Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:30 Pod Mocnym Aniołem
- 02:30 Życzenie śmierci
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Zwierzęta w ruchu
- 14:00 Złoty chłopak (219)
- 14:55 Jaka to melodia? (5182)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (789)
- 16:05 Dziedzictwo (316)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5300)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przelotna wdowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (9/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (300 tysięcy w nowych banknotach)
- 21:35 07 zgłoś się (24 godziny śledztwa)
- 22:45 Ogród
- 23:45 1920 Bitwa Warszawska
- 00:05 Popioły (1/2)
- 02:05 Ślady zbrodni
- 03:35 Szalone przygody Louisa de Funesa (2-ost.)
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:30 Na dobre i na złe (Jeszcze zabiorę cię na tańce)
- 05:30 M jak miłość (1618)
- 06:20 Posypcie głowy popiołem
- 06:55 Rodzinka.pl (Marek do domu)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2987)
- 12:30 Koło fortuny (1580)
- 13:15 Akacjowa 38 (385)
- 14:05 Rodzinka.pl (Ból rozstania)
- 14:35 Na sygnale (Koniec bajki)
- 15:05 M jak miłość (1796)
- 16:00 Koło fortuny (1581)
- 16:35 Familiada (2966)
- 17:15 Zakazany owoc (502-ost.)
- 18:10 Rodzinka.pl (Życie nie jest nudne)
- 18:45 Akacjowa 38 (417)
- 19:35 Barwy szczęścia (2987)
- 20:10 Ślepy traf
- 21:55 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (35)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Krótki film o Mazowszu (Mazowieckie amazonki)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Jak powstała Polska?)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Jarmuż)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Przy pełnych zwycięstwo. Stół i pole bitwy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 01:15 Szklana pułapka 3
- 04:05 Zjedz Kambodżę (4)
- 04:45 Disco Gramy (6247)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (717)
- 16:25 Interwencja (5448)
- 16:40 Gliniarze (Milioner)
- 17:40 Sekrety rodziny (Cichy bohater)
- 18:50 Wydarzenia (717)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (717)
- 19:45 Sport (717)
- 19:55 Pogoda (717)
- 20:05 Jak łyse konie
- 22:50 Pitch Perfect 3
- 04:25 Krejzi patrol (55)
- 04:55 Krejzi patrol (56)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (63)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (276)
- 22:50 Resident Evil: Zaświaty
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (195)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 05:55 Gra muzyka (3)
- 06:55 Dolina Muminków (Noc Buki)
- 07:30 Dolina Muminków (Pokojówka mamy Muminka)
- 07:55 Smerfy (Rozum Klakiera/Szczęśliwa gwiazda Smerfetki)
- 10:00 Bing (Wielkie buty)
- 10:10 Baranek Shaun (13)
- 10:16 Baranek Shaun (Gospodarz w każdej sytuacji)
- 10:20 Baranek Shaun (Nowa czapka Bitzera)
- 10:25 Baranek Shaun (Myszka)
- 10:50 Milo (Dentysta Milo)
- 11:00 Milo (Astronauta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Squash)
- 11:20 Blue 2 (U fryzjera)
- 11:25 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 11:45 Dinopociąg 2 (Susza na tarasie pteranodonów/Wielkie zawody w łowieniu ryb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Jak to w małżeństwie)
- 23:00 Ekstrakt
- 00:50 Rekrut 5 (18)
- 01:50 Rekrut: FBI (18)
- 02:45 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 03:45 Znaki 2 (3)
- 04:45 Rysa (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (4)
- 07:00 Rekrut 4 (19)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
- 09:50 Rekrut 4 (19)
- 12:45 Rekrut 4 (20)
- 13:40 FBI 3 (14)
- 14:35 FBI 3 (15)
- 15:30 S.W.A.T. 5 (7)
- 16:25 S.W.A.T. 5 (8)
- 17:20 Seal Team 5 (1)
- 18:15 Seal Team 5 (2)
- 19:10 S.W.A.T. 5 (9)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (10)
- 21:05 The Good Doctor 6 (11)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (6)
- 23:10 Seal Team 5 (1)
- 00:05 Zwierzęta z kamerami 2 (2)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 3 (2)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (10)
- 02:40 Planeta Ziemia 3 (1)
- 03:30 Życie na pustkowiu 8 (7)
- 08:30 Planeta Ziemia 3 (2)
- 09:40 W okowach mrozu 4 (8)
- 10:35 Życie na pustkowiu 8 (8)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 2 (4)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (2)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 3 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 5 (11)
- 15:50 Życie na pustkowiu 5 (2)
- 18:50 Planeta Ziemia 3 (2)
- 19:55 Starożytne mocarstwa (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 9 (2)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (15)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (5)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:50 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:15 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:45 Taffy (Czysta karta)
- 01:55 Taffy (Drżąca gorączka)
- 02:00 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 02:05 Taffy (Plamki)
- 02:15 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:35 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:00 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Szefa Kuchni)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 05:45 Taffy (Kichanie)
- 05:50 Taffy (Stróż)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (36)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (41)
- 06:55 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 07:20 Herosi pół na pół (Bitwa ulubieńców/ Mistrzowie ciętej riposty)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 20:20 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 20:25 Taffy (Przyjaciele)
- 20:40 Taffy (Pani Śpiąca)
- 20:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 20:55 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 21:10 Taffy (Cudowna lampa)
- 21:15 Taffy (Piskofobia)
- 21:25 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Czarodziej)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Bez pracy nie ma kołaczy)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (20)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (CenoBijcy / Zakazany kotek)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 00:30 Rewolta
- 02:10 Londyński bulwar
- 03:50 Zakończenie programu
- 05:00 Zdobyć Woodstock
- 07:00 W zawieszeniu
- 08:50 Pochmurne dni
- 10:45 Poza czasem
- 12:45 Spisek
- 14:45 Klub dyskusyjny
- 16:50 Na skrzydłach orłów
- 18:25 Kroczący Grom
- 20:00 Maria Antonina
- 22:00 Bez miłości ani słowa
- 23:35 Decydująca godzina
- 00:15 Tajemnice Brokenwood 2 (4)
- 02:00 Lewis 8 (3)
- 02:55 Harry Wild (3)
- 03:35 Milczący świadek 21 (2)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 18 (4)
- 09:50 Lewis 8 (3)
- 10:50 Sanditon 2 (2)
- 14:55 Lewis 8 (3)
- 15:55 Lewis 8 (4)
- 16:55 Ojciec Brown 7 (1)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 18 (5)
- 00:05 Magia nagości. Dania (3)
- 00:50 Magia nagości (10)
- 01:55 I love kabaret (3)
- 02:55 I love kabaret (7)
- 04:00 I love kabaret (6)
- 05:00 I love kabaret (5)
- 06:00 Gadżet show (5)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (99)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:35 Poranny rogal (Kajra, Sławomir)
- 08:00 Gadżet show (3)
- 08:35 Transporty domów (6)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 10:10 Wojciech Cejrowski. Kura
- 10:50 Historia kultowych marek (13)
- 11:15 Historia kultowych marek (14)
- 11:45 UFO: ujawnić prawdę (4)
- 12:50 UFO: ujawnić prawdę (5)
- 13:55 M.A.S.H. (Zakochany Henry)
- 14:30 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 15:05 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 15:40 M.A.S.H. (Bez zmian)
- 16:20 M.A.S.H. (Kryzys)
- 16:55 M.A.S.H. (Odrobina wywiadu)
- 17:30 M.A.S.H. (Zwariowany generał)
- 18:05 I love kabaret (8)
- 19:05 I love kabaret (3)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (13)
- 23:05 Magia nagości. Hiszpania (3)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 00:45 Na osi (1088)
- 01:10 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:20 Dzika kuchnia (3)
- 02:50 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:30 Trucker Club (186)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna (2)
- 12:00 Kontrola graniczna (3)
- 13:00 Kontrola graniczna (4)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 16:00 Kontrola graniczna (5)
- 17:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 22:55 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 11:00 Na osi (1089)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (2)
- 14:00 III Rzesza (Las śmierci)
- 15:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 00:10 Wstydliwe choroby 7 (1)
- 01:15 Nowy wymiar remontu 3 (7)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (7)
- 03:30 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 07:00 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:10 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 07:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:30 Blue 2 (Squash)
- 07:40 Blue 2 (Kalambury)
- 07:50 Blue 2 (Bingo)
- 12:00 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 12:30 Blue 3 (Piasko-ptak)
- 12:40 Blue 3 (142)
- 12:50 Blue 3 (143)
- 13:00 Blue 3 (144)
- 13:10 Blue 3 (Decydująca rozgrywka)
- 13:20 Blue 3 (146)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Słodka rozróba/ Pościg z poślizgiem)
- 16:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 16:30 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 17:00 Blue 2 (Młotkorama)
- 17:10 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 17:20 Blue 2 (Tańcuś)
- 17:30 Blue 2 (Squash)
- 17:40 Blue 2 (Kalambury)
- 17:50 Blue 2 (Bingo)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Smocze tańce / An Yu i jaskiniowe kamienie)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Moc Piratów: Nocny atak głodu / Moc Piratów: Podróż Złotej Asteroidy)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Szafirowe bliźniaki / Szafirowe bliźniaki, część 2)
- 00:25 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (15)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (16)
- 04:50 Duch i nas dwóch (24)
- 05:15 Duch i nas dwóch (25)
- 05:35 Robale ziomale (Nocny potwór / Sopelek)
- 06:00 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 06:10 Taffy 2 (Bestia w domu)
- 06:25 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 06:35 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 06:40 Taffy (Wejście kota)
- 06:55 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 07:25 Płazowyż 2 (Marcela)
- 07:50 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 12:15 Taffy (Mały potwór)
- 12:25 Taffy (Zły kucyk)
- 12:30 Taffy 2 (Labirynt)
- 12:45 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 12:50 Taffy 2 (Wrobiony)
- 13:00 Taffy 2 (Fotka)
- 13:15 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot 3 (76)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Po pierwsze BHP / Cavendish wyzwolony)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 17:45 Molly i Duch (Nieuczciwy Abe/ Rodzinne napięcia)
- 18:15 Molly i Duch (Mazel Tov, Libby! /Jak być miłym)
- 18:45 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 18:50 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 18:55 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 19:10 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 19:20 Taffy 2 (Walka o medal)
- 19:25 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dla wtajemniczonych)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (53)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (54)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (25)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (26)
- 23:55 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:00 Blue 2 (6)
- 00:10 Blue 2 (4)
- 00:20 Andy dookoła świata (23)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (1)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (15)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 01:05 Piotruś Królik (52)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue (46)
- 01:40 Blue (47)
- 01:50 Blue 2 (7)
- 02:00 Blue (48)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 02:20 Blue (45)
- 02:25 Tosia i Tymek (33)
- 02:40 Kręciołki (96)
- 02:50 Teletubisie (40)
- 03:05 Blue 2 (6)
- 03:10 Blue 2 (34)
- 03:20 JoJo i Babcia (14)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (3)
- 03:45 Tosia i Tymek (1)
- 03:55 Tosia i Tymek (2)
- 04:10 Blue (5)
- 04:15 Blue (6)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 04:35 Blue 2 (27)
- 04:45 Blue 2 (28)
- 04:50 Blue 2 (29)
- 05:00 Blue 2 (30)
- 05:05 Superpyra (13)
- 05:15 Kolorklocki (28)
- 05:20 Hej, Duggee! (52)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (1)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (17)
- 05:50 W Papierowej Krainie (38)
- 06:00 W Papierowej Krainie (19)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (11)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (13)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (13)
- 06:55 Blue 2 (21)
- 07:05 Blue (11)
- 07:15 Blue (19)
- 07:20 Blue 2 (4)
- 07:30 Blue 2 (5)
- 07:40 Blue 2 (30)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (13)
- 08:05 Matklocki 2 (1)
- 08:10 Blue 2 (33)
- 08:20 Blue 2 (34)
- 08:30 Blue 2 (26)
- 08:35 Psi Oddział (7)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (27)
- 09:05 W Papierowej Krainie (2)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (29)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (30)
- 09:45 Teletubisie (35)
- 10:00 Kręciołki (77)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 10:25 Blue (13)
- 10:35 Blue 2 (13)
- 10:45 Matklocki (23)
- 10:50 Yakka Dee (3)
- 11:00 Piotruś Królik (52)
- 11:15 W Papierowej Krainie (38)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (18)
- 11:50 Superpyra (40)
- 12:00 Blue (31)
- 12:10 Blue 2 (39)
- 12:15 Blue 2 (7)
- 12:25 Blue 2 (11)
- 12:35 Blue 2 (4)
- 12:45 Andy dookoła świata (23)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (1)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (15)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 13:30 Piotruś Królik (52)
- 13:45 Psi Oddział (7)
- 13:55 Blue (46)
- 14:05 Blue (47)
- 14:15 Blue (48)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 14:35 Blue (45)
- 14:45 Tosia i Tymek (33)
- 15:00 Piotruś Królik (53)
- 15:15 W Papierowej Krainie (39)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (19)
- 15:50 Superpyra (41)
- 16:00 Blue (32)
- 16:10 Blue 2 (40)
- 16:15 Blue 2 (8)
- 16:25 Blue 2 (9)
- 16:35 Blue 2 (5)
- 16:45 Andy dookoła świata (24)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (2)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (16)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 17:30 Piotruś Królik (53)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue (49)
- 18:10 Blue (50)
- 18:15 Blue (51)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 18:40 Blue (46)
- 18:50 Tosia i Tymek (34)
- 19:00 Kręciołki (97)
- 19:15 Teletubisie (41)
- 19:30 Blue 2 (35)
- 19:35 Blue 2 (36)
- 19:45 JoJo i Babcia (15)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (4)
- 20:15 Tosia i Tymek (3)
- 20:30 Tosia i Tymek (4)
- 20:40 Blue (7)
- 20:50 Blue (8)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 21:15 Blue 2 (31)
- 21:20 Blue 2 (32)
- 21:30 Blue 2 (33)
- 21:40 Blue 2 (34)
- 21:50 Superpyra (14)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (3)
- 22:10 Kolorklocki (29)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (18)
- 22:30 W Papierowej Krainie (39)
- 22:40 Piotruś Królik (53)
- 22:55 W Papierowej Krainie (38)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (19)
- 23:35 Superpyra (41)
- 23:45 Blue (32)
- 23:55 Blue 2 (40)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:20 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:30 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:40 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:45 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:05 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:30 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:35 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:45 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:55 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:05 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:20 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 13:25 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 17:25 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 18:40 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 23:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 00:01 Towarzysze zabawy
- 00:04 Świat elfów
- 00:07 Opowieści warzywne
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:12 Wakacje
- 00:14 Jaki jest twój zawód ?
- 00:17 Świat elfów
- 00:20 Świat podwodny
- 00:22 Wakacje
- 00:25 Wstawaj!
- 00:27 Kolorowa magia
- 00:30 Zwierzęta
- 00:32 Sunville
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:38 Towarzysze zabawy
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Sunville
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:49 Wakacje
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Teraz się bawimy
- 00:57 Wakacje
- 00:59 Opowieści warzywne
- 01:01 Świat podwodny
- 01:05 Świat elfów
- 01:08 Łazienka
- 01:11 Galaktyczni turyści
- 01:13 Rodzina bobrów
- 01:16 Safari
- 01:19 Mini opowiadania
- 01:22 Świat zwierząt
- 01:27 Przygody w przestrzeni
- 01:30 Puffy i Tubby
- 01:33 Świat podwodny
- 01:35 Świat elfów
- 01:39 Puffy i Tubby
- 01:42 Morskie przygody
- 01:44 Urocze miejsca
- 01:46 Opowieści warzywne
- 01:49 Sunville
- 01:51 Teraz się bawimy
- 01:53 Rodzina bobrów
- 01:57 Miejskie życie
- 01:59 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:02 Sunville
- 02:05 Pojazdy
- 02:09 Jaki jest twój zawód ?
- 02:11 Posłuchaj tego
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Safari
- 02:20 Jaki jest twój zawód ?
- 02:23 Panni i Fanni
- 02:26 Urocze miejsca
- 02:29 Miejskie życie
- 02:31 Puffy i Tubby
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:38 Jaki jest twój zawód ?
- 02:41 Kolorowa magia
- 02:44 Safari
- 02:46 Miyu i Litto
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Puffy i Tubby
- 02:57 Posłuchaj tego
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Grupy
- 03:05 Kolorowe koło
- 03:08 Sunville
- 03:11 Mini opowiadania
- 03:14 Jaki jest twój zawód ?
- 03:16 Świat zwierząt
- 03:20 Ding Dang Dong
- 03:23 Świat zwierząt
- 03:26 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Urocze miejsca
- 03:33 Świat elfów
- 03:36 Posłuchaj tego
- 03:38 Opowieści warzywne
- 03:40 Ding Dang Dong
- 03:43 Świat zwierząt
- 03:45 Taniec
- 03:48 Ding Dang Dong
- 03:51 Jak podróżujemy
- 03:53 Urocze miejsca
- 03:57 Rodzina bobrów
- 04:00 Opowieści warzywne
- 04:03 Urocze miejsca
- 04:05 Świat zwierząt
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:10 Urocze miejsca
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Teraz się bawimy
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Świat podwodny
- 04:26 Teraz się bawimy
- 04:29 Sunville
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Świat podwodny
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Towarzysze zabawy
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:15 Opowieści warzywne
- 05:17 Kolorowe koło
- 05:20 Grupy
- 05:23 Miyu i Litto
- 05:26 Opowieści warzywne
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:32 Muzeum
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Grupy
- 05:40 Posłuchaj tego
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:45 Muzeum
- 05:48 Urocze miejsca
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Przygody w przestrzeni
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:59 Miyu i Litto
- 06:02 Kolorowa magia
- 06:05 Urocze miejsca
- 06:08 Posłuchaj tego
- 06:13 Sunville
- 06:15 Panni i Fanni
- 06:19 Mimo & Bobo PLUS
- 06:23 Uczymy się
- 06:25 Małe, ale pracowite
- 06:27 Restauracja
- 06:31 Hop-hop
- 06:33 Mały Didy
- 06:35 Sippi Sappi
- 06:38 Sunville
- 06:40 Łazienka
- 06:43 Posłuchaj tego
- 06:46 Zwierzęta
- 06:48 Opowieści warzywne
- 06:51 Mimo & Bobo PLUS
- 06:55 Skoczkowie Planet
- 06:59 Dotty i Kitty
- 07:03 Przygody kaczki
- 07:06 Zwierzęta
- 07:08 Pojazdy
- 07:11 Safari
- 07:13 Pojazdy
- 07:15 Morskie przygody
- 07:18 Mini opowiadania
- 07:21 Raul
- 07:24 Sippi Sappi
- 07:26 Albert tłumaczy
- 07:29 Zack i Ziggy
- 07:32 Mimo i Bobo
- 07:35 Mimo & Bobo PLUS
- 07:39 Przygody kaczki
- 07:41 Sport, sport, sport
- 07:45 Jaki jest twój zawód ?
- 07:48 Teraz się bawimy
- 07:51 Ding Dang Dong
- 07:53 Świat zwierząt
- 07:55 Wstawaj!
- 07:57 Hubbi się tym zajmie
- 08:00 Zabawa w chowanego
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Margo i Felix
- 08:06 Raul
- 08:09 Taniec
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Mini opowiadania
- 08:16 Wstawaj!
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Wstawaj!
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Elfy przyrody
- 08:27 Mimo i Bobo
- 08:30 Kolorowa Klara
- 08:32 Zack i Ziggy
- 08:35 Afryka
- 08:37 Sippi Sappi
- 08:40 Dinoland
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Panni i Fanni
- 08:51 Muzeum
- 08:54 Kolorowe koło
- 08:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:00 Sippi Sappi
- 09:02 Margo i Felix
- 09:05 Małe melodie
- 09:07 Uczymy się
- 09:10 Grupy
- 09:13 Posłuchaj tego
- 09:15 Muzeum
- 09:18 Urocze miejsca
- 09:20 Jaki jest twój zawód ?
- 09:22 Kolorowe koło
- 09:26 Toobys
- 09:29 Zack i Ziggy
- 09:32 Sippi Sappi
- 09:34 Margo i Felix
- 09:37 Małe melodie
- 09:39 Kształcików
- 09:41 Dźwięki wokół nas
- 09:43 Kształcików
- 09:44 Uczymy się
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Pixie 2
- 09:50 Kolorowa Klara
- 09:52 Co rośnie na drzewie?
- 09:53 Kształcików
- 09:55 Wesoła łąka
- 09:58 Sippi Sappi
- 10:00 Wesołe królestwo
- 10:03 Mimo i Bobo
- 10:06 Monika i Rudi 2
- 10:09 Słodki dom
- 10:10 Lola i Liczby
- 10:13 Monika i Rudi 2
- 10:16 DuckSchool
- 10:19 Monika i Rudi 2
- 10:22 Albert tłumaczy
- 10:27 Toobys
- 10:30 Mimo i Bobo
- 10:32 Brygada ogniowa
- 10:35 Wesołe królestwo
- 10:38 Drużyna lalek
- 10:40 Toby McFly
- 10:43 Toobys
- 10:46 Zabawa w chowanego
- 10:49 Tempo Giusto
- 10:51 Brygada ogniowa
- 10:53 Elfy przyrody
- 10:55 DuckSchool
- 10:57 Dźwięki wokół nas
- 10:59 Kolorowa Klara
- 11:01 Hop-hop
- 11:03 Fin i Fianna
- 11:06 Przygody kaczki
- 11:08 Hiphopowy kaktus
- 11:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:13 Toobys
- 11:16 Hiphopowy kaktus
- 11:18 Margo i Felix
- 11:21 ABC - duckBC
- 11:24 Afryka
- 11:26 Mały Didy
- 11:28 Toby McFly
- 11:32 Sztuka Leona
- 11:34 Wesoła łąka
- 11:37 Mimo i Bobo
- 11:39 Toby McFly
- 11:42 Mały Didy
- 11:45 Raul
- 11:48 Połączony świat
- 11:51 Hubbi i jego koledzy
- 11:54 Afryka
- 11:56 Skoczkowie Planet
- 12:00 Hubbi się tym zajmie
- 12:04 Przygody kaczki
- 12:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:08 Restauracja
- 12:11 Świat Mimo
- 12:14 Zoo
- 12:18 Świat Mimo
- 12:20 Świat zabawek
- 12:22 Połączony świat
- 12:25 Afryka
- 12:28 Drużyna lalek
- 12:31 Sztuka Leona
- 12:34 Świat zabawek
- 12:37 Hubbi i jego koledzy
- 12:39 Uczymy się
- 12:41 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Drużyna lalek
- 12:46 Mimo i Bobo
- 12:48 Dinoland
- 12:51 Dinozaur Milo
- 12:55 Mały Didy
- 12:57 Zastęp strażaków
- 13:00 Skoczkowie Planet
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:07 Dinoland
- 13:09 Afryka
- 13:12 Wesołe królestwo
- 13:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:18 Dinozaur Milo
- 13:22 Skoczkowie Planet
- 13:26 Świat zabawek
- 13:31 Przygody kaczki
- 13:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:40 Przygody kaczki
- 13:42 Fin i Fianna
- 13:45 Uczymy się
- 13:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Co rośnie na drzewie?
- 13:52 Sippi Sappi
- 13:54 Dotty i Kitty
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:02 Kształcików
- 14:04 Dźwięki wokół nas
- 14:06 Słodki dom
- 14:07 ABC - duckBC
- 14:10 Kształcików
- 14:11 Małe melodie
- 14:13 Tempo Giusto
- 14:15 Historie Henryka
- 14:17 Sippi Sappi
- 14:20 Fin i Fianna
- 14:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:26 Dotty i Kitty
- 14:30 Wesoła łąka
- 14:33 ABC - duckBC
- 14:36 Kształcików
- 14:38 Mimo i Bobo
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Afryka
- 14:44 Mały Didy
- 14:47 Świat Mimo
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 Świat Mimo
- 14:56 Mały Didy
- 14:59 Sippi Sappi
- 15:01 Afryka
- 15:03 Risto Gusto
- 15:06 Historie Henryka
- 15:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:11 Hubbi i jego koledzy
- 15:13 Zack i Ziggy
- 15:16 Elfy przyrody
- 15:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:20 Elfy przyrody
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:25 Mimo & Bobo PLUS
- 15:29 Dźwięki wokół nas
- 15:31 Mimo & Bobo PLUS
- 15:35 Lola i Liczby
- 15:37 Wstawaj!
- 15:40 Przygody kaczki
- 15:42 Zabawa w chowanego
- 15:44 Drużyna lalek
- 15:46 Zack i Ziggy
- 15:49 Lola i Liczby
- 15:51 Toobys
- 15:54 Risto Gusto
- 15:57 Toobys
- 16:00 Sippi Sappi
- 16:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:05 Brygada ogniowa
- 16:08 Elfy przyrody
- 16:09 Fin i Fianna
- 16:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:17 Historie Henryka
- 16:19 Hiphopowy kaktus
- 16:22 Toobys
- 16:23 Uczymy się
- 16:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:29 Co rośnie na drzewie?
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:32 Restauracja
- 16:35 Cubie
- 16:38 Toobys
- 16:39 Mimo i Bobo
- 16:43 DuckSchool
- 16:46 Wstawaj!
- 16:48 DuckSchool
- 16:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:54 Afryka
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:01 Raul
- 17:04 Zabawa w chowanego
- 17:07 Tempo Giusto
- 17:09 Afryka
- 17:11 Tempo Giusto
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Lola i Liczby
- 17:17 Hop-hop
- 17:19 Raul
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:24 Raul
- 17:27 Lola i Liczby
- 17:30 Mimo i Bobo
- 17:33 Zabawa w chowanego
- 17:36 Raul
- 17:38 Hop-hop
- 17:41 Afryka
- 17:43 Hop-hop
- 17:46 Słodki dom
- 17:47 Uczymy się
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:53 ABC - duckBC
- 17:56 DuckSchool
- 17:58 ABC - duckBC
- 18:01 DuckSchool
- 18:03 Tempo Giusto
- 18:05 Albert tłumaczy
- 18:08 Mimo i Bobo
- 18:10 Fin i Fianna
- 18:13 Elfy przyrody
- 18:14 Pixie 2
- 18:15 Słodki dom
- 18:17 Lola i Liczby
- 18:19 DuckSchool
- 18:21 Dotty i Kitty
- 18:25 Mimo i Bobo
- 18:27 DuckSchool
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:32 Lola i Liczby
- 18:34 Pixie 2
- 18:35 Monika i Rudi
- 18:38 DuckSchool
- 18:40 Małe melodie
- 18:42 Uczymy się
- 18:44 Zabawa w chowanego
- 18:47 Hop-hop
- 18:49 Cubie
- 18:51 Margo i Felix
- 18:54 Afryka
- 18:56 Dobranoc!
- 18:58 Pociąg
- 19:01 Dźwięki wokół nas
- 19:03 Mały Didy
- 19:05 Afryka
- 19:07 Hiphopowy kaktus
- 19:10 Fin i Fianna
- 19:13 Afryka
- 19:15 Raul
- 19:18 Toobys
- 19:20 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:23 Kaczka i Puszek
- 19:25 Dotty i Kitty
- 19:28 Mały Didy
- 19:30 Raul
- 19:33 Elfy przyrody
- 19:34 Dobranoc!
- 19:36 Hiphopowy kaktus
- 19:39 Lola i Liczby
- 19:42 Toobys
- 19:44 Dinoland
- 19:46 Tempo Giusto
- 19:49 Zoo
- 19:52 Przygody kaczki
- 19:54 Hiphopowy kaktus
- 19:57 Drużyna lalek na ratunek
- 20:00 Pociąg
- 20:02 Historie Henryka
- 20:04 Zoo
- 20:07 Zoo
- 20:10 Drużyna lalek na ratunek
- 20:12 Mimo i Bobo
- 20:15 Lola i Liczby
- 20:17 Zabawa w chowanego
- 20:19 Hubbi i jego koledzy
- 20:22 Elfy przyrody
- 20:23 Hubbi i jego koledzy
- 20:26 Sippi Sappi
- 20:29 Mimo i Bobo
- 20:32 Pociąg
- 20:34 Hiphopowy kaktus
- 20:37 Uczymy się
- 20:40 Lola i Liczby
- 20:43 Afryka
- 20:46 Dźwięki wokół nas
- 20:48 Hop-hop
- 20:51 Co rośnie na drzewie?
- 20:52 Mały Didy
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:57 Mały Didy
- 20:59 Afryka
- 21:02 Restauracja
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Świat Mimo
- 21:10 Wakacje
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:16 Wakacje
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Wakacje
- 21:25 Cubie
- 21:27 Dotty i Kitty
- 21:31 Raul
- 21:33 Świat Mimo
- 21:36 Mimo i Bobo
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Dinozaur Milo
- 21:58 Wesołe królestwo
- 22:01 Hubbi i jego koledzy
- 22:03 Małe, ale pracowite
- 22:06 Fin i Fianna
- 22:09 Pociąg
- 22:11 Mimo i Bobo
- 22:14 Świat podwodny
- 22:17 Pojazdy
- 22:19 Urocze miejsca
- 22:21 Towarzysze zabawy
- 22:25 Świat elfów
- 22:28 Brygada ogniowa
- 22:30 Hiphopowy kaktus
- 22:33 Zastęp strażaków
- 22:35 Skoczkowie Planet
- 22:39 Brygada ogniowa
- 22:42 Świat elfów
- 22:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:47 Towarzysze zabawy
- 22:51 Miejskie życie
- 22:53 Safari
- 22:56 Pixie 2
- 22:57 Zabawa w chowanego
- 23:00 Fin i Fianna
- 23:03 Słodki dom
- 23:04 Lola i Liczby
- 23:07 Fin i Fianna
- 23:10 Kolorowa Klara
- 23:13 Muzeum
- 23:15 Posłuchaj tego
- 23:17 Kącik naukowy
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:25 Puffy i Tubby
- 23:29 Dotty i Kitty
- 23:33 Toobys
- 23:35 Słodki dom
- 23:37 Monika i Rudi
- 23:39 Mimo i Bobo
- 23:43 Kącik naukowy
- 23:46 Muzeum
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:53 Kącik naukowy
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Javier Irureta
- 07:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 16:55 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 17:35 La Manita
- 18:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 18:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 La Manita
- 10:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 10:30 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 11:00 Javier Irureta
- 11:40 La Manita
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Promoted Teams
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 La Manita
- 15:30 La Manita
- 22:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 01:00 X Games - Minneapolis (3)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (5)
- 03:00 Rumble & Hum (9)
- 08:00 Voss Extreme Sports Week (3)
- 08:30 Voss Extreme Sports Week (4)
- 09:00 Fighting Fit (7)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (28)
- 11:00 Rumble & Hum (2)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (4)
- 13:00 X Games - Minneapolis (4)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (18)
- 16:00 WWE - Main Event (16)
- 17:00 WWE SmackDown (31)
- 18:00 WWE SmackDown (32)
- 19:00 WWE - Money In The Bank (1)
- 00:40 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:50 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:30 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 07:00 Trucker Club (186)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 09:00 Celnicy 2 (3)
- 09:30 Celnicy 2 (4)
- 10:00 Celnicy 2 (5)
- 10:35 Celnicy 2 (6)
- 11:05 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:35 Niezwykłe pomysły 17 (12)
- 12:00 Niezwykłe pomysły 17 (13)
- 12:30 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:20 Remont na 5+ (6)
- 15:45 Remont na 5+ (7)
- 16:05 Celnicy 2 (7)
- 16:35 Celnicy 2 (8)
- 17:05 Celnicy 2 (9)
- 17:35 Celnicy 2 (10)
- 08:10 Cuda inżynierii 5 (2)
- 09:15 Top Gear 13 (6)
- 10:25 Top Gear 31 (4)
- 11:45 Gaz do dechy (3)
- 12:50 Top Gear 21 (7)
- 16:15 Top Gear: Ambitne porażki (3)
- 17:20 Top Gear 13 (6)
- 18:30 Narodziny miliarderów (4)
- 19:35 Top Gear 24 (1)
- 00:30 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (4)
- 01:35 Dzika kuchnia (5)
- 02:10 Dzika kuchnia (7)
- 02:40 Dzika kuchnia (1)
- 03:15 Dzika kuchnia (2)
- 03:50 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:55 Remont na 5+ (3)
- 07:15 Remont na 5+ (4)
- 07:40 Remont na 5+ (5)
- 08:05 Dzika kuchnia (1)
- 08:35 Dzika kuchnia (2)
- 09:05 Dzika kuchnia (3)
- 09:40 Dzika kuchnia (4)
- 10:10 Przepis na remont 2 (13)
- 10:35 Przepis na remont 2 (14)
- 11:05 Przepis na remont 2 (15)
- 11:35 Przepis na remont 2 (16)
- 15:00 Przepis na remont 2 (17)
- 15:30 Przepis na remont 2 (18)
- 16:00 Przepis na remont 2 (19)
- 16:30 Przepis na remont 2 (20)
- 17:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (20)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Depresja)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Śniadania)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Jak dbać o głos)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Zwyrodnienie plamki żółtej)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 06:35 Zapytaj lekarza (1)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Zjawisko polipragmazji, jak brać leki)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Chirurgia okulistyczna)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (SMA)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (15)
- 14:40 Zapytaj lekarza (1)
- 15:15 Pies na życie (13)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (1)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Histerektomia)
- 17:00 Pytania do doktora (Cukier)
- 17:40 Łowcy smaków (13)
- 18:20 Happy i Zen (13)
- 19:00 Metoda Osmina (1)
- 20:00 Nocna zmiana 2 (5)
- 20:55 Upiększeni w raju (1)
- 21:35 Chwile traumy (4)
- 22:45 Rozmowy o zdrowiu
- 22:55 Dr Miami (9)
- 23:20 Dr Miami (10)
- 23:55 Dziecięcy oddział ratunkowy (5)
- 00:25 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Urodzinowy szmugler)
- 00:55 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Grubas zawsze dzwoni dwa razy)
- 01:25 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Bożonarodzeniowa zbrodnia)
- 01:55 Bajer z Bel-Air (Świąteczne dekoracje)
- 02:25 Bajer z Bel-Air (Talizman)
- 02:55 Bajer z Bel-Air (Czarna historia)
- 03:25 Wszyscy kochają Raymonda (Popatrz sobie, ale nie dotykaj)
- 03:55 Wszyscy kochają Raymonda (Frank, dziennikarz)
- 22:00 Ja, ty i on
- 00:25 Między ustami a brzegiem pucharu
- 02:50 Dwa księżyce
- 05:40 Pilotka
- 06:05 Polowanie na Hitlera (8)
- 06:55 Polowanie na Hitlera (9)
- 07:50 Premiera: Polscy naukowcy na świecie (Peru)
- 08:45 Kabaretowy rejs (142)
- 09:40 Kabaretowy rejs (145)
- 10:35 Och! Kabaret (2)
- 11:35 Panny i wdowy
- 14:35 Wracając do Marka
- 15:40 Hania
- 20:00 Kapitan
- 22:25 Kroll
- 00:15 Dwa oblicza zemsty
- 03:05 Bez prawa do życia
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (7)
- 05:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 06:00 Zameldowani (10)
- 06:30 Zameldowani (11)
- 07:00 Zameldowani (12)
- 07:25 Zameldowani (13)
- 07:55 Zameldowani 2 (1)
- 08:25 Zameldowani 2 (2)
- 08:55 Zameldowani 2 (3)
- 09:25 Zameldowani 2 (4)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:25 Bonanza (28)
- 11:25 Bonanza (29)
- 16:40 Bonanza (3)
- 17:50 Bez prawa do życia
- 18:45 Gdańsk 1939
- 20:00 Trójkąt bermudzki
- 22:00 Szarada
- 04:30 Bulionerzy (Zmiana klimatu)
- 05:05 Bulionerzy (Menago)
- 05:30 Bulionerzy (Brzemię oglądalności)
- 06:00 Kabaretowe hity (3)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (13)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (14)
- 08:55 Kojak (12)
- 16:00 Kojak (13)
- 17:00 Premiera: Kojak (Jeszcze zdążysz umrzeć)
- 20:00 Cop Land
- 22:05 Bez przedawnienia
- 00:00 Trzy siostry (226)
- 01:00 Dzika miłość (106)
- 02:00 Teresa (22)
- 03:00 Okrutne miasto (46)
- 04:00 Przypieczętowany los (98)
- 05:00 Sploty nienawiści (3)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 07:00 Trzy siostry (226)
- 08:00 Dzika miłość (106)
- 09:00 Teresa (22)
- 10:00 Okrutne miasto (46)
- 11:00 Przypieczętowany los (98)
- 12:00 Sploty nienawiści (3)
- 13:00 Dzika miłość (106)
- 14:00 Trzy siostry (226)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (42)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 17:00 Trzy siostry (227)
- 18:00 Dzika miłość (107)
- 19:00 Teresa (23)
- 20:00 Okrutne miasto (47)
- 21:00 Przypieczętowany los (99)
- 22:00 Sploty nienawiści (4)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (43)
- 00:00 Znaki (3)
- 01:00 Znaki (4)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (7)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (8)
- 04:00 Znaki (4)
- 05:00 Znaki 2 (8)
- 06:00 Totalcar 7 (9)
- 06:35 Prezentuj broń! (40)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (2)
- 08:40 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 09:50 Najdroższy rejs świata (4)
- 00:40 Resident Evil: Retrybucja
- 02:35 Prezentuj broń! (57)
- 03:40 Prezentuj broń! (58)
- 04:45 Prezentuj broń! (59)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (5)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (18)
- 08:55 Drużyna A 2 (4)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 2 (5)
- 11:55 Drużyna A 2 (4)
- 14:55 Drużyna A 2 (5)
- 20:00 Nocny lot
- 21:45 Ryzykowny układ
- 23:30 Projekt Monster
- 00:35 Winnice miłości 2 (80)
- 01:50 Prezentuj broń! (11)
- 02:50 Prezentuj broń! (12)
- 03:50 Prezentuj broń! (13)
- 04:55 Prezentuj broń! (14)
- 05:45 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (80)
- 07:25 Candice Renoir 10 (3)
- 08:30 Candice Renoir 10 (4)
- 09:45 Domek na prerii 8 (3)
- 10:50 Domek na prerii 8 (4)
- 11:55 Cztery siostry (37)
- 13:15 Winnice miłości 2 (80)
- 14:20 Candice Renoir 10 (5)
- 15:30 Candice Renoir 10 (6)
- 16:40 Domek na prerii 8 (5)
- 17:45 Domek na prerii 8 (6)
- 21:00 Miłość i inne używki
- 23:20 Cztery siostry (38)
- 00:05 Joker
- 02:05 Powrót laleczki Chucky
- 03:55 Bonanza (Dzień sądu)
- 12:00 Zabójczy miesiąc miodowy
- 13:55 Meteor kontra Ziemia
- 20:00 Operacja Goliat
- 22:45 Psy
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:25 Świątynia koszykówki
- 07:00 Maszynista
- 08:35 Łowcy przygód
- 10:00 Książę i ja: Królewskie wesele
- 11:35 Stracone marzenia
- 13:25 Romans (jak) z powieści
- 14:55 Guido Superbohater
- 16:20 Letnie wino
- 17:50 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 21:00 Misja: Niewykonalna
- 22:30 Rzeź
- 23:50 Zakończenie programu
- 00:25 Jedyne wyjście
- 02:20 Zakładnik z wyboru
- 03:55 Zakończenie programu
- 06:15 Czarownik i biały wąż
- 07:50 Czarny motyl
- 09:20 Wrobieni
- 10:50 Trzy kule
- 12:20 Niezawodny plan
- 13:55 Na ratunek
- 15:25 Król wojowników
- 16:55 Wyspa piratów
- 18:25 Zaginiona
- 20:00 Prawdziwa legenda
- 21:55 Supercon
- 23:35 Śmiertelne odliczanie
- 00:15 Kto zabił pluszowego misia
- 01:45 Namacalni
- 01:55 Wiadro krwi
- 03:00 Pieskie życie
- 03:35 Miłość to za mało
- 04:55 Charlie żołnierzem
- 06:00 Rozkosznie niebezpieczna
- 07:30 Edith
- 07:45 Laleczka
- 09:05 Bella vista
- 10:25 Dryfowanie
- 10:40 Monopol na głupotę
- 11:00 Velo Mysterium
- 11:10 Salonik, sypialnia i kąpiel
- 12:20 Sprzątaczka
- 12:35 Na brzegu
- 13:55 Moulin Rouge
- 16:00 Matka
- 17:35 Cenny czas
- 19:05 Zbiór
- 20:20 Woda
- 20:35 Titus i Mirabella
- 21:00 Worek mąki
- 22:30 Trumna doktora Blooda
- 00:50 Zawsze chciałem być gangsterem
- 02:40 Leonardo (1)
- 03:35 Słodka zemsta
- 05:00 Zakończenie programu
- 05:35 Paryż 36
- 07:35 To nie ze mną 2 (1)
- 08:00 Magiczny świat Davida Copperfielda
- 09:55 Rodzina Steedów
- 11:45 Poczuj rytm
- 16:25 Czekając na Anyę
- 18:10 Książę i ja
- 20:00 Houdini i Doyle (2)
- 20:45 Dynastia Tudorów (6)
- 21:40 Wkłucie
- 23:20 Piraci z Somalii
- 01:15 Lody na patyku 2
- 03:10 Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej
- 04:40 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:15 Skazaniec - Buster Keaton
- 05:50 Ale lapsus (7)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Olga Bończyk)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Sigourney Weaver, Tom Hanks, Natalie Portman, David Bowie, Arnold Schwarzenegger)
- 07:15 FilmoNewsy (37)
- 07:40 Gość Red Carpet TV (26)
- 08:00 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 08:20 Superstars (Dido, Antonio Banderas, Julie Walters, Clint Eastwood, David Bowie)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Świąteczne hity filmowe)
- 09:05 Warsztat filmowy (48)
- 09:25 Willy agent (4)
- 09:40 Klik News (51)
- 09:50 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 10:00 Klik News (52)
- 10:20 Burza (82)
- 11:10 Najpiękniejsza brzydula (83)
- 12:00 Klik News (51)
- 12:10 Moda na sukces 34 (8588)
- 12:35 Moda na sukces 34 (8589)
- 13:05 The Queen of Flow 2 (38)
- 13:55 Muzyczny express (139)
- 16:10 Willy agent (25)
- 16:25 Klik News (51)
- 16:35 The Queen of Flow 2 (46)
- 17:25 Najpiękniejsza brzydula (77)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8589)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8590)
- 21:20 Easy Rider
- 23:05 Pasażer w deszczu
- 01:10 Cannes 2024 (10)
- 01:20 Tron we krwi
- 03:40 Dom na przeklętym wzgórzu
- 05:10 Miłosne gniazdko
- 05:55 Cannes 2024 (Ceremonia zamknięcia)
- 06:00 Niewolnica Isaura (15)
- 06:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (3)
- 07:05 Know Your Enemy - Japan
- 14:05 Moda na sukces 34 (8269)
- 14:35 Burza (93)
- 15:25 Pierwsza dama (91)
- 16:15 Najpiękniejsza brzydula (95)
- 17:05 Karetka (2)
- 18:20 Triumf miłości (95)
- 19:20 The Queen of Flow 2 (15)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8279)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8280)
- 21:25 Lata 90. (3)
- 23:00 U wrót śmierci
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Muzyczne dzień dobry
- 10:35 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Columbo
- 14:55 Chicago Fire
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Przy muzyce po Śląsku
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo
- 19:00 Chicago Fire
- 19:55 Columbo
- 22:00 Napisała: Morderstwo
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Statek marzeń - Seszele
- 04:05 Hip Show
- 04:25 Hip Show
- 04:45 Hip Show
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 Kick-boxing: King of Kings - Summer Special Edition 02.08.2020 - część 2
- 04:00 Kakao z Esmeraldas
- 05:00 Butan - w poszukiwaniu szczęścia
- 06:00 Gdzie jest Sułtan?
- 07:00 Czarna mamba - pocałunek śmierci
- 08:00 Lodołamacze arktyczne
- 08:55 Skarby Salomona
- 09:45 Dzika Brytania z Rayem Mearsem (1)
- 16:00 Boteti - powracająca rzeka
- 17:00 Tajemnica ciemnej materii
- 20:00 Zenit (7)
- 20:30 Zenit (8)
- 21:00 Nepalscy żołnierze z Korony Himalajów
- 22:00 Tajemnica ginących pszczół
- 23:30 Nowa granica (2)
- 00:30 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 11)
- 01:05 Stream Nation (Assassin's Creed Valhalla, część 3)
- 01:50 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 57)
- 02:20 Stream Nation (Wiedźmin 3: Dziki Gon, część 58)
- 02:55 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 6)
- 03:35 Robot Wars 3 (6)
- 08:20 VR Day (2)
- 08:30 TVGry (395)
- 08:50 Stream Nation (The Artful Escape, część 4)
- 09:20 Let's Replay (Crossout, część 3)
- 09:40 TVGry (396)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:30 To Był Hit!
- 17:00 55 Najlepszych Polskich Przebojów
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 20:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 1 na 1
- 20:15 Dzienna dawka rapu
- 21:30 Chat gp... suja
- 21:45 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Hitmix
- 11:00 Odlatowe hity
- 15:00 Hits Around the World
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Polish muzykę
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best 00's
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 16:00 Best 80's
- 23:00 Best 90's
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Feature film
- 01:30 City grammar (6)
- 01:40 City grammar (9)
- 01:50 City grammar (11)
- 02:00 Feature film
- 04:10 English united (14)
- 04:20 English united (15)
- 04:30 3ways2 (17)
- 04:40 English in focus (53)
- 05:00 Art land (19)
- 05:05 Art land (20)
- 05:10 Crafty hands 2 (10)
- 05:20 Okey-dokey (10)
- 05:30 Once upon a time (10)
- 05:40 Words to grow (19)
- 05:45 Words to grow (20)
- 05:50 English playtime (4)
- 06:00 Magic science (4)
- 06:15 Yummy for mummy (6)
- 06:25 Kids in action (7)
- 06:30 Kids in action (8)
- 06:35 Alfred & wilfred (1)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (2)
- 07:00 Simple phrases (4)
- 07:10 Life around (4)
- 07:15 Life around (38)
- 07:20 Life around (47)
- 07:25 Grammar wise (9)
- 07:50 Basic lexis (4)
- 07:55 Basic lexis (5)
- 08:00 Mojo morning (15)
- 08:15 All about (43)
- 08:20 All about (44)
- 08:25 All about (45)
- 08:30 Here and there (29)
- 08:40 Here and there (30)
- 08:50 Euronews. smart regions (15)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (5)
- 09:20 Let's talk (5)
- 09:35 English in focus (15)
- 09:45 English 911 2 (30)
- 09:50 English 911 2 (31)
- 09:55 English 911 2 (34)
- 10:00 Perfect english (31)
- 10:05 Perfect english (32)
- 10:10 English in focus (32)
- 10:20 Let's read right (16)
- 10:25 Basic lexis (49)
- 10:35 Basic lexis (50)
- 10:45 Basic lexis (51)
- 10:55 Step by step 2 (17)
- 11:00 Art land (19)
- 11:05 Art land (20)
- 11:10 Crafty hands 2 (10)
- 11:20 Okey-dokey (10)
- 11:30 Once upon a time (10)
- 11:40 Words to grow (19)
- 11:45 Words to grow (20)
- 11:50 English playtime (4)
- 12:00 Magic science (4)
- 12:15 Yummy for mummy (6)
- 12:25 Kids in action (7)
- 12:30 Kids in action (8)
- 12:35 Alfred & wilfred (1)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (2)
- 13:00 Mojo morning (17)
- 13:15 Easy talk (30)
- 13:20 All about (46)
- 13:25 All about (47)
- 13:30 All about (48)
- 13:35 Here and there (31)
- 13:45 Here and there (32)
- 13:55 Euronews. smart regions (16)
- 14:00 English united (16)
- 14:05 English united (17)
- 14:20 3ways2 (18)
- 14:30 English in focus (54)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (20)
- 15:20 Keep fit (21)
- 15:30 What did they say (70)
- 15:35 What did they say (71)
- 15:40 What did they say (72)
- 15:45 What did they say (63)
- 16:00 Grammar wise (12)
- 16:25 English is the key (4)
- 16:35 English is the key (5)
- 16:45 English is the key (6)
- 17:00 Feature film
- 18:30 Basic lexis (49)
- 18:40 Basic lexis (50)
- 18:50 Basic lexis (51)
- 19:00 Simple phrases (4)
- 19:10 Life around (4)
- 19:15 Life around (38)
- 19:20 Life around (47)
- 19:25 Grammar wise (9)
- 19:50 Basic lexis (4)
- 19:55 Basic lexis (5)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (5)
- 20:20 Let's talk (5)
- 20:35 English in focus (15)
- 20:45 English 911 2 (30)
- 20:50 English 911 2 (31)
- 20:55 English 911 2 (34)
- 21:00 Feature film
- 23:10 This day in history
- 23:20 Keep fit (20)
- 23:30 Keep fit (21)
- 23:40 What did they say (70)
- 23:45 What did they say (71)
- 23:50 What did they say (72)
- 23:55 What did they say (63)
- 00:30 FREEDOM
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Ваши деньги
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FREEDOM
- 09:00 Антизомби
- 09:15 Гражданская оборона
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Ваши деньги
- 11:00 FREEDOM
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FREEDOM
- 14:00 Люди доброй воли
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FREEDOM
- 17:00 Последний день диктатора
- 17:30 FREEDOM
- 20:00 Наше время
- 20:30 FREEDOM
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 00:15 Судовий контроль з Тетяною Шустровою
- 00:30 Колаборанти
- 00:45 Великий ефір Василя Зими
- 02:30 Beraber. Разом
- 03:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Хроніки інформаційної війни
- 16:45 Колаборанти
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Хроніки інформаційної війни
- 21:30 Колаборанти
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:30 Le journal
- 00:45 The 51 Percent
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 Reporters
- 03:30 Le journal
- 03:40 Revisited
- 04:00 Le journal
- 04:15 France In Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Reporters
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:15 France In Focus
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 The 51 Percent
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Arts24
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:15 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 French Connections
- 10:51 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 People And Profit
- 11:22 You Are Here
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 You Are Here
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 Talking Europe
- 16:00 Le journal
- 16:15 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 France In Focus
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 Access Asia
- 18:00 Le journal
- 18:15 France In Focus
- 18:30 Le journal
- 18:45 Focus
- 18:50 You Are Here
- 19:00 Le journal
- 19:15 French Connections
- 19:30 Le journal
- 19:45 The 51 Percent
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 Reporters
- 21:30 Le journal
- 21:46 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 French Connections
- 22:21 You Are Here
- 22:30 Le journal
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Arts24
- 23:30 Le journal
- 23:45 Eye on Africa
- 00:00 Le journal
- 00:15 L'invité de l'économie
- 00:30 Le journal
- 00:45 Reporters France 24
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:10 Ici l'Europe
- 02:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 02:55 Le journal
- 02:57 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:10 Billet retour
- 03:30 Le journal
- 03:40 L'instant mobile
- 03:45 A l'affiche
- 04:00 Le journal
- 04:15 Actuelles
- 04:30 Le journal
- 04:45 Pas2quartier
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'invité de l'économie
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 06:30 Le journal
- 06:45 Focus
- 06:50 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:15 Reporters France 24
- 07:30 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:50 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:45 Focus
- 09:50 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Plan B
- 10:51 The Observers
- 11:00 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:40 Face a face
- 12:00 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:15 Reporters France 24
- 14:30 Le journal
- 14:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 15:00 Le journal
- 15:15 Actuelles
- 15:30 Le journal
- 15:45 Pas2quartier
- 15:52 Mode
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 16:30 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:10 Billet retour
- 17:30 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 18:00 Le journal
- 18:10 Face a face
- 18:30 Le journal
- 18:40 Reporters France 24
- 18:52 L'instant mobile
- 19:00 Le journal
- 19:15 Focus
- 19:20 The Observers
- 19:30 Le journal
- 19:45 C'est en France
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 21:00 Le journal
- 21:15 A l'affiche
- 21:30 Le journal
- 21:45 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:12 Face a face
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Billet retour
- 23:30 Le journal
- 23:40 Légendes urbaines
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 18:05 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (11/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Jelenie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 lipca)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (18 lipca)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Gość "Obiektywu"
- 08:10 Przegląd suwalski
- 08:24 Warto tam być
- 08:27 Panorama litewska
- 08:34 Przegląd ukraiński
- 08:48 Muszelki Wigier 2023 - Młodzi w Suwałkach (1)
- 09:43 Walizka
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Kuchnia polskich Żydów (Sukkot: Co jadano w szałasach?)
- 17:26 Kamperem po południu
- 17:41 Abecadło astronomii (Jowisz)
- 17:51 Kierunek Paryż
- 18:11 Panorama łomżyńska
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Sport
- 19:07 Prognoza pogody
- 19:09 Tydzień białoruski
- 19:31 Przegląd ukraiński
- 19:43 Panorama litewska
- 19:51 Reportaż na deser (Sztuka i dom)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:51 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Pogoda
- 14:35 Obalamy mity medyczne
- 14:40 Bezbłędnie (Maryja)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Nie taki internet straszny
- 17:30 Gra Warszawa
- 17:55 Obalamy mity medyczne
- 18:00 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:15 L jak las (4/24)
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Pallotyni z Karczówki)
- 19:30 Moda na język polski (Fotografia)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Tatar z pomidorów z domowymi klopsikami)
- 09:00 Studio lato
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 17:03 Astronarium
- 17:30 Studio lato
- 18:23 Audycje komitetów wyborczych
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna (137)
- 19:20 Weterynarze z sercem
- 19:45 Po obu stronach Wisły
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Nad Odrą
- 08:51 Magazyn reporterski
- 09:05 Leśny kalejdoskop
- 09:19 Abecadło astronomii
- 09:27 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:34 Sport
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:40 Magazyn reporterski
- 14:55 Twój punkt widzenia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:27 Informacje lubuskie - flesz
- 17:32 Sport
- 17:35 Prognoza pogody
- 17:38 Astronarium
- 18:01 Psia służba
- 18:25 Twój punkt widzenia
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:59 Magazyn reporterski
- 19:14 Leśny kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 To dobry dzień
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:13 Prognoza pogody
- 09:15 Gość "Panoramy"
- 09:35 Stop! Kultura
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Ewangelicki Gdańsk
- 14:55 Bezbłędnie (Stek)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Pałace i rezydencje Lubelszczyzny (Zespół pałacowo-parkowy w Kocku)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Wojownicy czasu (Z ziemi śląskiej do Polski, czyli oblężenie Nysy 1807)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Na tropach historii (Marmur nie jest wieczny)
- 17:55 Moda na styl (Męskie stylizacje wakacyjne)
- 18:10 Naturalnie Lubelskie (Nałęczów)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Z wieszaka historii (Narodowo i z fasonem)
- 19:45 Magazyn sportowy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Wybory czerwcowe)
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Studio lato
- 08:34 Liczy się pasja (Łukasz Luca Ślęzak)
- 08:50 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:07 Z życia regionu (Rodzina Ulmów patronem Podkarpacia)
- 09:21 Kalejdoskop filmowy
- 09:25 Moda na język polski (Rzeki)
- 09:49 Z życia regionu (Największe na świecie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Studio lato
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:38 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Odkryj regiony
- 17:19 Z życia regionu (150-lecie tunelu kolejowego w Starym Łupkowie)
- 17:30 Studio lato
- 18:01 Kwartet (Ruch na świeżym powietrzu)
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kalejdoskop filmowy
- 19:00 Dokument w TVP Rzeszów (Gra o życie)
- 19:15 Elektrykiem po mieście, czyli hulaj Rzeszów
- 19:30 Studio lato
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:00 Okno na pogranicze (Kuchnia)
- 09:26 Astronarium (Stumetrowy radioteleskop)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 18:01 Szansa (1/24)
- 18:15 Magazyn Dolnośląski
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:53 Kwartet (Zabytkowe skarby)
- 19:22 Szlakiem drewnianych kościołów (Lubstówek)
- 19:36 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Trzynaście minut w przeszłość (Nierząd w służbie SB)
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Gdyby nie ty)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Żurawina nie tylko dla głuszca)
- 11:40 Stacja innowacja (35)
- 11:57 Nasz Kraków (Stare Miasto)
- 11:59 Msza święta
- 14:00 Kronika dnia (17)
- 14:57 Pogoda w regionie (17)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kronika dnia (17)
- 16:41 Pogoda w regionie (17)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (17)
- 17:01 Raport pogodowy (17)
- 17:05 Encyklopedia Tatrzańska (Opisanie ciekawe Gór Tatrów)
- 17:42 Krakowskie Podgórze (Ludwinów)
- 17:45 Opowieści z Collegium Maius (Rządy uczonych mężów)
- 18:03 Krakowskie Podgórze (Morze Mioceńskie)
- 18:04 Bieszczadzki Park Narodowy - nasze wspólne dziedzictwo (Bieszczadzka kraina dolin - fenomen historyczno-przyrodniczy)
- 18:16 Zdrowie dla Ciebie (Szczepienia przeciw HPV)
- 18:26 Klasztor Norbertanek
- 18:30 Kronika (17)
- 18:51 Tematy dnia (17)
- 19:03 Pogoda w regionie (17)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (17)
- 19:11 Jedź bezpiecznie (895)
- 19:21 Kwartet (Oszczędzamy energię)
- 19:48 Wieża Mariacka - remont
- 19:52 Działo się w Krakowie
- 19:54 Pogoda (17)
- 19:56 Raport pogodowy (17)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (17)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (17)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Strefa kultury
- 09:00 Serial
- 09:30 Astronarium
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Kurier opolski
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Oblicza wiary
- 17:35 Astronarium
- 18:00 Czytanie puszczy
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Polacy na ratunek Żydom
- 19:30 Serial
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Zmiana biegu
- 09:22 Pogoda w regionie
- 09:24 Na tropach historii
- 09:36 Prosto z lasu
- 09:50 Gość Informacji
- 09:58 Pogoda w regionie
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Informacje
- 14:36 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Informator kulturalny
- 17:09 Odkryj regiony
- 17:27 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Gość Informacji
- 19:00 Informator kulturalny
- 19:07 Bezbłędnie
- 19:12 Dzieciaki zdolniaki
- 19:27 Astronarium
- 19:50 Informator kulturalny
- 19:58 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:50 Pogoda w regionie
- 21:51 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Rozsiewane wiatrem
- 08:41 Ale to już było (26)
- 08:54 Skarby Łodzi (10)
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Zdarzyło się w kulturze
- 09:29 Portret z pamięci (Tadeusz Robak)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Sport po łódzku
- 14:55 Obalamy mity medyczne (4)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:38 Tajemniczy świat zwierząt
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 LOFT
- 17:20 Niewolnicy Isaury
- 17:42 Skarby Łodzi (11)
- 17:48 Łódzka nauka
- 18:03 Prosto z lasu (13/24)
- 18:16 Misja OGRÓD
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:14 Dwa Plus Jeden
- 19:46 Łódź światłoczuła
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:50 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (21)
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:45 Telezakupy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:00 Słowo życia ((Mt 11, 20-24) Jezus gromi oporne miasta)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Zostań żołnierzem RP (3. Dywizjon Artylerii Rakietowej)
- 00:50 Święty na każdy dzień (16 lipca, wspomnienie Najświętszej Marii Panny z góry Karmel)
- 00:55 Poczet wielkich Polaków (Henryk Sławik)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Miłość wzajemna naśladowaniem Jezusa)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Fałszywe dobro tabletki 'po)
- 02:25 Święty na każdy dzień (16 lipca, wspomnienie Najświętszej Marii Panny z góry Karmel)
- 02:30 Każdy maluch to potrafi (Proporczyk)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Nie tylko Ulmowie (Anna Niepsuj, Klikowa koło Tarnowa)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Prosto o gospodarce (Lokalne biznesy na Kaszubach)
- 05:20 Jestem mamą (Bezpieczne wakacje)
- 05:35 Odpowiedzialni za Kościół (Regionalne Spotkanie PKRD w Studzienicznej)
- 06:00 Orędzie na trudne czasy
- 07:10 Canillitas
- 07:35 Zdrowie z Bożej Apteki (Lebiodka pospolita)
- 07:55 Poczet wielkich Polaków (Św. królowa Jadwiga Andegaweńska)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Każdy maluch to potrafi (Proporczyk)
- 08:50 Słowo życia ((Mt 11, 25-27) Tajemnice królestwa objawione prostaczkom)
- 08:55 Zostawić ślad...
- 09:20 Mateczniki Polskości (Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu)
- 09:30 Sanktuaria polskie (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim)
- 09:50 Święty na każdy dzień (17 lipca, wspomnienie św. Aleksego, wyznawcy)
- 14:20 Muzyczne chwile
- 14:30 Pupil pupila
- 15:05 Zapomniany Sprawiedliwy. Tadeusz Modelski
- 15:50 Ma się rozumieć (Miłość nieprzyjaciół)
- 01:25 Samochód Jayne Mansfield
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:50 Miłe rozmowy
- 05:40 Nieźle kliknięci bez filtra (10)
- 06:00 SAF3 - Oddział ratunkowy (18)
- 06:55 SAF3 - Oddział ratunkowy (19)
- 08:00 Jeden plus Dziesięć (53)
- 08:30 Geronimo (57)
- 09:40 Moje trzy siostry (117)
- 10:40 Królowa szpady (19)
- 11:35 Królowa szpady (20)
- 12:35 Jeden plus Dziesięć (24)
- 13:10 Doktory 2 (21)
- 13:40 Namiętności (54)
- 14:20 Namiętności (55)
- 15:00 Klejnot TV
- 17:00 Gigi (18)
- 17:30 Gigi (Kuracja odchudzająca)
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans (21)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (5)
- 22:30 Uśmiechnij się (14)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (6)
- 23:40 Rachuba świata
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (6)
- 05:00 Na osi (497)
- 05:40 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Prehistoryczne bestie (Największy drapieżnik Ameryki)
- 07:10 Droga wolna 2 (19)
- 07:30 Trucker Club (4)
- 07:55 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_1)
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:30 Telezakupy
- 11:00 Legendy sportu (Sebastian Świderski)
- 11:35 Telezakupy
- 12:05 Muzyka
- 12:20 Telezakupy
- 13:05 Droga wolna 3 (25)
- 13:30 Klub Winx 4 (Wirtualny świat)
- 14:00 Klub Winx 4 (Zaczarowana wyspa)
- 14:30 Klub Winx 4 (Gniew natury)
- 15:00 Telezakupy
- 15:45 Muzyka
- 20:00 Dom Charnela
- 21:50 Mała doboszka (8)
- 00:10 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Pec nám...
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Trojmezí na západě)
- 05:20 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 06:25 Na cestě po Valencii
- 06:59 Studio 6
- 10:00 My všichni školou povinní (8)
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Ten, který skákal přes kaluže
- 13:50 Květomluva
- 14:10 Pečení na neděli
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (4)
- 16:10 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 17:00 Na cestě po Paříži
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (4)
- 21:45 Angličanka (4)
- 22:40 Čtvrtá hvězda (4)
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Místo činu - Drážďany (Level X)
- 00:45 Katar, země bohatství a bídy
- 01:30 Žiješ jenom 2x (13)
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:55 Jenom kosti?
- 03:25 Divnopis (Poděbaby)
- 03:30 Sen barokního kavalíra
- 03:55 Designtrend
- 04:10 Legendy záchranářství (Vlaková neštěstí)
- 04:40 Čaj pro třetího
- 05:10 Vzkaz Jaromíra Hniličky
- 05:25 Brno
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Hledám Dunaj
- 06:55 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 07:45 Magický Omán (V Sindibádových stopách)
- 08:40 Paříž: hlavní město gastronomie
- 09:35 Střípky z Paříže
- 10:00 Maledivy ve vodě
- 10:20 Bedekr (Berchtesgaden)
- 10:50 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 11:40 Lemuři kata, Madagaskar
- 16:20 České tajemno (2)
- 17:00 Člověk a sobi karibu
- 17:55 Čína na jazyku II (3)
- 23:05 Návrat velkého blondýna
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Turnaj morašických čtvrtí
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:25 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 00:45 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 02:20 Tučná linka Wintera Neprakty
- 03:15 Čich
- 03:35 Dub nad Moravou
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Jiná architektura
- 04:40 Barevný klapot podkov
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Lolita, nepochopená fantazie
- 21:10 Cirque du Soleil: Quidam
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Barborka letěla jako pták)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (10)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (6)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (13)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a lízátko)
- 18:55 Kámoši hafíci (11)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:55 Tak jest
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:45 Biznes
- 00:25 Fakty po Faktach
- 01:25 Tak jest
- 02:25 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:50 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:25 Tak jest
- 04:25 Fakty po Faktach
- 05:25 Rozmowy dnia
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Pojedynki wizjonerów (Rockefeller kontra Scott)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Byk i Niedźwiedź
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 Tak jest
- 22:45 Fakty o świecie
- 23:25 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:20 Dłuższa rozmowa
- 00:35 Biznes wieczorem
- 01:05 Blajer mówi: Biznes
- 01:20 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Nowy jedwabny szlak (4)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Biznes to ludzie (4)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Kadry w pigułce (142)
- 14:45 Pan i Pani Szaran 2 (34)
- 15:00 Po godzinach: Konie (11)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (11)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:20 Biznes wieczorem
- 22:50 Zdaniem analityków
- 23:05 Blajer mówi: Biznes
- 23:20 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Pod Mocnym Aniołem
- 02:30 Życzenie śmierci
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Zwierzęta w ruchu
- 14:00 Złoty chłopak (219)
- 14:55 Jaka to melodia? (5182)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (789)
- 16:05 Dziedzictwo (316)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5300)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 2 (Przelotna wdowa)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (9/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 07 zgłoś się (300 tysięcy w nowych banknotach)
- 21:35 07 zgłoś się (24 godziny śledztwa)
- 22:45 Ogród
- 23:45 1920 Bitwa Warszawska
- 00:05 Popioły (1/2)
- 02:05 Ślady zbrodni
- 03:35 Szalone przygody Louisa de Funesa (2-ost.)
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:30 Na dobre i na złe (Jeszcze zabiorę cię na tańce)
- 05:30 M jak miłość (1618)
- 06:20 Posypcie głowy popiołem
- 06:55 Rodzinka.pl (Marek do domu)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2987)
- 12:30 Koło fortuny (1580)
- 13:15 Akacjowa 38 (385)
- 14:05 Rodzinka.pl (Ból rozstania)
- 14:35 Na sygnale (Koniec bajki)
- 15:05 M jak miłość (1796)
- 16:00 Koło fortuny (1581)
- 16:35 Familiada (2966)
- 17:15 Zakazany owoc (502-ost.)
- 18:10 Rodzinka.pl (Życie nie jest nudne)
- 18:45 Akacjowa 38 (417)
- 19:35 Barwy szczęścia (2987)
- 20:10 Ślepy traf
- 21:55 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (35)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Krótki film o Mazowszu (Mazowieckie amazonki)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Jak powstała Polska?)
- 17:30 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Jarmuż)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Przy pełnych zwycięstwo. Stół i pole bitwy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Ziołowa apteka
- 09:00 Pierwsza trójka
- 09:30 Wiesz jak jest?
- 09:45 Telezakupy
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 14:45 Telezakupy
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fest gryfne szlagry
- 17:30 Zdarzyło się
- 18:15 Wiesz jak jest?
- 18:30 Aktualności
- 18:50 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:40 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 09:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 18:05 Raport gospodarczy
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Droga
- 19:45 Reportaż TVP Gdańsk
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Forum "Panoramy"
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 18:00 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Gór Stołowych)
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Wokół nas
- 19:00 Cisza nad rozlewiskiem (11/13)
- 19:45 Dlaczego krowa... (Jelenie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie Dnia)
- 21:48 Pogoda
- 21:49 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Pogoda
- 01:10 Dziedzictwo (287)
- 02:05 Dzikie pszczoły (32)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1285)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Siłaczka z Kamionka)
- 04:35 Tacy byliśmy (Jak się bawiliśmy)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Niezwykłe miejsca (Muzeum Ziemi - budynek z zewnątrz)
- 06:30 Przystanek slow food (Miody)
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 08:00 Ewa i jej goście
- 08:30 Teleskop
- 08:35 Prognoza pogody
- 08:38 Łączymy z archiwum TVP Poznań
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:38 Wiadomości sportowe
- 09:48 Rozmowa dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (6)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (14)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (19)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Wriezen - Siekierki)
- 14:31 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (17 lipca)
- 14:45 Dlaczego krowa...
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Posługa w Giżycku
- 15:40 Niezwykłe miejsca (Fotoplastikon)
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Kompletny zawał)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telekurier
- 17:29 Teleskop kulturalny
- 17:34 Prognoza pogody
- 17:36 Igrzyska w regionach
- 18:03 Prosto z lasu
- 18:16 Rozmowa dnia
- 18:30 Teleskop
- 18:48 Prognoza pogody
- 18:49 Wielkopolska każdego dnia (18 lipca)
- 18:55 Czas na muzykę
- 19:45 Reportaż TVP Poznań
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Jerzy Stuhr. Sam ze sobą
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wiadomości sportowe
- 21:54 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia (65)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (524)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Nadajnik i morfina)