Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:00 Skazany na bluesa
- 03:50 Obietnica (2/6)
- 14:00 Złoty chłopak (226)
- 14:55 Jaka to melodia? (5191)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (796)
- 16:05 Dziedzictwo (323)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5309)
- 00:00 Krucjata. Prawo serii (8/13)
- 01:00 Morderstwa w Granville
- 02:50 Popioły (2-ost.)
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1625)
- 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się (Dominik Breksa)
- 06:55 Rodzinka.pl (Żuraw i czapla)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1596)
- 13:15 Akacjowa 38 (392)
- 14:05 Va banque (755)
- 14:35 Na sygnale (Kto następny?)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (10)
- 16:00 Koło fortuny (1597)
- 16:35 Familiada (2977)
- 17:15 Miłość i nadzieja (7)
- 18:10 Va banque (756)
- 18:45 Akacjowa 38 (425)
- 19:35 Barwy szczęścia (2994)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Francuski pocałunek
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kazimierz od niedźwiedzi)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (294)
- 02:05 Dzikie pszczoły (39)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1293)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Głębia szczęścia)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt 2 (Wędrówki)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Czarnogłówka)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 13. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą (4)
- 14:00 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - willa Żabińskich)
- 14:10 Dlaczego krowa... (Miś)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Coś musi się stać)
- 15:50 Przepis dnia (71)
- 16:00 Na sygnale (Takie życie)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Marcin Troński)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:48 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Poparzenia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (7)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (71)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (531)
- 23:40 Wodecki Festiwal - przeboje tamtych lat (2)
- 01:05 To tylko seks
- 03:35 Nasz nowy dom (240)
- 04:40 Disco Gramy (6255)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (726)
- 16:25 Interwencja (5455)
- 16:40 Gliniarze (Nocny rajd)
- 17:40 Sekrety rodziny (372)
- 18:50 Wydarzenia (726)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (726)
- 19:45 Sport (726)
- 19:55 Pogoda (726)
- 20:00 Narzeczony na niby
- 22:20 Kontakt
- 01:20 Love Island. Wyspa miłości (168)
- 02:20 STOP Drogówka (335)
- 03:25 Disco Polo Life (2374)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (783)
- 23:00 Szczęki
- 12:00 Zbuntowany anioł (257)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (54)
- 20:00 Commando: Ostatnia misja
- 21:55 Zemsta Sokoła
- 23:55 Najdłuższa noc
- 10:00 Bing (Brzęczące buciki)
- 10:10 Baranek Shaun (6)
- 10:12 Baranek Shaun (Wojna)
- 10:20 Baranek Shaun (Shirley na kółkach)
- 10:25 Baranek Shaun (Lis w owczej skórze)
- 10:50 Milo (Weterynarz Milo)
- 11:00 Milo (Sprzątacz Milo)
- 11:10 Blue 2 (Helikopter)
- 11:20 Blue 2 (Spanko)
- 11:25 Blue 2 (Huśtawka)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Abecadło dinozaurów, część 3: Klasyfikacja/Abecadło dinozaurów, część 4: Piknik od A do Z)
- 00:55 Agenci NCIS: Hawaje (21)
- 01:55 Agenci NCIS 17 (4)
- 02:55 Zagadki z przeszłości 2 (14)
- 03:50 Ultraviolet 2 (2)
- 04:50 Układ (1)
- 05:40 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Ultraviolet 2 (3)
- 07:00 Rekrut 5 (4)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
- 09:45 Rekrut 5 (4)
- 10:45 Agenci NCIS 17 (1)
- 11:40 Agenci NCIS 17 (2)
- 12:30 Rekrut 5 (5)
- 13:25 Seal Team 5 (13)
- 14:20 Seal Team 5 (14)
- 15:25 S.W.A.T. 5 (21)
- 16:20 S.W.A.T. 5 (22)
- 17:15 SEAL Team 6 (1)
- 18:20 SEAL Team 6 (2)
- 19:20 S.W.A.T. 6 (1)
- 20:10 S.W.A.T. 6 (2)
- 21:05 Star Trek: W nieznane
- 23:30 Piąta fala
- 14:45 W okowach mrozu 6 (2)
- 15:45 Życie na pustkowiu 6 (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (4)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (11)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 00:50 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:15 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:45 Taffy (Misja Mish Mash)
- 01:55 Taffy (Robodom)
- 02:00 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 02:05 Taffy (Woń polowania)
- 02:15 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Dronersi (Powrót mistrza)
- 03:40 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:05 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 05:45 Taffy (Cudowna lampa)
- 05:50 Taffy (Piskofobia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 06:55 Herosi pół na pół (Zły Bzyk/ Czasem szczęście, czasem pech)
- 07:25 Herosi pół na pół (Królowie stołówki/ Moc ogórków)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (35)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 2 (Akcja w windzie/ Zły influencer)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przeprosiny/ Koleżanki)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 01:35 Julia
- 03:55 Zakończenie programu
- 05:00 Wypowiedzenie wojny
- 06:40 Pochmurne dni
- 10:00 Wampirzyce
- 11:30 Sekretny gabinet
- 13:10 Autor widmo
- 15:15 Next
- 16:50 Brian Banks
- 18:30 Kochankowie z Księżyca
- 23:45 W ułamku sekundy
- 04:10 Z pamiętnika położnej 4 (8)
- 05:05 Obiady piątkowe 2 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (7)
- 10:55 Śmierć pod palmami 3 (3)
- 12:00 Ojciec Brown 7 (7)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 19 (5)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (8)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 19 (6)
- 19:50 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 11:35 Celnicy (6)
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (1)
- 00:50 Magia nagości. Włochy (9)
- 02:20 I love kabaret (3)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:25 I love kabaret (7)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (82)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (4)
- 06:00 Poranny rogal (97)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (12)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Poranny rogal (53)
- 16:10 M.A.S.H. (Zmarły kapitan Pierce)
- 16:45 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 17:25 M.A.S.H. (Autobus)
- 17:55 Kabaretowe przeboje (2)
- 19:00 I love kabaret EXTRA (23)
- 19:15 I love kabaret (6)
- 20:15 Burzowe tornado
- 22:00 Kobiety, które niosły śmierć 13 (8)
- 23:00 Magia nagości (1)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 00:50 Na osi (1089)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1089)
- 06:30 Trucker Club (187)
- 07:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 22:00 Kod Jezusa (3)
- 23:00 Kod Jezusa (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 10:55 Na osi (1090)
- 11:25 Demolka: Nowa Zelandia 2 (9)
- 11:55 Demolka: Nowa Zelandia 2 (10)
- 20:00 Szkoła bandytów
- 21:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:00 Karaiby: raj miliarderów (1)
- 04:45 Mistrzowie ceramiki 3 (4)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (1)
- 06:00 Bajecznie bogaci agenci (2)
- 07:15 Mistrzowie ceramiki 3 (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple (21)
- 01:55 Spidey i superkumple (22)
- 02:20 Spidey i superkumple (23)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 04:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 04:30 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piracka przygoda)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 07:00 Blue 3 (116)
- 07:10 Blue 3 (117)
- 07:20 Blue 3 (118)
- 07:30 Blue 3 (119)
- 07:40 Blue 3 (120)
- 07:50 Blue 3 (121)
- 08:00 Blue 3 (122)
- 08:10 Blue 3 (123)
- 08:20 Blue 3 (124)
- 08:30 Spidey i superkumple (54)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 12:30 Blue (Wróżki)
- 12:40 Blue (Praca)
- 12:50 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 13:00 Blue (Trampolina)
- 13:10 Blue (Wysypisko)
- 13:20 Blue (Zoo)
- 13:30 Straż Ekipa (Cała Jazzy / Iguana w dłoni)
- 16:30 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 17:00 Blue 3 (116)
- 17:10 Blue 3 (117)
- 17:20 Blue 3 (118)
- 17:30 Blue 3 (119)
- 17:40 Blue 3 (120)
- 17:50 Blue 3 (121)
- 18:00 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (42)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (43)
- 19:30 Blue 2 (Stójka)
- 19:40 Blue 2 (Helikopter)
- 19:50 Blue 2 (Ośmiornica)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 23:00 Pidżamersi Ekipa Mocy (Bożonarodzeniowe Ninjaludki/ Bożonarodzeniowe Ninjaludki, część 2)
- 23:25 Pidżamersi Ekipa Mocy (Chlup Trzeci, cz. 1/ Chlup Trzeci, cz. 2)
- 23:50 Pidżamersi Ekipa Mocy (Wyścigowe Wilczki/ Wszędzie Gekosiła)
- 00:25 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies, który chciał być wilkiem)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (33)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (34)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Dzieło sztuki / Opiekunka)
- 06:00 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 06:05 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 06:10 Taffy (Kochany klops)
- 06:25 Taffy (Lekcja życia)
- 06:35 Taffy (Redaktor Taffy)
- 06:40 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 06:55 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 07:25 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 07:50 Herosi pół na pół (Gra o trony/ Duży problem, mały problem)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego (Pojedynek zespołów/Książka od matmy)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 17:45 Molly i Duch (Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna)
- 18:15 Molly i Duch (No i się wydało / Molly kontra Świat Duchów)
- 18:45 Taffy (Porywacz kotów)
- 18:50 Taffy (Dzień szopa)
- 18:55 Taffy (Wylogowanie)
- 19:10 Taffy (Woń polowania)
- 19:20 Taffy (Pokaz)
- 19:25 Taffy (Woń domu)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Stowarzyszenie Ślepego Oka)
- 00:00 Blue 2 (25)
- 00:10 Blue 2 (13)
- 00:20 Andy dookoła świata (17)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (10)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (24)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 01:05 Piotruś Królik 2 (5)
- 01:20 Psi Oddział (14)
- 01:35 Blue 2 (22)
- 01:40 Blue 2 (23)
- 01:50 Blue 2 (24)
- 02:00 Blue 2 (24)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 02:20 Blue 2 (3)
- 02:25 Tosia i Tymek (42)
- 02:40 Kręciołki (55)
- 02:50 Teletubisie (49)
- 03:05 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 03:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 03:20 JoJo i Babcia (23)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (12)
- 03:45 Tosia i Tymek (19)
- 03:55 Tosia i Tymek (20)
- 04:10 Blue (23)
- 04:15 Blue (24)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 04:35 Blue (11)
- 04:45 Blue (12)
- 04:50 Blue (13)
- 05:00 Blue (14)
- 05:05 Superpyra (22)
- 05:15 Kolorklocki (7)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (18)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (19)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (26)
- 05:50 W Papierowej Krainie (34)
- 06:00 W Papierowej Krainie (26)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (18)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (20)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (20)
- 06:55 Blue 2 (28)
- 07:05 Blue (18)
- 07:15 Blue (26)
- 07:20 Blue 2 (11)
- 07:30 Blue 2 (12)
- 07:40 Blue 2 (37)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (20)
- 08:05 Matklocki 2 (8)
- 08:10 Blue 2 (47)
- 08:20 Blue 2 (48)
- 08:30 Blue 2 (33)
- 08:35 Psi Oddział (14)
- 08:50 JoJo i Babcia (2)
- 09:05 W Papierowej Krainie (9)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (45)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (46)
- 09:45 Teletubisie (42)
- 10:00 Kręciołki (84)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 10:25 Blue (20)
- 10:35 Blue 2 (20)
- 10:45 Matklocki (30)
- 10:50 Yakka Dee (10)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (5)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:25 Pirackie potyczki 6 (1)
- 11:50 Superpyra (49)
- 12:00 Blue (40)
- 12:10 Blue 2 (48)
- 12:15 Blue 2 (24)
- 12:25 Blue 2 (25)
- 12:35 Blue 2 (13)
- 12:45 Andy dookoła świata (17)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (10)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (24)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 13:30 Piotruś Królik 2 (5)
- 13:45 Psi Oddział (14)
- 13:55 Blue 2 (22)
- 14:05 Blue 2 (23)
- 14:15 Blue 2 (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 14:35 Blue 2 (3)
- 14:45 Tosia i Tymek (42)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (6)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:25 Pirackie potyczki 6 (2)
- 15:50 Superpyra (50)
- 16:00 Blue (41)
- 16:10 Blue 2 (49)
- 16:15 Blue 2 (26)
- 16:25 Blue 2 (27)
- 16:35 Blue 2 (14)
- 16:45 Andy dookoła świata (18)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (25)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 17:30 Piotruś Królik 2 (6)
- 17:45 Psi Oddział (15)
- 18:00 Blue 2 (25)
- 18:10 Blue 2 (26)
- 18:15 Blue 2 (27)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 18:40 Blue 2 (4)
- 18:50 Tosia i Tymek (43)
- 19:00 Kręciołki (56)
- 19:15 Teletubisie (50)
- 19:30 Blue (1)
- 19:35 Blue (2)
- 19:45 JoJo i Babcia (24)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (13)
- 20:15 Tosia i Tymek (21)
- 20:30 Tosia i Tymek (22)
- 20:40 Blue (25)
- 20:50 Blue (26)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 21:15 Blue (15)
- 21:20 Blue (16)
- 21:30 Blue (17)
- 21:40 Blue (18)
- 21:50 Superpyra (23)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (21)
- 22:10 Kolorklocki (8)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (27)
- 22:30 W Papierowej Krainie (35)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (6)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Pirackie potyczki 6 (2)
- 23:35 Superpyra (50)
- 23:45 Blue (41)
- 23:55 Blue 2 (49)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:40 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:50 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:00 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:15 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:30 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:40 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:50 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:00 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:15 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:35 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:40 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:50 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 15:05 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Trema)
- 18:20 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 20:25 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 22:55 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:05 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 23:20 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 00:00 Kolorowe koło
- 00:03 Wakacje
- 00:06 Jaki jest twój zawód ?
- 00:08 Zwierzęta
- 00:11 Opowieści warzywne
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:16 Wstawaj!
- 00:18 Świat elfów
- 00:22 Towarzysze zabawy
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:27 Sunville
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:33 Świat elfów
- 00:36 Teraz się bawimy
- 00:38 Kolorowa magia
- 00:41 Kolorowe koło
- 00:44 Teraz się bawimy
- 00:46 Towarzysze zabawy
- 00:49 Wakacje
- 00:52 Towarzysze zabawy
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:57 Jaki jest twój zawód ?
- 00:59 Towarzysze zabawy
- 01:02 Kolorowe koło
- 01:06 Indie
- 01:09 Przygody w przestrzeni
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Safari
- 01:16 Morskie przygody
- 01:18 Towarzysze zabawy
- 01:22 Pojazdy
- 01:24 Sunville
- 01:27 Puffy i Tubby
- 01:30 Rodzina bobrów
- 01:32 Przygody w przestrzeni
- 01:35 Świat elfów
- 01:38 Zwierzęta
- 01:41 Świat podwodny
- 01:44 Rodzina bobrów
- 01:47 Towarzysze zabawy
- 01:49 Świat podwodny
- 01:52 Łazienka
- 01:55 Safari
- 01:57 Urocze miejsca
- 01:59 Rodzina bobrów
- 02:01 Sport, sport, sport
- 02:06 Jaki jest twój zawód ?
- 02:09 Przygody w przestrzeni
- 02:12 Kącik naukowy
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:16 Oli - cykle natury
- 02:19 Posłuchaj tego
- 02:24 Safari
- 02:27 Miejskie życie
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Grupy
- 02:35 Posłuchaj tego
- 02:38 Kolorowa magia
- 02:42 Kolorowe koło
- 02:44 Muzeum
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Grupy
- 02:55 Kącik naukowy
- 02:58 Posłuchaj tego
- 03:01 Grupy
- 03:04 Miyu i Litto
- 03:06 Kolorowa magia
- 03:10 Urocze miejsca
- 03:12 Ding Dang Dong
- 03:16 Urocze miejsca
- 03:19 Wstawaj!
- 03:21 Opowieści warzywne
- 03:24 Taniec
- 03:26 Posłuchaj tego
- 03:29 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Teraz się bawimy
- 03:33 Jaki jest twój zawód ?
- 03:36 Mini opowiadania
- 03:38 Świat elfów
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:45 Wstawaj!
- 03:47 Przygody w przestrzeni
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:54 Opowieści warzywne
- 03:56 Mini opowiadania
- 03:59 Wstawaj!
- 04:02 Sport, sport, sport
- 04:04 Rodzina bobrów
- 04:07 Wstawaj!
- 04:10 Jak podróżujemy
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:16 Sunville
- 04:18 Wakacje
- 04:21 Sunville
- 04:24 Wakacje
- 04:27 Opowieści warzywne
- 04:29 Kolorowe koło
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:35 Świat podwodny
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:41 Wakacje
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Wakacje
- 04:54 Świat podwodny
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:18 Sunville
- 05:21 Opowieści warzywne
- 05:24 Miyu i Litto
- 05:27 Kolorowa magia
- 05:30 Panni i Fanni
- 05:33 Muzeum
- 05:35 Sunville
- 05:38 Miyu i Litto
- 05:40 Panni i Fanni
- 05:42 Grupy
- 05:45 Miyu i Litto
- 05:48 Miyu i Litto
- 05:51 Safari
- 05:54 Urocze miejsca
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:59 Puffy i Tubby
- 06:04 Opowieści warzywne
- 06:06 Jaki jest twój zawód ?
- 06:08 Muzeum
- 06:11 Kolorowe koło
- 06:14 Puffy i Tubby
- 06:19 Świat zabawek
- 06:21 Afryka
- 06:23 Mimo i Bobo
- 06:25 Małe, ale pracowite
- 06:27 Dinoland
- 06:30 Zoo
- 06:32 Hiphopowy kaktus
- 06:35 Morskie przygody
- 06:38 Safari
- 06:40 Urocze miejsca
- 06:43 Przygody w przestrzeni
- 06:46 Zwierzęta
- 06:48 Świat elfów
- 06:51 Pociąg
- 06:53 Sippi Sappi
- 06:55 Drużyna lalek
- 06:58 Przygody kaczki
- 07:00 Uczymy się
- 07:04 Opowieści warzywne
- 07:06 Świat zwierząt
- 07:08 Sunville
- 07:10 Urocze miejsca
- 07:13 Świat elfów
- 07:16 Przygody w przestrzeni
- 07:20 Mały Didy
- 07:22 Zabawa w chowanego
- 07:25 Afryka
- 07:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:30 Risto Gusto
- 07:33 Margo i Felix
- 07:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:42 Wstawaj!
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Ding Dang Dong
- 07:50 Urocze miejsca
- 07:53 Afryka
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Afryka
- 08:00 Sippi Sappi
- 08:02 Dźwięki wokół nas
- 08:04 Mimo i Bobo
- 08:07 Sport, sport, sport
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:14 Taniec
- 08:17 Teraz się bawimy
- 08:19 Wstawaj!
- 08:22 DuckSchool
- 08:24 Co rośnie na drzewie?
- 08:25 Monika i Rudi
- 08:28 Lola i Liczby
- 08:30 Tempo Giusto
- 08:32 Zack i Ziggy
- 08:35 Margo i Felix
- 08:38 Słodki dom
- 08:40 Posłuchaj tego
- 08:42 Puffy i Tubby
- 08:46 Kącik naukowy
- 08:49 Urocze miejsca
- 08:52 Kącik naukowy
- 08:55 Fin i Fianna
- 08:58 Kształcików
- 08:59 Zack i Ziggy
- 09:02 Toobys
- 09:04 Fin i Fianna
- 09:08 Kolorowe koło
- 09:11 Urocze miejsca
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:15 Grupy
- 09:17 Muzeum
- 09:20 Kolorowa magia
- 09:24 Dźwięki wokół nas
- 09:26 Uczymy się
- 09:28 Dźwięki wokół nas
- 09:30 Pixie 2
- 09:31 Słodki dom
- 09:33 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:36 DuckSchool
- 09:39 Historie Henryka
- 09:41 Sippi Sappi
- 09:43 Elfy przyrody
- 09:45 Lola i Liczby
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Wesoła łąka
- 09:54 Albert tłumaczy
- 09:58 Hubbi i jego koledzy
- 10:00 Kształcików
- 10:02 Monika i Rudi
- 10:04 Toobys
- 10:06 Uczymy się
- 10:09 DuckSchool
- 10:11 Co rośnie na drzewie?
- 10:13 Fin i Fianna
- 10:16 Przygody kaczki
- 10:18 Dotty i Kitty
- 10:21 Co rośnie na drzewie?
- 10:22 Przygody kaczki
- 10:24 Dźwięki wokół nas
- 10:26 Brygada ogniowa
- 10:29 Zack i Ziggy
- 10:32 Uczymy się
- 10:35 Sippi Sappi
- 10:37 Tempo Giusto
- 10:39 Mały Didy
- 10:42 ABC - duckBC
- 10:45 Historie Henryka
- 10:47 Przygody kaczki
- 10:49 Co rośnie na drzewie?
- 10:50 Margo i Felix
- 10:53 Lola i Liczby
- 10:56 Przygody kaczki
- 10:58 Hiphopowy kaktus
- 11:00 Afryka
- 11:03 Co rośnie na drzewie?
- 11:04 Risto Gusto
- 11:07 Brygada ogniowa
- 11:10 Toby McFly
- 11:13 Świat Mimo
- 11:16 Mimo i Bobo
- 11:19 Fin i Fianna
- 11:21 Wesołe królestwo
- 11:24 Afryka
- 11:28 Połączony świat
- 11:31 Wesołe królestwo
- 11:34 Mimo & Bobo PLUS
- 11:38 Świat Mimo
- 11:40 Dinoland
- 11:43 Przygody kaczki
- 11:45 Zastęp strażaków
- 11:47 Hiphopowy kaktus
- 11:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:52 Brygada ogniowa
- 11:54 Mimo & Bobo PLUS
- 11:58 Raul
- 12:01 Raul
- 12:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:06 Drużyna lalek
- 12:08 Świat zabawek
- 12:11 Przygody kaczki
- 12:13 Fin i Fianna
- 12:16 Dinoland
- 12:19 Afryka
- 12:21 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:24 Uczymy się
- 12:27 Dinozaur Milo
- 12:32 Hop-hop
- 12:34 Świat zabawek
- 12:37 Dotty i Kitty
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Świat zabawek
- 12:45 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:48 Świat Mimo
- 12:51 Świat zabawek
- 12:55 Mimo & Bobo PLUS
- 12:59 Zastęp strażaków
- 13:02 Mimo & Bobo PLUS
- 13:06 Restauracja
- 13:10 Świat Mimo
- 13:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:15 Kaczka i Puszek
- 13:18 Świat zabawek
- 13:21 Zoo
- 13:23 Risto Gusto
- 13:26 Wesoła łąka
- 13:29 Hubbi i jego koledzy
- 13:32 Dotty i Kitty
- 13:35 Kształcików
- 13:37 Słodki dom
- 13:38 Monika i Rudi 2
- 13:41 Wesoła łąka
- 13:44 Wesołe królestwo
- 13:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Afryka
- 13:55 Margo i Felix
- 13:58 Małe melodie
- 14:00 Toobys
- 14:02 Małe melodie
- 14:04 Monika i Rudi
- 14:08 Albert tłumaczy
- 14:10 Sippi Sappi
- 14:12 Monika i Rudi
- 14:15 Monika i Rudi 2
- 14:18 Uczymy się
- 14:21 Elfy przyrody
- 14:22 Tempo Giusto
- 14:24 Kolorowa Klara
- 14:26 Co rośnie na drzewie?
- 14:28 Sippi Sappi
- 14:30 Fin i Fianna
- 14:33 Albert tłumaczy
- 14:38 Hop-hop
- 14:40 Historie Henryka
- 14:42 Raul
- 14:45 Hop-hop
- 14:47 Afryka
- 14:49 Lola i Liczby
- 14:51 Margo i Felix
- 14:54 Mimo & Bobo PLUS
- 14:58 Albert tłumaczy
- 15:01 Mimo & Bobo PLUS
- 15:05 Sippi Sappi
- 15:08 Przygody kaczki
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:12 DuckSchool
- 15:15 Tempo Giusto
- 15:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:19 Lola i Liczby
- 15:21 Elfy przyrody
- 15:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:25 Afryka
- 15:27 DuckSchool
- 15:30 Lola i Liczby
- 15:33 Hop-hop
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:37 Afryka
- 15:40 Toby McFly
- 15:43 Drużyna lalek
- 15:45 Hop-hop
- 15:47 Restauracja
- 15:50 Raul
- 15:53 DuckSchool
- 15:55 Toobys
- 15:57 Hiphopowy kaktus
- 15:59 Drużyna lalek
- 16:01 Mimo i Bobo
- 16:04 Toobys
- 16:06 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:09 Afryka
- 16:11 Zabawa w chowanego
- 16:13 Świat Mimo
- 16:15 Mimo i Bobo
- 16:18 Cubie
- 16:21 Fin i Fianna
- 16:24 Świat Mimo
- 16:27 Dotty i Kitty
- 16:30 Toobys
- 16:33 Restauracja
- 16:36 Brygada ogniowa
- 16:38 Zabawa w chowanego
- 16:42 Hubbi się tym zajmie
- 16:44 Zack i Ziggy
- 16:47 Hop-hop
- 16:49 Mały Didy
- 16:52 Raul
- 16:54 Elfy przyrody
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:03 Mimo & Bobo PLUS
- 17:07 Raul
- 17:10 Zack i Ziggy
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Świat Mimo
- 17:18 Wstawaj!
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:23 Wstawaj!
- 17:25 Świat Mimo
- 17:29 Mimo i Bobo
- 17:32 Zabawa w chowanego
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Raul
- 17:38 Mimo i Bobo
- 17:41 Wstawaj!
- 17:43 Kształcików
- 17:44 Pixie 2
- 17:45 ABC - duckBC
- 17:48 Dinoland
- 17:51 Historie Henryka
- 17:53 Toobys
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:57 ABC - duckBC
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:03 Monika i Rudi 2
- 18:06 Kształcików
- 18:08 ABC - duckBC
- 18:11 Kolorowa Klara
- 18:13 ABC - duckBC
- 18:16 Zabawa w chowanego
- 18:18 Pixie 2
- 18:19 DuckSchool
- 18:21 Sippi Sappi
- 18:23 Wesoła łąka
- 18:26 Słodki dom
- 18:28 Zabawa w chowanego
- 18:31 Kolorowa Klara
- 18:33 DuckSchool
- 18:35 Wesoła łąka
- 18:38 Mimo i Bobo
- 18:41 Uczymy się
- 18:44 ABC - duckBC
- 18:47 Hiphopowy kaktus
- 18:50 Hubbi i jego koledzy
- 18:52 Dźwięki wokół nas
- 18:54 Dinoland
- 18:56 Restauracja
- 18:59 Elfy przyrody
- 19:00 Afryka
- 19:03 Mały Didy
- 19:05 Hop-hop
- 19:07 Restauracja
- 19:10 Dobranoc!
- 19:12 Zack i Ziggy
- 19:15 DuckSchool
- 19:18 Dinoland
- 19:20 Mały Didy
- 19:22 Zabawa w chowanego
- 19:25 Uczymy się
- 19:28 Pociąg
- 19:31 Monika i Rudi
- 19:33 Hiphopowy kaktus
- 19:35 Mały Didy
- 19:38 Pociąg
- 19:40 Raul
- 19:43 Małe, ale pracowite
- 19:46 Brygada ogniowa
- 19:49 Hiphopowy kaktus
- 19:53 Zack i Ziggy
- 19:56 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:59 Przygody kaczki
- 20:01 Historie Henryka
- 20:03 Restauracja
- 20:06 Lola i Liczby
- 20:09 Margo i Felix
- 20:12 Drużyna lalek na ratunek
- 20:14 Uczymy się
- 20:18 Sippi Sappi
- 20:21 Hubbi i jego koledzy
- 20:24 Zabawa w chowanego
- 20:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:29 Hubbi i jego koledzy
- 20:32 Małe, ale pracowite
- 20:35 Mimo i Bobo
- 20:37 Elfy przyrody
- 20:39 Dźwięki wokół nas
- 20:41 Drużyna lalek na ratunek
- 20:43 Mimo i Bobo
- 20:45 Hiphopowy kaktus
- 20:49 Lola i Liczby
- 20:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:54 Hiphopowy kaktus
- 20:56 Toobys
- 20:59 Kolorowa Klara
- 21:01 Elfy przyrody
- 21:02 Mały Didy
- 21:04 Cubie
- 21:06 Brygada ogniowa
- 21:09 Świat podwodny
- 21:11 Wakacje
- 21:14 Opowieści warzywne
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Świat podwodny
- 21:22 Elfy przyrody
- 21:23 Mały Didy
- 21:25 Toobys
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:32 Raul
- 21:35 Świat podwodny
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Dinozaur Milo
- 21:54 Skoczkowie Planet
- 21:58 Hiphopowy kaktus
- 22:00 Skoczkowie Planet
- 22:04 Drużyna lalek na ratunek
- 22:06 Hubbi się tym zajmie
- 22:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:12 Pojazdy
- 22:14 Jak podróżujemy
- 22:16 Indie
- 22:19 Zwierzęta
- 22:21 Pojazdy
- 22:24 Przygody w przestrzeni
- 22:27 Mały Didy
- 22:29 Przygody kaczki
- 22:31 Wesoła łąka
- 22:34 Zoo
- 22:37 Świat zabawek
- 22:41 Jak podróżujemy
- 22:44 Mini opowiadania
- 22:46 Świat zwierząt
- 22:48 Jak podróżujemy
- 22:50 Mini opowiadania
- 22:53 Towarzysze zabawy
- 22:57 Toobys
- 22:59 Kształcików
- 23:01 Albert tłumaczy
- 23:03 Lola i Liczby
- 23:05 Toobys
- 23:07 Monika i Rudi
- 23:10 Pixie 2
- 23:11 Albert tłumaczy
- 23:16 Kącik naukowy
- 23:18 Urocze miejsca
- 23:21 Miyu i Litto
- 23:24 Panni i Fanni
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:29 Lola i Liczby
- 23:32 Sippi Sappi
- 23:35 Dotty i Kitty
- 23:39 Pixie 2
- 23:40 Co rośnie na drzewie?
- 23:41 Monika i Rudi
- 23:43 Grupy
- 23:46 Panni i Fanni
- 23:48 Miyu i Litto
- 23:51 Posłuchaj tego
- 23:53 Miyu i Litto
- 23:57 Teraz się bawimy
- 23:59 Sport, sport, sport
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:47 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:53 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:59 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 La Manita
- 06:40 La Manita
- 07:00 LaLiga Post-Season Show
- 08:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 08:20 LaLiga Top Scorer
- 09:00 Magazyn PGE Ekstraligi (12)
- 09:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 20:00 Jorge Valdano
- 20:30 Ronaldo
- 21:00 Serie A Made in Italy (US Lecce)
- 21:20 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 21:40 Serie A Made in Italy (AC Monza)
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 14:30 LaLiga Top Goals 2024
- 15:30 La Manita
- 22:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 22:30 LaLiga Top Scorer
- 23:00 LaLiga Best Goalkeeper
- 23:20 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 01:00 X Games - Minneapolis (10)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 03:00 Grid (6)
- 05:00 Best of Nitro World Games (1)
- 06:00 Action Sports World (8)
- 07:00 Nitro Circus Live (1)
- 07:30 Nitro Circus Live (2)
- 08:00 Sports Adventure 4 (3)
- 08:30 Sports Adventure 4 (4)
- 09:00 Action Sports World (12)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (11)
- 13:00 X Games - Aspen (1)
- 14:00 The Ultimate Ride (1)
- 15:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 15:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 16:00 WWE Raw (21)
- 19:00 WWE SmackDown (33)
- 20:00 WWE SmackDown (34)
- 21:00 WWE NXT (18)
- 22:00 WWE - Main Event (18)
- 23:00 EFC (4)
- 04:15 Remont na 5+ (6)
- 04:40 Remont na 5+ (7)
- 05:05 Remont na 5+ (8)
- 05:35 Remont na 5+ (1)
- 05:40 Remont na 5+ (3)
- 06:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 06:55 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:50 Celnicy (8)
- 09:20 Celnicy 2 (1)
- 09:50 Celnicy 2 (3)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 13:55 Remont na 5+ (2)
- 14:25 Remont na 5+ (3)
- 14:50 Remont na 5+ (4)
- 15:10 Remont na 5+ (5)
- 15:35 Remont na 5+ (6)
- 16:00 Celnicy 2 (5)
- 16:30 Celnicy 2 (6)
- 17:00 Celnicy 2 (7)
- 17:30 Celnicy 2 (8)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 08:00 Top Gear: zimowe szaleństwa (3)
- 09:05 Cuda inżynierii 5 (9)
- 10:00 Top Gear 15 (1)
- 11:05 Top Gear 32 (5)
- 16:25 Top Gear: zimowe szaleństwa (3)
- 17:30 Top Gear 15 (1)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo (3)
- 19:35 Bogowie tenisa (1)