Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Nosorożec i gąska / Pies kontra kot)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 07:00 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 07:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 07:20 Blue 2 (Lepki gekon)
- 07:30 Blue 2 (Pociągi)
- 07:40 Blue 2 (Królowe)
- 07:50 Blue 2 (Złóż to sam)
- 12:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 12:30 Blue 3 (147)
- 12:40 Blue 3 (148)
- 12:50 Blue 3 (149)
- 13:00 Blue 3 (150)
- 13:10 Blue 3 (152)
- 13:20 Blue 3 (153)
- 13:30 Straż Ekipa (Skok na kołpak / Klęska foodtrucka)
- 16:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 16:30 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 17:00 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 17:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 17:20 Blue 2 (Lepki gekon)
- 17:30 Blue 2 (Pociągi)
- 17:40 Blue 2 (Królowe)
- 17:50 Blue 2 (Złóż to sam)
- 18:00 Superkoty (Astrokotka / Kradzież klejnotu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (Latająca korona)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Cichy rycerz)
- 19:30 Blue (Sąsiedzi)
- 19:40 Blue (Dokuczanie)
- 19:50 Blue (Szparag)
- 20:00 Blue (Florek)
- 20:10 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:20 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 20:30 Superkoty (Ptasia piosenka / Piknik Pikusia)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami)
- 21:15 Spidey i superkumple 3 (Podróż z Zolą)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Dzień życia / Powrót Raxlo)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Zwierzo-bryki / Migawka na niebie)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Megaćma Luny / Kapitan Robopirat)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Sztuczka na Kraksotorze / Błyskawiczny gekon Geksona)
- 00:25 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (17)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (18)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (8)
- 06:00 Taffy (Malutki problem)
- 06:05 Taffy (Masz to w genach)
- 06:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:25 Taffy (Kukiełka)
- 06:35 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:40 Taffy (Misja Mish Mash)
- 06:55 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 07:25 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Początek! Część 2)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 17:45 Molly i Duch (Wieczór gier/ Niedobrodziejka)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (56)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (57)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (27)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (28)
- 23:55 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:00 Blue 2 (9)
- 00:10 Blue 2 (5)
- 00:20 Andy dookoła świata (24)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (2)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (16)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 01:05 Piotruś Królik (53)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue (49)
- 01:40 Blue (50)
- 01:50 Blue (51)
- 02:00 Blue 2 (8)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 02:20 Blue (46)
- 02:25 Tosia i Tymek (34)
- 02:40 Kręciołki (97)
- 02:50 Teletubisie (41)
- 03:05 Blue 2 (35)
- 03:10 Blue 2 (36)
- 03:20 JoJo i Babcia (15)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (4)
- 03:45 Tosia i Tymek (3)
- 03:55 Tosia i Tymek (4)
- 04:10 Blue (7)
- 04:15 Blue (8)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 04:35 Blue 2 (31)
- 04:45 Blue 2 (32)
- 04:50 Blue 2 (33)
- 05:00 Blue 2 (34)
- 05:05 Superpyra (14)
- 05:15 Kolorklocki (29)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (2)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (3)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (18)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 W Papierowej Krainie (20)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (12)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (14)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (14)
- 06:55 Blue 2 (22)
- 07:05 Blue (12)
- 07:15 Blue (20)
- 07:20 Blue 2 (5)
- 07:30 Blue 2 (6)
- 07:40 Blue 2 (31)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (14)
- 08:05 Matklocki 2 (2)
- 08:10 Blue 2 (35)
- 08:20 Blue 2 (36)
- 08:30 Blue 2 (27)
- 08:35 Psi Oddział (8)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (28)
- 09:05 W Papierowej Krainie (3)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (34)
- 09:45 Teletubisie (36)
- 10:00 Kręciołki (78)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 10:25 Blue (14)
- 10:35 Blue 2 (14)
- 10:45 Matklocki (24)
- 10:50 Yakka Dee (4)
- 11:00 Piotruś Królik (53)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (19)
- 11:50 Superpyra (41)
- 12:00 Blue (32)
- 12:10 Blue 2 (40)
- 12:15 Blue 2 (8)
- 12:25 Blue 2 (12)
- 12:35 Blue 2 (5)
- 12:45 Andy dookoła świata (24)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (16)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 13:30 Piotruś Królik (53)
- 13:45 Psi Oddział (8)
- 13:55 Blue (49)
- 14:05 Blue (50)
- 14:15 Blue (51)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 14:35 Blue (46)
- 14:45 Tosia i Tymek (34)
- 15:00 Piotruś Królik (54)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (20)
- 15:50 Superpyra (42)
- 16:00 Blue (33)
- 16:10 Blue 2 (41)
- 16:15 Blue 2 (10)
- 16:25 Blue 2 (11)
- 16:35 Blue 2 (6)
- 16:45 Andy dookoła świata (25)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (17)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 17:30 Piotruś Królik (54)
- 17:45 Psi Oddział (9)
- 18:00 Blue 2 (1)
- 18:10 Blue 2 (2)
- 18:15 Blue 2 (3)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 18:40 Blue (47)
- 18:50 Tosia i Tymek (35)
- 19:00 Kręciołki (98)
- 19:15 Teletubisie (42)
- 19:30 Blue 2 (37)
- 19:35 Blue 2 (38)
- 19:45 JoJo i Babcia (16)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (5)
- 20:15 Tosia i Tymek (5)
- 20:30 Tosia i Tymek (6)
- 20:40 Blue (9)
- 20:50 Blue (10)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 21:15 Blue 2 (35)
- 21:20 Blue 2 (36)
- 21:30 Blue 2 (37)
- 21:40 Blue 2 (38)
- 21:50 Superpyra (15)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (5)
- 22:10 Kolorklocki (30)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (19)
- 22:30 W Papierowej Krainie (27)
- 22:40 Piotruś Królik (54)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (20)
- 23:35 Superpyra (42)
- 23:45 Blue (33)
- 23:55 Blue 2 (41)
- 00:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:05 Świat podwodny
- 00:07 Zwierzęta
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:12 Sunville
- 00:16 Świat podwodny
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:20 Teraz się bawimy
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:25 Wakacje
- 00:28 Opowieści warzywne
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Świat podwodny
- 00:46 Świat elfów
- 00:49 Sunville
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:55 Wstawaj!
- 00:57 Sunville
- 01:00 Świat podwodny
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Posłuchaj tego
- 01:08 Urocze miejsca
- 01:11 Posłuchaj tego
- 01:13 Mini opowiadania
- 01:16 Świat zwierząt
- 01:19 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:21 Posłuchaj tego
- 01:23 Przygody w przestrzeni
- 01:26 Safari
- 01:28 Zwierzęta
- 01:31 Opowieści warzywne
- 01:34 Indie
- 01:37 Towarzysze zabawy
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:43 Świat podwodny
- 01:47 Safari
- 01:50 Sport, sport, sport
- 01:54 Jak podróżujemy
- 01:57 Pojazdy
- 01:59 Puffy i Tubby
- 02:03 Jak podróżujemy
- 02:05 Opowieści warzywne
- 02:08 Miejskie życie
- 02:11 Kolorowa magia
- 02:14 Grupy
- 02:16 Miyu i Litto
- 02:19 Muzeum
- 02:22 Opowieści warzywne
- 02:25 Sunville
- 02:27 Urocze miejsca
- 02:30 Kącik naukowy
- 02:33 Puffy i Tubby
- 02:37 Sunville
- 02:40 Grupy
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Kolorowa magia
- 02:49 Opowieści warzywne
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:54 Oli - cykle natury
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:00 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:07 Miyu i Litto
- 03:09 Kącik naukowy
- 03:12 Posłuchaj tego
- 03:14 Jak podróżujemy
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:22 Teraz się bawimy
- 03:24 Mini opowiadania
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:29 Taniec
- 03:32 Przygody w przestrzeni
- 03:37 Rodzina bobrów
- 03:40 Ding Dang Dong
- 03:43 Świat elfów
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:51 Wstawaj!
- 03:53 Urocze miejsca
- 03:56 Jaki jest twój zawód ?
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Urocze miejsca
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Urocze miejsca
- 04:10 Mini opowiadania
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:15 Jaki jest twój zawód ?
- 04:18 Wakacje
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Wakacje
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:46 Towarzysze zabawy
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Towarzysze zabawy
- 04:57 Kolorowe koło
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:15 Miyu i Litto
- 05:18 Posłuchaj tego
- 05:21 Przygody w przestrzeni
- 05:23 Panni i Fanni
- 05:26 Kolorowe koło
- 05:29 Muzeum
- 05:31 Kącik naukowy
- 05:35 Grupy
- 05:37 Panni i Fanni
- 05:39 Safari
- 05:42 Panni i Fanni
- 05:45 Grupy
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:51 Kącik naukowy
- 05:54 Safari
- 05:57 Panni i Fanni
- 05:59 Muzeum
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:09 Muzeum
- 06:12 Grupy
- 06:15 Panni i Fanni
- 06:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:20 Mimo & Bobo PLUS
- 06:24 Przygody kaczki
- 06:26 Mimo i Bobo
- 06:29 Brygada ogniowa
- 06:31 Sztuka Leona
- 06:34 Brygada ogniowa
- 06:36 Łazienka
- 06:38 Teraz się bawimy
- 06:41 Safari
- 06:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:46 Mini opowiadania
- 06:48 Rodzina bobrów
- 06:50 Hiphopowy kaktus
- 06:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:55 Małe, ale pracowite
- 06:57 Sippi Sappi
- 06:59 Mimo & Bobo PLUS
- 07:03 Afryka
- 07:06 Teraz się bawimy
- 07:09 Safari
- 07:11 Indie
- 07:15 Galaktyczni turyści
- 07:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Hop-hop
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Raul
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Albert tłumaczy
- 07:34 Mimo & Bobo PLUS
- 07:38 Opowieści warzywne
- 07:40 Taniec
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:51 Taniec
- 07:54 Mały Didy
- 07:56 Przygody kaczki
- 07:58 Raul
- 08:01 Hop-hop
- 08:03 Historie Henryka
- 08:05 Hubbi i jego koledzy
- 08:08 Sport, sport, sport
- 08:10 Urocze miejsca
- 08:14 Taniec
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:23 Margo i Felix
- 08:26 Kształcików
- 08:27 Historie Henryka
- 08:29 Elfy przyrody
- 08:30 Monika i Rudi
- 08:33 Zabawa w chowanego
- 08:36 Tempo Giusto
- 08:38 Kształcików
- 08:39 Zabawa w chowanego
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:45 Grupy
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Urocze miejsca
- 08:53 Posłuchaj tego
- 08:56 Kolorowa Klara
- 08:58 DuckSchool
- 09:00 Monika i Rudi 2
- 09:03 Zack i Ziggy
- 09:07 Tempo Giusto
- 09:09 Lola i Liczby
- 09:12 Posłuchaj tego
- 09:15 Muzeum
- 09:17 Posłuchaj tego
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:22 Kolorowa magia
- 09:26 Zabawa w chowanego
- 09:28 Afryka
- 09:30 Pixie 2
- 09:31 Hubbi i jego koledzy
- 09:34 Dźwięki wokół nas
- 09:36 Przygody kaczki
- 09:38 Margo i Felix
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Albert tłumaczy
- 09:47 Monika i Rudi 2
- 09:50 Uczymy się
- 09:52 Dotty i Kitty
- 09:55 Mimo i Bobo
- 09:57 Elfy przyrody
- 09:59 Co rośnie na drzewie?
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Co rośnie na drzewie?
- 10:04 Albert tłumaczy
- 10:08 Monika i Rudi 2
- 10:12 Albert tłumaczy
- 10:14 Wesoła łąka
- 10:17 Małe melodie
- 10:19 Pixie 2
- 10:20 Uczymy się
- 10:22 Co rośnie na drzewie?
- 10:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:27 Zack i Ziggy
- 10:30 Lola i Liczby
- 10:33 Kolorowa Klara
- 10:35 Margo i Felix
- 10:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:41 Hiphopowy kaktus
- 10:44 Uczymy się
- 10:46 Elfy przyrody
- 10:48 Afryka
- 10:50 Hiphopowy kaktus
- 10:52 Fin i Fianna
- 10:55 ABC - duckBC
- 10:58 DuckSchool
- 11:00 Toobys
- 11:03 Hop-hop
- 11:05 Wesołe królestwo
- 11:08 Elfy przyrody
- 11:09 Historie Henryka
- 11:11 Świat Mimo
- 11:14 Dźwięki wokół nas
- 11:16 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:18 Risto Gusto
- 11:21 Afryka
- 11:23 Drużyna lalek
- 11:25 Raul
- 11:28 Cubie
- 11:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:34 Świat zabawek
- 11:37 Risto Gusto
- 11:40 Świat zabawek
- 11:42 Mały Didy
- 11:44 Toby McFly
- 11:47 Kaczka i Puszek
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:52 Afryka
- 11:55 Raul
- 11:57 Małe, ale pracowite
- 12:00 Hop-hop
- 12:02 Kaczka i Puszek
- 12:04 Dinozaur Milo
- 12:08 Mimo & Bobo PLUS
- 12:12 Uczymy się
- 12:15 Świat Mimo
- 12:18 Brygada ogniowa
- 12:20 Zoo
- 12:23 Dotty i Kitty
- 12:27 Hiphopowy kaktus
- 12:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:33 Mimo & Bobo PLUS
- 12:37 Wesoła łąka
- 12:40 Kaczka i Puszek
- 12:42 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Sztuka Leona
- 12:46 Małe, ale pracowite
- 12:49 Drużyna lalek na ratunek
- 12:53 Małe, ale pracowite
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:58 Raul
- 13:00 Połączony świat
- 13:03 Zastęp strażaków
- 13:06 Zoo
- 13:09 Raul
- 13:12 Sztuka Leona
- 13:14 Mimo i Bobo
- 13:17 Toby McFly
- 13:20 Drużyna lalek na ratunek
- 13:24 Hubbi się tym zajmie
- 13:26 Zoo
- 13:29 Skoczkowie Planet
- 13:33 Hiphopowy kaktus
- 13:36 Uczymy się
- 13:39 Monika i Rudi
- 13:42 Kolorowa Klara
- 13:44 Dźwięki wokół nas
- 13:46 Uczymy się
- 13:48 Historie Henryka
- 13:50 Toobys
- 13:53 Wesołe królestwo
- 13:56 Wesoła łąka
- 13:59 Małe melodie
- 14:01 Albert tłumaczy
- 14:05 DuckSchool
- 14:08 Zack i Ziggy
- 14:11 DuckSchool
- 14:13 Małe melodie
- 14:15 Dotty i Kitty
- 14:18 Kolorowa Klara
- 14:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:22 Albert tłumaczy
- 14:25 Toobys
- 14:27 ABC - duckBC
- 14:30 Dotty i Kitty
- 14:34 Albert tłumaczy
- 14:36 ABC - duckBC
- 14:40 Raul
- 14:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:45 Margo i Felix
- 14:48 Mały Didy
- 14:50 Lola i Liczby
- 14:52 Dźwięki wokół nas
- 14:54 Zack i Ziggy
- 14:58 Wstawaj!
- 15:00 Tempo Giusto
- 15:02 Mimo & Bobo PLUS
- 15:06 Świat Mimo
- 15:09 Elfy przyrody
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:13 Raul
- 15:15 Hubbi się tym zajmie
- 15:18 Mimo & Bobo PLUS
- 15:22 Tempo Giusto
- 15:24 Margo i Felix
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:29 Raul
- 15:31 Zabawa w chowanego
- 15:34 Afryka
- 15:36 DuckSchool
- 15:39 Zack i Ziggy
- 15:43 Raul
- 15:46 Toby McFly
- 15:49 Elfy przyrody
- 15:50 Hiphopowy kaktus
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Drużyna lalek
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:58 Raul
- 16:01 Afryka
- 16:03 Przygody kaczki
- 16:05 Sippi Sappi
- 16:08 Restauracja
- 16:10 Zabawa w chowanego
- 16:13 Brygada ogniowa
- 16:16 Mimo i Bobo
- 16:19 Tempo Giusto
- 16:21 Toby McFly
- 16:24 Zabawa w chowanego
- 16:26 Afryka
- 16:29 Fin i Fianna
- 16:32 Brygada ogniowa
- 16:35 Świat Mimo
- 16:37 Przygody kaczki
- 16:39 Toobys
- 16:42 Dotty i Kitty
- 16:47 Zabawa w chowanego
- 16:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:51 Hop-hop
- 16:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Mimo i Bobo
- 17:04 Świat Mimo
- 17:07 Elfy przyrody
- 17:08 Sippi Sappi
- 17:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:15 DuckSchool
- 17:19 Afryka
- 17:21 Zabawa w chowanego
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Afryka
- 17:31 Afryka
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Lola i Liczby
- 17:38 Sippi Sappi
- 17:41 Wstawaj!
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Przygody kaczki
- 17:48 Kolorowa Klara
- 17:50 Uczymy się
- 17:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:54 Toobys
- 17:57 Sippi Sappi
- 17:59 Lola i Liczby
- 18:01 Słodki dom
- 18:02 Dotty i Kitty
- 18:06 Co rośnie na drzewie?
- 18:07 Dotty i Kitty
- 18:10 DuckSchool
- 18:12 Małe melodie
- 18:14 Fin i Fianna
- 18:17 Pixie 2
- 18:18 Słodki dom
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Kolorowa Klara
- 18:26 Uczymy się
- 18:29 Pixie 2
- 18:30 Słodki dom
- 18:31 Toobys
- 18:33 Kształcików
- 18:34 DuckSchool
- 18:36 Małe melodie
- 18:38 Mimo i Bobo
- 18:41 Toobys
- 18:44 DuckSchool
- 18:46 Toobys
- 18:48 Dobranoc!
- 18:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:53 Dotty i Kitty
- 18:56 Uczymy się
- 18:59 Dźwięki wokół nas
- 19:01 Kaczka i Puszek
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:06 Cubie
- 19:08 Pociąg
- 19:10 Przygody kaczki
- 19:12 Elfy przyrody
- 19:14 Dinoland
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Restauracja
- 19:20 Hiphopowy kaktus
- 19:23 Drużyna lalek
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:27 Fin i Fianna
- 19:30 Zabawa w chowanego
- 19:33 Restauracja
- 19:37 Elfy przyrody
- 19:38 Pociąg
- 19:40 Historie Henryka
- 19:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:44 ABC - duckBC
- 19:47 Mimo i Bobo
- 19:51 Dźwięki wokół nas
- 19:53 Zabawa w chowanego
- 19:56 Hop-hop
- 19:58 Hubbi i jego koledzy
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Mały Didy
- 20:06 Pociąg
- 20:09 Mały Didy
- 20:12 Historie Henryka
- 20:14 Formy są twoje
- 20:16 Elfy przyrody
- 20:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:20 Drużyna lalek
- 20:24 Toby McFly
- 20:27 Brygada ogniowa
- 20:30 Drużyna lalek
- 20:34 Małe, ale pracowite
- 20:37 Zoo
- 20:40 Pociąg
- 20:43 Drużyna lalek na ratunek
- 20:45 Uczymy się
- 20:48 Monika i Rudi
- 20:53 Mały Didy
- 20:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:57 Cubie
- 20:59 Co rośnie na drzewie?
- 21:01 Mimo i Bobo
- 21:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:06 Lola i Liczby
- 21:08 Restauracja
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:26 Toobys
- 21:28 Świat Mimo
- 21:31 Raul
- 21:34 Mimo i Bobo
- 21:36 Toobys
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Dinozaur Milo
- 21:59 Kaczka i Puszek
- 22:01 Zoo
- 22:04 Afryka
- 22:06 Zastęp strażaków
- 22:09 Risto Gusto
- 22:12 Mimo i Bobo
- 22:15 Opowieści warzywne
- 22:17 Urocze miejsca
- 22:20 Pojazdy
- 22:22 Mini opowiadania
- 22:25 Teraz się bawimy
- 22:27 Rodzina bobrów
- 22:30 Zastęp strażaków
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Wesołe królestwo
- 22:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:40 Uczymy się
- 22:43 Posłuchaj tego
- 22:45 Pojazdy
- 22:48 Mini opowiadania
- 22:51 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:53 Pojazdy
- 22:56 Puffy i Tubby
- 23:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:03 Sippi Sappi
- 23:06 Pixie 2
- 23:07 Lola i Liczby
- 23:10 Słodki dom
- 23:11 DuckSchool
- 23:14 Co rośnie na drzewie?
- 23:15 Mimo i Bobo
- 23:18 Miyu i Litto
- 23:21 Muzeum
- 23:23 Jaki jest twój zawód ?
- 23:26 Urocze miejsca
- 23:28 Muzeum
- 23:31 Fin i Fianna
- 23:34 Małe melodie
- 23:36 Dinoland
- 23:38 Mimo i Bobo
- 23:41 Kształcików
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:45 DuckSchool
- 23:47 Grupy
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Posłuchaj tego
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:41 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:54 Uczymy się z ducktv
- 23:55 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:15 Miguel Soler
- 17:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 17:35 La Manita
- 23:00 LaLiga Top Saves
- 23:30 LaLiga Top Scorer
- 10:00 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 01:00 X Games - Minneapolis (4)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 03:00 Rumble & Hum (10)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 09:00 Fighting Fit (8)
- 10:00 Action Sports World (1)
- 11:00 Rumble & Hum (3)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (5)
- 13:00 X Games - Minneapolis (5)
- 19:00 WWE Raw (20)
- 22:00 EFC (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 04:05 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 04:55 Remont na 5+ (1)
- 05:25 Remont na 5+ (2)
- 05:40 Remont na 5+ (3)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 07:00 3-2-1 Start (1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 09:00 Celnicy 3 (1)
- 09:30 Celnicy 3 (2)
- 10:00 Celnicy 3 (3)
- 10:30 Celnicy 3 (4)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:55 Remont na 5+ (4)
- 14:20 Remont na 5+ (5)
- 14:45 Remont na 5+ (6)
- 15:15 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 3 (5)
- 16:30 Celnicy 3 (6)
- 17:00 Celnicy 3 (7)
- 17:30 Celnicy 3 (8)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (3)
- 10:00 Top Gear 14 (1)
- 11:00 Top Gear 31 (5)
- 12:15 Brian Cox: oblicza pieniądza (2)
- 13:15 Top Gear 24 (1)
- 16:25 Top Gear: Ambitne porażki (4)
- 17:30 Top Gear 14 (1)