Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Psy 2. Ostatnia krew
- 02:05 Superprodukcja
- 03:55 Obietnica (6)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:40 Magazyn rolniczy
- 13:00 Sekretne życie kotów 2 (8)
- 14:00 Złoty chłopak (235)
- 14:55 Jaka to melodia? (5199)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (801)
- 16:05 Dziedzictwo (328)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5336)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (189)
- 21:10 Vabank
- 23:10 Renegaci
- 00:10 Morderstwa w Pont-L'Éveque
- 01:55 Miłość jest blisko
- 03:55 Rodzinka.pl (Francuski z winobrania)
- 11:15 Operacja zdrowie (Nikotynizm)
- 11:50 Barwy szczęścia (3013)
- 12:30 Koło fortuny (1640)
- 13:15 Akacjowa 38 (411)
- 14:00 Va banque (751)
- 14:35 Na sygnale (Żądza pieniądza)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (16)
- 16:00 Koło fortuny (1641)
- 16:35 Familiada (2875)
- 17:15 Miłość i nadzieja (16)
- 18:10 Va banque (752)
- 18:45 Akacjowa 38 (436)
- 19:35 Barwy szczęścia (3013)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Ptaszek na uwięzi
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Rola życia (Arkadiusz Janiczek)
- 17:34 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju ("Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa)
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Na wszelki WYPADEK! (Astma)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:25 Jack Ryan: Teoria chaosu
- 02:45 Nasz nowy dom (251)
- 03:45 Świat według Kiepskich (226)
- 04:40 Disco Gramy (6283)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Nowa rodzina)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5473)
- 16:35 Gliniarze (Fanty)
- 17:35 Sekrety rodziny (391)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (823)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Parada serc
- 01:55 Love Island. Wyspa miłości (188)
- 02:55 Interwencja (5469)
- 03:05 Interwencja (5470)
- 03:25 Disco Polo Life (2390)
- 08:05 Smerfy (Posągowy Maruda/Smerfna pizza Łasucha)
- 08:45 Smerfy (Gnomskie wakacje)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kichająca Summer)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Tajemnicze nasiona)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Szczeniaczek)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Dla mamy)
- 09:55 Bing (Klocki)
- 10:05 Bing (Kaczki)
- 10:10 Bing (Koktajl)
- 10:30 Baranek Shaun (2)
- 10:35 Baranek Shaun (30)
- 10:37 Baranek Shaun (Farmer Shaun)
- 10:40 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:50 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue (Wróżki)
- 11:40 Blue (Praca)
- 11:45 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Wyścig żółwia z teropodem/Głodni mięsożercy)
- 00:55 MacGyver (3)
- 01:50 MacGyver (4)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (10)
- 03:40 Agenci NCIS 17 (11)
- 04:40 Układ (2)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (1)
- 07:00 Rekrut 5 (22)
- 08:00 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:55 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:55 Rekrut 5 (22)
- 10:50 Agenci NCIS 17 (17)
- 11:45 Agenci NCIS 17 (18)
- 12:45 Rekrut: FBI (1)
- 13:40 MacGyver (3)
- 14:30 MacGyver (4)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (3)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (4)
- 17:25 MacGyver (5)
- 18:15 MacGyver (6)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (5)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (6)
- 21:05 Elizjum
- 23:20 Watchmen. Strażnicy
- 00:05 W 80 kilo dookoła świata (4)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 01:45 W okowach mrozu 6 (21)
- 02:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (5)
- 03:20 Życie na pustkowiu (1)
- 08:25 Serengeti 2 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (15)
- 10:35 Życie na pustkowiu (2)
- 11:35 Dzika Francja (1)
- 12:40 Serengeti 2 (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 14:40 W okowach mrozu 6 (22)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (1)
- 16:45 Dzika Francja (1)
- 17:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu (3)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (16)
- 23:00 Zabójcza pogoda 4 (2)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:35 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 01:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 01:50 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 02:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 02:05 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 02:10 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig po małpolotkę)
- 03:40 Dronersi 2 (Tajemnica Planktonów)
- 04:00 Dronersi 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 05:45 Taffy 2 (Narciarze)
- 05:50 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Megapijawa)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Prosteusz)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 07:55 Potworna robota (O mały włos)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Sekretny gang)
- 22:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 22:50 Taffy 2 (112)
- 23:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 23:15 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 23:20 Taffy 2 (Mama!)
- 23:30 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 23:35 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 00:55 Zdarzyło się
- 02:35 Córka trenera
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:00 Wampirzyce
- 07:30 Droga pod wiatr
- 09:00 Tajna agentka
- 10:30 Szef
- 12:25 W zawieszeniu
- 16:10 Gra tajemnic
- 18:00 Poza czasem
- 23:00 Sędzia i kat
- 00:20 Ragdoll (4)
- 01:20 Sanditon 3 (2)
- 02:20 Milczący świadek 25 (1)
- 03:15 Milczący świadek 25 (2)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 10 (2)
- 05:10 Sanditon 3 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (7)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 09:55 Sanditon 3 (2)
- 10:55 Śmierć pod palmami 5 (7)
- 12:00 Ojciec Brown 9 (7)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 23 (3)
- 14:50 Sanditon 3 (2)
- 15:50 Śmierć pod palmami 8 (6)
- 16:55 Ojciec Brown 9 (8)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 23 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 22:10 Tajemnice Brokenwood (1)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 09:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 14:00 Gliniarz i prokurator (9)
- 15:00 Gliniarz i prokurator (10)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 22:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 23:00 Polowanie
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (5)
- 00:50 Magia Nagości. Najlepsze momenty (3)
- 02:00 I love kabaret (4)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 03:55 I love kabaret (1)
- 04:55 I love kabaret (3)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Poranny rogal (14)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (66)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 Poranny rogal (34)
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:55 Na osi (1093)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:00 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 03:05 Dzika kuchnia (3)
- 03:35 Dzika kuchnia (4)
- 04:10 Dzika kuchnia (5)
- 04:40 Dzika kuchnia (7)
- 05:10 Dzika kuchnia (1)
- 05:45 Kuchnia na dziko (2)
- 06:00 Na osi (1093)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (4)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (5)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota 2 (1)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Celnicy 3 (4)
- 19:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 04:20 Najpiękniej ukryte hotele (1)
- 05:10 Głodni sukcesu (4)
- 06:00 Domy gwiazd z Abbey Clancy (1)
- 07:05 Głodni sukcesu (5)
- 12:35 Głodni sukcesu (5)
- 13:40 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (5)
- 18:50 Głodni sukcesu (5)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 01:30 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 01:55 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:20 Spidey i superkumple (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 04:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 04:30 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 07:00 Blue 3 (142)
- 07:10 Blue 3 (143)
- 07:20 Blue 3 (144)
- 07:30 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 07:40 Blue 3 (146)
- 07:50 Blue 3 (147)
- 12:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 12:30 Blue 3 (151)
- 13:00 Blue 3 (150)
- 13:10 Blue 3 (152)
- 13:20 Blue 3 (153)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 14:00 Spidey i superkumple (52)
- 14:30 Lwia Straż (17)
- 15:00 Lwia Straż (18)
- 15:30 Superkoty (Mysie święta)
- 16:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 16:30 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 17:00 Blue 3 (142)
- 17:10 Blue 3 (143)
- 17:20 Blue 3 (144)
- 17:30 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 17:40 Blue 3 (146)
- 17:50 Blue 3 (147)
- 00:10 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:35 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chcikens In Space S1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (11)
- 03:00 Duch i nas dwóch (12)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (39)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (40)
- 04:50 Duch i nas dwóch (20)
- 05:15 Duch i nas dwóch (21)
- 05:35 Robale ziomale (Skacz Mo, skacz / Mój telefon)
- 06:00 Taffy (Malutki problem)
- 06:05 Taffy (Masz to w genach)
- 06:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:25 Taffy (Kukiełka)
- 06:35 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:40 Taffy (Misja Mish Mash)
- 06:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 07:25 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 07:55 Fineasz i Ferb (6)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Fastfood/ Teoriai spaghetti)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Pojedynek zespołów/Książka od matmy)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Dramat okresowy/ Słonkoland w domu)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Tańcz, tańcz, z Ollie'm kręć/ Davenport's na Żądanie)
- 18:45 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 18:55 Taffy 2 (Pieskie życie)
- 19:00 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 19:15 Taffy 2 (Aport!)
- 19:25 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 19:30 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Stowarzyszenie Ślepego Oka)
- 22:10 Fineasz i Ferb (7)
- 22:40 Fineasz i Ferb (14)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (27)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (28)
- 00:05 Blue 2 (25)
- 00:15 Blue 2 (26)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 00:40 Kolorklocki (6)
- 00:45 Blue 2 (16)
- 00:55 Piotruś Królik (15)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (41)
- 01:20 Psi Oddział (12)
- 01:35 Blue 2 (7)
- 01:40 Blue 2 (8)
- 01:50 Blue 2 (9)
- 02:00 Blue 2 (4)
- 02:05 Tosia i Tymek (1)
- 02:20 Blue 2 (28)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 02:40 Kręciołki (82)
- 02:50 Teletubisie (46)
- 03:05 Blue (33)
- 03:10 Blue (34)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (29)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (14)
- 03:45 Tosia i Tymek (5)
- 03:55 Tosia i Tymek (6)
- 04:10 Blue (17)
- 04:15 Blue (18)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (48)
- 04:35 Blue 2 (9)
- 04:45 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue (27)
- 05:00 Superpyra (17)
- 05:05 Superpyra (18)
- 05:15 Kolorklocki (4)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (20)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (23)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (20)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (45)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 06:50 Superpyra (27)
- 07:00 Blue 2 (12)
- 07:05 Blue (46)
- 07:15 Blue (16)
- 07:25 Blue (17)
- 07:35 Blue (18)
- 07:40 Blue (25)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (10)
- 08:05 Matklocki 2 (28)
- 08:15 Blue (32)
- 08:20 Blue 2 (26)
- 08:30 Blue 2 (12)
- 08:40 Psi Oddział (4)
- 08:55 Tosia i Tymek (15)
- 09:10 Piotruś Królik (18)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (15)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (21)
- 09:50 Kręciołki (54)
- 10:00 Teletubisie (2)
- 10:15 Blue 2 (22)
- 10:25 Yakka Dee 5 (9)
- 10:30 Yakka Dee 5 (10)
- 10:40 Blue 2 (24)
- 10:50 Matklocki 2 (23)
- 10:55 Matklocki (30)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (36)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 11:50 Superpyra (33)
- 12:00 Blue 2 (17)
- 12:10 Blue (24)
- 12:15 Blue (29)
- 12:25 Blue (4)
- 12:35 Blue 2 (17)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (13)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (1)
- 13:05 Blue 2 (42)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (35)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (41)
- 13:40 Psi Oddział (12)
- 13:55 Blue 2 (7)
- 14:05 Blue 2 (8)
- 14:15 Blue 2 (9)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 14:35 Blue 2 (31)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (36)
- 15:15 W Papierowej Krainie (37)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (21)
- 15:50 Blue (25)
- 16:00 Blue (30)
- 16:10 Blue (31)
- 16:20 Matklocki (21)
- 16:25 Blue 2 (21)
- 16:35 Kolorklocki (11)
- 16:40 Kolorklocki (12)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (16)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 17:10 Blue 2 (43)
- 17:15 Piotruś Królik (16)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (42)
- 17:45 Psi Oddział (13)
- 18:00 Blue 2 (10)
- 18:10 Blue 2 (11)
- 18:15 Blue 2 (12)
- 18:25 Tosia i Tymek (7)
- 18:40 Blue 2 (32)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 19:00 Kręciołki (84)
- 19:15 Teletubisie (48)
- 19:30 Blue (31)
- 19:40 Blue (32)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (30)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (15)
- 20:20 Tosia i Tymek (7)
- 20:30 Tosia i Tymek (8)
- 20:45 Blue 2 (29)
- 20:55 Blue 2 (30)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (49)
- 21:15 Blue 2 (11)
- 21:25 Blue 2 (12)
- 21:35 Superpyra (19)
- 21:40 Superpyra (20)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (24)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (25)
- 22:10 Kolorklocki (6)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 22:30 W Papierowej Krainie (38)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (36)
- 22:55 W Papierowej Krainie (37)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (21)
- 23:35 Matklocki (21)
- 23:40 Blue 2 (16)
- 23:50 Blue (22)
- 23:55 Blue (28)
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 05:00 Bernard 2 (67)
- 05:05 Bernard 2 (68)
- 05:10 Bernard 2 (70)
- 05:15 Bernard 2 (71)
- 05:20 Bernard 2 (72)
- 05:25 Bernard 2 (73)
- 05:30 Bernard 2 (74)
- 05:35 Bernard 2 (76)
- 05:40 Bernard 2 (77)
- 05:45 Bernard 2 (79)
- 05:50 Bernard 2 (80)
- 05:55 Bernard 2 (81)
- 06:00 Bernard 2 (82)
- 06:05 Bernard 2 (83)
- 06:10 Bernard 2 (85)
- 06:15 Bernard 2 (86)
- 06:20 Bernard 2 (87)
- 06:25 Bernard 2 (88)
- 06:30 Bernard 2 (89)
- 06:35 Bernard 2 (90)
- 06:40 Bernard 2 (92)
- 06:45 Bernard 2 (93)
- 06:50 Bernard 2 (94)
- 06:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 2 (95)
- 11:05 Bernard 2 (96)
- 11:10 Bernard 2 (98)
- 11:15 Bernard 2 (99)
- 11:20 Bernard 2 (100)
- 11:25 Bernard 2 (101)
- 11:30 Bernard 2 (102)
- 11:35 Bernard 2 (103)
- 11:40 Bernard 3 (105)
- 11:45 Bernard 3 (106)
- 11:50 Bernard 3 (107)
- 11:55 Bernard 3 (108)
- 12:00 Bernard 3 (109)
- 12:05 Bernard 3 (110)
- 12:10 Bernard 3 (112)
- 12:15 Bernard 3 (113)
- 12:20 Bernard 3 (114)
- 12:25 Bernard 3 (115)
- 12:30 Bernard 3 (116)
- 12:35 Bernard 3 (117)
- 12:40 Bernard 3 (119)
- 12:45 Bernard 3 (120)
- 12:55 Bernard 3 (122)
- 13:00 Bernard 3 (123)
- 13:05 Bernard 3 (124)
- 13:10 Bernard 3 (126)
- 13:15 Bernard 3 (127)
- 13:25 Bernard 3 (129)
- 13:30 Bernard 3 (130)
- 13:35 Bernard 3 (131)
- 13:40 Bernard 3 (133)
- 13:45 Bernard 3 (134)
- 13:55 Bernard 3 (136)
- 14:00 Power Players (24)
- 14:15 Power Players (25)
- 14:25 Power Players (26)
- 14:35 Power Players (1)
- 14:50 Power Players (2)
- 15:05 Power Players (3)
- 15:20 Power Players (4)
- 15:30 Power Players (5)
- 15:40 Power Players (6)
- 15:55 Power Players (7)
- 16:10 Power Players (8)
- 16:20 Power Players (9)
- 16:30 Power Players (10)
- 16:50 Power Players (11)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (12)
- 20:15 Power Players (13)
- 20:25 Power Players (14)
- 20:40 Power Players (15)
- 20:55 Power Players (16)
- 21:15 Power Players (17)
- 21:25 Power Players (18)
- 21:35 Power Players (19)
- 21:50 Power Players (20)
- 22:10 Power Players (21)
- 22:20 Power Players (22)
- 22:30 Power Players (23)
- 22:45 Power Players (24)
- 23:00 Bernard 3 (137)
- 23:05 Bernard 3 (139)
- 23:10 Bernard 3 (140)
- 23:15 Bernard 3 (141)
- 23:25 Bernard 3 (143)
- 23:30 Bernard 3 (145)
- 23:35 Bernard 3 (146)
- 23:40 Bernard 3 (147)
- 23:45 Bernard 3 (149)
- 23:50 Bernard 3 (150)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Opowieści warzywne
- 00:05 Jaki jest twój zawód ?
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Jaki jest twój zawód ?
- 00:13 Zwierzęta
- 00:16 Opowieści warzywne
- 00:18 Wakacje
- 00:21 Świat podwodny
- 00:24 Sunville
- 00:27 Świat elfów
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:32 Wakacje
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:40 Kolorowa magia
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Wakacje
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:50 Wakacje
- 00:52 Świat podwodny
- 00:55 Opowieści warzywne
- 00:58 Świat podwodny
- 01:00 Wstawaj!
- 01:03 Urocze miejsca
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Teraz się bawimy
- 01:11 Sunville
- 01:14 Sport, sport, sport
- 01:18 Indie
- 01:22 Teraz się bawimy
- 01:24 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:27 Zwierzęta
- 01:29 Przygody w przestrzeni
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:35 Pojazdy
- 01:37 Puffy i Tubby
- 01:41 Rodzina bobrów
- 01:43 Indie
- 01:47 Miejskie życie
- 01:49 Jak podróżujemy
- 01:54 Łazienka
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:00 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:03 Rodzina bobrów
- 02:06 Miyu i Litto
- 02:09 Urocze miejsca
- 02:12 Sunville
- 02:14 Przygody w przestrzeni
- 02:17 Puffy i Tubby
- 02:21 Sunville
- 02:24 Panni i Fanni
- 02:26 Grupy
- 02:28 Kolorowe koło
- 02:31 Grupy
- 02:34 Urocze miejsca
- 02:36 Miejskie życie
- 02:39 Muzeum
- 02:41 Puffy i Tubby
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:48 Kącik naukowy
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:55 Muzeum
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Kolorowe koło
- 03:04 Opowieści warzywne
- 03:08 Mini opowiadania
- 03:11 Jak podróżujemy
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:15 Jaki jest twój zawód ?
- 03:18 Świat elfów
- 03:21 Ding Dang Dong
- 03:23 Opowieści warzywne
- 03:26 Jaki jest twój zawód ?
- 03:29 Wstawaj!
- 03:31 Teraz się bawimy
- 03:33 Sport, sport, sport
- 03:36 Wstawaj!
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:42 Sport, sport, sport
- 03:45 Przygody w przestrzeni
- 03:49 Urocze miejsca
- 03:51 Świat zwierząt
- 03:53 Wstawaj!
- 03:56 Rodzina bobrów
- 03:59 Świat zwierząt
- 04:01 Sport, sport, sport
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:06 Wstawaj!
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:14 Wakacje
- 04:17 Towarzysze zabawy
- 04:20 Sunville
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Świat podwodny
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:36 Sunville
- 04:39 Teraz się bawimy
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Świat podwodny
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Świat podwodny
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Wakacje
- 05:00 Towarzysze zabawy
- 05:03 Wakacje
- 05:05 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:13 Posłuchaj tego
- 05:15 Oli - cykle natury
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:20 Kolorowa magia
- 05:23 Muzeum
- 05:26 Posłuchaj tego
- 05:29 Opowieści warzywne
- 05:31 Muzeum
- 05:33 Posłuchaj tego
- 05:36 Grupy
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Muzeum
- 05:44 Kolorowa magia
- 05:47 Posłuchaj tego
- 05:50 Kolorowe koło
- 05:52 Urocze miejsca
- 05:55 Safari
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Kolorowe koło
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:09 Safari
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:16 Afryka
- 06:18 Zastęp strażaków
- 06:21 Mimo i Bobo
- 06:23 Dinoland
- 06:25 Toby McFly
- 06:28 Fin i Fianna
- 06:31 Przygody kaczki
- 06:34 Pojazdy
- 06:36 Łazienka
- 06:39 Galaktyczni turyści
- 06:41 Indie
- 06:45 Opowieści warzywne
- 06:47 Safari
- 06:49 Restauracja
- 06:53 Hubbi i jego koledzy
- 06:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:58 Risto Gusto
- 07:02 Urocze miejsca
- 07:05 Pojazdy
- 07:07 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:10 Opowieści warzywne
- 07:12 Pojazdy
- 07:14 Świat zwierząt
- 07:17 Hop-hop
- 07:19 Hubbi się tym zajmie
- 07:22 Mimo i Bobo
- 07:24 Świat Mimo
- 07:28 Lola i Liczby
- 07:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:33 Mały Didy
- 07:36 Opowieści warzywne
- 07:38 Wstawaj!
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Taniec
- 07:49 Wstawaj!
- 07:51 Hop-hop
- 07:53 Lola i Liczby
- 07:55 Sippi Sappi
- 07:58 Historie Henryka
- 08:00 Mimo & Bobo PLUS
- 08:04 Urocze miejsca
- 08:08 Świat zwierząt
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:14 Urocze miejsca
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:20 Sippi Sappi
- 08:22 Historie Henryka
- 08:24 Uczymy się
- 08:27 Co rośnie na drzewie?
- 08:28 Kształcików
- 08:30 Mimo i Bobo
- 08:33 Hubbi i jego koledzy
- 08:35 Lola i Liczby
- 08:38 Kolorowa magia
- 08:41 Posłuchaj tego
- 08:45 Jaki jest twój zawód ?
- 08:47 Muzeum
- 08:50 Panni i Fanni
- 08:53 Pixie 2
- 08:54 Mimo i Bobo
- 08:57 DuckSchool
- 08:59 Małe melodie
- 09:01 Mimo i Bobo
- 09:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:06 Muzeum
- 09:09 Grupy
- 09:12 Kącik naukowy
- 09:14 Posłuchaj tego
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:22 Dinoland
- 09:24 Pixie 2
- 09:25 Monika i Rudi 2
- 09:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:31 Co rośnie na drzewie?
- 09:33 Monika i Rudi
- 09:35 Mimo i Bobo
- 09:37 Małe melodie
- 09:39 Pixie 2
- 09:41 Kształcików
- 09:42 Pixie 2
- 09:43 Monika i Rudi 2
- 09:46 Wesołe królestwo
- 09:49 Monika i Rudi 2
- 09:52 Zabawa w chowanego
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Elfy przyrody
- 09:59 Dźwięki wokół nas
- 10:01 Przygody kaczki
- 10:03 Historie Henryka
- 10:05 Lola i Liczby
- 10:09 Przygody kaczki
- 10:11 Toobys
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Dotty i Kitty
- 10:19 Lola i Liczby
- 10:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:23 Słodki dom
- 10:25 Afryka
- 10:27 Uczymy się
- 10:29 Risto Gusto
- 10:32 Toobys
- 10:34 Afryka
- 10:36 Restauracja
- 10:39 Mimo i Bobo
- 10:42 Mały Didy
- 10:45 Sippi Sappi
- 10:47 Dźwięki wokół nas
- 10:49 Restauracja
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Kolorowa Klara
- 10:56 Hop-hop
- 10:58 Tempo Giusto
- 11:00 Hiphopowy kaktus
- 11:02 Co rośnie na drzewie?
- 11:04 Raul
- 11:07 Fin i Fianna
- 11:10 Świat Mimo
- 11:13 Zack i Ziggy
- 11:16 ABC - duckBC
- 11:19 Cubie
- 11:21 Mały Didy
- 11:23 Margo i Felix
- 11:27 Risto Gusto
- 11:30 Hiphopowy kaktus
- 11:32 Dinoland
- 11:34 Dinozaur Milo
- 11:38 Raul
- 11:41 Uczymy się
- 11:44 Małe, ale pracowite
- 11:46 Małe, ale pracowite
- 11:49 Zastęp strażaków
- 11:52 Hiphopowy kaktus
- 11:54 Mimo & Bobo PLUS
- 11:58 Wesoła łąka
- 12:02 Sippi Sappi
- 12:04 Restauracja
- 12:08 Dotty i Kitty
- 12:12 Drużyna lalek
- 12:15 Małe, ale pracowite
- 12:18 Hubbi się tym zajmie
- 12:20 Drużyna lalek na ratunek
- 12:22 Świat Mimo
- 12:24 Wesołe królestwo
- 12:28 Drużyna lalek na ratunek
- 12:32 Hubbi i jego koledzy
- 12:35 Hiphopowy kaktus
- 12:37 Zoo
- 12:40 Mały Didy
- 12:42 Hop-hop
- 12:44 Zoo
- 12:47 Świat Mimo
- 12:49 Kaczka i Puszek
- 12:51 Toby McFly
- 12:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:56 Połączony świat
- 12:59 Hiphopowy kaktus
- 13:02 Sztuka Leona
- 13:04 Skoczkowie Planet
- 13:08 Przygody kaczki
- 13:10 Hubbi się tym zajmie
- 13:13 Mimo i Bobo
- 13:15 Raul
- 13:19 Świat zabawek
- 13:22 Dinoland
- 13:25 Przygody kaczki
- 13:27 Toby McFly
- 13:30 Zoo
- 13:33 Margo i Felix
- 13:36 Afryka
- 13:39 Toobys
- 13:42 DuckSchool
- 13:44 Dotty i Kitty
- 13:47 DuckSchool
- 13:49 Kolorowa Klara
- 13:51 Dźwięki wokół nas
- 13:53 Dotty i Kitty
- 13:57 Co rośnie na drzewie?
- 13:58 Kolorowa Klara
- 14:00 Wesoła łąka
- 14:04 Albert tłumaczy
- 14:06 Dotty i Kitty
- 14:09 Tempo Giusto
- 14:11 Dotty i Kitty
- 14:15 Mimo i Bobo
- 14:17 Co rośnie na drzewie?
- 14:19 Margo i Felix
- 14:22 Kolorowa Klara
- 14:24 Małe melodie
- 14:26 Dotty i Kitty
- 14:29 Wesoła łąka
- 14:32 Mimo i Bobo
- 14:35 Hop-hop
- 14:37 Albert tłumaczy
- 14:40 Hubbi i jego koledzy
- 14:42 Zack i Ziggy
- 14:45 Dźwięki wokół nas
- 14:47 Risto Gusto
- 14:51 Wstawaj!
- 14:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:55 Mimo & Bobo PLUS
- 14:59 Wstawaj!
- 15:01 Sippi Sappi
- 15:03 Hop-hop
- 15:05 Margo i Felix
- 15:09 Świat Mimo
- 15:11 Mimo i Bobo
- 15:14 Elfy przyrody
- 15:15 Sippi Sappi
- 15:17 Mały Didy
- 15:19 Mimo & Bobo PLUS
- 15:24 Afryka
- 15:27 Margo i Felix
- 15:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Zack i Ziggy
- 15:38 Elfy przyrody
- 15:40 Brygada ogniowa
- 15:43 Mimo i Bobo
- 15:45 Toby McFly
- 15:48 Mimo i Bobo
- 15:50 Elfy przyrody
- 15:51 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:57 Mimo i Bobo
- 15:59 Przygody kaczki
- 16:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:03 Cubie
- 16:05 Toobys
- 16:08 Hiphopowy kaktus
- 16:10 Dotty i Kitty
- 16:14 Przygody kaczki
- 16:16 Wesołe królestwo
- 16:19 Historie Henryka
- 16:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:23 Świat Mimo
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:27 Fin i Fianna
- 16:30 Hiphopowy kaktus
- 16:32 Co rośnie na drzewie?
- 16:33 Drużyna lalek
- 16:35 DuckSchool
- 16:38 DuckSchool
- 16:41 Afryka
- 16:43 Wstawaj!
- 16:45 Lola i Liczby
- 16:48 Raul
- 16:50 DuckSchool
- 16:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:57 Raul
- 16:59 Przygody kaczki
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Tempo Giusto
- 17:08 Elfy przyrody
- 17:09 Afryka
- 17:11 Elfy przyrody
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:15 Tempo Giusto
- 17:17 Lola i Liczby
- 17:19 Mimo i Bobo
- 17:21 Wstawaj!
- 17:23 Zabawa w chowanego
- 17:26 Raul
- 17:29 Zabawa w chowanego
- 17:32 Mimo i Bobo
- 17:35 Raul
- 17:38 Mimo i Bobo
- 17:41 Fin i Fianna
- 17:44 DuckSchool
- 17:46 Fin i Fianna
- 17:49 Co rośnie na drzewie?
- 17:50 Monika i Rudi
- 17:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:55 Uczymy się
- 17:57 Monika i Rudi
- 18:00 ABC - duckBC
- 18:03 Małe melodie
- 18:05 Mimo i Bobo
- 18:08 Lola i Liczby
- 18:10 Toobys
- 18:13 Słodki dom
- 18:14 Małe melodie
- 18:16 Uczymy się
- 18:19 Małe melodie
- 18:21 DuckSchool
- 18:23 Małe melodie
- 18:25 Toobys
- 18:27 Małe melodie
- 18:30 Sippi Sappi
- 18:32 Fin i Fianna
- 18:35 DuckSchool
- 18:38 Sippi Sappi
- 18:41 Uczymy się
- 18:44 Historie Henryka
- 18:46 Uczymy się
- 18:49 Brygada ogniowa
- 18:52 Margo i Felix
- 18:55 Zack i Ziggy
- 18:58 Małe, ale pracowite
- 19:01 Hubbi i jego koledzy
- 19:03 Mały Didy
- 19:05 Małe, ale pracowite
- 19:08 Drużyna lalek
- 19:10 Dźwięki wokół nas
- 19:12 Lola i Liczby
- 19:15 Toby McFly
- 19:18 Zabawa w chowanego
- 19:20 Zoo
- 19:24 Brygada ogniowa
- 19:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:28 Dobranoc!
- 19:30 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:33 Fin i Fianna
- 19:36 Monika i Rudi
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Dotty i Kitty
- 19:45 Przygody kaczki
- 19:48 Hubbi i jego koledzy
- 19:51 Sippi Sappi
- 19:53 Mały Didy
- 19:56 Drużyna lalek
- 20:00 Zabawa w chowanego
- 20:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:06 Lola i Liczby
- 20:08 Dźwięki wokół nas
- 20:10 Formy są twoje
- 20:12 Hubbi i jego koledzy
- 20:16 Zack i Ziggy
- 20:19 Drużyna lalek na ratunek
- 20:21 Toby McFly
- 20:24 Małe, ale pracowite
- 20:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:29 Zoo
- 20:31 Zabawa w chowanego
- 20:34 Drużyna lalek na ratunek
- 20:36 Margo i Felix
- 20:39 Brygada ogniowa
- 20:42 Hop-hop
- 20:44 Restauracja
- 20:47 Monika i Rudi
- 20:52 Toby McFly
- 20:55 Toobys
- 20:57 Mimo i Bobo
- 21:00 Afryka
- 21:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 21:05 Świat Mimo
- 21:08 Kolorowe koło
- 21:11 Wakacje
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:24 Zabawa w chowanego
- 21:27 Raul
- 21:29 Brygada ogniowa
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:35 Zabawa w chowanego
- 21:37 Kolorowe koło
- 21:40 Opowieści warzywne
- 21:42 Wakacje
- 21:45 Kolorowe koło
- 21:48 Wakacje
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Hubbi i jego koledzy
- 21:55 Wesoła łąka
- 21:58 Hubbi i jego koledzy
- 22:00 Uczymy się
- 22:03 Świat Mimo
- 22:06 Świat zabawek
- 22:09 Brygada ogniowa
- 22:12 Urocze miejsca
- 22:15 Teraz się bawimy
- 22:17 Łazienka
- 22:19 Puffy i Tubby
- 22:22 Miejskie życie
- 22:27 Małe, ale pracowite
- 22:30 Przygody kaczki
- 22:32 Restauracja
- 22:36 Świat zabawek
- 22:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:40 Łazienka
- 22:42 Urocze miejsca
- 22:45 Jak podróżujemy
- 22:48 Przygody w przestrzeni
- 22:52 Jak podróżujemy
- 22:55 Kształcików
- 22:57 Mimo i Bobo
- 22:59 Zabawa w chowanego
- 23:01 Tempo Giusto
- 23:03 Kolorowa Klara
- 23:05 Słodki dom
- 23:06 ABC - duckBC
- 23:09 Wesoła łąka
- 23:12 Kącik naukowy
- 23:15 Muzeum
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:22 Kącik naukowy
- 23:26 Elfy przyrody
- 23:27 Mimo i Bobo
- 23:30 Wesoła łąka
- 23:33 Co rośnie na drzewie?
- 23:35 Kształcików
- 23:36 Zabawa w chowanego
- 23:39 Dotty i Kitty
- 23:42 Kolorowe koło
- 23:45 Kolorowa magia
- 23:48 Urocze miejsca
- 23:50 Muzeum
- 23:52 Miyu i Litto
- 23:56 Taniec
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:01 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:17 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:43 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:48 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 La Manita
- 06:20 Full Impact Serie A (1)
- 07:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - AS Roma
- 09:00 LaLiga World (2)
- 09:30 LaLiga Show (2)
- 10:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 10:30 Full Impact Serie A (1)
- 11:00 LaLiga World (2)
- 11:30 LaLiga Show (2)
- 22:50 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 23:25 Inside Serie A (2)
- 04:00 Serie A (1)
- 05:00 LaLiga (1)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 14:30 Full Impact Serie A (1)
- 15:00 LaLiga Show (2)
- 15:30 LaLiga World (2)
- 04:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 04:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 05:00 Fighting Fit (8)
- 06:00 Sports Adventure 4 (16)
- 06:30 Sports Adventure 4 (17)
- 07:00 Road To Nitro World Games (1)
- 10:00 Action Sports World (5)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 12:00 Sports Adventure 4 (16)
- 12:30 Sports Adventure 4 (17)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (11)
- 14:00 Fighting Fit (3)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (5)
- 16:00 WWE Raw (25)
- 19:00 WWE NXT (22)
- 20:00 WWE - Main Event (22)
- 21:00 EFC (4)
- 22:00 WWE SmackDown (41)
- 23:00 WWE SmackDown (42)
- 04:15 Remont na 5+ (3)
- 04:40 Remont na 5+ (4)
- 04:55 Remont na 5+ (5)
- 05:20 Remont na 5+ (6)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 07:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:50 Celnicy 3 (7)
- 09:20 Celnicy 3 (8)
- 09:50 Celnicy 3 (9)
- 10:20 Celnicy 3 (10)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:50 Remont na 5+ (1)
- 15:10 Remont na 5+ (2)
- 15:35 Remont na 5+ (3)
- 16:00 Celnicy 3 (11)
- 16:30 Celnicy 3 (12)
- 17:00 Celnicy (1)
- 17:30 Celnicy (2)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:05 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 21:35 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 04:40 Miliony w lombardzie 2 (2)
- 05:25 Allo, allo! (6)
- 06:00 Nieznane dzieje II wojny światowej (6)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (10)
- 07:55 The Best of Top Gear 2011/12 (1)
- 10:00 Top Gear 18 (3)
- 11:00 Top Gear 12 (1)
- 16:25 The Best of Top Gear 2011/12 (1)
- 17:25 Top Gear 18 (3)
- 00:35 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (3)
- 06:25 Remont na 5+ (4)
- 06:50 Remont na 5+ (5)
- 07:15 Remont na 5+ (6)
- 07:35 Remont na 5+ (7)
- 07:55 Dzika kuchnia (8)
- 08:25 Dzika kuchnia (9)
- 09:00 Dzika kuchnia (10)
- 09:30 Dzika kuchnia (1)
- 10:05 Przepis na remont (14)
- 10:35 Przepis na remont (15)
- 11:05 Przepis na remont (16)
- 11:40 Przepis na remont (17)
- 15:00 Przepis na remont (18)
- 15:30 Przepis na remont (19)
- 16:05 Przepis na remont (20)
- 16:35 Przepis na remont (21)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (17)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Aktywność fizyczna jako forma podnoszenia kondycji psychofizycznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kraj pochodzenia)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o tarczycę)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Anafilaksja)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Endometrioza)
- 06:35 Zapytaj lekarza (4)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Profilaktyka antynowotworowa)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Wpływ wirusów na układ nerwowy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Proktologia)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (10)
- 11:15 Poród co minutę (8)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (14)
- 14:40 Zapytaj lekarza (4)
- 15:15 Pies na życie (1)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 18:20 Happy i Zen (10)
- 19:00 Metoda Osmina (7)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (5)
- 20:55 Żyj jak Laila (8)
- 21:35 Chirurdzy (1)
- 00:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Chłopaki z zespołu)
- 00:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Bukmacher roku)
- 01:00 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Amerykański żigolo)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Za kulisami serialu)
- 02:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dzień matki)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 4 (Nowa wymówka taty)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 4 (Dom na sprzedaż)
- 03:30 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Toster)
- 22:00 To już jest koniec
- 05:20 Gwiazdeczka
- 06:00 Rekruci (Rekrutacja)
- 06:50 Rekruci (Unitarka)
- 07:50 Złoty interes (Produkcja trumien)
- 08:45 Nowy kabaretowy rejs 4 (8)
- 09:45 Kabaretowy rejs (140)
- 10:45 Kabaretowy rejs (141)
- 11:40 Dyrektorzy (Wieczny zastępca)
- 13:30 Marysia i Napoleon
- 16:50 Dyrektorzy (Ryzykant)
- 20:00 Dublerzy
- 01:00 Za murami śmierci
- 02:45 Młody i niewinny
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:30 Zameldowani (13)
- 08:00 Zameldowani 2 (1)
- 08:30 Zameldowani 2 (2)
- 09:00 Zameldowani 2 (3)
- 09:30 Zameldowani 2 (4)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (27)
- 11:30 Bonanza (28)
- 16:50 Bonanza (2)
- 20:00 Ip Man 3
- 22:10 Ip Man 4
- 00:00 Chłopcy z ferajny
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (5)
- 06:00 Kabaretowe hity (5)
- 06:50 Kabaretowe hity (2)
- 07:05 Matki, żony i kochanki (1/22)
- 08:55 Kojak 2 (15)
- 16:00 Kojak 2 (16)
- 17:00 Kojak 2 (17)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Czyny zmarłych)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (10)
- 20:00 Porachunki
- 22:25 Premiera: Impostor
- 00:00 Trzy siostry (253)
- 01:00 Diamentowe imperium (13)
- 02:00 Teresa (49)
- 03:00 Okrutne miasto (73)
- 04:00 Przypieczętowany los (125)
- 05:00 Sploty nienawiści (30)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 07:00 Trzy siostry (253)
- 08:00 Diamentowe imperium (13)
- 09:00 Teresa (49)
- 10:00 Okrutne miasto (73)
- 11:00 Przypieczętowany los (125)
- 12:00 Sploty nienawiści (30)
- 13:00 Diamentowe imperium (13)
- 14:00 Trzy siostry (253)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (69)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 17:00 Trzy siostry (254)
- 18:00 Diamentowe imperium (14)
- 19:00 Teresa (50)
- 20:00 Okrutne miasto (74)
- 21:00 Przypieczętowany los (126)
- 22:00 Sploty nienawiści (31)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (70)
- 00:30 Agenci NCIS 13 (Wybawcy)
- 01:20 Sisi (3)
- 02:10 Domina (Rodzina)
- 03:00 Detektyw Murdoch 14 (Paskudne metody)
- 03:45 Detektyw Murdoch 14 (M jak Murdoch)
- 21:30 Tom Jones (1)
- 04:00 Prezentuj broń! (27)
- 05:05 Totalcar 2 (10)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (12)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (10)
- 08:00 Słoneczny patrol (1)
- 09:00 Drużyna A 3 (8)
- 12:00 Drużyna A 3 (8)
- 13:00 Słoneczny patrol (1)
- 18:00 Drużyna A 3 (9)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (13)
- 20:00 Save Me (3)
- 21:00 Save Me (4)
- 21:55 Nielegalni (1)
- 23:00 Nielegalni (2)
- 00:55 Winnice miłości 2 (107)
- 02:00 Prezentuj broń! (46)
- 03:05 Prezentuj broń! (47)
- 04:10 Prezentuj broń! (48)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (107)
- 07:10 Profil 4 (5)
- 08:20 Profil 4 (6)
- 09:35 Zaklinacze koni (13)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (1)
- 11:35 Grand Hotel (5)
- 13:20 Winnice miłości 2 (107)
- 14:25 Profil 4 (7)
- 15:40 Profil 4 (8)
- 16:50 Zaklinacze koni 2 (2)
- 17:50 Zaklinacze koni 2 (3)
- 21:00 Carter (9)
- 21:55 Carter (10)
- 22:50 Grand Hotel (5)
- 00:40 Paranormal Activity
- 02:15 Thelma i Louise
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:30 Bonanza (Porwanie)
- 06:15 Celnicy 2 (8)
- 06:50 Celnicy 2 (9)
- 07:20 Poirot (Żółty irys)
- 08:20 Poirot (Zaginiony testament)
- 09:40 Kiedy Harry poznał Sally
- 13:05 Next
- 15:10 Rocky
- 20:00 Mocny piątek: Kosmiczny grzech
- 21:55 Strażnik czasu
- 01:05 Zakończenie programu
- 09:15 Heidi
- 11:05 Powrót księżniczki
- 12:45 10 zasad rozkochania
- 17:20 Autor widmo
- 21:00 Skok Henry'ego
- 22:45 Nowojorska serenada
- 01:15 Rewolta
- 02:55 Pussy Pumped To Perfection
- 03:55 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:55 Trzy kule
- 07:25 Chłopiec z dżungli
- 08:55 Czarownik i biały wąż
- 10:30 Wyspa piratów
- 12:00 Król wojowników
- 13:30 Wrobieni
- 15:00 Czarny motyl
- 16:30 Młodzi muszkieterowie
- 18:00 Wielki Mistrz
- 20:00 Wojna o honor
- 21:55 Operacja rekrut
- 23:15 W skórze węża
- 00:30 Ślady
- 02:00 Nieznajoma w kobiecie
- 03:40 W pułapce
- 05:00 Odkrycie
- 05:25 Przerzut
- 06:00 Sprawiedliwość na sprzedaż
- 07:10 Bajeczni Dorseyowie
- 08:35 Kłopotliwy wnuczek
- 10:00 Omsch
- 11:20 Niesamowita przygoda
- 12:20 Hawaje
- 12:45 Ambasador w Bernie
- 14:05 Strach
- 15:25 Krzyk pośród nocy
- 21:00 Talizman
- 22:30 Rzeka
- 01:10 Świat według Barneya
- 03:20 Regulamin zabijania
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Od pełni do pełni
- 07:45 Czekając na Anyę
- 09:30 Rodzina Steedów
- 11:20 Belcanto
- 13:00 Paryż 36
- 16:30 Wypowiedzenie wojny
- 18:10 Opowieści z ławeczki
- 20:00 Plan B 3 (3)
- 20:45 Leonardo (6)
- 21:40 Obsesja Eve 3 (3)
- 22:25 Co kryje miłość
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:20 U wrót śmierci
- 10:05 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (109)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (110)
- 12:00 Klik News (69)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8620)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8621)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (65)
- 13:55 ShowBiznes po godzinach (Cezary Pazura)
- 16:15 Klik News (70)
- 16:25 The Queen of Flow 2 (73)
- 17:15 Najpiękniejsza brzydula (104)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8621)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8622)
- 21:25 Słodkie życie
- 08:05 Maria Magdalena (23)
- 09:05 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (11)
- 09:25 Vidocówka (3)
- 09:35 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (13)
- 09:55 Vidocówka (4)
- 10:10 ShowBiznes po godzinach (Joanna Racewicz)
- 10:30 Dziesięć najlepszych (Najbardziej szokujące przemiany gwiazd)
- 10:45 Między gwiazdami (7)
- 11:10 Królewski ślub. Exclusive! (2)
- 11:30 Muzyczny express gold (Rockowe ballady)
- 11:45 REC. EXTRA ("Wesele" - Wojciech Smarzowski, biografia)
- 11:47 Skąd ja Cię znam? (Meghan Markle)
- 14:20 Maria Magdalena (15)
- 15:20 Maria Magdalena (16)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8321)
- 20:50 Maria Magdalena (23)
- 21:50 Maria Magdalena (24)
- 22:50 Żegnaj, przyjacielu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Pasmo ciekawostek
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:40 Przy muzyce po Śląsku
- 17:00 Przy muzyce po Śląsku
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Przy muzyce po Śląsku
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:05 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:45 Hip Show
- 01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:50 Sporty walki: Nr.1 Fight Show
- 04:00 Życie u podnóża wielkiej góry
- 04:50 Andaluzja - architektura mauretańska
- 05:50 Sarah Shark (4)
- 06:15 Sarah Shark (5)
- 06:40 Sarah Shark (6)
- 07:05 Kondor andyjski - król przestworzy
- 08:00 Człowiek i jego łódź (7)
- 08:55 Chłopiec z dziczy
- 09:40 Dzika Australia z Rayem Mearsem (2)
- 10:10 Król rzeki
- 11:05 Bretania - pszczoły i latarnie
- 00:15 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 4)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 14)
- 01:30 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 14)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (2. kwalifikacje, część 1)
- 02:55 Projekt Wywiad (Immersion Vr część 2)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 16)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 14)
- 08:20 TVGry (440)
- 08:35 Stream Nation (Star Wars: Squadrons, część 1)
- 09:20 Esports Skills Camp (3)
- 09:30 TVGry (441)
- 09:50 Stream Nation (Subnautica, część 3)
- 16:00 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 16)
- 16:30 VR Day (5)
- 16:40 Stream Nation (House Flipper 2, część 17)
- 17:05 VR Day (6)
- 17:15 Gildia Smaków
- 17:30 Board News
- 17:55 Sol F1 10 (2. kwalifikacje)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 Disco TOP Wszech Czasów
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Na wielkiej fali
- 20:35 Początek czasu
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 18:00 Top 80 dookoła świata
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: king sized adventure
- 01:30 English is the key (10)
- 01:40 English is the key (11)
- 01:50 English is the key (12)
- 02:00 Knives out
- 04:10 English united (32)
- 04:25 3ways2 (26)
- 04:35 Figures of speech (8)
- 05:00 Art land (37)
- 05:05 Art land (38)
- 05:10 Crafty hands 2 (19)
- 05:20 Okey-dokey (19)
- 05:30 Once upon a time (19)
- 05:40 Word party (7)
- 05:45 Word party (8)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (13)
- 06:15 Yummy for mummy (21)
- 06:25 Kids in action (25)
- 06:30 Kids in action (26)
- 06:35 Alfred & wilfred (10)
- 06:45 A school day in the uk (5)
- 07:00 Simple phrases (13)
- 07:10 Life around (19)
- 07:15 Life around (41)
- 07:20 Life around (56)
- 07:25 City grammar (16)
- 07:35 Basic lexis (62)
- 07:40 Basic lexis (63)
- 07:45 Step by step 2 (25)
- 07:50 Step by step 2 (26)
- 07:55 Step by step 2 (27)
- 08:00 Film set (46)
- 08:15 Film set (47)
- 08:30 Film set (48)
- 08:45 Euronews. futuris (62)
- 08:50 Euronews. futuris (63)
- 08:55 Euronews. futuris (64)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (14)
- 09:20 Let's talk (14)
- 09:35 English in focus (30)
- 09:45 English 911 2 (105)
- 09:50 English 911 2 (106)
- 09:55 English 911 2 (109)
- 10:00 The language of business (1)
- 10:15 The language of business (2)
- 10:30 Business words (1)
- 10:35 Business words (2)
- 10:40 3ways2 (1)
- 10:45 3ways2 (2)
- 10:50 Best of the best (1)
- 10:55 Best of the best (2)
- 11:00 Art land (37)
- 11:05 Art land (38)
- 11:10 Crafty hands 2 (19)
- 11:20 Okey-dokey (19)
- 11:30 Once upon a time (19)
- 11:40 Word party (7)
- 11:45 Word party (8)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (13)
- 12:15 Yummy for mummy (21)
- 12:25 Kids in action (25)
- 12:30 Kids in action (26)
- 12:35 Alfred & wilfred (10)
- 12:45 A school day in the uk (5)
- 13:00 Mojo morning (27)
- 13:15 Easy talk (49)
- 13:20 All about (73)
- 13:25 All about (74)
- 13:30 All about (75)
- 13:35 Here and there (49)
- 13:45 Here and there (50)
- 13:55 Euronews. smart regions (25)
- 14:00 English united (33)
- 14:15 3ways2 (27)
- 14:25 Figures of speech (9)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (11)
- 15:25 English 911 2 (57)
- 15:30 English 911 2 (58)
- 15:35 English 911 2 (61)
- 15:40 Evolution (11)
- 16:00 Grammar wise (23)
- 16:25 English up (13)
- 16:35 English up (14)
- 16:45 English up (15)
- 17:00 Norm of the north: family vacation
- 18:30 The language of business (1)
- 18:45 The language of business (2)
- 19:00 Simple phrases (13)
- 19:10 Life around (19)
- 19:15 Life around (41)
- 19:20 Life around (56)
- 19:25 City grammar (16)
- 19:35 Basic lexis (62)
- 19:40 Basic lexis (63)
- 19:45 Step by step 2 (25)
- 19:50 Step by step 2 (26)
- 19:55 Step by step 2 (27)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (14)
- 20:20 Let's talk (14)
- 20:35 English in focus (30)
- 20:45 English 911 2 (105)
- 20:50 English 911 2 (106)
- 20:55 English 911 2 (109)
- 21:00 The perks of being a wallflower
- 22:45 Film set (46)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (11)
- 23:25 English 911 2 (57)
- 23:30 English 911 2 (58)
- 23:35 English 911 2 (61)
- 23:40 Evolution (11)
- 00:14 Тайная жизнь матрешки
- 00:32 FreeДОМ
- 02:49 Антизомби
- 03:04 Сокровища нации
- 03:29 Последний день диктатора
- 03:55 Реальная история
- 04:06 Украинская призма
- 04:37 Кремль боится огласки правды о войне. Госдума запретила гаджеты на фронте
- 04:54 Ваши деньги
- 05:28 Антизомби
- 05:43 Гражданская оборона
- 06:00 Наше время
- 06:31 Удорожание продуктов и товаров: как война бьет по кошельку россиян
- 06:37 Как союзники Киева отреагировали на Курскую операцию
- 06:56 Россия на втором саммите мира: в Киеве пояснили свою позицию
- 07:00 FreeДОМ
- 12:00 Homo Amans (3 с..)
- 12:30 FreeДОМ
- 17:03 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:37 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:30 Homo Amans (3 с..)
- 21:59 Гражданская оборона
- 22:27 буферную зону
- 22:47 Антизомби
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 The 51 Percent
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 Reporters
- 21:24 Short Cuts
- 21:30 Le journal
- 21:45 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:45 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Billet retour
- 02:30 Le journal
- 02:40 Le Paris des arts
- 03:00 Le journal
- 03:15 Plan B
- 03:21 The Observers
- 03:30 Le journal
- 03:45 Actuelles
- 04:00 Le journal
- 04:15 C'est en France
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 A l'affiche
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters plus
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Mode
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters plus
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Mode
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Plan B
- 17:21 Focus
- 17:30 Le journal
- 17:45 Focus
- 17:50 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:15 Outre-mer
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 The Observers
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:12 A l'affiche
- 21:24 L'instant mobile
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le café des sports
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kontury
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Wojenne dziewczyny 3 (32)
- 09:30 W labiryncie (Znowu w kraju)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Raport gospodarczy
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Ludzie, statki i okręty
- 17:50 Do brzegu
- 18:05 Na 2 kontakty
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:14 Archiwum historii mówionej (Bogdan Lis)
- 19:25 Samochodzik i templariusze (Podziemny labirynt)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Ja cię uczyć każę (16)
- 14:54 Idzie weekend
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Historia kuchni polskiej (Chrzest Polski. Wino, oliwa i post)
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 18:22 Idzie weekend
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny (11)
- 19:44 Wschód (Pod płaszczem Latyczowskiej Madonny)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Seans dla każdego
- 08:25 Wielkopolska każdego dnia (23 sierpnia)
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Alina Sanchez 2019)
- 09:30 Teleskop
- 09:35 Prognoza pogody
- 09:36 Wiadomości sportowe
- 09:48 Gimnastyka dla każdego
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:31 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (23 sierpnia)
- 14:45 Tryptyk bukowski (3)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Teleskop
- 16:38 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (23 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:23 Wielkopolska każdego dnia (23 sierpnia)
- 17:28 Prognoza pogody
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Warci, niewarci
- 17:55 Ewa i jej goście (Tomasz Organek)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Teleskop
- 21:43 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Warto tam być
- 08:13 Prywatne życie zwierząt 3 (Inteligencja)
- 08:36 Wileński wybawiciel
- 09:34 Polskie dziedzictwo
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Polskie dziedzictwo
- 17:26 Mimo wszystko 'Szalom'!
- 17:48 Gawędy Kłosowskiego (Borsuk)
- 18:03 Kreatywni po godzinach
- 18:09 Przystanek Kultura
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Fajna Polska (Olsztyn - Warmia)
- 19:54 Co na obiad? (Bakłażan faszerowany)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Tajemniczy świat zwierząt
- 14:45 Łowcy pasjonatów (83)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Świeżawskch w Palikijach)
- 18:15 Ahora Espanol (Powtórka najciekawszych fragmentów scenek z ostatnich odcinków)
- 18:30 Głos regionu
- 18:45 Pogoda z prezenterem
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Winda regionu (Olsztyn Green Festival)
- 19:15 Pełnia wiary
- 19:40 Prosto z lasu
- 19:55 Pogoda z prezenterem
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda z prezenterem
- 21:49 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Po obu stronach Wisły
- 17:15 Nad Drwęcą (8/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Astronarium (Hubble Tension)
- 19:25 Woda bydgoska
- 19:31 Las jaki jest (8/24)
- 19:45 Andrzej Szwalbe i jego dziedzictwo (Człowiek zagadka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Post mortem)
- 14:53 Tajemniczy świat zwierząt (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:40 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Sielskie życie
- 17:51 Tajemniczy świat zwierząt
- 17:59 Magazyn reporterski
- 18:13 Całkiem niezła historia (Post mortem)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:29 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:11 RODowity działkowiec
- 19:23 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Abecadło astronomii (Komety)
- 14:40 Świadkowie czasu (Miejsce)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Charles de Gaulle)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Podkarpacka scena przebojów (Odcinek 266 - Klepsydra)
- 08:46 Dokument w TVP Rzeszów (Smak naszego domu)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Nielegalne kościoły (Brzóza Stadnicka)
- 09:36 Odkryj regiony (147)
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 09:59 Impresje (Dębica)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 16:43 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Studio lato
- 18:30 Aktualności
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Odkryj regiony
- 19:16 Z życia regionu (Odpust w Kalwarii Pacławskiej)
- 19:31 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Strefa otwarta (Terapeutyczna moc dotyku)
- 09:27 Szlakiem drewnianych kościołów (Łomnica)
- 09:44 Odra (Przemysłowa (Opole))
- 09:55 A to polski właśnie... (Ketchup? Keczup? Keczap?)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Teraz wieś
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Design i ty
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:01 Kwartet (Recykling)
- 17:38 Psia służba
- 17:59 Odra (Przemysłowa (Opole))
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Dlaczego krowa... (Sokoły)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kronika (23)
- 08:15 Tematy dnia
- 08:25 Pogoda (23)
- 08:27 Muzealne opowieści (60)
- 08:30 Zdrowie dla Ciebie (Uzależnienie od alkoholu, FAS)
- 08:40 Kronika kulturalna
- 08:50 Pełnosprawni (561)
- 09:10 Odkrywamy Małopolskę (Dwór Marsów)
- 09:12 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi na Kaszubach)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kronika dnia (23)
- 16:41 Pogoda w regionie (23)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (23)
- 17:01 Raport pogodowy (23)
- 17:04 Więcej dobra (4)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Kronika kulturalna
- 18:11 Klasztor Norbertanek
- 18:14 Jedź bezpiecznie (960)
- 18:25 Nasz Kraków (Podkrakowski dwór)
- 18:30 Kronika (23)
- 18:51 Tematy dnia (23)
- 19:02 Pogoda (23)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:08 Raport pogodowy (23)
- 19:12 Turystyczna jazda (Litwa. Region Kowno 2023)
- 19:22 Etnopejzaże (Mniejszości nieliczne - Różnorodności)
- 19:47 Kwartet (Pustynia Błędowska)
- 19:54 Pogoda (23)
- 19:56 Raport pogodowy (23)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (23)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (23)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 OKF - Opolskie Kulisy Futbolu
- 09:25 Janka (Ucieczka)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lubiń)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 19:25 Dej pozór
- 19:55 Bezbłędnie (Wszechczasów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Drzwi do kultury
- 09:20 Pogoda w regionie
- 09:21 Podróże z historią (Jak powstaje papier?)
- 09:49 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:38 Bezbłędnie (Albowiem)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:03 Szlakiem miejsc świętych (10)
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:00 Informator kulturalny
- 18:07 Pocztówki z Kielc (Aparaty fotograficzne)
- 18:13 Tu Kielce. Nowa Generacja (Wiktoria Czyżewska - zawodniczka MMA)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 19:00 Rola wsi
- 19:10 Wesołe lata Telewizji Kraków (Zbigniew Wodecki)
- 19:35 Bezbłędnie (257 Paraolimpiada)
- 19:39 Sekrety świata (Kyudo - Droga łuku)
- 19:42 Tu Kielce. Nowa Generacja (Wiktoria Czyżewska - zawodniczka MMA)
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 08:00 Rzemieślnicy
- 08:56 Zakręceni, wkręceni (10)
- 09:08 Franek
- 09:19 Sport po łódzku
- 09:46 Prosto z lasu
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt (28)
- 16:37 Tajemniczy świat zwierząt (29)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Leśne rzeki
- 17:39 Zakręceni, wkręceni (1)
- 17:50 Historie z pasją
- 18:02 Kulturalnie po Łodzi i regionie (10)
- 18:14 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Przed ligą
- 19:03 Pogoda
- 19:07 Rozmowa dnia
- 19:22 Ale to już było (26)
- 19:35 Leśni zapylacze
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:55 Obalamy mity medyczne (1)
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Te, które wiedzą lepiej...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (314)
- 02:05 Dzikie pszczoły (59)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:10 Kryminalna siódemka
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1317)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Miało być Las Vegas...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (40)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś mazowiecka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Pszczoła miodna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:36 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przysięga małżeńska)
- 15:50 Przepis dnia 4 (6)
- 16:00 Na sygnale (Niezniszczalni)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ekoagent
- 17:27 Piękne bo śląskie (Sosnowiec)
- 17:30 Na końcu świata
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Wiesz jak jest
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:07 Piękne bo śląskie (Zabrze)
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (11)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:37 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia 4 (6)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (549)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską (Poddębice)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 22, 1-14 - dłuższa) Przypowieść o zaproszonych na ucztę)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Odpowiedzialni za Kościół (I uproś nam łaskę ślicznych i świętych kapłanów)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (22 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - Nowe stworzenie)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Transformacja energetyczna - cele i skutki dla Europy i Polski)
- 02:25 Święty na każdy dzień (22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej)
- 02:30 Przyjaciele i bohaterowie (Ślepa uliczka)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (Ewa Matuszewska)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Opiekuńcze skrzydła. Hospicjum św. Anny w Lubartowie
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie)
- 06:40 Pod Twoją obronę
- 07:45 Mateczniki Polskości (Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (23 sierpnia 1944)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Natura obiektywnie (Historia z rodzinną tradycją)
- 16:30 Święty na każdy dzień (23 sierpnia, wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy)
- 16:40 Prosto o gospodarce (Osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy)
- 17:00 Powołanie w powołaniu
- 17:30 Geopolityka (System pieniądza dłużnego)
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Ks. prał. Zdzisław Peszkowski)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (W nocy działo się zło)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:10 Amerykański domek na plaży
- 03:05 Miłosny trójkąt (20)
- 03:40 Nieźle kliknięci bez filtra (22)
- 03:55 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:45 Uśmiechnij się (14)
- 06:00 Yattaman (Okrutna Carmen)
- 06:25 Yattaman (Nieczysta sprawa)
- 06:55 Yattaman (Podróż w czasie)
- 07:25 Yattaman (Egzorcysta)
- 07:50 Jeden plus Dziesięć (80)
- 08:30 Stellina (11)
- 09:25 Uśmiechnij się (12)
- 09:30 Moje trzy siostry (144)
- 10:30 Yattaman (Parasol króla)
- 10:55 Yattaman (Przygoda na biegunie)
- 11:20 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 11:50 Yattaman (Pałac Słońca)
- 12:20 Jeden plus Dziesięć (51)
- 12:55 Helena i chłopcy (16)
- 13:30 Namiętności (82)
- 14:10 Namiętności (83)
- 14:50 Uśmiechnij się (7)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Jurki)
- 17:55 Uśmiechnij się (4)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (18)
- 22:10 Uśmiechnij się 3 (6)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (4)
- 22:30 Uśmiechnij się (4)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Lekcje latania
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (33)
- 05:00 Na osi (502)
- 05:40 Uśmiechnij się (17)
- 05:45 Świat z powietrza (3)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Najgroźniejszy zabójca dinozaurów)
- 07:05 Simba lwi Król (24)
- 07:35 Simba lwi Król (25)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (20)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Ostatnia walka Jutaraptora)
- 11:55 Hit na lato (3)
- 12:35 Hit na lato (4)
- 13:00 Hit na lato (1)
- 13:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_3)
- 16:00 Ucieczka (Carol)
- 17:00 Ucieczka (Ying)
- 17:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 20:00 Jawajska gorączka
- 22:05 Raj
- 23:50 Sekret ojczyma
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Láska a sex v Rusku
- 01:20 Televizní klub neslyšících
- 01:45 Divočina bez hranic (Aggteleki Nemzeti Park)
- 02:15 Zašlapané projekty (Emigrace kardiologa Poupy)
- 02:30 V zajetí železné opony (Bolesti černého barona)
- 02:45 Přidej se
- 03:05 Život bez obalu
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Každý den je dar
- 04:50 Svět zvířat (Medvědi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (8)
- 09:20 Bedekr IV. (Nord-Pas-de-Calais)
- 09:50 Vztahy a pouta v přírodě
- 10:40 Válka se Zemí
- 11:40 Kosatka dravá, Japonsko
- 14:00 Historie.cs
- 14:55 Titanic: Zrození obra
- 15:50 Hrady středověké Francie
- 20:00 Francouzská spojka (2)
- 22:00 Mafiáni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 EL UEFA 2024/2025 (FC Viktoria Plzeň - Heart of Midlothian FC)
- 02:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 03:15 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 03:45 MS ve sjezdu na divoké vodě 2024 Španělsko (MS Španělsko)
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (IRONMAN 70.3 Hradec Králové)
- 04:35 NEfestival - Festival NEtradičních sportů
- 04:45 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 05:00 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Venezuela)
- 08:10 Panorama
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Svět motorů
- 00:20 Imagine
- 01:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 02:25 Laurel a Hardy (Když šla teta kolem)
- 02:45 Chaplin šťastným otcem
- 03:05 Ladí neladí
- 04:00 Cirkus Havel
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Rangers - Plavci
- 21:10 Tony Linhart
- 21:45 Recitál Wabiho Daňka
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a habáni)
- 06:05 Hopsasa (Frisbee)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (2)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (3)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se začalo kouřit z komína)
- 18:50 Zafari II (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00