Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Szympansy w Ugandzie
- 14:00 Złoty chłopak (238)
- 14:55 Jaka to melodia? (5204)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (804)
- 16:05 Dziedzictwo (331)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5342)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Zbrodnia i kara)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (192)
- 21:10 07 zgłoś się (Przerwany urlop)
- 00:55 Człowiek na torze
- 02:30 Świat według Tesli
- 03:50 Rodzinka.pl (Nasza klasa)
- 04:20 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Ziemia niczyja)
- 05:30 M jak miłość (1647)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Wykładowca na Jajlu)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3016)
- 12:30 Koło fortuny (1648)
- 13:15 Akacjowa 38 (414)
- 14:05 Va banque (755)
- 14:35 Na sygnale (Lepiej dmuchać na zimne)
- 15:05 M jak miłość (1806)
- 16:00 Koło fortuny (1649)
- 16:35 Familiada (2880)
- 17:15 Miłość i nadzieja (19)
- 18:10 Va banque (756)
- 18:45 Akacjowa 38 (440)
- 19:35 Barwy szczęścia (3016)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (66)
- 23:55 Izabela, królowa Hiszpanii (67)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Astma)
- 08:24 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (4)
- 08:49 W Polskę jedziemy (Dolina królów)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ludzie z Mazowsza (Życie to wyścig)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Podróże z historią (Na ratunek w górach)
- 17:39 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 17:45 Moja historia '44
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś
- 19:22 Prosto z Mazowsza
- 19:47 Ziołowa apteka (Laur)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 01:45 Transporter
- 03:35 Nasz nowy dom (252)
- 04:45 Disco Gramy (6288)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (List zza grobu)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5476)
- 16:35 Gliniarze (To nie koniec)
- 17:35 Sekrety rodziny (394)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (828)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 22:25 Agent i pół
- 08:05 Smerfy (Zgaduj albo smerfuj/Banana za Osiłka)
- 08:45 Smerfy (Smerfy okrągłego stołu)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Konkurs podkowy)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Ciemność)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niespodzianka syropu klonowego)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Kiedy dorosnę)
- 09:55 Bing (Rosnę)
- 10:05 Bing (Apsik!)
- 10:10 Bing (Zabawa w chowanego)
- 10:30 Baranek Shaun (8)
- 10:35 Baranek Shaun (39)
- 10:37 Baranek Shaun (Czary)
- 10:40 Baranek Shaun (Kłopotliwi goście)
- 10:50 Baranek Shaun (Zły dzień Bitzera)
- 10:55 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:05 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:30 Blue (Nocowanko)
- 11:40 Blue (Wcześniaczek)
- 11:45 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Ostateczne starcie/Podróż w czasie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Głód)
- 23:00 Dom w głębi lasu
- 00:55 MacGyver (9)
- 01:50 MacGyver (10)
- 02:50 Walker: Strażnik Teksasu 2 (2)
- 03:45 Rekrut 6 (2)
- 04:45 Układ (4)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (4)
- 07:00 Rekrut: FBI (3)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
- 09:50 Rekrut: FBI (3)
- 12:45 Rekrut: FBI (4)
- 13:40 MacGyver (9)
- 14:35 MacGyver (10)
- 15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (9)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (10)
- 17:25 MacGyver (11)
- 18:20 MacGyver (12)
- 19:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (11)
- 00:00 Dzika Francja (2)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 01:55 W okowach mrozu 7 (2)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 03:25 Serengeti 2 (6)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (19)
- 05:05 Dzika Francja (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (3)
- 06:30 W okowach mrozu 7 (3)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 08:30 Serengeti 3 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (20)
- 10:40 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 11:40 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 12:40 Serengeti 3 (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 7 (3)
- 15:55 Życie na pustkowiu 9 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (21)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (5)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 00:45 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy 2 (Mama!)
- 01:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 01:50 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 02:00 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 02:05 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 02:10 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 1)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 2)
- 04:00 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 05:45 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 05:50 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 07:55 Potworna robota 2 (To jest w środku!)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Optigami)
- 22:45 Taffy 2 (Walka o medal)
- 22:50 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 23:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 23:15 Taffy 2 (Koci gang)
- 23:20 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 23:30 Taffy 2 (Dług)
- 23:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 00:55 Spragnieni życia
- 03:00 Dziennik zakrapiany rumem
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Wampirzyce
- 06:50 Next
- 08:25 Houdini - magia miłości
- 10:00 Wypowiedzenie wojny
- 11:40 Cesarz
- 13:15 Błąd w sztuce
- 14:50 Gra tajemnic
- 16:40 Ekspedientki
- 18:25 Oda do radości
- 20:00 Rocketman
- 22:00 Ponury żniwiarz - życie po śmierci
- 23:30 Sędzia i kat
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 02:10 Lewis (1)
- 03:00 Harry Wild 2 (1)
- 03:50 Milczący świadek 21 (8)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 10 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 09:55 Lewis (1)
- 12:10 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 13:15 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 15:05 Lewis (1)
- 16:05 Lewis (2)
- 17:10 Ojciec Brown 10 (1)
- 18:05 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 22:50 Sanditon 3 (2)
- 23:55 Profesor T (6)
- 00:10 Droga smoka
- 02:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 22:00 Ip Man 3
- 00:05 Magia nagości 7 (3)
- 01:15 Magia nagości. Norwegia (6)
- 01:55 I love kabaret (3)
- 02:55 I love kabaret (3)
- 03:55 I love kabaret (5)
- 04:55 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Gadżet show (3)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (73)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:45 Poranny rogal (61)
- 08:10 Gadżet show (6)
- 08:45 Polak potrafi (1)
- 09:45 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (57)
- 16:10 M.A.S.H. (Oko za ząb)
- 16:45 M.A.S.H. (Droga siostro)
- 17:25 M.A.S.H. (Papa B.J.)
- 18:00 I love kabaret (8)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (12)
- 23:00 Magia nagości (3)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:55 Na osi (1094)
- 01:20 Dzika kuchnia (2)
- 02:00 Dzika kuchnia (3)
- 02:30 Dzika kuchnia (4)
- 03:00 Dzika kuchnia (5)
- 03:35 Dzika kuchnia (7)
- 04:05 Dzika kuchnia (1)
- 04:40 Dzika kuchnia (2)
- 05:10 Dzika kuchnia (3)
- 05:40 Kuchnia na dziko (5)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (77tv przypadków świątecznych 24.12)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 22:10 Kod Jezusa (2)
- 23:05 Kod Jezusa (3)
- 04:05 Australijscy poszukiwacze złota 2 (7)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Kontrola graniczna (1)
- 19:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 04:15 Wielkie projekty 13 (6)
- 05:10 Głodni sukcesu (7)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 07:05 Głodni sukcesu (8)
- 12:35 Głodni sukcesu (8)
- 13:40 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 14:45 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 15:50 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 18:50 Głodni sukcesu (8)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 22:00 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 23:05 Wstydliwe przypadłości (5)
- 23:30 Wstydliwe przypadłości (6)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Nosorożec i gąska / Pies kontra kot)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 07:00 Blue (Piłka do jogi)
- 07:10 Blue (Pani Matylda)
- 07:20 Blue (U lekarza)
- 07:30 Blue (Łapacz)
- 07:40 Blue (Na targu)
- 07:50 Blue (Góry Błękitne)
- 08:00 Blue (Basen)
- 08:10 Blue (Sklep)
- 08:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:30 Spidey i superkumple (7)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 12:30 Blue (Szpiegowanie)
- 12:40 Blue (Jedzenie na wynos)
- 12:50 Blue (Motylki)
- 13:00 Blue (Piłka do jogi)
- 13:10 Blue (Pani Matylda)
- 13:20 Blue (U lekarza)
- 13:30 Straż Ekipa (Głodna psina / Lodowi rabusie)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Asteroidowy problem / Wszystko o asteroidach)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Kosmo-maszyna Romea / Newton i ninja-afera)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Zagubiona Gwiazdka / Zbuntowana Podniebna Fabryka)
- 00:10 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:35 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (49)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (50)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Zimowy raj Wila, część 1 / Zimowy raj Wila, część 2)
- 06:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:05 Taffy (Fabryka waz)
- 06:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:25 Taffy (Swetry)
- 06:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:40 Taffy (Dzień szopa)
- 06:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 07:25 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 07:55 Fineasz i Ferb (19)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Strachmary na gigancie)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Odnawiedzenie wypożyczalni/ Molly McGee w stu procentach)
- 18:45 Taffy (Wejście kota)
- 18:55 Taffy (Malutki problem)
- 19:00 Taffy (Masz to w genach)
- 19:15 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 19:25 Taffy (Kukiełka)
- 19:30 Taffy (Kto da więcej?)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 22:10 Fineasz i Ferb (3)
- 22:40 Fineasz i Ferb (18)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (33)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (34)
- 00:05 Blue 2 (35)
- 00:15 Blue 2 (36)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (18)
- 00:40 Kolorklocki (11)
- 00:45 Blue 2 (21)
- 00:55 Piotruś Królik (20)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue 2 (22)
- 01:40 Blue 2 (23)
- 01:50 Blue 2 (24)
- 02:00 Blue (19)
- 02:05 Tosia i Tymek (6)
- 02:20 Blue 2 (38)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 02:40 Kręciołki (87)
- 02:50 Teletubisie (51)
- 03:05 Blue (43)
- 03:10 Blue (44)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (2)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (19)
- 03:45 Tosia i Tymek (15)
- 03:55 Tosia i Tymek (16)
- 04:10 Blue (29)
- 04:15 Blue (30)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 04:35 Blue 2 (19)
- 04:45 Blue 2 (18)
- 04:50 Blue (37)
- 05:00 Superpyra (27)
- 05:05 Superpyra (28)
- 05:15 Kolorklocki (9)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (30)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (34)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (48)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 06:50 Superpyra (30)
- 07:00 Blue 2 (15)
- 07:05 Blue (49)
- 07:15 Blue (25)
- 07:25 Blue (26)
- 07:35 Blue (1)
- 07:40 Blue 2 (2)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (13)
- 08:05 Matklocki (1)
- 08:15 Blue (35)
- 08:20 Blue (21)
- 08:30 Blue 2 (15)
- 08:40 Psi Oddział (7)
- 08:55 Tosia i Tymek (18)
- 09:10 Piotruś Królik (21)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (35)
- 09:50 Kręciołki (57)
- 10:00 Teletubisie (5)
- 10:15 Blue 2 (25)
- 10:25 Yakka Dee 5 (15)
- 10:30 Yakka Dee 5 (16)
- 10:40 Blue 2 (1)
- 10:50 Matklocki 2 (5)
- 10:55 Matklocki 2 (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (41)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 11:50 Superpyra (38)
- 12:00 Blue 2 (22)
- 12:10 Blue (29)
- 12:15 Blue (39)
- 12:25 Blue (9)
- 12:35 Blue 2 (22)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 13:05 Blue 2 (47)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (40)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue 2 (22)
- 14:05 Blue 2 (23)
- 14:15 Blue 2 (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 14:35 Blue 2 (36)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (41)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 15:50 Blue (30)
- 16:00 Blue (40)
- 16:10 Blue (41)
- 16:20 Matklocki (26)
- 16:25 Blue 2 (26)
- 16:35 Kolorklocki (21)
- 16:40 Kolorklocki (22)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (19)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 17:10 Blue 2 (48)
- 17:15 Piotruś Królik (21)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue 2 (25)
- 18:10 Blue 2 (26)
- 18:15 Blue 2 (27)
- 18:25 Tosia i Tymek (12)
- 18:40 Blue 2 (37)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 19:00 Kręciołki (89)
- 19:15 Teletubisie (53)
- 19:30 Blue (41)
- 19:40 Blue (42)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (3)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (20)
- 20:20 Tosia i Tymek (17)
- 20:30 Tosia i Tymek (18)
- 20:45 Blue 2 (39)
- 20:55 Blue 2 (40)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 21:15 Blue 2 (21)
- 21:25 Blue 2 (22)
- 21:35 Superpyra (29)
- 21:40 Superpyra (30)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (35)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (36)
- 22:10 Kolorklocki (11)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (41)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 23:35 Matklocki (26)
- 23:40 Blue 2 (21)
- 23:50 Blue (27)
- 23:55 Blue (33)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:10 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:20 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:30 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:55 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 05:00 Bernard (2)
- 05:05 Bernard (3)
- 05:10 Bernard (4)
- 05:15 Bernard (5)
- 05:25 Bernard (7)
- 05:30 Bernard (8)
- 05:35 Bernard (9)
- 05:40 Bernard (11)
- 05:45 Bernard (17)
- 05:50 Bernard (18)
- 05:55 Bernard (19)
- 06:00 Bernard (20)
- 06:05 Bernard (21)
- 06:10 Bernard (23)
- 06:15 Bernard (24)
- 06:25 Bernard (26)
- 06:30 Bernard (27)
- 06:35 Bernard (28)
- 06:40 Bernard (30)
- 06:45 Bernard (31)
- 06:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (33)
- 11:05 Bernard (34)
- 11:10 Bernard (36)
- 11:15 Bernard (37)
- 11:25 Bernard (39)
- 11:30 Bernard (40)
- 11:35 Bernard (41)
- 11:40 Bernard (43)
- 11:45 Bernard (44)
- 11:50 Bernard (45)
- 12:30 Bernard 2 (53)
- 12:35 Bernard 2 (54)
- 12:38 Bernard 2 (55)
- 12:40 Bernard 2 (56)
- 12:45 Bernard 2 (57)
- 13:00 Bernard 2 (59)
- 13:05 Bernard 2 (61)
- 13:10 Bernard 2 (62)
- 13:15 Bernard 2 (64)
- 13:20 Bernard 2 (65)
- 13:30 Bernard 2 (66)
- 13:35 Bernard 2 (67)
- 13:40 Bernard 2 (69)
- 13:45 Bernard 2 (70)
- 13:55 Bernard 2 (71)
- 14:00 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:25 Power Players (25)
- 14:35 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:20 Power Players (7)
- 16:30 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:35 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:10 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:50 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:20 Power Players (20)
- 22:30 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 2 (72)
- 23:05 Bernard 2 (73)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (76)
- 23:20 Bernard 2 (77)
- 23:30 Bernard 2 (78)
- 23:35 Bernard 2 (80)
- 23:40 Bernard 2 (81)
- 23:45 Bernard 2 (83)
- 23:50 Bernard 2 (84)
- 00:01 Towarzysze zabawy
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Wstawaj!
- 00:08 Świat elfów
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Zwierzęta
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:27 Towarzysze zabawy
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:33 Opowieści warzywne
- 00:35 Wakacje
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:40 Świat podwodny
- 00:43 Sunville
- 00:45 Świat podwodny
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:51 Jaki jest twój zawód ?
- 00:54 Świat elfów
- 00:56 Kolorowe koło
- 00:59 Świat podwodny
- 01:01 Kolorowa magia
- 01:04 Galaktyczni turyści
- 01:07 Posłuchaj tego
- 01:09 Świat podwodny
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:17 Pojazdy
- 01:19 Zwierzęta
- 01:22 Pojazdy
- 01:25 Posłuchaj tego
- 01:28 Jak podróżujemy
- 01:30 Puffy i Tubby
- 01:33 Zwierzęta
- 01:35 Towarzysze zabawy
- 01:39 Sport, sport, sport
- 01:43 Rodzina bobrów
- 01:46 Opowieści warzywne
- 01:48 Morskie przygody
- 01:51 Posłuchaj tego
- 01:53 Łazienka
- 01:56 Teraz się bawimy
- 01:59 Zwierzęta
- 02:02 Przygody w przestrzeni
- 02:04 Łazienka
- 02:07 Muzeum
- 02:10 Puffy i Tubby
- 02:14 Kącik naukowy
- 02:16 Posłuchaj tego
- 02:18 Puffy i Tubby
- 02:22 Miejskie życie
- 02:25 Urocze miejsca
- 02:28 Panni i Fanni
- 02:31 Grupy
- 02:34 Safari
- 02:36 Kącik naukowy
- 02:39 Muzeum
- 02:41 Urocze miejsca
- 02:44 Kącik naukowy
- 02:46 Sunville
- 02:48 Przygody w przestrzeni
- 02:51 Panni i Fanni
- 02:54 Jaki jest twój zawód ?
- 02:57 Oli - cykle natury
- 03:00 Safari
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:07 Sunville
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:15 Świat elfów
- 03:18 Teraz się bawimy
- 03:20 Taniec
- 03:23 Wstawaj!
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:28 Świat zwierząt
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Taniec
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:40 Wstawaj!
- 03:43 Wstawaj!
- 03:46 Ding Dang Dong
- 03:49 Jaki jest twój zawód ?
- 03:52 Przygody w przestrzeni
- 03:56 Posłuchaj tego
- 03:58 Wstawaj!
- 04:01 Opowieści warzywne
- 04:03 Taniec
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:12 Wakacje
- 04:14 Kolorowe koło
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Sunville
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Sunville
- 04:28 Jaki jest twój zawód ?
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:37 Świat podwodny
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:47 Towarzysze zabawy
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:54 Świat podwodny
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Grupy
- 05:16 Kolorowa magia
- 05:19 Posłuchaj tego
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Panni i Fanni
- 05:32 Kolorowa magia
- 05:35 Kącik naukowy
- 05:38 Muzeum
- 05:41 Kolorowe koło
- 05:43 Opowieści warzywne
- 05:45 Muzeum
- 05:48 Miyu i Litto
- 05:51 Panni i Fanni
- 05:53 Grupy
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Miyu i Litto
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Opowieści warzywne
- 06:09 Posłuchaj tego
- 06:12 Jaki jest twój zawód ?
- 06:14 Grupy
- 06:17 Świat Mimo
- 06:20 Toby McFly
- 06:23 Mimo i Bobo
- 06:26 Toby McFly
- 06:29 Pociąg
- 06:31 Kaczka i Puszek
- 06:33 Hubbi się tym zajmie
- 06:36 Pojazdy
- 06:38 Rodzina bobrów
- 06:41 Pojazdy
- 06:43 Teraz się bawimy
- 06:46 Świat zwierząt
- 06:48 Fin i Fianna
- 06:51 Małe, ale pracowite
- 06:54 Mimo & Bobo PLUS
- 06:58 Przygody kaczki
- 07:00 Risto Gusto
- 07:04 Opowieści warzywne
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:08 Teraz się bawimy
- 07:11 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Opowieści warzywne
- 07:16 Urocze miejsca
- 07:19 Hop-hop
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:25 Hop-hop
- 07:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:30 Albert tłumaczy
- 07:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Jak podróżujemy
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:47 Opowieści warzywne
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:53 Przygody kaczki
- 07:55 Mały Didy
- 07:58 Mimo i Bobo
- 08:00 Risto Gusto
- 08:03 Raul
- 08:06 Taniec
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Urocze miejsca
- 08:20 Dotty i Kitty
- 08:23 Małe melodie
- 08:25 Mimo i Bobo
- 08:27 Sippi Sappi
- 08:30 Wesołe królestwo
- 08:33 Monika i Rudi
- 08:35 Zabawa w chowanego
- 08:39 Grupy
- 08:41 Posłuchaj tego
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:46 Muzeum
- 08:49 Kolorowe koło
- 08:52 Grupy
- 08:54 Fin i Fianna
- 08:57 Tempo Giusto
- 08:59 Margo i Felix
- 09:02 Lola i Liczby
- 09:05 Małe melodie
- 09:08 Kącik naukowy
- 09:09 Muzeum
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Kolorowe koło
- 09:17 Miyu i Litto
- 09:20 Kolorowa magia
- 09:23 ABC - duckBC
- 09:26 Historie Henryka
- 09:28 Lola i Liczby
- 09:31 Pixie 2
- 09:32 Kolorowa Klara
- 09:34 Hubbi i jego koledzy
- 09:36 Co rośnie na drzewie?
- 09:38 Albert tłumaczy
- 09:42 Kolorowa Klara
- 09:44 Zabawa w chowanego
- 09:46 Kształcików
- 09:47 Uczymy się
- 09:50 Pixie 2
- 09:51 Toobys
- 09:53 Margo i Felix
- 09:56 DuckSchool
- 09:58 Elfy przyrody
- 10:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:02 ABC - duckBC
- 10:05 Dotty i Kitty
- 10:07 Pixie 2
- 10:08 Elfy przyrody
- 10:10 Fin i Fianna
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 DuckSchool
- 10:17 Albert tłumaczy
- 10:19 Lola i Liczby
- 10:21 Przygody kaczki
- 10:23 Dźwięki wokół nas
- 10:26 Przygody kaczki
- 10:28 Dotty i Kitty
- 10:32 Cubie
- 10:34 Brygada ogniowa
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:38 Hiphopowy kaktus
- 10:40 Świat Mimo
- 10:43 Zabawa w chowanego
- 10:46 Mimo i Bobo
- 10:49 Przygody kaczki
- 10:51 Dźwięki wokół nas
- 10:53 Toobys
- 10:55 Brygada ogniowa
- 10:57 Mimo i Bobo
- 11:00 Historie Henryka
- 11:02 Hiphopowy kaktus
- 11:04 Drużyna lalek
- 11:06 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:09 Raul
- 11:12 Co rośnie na drzewie?
- 11:13 Zack i Ziggy
- 11:16 Co rośnie na drzewie?
- 11:18 Toby McFly
- 11:21 Toobys
- 11:23 Uczymy się
- 11:26 Cubie
- 11:29 Zastęp strażaków
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Zoo
- 11:37 Dinoland
- 11:40 Mimo & Bobo PLUS
- 11:44 Połączony świat
- 11:47 Hop-hop
- 11:49 Dinozaur Milo
- 11:53 Małe, ale pracowite
- 11:56 Uczymy się
- 11:59 Sztuka Leona
- 12:01 Przygody kaczki
- 12:03 Hubbi się tym zajmie
- 12:06 Dotty i Kitty
- 12:10 Uczymy się
- 12:12 Hiphopowy kaktus
- 12:15 Zastęp strażaków
- 12:17 Mały Didy
- 12:19 Małe, ale pracowite
- 12:22 Kaczka i Puszek
- 12:24 Drużyna lalek
- 12:26 Wesoła łąka
- 12:29 Drużyna lalek na ratunek
- 12:33 Afryka
- 12:36 Hiphopowy kaktus
- 12:38 Zoo
- 12:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:43 Sztuka Leona
- 12:45 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:48 Mimo i Bobo
- 12:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:54 Mimo & Bobo PLUS
- 12:58 Hubbi i jego koledzy
- 13:00 Risto Gusto
- 13:02 Drużyna lalek na ratunek
- 13:06 Drużyna lalek
- 13:08 Raul
- 13:11 Zastęp strażaków
- 13:14 Kaczka i Puszek
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:19 Afryka
- 13:21 Połączony świat
- 13:24 Drużyna lalek
- 13:27 Dinoland
- 13:29 Sippi Sappi
- 13:33 Dinoland
- 13:35 Albert tłumaczy
- 13:39 ABC - duckBC
- 13:42 Zack i Ziggy
- 13:45 Monika i Rudi
- 13:47 Historie Henryka
- 13:49 DuckSchool
- 13:52 Słodki dom
- 13:53 Kształcików
- 13:54 Afryka
- 13:57 Monika i Rudi 2
- 14:00 Fin i Fianna
- 14:03 Przygody kaczki
- 14:05 Małe melodie
- 14:07 Tempo Giusto
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:13 ABC - duckBC
- 14:16 Monika i Rudi 2
- 14:20 Zabawa w chowanego
- 14:23 Co rośnie na drzewie?
- 14:24 Albert tłumaczy
- 14:26 Słodki dom
- 14:28 Dźwięki wokół nas
- 14:30 Fin i Fianna
- 14:33 Toobys
- 14:35 Lola i Liczby
- 14:38 DuckSchool
- 14:41 Elfy przyrody
- 14:43 Świat Mimo
- 14:45 Sippi Sappi
- 14:48 Tempo Giusto
- 14:50 Mimo i Bobo
- 14:52 Zack i Ziggy
- 14:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:58 Wstawaj!
- 15:00 Świat Mimo
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Mały Didy
- 15:09 Mimo i Bobo
- 15:11 Mimo & Bobo PLUS
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:18 Sippi Sappi
- 15:21 Afryka
- 15:24 Wstawaj!
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 DuckSchool
- 15:34 Margo i Felix
- 15:38 Raul
- 15:41 Toobys
- 15:43 Risto Gusto
- 15:46 Hiphopowy kaktus
- 15:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:51 Toby McFly
- 15:54 Wesołe królestwo
- 15:58 Margo i Felix
- 16:01 Mimo i Bobo
- 16:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:05 Mimo i Bobo
- 16:08 Toobys
- 16:11 ABC - duckBC
- 16:14 DuckSchool
- 16:16 Brygada ogniowa
- 16:19 Mały Didy
- 16:21 Elfy przyrody
- 16:22 Tempo Giusto
- 16:24 Afryka
- 16:27 Afryka
- 16:29 Raul
- 16:32 Świat Mimo
- 16:35 Afryka
- 16:37 Lola i Liczby
- 16:39 Raul
- 16:42 Wstawaj!
- 16:44 Hop-hop
- 16:46 Hubbi się tym zajmie
- 16:49 Margo i Felix
- 16:52 Sippi Sappi
- 16:54 Historie Henryka
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 Mimo i Bobo
- 17:01 Dźwięki wokół nas
- 17:03 Zabawa w chowanego
- 17:06 Elfy przyrody
- 17:07 Hop-hop
- 17:10 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Raul
- 17:16 Mimo i Bobo
- 17:19 Zabawa w chowanego
- 17:21 Wstawaj!
- 17:23 Lola i Liczby
- 17:25 Raul
- 17:28 Zabawa w chowanego
- 17:31 Lola i Liczby
- 17:33 Raul
- 17:36 Hubbi i jego koledzy
- 17:38 Mimo i Bobo
- 17:41 Zack i Ziggy
- 17:44 Dotty i Kitty
- 17:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:51 Sippi Sappi
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Mimo i Bobo
- 17:59 Dotty i Kitty
- 18:02 Zack i Ziggy
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 Kształcików
- 18:09 Uczymy się
- 18:12 Mimo i Bobo
- 18:15 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:18 Dotty i Kitty
- 18:22 Uczymy się
- 18:25 Dotty i Kitty
- 18:28 Wesoła łąka
- 18:32 Małe melodie
- 18:34 Toobys
- 18:35 Co rośnie na drzewie?
- 18:37 Monika i Rudi 2
- 18:40 Sippi Sappi
- 18:42 Co rośnie na drzewie?
- 18:43 Sippi Sappi
- 18:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:48 Dinoland
- 18:50 Cubie
- 18:53 Uczymy się
- 18:56 Przygody kaczki
- 18:58 Toby McFly
- 19:01 Raul
- 19:04 Mimo i Bobo
- 19:06 Monika i Rudi
- 19:09 Raul
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:17 Margo i Felix
- 19:20 Mimo i Bobo
- 19:23 Przygody kaczki
- 19:25 Lola i Liczby
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:30 Afryka
- 19:32 Historie Henryka
- 19:35 Hop-hop
- 19:37 Mimo i Bobo
- 19:39 Mały Didy
- 19:41 Kaczka i Puszek
- 19:43 Raul
- 19:46 Monika i Rudi
- 19:48 Zack i Ziggy
- 19:51 Mały Didy
- 19:54 Brygada ogniowa
- 19:57 Hop-hop
- 19:59 Mały Didy
- 20:03 Drużyna lalek
- 20:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:10 Monika i Rudi
- 20:13 Elfy przyrody
- 20:14 Formy są twoje
- 20:16 Afryka
- 20:19 Mimo i Bobo
- 20:22 Zoo
- 20:24 Afryka
- 20:27 Zoo
- 20:30 Sippi Sappi
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Zoo
- 20:39 Małe, ale pracowite
- 20:42 Przygody kaczki
- 20:44 Toby McFly
- 20:47 Zabawa w chowanego
- 20:49 Lola i Liczby
- 20:52 Kolorowa Klara
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:00 Drużyna lalek
- 21:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:05 Świat Mimo
- 21:07 Elfy przyrody
- 21:09 Wakacje
- 21:11 Opowieści warzywne
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Sippi Sappi
- 21:26 Lola i Liczby
- 21:29 Toobys
- 21:31 Mały Didy
- 21:33 Hop-hop
- 21:35 Fin i Fianna
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:53 Hubbi się tym zajmie
- 21:55 Skoczkowie Planet
- 21:59 Zoo
- 22:02 Restauracja
- 22:06 Raul
- 22:09 Kaczka i Puszek
- 22:11 Dinoland
- 22:14 Łazienka
- 22:17 Posłuchaj tego
- 22:20 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:23 Świat podwodny
- 22:25 Teraz się bawimy
- 22:27 Dinozaur Milo
- 22:31 Mimo & Bobo PLUS
- 22:35 Afryka
- 22:38 Brygada ogniowa
- 22:41 Świat podwodny
- 22:43 Teraz się bawimy
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:49 Zwierzęta
- 22:51 Świat elfów
- 22:54 Zwierzęta
- 22:57 Uczymy się
- 22:59 Pixie 2
- 23:00 Kształcików
- 23:02 Pixie 2
- 23:03 Mimo i Bobo
- 23:06 Kolorowa Klara
- 23:08 Słodki dom
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:11 Monika i Rudi
- 23:14 Jaki jest twój zawód ?
- 23:17 Muzeum
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:22 Puffy i Tubby
- 23:26 Kolorowa magia
- 23:29 Co rośnie na drzewie?
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:33 Toobys
- 23:36 Monika i Rudi
- 23:38 Dotty i Kitty
- 23:41 Słodki dom
- 23:43 Miyu i Litto
- 23:46 Panni i Fanni
- 23:48 Muzeum
- 23:50 Grupy
- 23:53 Muzeum
- 23:55 Kolorowa magia
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:02 Pory roku
- 01:07 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:24 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Paco Gento
- 06:35 Luis Suarez
- 07:10 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 07:45 Undiano Mallenco
- 23:35 La Manita
- 12:00 LaLiga World (3)
- 12:40 La Manita
- 13:00 Wywiad
- 13:35 La Manita
- 21:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 21:40 La Manita
- 14:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 15:00 Hugo Sanchez
- 15:30 Luis Suarez
- 22:00 Nacho - El Capitan
- 22:20 Wywiad
- 23:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 04:00 Sports Adventure 5 (3)
- 04:30 Sports Adventure 5 (4)
- 05:00 Now Boarding (1)
- 05:30 Now Boarding (2)
- 06:00 Sports Adventure 4 (22)
- 06:30 Sports Adventure 4 (23)
- 07:00 World of X Games (1)
- 10:00 Action Sports World (8)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (13)
- 12:00 Sports Adventure 4 (22)
- 12:30 Sports Adventure 4 (23)
- 13:00 World of X Games (1)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (8)
- 16:00 WWE - Main Event (22)
- 17:00 WWE SmackDown (43)
- 18:00 WWE SmackDown (44)
- 19:00 Japan Pro-Wrestling (2)
- 23:00 WWE Classic Gold (1)
- 16:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 16:30 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 17:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 17:45 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:05 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 04:55 Remont na 5+ (1)
- 05:20 Remont na 5+ (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:50 Celnicy 3 (2)
- 09:20 Celnicy 3 (3)
- 09:50 Celnicy 3 (4)
- 10:20 Celnicy 3 (5)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:15 Remont na 5+ (6)
- 15:35 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy 3 (6)
- 16:30 Celnicy 3 (7)
- 17:00 Celnicy 3 (8)
- 17:30 Celnicy 3 (9)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 20:25 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 20:55 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 21:50 Demolka: Nowa Zelandia 2 (1)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 01:05 Erekcyjne oszustwo: pigułki Stiff Nights
- 02:25 Okręt wojenny na służbie (2)
- 03:15 Top Gear 18 (5)
- 04:10 Top Gear 33 (4)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 06:00 Samochód roku 2 (5)
- 06:30 Samochód roku 2 (6)
- 07:05 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 10:05 Top Gear 18 (6)
- 11:10 Top Gear 12 (5)
- 12:15 Samochód roku 2 (5)
- 12:50 Samochód roku 2 (6)
- 13:20 Top Gear 33 (4)
- 14:35 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 16:30 The Best of Top Gear 2011/12 (4)
- 17:25 Top Gear 18 (6)
- 18:30 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 19:30 Top Gear 33 (5)
- 22:00 Upadek miliardera
- 23:00 Więźniarki 2 (2)
- 08:00 Dzika Szkocja (Niziny)
- 09:05 Dzika Belgia (Wodny świat)
- 12:10 Weterynarz z Yorkshire 8 (10)
- 13:10 Wyspa makaków (2)
- 21:00 Szpital dla słoni 2 (3)
- 00:35 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (4)
- 01:40 Dzika kuchnia (5)
- 02:15 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (6)
- 06:25 Remont na 5+ (7)
- 06:50 Remont na 5+ (8)
- 07:15 Remont na 5+ (1)
- 07:40 Remont na 5+ (2)
- 08:00 Dzika kuchnia (1)
- 08:30 Dzika kuchnia (2)
- 09:00 Dzika kuchnia (3)
- 09:30 Dzika kuchnia (4)
- 10:05 Przepis na remont (17)
- 10:35 Przepis na remont (18)
- 11:05 Przepis na remont (19)
- 11:35 Przepis na remont (20)
- 15:00 Przepis na remont (21)
- 15:30 Przepis na remont (22)
- 16:00 Przepis na remont (23)
- 16:30 Przepis na remont (24)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (20)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Nadciśnienie tętnicze)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Kardiochirurgia)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby kręgosłupa)
- 06:35 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zdrowe odżywianie)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Ortopedia)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (1)
- 14:40 Zapytaj lekarza 3 (1)
- 15:15 Pies na życie (4)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (7)
- 18:20 Happy i Zen (13)
- 19:00 Moje życie XXL (2)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (8)
- 20:55 Żyj jak Laila (11)
- 21:35 Chirurdzy 2 (1)
- 23:00 Dr Miami (3)
- 23:30 Dr Miami (4)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Jak Griffin ukradł święta)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Leśne kłopoty)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Ojciec wie lepiej)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Soul Train)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Rejs z Marie)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Ray sam w domu)
- 01:40 Wyrok na Franciszka Kłosa
- 03:50 Pociąg
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 5 (3)
- 09:45 Kabaretowy rejs (146)
- 10:45 Kabaretowy rejs (143)
- 11:40 Siedlisko (1)
- 12:45 Człowiek na torze
- 14:35 Znachor
- 17:25 Książę
- 17:35 Siedlisko (3)
- 20:00 Jak najdalej stąd
- 22:00 Zabij mnie, glino
- 00:20 Wielki szef
- 02:35 Starsza pani znika
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 06:00 Zameldowani (13)
- 06:30 Zameldowani 2 (1)
- 07:00 Zameldowani 2 (2)
- 07:30 Zameldowani 2 (3)
- 08:00 Zameldowani 2 (4)
- 08:30 Zameldowani 2 (5)
- 09:00 Zameldowani 2 (6)
- 09:30 Zameldowani 2 (7)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 10:30 Bonanza (1)
- 11:30 Bonanza (2)
- 16:50 Bonanza (5)
- 22:50 Żołnierz doskonały
- 01:00 Bilet na Księżyc
- 03:40 Bez wstydu
- 05:10 Miasta rytm (8)
- 06:00 Kabaretowe hity (8)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (4)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (5)
- 08:55 Kojak 2 (18)
- 09:55 Komisarz Rex 7 (Urodziny)
- 16:00 Kojak 2 (19)
- 17:00 Kojak 2 (20)
- 20:00 Bez przedawnienia
- 00:00 Trzy siostry (256)
- 01:00 Diamentowe imperium (16)
- 02:00 Teresa (52)
- 03:00 Okrutne miasto (76)
- 04:00 Przypieczętowany los (128)
- 05:00 Sploty nienawiści (33)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 07:00 Trzy siostry (256)
- 08:00 Diamentowe imperium (16)
- 09:00 Teresa (52)
- 10:00 Okrutne miasto (76)
- 11:00 Przypieczętowany los (128)
- 12:00 Sploty nienawiści (33)
- 13:00 Diamentowe imperium (16)
- 14:00 Trzy siostry (256)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 17:00 Trzy siostry (257)
- 18:00 Diamentowe imperium (17)
- 19:00 Teresa (53)
- 20:00 Okrutne miasto (77)
- 21:00 Przypieczętowany los (129)
- 22:00 Sploty nienawiści (34)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (73)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (5)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 01:55 Akta zbrodni (2)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (5)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 05:05 Znaki 2 (6)
- 06:05 Prezentuj broń! (3)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (12)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 23:00 Akta zbrodni (3)
- 02:05 Niszczycielka
- 04:10 Prezentuj broń! (33)
- 05:15 Totalcar 3 (3)
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (13)
- 08:00 Słoneczny patrol (4)
- 09:00 Drużyna A 3 (11)
- 12:00 Drużyna A 3 (11)
- 13:00 Słoneczny patrol (4)
- 18:00 Drużyna A 3 (12)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 01:10 Winnice miłości 2 (110)
- 02:20 Prezentuj broń! (57)
- 03:30 Prezentuj broń! (58)
- 04:40 Prezentuj broń! (59)
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (110)
- 07:10 Profil 4 (11)
- 08:20 Profil 4 (12)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (6)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (7)
- 11:35 Grand Hotel (8)
- 13:10 Winnice miłości 2 (110)
- 14:20 Profil 5 (1)
- 15:25 Profil 5 (2)
- 16:35 Zaklinacze koni 2 (8)
- 17:35 Zaklinacze koni 2 (9)
- 21:00 Jack i Jill
- 22:55 Grand Hotel (8)
- 01:55 Thelma i Louise
- 04:25 Bonanza (Młyn)
- 05:35 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Zaloty)
- 06:30 Celnicy 3 (1)
- 07:05 Celnicy 3 (2)
- 07:40 Poirot (Morderstwo na polu golfowym)
- 12:00 Trudny pacjent
- 13:55 Lodowa zagłada
- 20:00 Mistrz kierownicy ucieka
- 22:05 Krwawa zemsta
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:50 Sniff i nawiedzony zamek
- 13:05 Pierwiosnek
- 14:55 Letnie wino
- 16:25 Coco Chanel
- 18:15 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 19:30 Piaskun
- 21:00 Lato we Florencji
- 22:35 Daj czadu
- 01:00 Przyjaciel czy wróg
- 02:20 Drain Your Nuts for These Stunners
- 03:35 Windykatorzy
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:10 Młodzi muszkieterowie
- 07:40 Czarny motyl
- 09:10 Czyja to córka
- 10:35 Wyspa piratów
- 12:05 Wielki Mistrz
- 14:05 Wrobieni
- 15:35 Król wojowników
- 17:05 Projekt: Dinozaur
- 18:25 Tajna agentka
- 23:30 Wojna o honor
- 00:10 Karnawał dusz
- 01:25 Najpiękniej czesze mnie wiatr
- 02:55 Poganiacze
- 04:25 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Tonąca koza
- 06:30 Obudź mnie po wojnie
- 07:45 Namiętny hydraulik
- 09:00 Odosobnienie
- 10:25 Życie kobiety
- 12:30 Ludzie, których znamy
- 14:10 Milcząca odwaga
- 15:30 Miasteczko Abilene
- 17:00 Moulin Rouge
- 21:00 Bella vista
- 00:10 Blitz
- 01:45 eXistenZ
- 03:20 Leonardo (7)
- 04:10 Sex ze śniadaniem
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Świątynia koszykówki
- 07:40 Opowieści z ławeczki
- 09:30 Bohaterowie
- 11:15 Potężne sierotki
- 13:10 Paryż 36
- 17:05 Opowieść o Zbawicielu
- 20:00 Houdini i Doyle (8)
- 20:45 Dynastia Tudorów 2 (2)
- 21:45 Wiwarium
- 23:20 Mężczyzna, który kocha
- 01:05 W samo południe
- 03:00 Bulwar Zachodzącego Słońca
- 10:00 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:10 Burza (112)
- 11:05 Najpiękniejsza brzydula (113)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8624)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8625)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (68)
- 13:45 Muzyczny express (142)
- 16:10 Willy agent (31)
- 16:30 The Queen of Flow 2 (76)
- 17:20 Najpiękniejsza brzydula (107)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8625)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8626)
- 21:30 Mózg za miliard dolarów
- 23:25 Kret
- 00:20 Kabaret bez granic (Antoni Gorgoń Grucha)
- 01:00 Zjedzeni żywcem
- 02:50 Śmierć zza drzwi
- 04:25 Zrobiony w balona
- 05:05 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:35 Cannes 2024 (5)
- 05:45 Ale lapsus (11)
- 05:55 Klik News (70)
- 06:00 Blada twarz
- 06:30 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 06:50 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (16)
- 07:10 Vidocówka (4)
- 07:20 Maria Magdalena (27)
- 08:25 Maria Magdalena (28)
- 09:25 Superstars (Clint Eastwood)
- 14:25 Maria Magdalena (18)
- 15:25 Maria Magdalena (19)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8324)
- 20:50 Maria Magdalena (27)
- 21:50 Maria Magdalena (28)
- 22:50 Easy Rider
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (17/24)
- 13:35 Columbo 2 (4)
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:35 Spotkanie z balladą
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (3)
- 19:00 Chicago Fire (18/24)
- 19:55 Columbo 2 (2)
- 04:15 Hip Show
- 04:35 Hip Show
- 04:55 Hip Show
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Kick-boxing: King Of Kings Grand Prix 28.01.2022
- 00:30 Nowa granica (8)
- 00:55 Olej arganowy - białe złoto Maroka
- 01:50 Ostatni bambusowy pociąg
- 02:40 Wspaniały świat (3)
- 03:15 Anatolia - kraina moreli
- 04:10 Zenit (11)
- 04:35 Zenit (12)
- 05:05 Wspaniały świat (4)
- 05:35 Życie u podnóża wielkiej góry
- 06:30 W ciemnościach
- 07:30 Wyspy Europy (8)
- 14:15 Apple: Tyrania luzu
- 15:05 Wyścig o życie (10)
- 15:30 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 15:55 Szkoła łapania dzikich zwierząt (6)
- 16:20 Prawdziwe oblicze Bahamów
- 17:15 Florencki krwawy futbol
- 20:10 Ekologiczna panika (3)
- 20:30 Ekologiczna panika (4)
- 20:55 Ekologiczna panika (5)
- 21:20 Żarłacz biały - zew krwi
- 22:15 Gdzie jest Sułtan?
- 23:00 Tajemnica ginących pszczół
- 00:10 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 7)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 17)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 17)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (3. kwalifikacje, część 2)
- 02:50 VR Day (1)
- 03:05 Stream Nation (Nightingale, część 19)
- 03:35 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 1)
- 18:15 Gildia Smaków
- 18:30 Board News
- 18:50 Stream Nation (Manor Lords, część 19)
- 19:20 Stream Nation (One Hand Clapping, część 3)
- 19:50 Sim Racing Challenge 2022 (2)
- 22:00 Kino dla graczy: Kosmiczny grzech
- 23:55 Epic Indie
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistów Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Still alice
- 01:40 English up (17)
- 01:50 English up (18)
- 02:00 Phantom thread
- 04:10 English united (38)
- 04:25 3ways2 (2)
- 04:35 English in focus (34)
- 04:45 English 911 2 (87)
- 04:50 English 911 2 (88)
- 04:55 English 911 2 (90)
- 05:00 Art land (61)
- 05:05 Art land (62)
- 05:10 Crafty hands 2 (31)
- 05:20 Okey-dokey (8)
- 05:30 Once upon a time (31)
- 05:40 Word party (31)
- 05:45 Word party (32)
- 05:50 English playtime (3)
- 06:00 Magic science (12)
- 06:15 Yummy for mummy (19)
- 06:25 Yummy for mummy (20)
- 06:35 Kids in action (23)
- 06:40 Kids in action (24)
- 06:45 Alfred & wilfred (9)
- 07:00 Simple phrases (12)
- 07:10 Life around (17)
- 07:20 Life around (18)
- 07:30 Life around (55)
- 07:35 Jack of all trades (5)
- 07:45 Basic lexis (26)
- 07:50 Basic lexis (27)
- 07:55 Basic lexis (28)
- 08:00 Mojo morning (1)
- 08:15 All about (1)
- 08:20 All about (2)
- 08:25 All about (3)
- 08:30 Here and there (1)
- 08:40 Here and there (2)
- 08:50 Euronews. smart regions (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (11)
- 09:20 Let's talk (11)
- 09:35 English in focus (26)
- 09:45 English 911 2 (77)
- 09:50 English 911 2 (78)
- 09:55 English 911 2 (86)
- 10:00 Perfect english (23)
- 10:05 Perfect english (24)
- 10:10 English in focus (22)
- 10:20 Let's read right (12)
- 10:25 Basic lexis (37)
- 10:35 Basic lexis (38)
- 10:45 Basic lexis (39)
- 10:55 Step by step 2 (13)
- 11:00 Art land (61)
- 11:05 Art land (62)
- 11:10 Crafty hands 2 (31)
- 11:20 Okey-dokey (8)
- 11:30 Once upon a time (31)
- 11:40 Word party (31)
- 11:45 Word party (32)
- 11:50 English playtime (3)
- 12:00 Magic science (12)
- 12:15 Yummy for mummy (19)
- 12:25 Yummy for mummy (20)
- 12:35 Kids in action (23)
- 12:40 Kids in action (24)
- 12:45 Alfred & wilfred (9)
- 13:00 Easy talk (56)
- 13:15 All about (4)
- 13:20 All about (5)
- 13:25 All about (6)
- 13:30 Here and there (3)
- 13:40 Here and there (4)
- 13:50 Euronews. smart regions (2)
- 14:00 English united (39)
- 14:20 3ways2 (4)
- 14:30 English in focus (35)
- 14:40 English 911 2 (92)
- 14:45 English 911 2 (93)
- 14:50 English 911 2 (94)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (3)
- 15:25 English 911 2 (10)
- 15:30 English 911 2 (16)
- 15:35 English 911 2 (17)
- 15:40 Evolution (3)
- 16:00 Grammar wise (28)
- 16:25 City grammar (25)
- 16:35 City grammar (26)
- 16:45 City grammar (27)
- 17:00 Norm of the north
- 18:30 Basic lexis (37)
- 18:40 Basic lexis (38)
- 18:50 Basic lexis (39)
- 19:00 Simple phrases (12)
- 19:10 Life around (17)
- 19:20 Life around (18)
- 19:30 Life around (55)
- 19:35 Jack of all trades (5)
- 19:45 Basic lexis (26)
- 19:50 Basic lexis (27)
- 19:55 Basic lexis (28)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (11)
- 20:20 Let's talk (11)
- 20:35 English in focus (26)
- 20:45 English 911 2 (77)
- 20:50 English 911 2 (78)
- 20:55 English 911 2 (86)
- 21:00 Five feet apart
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (3)
- 23:25 English 911 2 (10)
- 23:30 English 911 2 (16)
- 23:35 English 911 2 (17)
- 23:40 Evolution (3)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 France In Focus
- 16:52 Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:30 Le journal
- 02:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:15 Actuelles
- 15:30 Le journal
- 15:45 Hors champ
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:10 Face a face
- 16:30 Le journal
- 16:40 A l'affiche
- 16:52 L'instant mobile
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:57 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:16 Le fait du jour
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:07 Programme selon
- 19:10 Spéciale
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 O pracy po pracy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (37)
- 09:30 W labiryncie (Przylot)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 ABC szachów
- 17:10 Na 2 kontakty
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Archiwum historii mówionej (Przybylski)
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Pomorzanie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Wiatrak
- 19:30 Panna z mokrą głową (Uczył Marcin Marcina)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Ujście Warty)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (15)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Bocian)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Ewa i jej goście (Stefan Grajek)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Giuseppe di Stefano 2019)
- 09:24 Wielkopolska każdego dnia (28 sierpnia)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:44 Gimnastyka dla każdego
- 09:54 Wielkopolska każdego dnia (28 sierpnia)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Teleskop
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Poza miastem - Europejska wieś
- 14:54 Wielkopolska każdego dnia (28 sierpnia)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (28 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (28 sierpnia)
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:39 Łączymy
- 18:06 Widziane po drodze (W cieniu bocianich gniazd)
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (28 sierpnia)
- 18:55 Recital Alony Szostak - Z nadzieją przez życie
- 19:42 Zielony azyl
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:25 Panorama litewska
- 08:33 Przegląd ukraiński
- 08:46 Muszelki Wigier 2022-Koncert Galowy
- 09:34 Reportaż na deser (Odloty żurawi)
- 09:42 Spotkania w pracowni (Czesław Tumielewicz)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Podróże z historią (Na torach historii)
- 14:57 Warto tam być
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Wrzenie XVIII wieku)
- 17:25 Kamperem po południu
- 17:41 Podlaskie Święto Chleba
- 17:57 VI Koncert Niepodległości
- 18:12 Panorama łomżyńska
- 18:27 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:55 Gość "Obiektywu"
- 19:04 Sport
- 19:08 Prognoza pogody
- 19:10 Tydzień białoruski
- 19:32 Przegląd ukraiński
- 19:45 Panorama litewska
- 19:53 Tajemniczy świat zwierząt (28)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Bezbłędnie (Mecz)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Aleksander)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:16 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 Nasze zdrowie (8/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 19:30 Strefa otwarta (Zaburzenia sensoryczne)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Polędwiczka podana na leczo z kiełbaską)
- 09:00 Studio lato
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Astronarium (Hubble Tension)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (139)
- 19:24 Z miłości do zwierząt
- 19:45 Pokochaj Grudziądz (116)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:18 Abecadło astronomii (Księżyc)
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:29 Informacje lubuskie - flesz
- 17:34 Sport
- 17:38 Prognoza pogody
- 17:40 Astronarium (Zasada antropiczna)
- 18:03 Psia służba
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Eko Natura - Glisno 2024
- 19:11 Magazyn reporterski
- 19:26 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Srebrny jubileusz
- 14:55 Bezbłędnie (Wartałoby)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Klasycystyczny pałac w Łabuńkach)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Miecz Melpomeny, czyli teatr walki)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Oświecenie w Krzyżanowicach)
- 17:55 Moda na styl (Moda dziecięca - najnowsze trendy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (PKP w II RP)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:35 Liczy się pasja (Edward Marszałek)
- 08:50 Z życia regionu (Bojkowska Kaplica Sykstyńska)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Z życia regionu (Różne kultury, ale taki sam człowiek)
- 09:33 Moda na język polski (Władysław Reymont)
- 09:57 Kalejdoskop filmowy
- 09:59 Impresje (Rzeszów)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:36 Z życia regionu (Powozem po łańcuckim zamku)
- 16:40 Kalejdoskop filmowy
- 16:44 Impresje (Rzeszów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:15 Liczy się pasja (Edward Marszałek)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Archeologiczne odkrycia i zagadki)
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów (Mój mąż kapelan)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów (5)
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Okno na pogranicze (Szkło)
- 09:29 Astronarium (Credo)
- 09:54 Polska z Miodkiem (Leszno, Nisko)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 18:01 Szansa (4/24)
- 18:15 Prosto z lasu
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:51 Pogoda
- 18:54 Kwartet (Recykling)
- 19:22 Szlakiem drewnianych kościołów (Lgów)
- 19:36 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat (Anna Jantar)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Drukarze)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Magazyn medyczny (Choroby endokrynologiczne)
- 14:45 Kronika dnia (28)
- 14:56 Pogoda w regionie (28)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kronika dnia (28)
- 16:41 Pogoda w regionie (28)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (28)
- 17:01 Raport pogodowy (28)
- 17:04 Odkrywamy Małopolskę (Krzeszowice i Zamek Tenczyn)
- 17:06 Maciej Szumowski. Życiorys dziennikarza
- 17:45 Opowieści z Collegium Maius (W objęciach zaborców, cz. 2 - Sława i chwała)
- 18:10 Małopolski produkt lokalny marką regionu (1)
- 18:19 Zdrowie dla Ciebie (Porody w Małopolsce)
- 18:30 Kronika (28)
- 18:52 Tematy dnia (28)
- 19:03 Pogoda w regionie (28)
- 19:06 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (28)
- 19:12 Działo się w Krakowie
- 19:14 Jedź bezpiecznie (961)
- 19:25 Kwartet (Dziecięce zespoły ludowe)
- 19:51 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego (Podniebny taniec)
- 19:54 Pogoda w regionie (28)
- 19:56 Raport pogodowy (28)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (28)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (28)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:10 Janka (Licytacja)
- 09:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 09:55 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Prosto z lasu (14/24)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nad Odrą
- 17:50 Agrokurier (576)
- 18:00 Słownik polsko@polski (607)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom (Esterka, czyli Marysia. Historia ratowania Marii Ochlewskiej)
- 19:25 Pełnia wiary
- 19:50 Wiadomości w języku polskim (262)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:21 Pogoda w regionie
- 09:22 Na tropach historii (Z wizytą w pałacu)
- 09:35 Prosto z lasu
- 09:48 Gość Informacji
- 09:56 Sekrety świata (Park Güell, Barcelona)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Pocztówki z Kielc (Ogród Botaniczny)
- 16:41 Sekrety świata (Wyspa Magdaleny)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:08 Odkryj regiony
- 17:24 Pocztówki z Kielc (Karol Wojtyła Senior)
- 17:28 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 Informator kulturalny
- 19:06 Bezbłędnie
- 19:10 W obiektywie
- 19:23 Astronarium (Rewolucja kopernikańska)
- 19:47 Informator kulturalny
- 19:54 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Sport po łódzku
- 08:26 Żubry wczoraj i dziś
- 09:01 Rozmowa dnia
- 09:14 Wpływ zmian klimatu na las
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Portret z pamięci
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Łucka odkrywa Łódzkie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:21 Na wschód od Łodzi
- 17:35 Historie z pasją (5)
- 17:48 Łódzka nauka
- 18:02 Kulturalnie po Łodzi i regionie (10)
- 18:15 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:52 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:03 Rozmowa dnia
- 19:17 Ale to już było: Reportaż (27)
- 19:30 Ale to już było: Reportaż (28)
- 19:45 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:31 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:52 Pogoda
- 21:55 Obalamy mity medyczne (2)
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:00 Słowo życia ((Mt 23, 23-26) Biada obłudnikom)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (1. Warszawska Brygada Pancerna)
- 00:50 Święty na każdy dzień (27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (27 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - jedność chrześcijan)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Polska i Polacy w Ziemi Świętej)
- 02:25 Święty na każdy dzień (27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Okładka na kartki)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Ocalona z rzezi)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce (Rok szkolny 2024/2025)
- 05:20 Jestem mamą (Chcę być eko)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Pierwszy Kongres Różańcowy Diecezji Ełckiej)
- 06:00 Powrót
- 07:15 Woda i las. Źródło życia na Ziemi
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Lipa)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (28 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Okładka na kartki)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 23, 27-32) Biada obłudnikom)
- 08:55 Blask prawdy
- 09:20 Mateczniki Polskości (Ratusz Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie)
- 09:50 Święty na każdy dzień (28 sierpnia, wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Serial z życia Jezusa (2)
- 15:00 Leśni mocarze
- 15:50 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - niezatarte znamię)
- 01:35 Nieśmiertelny 3: Mag
- 03:30 Giganci nokautów (4)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (7)
- 06:00 Yattaman (Historia o Panokiu)
- 06:30 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 06:55 Yattaman (Czarodziej)
- 07:25 Yattaman (Trzej muszkieterowie)
- 07:50 Królowa szpady (3)
- 08:50 Stellina (14)
- 09:40 Moje trzy siostry (147)
- 10:40 Yattaman (Pałac Słońca)
- 11:00 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 11:30 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 11:55 Yattaman (Przyjaciel Tarzan)
- 12:25 Jeden plus Dziesięć (54)
- 13:05 Helena i chłopcy (19)
- 13:40 Namiętności (85)
- 14:15 Namiętności (86)
- 14:50 Uśmiechnij się (10)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (21)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Wielki podryw
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (2)
- 05:00 Na osi (503)
- 05:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_2)
- 05:45 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Banda morderców)
- 06:55 Simba lwi Król (28)
- 07:25 Simba lwi Król (31)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (10)
- 10:00 Remont na 5+ (3)
- 10:30 Drakers (23)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Pojedynek drapieżników)
- 11:55 Uśmiechnij się (4)
- 12:00 Hit na lato (2)
- 13:00 Hit na lato (1)
- 13:55 Uśmiechnij się (13)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:10 Dynastie Rothschildových
- 01:05 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 01:30 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:10 Žijeme s vírou
- 02:35 Designtrend
- 02:50 Antický Řím
- 03:15 Život bez značek
- 03:45 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha
- 04:00 Kozí hřiby
- 04:25 Čaj pro třetího
- 04:55 Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Pozoruhodné dějiny Francie (2)
- 09:35 Bedekr IV. (Auvergne)
- 10:05 Viktorie - vášeň a moc
- 11:00 Geniální rostliny (1)
- 11:55 Sága o soli
- 14:25 Delfíni v roli terapeutů
- 15:20 Počesku (Hostýnské vrchy)
- 15:30 Odkaz evropského neolitu
- 16:00 Rodopská magie (2)
- 16:30 Ze života lvíčat, Tanzánie
- 16:55 Nelehký život medvědů
- 17:50 Benátky a ostrovy v laguně
- 20:00 Smrt krásných srnců
- 21:40 Dobré světlo
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:40 Zprávy
- 15:43 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 00:40 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Jižní Korea)
- 02:25 Český orienťák
- 03:10 Branky, body, vteřiny
- 03:25 Hasiči na Beskydské sedmičce
- 03:55 Nezastavitelní
- 11:00 Volejbalový magazín
- 11:15 Český orienťák
- 11:55 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Chořov)
- 14:40 Cyklotoulky
- 15:00 Nezastavitelní
- 16:20 Svět motorů
- 17:25 WTT Feeder Olomouc
- 23:05 Svět motorů
- 00:30 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 01:50 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 02:05 Kanadská soda X (5)
- 02:30 Laurel a Hardy (Šťastný psík I.)
- 02:40 Dvořákovy klavírní kvartety (1)
- 03:15 Muž a žena
- 03:30 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 O "láznění" a relaxaci
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Filmový dobrodruh Karel Zeman
- 21:55 Taking Off
- 23:25 Imagine
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a Vendelín)
- 06:05 Hopsasa (Léčivé rostlinky)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:55 Zafari II (13)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (7)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:45 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:40 Kropka nad i
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Kropka nad i
- 03:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Rozmowa Piaseckiego
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:30 Czarno na białym
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:05 Kropka nad i
- 01:40 Tak jest
- 02:40 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:00 Kropka nad i
- 05:35 Horyzont
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Gorączka złota)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Kropka nad i
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:15 Kropka nad i
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Czarno na białym
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Pieniądze z papieru (108)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Po godzinach: Konie (21)
- 03:45 Dobra franczyza 2 (22)
- 04:00 Pan i Pani Szaran 2 (36)
- 04:15 Kadry w pigułce (138)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (23)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Motozoom (112)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Faktor finansowy
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Biznes to ludzie (10)
- 14:30 Kadry w pigułce (148)
- 14:45 Po godzinach: Konie (21)
- 15:00 Pan i Pani Szaran 2 (36)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Kadry w pigułce (148)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 20:30 Faktor finansowy
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Kadry w pigułce (148)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Ważne opinie
- 22:30 Biznes wieczorem
- 23:00 Zdaniem analityków
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Szympansy w Ugandzie
- 14:00 Złoty chłopak (238)
- 14:55 Jaka to melodia? (5204)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (804)
- 16:05 Dziedzictwo (331)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5342)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Zbrodnia i kara)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (192)
- 21:10 07 zgłoś się (Przerwany urlop)
- 00:55 Człowiek na torze
- 02:30 Świat według Tesli
- 03:50 Rodzinka.pl (Nasza klasa)
- 04:20 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Ziemia niczyja)
- 05:30 M jak miłość (1647)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Wykładowca na Jajlu)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3016)
- 12:30 Koło fortuny (1648)
- 13:15 Akacjowa 38 (414)
- 14:05 Va banque (755)
- 14:35 Na sygnale (Lepiej dmuchać na zimne)
- 15:05 M jak miłość (1806)
- 16:00 Koło fortuny (1649)
- 16:35 Familiada (2880)
- 17:15 Miłość i nadzieja (19)
- 18:10 Va banque (756)
- 18:45 Akacjowa 38 (440)
- 19:35 Barwy szczęścia (3016)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (66)
- 23:55 Izabela, królowa Hiszpanii (67)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Astma)
- 08:24 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (4)
- 08:49 W Polskę jedziemy (Dolina królów)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ludzie z Mazowsza (Życie to wyścig)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Podróże z historią (Na ratunek w górach)
- 17:39 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 17:45 Moja historia '44
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś
- 19:22 Prosto z Mazowsza
- 19:47 Ziołowa apteka (Laur)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 O pracy po pracy
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (37)
- 09:30 W labiryncie (Przylot)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 ABC szachów
- 17:10 Na 2 kontakty
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Archiwum historii mówionej (Przybylski)
- 17:50 Raport gospodarczy
- 18:15 Pomorzanie
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Wiatrak
- 19:30 Panna z mokrą głową (Uczył Marcin Marcina)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Zakochaj się w Polsce (Kadyny)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Ujście Warty)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (15)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Bocian)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana