Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Szympansy w Ugandzie
- 14:00 Złoty chłopak (238)
- 14:55 Jaka to melodia? (5204)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (804)
- 16:05 Dziedzictwo (331)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5342)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Zbrodnia i kara)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (192)
- 21:10 07 zgłoś się (Przerwany urlop)
- 00:55 Człowiek na torze
- 02:30 Świat według Tesli
- 03:50 Rodzinka.pl (Nasza klasa)
- 04:20 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Ziemia niczyja)
- 05:30 M jak miłość (1647)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Wykładowca na Jajlu)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (3016)
- 12:30 Koło fortuny (1648)
- 13:15 Akacjowa 38 (414)
- 14:05 Va banque (755)
- 14:35 Na sygnale (Lepiej dmuchać na zimne)
- 15:05 M jak miłość (1806)
- 16:00 Koło fortuny (1649)
- 16:35 Familiada (2880)
- 17:15 Miłość i nadzieja (19)
- 18:10 Va banque (756)
- 18:45 Akacjowa 38 (440)
- 19:35 Barwy szczęścia (3016)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (66)
- 23:55 Izabela, królowa Hiszpanii (67)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (317)
- 02:05 Dzikie pszczoły (62)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1321)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (7)
- 06:30 Przystanek slow food 2 (Toruńskie pierniki)
- 07:00 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (10)
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Wytańczyć miłość)
- 08:00 Na wszelki WYPADEK! (Astma)
- 08:24 Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser (4)
- 08:49 W Polskę jedziemy (Dolina królów)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ludzie z Mazowsza (Życie to wyścig)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom 2 (4)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (17/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (22)
- 14:05 Obalamy mity medyczne (7)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Barlinek)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Sandomierska mozaika
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Zaklinaczka koni)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Podróże z historią (Na ratunek w górach)
- 17:39 Niezwykłe miejsca (Gmina Jodłownik)
- 17:45 Moja historia '44
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:10 Łączy nas wieś
- 19:22 Prosto z Mazowsza
- 19:47 Ziołowa apteka (Laur)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2020)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (8)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (552)
- 23:30 Tajemniczy świat zwierząt (20)
- 23:40 Luftwaffe '39: Zbrodnia nieukarana
- 01:45 Transporter
- 03:35 Nasz nowy dom (252)
- 04:45 Disco Gramy (6288)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (List zza grobu)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5476)
- 16:35 Gliniarze (To nie koniec)
- 17:35 Sekrety rodziny (394)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (828)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 22:25 Agent i pół
- 08:05 Smerfy (Zgaduj albo smerfuj/Banana za Osiłka)
- 08:45 Smerfy (Smerfy okrągłego stołu)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Konkurs podkowy)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Ciemność)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Niespodzianka syropu klonowego)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Kiedy dorosnę)
- 09:55 Bing (Rosnę)
- 10:05 Bing (Apsik!)
- 10:10 Bing (Zabawa w chowanego)
- 10:30 Baranek Shaun (8)
- 10:35 Baranek Shaun (39)
- 10:37 Baranek Shaun (Czary)
- 10:40 Baranek Shaun (Kłopotliwi goście)
- 10:50 Baranek Shaun (Zły dzień Bitzera)
- 10:55 Milo (Pilot-ratownik Milo)
- 11:05 Milo (Sportowiec Milo)
- 11:30 Blue (Nocowanko)
- 11:40 Blue (Wcześniaczek)
- 11:45 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Ostateczne starcie/Podróż w czasie)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Głód)
- 23:00 Dom w głębi lasu
- 00:55 MacGyver (9)
- 01:50 MacGyver (10)
- 02:50 Walker: Strażnik Teksasu 2 (2)
- 03:45 Rekrut 6 (2)
- 04:45 Układ (4)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (4)
- 07:00 Rekrut: FBI (3)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
- 09:50 Rekrut: FBI (3)
- 12:45 Rekrut: FBI (4)
- 13:40 MacGyver (9)
- 14:35 MacGyver (10)
- 15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (9)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (10)
- 17:25 MacGyver (11)
- 18:20 MacGyver (12)
- 19:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (11)
- 00:00 Dzika Francja (2)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 01:55 W okowach mrozu 7 (2)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 03:25 Serengeti 2 (6)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (19)
- 05:05 Dzika Francja (2)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (3)
- 06:30 W okowach mrozu 7 (3)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 08:30 Serengeti 3 (1)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (20)
- 10:40 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 11:40 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 12:40 Serengeti 3 (1)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (9)
- 14:50 W okowach mrozu 7 (3)
- 15:55 Życie na pustkowiu 9 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (21)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 3 (5)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 00:45 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy 2 (Mama!)
- 01:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 01:50 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 02:00 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 02:05 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 02:10 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 1)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Śmigłośmigu, część 2)
- 04:00 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 05:45 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 05:50 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 07:55 Potworna robota 2 (To jest w środku!)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Optigami)
- 22:45 Taffy 2 (Walka o medal)
- 22:50 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 23:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 23:15 Taffy 2 (Koci gang)
- 23:20 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 23:30 Taffy 2 (Dług)
- 23:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 00:55 Spragnieni życia
- 03:00 Dziennik zakrapiany rumem
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:20 Wampirzyce
- 06:50 Next
- 08:25 Houdini - magia miłości
- 10:00 Wypowiedzenie wojny
- 11:40 Cesarz
- 13:15 Błąd w sztuce
- 14:50 Gra tajemnic
- 16:40 Ekspedientki
- 18:25 Oda do radości
- 20:00 Rocketman
- 22:00 Ponury żniwiarz - życie po śmierci
- 23:30 Sędzia i kat
- 00:10 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 02:10 Lewis (1)
- 03:00 Harry Wild 2 (1)
- 03:50 Milczący świadek 21 (8)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 10 (7)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (10)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 09:55 Lewis (1)
- 12:10 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 13:15 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 15:05 Lewis (1)
- 16:05 Lewis (2)
- 17:10 Ojciec Brown 10 (1)
- 18:05 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 22:50 Sanditon 3 (2)
- 23:55 Profesor T (6)
- 00:10 Droga smoka
- 02:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 22:00 Ip Man 3
- 00:05 Magia nagości 7 (3)
- 01:15 Magia nagości. Norwegia (6)
- 01:55 I love kabaret (3)
- 02:55 I love kabaret (3)
- 03:55 I love kabaret (5)
- 04:55 I love kabaret (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Gadżet show (3)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (73)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:45 Poranny rogal (61)
- 08:10 Gadżet show (6)
- 08:45 Polak potrafi (1)
- 09:45 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (57)
- 16:10 M.A.S.H. (Oko za ząb)
- 16:45 M.A.S.H. (Droga siostro)
- 17:25 M.A.S.H. (Papa B.J.)
- 18:00 I love kabaret (8)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (12)
- 23:00 Magia nagości (3)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 00:55 Na osi (1094)
- 01:20 Dzika kuchnia (2)
- 02:00 Dzika kuchnia (3)
- 02:30 Dzika kuchnia (4)
- 03:00 Dzika kuchnia (5)
- 03:35 Dzika kuchnia (7)
- 04:05 Dzika kuchnia (1)
- 04:40 Dzika kuchnia (2)
- 05:10 Dzika kuchnia (3)
- 05:40 Kuchnia na dziko (5)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (77tv przypadków świątecznych 24.12)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (6)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (5)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 22:10 Kod Jezusa (2)
- 23:05 Kod Jezusa (3)
- 04:05 Australijscy poszukiwacze złota 2 (7)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 18:00 Kontrola graniczna (1)
- 19:00 77 TV (Przypadków wodnych)