7)
- 15:25 What did they say (28)
- 15:30 What did they say (29)
- 15:35 English 911 2 (145)
- 15:40 Keep fit (2)
- 16:00 Grammar wise (10)
- 16:25 City grammar (6)
- 16:35 City grammar (9)
- 16:45 City grammar (11)
- 17:00 Feature film
- 18:30 The language of business (25)
- 18:45 The language of business (26)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (3)
- 19:15 Life around (37)
- 19:20 Life around (46)
- 19:25 City grammar (8)
- 19:35 Basic lexis (54)
- 19:40 Basic lexis (55)
- 19:45 Step by step 2 (1)
- 19:50 Step by step 2 (2)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (4)
- 20:20 Let's talk (4)
- 20:35 English in focus (14)
- 20:45 English 911 2 (19)
- 20:50 English 911 2 (20)
- 20:55 English 911 2 (24)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Labour of love (7)
- 23:35 What did they say (28)
- 23:40 What did they say (29)
- 23:45 English 911 2 (145)
- 23:50 Keep fit (2)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Access Asia
- 04:30 Le journal
- 04:45 The 51 Percent
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 The Observers
- 11:51 Focus
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Reporters
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 The 51 Percent
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le journal
- 02:45 En tete a tete
- 03:00 Le journal
- 03:15 Reporters plus
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Outre-mer
- 05:00 Le journal
- 05:15 En tete a tete
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 Plan B
- 16:21 Focus
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Reporters plus
- 18:00 Le journal
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Stulecie Winnych 4 (46)
- 09:30 W labiryncie (Breloczek)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:20 Którędy po sztukę (Möller)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:50 Pomorze na weekend (Łeba)
- 18:15 Gotyckie szaty
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Doktor Ewa (Trudny wybór)
- 19:50 Czytanie przed spaniem (Zabawa w chowanego)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Arka
- 08:25 U Pana Boga w ogródku (5/12)
- 09:05 Polacy światu (Wojciech Trojanowski)
- 09:10 Europa z bliska
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (6)
- 09:48 A to polski właśnie... (Zapożyczenia)
- 09:50 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Tymianek)
- 14:56 Muzealne opowieści (59)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Reportaż sportowy (ŻNIN - 2 eliminacje Motorowodnych MŚ Formuły 125, Formuły 250, Formuły 500)
- 17:49 Felietony WOT (Sztuka w kadrze Traumatrasse)
- 17:58 Dzieła, arcydzieła (Pamiętnik Lenartowicza)
- 18:04 Smaki świata - pośród mórz
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas (Niezwykłe narodziny)
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (10/13)
- 19:45 Świat pomiarów
- 19:56 Sekrety świata (Włochy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Starszaki
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 14:44 Alfabet Wielkopolski (Polanie)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Księga przestrzeni
- 18:03 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:16 Warci, niewarci
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (16 lipca)
- 18:55 Naturalnie, na zdrowie
- 19:15 Czysta energia (Biomasa jako źródło energii, która odnawia się co roku)
- 19:41 Dwór życiem malowany (Stare Popowo)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Księga przestrzeni (Na sportowo)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę (Warszawska 50 - Joanna Kozłowska)
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:35 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:57 Języczek u wagi (Anatomia)
- 18:07 Zwierzaki (Mrówki)
- 18:13 Przegląd suwalski
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 Święte Krynice
- 19:24 U źródeł wiary
- 19:56 Warto tam być
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Przystanek Kultura (Twórcy - Adam Zieleniecki)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Liczy się pasja (Małgorzata Głodowska-Marszałek)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Żabno)
- 08:30 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 08:50 Urywki z rozrywki
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Maryja)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Osteoporoza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Między piórem a kuźnią)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Zawsze czułam się Polką)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Obiektyw regionu (4/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 Nad Drwęcą
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 08:40 Sielskie życie
- 08:54 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 09:07 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Magia podziemia intrygujący świat podziemnych labiryntów)
- 09:18 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:26 Obalamy mity medyczne (7)
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:41 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 14:54 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:39 Leśny kalejdoskop
- 17:53 Całkiem niezła historia (Bosonoga)
- 18:05 Magazyn reporterski
- 18:20 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Masz głos
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Podlaski Przełom Bugu)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Korpus Ochrony Pogranicza)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Mars)
- 17:10 Bezbłędnie (Aleksander)
- 17:15 RoberTeka
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Jadwiga i Jagiełło. Fuzja jadłospisów)
- 18:10 Design i ty (Ilustracje książkowe)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:56 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Magazyn sportowy
- 08:35 Z Andrusem po Galicji (Żywiec)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Rok w ogrodzie extra
- 09:40 Z życia regionu (Śladami Wielkiej Wojny - Depozyt Chryszczatej)
- 09:49 Z życia regionu (Strzał w dziesiątkę)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Magazyn sportowy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Rzeki)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Pogoda
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 19:15 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Szlak snów
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 18:02 Dlaczego krowa... (Wilki)
- 18:16 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Gleba)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Wschód
- 19:11 Słownik polsko@polski
- 19:36 A to polski właśnie... (Tłusty czwartek)
- 19:46 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu (10/24)
- 14:45 Kronika dnia (16)
- 14:57 Pogoda (16)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kronika dnia (16)
- 16:42 Pogoda (16)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (16)
- 17:02 Raport pogodowy (16)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Zaginione? Ocalone? Historie zawodów różnych (Garncarz)
- 17:30 Krzemionki 30. Przystanek reportaż (Hamernik - nasz żywot)
- 17:42 Pełnosprawni (559)
- 18:05 Moda na język polski (Witkacy)
- 18:30 Kronika (16)
- 18:51 Tematy dnia (16)
- 19:02 Pogoda (16)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (16)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Zapora. Energia dla Niepodległej
- 19:56 Pogoda (16)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (16)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (16)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:15 Do przerwy 0:1 (Uwaga, detektyw)
- 09:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 OZE i efektywność energetyczna (5)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Woonerf)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Fajna Polska (Podlasie nieznane)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:40 Las all inclusive (Nadleśnictwo Kup)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:18 Pogoda w regionie
- 09:20 Świętokrzyskie Espresso
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:01 Fundusze wokół nas
- 18:15 Zawodowcy. CK
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Spotkania z Arturem Rubinsteinem
- 08:52 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Dwa Plus Jeden
- 09:47 Kulturalnie po Łodzi i regionie (8)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Prosto z lasu (13/24)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moje miejsce
- 17:13 Teatr Wielki zza kulis
- 17:25 Historie z pasją (4)
- 17:38 Łódzka nauka
- 17:53 Skarby Łodzi (11)
- 18:00 Łucka odkrywa Łódzkie
- 18:15 Agroexpress (24)
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 LOFT
- 19:51 Tajemniczy świat zwierząt (25)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (21)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:43 Śląsk znany i nieznany
- 09:45 Telezakupy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzciny, ryby i grzyby
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((Mt 10, 34 - 11, 1) Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Sokółka, Kopna Góra)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Prof. Henryk Arctowski)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Cnota miłości)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Kalkulator kosztów ETS2 - ogrzewanie i transport od 2027 r.)
- 02:25 Święty na każdy dzień (15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Niziny ocz. 1)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Rodzina Strutyńskich, Drohobycz)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Modlitwa smoleńska
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej połączonej z udzieleniem święceń kapłańskich w Lublinie, 9 czerwca 1987 r.)
- 09:30 Słowo życia ((Mt 11, 20-24) Jezus gromi oporne miasta)
- 09:35 Alternatywa dla programu in vitro
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej (Koordynacja i animacja grup parafialnych w parafii św. Jana Brebeuf w Chicago)
- 10:45 Zew natury (3)
- 11:05 Mocni w wierze (Humanizm - przeciwieństwo religii)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 11, 20-24) Jezus gromi oporne miasta)
- 11:40 Ma się rozumieć (Cnota miłości)
- 11:50 Święty na każdy dzień (16 lipca, wspomnienie Najświętszej Marii Panny z góry Karmel)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 PSL - skradziona tożsamość
- 15:25 Odwaga wiary
- 15:50 Ma się rozumieć (Miłość wzajemna naśladowaniem Jezusa)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Bezpieczne wakacje)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Zdjęcia poklatkowe)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Lebiodka pospolita)
- 16:55 Restauracja
- 17:10 Prosto o gospodarce (Lokalne biznesy na Kaszubach)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (3. Dywizjon Artylerii Rakietowej)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Henryk Sławik)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Anna Niepsuj, Klikowa koło Tarnowa)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 To nic takiego
- 23:15 Kardynał Stefan Wyszyński
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (6)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (17)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (18)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (52)
- 08:30 Geronimo (56)
- 09:30 Moje trzy siostry (116)
- 10:30 Uśmiechnij się (14)
- 10:35 Królowa szpady (18)
- 11:30 Uśmiechnij się 3 (4)
- 11:35 Królowa szpady (19)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (23)
- 13:10 Doktory 2 (20)
- 13:40 Namiętności (53)
- 14:20 Namiętności (54)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Drużyna dziewcząt)
- 17:30 Gigi (18)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (20)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:25 Uśmiechnij się (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Dom Charnela
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (Piotr Świerczewski)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Trucker Club (3)
- 13:35 Droga wolna 3 (24)
- 14:00 Klub Winx 4 (Wirtualny świat)
- 14:30 Klub Winx 4 (Zaczarowana wyspa)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Bestia z Belize
- 21:40 Mała doboszka (7)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 01:30 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (2)
- 02:15 Vzkaz Ladislava Pilky
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Čaj pro třetího
- 04:05 Petr Drda, archeolog
- 04:20 Život mezi kroji
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Příroda a kultura - národní park Gwaii Haanas)
- 05:15 Skalická Morávka
- 05:30 Tábor
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní přehrady
- 06:50 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (2)
- 14:45 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 15:35 Poľana
- 20:00 Železná maska
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Taneční příběhy Darii Klimentové (2)
- 01:15 Norská čítanka: Gunstein Bakke
- 01:20 Norská čítanka: Asne Seierstad
- 01:35 Televizní klub neslyšících
- 02:00 Terra musica
- 02:30 Divadlo žije!
- 02:55 V televizi
- 03:20 BRAVO! Pavel Haas Quartet
- 03:55 Mladý design
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (2)
- 21:00 Moonwalker
- 06:00 Panáček Paneláček (O zakletém vodotrysku)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (9)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (5)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (12)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a ježek)
- 18:55 Kámoši hafíci (10)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00