Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Życzenie śmierci
- 01:50 Oczy niebieskie
- 03:35 Ostatni garnitur
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Magiczne chwile
- 14:00 Złoty chłopak (218)
- 14:55 Jaka to melodia? (5181)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (788)
- 16:05 Dziedzictwo (315)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5299)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przyjęcie)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (8/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (Wisior)
- 21:35 07 zgłoś się (Dziwny wypadek)
- 00:05 Przyjaźń bez granic
- 01:55 O mnie się nie martw 11 (3/13)
- 02:55 Blue Jasmine
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Czyje to dziecko?)
- 05:35 M jak miłość (1617)
- 06:25 Oto jestem, poślij mnie...
- 06:55 Rodzinka.pl (Może by tak żetem?)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Muzyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2986)
- 12:30 Koło fortuny (1578)
- 13:15 Akacjowa 38 (384)
- 14:05 Rodzinka.pl (Powrót)
- 14:35 Na sygnale (Prawda ekranu)
- 15:05 M jak miłość (1795)
- 16:00 Koło fortuny (1579)
- 16:35 Familiada (2965)
- 17:15 Zakazany owoc (501)
- 18:10 Rodzinka.pl (Kwestia perspektywy)
- 18:45 Akacjowa 38 (416)
- 19:35 Barwy szczęścia (2986)
- 20:05 Ja wam pokażę!
- 22:00 Na sygnale (Martwi nie umierają)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (34)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (286)
- 02:05 Dzikie pszczoły (31)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1284)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Kiedy potarga je wiatr...)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (8)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - bursztyny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wyczyn)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej)
- 12:00 Fascynujące miejsca: Fascynujący Schwarzwald
- 12:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kołbacz)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (65)
- 16:00 Na sygnale (Uwaga na pasożyty)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż z regionu (Warszawa, syrena i mały fiat, czyli PRL-owski świat)
- 17:10 Pięknie przyprawiONA 2 (Przygotuj swoje ciało na jesień - z dietą SIRT)
- 17:30 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:53 Niezwykłe miejsca (Wieża widokowa Krynica Górska)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (523)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:35 Królestwo niebieskie
- 03:55 Znaki (12)
- 04:55 Disco Gramy (6246)
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (716)
- 16:25 Interwencja (5447)
- 16:40 Gliniarze (Okup)
- 17:40 Sekrety rodziny (Plus jeden)
- 18:50 Wydarzenia (716)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (716)
- 19:45 Sport (716)
- 19:55 Pogoda (716)
- 20:05 Dziedzictwo Bourne'a
- 22:55 Kontrabanda
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (161)
- 02:05 STOP Drogówka (331)
- 03:05 Interwencja (5446)
- 03:25 Krejzi patrol (49)
- 03:55 Krejzi patrol (50)
- 04:25 Krejzi patrol (51)
- 04:55 Krejzi patrol (52)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (62)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
- 21:00 Detoks
- 04:00 Niesamowite! (Ostatnie zadanie)
- 04:35 Niesamowite! (Galerianka)
- 05:00 Dyżur 3 (35)
- 05:30 Dyżur 3 (36)
- 05:55 Gra muzyka (2)
- 06:55 Dolina Muminków (Włóczykij i strażnik parku)
- 07:30 Dolina Muminków (Gruba ryba)
- 07:55 Smerfy (Cudowna zabawka Smerfusia/Smerfołowca)
- 10:00 Bing (Opowiadanie na dobranoc)
- 10:10 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:12 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:20 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 10:25 Baranek Shaun (Domowy drapieżnik)
- 10:50 Milo (Dostawca Milo)
- 11:00 Milo (Projektant mody Milo)
- 11:10 Blue 2 (Tańcuś)
- 11:20 Blue 2 (Młotkorama)
- 11:25 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Zbłąkany ptak/Pożar lasu)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Memento Mort/ Zemsta jest słodka)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Czerwony wiewiór/ To kwestia czasu)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Wodny Patrol: Pieski ratują wrak/ Wodny Patrol: Pieski ratują niespokojnego wieloryba)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Pieski i tajemnica śnieżnego skutera/Rocky ratuje siebie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Smaczny kąsek)
- 23:00 Zobowiązanie
- 00:55 FBI 4 (8)
- 01:50 FBI: Most Wanted (6)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 03:45 Znaki 2 (2)
- 04:50 Rysa (2)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut 4 (18)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 09:55 Rekrut 4 (18)
- 12:45 Rekrut 4 (19)
- 13:45 FBI 3 (12)
- 14:40 FBI 3 (13)
- 15:35 S.W.A.T. 5 (5)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (6)
- 17:25 FBI 3 (14)
- 18:20 FBI 3 (15)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (7)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (8)
- 21:05 Rekrut 5 (18)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (18)
- 23:00 FBI 3 (14)
- 23:55 FBI 3 (15)
- 04:00 W okowach mrozu 4 (6)
- 04:45 Życie na pustkowiu 8 (6)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (4)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (7)
- 06:30 W okowach mrozu 5 (10)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (1)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (7)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (1)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (10)
- 15:45 Życie na pustkowiu 5 (1)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (1)
- 19:55 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (14)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:15 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:45 Taffy (Rozgrywka)
- 01:55 Taffy (Zakopany skarb)
- 02:00 Taffy (Nie ma jak klon)
- 02:05 Taffy (W klatce)
- 02:15 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:35 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:00 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:05 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 05:45 Taffy (Pchli cyrk)
- 05:50 Taffy (Nowszy model)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (38)
- 06:55 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 07:20 Herosi pół na pół (Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 08:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Otchłań wyrzutów)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Optigami)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Emobańkor)
- 20:20 Taffy (Zakopany skarb)
- 20:25 Taffy (Nie ma jak klon)
- 20:40 Taffy (W klatce)
- 20:45 Taffy (Czysta karta)
- 20:55 Taffy (Drżąca gorączka)
- 21:10 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 21:15 Taffy (Plamki)
- 21:25 Taffy (Milczenie szopów)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wóz oraz przewóz)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Dzieciak z Kree)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Breaking News/Cyberbullies)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Tilly Tour/Dinner Party)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 00:15 Tydzień kawalerski
- 01:50 Minorrr
- 03:30 Zakończenie programu
- 09:15 Autor widmo
- 11:20 Szef
- 13:15 Wielki Mistrz
- 15:15 Tajna agentka
- 16:45 Jak kochać się z D
- 18:20 Late Night
- 20:00 Richard mówi do widzenia
- 21:30 Rozbitkowie
- 23:00 Nigdy cię tu nie było
- 00:55 Milczący świadek 21 (1)
- 02:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (8)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (5)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 6 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 11:00 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 12:05 Ojciec Brown 6 (9)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (3)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (6)
- 16:00 Lewis 8 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (10)
- 21:00 Harry Wild (3)
- 22:00 Milczący świadek 21 (2)
- 23:10 Wina 3 (2)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 11:00 Celnicy 3 (1)
- 22:00 Jeszcze raz Pearl Harbor
- 23:45 Camino
- 00:00 Magia nagości. Hiszpania (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (10)
- 01:50 I love kabaret (5)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (64)
- 03:05 Rodzinne perypetie (32)
- 04:05 I love kabaret (4)
- 05:05 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (90)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (91)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:35 To leci w sieci (11)
- 08:00 Gadżet show (2)
- 08:35 Transporty domów (5)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (4)
- 13:50 M.A.S.H. (Inkubator)
- 16:15 M.A.S.H. (Zakochany Henry)
- 16:50 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 17:25 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 18:05 I love kabaret (1)
- 19:00 I love kabaret (3)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Laos)
- 23:00 Magia nagości 2 (8)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (1)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi