Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:55 W obronie miłości
- 03:30 Oczy niebieskie
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:50 Natura w Jedynce: Portugalia - wybrzeże bocianów
- 14:00 Złoty chłopak (220)
- 14:55 Jaka to melodia? (5185)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (790)
- 16:05 Dziedzictwo (317)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5301)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Kontrabanda)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (10/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Dzień św. Huberta)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Legenda. Hubert Jerzy Wagner
- 23:35 W obronie miłości
- 00:05 Lodowa pułapka
- 01:50 Krok od nieba (Próba ognia)
- 02:55 Krok od nieba (Zatruta pieczeń)
- 04:00 Nieskończoność według Floriana
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1619)
- 06:20 Operacja zdrowie (Robotyka)
- 06:55 Rodzinka.pl (Rodzinna kolacja)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (2988)
- 12:30 Koło fortuny (1582)
- 13:15 Akacjowa 38 (386)
- 16:00 Koło fortuny (1583)
- 16:35 Familiada (2967)
- 17:15 Miłość i nadzieja (1)
- 18:10 Rodzinka.pl (Mimo wszystko miłość)
- 18:45 Akacjowa 38 (418)
- 19:35 Barwy szczęścia (2988)
- 20:10 Postaw na milion (340)
- 21:05 Tak to leciało! (41)
- 21:55 Na sygnale (Znieczulica)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Krucjata. Prawo serii (5/13)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Ziołowa apteka (Zioła na odporność)
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Eureka biblioteka! (Szczuczyn)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 Zakochaj się w Polsce (Dęblin)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:50 Druhny
- 03:30 Nasz nowy dom (237)
- 04:40 Disco Gramy (6248)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 10:30 Dlaczego ja? (Słodka zemsta)
- 11:30 Gliniarze (Nalot)
- 18:25 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy - studio
- 18:50 Wydarzenia (718)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (718)
- 19:45 Sport (718)
- 19:55 Pogoda (718)
- 22:15 Cyrano
- 00:50 Love Island. Wyspa miłości (163)
- 01:50 STOP Drogówka (332)
- 02:55 Interwencja (5447)
- 03:05 Interwencja (5448)
- 03:25 Disco Polo Life (2369)
- 23:20 Gniew Caina
- 00:40 Zobowiązanie
- 02:25 Dzielnica strachu 6 (Wiecznie młody)
- 03:25 Zobacz to!: Menu na miarę (6)
- 12:00 Zbuntowany anioł (251)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (48)
- 10:00 Bing (Kocyś)
- 10:10 Baranek Shaun (Nerwowa randka)
- 10:12 Baranek Shaun (15)
- 10:20 Baranek Shaun (Handelek)
- 10:25 Baranek Shaun (Przyjęcie urodzinowe)
- 10:50 Milo (Klaun Milo)
- 11:00 Milo (Tajny agent Milo)
- 11:10 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 11:20 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 11:25 Blue 2 (Bingo)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Huragan nad tarasem pteranodonów/Tratwą przez Kredę)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Przytułek)
- 23:00 W szczękach rekina
- 00:05 Seal Team 5 (2)
- 01:00 The Good Doctor 6 (11)
- 01:55 DOC: w twoich rękach 2 (6)
- 03:00 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 04:00 Znaki 2 (4)
- 05:00 Rysa (4)
- 05:50 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (5)
- 07:05 Rekrut 4 (20)
- 08:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (8)
- 09:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
- 09:55 Rekrut 4 (20)
- 12:50 Rekrut 4 (21)
- 13:45 Seal Team 5 (1)
- 14:45 Seal Team 5 (2)
- 15:40 S.W.A.T. 5 (9)
- 16:30 S.W.A.T. 5 (10)
- 17:25 Seal Team 5 (3)
- 18:20 Seal Team 5 (4)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (11)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (12)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (20)
- 22:00 Agenci NCIS 17 (3)
- 23:00 Seal Team 5 (3)
- 23:55 Seal Team 5 (4)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (5)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 3 (3)
- 01:55 W okowach mrozu 5 (11)
- 02:45 Planeta Ziemia 3 (2)
- 03:35 W okowach mrozu 4 (8)
- 04:20 Życie na pustkowiu 8 (8)
- 05:05 Brytyjskie fabryki 2 (4)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (9)
- 06:30 W okowach mrozu 5 (12)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 3 (4)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (3)
- 09:35 W okowach mrozu 4 (9)
- 12:40 Planeta Ziemia 3 (3)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 3 (4)
- 14:45 W okowach mrozu 5 (12)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (3)
- 18:55 Planeta Ziemia 3 (3)
- 19:55 Jimmy ratuje pszczoły (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (3)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (16)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 00:50 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 01:15 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Taffy (Milczenie szopów)
- 01:55 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 02:00 Taffy (Przyjaciele)
- 02:05 Taffy (Pani Śpiąca)
- 02:15 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 02:35 Płazowyż (Podatek/Ucieczka z więzienia)
- 03:00 Płazowyż (Dzień pędraka/Hopek w zalotach)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig Baby)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig z Trzecim Okiem)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig tajemnic)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 05:45 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 05:50 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (40)
- 06:55 Herosi pół na pół (Skok na stopę/ Półbrat)
- 07:20 Herosi pół na pół (Eko szeryfka/ Niewidzialni)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 08:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Brzydkie słowo/ Wyprzedaż)
- 08:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Teoria spaghetti)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Ewolucja)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Multiplikacja)
- 22:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (28)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Na wolności)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Rodzinny obiad/ Zwycięzcy)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:00 Cios w serce
- 02:40 Piano, solo
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:00 Zaginiona
- 06:35 Houdini - magia miłości
- 08:10 Pan Pip
- 13:30 Lato we Florencji
- 15:05 Dawca pamięci
- 16:40 Delikatność
- 18:25 Oda do radości
- 23:10 Zombieland
- 00:00 Profesor T 3 (6)
- 01:00 Sanditon 2 (2)
- 02:10 Lewis 8 (4)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 13 (8)
- 04:25 Z pamiętnika położnej (Odcinek świąteczny: część 2)
- 05:10 Obiady piątkowe 2 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (5)
- 07:05 Ojciec Brown 7 (1)
- 10:00 Lewis 8 (4)
- 11:00 Śmierć pod palmami 13 (5)
- 12:05 Ojciec Brown 7 (1)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 18 (5)
- 14:55 Lewis 8 (4)
- 15:55 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (7)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (2)
- 22:00 Milczący świadek 24 (1)
- 23:10 Milczący świadek 24 (2)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 20:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 20:55 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 21:55 McCanick
- 23:40 Za murami śmierci
- 00:10 Magia nagości. Polska (1)
- 01:15 Magia nagości 2 (8)
- 02:25 I love kabaret (7)
- 03:25 I love kabaret (8)
- 04:25 I love kabaret (7)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (72)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (3)
- 06:00 Poranny rogal (Jacek Kawalec, Krzysztof Skiba)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (88)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 To leci w sieci (12)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (6)
- 13:50 M.A.S.H. (Kryzys)
- 14:25 M.A.S.H. (Odrobina wywiadu)
- 15:00 M.A.S.H. (Zwariowany generał)
- 15:35 M.A.S.H. (Tęczowy most)
- 18:00 I love kabaret (7)
- 19:00 I love kabaret (2)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (5)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 22:00 Wstydliwe choroby 4 (1)
- 23:00 Magia nagości. Polska 2 (3)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 05:00 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 16:00 Kontrola graniczna (6)
- 17:00 Kontrola graniczna (7)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (4)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 12:00 Celnicy (1)
- 13:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 2 (1)
- 20:55 Gliniarz i prokurator 2 (2)
- 21:55 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 22:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Nosorożec i gąska / Pies kontra kot)
- 01:55 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 07:00 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 07:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 07:20 Blue 2 (Lepki gekon)
- 07:30 Blue 2 (Pociągi)
- 07:40 Blue 2 (Królowe)
- 07:50 Blue 2 (Złóż to sam)
- 12:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 12:30 Blue 3 (147)
- 12:40 Blue 3 (148)
- 12:50 Blue 3 (149)
- 13:00 Blue 3 (150)
- 13:10 Blue 3 (152)
- 13:20 Blue 3 (153)
- 13:30 Straż Ekipa (Skok na kołpak / Klęska foodtrucka)
- 16:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 16:30 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 17:00 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 17:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 17:20 Blue 2 (Lepki gekon)
- 17:30 Blue 2 (Pociągi)
- 17:40 Blue 2 (Królowe)
- 17:50 Blue 2 (Złóż to sam)
- 18:00 Superkoty (Astrokotka / Kradzież klejnotu)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 2 (Latająca korona)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 2 (Cichy rycerz)
- 19:30 Blue (Sąsiedzi)
- 19:40 Blue (Dokuczanie)
- 19:50 Blue (Szparag)
- 20:00 Blue (Florek)
- 20:10 Blue (Tata kładzie spać)
- 20:20 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 20:30 Superkoty (Ptasia piosenka / Piknik Pikusia)
- 21:00 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami)
- 21:15 Spidey i superkumple 3 (Podróż z Zolą)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Dzień życia / Powrót Raxlo)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Zwierzo-bryki / Migawka na niebie)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Megaćma Luny / Kapitan Robopirat)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Sztuczka na Kraksotorze / Błyskawiczny gekon Geksona)
- 00:25 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (17)
- 03:00 Duch i nas dwóch (18)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (17)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (18)
- 04:50 Duch i nas dwóch (26)
- 05:15 Duch i nas dwóch (1)
- 05:35 Robale ziomale (8)
- 06:00 Taffy (Malutki problem)
- 06:05 Taffy (Masz to w genach)
- 06:10 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:25 Taffy (Kukiełka)
- 06:35 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:40 Taffy (Misja Mish Mash)
- 06:55 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 07:25 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 07:50 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Klub popołudniowej przekąski/Parkuj i niszcz)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Początek! Część 2)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 17:45 Molly i Duch (Wieczór gier/ Niedobrodziejka)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (56)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (57)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (27)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (28)
- 23:55 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 00:00 Blue 2 (9)
- 00:10 Blue 2 (5)
- 00:20 Andy dookoła świata (24)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (2)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (16)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 01:05 Piotruś Królik (53)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue (49)
- 01:40 Blue (50)
- 01:50 Blue (51)
- 02:00 Blue 2 (8)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 02:20 Blue (46)
- 02:25 Tosia i Tymek (34)
- 02:40 Kręciołki (97)
- 02:50 Teletubisie (41)
- 03:05 Blue 2 (35)
- 03:10 Blue 2 (36)
- 03:20 JoJo i Babcia (15)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (4)
- 03:45 Tosia i Tymek (3)
- 03:55 Tosia i Tymek (4)
- 04:10 Blue (7)
- 04:15 Blue (8)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 04:35 Blue 2 (31)
- 04:45 Blue 2 (32)
- 04:50 Blue 2 (33)
- 05:00 Blue 2 (34)
- 05:05 Superpyra (14)
- 05:15 Kolorklocki (29)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (2)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (3)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (18)
- 05:50 W Papierowej Krainie (39)
- 06:00 W Papierowej Krainie (20)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (12)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (14)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (14)
- 06:55 Blue 2 (22)
- 07:05 Blue (12)
- 07:15 Blue (20)
- 07:20 Blue 2 (5)
- 07:30 Blue 2 (6)
- 07:40 Blue 2 (31)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (14)
- 08:05 Matklocki 2 (2)
- 08:10 Blue 2 (35)
- 08:20 Blue 2 (36)
- 08:30 Blue 2 (27)
- 08:35 Psi Oddział (8)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (28)
- 09:05 W Papierowej Krainie (3)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (33)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (34)
- 09:45 Teletubisie (36)
- 10:00 Kręciołki (78)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 10:25 Blue (14)
- 10:35 Blue 2 (14)
- 10:45 Matklocki (24)
- 10:50 Yakka Dee (4)
- 11:00 Piotruś Królik (53)
- 11:15 W Papierowej Krainie (39)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (19)
- 11:50 Superpyra (41)
- 12:00 Blue (32)
- 12:10 Blue 2 (40)
- 12:15 Blue 2 (8)
- 12:25 Blue 2 (12)
- 12:35 Blue 2 (5)
- 12:45 Andy dookoła świata (24)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (16)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 13:30 Piotruś Królik (53)
- 13:45 Psi Oddział (8)
- 13:55 Blue (49)
- 14:05 Blue (50)
- 14:15 Blue (51)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 14:35 Blue (46)
- 14:45 Tosia i Tymek (34)
- 15:00 Piotruś Królik (54)
- 15:15 W Papierowej Krainie (27)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (20)
- 15:50 Superpyra (42)
- 16:00 Blue (33)
- 16:10 Blue 2 (41)
- 16:15 Blue 2 (10)
- 16:25 Blue 2 (11)
- 16:35 Blue 2 (6)
- 16:45 Andy dookoła świata (25)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (3)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (17)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 17:30 Piotruś Królik (54)
- 17:45 Psi Oddział (9)
- 18:00 Blue 2 (1)
- 18:10 Blue 2 (2)
- 18:15 Blue 2 (3)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 18:40 Blue (47)
- 18:50 Tosia i Tymek (35)
- 19:00 Kręciołki (98)
- 19:15 Teletubisie (42)
- 19:30 Blue 2 (37)
- 19:35 Blue 2 (38)
- 19:45 JoJo i Babcia (16)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (5)
- 20:15 Tosia i Tymek (5)
- 20:30 Tosia i Tymek (6)
- 20:40 Blue (9)
- 20:50 Blue (10)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 21:15 Blue 2 (35)
- 21:20 Blue 2 (36)
- 21:30 Blue 2 (37)
- 21:40 Blue 2 (38)
- 21:50 Superpyra (15)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (5)
- 22:10 Kolorklocki (30)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (19)
- 22:30 W Papierowej Krainie (27)
- 22:40 Piotruś Królik (54)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (20)
- 23:35 Superpyra (42)
- 23:45 Blue (33)
- 23:55 Blue 2 (41)
- 00:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 20:25 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:05 Świat podwodny
- 00:07 Zwierzęta
- 00:10 Teraz się bawimy
- 00:12 Sunville
- 00:16 Świat podwodny
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:20 Teraz się bawimy
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:25 Wakacje
- 00:28 Opowieści warzywne
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Świat elfów
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Wakacje
- 00:43 Świat podwodny
- 00:46 Świat elfów
- 00:49 Sunville
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:55 Wstawaj!
- 00:57 Sunville
- 01:00 Świat podwodny
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Posłuchaj tego
- 01:08 Urocze miejsca
- 01:11 Posłuchaj tego
- 01:13 Mini opowiadania
- 01:16 Świat zwierząt
- 01:19 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:21 Posłuchaj tego
- 01:23 Przygody w przestrzeni
- 01:26 Safari
- 01:28 Zwierzęta
- 01:31 Opowieści warzywne
- 01:34 Indie
- 01:37 Towarzysze zabawy
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:43 Świat podwodny
- 01:47 Safari
- 01:50 Sport, sport, sport
- 01:54 Jak podróżujemy
- 01:57 Pojazdy
- 01:59 Puffy i Tubby
- 02:03 Jak podróżujemy
- 02:05 Opowieści warzywne
- 02:08 Miejskie życie
- 02:11 Kolorowa magia
- 02:14 Grupy
- 02:16 Miyu i Litto
- 02:19 Muzeum
- 02:22 Opowieści warzywne
- 02:25 Sunville
- 02:27 Urocze miejsca
- 02:30 Kącik naukowy
- 02:33 Puffy i Tubby
- 02:37 Sunville
- 02:40 Grupy
- 02:42 Puffy i Tubby
- 02:46 Kolorowa magia
- 02:49 Opowieści warzywne
- 02:51 Miyu i Litto
- 02:54 Oli - cykle natury
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:00 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:07 Miyu i Litto
- 03:09 Kącik naukowy
- 03:12 Posłuchaj tego
- 03:14 Jak podróżujemy
- 03:17 Opowieści warzywne
- 03:19 Sport, sport, sport
- 03:22 Teraz się bawimy
- 03:24 Mini opowiadania
- 03:27 Jaki jest twój zawód ?
- 03:29 Taniec
- 03:32 Przygody w przestrzeni
- 03:37 Rodzina bobrów
- 03:40 Ding Dang Dong
- 03:43 Świat elfów
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:51 Wstawaj!
- 03:53 Urocze miejsca
- 03:56 Jaki jest twój zawód ?
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Urocze miejsca
- 04:05 Teraz się bawimy
- 04:07 Urocze miejsca
- 04:10 Mini opowiadania
- 04:13 Opowieści warzywne
- 04:15 Jaki jest twój zawód ?
- 04:18 Wakacje
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:22 Świat podwodny
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Wakacje
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Świat podwodny
- 04:40 Wakacje
- 04:42 Towarzysze zabawy
- 04:46 Towarzysze zabawy
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Towarzysze zabawy
- 04:57 Kolorowe koło
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:09 Opowieści warzywne
- 05:11 Wakacje
- 05:15 Miyu i Litto
- 05:18 Posłuchaj tego
- 05:21 Przygody w przestrzeni
- 05:23 Panni i Fanni
- 05:26 Kolorowe koło
- 05:29 Muzeum
- 05:31 Kącik naukowy
- 05:35 Grupy
- 05:37 Panni i Fanni
- 05:39 Safari
- 05:42 Panni i Fanni
- 05:45 Grupy
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:51 Kącik naukowy
- 05:54 Safari
- 05:57 Panni i Fanni
- 05:59 Muzeum
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:09 Muzeum
- 06:12 Grupy
- 06:15 Panni i Fanni
- 06:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:20 Mimo & Bobo PLUS
- 06:24 Przygody kaczki
- 06:26 Mimo i Bobo
- 06:29 Brygada ogniowa
- 06:31 Sztuka Leona
- 06:34 Brygada ogniowa
- 06:36 Łazienka
- 06:38 Teraz się bawimy
- 06:41 Safari
- 06:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:46 Mini opowiadania
- 06:48 Rodzina bobrów
- 06:50 Hiphopowy kaktus
- 06:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:55 Małe, ale pracowite
- 06:57 Sippi Sappi
- 06:59 Mimo & Bobo PLUS
- 07:03 Afryka
- 07:06 Teraz się bawimy
- 07:09 Safari
- 07:11 Indie
- 07:15 Galaktyczni turyści
- 07:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:21 Hop-hop
- 07:23 Risto Gusto
- 07:26 Raul
- 07:29 Hop-hop
- 07:31 Albert tłumaczy
- 07:34 Mimo & Bobo PLUS
- 07:38 Opowieści warzywne
- 07:40 Taniec
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:51 Taniec
- 07:54 Mały Didy
- 07:56 Przygody kaczki
- 07:58 Raul
- 08:01 Hop-hop
- 08:03 Historie Henryka
- 08:05 Hubbi i jego koledzy
- 08:08 Sport, sport, sport
- 08:10 Urocze miejsca
- 08:14 Taniec
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:23 Margo i Felix
- 08:26 Kształcików
- 08:27 Historie Henryka
- 08:29 Elfy przyrody
- 08:30 Monika i Rudi
- 08:33 Zabawa w chowanego
- 08:36 Tempo Giusto
- 08:38 Kształcików
- 08:39 Zabawa w chowanego
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:45 Grupy
- 08:48 Kolorowa magia
- 08:51 Urocze miejsca
- 08:53 Posłuchaj tego
- 08:56 Kolorowa Klara
- 08:58 DuckSchool
- 09:00 Monika i Rudi 2
- 09:03 Zack i Ziggy
- 09:07 Tempo Giusto
- 09:09 Lola i Liczby
- 09:12 Posłuchaj tego
- 09:15 Muzeum
- 09:17 Posłuchaj tego
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:22 Kolorowa magia
- 09:26 Zabawa w chowanego
- 09:28 Afryka
- 09:30 Pixie 2
- 09:31 Hubbi i jego koledzy
- 09:34 Dźwięki wokół nas
- 09:36 Przygody kaczki
- 09:38 Margo i Felix
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Albert tłumaczy
- 09:47 Monika i Rudi 2
- 09:50 Uczymy się
- 09:52 Dotty i Kitty
- 09:55 Mimo i Bobo
- 09:57 Elfy przyrody
- 09:59 Co rośnie na drzewie?
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Co rośnie na drzewie?
- 10:04 Albert tłumaczy
- 10:08 Monika i Rudi 2
- 10:12 Albert tłumaczy
- 10:14 Wesoła łąka
- 10:17 Małe melodie
- 10:19 Pixie 2
- 10:20 Uczymy się
- 10:22 Co rośnie na drzewie?
- 10:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:27 Zack i Ziggy
- 10:30 Lola i Liczby
- 10:33 Kolorowa Klara
- 10:35 Margo i Felix
- 10:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:41 Hiphopowy kaktus
- 10:44 Uczymy się
- 10:46 Elfy przyrody
- 10:48 Afryka
- 10:50 Hiphopowy kaktus
- 10:52 Fin i Fianna
- 10:55 ABC - duckBC
- 10:58 DuckSchool
- 11:00 Toobys
- 11:03 Hop-hop
- 11:05 Wesołe królestwo
- 11:08 Elfy przyrody
- 11:09 Historie Henryka
- 11:11 Świat Mimo
- 11:14 Dźwięki wokół nas
- 11:16 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:18 Risto Gusto
- 11:21 Afryka
- 11:23 Drużyna lalek
- 11:25 Raul
- 11:28 Cubie
- 11:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:34 Świat zabawek
- 11:37 Risto Gusto
- 11:40 Świat zabawek
- 11:42 Mały Didy
- 11:44 Toby McFly
- 11:47 Kaczka i Puszek
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:52 Afryka
- 11:55 Raul
- 11:57 Małe, ale pracowite
- 12:00 Hop-hop
- 12:02 Kaczka i Puszek
- 12:04 Dinozaur Milo
- 12:08 Mimo & Bobo PLUS
- 12:12 Uczymy się
- 12:15 Świat Mimo
- 12:18 Brygada ogniowa
- 12:20 Zoo
- 12:23 Dotty i Kitty
- 12:27 Hiphopowy kaktus
- 12:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:33 Mimo & Bobo PLUS
- 12:37 Wesoła łąka
- 12:40 Kaczka i Puszek
- 12:42 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Sztuka Leona
- 12:46 Małe, ale pracowite
- 12:49 Drużyna lalek na ratunek
- 12:53 Małe, ale pracowite
- 12:56 Hiphopowy kaktus
- 12:58 Raul
- 13:00 Połączony świat
- 13:03 Zastęp strażaków
- 13:06 Zoo
- 13:09 Raul
- 13:12 Sztuka Leona
- 13:14 Mimo i Bobo
- 13:17 Toby McFly
- 13:20 Drużyna lalek na ratunek
- 13:24 Hubbi się tym zajmie
- 13:26 Zoo
- 13:29 Skoczkowie Planet
- 13:33 Hiphopowy kaktus
- 13:36 Uczymy się
- 13:39 Monika i Rudi
- 13:42 Kolorowa Klara
- 13:44 Dźwięki wokół nas
- 13:46 Uczymy się
- 13:48 Historie Henryka
- 13:50 Toobys
- 13:53 Wesołe królestwo
- 13:56 Wesoła łąka
- 13:59 Małe melodie
- 14:01 Albert tłumaczy
- 14:05 DuckSchool
- 14:08 Zack i Ziggy
- 14:11 DuckSchool
- 14:13 Małe melodie
- 14:15 Dotty i Kitty
- 14:18 Kolorowa Klara
- 14:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:22 Albert tłumaczy
- 14:25 Toobys
- 14:27 ABC - duckBC
- 14:30 Dotty i Kitty
- 14:34 Albert tłumaczy
- 14:36 ABC - duckBC
- 14:40 Raul
- 14:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:45 Margo i Felix
- 14:48 Mały Didy
- 14:50 Lola i Liczby
- 14:52 Dźwięki wokół nas
- 14:54 Zack i Ziggy
- 14:58 Wstawaj!
- 15:00 Tempo Giusto
- 15:02 Mimo & Bobo PLUS
- 15:06 Świat Mimo
- 15:09 Elfy przyrody
- 15:10 Sippi Sappi
- 15:13 Raul
- 15:15 Hubbi się tym zajmie
- 15:18 Mimo & Bobo PLUS
- 15:22 Tempo Giusto
- 15:24 Margo i Felix
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:29 Raul
- 15:31 Zabawa w chowanego
- 15:34 Afryka
- 15:36 DuckSchool
- 15:39 Zack i Ziggy
- 15:43 Raul
- 15:46 Toby McFly
- 15:49 Elfy przyrody
- 15:50 Hiphopowy kaktus
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Drużyna lalek
- 15:57 Co rośnie na drzewie?
- 15:58 Raul
- 16:01 Afryka
- 16:03 Przygody kaczki
- 16:05 Sippi Sappi
- 16:08 Restauracja
- 16:10 Zabawa w chowanego
- 16:13 Brygada ogniowa
- 16:16 Mimo i Bobo
- 16:19 Tempo Giusto
- 16:21 Toby McFly
- 16:24 Zabawa w chowanego
- 16:26 Afryka
- 16:29 Fin i Fianna
- 16:32 Brygada ogniowa
- 16:35 Świat Mimo
- 16:37 Przygody kaczki
- 16:39 Toobys
- 16:42 Dotty i Kitty
- 16:47 Zabawa w chowanego
- 16:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:51 Hop-hop
- 16:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Mimo i Bobo
- 17:04 Świat Mimo
- 17:07 Elfy przyrody
- 17:08 Sippi Sappi
- 17:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:13 Zabawa w chowanego
- 17:15 DuckSchool
- 17:19 Afryka
- 17:21 Zabawa w chowanego
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Afryka
- 17:31 Afryka
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Lola i Liczby
- 17:38 Sippi Sappi
- 17:41 Wstawaj!
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Przygody kaczki
- 17:48 Kolorowa Klara
- 17:50 Uczymy się
- 17:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:54 Toobys
- 17:57 Sippi Sappi
- 17:59 Lola i Liczby
- 18:01 Słodki dom
- 18:02 Dotty i Kitty
- 18:06 Co rośnie na drzewie?
- 18:07 Dotty i Kitty
- 18:10 DuckSchool
- 18:12 Małe melodie
- 18:14 Fin i Fianna
- 18:17 Pixie 2
- 18:18 Słodki dom
- 18:20 Co rośnie na drzewie?
- 18:21 ABC - duckBC
- 18:24 Kolorowa Klara
- 18:26 Uczymy się
- 18:29 Pixie 2
- 18:30 Słodki dom
- 18:31 Toobys
- 18:33 Kształcików
- 18:34 DuckSchool
- 18:36 Małe melodie
- 18:38 Mimo i Bobo
- 18:41 Toobys
- 18:44 DuckSchool
- 18:46 Toobys
- 18:48 Dobranoc!
- 18:50 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:53 Dotty i Kitty
- 18:56 Uczymy się
- 18:59 Dźwięki wokół nas
- 19:01 Kaczka i Puszek
- 19:03 Przygody kaczki
- 19:06 Cubie
- 19:08 Pociąg
- 19:10 Przygody kaczki
- 19:12 Elfy przyrody
- 19:14 Dinoland
- 19:16 Dobranoc!
- 19:18 Restauracja
- 19:20 Hiphopowy kaktus
- 19:23 Drużyna lalek
- 19:25 Monika i Rudi
- 19:27 Fin i Fianna
- 19:30 Zabawa w chowanego
- 19:33 Restauracja
- 19:37 Elfy przyrody
- 19:38 Pociąg
- 19:40 Historie Henryka
- 19:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:44 ABC - duckBC
- 19:47 Mimo i Bobo
- 19:51 Dźwięki wokół nas
- 19:53 Zabawa w chowanego
- 19:56 Hop-hop
- 19:58 Hubbi i jego koledzy
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Mały Didy
- 20:06 Pociąg
- 20:09 Mały Didy
- 20:12 Historie Henryka
- 20:14 Formy są twoje
- 20:16 Elfy przyrody
- 20:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:20 Drużyna lalek
- 20:24 Toby McFly
- 20:27 Brygada ogniowa
- 20:30 Drużyna lalek
- 20:34 Małe, ale pracowite
- 20:37 Zoo
- 20:40 Pociąg
- 20:43 Drużyna lalek na ratunek
- 20:45 Uczymy się
- 20:48 Monika i Rudi
- 20:53 Mały Didy
- 20:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:57 Cubie
- 20:59 Co rośnie na drzewie?
- 21:01 Mimo i Bobo
- 21:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:06 Lola i Liczby
- 21:08 Restauracja
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:26 Toobys
- 21:28 Świat Mimo
- 21:31 Raul
- 21:34 Mimo i Bobo
- 21:36 Toobys
- 21:38 Wakacje
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Dinozaur Milo
- 21:59 Kaczka i Puszek
- 22:01 Zoo
- 22:04 Afryka
- 22:06 Zastęp strażaków
- 22:09 Risto Gusto
- 22:12 Mimo i Bobo
- 22:15 Opowieści warzywne
- 22:17 Urocze miejsca
- 22:20 Pojazdy
- 22:22 Mini opowiadania
- 22:25 Teraz się bawimy
- 22:27 Rodzina bobrów
- 22:30 Zastęp strażaków
- 22:33 Drużyna lalek
- 22:35 Wesołe królestwo
- 22:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:40 Uczymy się
- 22:43 Posłuchaj tego
- 22:45 Pojazdy
- 22:48 Mini opowiadania
- 22:51 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:53 Pojazdy
- 22:56 Puffy i Tubby
- 23:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:03 Sippi Sappi
- 23:06 Pixie 2
- 23:07 Lola i Liczby
- 23:10 Słodki dom
- 23:11 DuckSchool
- 23:14 Co rośnie na drzewie?
- 23:15 Mimo i Bobo
- 23:18 Miyu i Litto
- 23:21 Muzeum
- 23:23 Jaki jest twój zawód ?
- 23:26 Urocze miejsca
- 23:28 Muzeum
- 23:31 Fin i Fianna
- 23:34 Małe melodie
- 23:36 Dinoland
- 23:38 Mimo i Bobo
- 23:41 Kształcików
- 23:42 Dotty i Kitty
- 23:45 DuckSchool
- 23:47 Grupy
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Posłuchaj tego
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:19 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:41 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:54 Uczymy się z ducktv
- 23:55 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Diego Rodriguez
- 06:35 Paco Gento
- 07:15 Miguel Soler
- 17:00 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 17:35 La Manita
- 23:00 LaLiga Top Saves
- 23:30 LaLiga Top Scorer
- 10:00 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 La Manita
- 11:20 La Manita
- 11:40 La Manita
- 04:00 LaLiga Top Goals
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (9)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (10)
- 01:00 X Games - Minneapolis (4)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (6)
- 03:00 Rumble & Hum (10)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (5)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (6)
- 09:00 Fighting Fit (8)
- 10:00 Action Sports World (1)
- 11:00 Rumble & Hum (3)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (5)
- 13:00 X Games - Minneapolis (5)
- 19:00 WWE Raw (20)
- 22:00 EFC (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 04:05 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 04:55 Remont na 5+ (1)
- 05:25 Remont na 5+ (2)
- 05:40 Remont na 5+ (3)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 07:00 3-2-1 Start (1)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 09:00 Celnicy 3 (1)
- 09:30 Celnicy 3 (2)
- 10:00 Celnicy 3 (3)
- 10:30 Celnicy 3 (4)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:55 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 13:25 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:55 Remont na 5+ (4)
- 14:20 Remont na 5+ (5)
- 14:45 Remont na 5+ (6)
- 15:15 Remont na 5+ (7)
- 15:40 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 3 (5)
- 16:30 Celnicy 3 (6)
- 17:00 Celnicy 3 (7)
- 17:30 Celnicy 3 (8)
- 08:55 Cuda inżynierii 5 (3)
- 10:00 Top Gear 14 (1)
- 11:00 Top Gear 31 (5)
- 12:15 Brian Cox: oblicza pieniądza (2)
- 13:15 Top Gear 24 (1)
- 16:25 Top Gear: Ambitne porażki (4)
- 17:30 Top Gear 14 (1)
- 00:40 Dzika kuchnia (1)
- 01:10 Dzika kuchnia (2)
- 01:40 Dzika kuchnia (3)
- 02:15 Dzika kuchnia (4)
- 02:50 Dzika kuchnia (5)
- 03:20 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:25 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:55 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:40 Remont na 5+ (6)
- 08:05 Dzika kuchnia (2)
- 08:35 Dzika kuchnia (3)
- 09:05 Dzika kuchnia (4)
- 09:40 Dzika kuchnia (5)
- 10:10 Przepis na remont 2 (14)
- 10:35 Przepis na remont 2 (15)
- 11:05 Przepis na remont 2 (16)
- 11:35 Przepis na remont 2 (17)
- 15:00 Przepis na remont 2 (18)
- 15:30 Przepis na remont 2 (19)
- 16:00 Przepis na remont 2 (20)
- 16:30 Przepis na remont 2 (21)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 6 (1)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Mięso)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Okulistyka u dzieci)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Krwiodawstwo w czasie epidemii)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Choroby tarczycy)
- 06:35 Zapytaj lekarza (2)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Telefoniczna Informacja Pacjenta - wsparcie psychologiczne)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (2)
- 15:15 Pies na życie (1)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (2)
- 18:20 Happy i Zen (14)
- 19:00 Metoda Osmina (2)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (6)
- 20:55 Upiększeni w raju (2)
- 21:35 Chirurdzy (1)
- 22:55 Dr Miami (11)
- 23:25 Dr Miami (12)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (6)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Pan w przebraniu)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Lois Quagmire)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Zakichani młodociani)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Druga połówka)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Młoda dama)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (U mnie czy u ciebie?)
- 22:00 Agent XXL
- 00:40 Ziarno prawdy
- 02:55 Moja krew
- 08:35 Kabaretowy rejs (147)
- 09:25 Kabaretowy rejs (146)
- 10:35 Och! Kabaret (3)
- 11:35 Perła w koronie
- 14:00 Kuba
- 15:45 Jutro premiera
- 20:00 Jak najdalej stąd
- 00:30 Za murami śmierci
- 02:00 Szantaż
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 06:00 Zameldowani (11)
- 06:30 Zameldowani (12)
- 07:00 Zameldowani (13)
- 07:25 Zameldowani 2 (1)
- 07:55 Zameldowani 2 (2)
- 08:25 Zameldowani 2 (3)
- 08:55 Zameldowani 2 (4)
- 09:25 Zameldowani 2 (5)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:25 Bonanza (29)
- 11:25 Bonanza (1)
- 16:40 Bonanza (4)
- 17:50 Gdańsk 1939
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:00 Droga smoka
- 00:35 Kop głębiej
- 02:15 Milioner
- 04:20 Bulionerzy (Sylwester)
- 04:55 Bulionerzy (Syndrom weterana)
- 05:25 Bulionerzy (Młody)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (14)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (15)
- 08:55 Kojak (13)
- 20:00 Zdrajca
- 22:25 Joker
- 00:00 Trzy siostry (227)
- 01:00 Dzika miłość (107)
- 02:00 Teresa (23)
- 03:00 Okrutne miasto (47)
- 04:00 Przypieczętowany los (99)
- 05:00 Sploty nienawiści (4)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 07:00 Trzy siostry (227)
- 08:00 Dzika miłość (107)
- 09:00 Teresa (23)
- 10:00 Okrutne miasto (47)
- 11:00 Przypieczętowany los (99)
- 12:00 Sploty nienawiści (4)
- 13:00 Dzika miłość (107)
- 14:00 Trzy siostry (227)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (44)
- 17:00 Trzy siostry (228)
- 18:00 Dzika miłość (108)
- 19:00 Teresa (24)
- 20:00 Okrutne miasto (48)
- 21:00 Przypieczętowany los (100)
- 22:00 Sploty nienawiści (5)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (44)
- 04:00 Pod jednym dachem z mordercą (1)
- 04:55 Znaki (1)
- 06:05 Prezentuj broń! (41)
- 07:10 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 08:15 Kafejka za rogiem 5 (4)
- 09:25 Świąteczny rejs w luksusie
- 14:25 Gdzie powiem "tak"? (1)
- 14:55 Gdzie powiem "tak"? (2)
- 15:25 Gdzie powiem "tak"? (3)
- 15:55 Najdroższy rejs świata 3 (2)
- 01:15 Prezentuj broń! (60)
- 02:25 Prezentuj broń! (1)
- 03:25 Prezentuj broń! (2)
- 04:25 Prezentuj broń! (3)
- 05:25 Totalcar (6)
- 05:55 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (6)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (19)
- 08:55 Drużyna A 2 (5)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (8)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (6)
- 11:55 Drużyna A 2 (5)
- 14:55 Drużyna A 2 (6)
- 00:35 Winnice miłości 2 (81)
- 01:40 Prezentuj broń! (15)
- 02:50 Prezentuj broń! (16)
- 03:55 Prezentuj broń! (17)
- 05:00 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:05 Winnice miłości 2 (81)
- 07:15 Candice Renoir 10 (5)
- 08:30 Candice Renoir 10 (6)
- 09:40 Domek na prerii 8 (5)
- 10:50 Domek na prerii 8 (6)
- 11:50 Cztery siostry (38)
- 13:10 Winnice miłości 2 (81)
- 14:15 Candice Renoir 9 (1)
- 15:25 Candice Renoir 9 (2)
- 16:35 Domek na prerii 8 (7)
- 17:40 Domek na prerii 8 (8)
- 21:00 Piękny umysł
- 23:50 Cztery siostry (39)
- 01:00 Autostopowicz
- 02:50 Ciemność
- 04:50 Klasyka krótkich animacji (Popeye meets Sindbad)
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Więzy krwi)
- 06:40 To nie ze mną 2 (5)
- 07:15 To nie ze mną 2 (6)
- 07:55 Poirot (Tragedia w trzech aktach)
- 12:00 W kręgu zdrady
- 13:55 Samolot kontra wulkan
- 23:45 The Lodgers. Przeklęci
- 05:35 Asterix na olimpiadzie
- 07:30 Owd Bob
- 09:05 Tygrysy ze stacji Shagou
- 11:05 Misjonarze - krawaciarze
- 12:40 Na przekór całemu światu
- 14:20 Kanciarz
- 16:00 Wojenne kwiaty
- 17:35 Coco Chanel
- 19:25 Nigdy nie będę twoja
- 21:00 Prawie przyjaciele
- 22:40 Wieczorne słońce
- 01:05 Help Doc I'm Horny
- 02:05 Bestia
- 03:30 Wyspa cienia
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:05 Czerwone niebo
- 07:50 Chłopiec z dżungli
- 11:05 Młodzi muszkieterowie
- 12:35 Autor widmo
- 14:40 Link do zbrodni
- 16:20 Kung-fu joga
- 18:05 Strefa Q
- 20:00 Lochy i Smoki. Księga Plugawego Mroku
- 21:30 Zakład o życie
- 22:55 Kosmiczny grzech
- 00:00 Karnawał dusz
- 01:15 Odejście
- 02:55 Kozie uszy
- 04:45 Nic poza wodą w morzu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Krzyk pośród nocy
- 07:05 Talea
- 08:20 Kingston Avenue
- 09:05 Omsch
- 10:25 Południowiec
- 11:55 Soldate Jeannette
- 13:15 Czarne smoki
- 14:15 Ludzie psy
- 15:30 Kapitan Kidd
- 16:55 Papużki
- 17:10 Śladami Nazarina
- 18:30 Paradise Club
- 19:35 Kłopotliwy wnuczek
- 21:00 Ludzie, których znamy
- 01:15 Nieznajoma
- 03:15 Niezłomni
- 05:15 Zakończenie programu
- 05:50 Opowieść o Zbawicielu
- 08:45 To nie ze mną 2 (2)
- 09:10 Bohaterowie
- 12:20 Che. Rewolucja
- 14:30 Fame
- 20:00 Dynastia Tudorów (7)
- 20:55 Quiz (3)
- 21:50 Głosy
- 23:30 Klub miliarderów
- 01:30 Klik News (50)
- 01:35 A potem nie było już nikogo
- 03:50 Delirium
- 10:05 Ikony - 10 min. (Quentin Tarantino)
- 10:15 Burza (83)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (84)
- 12:00 Klik News (52)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8589)
- 12:40 Moda na sukces 34 (8590)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (39)
- 13:55 Między gwiazdami (Małgorzata Potocka - extra!)
- 14:15 Muzyczny express (139)
- 14:40 FilmoNewsy (125)
- 15:00 Ale lapsus (7)
- 15:10 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej intrygujące sytuacje starego Hollywood)
- 15:35 Willy agent (25)
- 15:45 Klik News (52)
- 16:00 Planetarium (163)
- 16:20 The Queen of Flow 2 (47)
- 17:10 Klik News (51)
- 17:20 Najpiękniejsza brzydula (78)
- 18:15 Klik News (52)
- 18:25 Arabela 2 (Pomocy, za górą jest olbrzym!)
- 19:05 Klik News (51)
- 19:15 Przypadki kryminalne (Mechanoskopia)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8590)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8591)
- 21:20 Nie ma jak show-biznes
- 00:50 Dreszcze
- 02:50 Pancernik Potiomkin
- 04:20 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 05:29 Zakończenie programu
- 06:00 Niewolnica Isaura (16)
- 06:40 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (4)
- 07:00 Home - S.O.S. Ziemia!
- 14:00 Moda na sukces 34 (8271)
- 14:25 Burza (94)
- 15:20 Pierwsza dama (92)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (96)
- 17:05 Karetka (3)
- 18:20 Triumf miłości (96)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (16)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8280)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8281)
- 21:25 Lata 90. (4)
- 22:50 Żegnaj, przyjacielu
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:20 Chicago Fire
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 21:40 Napisała: Morderstwo
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Zambia
- 21:00 Hard Knocks Fighting (9)
- 21:45 Hard Knocks Fighting (10)
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:20 Fighting Rookies 2014
- 08:00 Wyspiarze (Zanzibar, Tanzania)
- 08:45 Labirynt krokodyli
- 09:40 Paragwajskie roślinne domy
- 14:40 Podwodny świat
- 15:05 Podwodne królestwo Okavango
- 18:00 Wyprawa do Afryki 2 (1)
- 18:30 Wyprawa do Afryki 2 (2)
- 19:00 Gaz za wszelką cenę
- 20:00 Zenit (9)
- 20:30 Zenit (10)
- 21:00 Hiszpania - podniebni strażacy
- 22:00 Sokotra, zagrożony raj
- 23:00 Nowozelandzki bieg ekstremalny
- 00:10 Stream Nation (Iron Harvest, część 3)
- 00:50 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 12)
- 01:25 Sim Racing Challenge 2022 (9)
- 01:30 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 4)
- 02:15 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 59)
- 02:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 60)
- 03:25 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 7)
- 08:05 Stream Nation (House Flipper, część 2)
- 08:35 VR Day (4)
- 08:45 TVGry (396)
- 09:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 5)
- 09:35 Let's Replay (Crossout, część 4)
- 09:55 TVGry (397)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 Pytania do Gwiazd
- 17:00 Disco TOP Wszech Czasów
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Wielka wakacyjna potańcówka
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Dzikie Chiny
- 20:55 Dzikie Chiny
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 1 na 1
- 14:15 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Trzymacie
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Top 16
- 21:20 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Halo, Warszawo!
- 16:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Best of 2000+
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 English is the key (4)
- 01:40 English is the key (5)
- 01:50 English is the key (6)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (16)
- 04:15 English united (17)
- 04:30 3ways2 (18)
- 04:40 English in focus (54)
- 05:00 Art land (21)
- 05:05 Art land (22)
- 05:10 Crafty hands 2 (11)
- 05:20 Okey-dokey (11)
- 05:30 Once upon a time (11)
- 05:40 Words to grow (21)
- 05:45 Words to grow (22)
- 05:50 English playtime (5)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (7)
- 06:25 Yummy for mummy (8)
- 06:35 Kids in action (9)
- 06:40 Kids in action (10)
- 06:45 Alfred & wilfred (2)
- 07:00 Simple phrases (5)
- 07:10 Life around (5)
- 07:20 Life around (6)
- 07:30 Life around (48)
- 07:35 Jack of all trades (2)
- 07:45 Basic lexis (14)
- 07:50 Basic lexis (15)
- 07:55 Basic lexis (16)
- 08:00 Film set (4)
- 08:15 Here and there (83)
- 08:25 Here and there (84)
- 08:35 Study choice (11)
- 08:45 Euronews. futuris (17)
- 08:50 Euronews. futuris (18)
- 08:55 Euronews. futuris (19)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (6)
- 09:20 Let's talk (6)
- 09:35 English in focus (16)
- 09:45 English 911 2 (35)
- 09:50 English 911 2 (38)
- 09:55 English 911 2 (42)
- 10:00 Easy talk (38)
- 10:10 National parks (47)
- 10:25 National parks (48)
- 10:40 National parks (49)
- 10:50 National parks (50)
- 11:00 Art land (21)
- 11:05 Art land (22)
- 11:10 Crafty hands 2 (11)
- 11:20 Okey-dokey (11)
- 11:30 Once upon a time (11)
- 11:40 Words to grow (21)
- 11:45 Words to grow (22)
- 11:50 English playtime (5)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (7)
- 12:25 Yummy for mummy (8)
- 12:35 Kids in action (9)
- 12:40 Kids in action (10)
- 12:45 Alfred & wilfred (2)
- 13:00 Film set (34)
- 13:15 Film set (35)
- 13:30 Film set (36)
- 13:40 Easy talk (41)
- 13:45 Euronews. futuris (50)
- 13:50 Euronews. futuris (51)
- 13:55 Euronews. futuris (52)
- 14:00 English united (18)
- 14:15 English united (19)
- 14:25 3ways2 (19)
- 14:35 Figures of speech (1)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Gadget-x (8)
- 15:25 English 911 2 (39)
- 15:30 English 911 2 (40)
- 15:35 English 911 2 (41)
- 15:40 Evolution (8)
- 16:00 Grammar wise (13)
- 16:25 English up (6)
- 16:35 English up (8)
- 16:45 English up (9)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Easy talk (38)
- 18:40 National parks (49)
- 18:50 National parks (50)
- 19:00 Simple phrases (5)
- 19:10 Life around (5)
- 19:20 Life around (6)
- 19:30 Life around (48)
- 19:35 Jack of all trades (2)
- 19:45 Basic lexis (14)
- 19:50 Basic lexis (15)
- 19:55 Basic lexis (16)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (6)
- 20:20 Let's talk (6)
- 20:35 English in focus (16)
- 20:45 English 911 2 (35)
- 20:50 English 911 2 (38)
- 20:55 English 911 2 (42)
- 21:00 Feature film
- 22:45 Film set (4)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Gadget-x (8)
- 23:25 English 911 2 (39)
- 23:30 English 911 2 (40)
- 23:35 English 911 2 (41)
- 23:40 Evolution (8)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Народ
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Последний день диктатора
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Антизомби
- 14:15 Гражданская оборона
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Исторические факты
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:10 Focus
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:40 Revisited
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:15 France In Focus
- 11:30 Le journal
- 11:45 Reporters
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Across Africa
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 People And Profit
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 The Observers
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:38 Face a face
- 02:45 Le journal
- 03:00 Le journal
- 03:15 Actuelles
- 03:30 Le journal
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:10 Billet retour
- 04:30 Le journal
- 04:40 Légendes urbaines
- 05:00 Le journal
- 05:10 Face a face
- 05:30 Le journal
- 05:40 L'instant mobile
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:15 Actuelles
- 11:30 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Légendes urbaines
- 16:00 Le journal
- 16:15 En tete a tete
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 Politique
- 18:00 Le journal
- 18:15 L'invité de l'économie
- 18:30 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 L'invité de l'économie
- 22:30 Le journal
- 22:45 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:50 Pin do kultury
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Polacy światu (Wojciech Trojanowski)
- 17:36 Nad Odrą (2)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (12/13)
- 19:45 Pomorze Etniczne (Moje życie z fotografią)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Szlakiem Kolberga
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:39 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (18 lipca)
- 14:45 Podróże po Wielkopolsce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:37 Wiek to tylko liczba
- 18:04 Czysta energia (Biomasa jako źródło energii, która odnawia się co roku)
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:50 RetroTEYada
- 19:27 Miejsca i ludzie (Chłapowski z Jaszkowa)
- 19:40 Medycyna i ty
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Gra Warszawa
- 14:54 Co na obiad? (Sałatka z tuńczyka)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:09 Felietony WOT (Sztuka w kadrze Zegar z pozytywką w formie klatki z ptakiem, złocony brąz Szwajcaria)
- 18:17 Turbo Podlasie
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Świadkowie czasu (Z Białegostoku do Faras)
- 19:25 Arrasów dzieje osobliwe (Królewskie marzenia)
- 19:50 Notacje (Ryszard Seruga. Z kajakiem przez życie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gra Warszawa
- 08:25 Fajna Polska (Pojezierze Augustowskie)
- 09:10 Świadkowie czasu (Zrozumieć, co się stało...)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Urywki z rozrywki
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:10 Bezbłędnie (Maryja)
- 18:15 Winda regionu (Niezwyciężeni)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 L jak las (4/24)
- 19:15 Unia kulinarna
- 19:40 Czas dotacji, czas rozwoju (2/24)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Narodziny powieści)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Z miłości do zwierząt
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (138)
- 19:25 Weterynarze z sercem
- 19:45 To jest temat na reportaż
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Astronarium
- 08:24 Psia służba
- 08:47 Całkiem niezła historia
- 09:00 Szlakiem Świętej Warmii
- 09:04 Obalamy mity medyczne
- 09:10 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:15 Całkiem niezła historia
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Pamiętajcie o ogrodach
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Pamiętajcie o ogrodach
- 17:50 RODowity działkowiec
- 18:03 Obalamy mity medyczne
- 18:08 Całkiem niezła historia
- 18:21 Tour de Lubuskie - bis
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Psia służba
- 19:22 Obalamy mity medyczne
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Afisz
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Magazyn sportowy
- 14:45 Prosto z lasu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Design i ty (Ilustracje książkowe)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia Jagiellonów (Jadwiga i Jagiełło. Fuzja jadłospisów)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939-1945 (Wyspy ostatnich nadziei)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:05 Studio lato
- 08:34 Odkryj regiony
- 08:47 Liczy się pasja
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:05 Kwartet
- 09:30 Z życia regionu
- 09:55 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:37 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Nielegalne kościoły
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Podkarpacka scena przebojów
- 18:15 Dokument w TVP Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:46 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Z życia regionu
- 19:15 Stacja Rzeszów Główny
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:03 Odkryj regiony
- 09:23 Teraz wieś
- 09:55 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:32 Z Unią na Ty
- 14:46 Magazyn Dolnośląski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:53 Pogoda
- 18:57 Szansa (1/24)
- 19:14 Psia służba
- 19:38 Poznaj region
- 19:43 Wschód
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Oblicza kultury (Artur Młodnicki)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kronika (18)
- 08:16 Tematy dnia (17)
- 08:27 Pogoda (18)
- 08:30 Wolę dokument (Dom mały i ciasny. Koryznówka)
- 08:36 Filmoteka małopolska: Dom mały i ciasny. Koryznówka
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Spichlerz smaków (53)
- 14:45 Kronika dnia (18)
- 14:57 Pogoda (18)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Kronika dnia (18)
- 16:42 Pogoda (18)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (18)
- 17:02 Raport pogodowy (18)
- 17:04 Działo się w Krakowie
- 17:07 Magazyn medyczny
- 17:22 Turystyczna jazda
- 17:35 Śladami Eskulapa (Krew za krew)
- 18:02 Małopolska na rowery (Szczawnica - Krościenko)
- 18:13 Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów (91)
- 18:30 Kronika (18)
- 18:51 Tematy dnia (18)
- 19:02 Pogoda (18)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (18)
- 19:11 Kronika kulturalna
- 19:23 Pełnosprawni (559)
- 19:43 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 19:54 Pogoda (18)
- 19:57 Raport pogodowy (18)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (18)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (18)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Polacy na ratunek Żydom
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Ludzie, sprawy, historie
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Kwartet
- 09:27 Pogoda w regionie
- 09:29 Świat pomiarów
- 09:41 Informator kulturalny
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Fakty i opinie
- 17:48 Odkryj regiony
- 18:07 Drzwi do kultury
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Zmiana biegu
- 19:20 Zawodowcy. CK
- 19:32 Drzwi do kultury
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż
- 08:35 Teatr Wielki zza kulis
- 08:50 Obalamy mity medyczne
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:15 Samorządni
- 09:45 ABC pacjenta
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Pracownia reportażu
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Reportaż
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż
- 17:45 Pracownia reportażu
- 18:00 Szlakiem filmowej Łodzi
- 18:16 Zakręceni, wkręceni
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Sport
- 18:56 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Kulturalnie po Łodzi i regionie
- 19:30 Sport po łódzku
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (288)
- 02:05 Dzikie pszczoły (33)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1286)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Mój przyjaciel sokół)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (6)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Kaszubska żurawina)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Zdarzyło się
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Coś na ząb)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Przystanek slow food (Miody)
- 11:40 Filmowe spotkania
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (66)
- 16:00 Na sygnale (Małe, wielkie kłamstewka)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Ziołowa apteka
- 17:15 Tamte lata, tamte dni
- 17:45 Mikrokosmosy
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1995)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:20 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (525)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:00 Słowo życia ((Mt 11, 25-27) Tajemnice królestwa objawione prostaczkom)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Św. królowa Jadwiga Andegaweńska)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Miłość nieprzyjaciół)
- 01:15 Rozmowy niedokończone
- 02:25 Święty na każdy dzień (17 lipca, wspomnienie św. Aleksego, wyznawcy)
- 02:30 Opowieści z Księgi Cnót (Opowieść o wytrwałości)
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc Ojczyzna (Ks. Bp Tadeusz Bronakowski, Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Słowo życia ((Mt 11, 28-30) Chrystus pokrzepia utrudzonych)
- 08:40 Poznajemy Polskę (Beskidy)
- 08:55 Święty na każdy dzień (18 lipca, wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera)
- 09:00 Na zdrowie (Opieka geriatryczna)
- 09:20 Opowieści z Księgi Cnót (Opowieść o wytrwałości)
- 09:45 Rzeźbiarz Wielkiego Króla
- 12:00 Anioł Pański
- 12:03 Informacje dnia
- 12:20 Wykłady z Konferencji "Kryzys praworządności i wymiar sprawiedliwości - co dalej?" (Nielegalność zmian w prokuraturze i ich wpływ na bezpieczeństwo państwa)
- 12:40 Zuzela - tu wszystko się zaczęło
- 13:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
- 13:30 Msza święta z Jasnej Góry (Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
- 16:35 Sól ziemi (Gliniane cuda)
- 17:05 Akademia pro-life
- 17:15 Muzyczne chwile
- 17:30 Odpowiedzialni za Kościół
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Maria Michalczyk "Wyrwicz")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Nie tylko Ulmowie (Anna Bogdanowicz, Jasło i Kielce)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 02:00 Pełny krąg
- 03:50 Uśmiechnij się 3 (2)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:45 Nieźle kliknięci bez filtra (12)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (19)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (20)
- 07:55 Jeden plus Dziesięć (54)
- 08:35 Geronimo (58)
- 09:35 Moje trzy siostry (118)
- 10:35 Królowa szpady (20)
- 11:35 Królowa szpady (21)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (25)
- 13:10 Doktory 2 (22)
- 13:40 Namiętności (55)
- 14:20 Namiętności (56)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (Kuracja odchudzająca)
- 17:30 Gigi (Żart)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (22)
- 22:15 Uśmiechnij się (9)
- 22:25 Uśmiechnij się (3)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Odlotowy gość
- 00:50 Odludzie
- 02:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki)
- 03:00 Kobra - oddział specjalny (6)
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (4)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Trucker Club (5)
- 13:35 Droga wolna 3 (26)
- 14:00 Klub Winx 4 (Gniew natury)
- 14:30 Klub Winx 4 (W królestwie Diany)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Odludzie
- 21:55 Kabaretowy Szał 2 (Kabaret Czesuaf)
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Dalgliesh (Černá věž - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Na moll...
- 02:45 Před půlnocí
- 03:10 Liběna Rochová, oděvní designérka
- 03:25 Žijeme s vírou
- 04:25 Divnopis (Drštěkryje)
- 04:35 To mě baví
- 04:55 Sváteční slovo Vojtěcha Kodeta
- 05:00 Roubenka pro 21. století
- 05:30 Vzkaz Aloise Mikulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (3)
- 06:55 Povolání: královna (3)
- 07:40 Svět zvířat (Želvy)
- 12:35 České tajemno (3)
- 13:15 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 20:00 Bathory
- 22:25 Pravidla lži
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Dánsko - Česko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 První oddíl (2)
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 18:30 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 18:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 19:00 Golf Time
- 19:20 Svět motorů
- 00:25 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 00:35 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 00:45 Greenhorns
- 01:45 Jana Kirschner
- 02:25 BRAVO! Jana Semerádová
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 V televizi
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Kámen, dřevo ...
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Markýza
- 22:05 Frank Sinatra: portrét
- 23:25 100 dní ve Versailles (2)
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Večerníček nemohl usnout)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (11)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (1)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a paraplíčko)
- 18:55 Kámoši hafíci (12)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (8)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN