Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Dzika kuchnia (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (2)
- 01:15 Dzika kuchnia (3)
- 01:50 Dzika kuchnia (4)
- 02:25 Dzika kuchnia (5)
- 02:55 Dzika kuchnia (7)
- 03:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:00 Dzika kuchnia (2)
- 04:30 Przepis na ogród (64)
- 04:40 Przepis na ogród (65)
- 04:50 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (11)
- 07:05 Kuchnia na dziko (12)
- 07:20 Kuchnia na dziko (13)
- 07:35 Kuchnia na dziko (1)
- 07:50 Kuchnia na dziko (2)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 4 (7)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 4 (8)
- 09:00 Ogrody marzeń (Apulia)
- 09:30 Ogrody marzeń (Umbria)
- 10:05 Ogrody marzeń (Angeln)
- 10:35 Ogrody marzeń (Galicja)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (5)
- 18:00 Przepis na remont 2 (10)
- 18:30 Przepis na remont 2 (11)
- 19:00 Przepis na remont 2 (12)
- 19:30 Przepis na remont 2 (13)
- 04:15 Potęga zdrowia 3 (Nowe metody rekonstrukcji piersi)
- 04:55 Potęga zdrowia 4 (Małopłytkowość immunologiczna)
- 05:35 Szlachetne zdrowie (Zaćma)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Leczenie otyłości)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 07:15 Zapytaj lekarza (6)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Jogalates - płaski brzuch i poprawa sylwetki)
- 10:00 Pies na życie (4)
- 10:35 Zwierzaki z misją (4)
- 11:10 Łowcy smaków (2)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (2)
- 12:25 Pytania do doktora (Sen)
- 13:00 Zapytaj lekarza (3)
- 13:35 Happy i Zen (5)
- 14:05 Happy i Zen (6)
- 14:40 Żyj jak Laila (5)
- 15:10 Żyj jak Laila (6)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (3)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (4)
- 17:25 Nocna zmiana 2 (5)
- 18:15 Nocna zmiana 2 (6)
- 19:05 Nocna zmiana 2 (7)
- 20:00 Jak Calineczka
- 21:00 Łowcy smaków (3)
- 21:35 Gotowe na start (3)
- 22:20 Metoda Osmina (6)
- 23:30 Monika i seks (11)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pan w przebraniu)
- 01:50 Bajer z Bel-Air (Myślał indyk)
- 02:20 Bajer z Bel-Air (Wiedza to potęga)
- 02:50 Bajer z Bel-Air (Straszliwe początki)
- 03:20 Bajer z Bel-Air (Świąteczne dekoracje)
- 03:50 Bajer z Bel-Air (Talizman)
- 04:20 Bajer z Bel-Air (Czarna historia)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Piwo Randy'ego)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Historia naturalna)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Nie wszystko złoto, co się świeci)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Zła karma)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 6 (Syrenia teoria Barneya)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 6 (Nieprawdziwy entuzjazm)
- 18:00 Sposób użycia 2 (Wakacje)
- 18:30 Sposób użycia 2 (Jen w pracy)
- 19:00 Johnny English
- 20:35 Ali G
- 00:05 Koniec sezonu na lody
- 02:00 Tylko strach
- 04:05 Zaraz pęknę
- 04:25 Body/Ciało
- 06:00 Ptaszka
- 07:30 Szatan z siódmej klasy
- 09:45 Giuseppe w Warszawie
- 11:50 Nóż w wodzie
- 16:25 Ogniem i mieczem
- 20:00 Mała wielka miłość
- 22:20 Ziarno prawdy
- 00:15 Wielki szef
- 02:25 Młody i niewinny
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 05:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 06:00 Zameldowani 2 (10)
- 06:30 Zameldowani 2 (11)
- 07:00 Zameldowani 2 (12)
- 07:30 Zameldowani 2 (13)
- 08:00 Zameldowani 2 (14)
- 08:30 Zameldowani (10)
- 09:00 Zameldowani (11)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:30 Bonanza (19)
- 11:30 Bonanza (20)
- 12:35 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 20:00 Panny i wdowy
- 23:10 Droga smoka
- 00:20 Hiacynt
- 02:35 Kop głębiej
- 04:15 Bulionerzy (Mezalians)
- 04:50 Bulionerzy (Gwiazdy)
- 05:20 Bulionerzy (Krysia)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:10 Przygody Merlina (Lek na wszystkie choroby)
- 07:00 Komisarz Rex (Morderstwo doskonałe)
- 08:00 Komisarz Rex (Zabójcze misie)
- 08:55 Komisarz Rex (Taniec na wulkanie)
- 09:55 Hudson i Rex 3 (3)
- 10:55 Hudson i Rex 3 (4)
- 11:55 Hudson i Rex 3 (5)
- 14:55 Działa Navarony
- 20:00 Tożsamość zdrajcy
- 00:00 Teresa (22)
- 01:00 Teresa (23)
- 02:00 Teresa (24)
- 03:00 Teresa (25)
- 04:00 Płomienie pożądania (5)
- 05:00 Płomienie pożądania (6)
- 06:00 Sploty nienawiści (2)
- 07:00 Sploty nienawiści (3)
- 08:00 Sploty nienawiści (4)
- 09:00 Sploty nienawiści (5)
- 10:00 Sploty nienawiści (6)
- 11:00 Teresa (21)
- 12:00 Teresa (22)
- 13:00 Teresa (23)
- 14:00 Teresa (24)
- 15:00 Teresa (25)
- 16:00 Trzy siostry (225)
- 17:00 Trzy siostry (226)
- 18:00 Trzy siostry (227)
- 19:00 Trzy siostry (228)
- 20:00 Trzy siostry (229)
- 21:00 Płomienie pożądania (7)
- 22:00 Płomienie pożądania (8)
- 23:00 Okrutne miasto (45)
- 23:59 Okrutne miasto (46)
- 01:10 Lochy i smoki 3
- 02:55 Agora
- 12:25 Mój dom za twoje pieniądze 2 (26)
- 12:55 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 13:25 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 13:55 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (4)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (5)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? (6)
- 15:55 Nasz idealny dom na wsi - Kanada (1)
- 20:30 Nasz idealny dom na wsi - Kanada (10)
- 21:00 Krzyk 4
- 23:20 Brzydka prawda
- 00:30 Żmijowisko (1)
- 01:30 Żmijowisko (2)
- 02:30 Układ (7)
- 03:30 Układ (8-ost.)
- 04:30 Totalcar (7)
- 05:10 Totalcar (8)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (8)
- 06:35 Flash 7 (17)
- 07:30 Flash 7 (18)
- 08:25 Flash 7 (1)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (12)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (13)
- 11:20 Amatorzy przygód (11)
- 12:20 Amatorzy przygód (12)
- 13:15 Amatorzy przygód (13)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (17)
- 21:00 Lot
- 23:50 Po śladach mordercy
- 01:05 Piękny umysł
- 03:50 Prezentuj broń! (39)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Winnice miłości 2 (97)
- 07:50 Candice Renoir 10 (6)
- 08:55 Candice Renoir 9 (1)
- 10:10 Candice Renoir 9 (2)
- 11:20 Candice Renoir 9 (3)
- 12:35 Candice Renoir 9 (4)
- 13:50 Domek na prerii 8 (6)
- 14:50 Domek na prerii 8 (7)
- 15:55 Domek na prerii 8 (8)
- 16:55 Domek na prerii 8 (9)
- 18:00 Domek na prerii 8 (10)
- 19:05 Carter (1)
- 20:00 Carter (2)
- 21:00 Straszny dom
- 22:50 Recepta na święta
- 01:40 Blitz
- 03:40 Bonanza (Wiara i nadzieja)
- 08:50 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 10:50 Na tropie skarbu
- 13:00 Partner
- 15:35 Dawca pamięci
- 17:40 Rocky
- 20:00 Gra tajemnic
- 22:35 Kickboxer
- 00:35 Zakończenie programu
- 05:10 Bohaterowie
- 06:55 Nico jednorożec
- 11:25 Chłopiec z dżungli
- 14:20 Misja: Niewykonalna
- 15:50 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 17:20 Poza czasem
- 19:20 Proza życia
- 21:00 Sparowani
- 22:35 Cake
- 00:35 Drain Your Nuts for These Stunners
- 01:35 Księga krwi
- 03:15 Prawdziwa legenda
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:50 Tygrysy ze stacji Shagou
- 08:50 Tajemnica pieczęci smoka
- 10:50 Amerykanin
- 12:35 Link do zbrodni
- 14:15 Strefa Q
- 16:10 Czerwone niebo
- 17:55 Autor widmo
- 20:00 Wyspa cienia
- 21:40 FBI: Negocjator
- 23:05 Wielkie oszustwo
- 00:20 Ostatni człowiek na Ziemi
- 01:45 Podążaj na Zachód
- 03:05 Świat
- 04:25 Hotel Bleu
- 04:55 Fabiu
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 07:05 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 08:15 Ambasador w Bernie
- 09:35 Kapitan Fatum
- 10:40 Bajeczka dla przeciętniaków
- 10:55 Moulin Rouge
- 13:00 Zdjęcie
- 13:10 Jeszcze raz
- 14:30 Pieskie życie
- 15:05 Melodia wiatru
- 19:05 Bisho
- 19:30 Powrót trupa
- 20:35 Rodri
- 21:00 Wielki Flamarion
- 22:15 Awaria
- 23:30 Ponad dwie godziny
- 23:45 Serce w niewoli
- 00:15 Tydzień kawalerski
- 01:50 Piraci z Somalii
- 03:45 Zakończenie programu
- 05:05 To nie ze mną 2 (1)
- 05:30 To nie ze mną 2 (2)
- 05:55 To nie ze mną 2 (3)
- 06:20 Camino
- 08:45 Żółwik Sammy 2
- 10:15 Opowieść o Zbawicielu
- 13:10 Projekt Dinozaur
- 16:25 Che. Rewolucja
- 18:35 Joga dla dwojga
- 20:00 W skórze węża
- 22:00 Dynastia Tudorów (7)
- 22:55 Obsesja Eve 2 (6)
- 23:40 Plan B 2 (3)
- 00:10 Czarna niedziela
- 02:05 Odpadł jeden, przyjdzie dwóch
- 12:00 Triumf miłości (99)
- 12:50 Triumf miłości (100)
- 13:40 Triumf miłości (101)
- 14:30 Everest (30)
- 15:00 Everest (31)
- 15:30 Najpiękniejsza brzydula (57)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (58)
- 17:10 Ale lapsus (4)
- 17:20 Nie ma jak show-biznes
- 19:45 Motylek
- 22:35 Na krańcu świata
- 00:50 Sklepik z horrorami
- 02:40 Człowiek, który wiedział za dużo
- 04:25 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Niewolnica Isaura (19)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Olimpiada, część 2
- 14:00 Dziesięć najlepszych (Rekordy box office'u)
- 14:15 Ikony (Elizabeth Taylor)
- 14:30 Moda na sukces 34 (8274)
- 15:05 Cezar i Kleopatra
- 17:25 Pomaluj swój wóz
- 20:30 Konwój
- 22:45 Paco - maszyna śmierci
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Sporty walki: OSS Fighters By Superkombat w Bukareszcie 28.02.2019
- 10:30 UK Wrestling Showdown (21)
- 11:05 UK Wrestling Showdown (22)
- 11:35 UK Wrestling Showdown (23)
- 22:45 Hip Show
- 23:05 Hip Show
- 23:25 Hip Show
- 23:45 Hard Knocks Fighting (10)