Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Pod Mocnym Aniołem
- 02:30 Życzenie śmierci
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Zwierzęta w ruchu
- 14:00 Złoty chłopak (219)
- 14:55 Jaka to melodia? (5182)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (789)
- 16:05 Dziedzictwo (316)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5300)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przelotna wdowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (9/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (300 tysięcy w nowych banknotach)
- 21:35 07 zgłoś się (24 godziny śledztwa)
- 22:45 Ogród
- 23:45 1920 Bitwa Warszawska
- 00:05 Popioły (1/2)
- 02:05 Ślady zbrodni
- 03:35 Szalone przygody Louisa de Funesa (2-ost.)
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:30 Na dobre i na złe (Jeszcze zabiorę cię na tańce)
- 05:30 M jak miłość (1618)
- 06:20 Posypcie głowy popiołem
- 06:55 Rodzinka.pl (Marek do domu)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2987)
- 12:30 Koło fortuny (1580)
- 13:15 Akacjowa 38 (385)
- 14:05 Rodzinka.pl (Ból rozstania)
- 14:35 Na sygnale (Koniec bajki)
- 15:05 M jak miłość (1796)
- 16:00 Koło fortuny (1581)
- 16:35 Familiada (2966)
- 17:15 Zakazany owoc (502-ost.)
- 18:10 Rodzinka.pl (Życie nie jest nudne)
- 18:45 Akacjowa 38 (417)
- 19:35 Barwy szczęścia (2987)
- 20:10 Ślepy traf
- 21:55 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (35)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Krótki film o Mazowszu (Mazowieckie amazonki)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Jak powstała Polska?)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Jarmuż)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Przy pełnych zwycięstwo. Stół i pole bitwy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 01:15 Szklana pułapka 3
- 04:05 Zjedz Kambodżę (4)
- 04:45 Disco Gramy (6247)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (717)
- 16:25 Interwencja (5448)
- 16:40 Gliniarze (Milioner)
- 17:40 Sekrety rodziny (Cichy bohater)
- 18:50 Wydarzenia (717)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (717)
- 19:45 Sport (717)
- 19:55 Pogoda (717)
- 20:05 Jak łyse konie
- 22:50 Pitch Perfect 3
- 04:25 Krejzi patrol (55)
- 04:55 Krejzi patrol (56)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (63)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (276)
- 22:50 Resident Evil: Zaświaty
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (195)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 05:55 Gra muzyka (3)
- 06:55 Dolina Muminków (Noc Buki)
- 07:30 Dolina Muminków (Pokojówka mamy Muminka)
- 07:55 Smerfy (Rozum Klakiera/Szczęśliwa gwiazda Smerfetki)
- 10:00 Bing (Wielkie buty)
- 10:10 Baranek Shaun (13)
- 10:16 Baranek Shaun (Gospodarz w każdej sytuacji)
- 10:20 Baranek Shaun (Nowa czapka Bitzera)
- 10:25 Baranek Shaun (Myszka)
- 10:50 Milo (Dentysta Milo)
- 11:00 Milo (Astronauta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Squash)
- 11:20 Blue 2 (U fryzjera)
- 11:25 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Susza na tarasie pteranodonów/Wielkie zawody w łowieniu ryb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Jak to w małżeństwie)
- 23:00 Ekstrakt
- 00:50 Rekrut 5 (18)
- 01:50 Rekrut: FBI (18)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 03:45 Znaki 2 (3)
- 04:45 Rysa (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (4)
- 07:00 Rekrut 4 (19)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
- 09:50 Rekrut 4 (19)
- 12:45 Rekrut 4 (20)
- 13:40 FBI 3 (14)
- 14:35 FBI 3 (15)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (7)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (8)
- 17:20 Seal Team 5 (1)
- 18:15 Seal Team 5 (2)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (9)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (10)
- 21:05 The Good Doctor 6 (11)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (6)
- 23:10 Seal Team 5 (1)
- 00:05 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (10)
- 02:40 Planeta Ziemia 3 (1)
- 03:30 Życie na pustkowiu 8 (7)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (2)
- 09:40 W okowach mrozu 4 (8)
- 10:35 Życie na pustkowiu 8 (8)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 2 (4)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 3 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 5 (11)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (2)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (2)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (15)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:50 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:15 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:45 Taffy (Czysta karta)
- 01:55 Taffy (Drżąca gorączka)
- 02:00 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 02:05 Taffy (Plamki)
- 02:15 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:35 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:00 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Szefa Kuchni)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 05:45 Taffy (Kichanie)
- 05:50 Taffy (Stróż)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 06:55 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 07:20 Herosi pół na pół (Bitwa ulubieńców/ Mistrzowie ciętej riposty)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 20:20 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 20:25 Taffy (Przyjaciele)
- 20:40 Taffy (Pani Śpiąca)
- 20:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 20:55 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 21:10 Taffy (Cudowna lampa)
- 21:15 Taffy (Piskofobia)
- 21:25 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Czarodziej)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Bez pracy nie ma kołaczy)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (20)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (CenoBijcy / Zakazany kotek)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 00:30 Rewolta
- 02:10 Londyński bulwar
- 03:50 Zakończenie programu
- 05:00 Zdobyć Woodstock
- 07:00 W zawieszeniu
- 08:50 Pochmurne dni
- 10:45 Poza czasem
- 12:45 Spisek
- 14:45 Klub dyskusyjny
- 16:50 Na skrzydłach orłów
- 18:25 Kroczący Grom
- 20:00 Maria Antonina
- 22:00 Bez miłości ani słowa
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 02:00 Lewis 8 (3)
- 02:55 Harry Wild (3)
- 03:35 Milczący świadek 21 (2)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 18 (4)
- 09:50 Lewis 8 (3)
- 10:50 Sanditon 2 (2)
- 14:55 Lewis 8 (3)
- 15:55 Lewis 8 (4)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (1)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 18 (5)
- 00:05 Magia nagości. Dania (3)
- 00:50 Magia nagości (10)
- 01:55 I love kabaret (3)
- 02:55 I love kabaret (7)
- 04:00 I love kabaret (6)
- 05:00 I love kabaret (5)
- 06:00 Gadżet show (5)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (99)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:35 Poranny rogal (Kajra, Sławomir)
- 08:00 Gadżet show (3)
- 08:35 Transporty domów (6)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 10:10 Wojciech Cejrowski. Kura
- 10:50 Historia kultowych marek (13)
- 11:15 Historia kultowych marek (14)
- 11:45 UFO: ujawnić prawdę (4)
- 12:50 UFO: ujawnić prawdę (5)
- 13:55 M.A.S.H. (Zakochany Henry)
- 14:30 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 15:05 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 15:40 M.A.S.H. (Bez zmian)
- 16:20 M.A.S.H. (Kryzys)
- 16:55 M.A.S.H. (Odrobina wywiadu)
- 17:30 M.A.S.H. (Zwariowany generał)
- 18:05 I love kabaret (8)
- 19:05 I love kabaret (3)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (13)
- 23:05 Magia nagości. Hiszpania (3)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:45 Na osi (1088)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:50 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Trucker Club (186)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna (2)
- 12:00 Kontrola graniczna (3)
- 13:00 Kontrola graniczna (4)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 16:00 Kontrola graniczna (5)
- 17:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 11:00 Na osi (1089)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (2)
- 14:00 III Rzesza (Las śmierci)
- 15:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 00:10 Wstydliwe choroby 7 (1)
- 01:15 Nowy wymiar remontu 3 (7)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (7)
- 03:30 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 07:00 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:10 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 07:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:30 Blue 2 (Squash)
- 07:40 Blue 2 (Kalambury)
- 07:50 Blue 2 (Bingo)
- 12:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 12:30 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 12:40 Blue 3 (142)
- 12:50 Blue 3 (143)
- 13:00 Blue 3 (144)
- 13:10 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 13:20 Blue 3 (146)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Słodka rozróba/ Pościg z poślizgiem)
- 16:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 16:30 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 17:00 Blue 2 (Młotkorama)
- 17:10 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 17:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 17:30 Blue 2 (Squash)
- 17:40 Blue 2 (Kalambury)
- 17:50 Blue 2 (Bingo)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Smocze tańce / An Yu i jaskiniowe kamienie)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Moc Piratów: Nocny atak głodu / Moc Piratów: Podróż Złotej Asteroidy)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Szafirowe bliźniaki / Szafirowe bliźniaki, część 2)
- 00:25 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (15)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (16)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Nocny potwór / Sopelek)
- 06:00 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:10 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 06:25 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 06:35 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 06:40 Taffy (Wejście kota)
- 06:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 07:25 Płazowyż 2 (Marcela)
- 07:50 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 12:15 Taffy (Mały potwór)
- 12:25 Taffy (Zły kucyk)
- 12:30 Taffy 2 (Labirynt)
- 12:45 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 12:50 Taffy 2 (Wrobiony)
- 13:00 Taffy 2 (Fotka)
- 13:15 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 (76)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Po pierwsze BHP / Cavendish wyzwolony)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 18:15 Molly i Duch (Mazel Tov, Libby! /Jak być miłym)
- 18:45 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 18:50 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 18:55 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 19:10 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 19:20 Taffy 2 (Walka o medal)
- 19:25 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dla wtajemniczonych)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (53)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (54)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (25)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (26)
- 23:55 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:00 Blue 2 (6)
- 00:10 Blue 2 (4)
- 00:20 Andy dookoła świata (23)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (1)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (15)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 01:05 Piotruś Królik (52)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (46)
- 01:40 Blue (47)
- 01:50 Blue 2 (7)
- 02:00 Blue (48)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 02:20 Blue (45)
- 02:25 Tosia i Tymek (33)
- 02:40 Kręciołki (96)
- 02:50 Teletubisie (40)
- 03:05 Blue 2 (6)
- 03:10 Blue 2 (34)
- 03:20 JoJo i Babcia (14)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (3)
- 03:45 Tosia i Tymek (1)
- 03:55 Tosia i Tymek (2)
- 04:10 Blue (5)
- 04:15 Blue (6)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 04:35 Blue 2 (27)
- 04:45 Blue 2 (28)
- 04:50 Blue 2 (29)
- 05:00 Blue 2 (30)
- 05:05 Superpyra (13)
- 05:15 Kolorklocki (28)
- 05:20 Hej, Duggee! (52)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (1)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (17)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 W Papierowej Krainie (19)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (11)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (13)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 06:55 Blue 2 (21)
- 07:05 Blue (11)
- 07:15 Blue (19)
- 07:20 Blue 2 (4)
- 07:30 Blue 2 (5)
- 07:40 Blue 2 (30)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (13)
- 08:05 Matklocki 2 (1)
- 08:10 Blue 2 (33)
- 08:20 Blue 2 (34)
- 08:30 Blue 2 (26)
- 08:35 Psi Oddział (7)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (27)
- 09:05 W Papierowej Krainie (2)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (29)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (30)
- 09:45 Teletubisie (35)
- 10:00 Kręciołki (77)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 10:25 Blue (13)
- 10:35 Blue 2 (13)
- 10:45 Matklocki (23)
- 10:50 Yakka Dee (3)
- 11:00 Piotruś Królik (52)
- 11:15 W Papierowej Krainie (38)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (18)
- 11:50 Superpyra (40)
- 12:00 Blue (31)
- 12:10 Blue 2 (39)
- 12:15 Blue 2 (7)
- 12:25 Blue 2 (11)
- 12:35 Blue 2 (4)
- 12:45 Andy dookoła świata (23)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (15)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 13:30 Piotruś Królik (52)
- 13:45 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (46)
- 14:05 Blue (47)
- 14:15 Blue (48)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 14:35 Blue (45)
- 14:45 Tosia i Tymek (33)
- 15:00 Piotruś Królik (53)
- 15:15 W Papierowej Krainie (39)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (19)
- 15:50 Superpyra (41)
- 16:00 Blue (32)
- 16:10 Blue 2 (40)
- 16:15 Blue 2 (8)
- 16:25 Blue 2 (9)
- 16:35 Blue 2 (5)
- 16:45 Andy dookoła świata (24)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (16)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 17:30 Piotruś Królik (53)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (49)
- 18:10 Blue (50)
- 18:15 Blue (51)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 18:40 Blue (46)
- 18:50 Tosia i Tymek (34)
- 19:00 Kręciołki (97)
- 19:15 Teletubisie (41)
- 19:30 Blue 2 (35)
- 19:35 Blue 2 (36)
- 19:45 JoJo i Babcia (15)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (4)
- 20:15 Tosia i Tymek (3)
- 20:30 Tosia i Tymek (4)
- 20:40 Blue (7)
- 20:50 Blue (8)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 21:15 Blue 2 (31)
- 21:20 Blue 2 (32)
- 21:30 Blue 2 (33)
- 21:40 Blue 2 (34)
- 21:50 Superpyra (14)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (3)
- 22:10 Kolorklocki (29)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (18)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik (53)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (19)
- 23:35 Superpyra (41)
- 23:45 Blue (32)
- 23:55 Blue 2 (40)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:20 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:30 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:40 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:05 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:30 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:35 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:45 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:55 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:05 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:20 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 17:25 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 18:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 23:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 00:01 Towarzysze zabawy
- 00:04 Świat elfów
- 00:07 Opowieści warzywne
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:12 Wakacje
- 00:14 Jaki jest twój zawód ?
- 00:17 Świat elfów
- 00:20 Świat podwodny
- 00:22 Wakacje
- 00:25 Wstawaj!
- 00:27 Kolorowa magia
- 00:30 Zwierzęta
- 00:32 Sunville
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Sunville
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Wakacje
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Teraz się bawimy
- 00:57 Wakacje
- 00:59 Opowieści warzywne
- 01:01 Świat podwodny
- 01:05 Świat elfów
- 01:08 Łazienka
- 01:11 Galaktyczni turyści
- 01:13 Rodzina bobrów
- 01:16 Safari
- 01:19 Mini opowiadania
- 01:22 Świat zwierząt
- 01:27 Przygody w przestrzeni
- 01:30 Puffy i Tubby
- 01:33 Świat podwodny
- 01:35 Świat elfów
- 01:39 Puffy i Tubby
- 01:42 Morskie przygody
- 01:44 Urocze miejsca
- 01:46 Opowieści warzywne
- 01:49 Sunville
- 01:51 Teraz się bawimy
- 01:53 Rodzina bobrów
- 01:57 Miejskie życie
- 01:59 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:02 Sunville
- 02:05 Pojazdy
- 02:09 Jaki jest twój zawód ?
- 02:11 Posłuchaj tego
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Safari
- 02:20 Jaki jest twój zawód ?
- 02:23 Panni i Fanni
- 02:26 Urocze miejsca
- 02:29 Miejskie życie
- 02:31 Puffy i Tubby
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:38 Jaki jest twój zawód ?
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Safari
- 02:46 Miyu i Litto
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Puffy i Tubby
- 02:57 Posłuchaj tego
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Grupy
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:08 Sunville
- 03:11 Mini opowiadania
- 03:14 Jaki jest twój zawód ?
- 03:16 Świat zwierząt
- 03:20 Ding Dang Dong
- 03:23 Świat zwierząt
- 03:26 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Urocze miejsca
- 03:33 Świat elfów
- 03:36 Posłuchaj tego
- 03:38 Opowieści warzywne
- 03:40 Ding Dang Dong
- 03:43 Świat zwierząt
- 03:45 Taniec
- 03:48 Ding Dang Dong
- 03:51 Jak podróżujemy
- 03:53 Urocze miejsca
- 03:57 Rodzina bobrów
- 04:00 Opowieści warzywne
- 04:03 Urocze miejsca
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:10 Urocze miejsca
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Teraz się bawimy
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Świat podwodny
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:29 Sunville
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Świat podwodny
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Towarzysze zabawy
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:15 Opowieści warzywne
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:20 Grupy
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:26 Opowieści warzywne
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:32 Muzeum
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Grupy
- 05:40 Posłuchaj tego
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:45 Muzeum
- 05:48 Urocze miejsca
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Przygody w przestrzeni
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:59 Miyu i Litto
- 06:02 Kolorowa magia
- 06:05 Urocze miejsca
- 06:08 Posłuchaj tego
- 06:13 Sunville
- 06:15 Panni i Fanni
- 06:19 Mimo & Bobo PLUS
- 06:23 Uczymy się
- 06:25 Małe, ale pracowite
- 06:27 Restauracja
- 06:31 Hop-hop
- 06:33 Mały Didy
- 06:35 Sippi Sappi
- 06:38 Sunville
- 06:40 Łazienka
- 06:43 Posłuchaj tego
- 06:46 Zwierzęta
- 06:48 Opowieści warzywne
- 06:51 Mimo & Bobo PLUS
- 06:55 Skoczkowie Planet
- 06:59 Dotty i Kitty
- 07:03 Przygody kaczki
- 07:06 Zwierzęta
- 07:08 Pojazdy
- 07:11 Safari
- 07:13 Pojazdy
- 07:15 Morskie przygody
- 07:18 Mini opowiadania
- 07:21 Raul
- 07:24 Sippi Sappi
- 07:26 Albert tłumaczy
- 07:29 Zack i Ziggy
- 07:32 Mimo i Bobo
- 07:35 Mimo & Bobo PLUS
- 07:39 Przygody kaczki
- 07:41 Sport, sport, sport
- 07:45 Jaki jest twój zawód ?
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:51 Ding Dang Dong
- 07:53 Świat zwierząt
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Hubbi się tym zajmie
- 08:00 Zabawa w chowanego
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Margo i Felix
- 08:06 Raul
- 08:09 Taniec
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:16 Wstawaj!
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Wstawaj!
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Elfy przyrody
- 08:27 Mimo i Bobo
- 08:30 Kolorowa Klara
- 08:32 Zack i Ziggy
- 08:35 Afryka
- 08:37 Sippi Sappi
- 08:40 Dinoland
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:51 Muzeum
- 08:54 Kolorowe koło
- 08:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:00 Sippi Sappi
- 09:02 Margo i Felix
- 09:05 Małe melodie
- 09:07 Uczymy się
- 09:10 Grupy
- 09:13 Posłuchaj tego
- 09:15 Muzeum
- 09:18 Urocze miejsca
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:22 Kolorowe koło
- 09:26 Toobys
- 09:29 Zack i Ziggy
- 09:32 Sippi Sappi
- 09:34 Margo i Felix
- 09:37 Małe melodie
- 09:39 Kształcików
- 09:41 Dźwięki wokół nas
- 09:43 Kształcików
- 09:44 Uczymy się
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Pixie 2
- 09:50 Kolorowa Klara
- 09:52 Co rośnie na drzewie?
- 09:53 Kształcików
- 09:55 Wesoła łąka
- 09:58 Sippi Sappi
- 10:00 Wesołe królestwo
- 10:03 Mimo i Bobo
- 10:06 Monika i Rudi 2
- 10:09 Słodki dom
- 10:10 Lola i Liczby
- 10:13 Monika i Rudi 2
- 10:16 DuckSchool
- 10:19 Monika i Rudi 2
- 10:22 Albert tłumaczy
- 10:27 Toobys
- 10:30 Mimo i Bobo
- 10:32 Brygada ogniowa
- 10:35 Wesołe królestwo
- 10:38 Drużyna lalek
- 10:40 Toby McFly
- 10:43 Toobys
- 10:46 Zabawa w chowanego
- 10:49 Tempo Giusto
- 10:51 Brygada ogniowa
- 10:53 Elfy przyrody
- 10:55 DuckSchool
- 10:57 Dźwięki wokół nas
- 10:59 Kolorowa Klara
- 11:01 Hop-hop
- 11:03 Fin i Fianna
- 11:06 Przygody kaczki
- 11:08 Hiphopowy kaktus
- 11:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:13 Toobys
- 11:16 Hiphopowy kaktus
- 11:18 Margo i Felix
- 11:21 ABC - duckBC
- 11:24 Afryka
- 11:26 Mały Didy
- 11:28 Toby McFly
- 11:32 Sztuka Leona
- 11:34 Wesoła łąka
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Toby McFly
- 11:42 Mały Didy
- 11:45 Raul
- 11:48 Połączony świat
- 11:51 Hubbi i jego koledzy
- 11:54 Afryka
- 11:56 Skoczkowie Planet
- 12:00 Hubbi się tym zajmie
- 12:04 Przygody kaczki
- 12:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:08 Restauracja
- 12:11 Świat Mimo
- 12:14 Zoo
- 12:18 Świat Mimo
- 12:20 Świat zabawek
- 12:22 Połączony świat
- 12:25 Afryka
- 12:28 Drużyna lalek
- 12:31 Sztuka Leona
- 12:34 Świat zabawek
- 12:37 Hubbi i jego koledzy
- 12:39 Uczymy się
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Drużyna lalek
- 12:46 Mimo i Bobo
- 12:48 Dinoland
- 12:51 Dinozaur Milo
- 12:55 Mały Didy
- 12:57 Zastęp strażaków
- 13:00 Skoczkowie Planet
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:07 Dinoland
- 13:09 Afryka
- 13:12 Wesołe królestwo
- 13:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:18 Dinozaur Milo
- 13:22 Skoczkowie Planet
- 13:26 Świat zabawek
- 13:31 Przygody kaczki
- 13:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:40 Przygody kaczki
- 13:42 Fin i Fianna
- 13:45 Uczymy się
- 13:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Co rośnie na drzewie?
- 13:52 Sippi Sappi
- 13:54 Dotty i Kitty
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:02 Kształcików
- 14:04 Dźwięki wokół nas
- 14:06 Słodki dom
- 14:07 ABC - duckBC
- 14:10 Kształcików
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Tempo Giusto
- 14:15 Historie Henryka
- 14:17 Sippi Sappi
- 14:20 Fin i Fianna
- 14:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:26 Dotty i Kitty
- 14:30 Wesoła łąka
- 14:33 ABC - duckBC
- 14:36 Kształcików
- 14:38 Mimo i Bobo
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Afryka
- 14:44 Mały Didy
- 14:47 Świat Mimo
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 Świat Mimo
- 14:56 Mały Didy
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:01 Afryka
- 15:03 Risto Gusto
- 15:06 Historie Henryka
- 15:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:11 Hubbi i jego koledzy
- 15:13 Zack i Ziggy
- 15:16 Elfy przyrody
- 15:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:20 Elfy przyrody
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:25 Mimo & Bobo PLUS
- 15:29 Dźwięki wokół nas
- 15:31 Mimo & Bobo PLUS
- 15:35 Lola i Liczby
- 15:37 Wstawaj!
- 15:40 Przygody kaczki
- 15:42 Zabawa w chowanego
- 15:44 Drużyna lalek
- 15:46 Zack i Ziggy
- 15:49 Lola i Liczby
- 15:51 Toobys
- 15:54 Risto Gusto
- 15:57 Toobys
- 16:00 Sippi Sappi
- 16:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:05 Brygada ogniowa
- 16:08 Elfy przyrody
- 16:09 Fin i Fianna
- 16:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:17 Historie Henryka
- 16:19 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Toobys
- 16:23 Uczymy się
- 16:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:29 Co rośnie na drzewie?
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:32 Restauracja
- 16:35 Cubie
- 16:38 Toobys
- 16:39 Mimo i Bobo
- 16:43 DuckSchool
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 DuckSchool
- 16:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:54 Afryka
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:01 Raul
- 17:04 Zabawa w chowanego
- 17:07 Tempo Giusto
- 17:09 Afryka
- 17:11 Tempo Giusto
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Lola i Liczby
- 17:17 Hop-hop
- 17:19 Raul
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:24 Raul
- 17:27 Lola i Liczby
- 17:30 Mimo i Bobo
- 17:33 Zabawa w chowanego
- 17:36 Raul
- 17:38 Hop-hop
- 17:41 Afryka
- 17:43 Hop-hop
- 17:46 Słodki dom
- 17:47 Uczymy się
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:53 ABC - duckBC
- 17:56 DuckSchool
- 17:58 ABC - duckBC
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Tempo Giusto
- 18:05 Albert tłumaczy
- 18:08 Mimo i Bobo
- 18:10 Fin i Fianna
- 18:13 Elfy przyrody
- 18:14 Pixie 2
- 18:15 Słodki dom
- 18:17 Lola i Liczby
- 18:19 DuckSchool
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:25 Mimo i Bobo
- 18:27 DuckSchool
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:32 Lola i Liczby
- 18:34 Pixie 2
- 18:35 Monika i Rudi
- 18:38 DuckSchool
- 18:40 Małe melodie
- 18:42 Uczymy się
- 18:44 Zabawa w chowanego
- 18:47 Hop-hop
- 18:49 Cubie
- 18:51 Margo i Felix
- 18:54 Afryka
- 18:56 Dobranoc!
- 18:58 Pociąg
- 19:01 Dźwięki wokół nas
- 19:03 Mały Didy
- 19:05 Afryka
- 19:07 Hiphopowy kaktus
- 19:10 Fin i Fianna
- 19:13 Afryka
- 19:15 Raul
- 19:18 Toobys
- 19:20 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:23 Kaczka i Puszek
- 19:25 Dotty i Kitty
- 19:28 Mały Didy
- 19:30 Raul
- 19:33 Elfy przyrody
- 19:34 Dobranoc!
- 19:36 Hiphopowy kaktus
- 19:39 Lola i Liczby
- 19:42 Toobys
- 19:44 Dinoland
- 19:46 Tempo Giusto
- 19:49 Zoo
- 19:52 Przygody kaczki
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Drużyna lalek na ratunek
- 20:00 Pociąg
- 20:02 Historie Henryka
- 20:04 Zoo
- 20:07 Zoo
- 20:10 Drużyna lalek na ratunek
- 20:12 Mimo i Bobo
- 20:15 Lola i Liczby
- 20:17 Zabawa w chowanego
- 20:19 Hubbi i jego koledzy
- 20:22 Elfy przyrody
- 20:23 Hubbi i jego koledzy
- 20:26 Sippi Sappi
- 20:29 Mimo i Bobo
- 20:32 Pociąg
- 20:34 Hiphopowy kaktus
- 20:37 Uczymy się
- 20:40 Lola i Liczby
- 20:43 Afryka
- 20:46 Dźwięki wokół nas
- 20:48 Hop-hop
- 20:51 Co rośnie na drzewie?
- 20:52 Mały Didy
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:57 Mały Didy
- 20:59 Afryka
- 21:02 Restauracja
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Świat Mimo
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Wakacje
- 21:25 Cubie
- 21:27 Dotty i Kitty
- 21:31 Raul
- 21:33 Świat Mimo
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Dinozaur Milo
- 21:58 Wesołe królestwo
- 22:01 Hubbi i jego koledzy
- 22:03 Małe, ale pracowite
- 22:06 Fin i Fianna
- 22:09 Pociąg
- 22:11 Mimo i Bobo
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Pojazdy
- 22:19 Urocze miejsca
- 22:21 Towarzysze zabawy
- 22:25 Świat elfów
- 22:28 Brygada ogniowa
- 22:30 Hiphopowy kaktus
- 22:33 Zastęp strażaków
- 22:35 Skoczkowie Planet
- 22:39 Brygada ogniowa
- 22:42 Świat elfów
- 22:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:47 Towarzysze zabawy
- 22:51 Miejskie życie
- 22:53 Safari
- 22:56 Pixie 2
- 22:57 Zabawa w chowanego
- 23:00 Fin i Fianna
- 23:03 Słodki dom
- 23:04 Lola i Liczby
- 23:07 Fin i Fianna
- 23:10 Kolorowa Klara
- 23:13 Muzeum
- 23:15 Posłuchaj tego
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:25 Puffy i Tubby
- 23:29 Dotty i Kitty
- 23:33 Toobys
- 23:35 Słodki dom
- 23:37 Monika i Rudi
- 23:39 Mimo i Bobo
- 23:43 Kącik naukowy
- 23:46 Muzeum
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Javier Irureta
- 07:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 16:55 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 17:35 La Manita
- 18:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 18:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 La Manita
- 10:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 11:00 Javier Irureta
- 11:40 La Manita
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 La Manita
- 15:30 La Manita
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 01:00 X Games - Minneapolis (3)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (5)
- 03:00 Rumble & Hum (9)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 09:00 Fighting Fit (7)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (28)
- 11:00 Rumble & Hum (2)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (4)
- 13:00 X Games - Minneapolis (4)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (18)
- 16:00 WWE - Main Event (16)
- 17:00 WWE SmackDown (31)
- 18:00 WWE SmackDown (32)
- 19:00 WWE - Money In The Bank (1)
- 00:40 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:30 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:00 Trucker Club (186)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 09:00 Celnicy 2 (3)
- 09:30 Celnicy 2 (4)
- 10:00 Celnicy 2 (5)
- 10:35 Celnicy 2 (6)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (12)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (13)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:20 Remont na 5+ (6)
- 15:45 Remont na 5+ (7)
- 16:05 Celnicy 2 (7)
- 16:35 Celnicy 2 (8)
- 17:05 Celnicy 2 (9)
- 17:35 Celnicy 2 (10)
- 08:10 Cuda inżynierii 5 (2)
- 09:15 Top Gear 13 (6)
- 10:25 Top Gear 31 (4)
- 11:45 Gaz do dechy (3)
- 12:50 Top Gear 21 (7)
- 16:15 Top Gear: Ambitne porażki (3)
- 17:20 Top Gear 13 (6)
- 18:30 Narodziny miliarderów (4)
- 19:35 Top Gear 24 (1)
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (5)
- 02:10 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:55 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:40 Remont na 5+ (5)
- 08:05 Dzika kuchnia (1)
- 08:35 Dzika kuchnia (2)
- 09:05 Dzika kuchnia (3)
- 09:40 Dzika kuchnia (4)
- 10:10 Przepis na remont 2 (13)
- 10:35 Przepis na remont 2 (14)
- 11:05 Przepis na remont 2 (15)
- 11:35 Przepis na remont 2 (16)
- 15:00 Przepis na remont 2 (17)
- 15:30 Przepis na remont 2 (18)
- 16:00 Przepis na remont 2 (19)
- 16:30 Przepis na remont 2 (20)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (20)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o głos)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (15)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Cukier)
- 17:40 Łowcy smaków (13)
- 18:20 Happy i Zen (13)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (5)
- 20:55 Upiększeni w raju (1)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 22:55 Dr Miami (9)
- 23:20 Dr Miami (10)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (5)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Urodzinowy szmugler)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:55 Bajer z Bel-Air (Świąteczne dekoracje)
- 02:25 Bajer z Bel-Air (Talizman)
- 02:55 Bajer z Bel-Air (Czarna historia)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda (Popatrz sobie, ale nie dotykaj)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda (Frank, dziennikarz)
- 22:00 Ja, ty i on
- 00:25 Między ustami a brzegiem pucharu
- 02:50 Dwa księżyce
- 05:40 Pilotka
- 06:05 Polowanie na Hitlera (8)
- 06:55 Polowanie na Hitlera (9)
- 07:50 Premiera: Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:45 Kabaretowy rejs (142)
- 09:40 Kabaretowy rejs (145)
- 10:35 Och! Kabaret (2)
- 11:35 Panny i wdowy
- 14:35 Wracając do Marka
- 15:40 Hania
- 20:00 Kapitan
- 22:25 Kroll
- 00:15 Dwa oblicza zemsty
- 03:05 Bez prawa do życia
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:25 Zameldowani (13)
- 07:55 Zameldowani 2 (1)
- 08:25 Zameldowani 2 (2)
- 08:55 Zameldowani 2 (3)
- 09:25 Zameldowani 2 (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (28)
- 11:25 Bonanza (29)
- 16:40 Bonanza (3)
- 17:50 Bez prawa do życia
- 18:45 Gdańsk 1939
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Szarada
- 04:30 Bulionerzy (Zmiana klimatu)
- 05:05 Bulionerzy (Menago)
- 05:30 Bulionerzy (Brzemię oglądalności)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (13)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (14)
- 08:55 Kojak (12)
- 16:00 Kojak (13)
- 17:00 Premiera: Kojak (Jeszcze zdążysz umrzeć)
- 20:00 Cop Land
- 22:05 Bez przedawnienia
- 00:00 Trzy siostry (226)
- 01:00 Dzika miłość (106)
- 02:00 Teresa (22)
- 03:00 Okrutne miasto (46)
- 04:00 Przypieczętowany los (98)
- 05:00 Sploty nienawiści (3)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 07:00 Trzy siostry (226)
- 08:00 Dzika miłość (106)
- 09:00 Teresa (22)
- 10:00 Okrutne miasto (46)
- 11:00 Przypieczętowany los (98)
- 12:00 Sploty nienawiści (3)
- 13:00 Dzika miłość (106)
- 14:00 Trzy siostry (226)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 17:00 Trzy siostry (227)
- 18:00 Dzika miłość (107)
- 19:00 Teresa (23)
- 20:00 Okrutne miasto (47)
- 21:00 Przypieczętowany los (99)
- 22:00 Sploty nienawiści (4)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 00:00 Znaki (3)
- 01:00 Znaki (4)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (8)
- 04:00 Znaki (4)
- 05:00 Znaki 2 (8)
- 06:00 Totalcar 7 (9)
- 06:35 Prezentuj broń! (40)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 08:40 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 09:50 Najdroższy rejs świata (4)
- 00:40 Resident Evil: Retrybucja
- 02:35 Prezentuj broń! (57)
- 03:40 Prezentuj broń! (58)
- 04:45 Prezentuj broń! (59)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (5)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (18)
- 08:55 Drużyna A 2 (4)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (5)
- 11:55 Drużyna A 2 (4)
- 14:55 Drużyna A 2 (5)
- 20:00 Nocny lot
- 21:45 Ryzykowny układ
- 23:30 Projekt Monster
- 00:35 Winnice miłości 2 (80)
- 01:50 Prezentuj broń! (11)
- 02:50 Prezentuj broń! (12)
- 03:50 Prezentuj broń! (13)
- 04:55 Prezentuj broń! (14)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (80)
- 07:25 Candice Renoir 10 (3)
- 08:30 Candice Renoir 10 (4)
- 09:45 Domek na prerii 8 (3)
- 10:50 Domek na prerii 8 (4)
- 11:55 Cztery siostry (37)
- 13:15 Winnice miłości 2 (80)
- 14:20 Candice Renoir 10 (5)
- 15:30 Candice Renoir 10 (6)
- 16:40 Domek na prerii 8 (5)
- 17:45 Domek na prerii 8 (6)
- 21:00 Miłość i inne używki
- 23:20 Cztery siostry (38)
- 00:05 Joker
- 02:05 Powrót laleczki Chucky
- 03:55 Bonanza (Dzień sądu)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 13:55 Meteor kontra Ziemia
- 20:00 Operacja Goliat
- 22:45 Psy
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:25 Świątynia koszykówki
- 07:00 Maszynista
- 08:35 Łowcy przygód
- 10:00 Książę i ja: Królewskie wesele
- 11:35 Stracone marzenia
- 13:25 Romans (jak) z powieści
- 14:55 Guido Superbohater
- 16:20 Letnie wino
- 17:50 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 21:00 Misja: Niewykonalna
- 22:30 Rzeź
- 23:50 Zakończenie programu
- 00:25 Jedyne wyjście
- 02:20 Zakładnik z wyboru
- 03:55 Zakończenie programu
- 06:15 Czarownik i biały wąż
- 07:50 Czarny motyl
- 09:20 Wrobieni
- 10:50 Trzy kule
- 12:20 Niezawodny plan
- 13:55 Na ratunek
- 15:25 Król wojowników
- 16:55 Wyspa piratów
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Prawdziwa legenda
- 21:55 Supercon
- 23:35 Śmiertelne odliczanie
- 00:15 Kto zabił pluszowego misia
- 01:45 Namacalni
- 01:55 Wiadro krwi
- 03:00 Pieskie życie
- 03:35 Miłość to za mało
- 04:55 Charlie żołnierzem
- 06:00 Rozkosznie niebezpieczna
- 07:30 Edith
- 07:45 Laleczka
- 09:05 Bella vista
- 10:25 Dryfowanie
- 10:40 Monopol na głupotę
- 11:00 Velo Mysterium
- 11:10 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 12:20 Sprzątaczka
- 12:35 Na brzegu
- 13:55 Moulin Rouge
- 16:00 Matka
- 17:35 Cenny czas
- 19:05 Zbiór
- 20:20 Woda
- 20:35 Titus i Mirabella
- 21:00 Worek mąki
- 22:30 Trumna doktora Blooda
- 00:50 Zawsze chciałem być gangsterem
- 02:40 Leonardo (1)
- 03:35 Słodka zemsta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:35 Paryż 36
- 07:35 To nie ze mną 2 (1)
- 08:00 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 09:55 Rodzina Steedów
- 11:45 Poczuj rytm
- 16:25 Czekając na Anyę
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Houdini i Doyle (2)
- 20:45 Dynastia Tudorów (6)
- 21:40 Wkłucie
- 23:20 Piraci z Somalii
- 01:15 Lody na patyku 2
- 03:10 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 04:40 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:15 Skazaniec - Buster Keaton
- 05:50 Ale lapsus (7)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Olga Bończyk)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Sigourney Weaver, Tom Hanks, Natalie Portman, David Bowie, Arnold Schwarzenegger)
- 07:15 FilmoNewsy (37)
- 07:40 Gość Red Carpet TV (26)
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (51)
- 09:50 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:00 Klik News (52)
- 10:20 Burza (82)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (83)
- 12:00 Klik News (51)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8588)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8589)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (38)
- 13:55 Muzyczny express (139)
- 16:10 Willy agent (25)
- 16:25 Klik News (51)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (46)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (77)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8589)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8590)
- 21:20 Easy Rider
- 23:05 Pasażer w deszczu
- 01:10 Cannes 2024 (10)
- 01:20 Tron we krwi
- 03:40 Dom na przeklętym wzgórzu
- 05:10 Miłosne gniazdko
- 05:55 Cannes 2024 (Ceremonia zamknięcia)
- 06:00 Niewolnica Isaura (15)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Know Your Enemy - Japan
- 14:05 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:35 Burza (93)
- 15:25 Pierwsza dama (91)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (95)
- 17:05 Karetka (2)
- 18:20 Triumf miłości (95)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (15)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8279)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8280)
- 21:25 Lata 90. (3)
- 23:00 U wrót śmierci
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Seszele
- 04:05 Hip Show
- 04:25 Hip Show
- 04:45 Hip Show
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Kick-boxing: King of Kings - Summer Special Edition 02.08.2020 - część 2
- 04:00 Kakao z Esmeraldas
- 05:00 Butan - w poszukiwaniu szczęścia
- 06:00 Gdzie jest Sułtan?
- 07:00 Czarna mamba - pocałunek śmierci
- 08:00 Lodołamacze arktyczne
- 08:55 Skarby Salomona
- 09:45 Dzika Brytania z Rayem Mearsem (1)
- 16:00 Boteti - powracająca rzeka
- 17:00 Tajemnica ciemnej materii
- 20:00 Zenit (7)
- 20:30 Zenit (8)
- 21:00 Nepalscy żołnierze z Korony Himalajów
- 22:00 Tajemnica ginących pszczół
- 23:30 Nowa granica (2)
- 00:30 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 11)
- 01:05 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 3)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 57)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 58)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 6)
- 03:35 Robot Wars 3 (6)
- 08:20 VR Day (2)
- 08:30 TVGry (395)
- 08:50 Stream Nation (The Artful Escape, część 4)
- 09:20 Let's Replay (Crossout, część 3)
- 09:40 TVGry (396)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 55 Najlepszych Polskich Przebojów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (6)
- 01:40 City grammar (9)
- 01:50 City grammar (11)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (14)
- 04:20 English united (15)
- 04:30 3ways2 (17)
- 04:40 English in focus (53)
- 05:00 Art land (19)
- 05:05 Art land (20)
- 05:10 Crafty hands 2 (10)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (10)
- 05:40 Words to grow (19)
- 05:45 Words to grow (20)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (4)
- 06:15 Yummy for mummy (6)
- 06:25 Kids in action (7)
- 06:30 Kids in action (8)
- 06:35 Alfred & wilfred (1)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (2)
- 07:00 Simple phrases (4)
- 07:10 Life around (4)
- 07:15 Life around (38)
- 07:20 Life around (47)
- 07:25 Grammar wise (9)
- 07:50 Basic lexis (4)
- 07:55 Basic lexis (5)
- 08:00 Mojo morning (15)
- 08:15 All about (43)
- 08:20 All about (44)
- 08:25 All about (45)
- 08:30 Here and there (29)
- 08:40 Here and there (30)
- 08:50 Euronews. smart regions (15)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (5)
- 09:20 Let's talk (5)
- 09:35 English in focus (15)
- 09:45 English 911 2 (30)
- 09:50 English 911 2 (31)
- 09:55 English 911 2 (34)
- 10:00 Perfect english (31)
- 10:05 Perfect english (32)
- 10:10 English in focus (32)
- 10:20 Let's read right (16)
- 10:25 Basic lexis (49)
- 10:35 Basic lexis (50)
- 10:45 Basic lexis (51)
- 10:55 Step by step 2 (17)
- 11:00 Art land (19)
- 11:05 Art land (20)
- 11:10 Crafty hands 2 (10)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (10)
- 11:40 Words to grow (19)
- 11:45 Words to grow (20)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (4)
- 12:15 Yummy for mummy (6)
- 12:25 Kids in action (7)
- 12:30 Kids in action (8)
- 12:35 Alfred & wilfred (1)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (2)
- 13:00 Mojo morning (17)
- 13:15 Easy talk (30)
- 13:20 All about (46)
- 13:25 All about (47)
- 13:30 All about (48)
- 13:35 Here and there (31)
- 13:45 Here and there (32)
- 13:55 Euronews. smart regions (16)
- 14:00 English united (16)
- 14:05 English united (17)
- 14:20 3ways2 (18)
- 14:30 English in focus (54)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (20)
- 15:20 Keep fit (21)
- 15:30 What did they say (70)
- 15:35 What did they say (71)
- 15:40 What did they say (72)
- 15:45 What did they say (63)
- 16:00 Grammar wise (12)
- 16:25 English is the key (4)
- 16:35 English is the key (5)
- 16:45 English is the key (6)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Basic lexis (49)
- 18:40 Basic lexis (50)
- 18:50 Basic lexis (51)
- 19:00 Simple phrases (4)
- 19:10 Life around (4)
- 19:15 Life around (38)
- 19:20 Life around (47)
- 19:25 Grammar wise (9)
- 19:50 Basic lexis (4)
- 19:55 Basic lexis (5)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (5)
- 20:20 Let's talk (5)
- 20:35 English in focus (15)
- 20:45 English 911 2 (30)
- 20:50 English 911 2 (31)
- 20:55 English 911 2 (34)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (20)
- 23:30 Keep fit (21)
- 23:40 What did they say (70)
- 23:45 What did they say (71)
- 23:50 What did they say (72)
- 23:55 What did they say (63)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Reporters
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 People And Profit
- 11:22 You Are Here
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 France In Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Access Asia
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 Le journal
- 02:57 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Billet retour
- 03:30 Le journal
- 03:40 L'instant mobile
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Actuelles
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:10 Face a face
- 18:30 Le journal
- 18:40 Reporters France 24
- 18:52 L'instant mobile
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Face a face
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 18:05 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (11/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Jelenie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 lipca)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (18 lipca)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:24 Warto tam być
- 08:27 Panorama litewska
- 08:34 Przegląd ukraiński
- 08:48 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (1)
- 09:43 Walizka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Sukkot: Co jadano w szałasach?)
- 17:26 Kamperem po południu
- 17:41 Abecadło astronomii (Jowisz)
- 17:51 Kierunek Paryż
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Sztuka i dom)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Maryja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (4/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pallotyni z Karczówki)
- 19:30 Moda na język polski (Fotografia)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)