Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:00 Markiza Angelika
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:30 Magazyn rolniczy
- 12:50 Natura w Jedynce: Dzika Słowenia
- 14:00 Złoty chłopak (237)
- 14:55 Jaka to melodia? (5201)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (803)
- 16:05 Dziedzictwo (330)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5338)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (191)
- 21:10 07 zgłoś się (Złocisty)
- 22:55 Vabank 2, czyli riposta
- 00:50 Siła marzeń
- 02:40 O mnie się nie martw 11 (9/13)
- 03:40 Rodzinka.pl (Żuraw i czapla)
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Musimy sobie ufać)
- 05:35 M jak miłość (1646)
- 06:25 Odpocznijcie nieco
- 06:55 Rodzinka.pl (Mały toast)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Dunaj)
- 11:50 Barwy szczęścia (3015)
- 12:30 Koło fortuny (1646)
- 13:15 Akacjowa 38 (413)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Historie małżeńskie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1647)
- 16:35 Familiada (2879)
- 17:15 Miłość i nadzieja (18)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (439)
- 19:35 Barwy szczęścia (3015)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (64)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (65)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Saga rodów (Ród Hallerów)
- 08:19 Ja cię uczyć każę
- 08:44 Z wieszaka historii (Moda w zakonach)
- 09:11 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:25 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Ujście Warty)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:10 Kokainowy Rick
- 02:35 Znaki 2 (16)
- 03:35 Zjedz Alaskę (2)
- 04:05 Zjedz Alaskę (3)
- 04:40 Disco Gramy (6287)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Grzechy przeszłości)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5475)
- 16:35 Gliniarze (Trudna sytuacja)
- 17:35 Sekrety rodziny (393)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (827)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Robin Hood
- 23:00 Punisher
- 14:00 Gliniarze (Twarde prawo)
- 15:00 Na ratunek 112 (Osa)
- 15:30 Na ratunek 112 (Inna)
- 20:00 Uroczysko (50)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (815)
- 21:40 W odwecie za śmierć
- 23:40 Zdrada
- 12:00 Nie igraj z aniołem (7)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (12)
- 20:00 Kickboxer
- 22:00 Za ciosem
- 23:50 Kill Bill część 1
- 04:00 Niesamowite! (Drogi spadek)
- 04:35 Niesamowite! (Ostatnie zadanie)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Niuch niuch/Mały krok dla pieska/Rzut patykiem/Spotkanie z dinozaurem)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Listopad)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 08:05 Smerfy (Smerfo Amoroso/Ciasteczka horoskopki)
- 08:45 Smerfy (Cesarskie Panda-Monium)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zamiana ról)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Wieczór filmowy)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zbieranie siana)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Podwójne wyzwanie)
- 09:55 Bing (Muzyczne figury)
- 10:05 Bing (Voo Voo)
- 10:10 Bing (Zjeżdżalnia)
- 10:30 Baranek Shaun (6)
- 10:35 Baranek Shaun (7)
- 10:37 Baranek Shaun (Gość)
- 10:40 Baranek Shaun (Pomocnik)
- 10:50 Baranek Shaun (Chrapanie)
- 10:55 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:05 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 11:40 Blue (Przygoda)
- 11:45 Blue (Papugowanie)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Powietrze, woda i ląd/Pustynia w dzień i w nocy)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Sąsiad z Księżyca/ Nawiedzone zoo)
- 19:05 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 19:35 Psi Patrol 3 (Pieski i wielkie warzywa/Pieski ratują kosmiczną zabawkę)
- 00:55 MacGyver (7)
- 01:50 MacGyver (8)
- 02:50 FBI 4 (14)
- 03:45 FBI: Most Wanted (12)
- 04:45 Układ (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut: FBI (2)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:50 Rekrut: FBI (2)
- 12:40 Rekrut: FBI (3)
- 13:30 MacGyver (7)
- 14:25 MacGyver (8)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (7)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (8)
- 17:20 MacGyver (9)
- 18:15 MacGyver (10)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (9)
- 00:05 Wyścig przez świat: celebryci (5)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 02:00 W okowach mrozu 7 (1)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 03:30 Serengeti 2 (5)
- 04:25 W okowach mrozu 6 (16)
- 05:15 Życie na pustkowiu (4)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
- 06:30 W okowach mrozu 7 (2)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 08:30 Serengeti 2 (6)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (19)
- 10:40 Życie na pustkowiu (4)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (6)
- 12:45 Serengeti 2 (6)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (2)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (3)
- 18:45 Serengeti 3 (5)
- 19:55 Dzika Francja (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (20)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:40 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Potworne wieści)
- 00:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:35 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:50 Taffy 2 (112)
- 02:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 02:05 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 02:10 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:35 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig wokół Magnetisa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 05:45 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 05:50 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Mrożownik 2)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Hack-San)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 07:55 Potworna robota 2 (Nakryty stół)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 22:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 22:50 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 23:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 23:15 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 23:20 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 23:30 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 23:35 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:00 Julia
- 03:20 Co kryje miłość
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Piraci ze słonego jeziora
- 07:25 Niezawodny plan
- 09:00 Stars! (Denzel Washington)
- 09:05 Klub dyskusyjny
- 11:10 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 11:15 Prawie przyjaciele
- 14:30 Dom zbrodni
- 16:25 Sekretny gabinet
- 18:05 Paterson
- 20:00 Murarz. Na granicy spisku
- 21:50 Bliski wróg
- 23:15 Legalna blondynka
- 00:00 Harry Wild (8)
- 01:05 Milczący świadek 21 (7)
- 02:05 Ulica nadziei 3 (12)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (6)
- 05:15 Ulica nadziei 3 (11)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 11:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 24 (1)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (12)
- 15:55 Lewis (1)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 21:00 Harry Wild 2 (1)
- 22:05 Milczący świadek 21 (8)
- 23:10 Niezapomniane 5 (4)
- 00:05 Magia nagości (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (4)
- 01:50 I love kabaret (6)
- 02:50 Rodzinne perypetie (38)
- 03:55 I love kabaret (5)
- 04:55 I love kabaret (4)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Poranny rogal (16)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (54)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:40 To leci w sieci (3)
- 14:25 M.A.S.H. (Nikt nie lubi upałów)
- 15:00 M.A.S.H. (Koreański wiatr)
- 15:40 M.A.S.H. (Ego majora)
- 16:15 M.A.S.H. (Ale ziąb!)
- 16:50 M.A.S.H. (Punkt widzenia)
- 17:25 M.A.S.H. (Drogi Towarzyszu)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 19:05 I love kabaret (4)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:35 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:35 Dzika kuchnia (2)
- 03:05 Dzika kuchnia (3)
- 03:40 Dzika kuchnia (4)
- 04:10 Dzika kuchnia (5)
- 04:40 Dzika kuchnia (7)
- 05:15 Dzika kuchnia (1)
- 05:45 Kuchnia na dziko (4)
- 06:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 07:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (5)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 14:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 15:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 18:00 Celnicy 3 (6)
- 19:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 04:15 Głodni sukcesu (6)
- 05:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 06:00 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (4)
- 07:05 Głodni sukcesu (7)
- 12:20 Głodni sukcesu (7)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (7)
- 18:50 Głodni sukcesu (7)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabawoza!/ Guziki i kokardy zniknęły!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Ratuj drzewo!/ Safari Minnie)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 07:00 Blue (Weekend)
- 07:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:30 Blue (10)
- 07:40 Blue (Rower)
- 07:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue (Grill)
- 12:40 Blue (Nietoperz owocowy)
- 12:50 Blue (Zabawa w koniki)
- 13:00 Blue (10)
- 13:10 Blue (Rower)
- 13:20 Blue (Bob Wielkouch)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Jej Wysokość Zosia (17)
- 16:30 Jej Wysokość Zosia (12)
- 17:00 Jej Wysokość Zosia: Wyspy magiczne
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Zaginiona siostra Ćmozilli/ Nie bardzo Ninja)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Górskie Pidża-party / Wilczki z Pagody)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Sekret mistrza Fanga / Aerodylan)
- 00:10 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:35 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Zawsze może być lepiej / Dzień Założyciela)
- 06:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:05 Taffy (Pokaz)
- 06:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:25 Taffy (Zamiana)
- 06:35 Taffy (Woń domu)
- 06:40 Taffy (Kołnierze)
- 06:55 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 07:25 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 07:55 Fineasz i Ferb (3)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Laleczka z charakterem/ Dusza imprezy)
- 22:10 Fineasz i Ferb (17)
- 22:40 Fineasz i Ferb (1)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (31)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (32)
- 00:05 Blue 2 (33)
- 00:15 Blue 2 (34)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (17)
- 00:40 Kolorklocki (10)
- 00:45 Blue 2 (20)
- 00:55 Piotruś Królik (19)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (43)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue 2 (19)
- 01:40 Blue 2 (20)
- 01:50 Blue 2 (21)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (5)
- 02:20 Blue 2 (36)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 02:40 Kręciołki (86)
- 02:50 Teletubisie (50)
- 03:05 Blue (41)
- 03:10 Blue (42)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (1)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (18)
- 03:45 Tosia i Tymek (13)
- 03:55 Tosia i Tymek (14)
- 04:10 Blue (27)
- 04:15 Blue (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 04:35 Blue 2 (17)
- 04:45 Blue 2 (16)
- 04:50 Blue (35)
- 05:00 Superpyra (25)
- 05:05 Superpyra (26)
- 05:15 Kolorklocki (8)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (28)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (31)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (47)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 06:50 Superpyra (29)
- 07:00 Blue 2 (14)
- 07:05 Blue (48)
- 07:15 Blue (22)
- 07:25 Blue (23)
- 07:35 Blue (24)
- 07:40 Blue 2 (1)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (12)
- 08:05 Matklocki 2 (30)
- 08:15 Blue (34)
- 08:20 Blue (19)
- 08:30 Blue 2 (14)
- 08:40 Psi Oddział (6)
- 08:55 Tosia i Tymek (17)
- 09:10 Piotruś Królik (20)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (34)
- 09:50 Kręciołki (56)
- 10:00 Teletubisie (4)
- 10:15 Blue 2 (24)
- 10:25 Yakka Dee 5 (13)
- 10:30 Yakka Dee 5 (14)
- 10:40 Blue 2 (26)
- 10:50 Matklocki 2 (3)
- 10:55 Matklocki 2 (4)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (40)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 11:50 Superpyra (37)
- 12:00 Blue 2 (21)
- 12:10 Blue (28)
- 12:15 Blue (37)
- 12:25 Blue (8)
- 12:35 Blue 2 (21)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 13:05 Blue 2 (46)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (39)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (43)
- 13:40 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue 2 (19)
- 14:05 Blue 2 (20)
- 14:15 Blue 2 (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 14:35 Blue 2 (35)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (40)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 15:50 Blue (29)
- 16:00 Blue (38)
- 16:10 Blue (39)
- 16:20 Matklocki (25)
- 16:25 Blue 2 (25)
- 16:35 Kolorklocki (19)
- 16:40 Kolorklocki (20)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (18)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 17:10 Blue 2 (47)
- 17:15 Piotruś Królik (20)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (2)
- 18:00 Blue 2 (22)
- 18:10 Blue 2 (23)
- 18:15 Blue 2 (24)
- 18:25 Tosia i Tymek (11)
- 18:40 Blue 2 (36)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 19:00 Kręciołki (88)
- 19:15 Teletubisie (52)
- 19:30 Blue (39)
- 19:40 Blue (40)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (2)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (19)
- 20:20 Tosia i Tymek (15)
- 20:30 Tosia i Tymek (16)
- 20:45 Blue 2 (37)
- 20:55 Blue 2 (38)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 21:15 Blue 2 (19)
- 21:25 Blue 2 (20)
- 21:35 Superpyra (27)
- 21:40 Superpyra (28)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (33)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (34)
- 22:10 Kolorklocki (10)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (40)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 23:35 Matklocki (25)
- 23:40 Blue 2 (20)
- 23:50 Blue (26)
- 23:55 Blue (32)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:30 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:55 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:05 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:15 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:40 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:50 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 05:05 Bernard 2 (82)
- 05:10 Bernard 2 (83)
- 05:15 Bernard 2 (85)
- 05:20 Bernard 2 (86)
- 05:25 Bernard 2 (87)
- 05:35 Bernard 2 (89)
- 05:40 Bernard 2 (90)
- 05:45 Bernard 2 (92)
- 05:50 Bernard 2 (93)
- 06:00 Bernard 2 (95)
- 06:05 Bernard 2 (96)
- 06:10 Bernard 2 (98)
- 06:15 Bernard 2 (99)
- 06:20 Bernard 2 (100)
- 06:30 Bernard 2 (101)
- 06:35 Bernard 2 (103)
- 06:40 Bernard 2 (104)
- 06:45 Bernard 3 (105)
- 07:00 Bernard 3 (107)
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (108)
- 11:05 Bernard 3 (110)
- 11:10 Bernard 3 (111)
- 11:15 Bernard 3 (112)
- 11:25 Bernard 3 (114)
- 11:30 Bernard 3 (115)
- 11:35 Bernard 3 (116)
- 11:40 Bernard 3 (117)
- 11:45 Bernard 3 (119)
- 11:50 Bernard 3 (120)
- 12:00 Bernard 3 (121)
- 12:05 Bernard 3 (123)
- 12:10 Bernard 3 (124)
- 12:15 Bernard 3 (125)
- 12:25 Bernard 3 (127)
- 12:30 Bernard 3 (128)
- 12:35 Bernard 3 (129)
- 12:40 Bernard 3 (130)
- 12:45 Bernard 3 (132)
- 12:55 Bernard 3 (133)
- 13:00 Bernard 3 (134)
- 13:05 Bernard 3 (135)
- 13:10 Bernard 3 (136)
- 13:15 Bernard 3 (138)
- 13:20 Bernard 3 (139)
- 13:30 Bernard 3 (140)
- 13:35 Bernard 3 (141)
- 13:40 Bernard 3 (143)
- 13:45 Bernard 3 (144)
- 13:50 Bernard 3 (145)
- 14:00 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:30 Power Players (25)
- 14:40 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:25 Power Players (7)
- 16:35 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (10)
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:40 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:15 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:55 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:25 Power Players (20)
- 22:35 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 3 (146)
- 23:05 Bernard 3 (147)
- 23:10 Bernard 3 (148)
- 23:15 Bernard 3 (150)
- 23:25 Bernard 3 (151)
- 23:30 Bernard 3 (152)
- 23:35 Bernard 3 (153)
- 23:40 Bernard 3 (154)
- 23:45 Bernard 3 (156)
- 23:55 Bernard (1)
- 00:02 Sunville
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Wakacje
- 00:10 Towarzysze zabawy
- 00:13 Teraz się bawimy
- 00:15 Kolorowa magia
- 00:17 Świat podwodny
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Sunville
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Zwierzęta
- 00:30 Kolorowe koło
- 00:33 Świat podwodny
- 00:36 Opowieści warzywne
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Towarzysze zabawy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Wakacje
- 00:56 Świat podwodny
- 01:00 Sunville
- 01:02 Wstawaj!
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Zwierzęta
- 01:11 Sport, sport, sport
- 01:16 Świat zwierząt
- 01:18 Świat podwodny
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Safari
- 01:29 Puffy i Tubby
- 01:32 Świat elfów
- 01:35 Puffy i Tubby
- 01:38 Posłuchaj tego
- 01:41 Posłuchaj tego
- 01:44 Jak podróżujemy
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:51 Zwierzęta
- 01:54 Safari
- 01:56 Rodzina bobrów
- 01:59 Pojazdy
- 02:02 Łazienka
- 02:04 Sunville
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Posłuchaj tego
- 02:17 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Kolorowe koło
- 02:22 Sunville
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:28 Jaki jest twój zawód ?
- 02:30 Grupy
- 02:33 Jaki jest twój zawód ?
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:38 Sunville
- 02:41 Miyu i Litto
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:48 Oli - cykle natury
- 02:51 Puffy i Tubby
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:00 Muzeum
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:06 Safari
- 03:09 Kolorowa magia
- 03:13 Wstawaj!
- 03:15 Przygody w przestrzeni
- 03:19 Jak podróżujemy
- 03:22 Jaki jest twój zawód ?
- 03:24 Sport, sport, sport
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Rodzina bobrów
- 03:34 Mini opowiadania
- 03:36 Taniec
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Świat elfów
- 03:45 Mini opowiadania
- 03:48 Wstawaj!
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Taniec
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:58 Taniec
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:10 Posłuchaj tego
- 04:12 Świat zwierząt
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Świat podwodny
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:30 Świat elfów
- 04:33 Wakacje
- 04:36 Jaki jest twój zawód ?
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Teraz się bawimy
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Teraz się bawimy
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Safari
- 05:20 Muzeum
- 05:22 Puffy i Tubby
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Grupy
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:38 Grupy
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:43 Urocze miejsca
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:48 Miyu i Litto
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:53 Muzeum
- 05:55 Opowieści warzywne
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Posłuchaj tego
- 06:05 Muzeum
- 06:07 Kolorowe koło
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:13 Panni i Fanni
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Zoo
- 06:21 Świat Mimo
- 06:24 Dotty i Kitty
- 06:28 Toby McFly
- 06:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Hop-hop
- 06:39 Zwierzęta
- 06:41 Miejskie życie
- 06:46 Przygody w przestrzeni
- 06:48 Miejskie życie
- 06:51 Morskie przygody
- 06:54 Restauracja
- 06:58 Dinozaur Milo
- 07:02 Restauracja
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:09 Safari
- 07:11 Zwierzęta
- 07:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Urocze miejsca
- 07:22 Wstawaj!
- 07:24 Tempo Giusto
- 07:26 Mimo i Bobo
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:30 Raul
- 07:32 Historie Henryka
- 07:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:36 Hop-hop
- 07:39 Taniec
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:46 Wstawaj!
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 Zabawa w chowanego
- 07:57 Dźwięki wokół nas
- 07:59 Albert tłumaczy
- 08:02 Tempo Giusto
- 08:04 Hubbi się tym zajmie
- 08:06 Przygody kaczki
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Ding Dang Dong
- 08:16 Taniec
- 08:19 Opowieści warzywne
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:28 Monika i Rudi
- 08:30 Dotty i Kitty
- 08:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:37 Monika i Rudi 2
- 08:40 Dinoland
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:45 Grupy
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:55 Grupy
- 08:58 Uczymy się
- 09:00 Toobys
- 09:03 Zack i Ziggy
- 09:06 Wesoła łąka
- 09:09 Monika i Rudi
- 09:12 Muzeum
- 09:15 Miyu i Litto
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Posłuchaj tego
- 09:23 Muzeum
- 09:27 Albert tłumaczy
- 09:31 Margo i Felix
- 09:34 Toobys
- 09:36 DuckSchool
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 Fin i Fianna
- 09:43 Pixie 2
- 09:44 Monika i Rudi 2
- 09:47 Toobys
- 09:50 Sippi Sappi
- 09:52 Wesołe królestwo
- 09:55 Pixie 2
- 09:56 Tempo Giusto
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Kształcików
- 10:02 ABC - duckBC
- 10:05 Dźwięki wokół nas
- 10:07 Małe melodie
- 10:09 Kolorowa Klara
- 10:11 Toobys
- 10:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:16 Zack i Ziggy
- 10:19 Monika i Rudi 2
- 10:22 Uczymy się
- 10:25 Fin i Fianna
- 10:28 Monika i Rudi
- 10:31 Lola i Liczby
- 10:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:36 Hop-hop
- 10:38 ABC - duckBC
- 10:41 Mały Didy
- 10:44 Cubie
- 10:46 Świat Mimo
- 10:49 Fin i Fianna
- 10:52 Dźwięki wokół nas
- 10:54 Elfy przyrody
- 10:55 Świat Mimo
- 10:58 Risto Gusto
- 11:01 DuckSchool
- 11:03 Drużyna lalek
- 11:05 Świat Mimo
- 11:08 Uczymy się
- 11:11 Historie Henryka
- 11:13 Dotty i Kitty
- 11:16 Mimo i Bobo
- 11:19 Kolorowa Klara
- 11:21 Margo i Felix
- 11:24 Toby McFly
- 11:27 Sippi Sappi
- 11:29 Toobys
- 11:33 Świat Mimo
- 11:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:37 Drużyna lalek
- 11:39 Świat Mimo
- 11:42 Afryka
- 11:45 Drużyna lalek
- 11:47 Restauracja
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:53 Zoo
- 11:56 Mimo i Bobo
- 11:59 Małe, ale pracowite
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:07 Skoczkowie Planet
- 12:11 Przygody kaczki
- 12:13 Skoczkowie Planet
- 12:17 Hubbi i jego koledzy
- 12:20 Uczymy się
- 12:22 Fin i Fianna
- 12:25 Sippi Sappi
- 12:28 Dinoland
- 12:31 Hiphopowy kaktus
- 12:33 Przygody kaczki
- 12:36 Przygody kaczki
- 12:38 Świat Mimo
- 12:42 Sztuka Leona
- 12:44 Połączony świat
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Świat zabawek
- 12:55 Zoo
- 12:58 Hiphopowy kaktus
- 13:01 Pociąg
- 13:03 Dinoland
- 13:05 Kaczka i Puszek
- 13:08 Zoo
- 13:10 Przygody kaczki
- 13:12 Raul
- 13:15 Kaczka i Puszek
- 13:17 Połączony świat
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Dinozaur Milo
- 13:31 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Dinozaur Milo
- 13:39 Toobys
- 13:41 Mimo i Bobo
- 13:44 Zabawa w chowanego
- 13:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:54 Lola i Liczby
- 13:57 Małe melodie
- 13:59 Wesoła łąka
- 14:02 Historie Henryka
- 14:04 DuckSchool
- 14:06 Przygody kaczki
- 14:08 Wesoła łąka
- 14:11 Margo i Felix
- 14:14 Monika i Rudi
- 14:17 Zabawa w chowanego
- 14:19 Afryka
- 14:22 Mimo i Bobo
- 14:25 DuckSchool
- 14:27 Hubbi i jego koledzy
- 14:30 Pixie 2
- 14:31 Lola i Liczby
- 14:33 Słodki dom
- 14:34 Tempo Giusto
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Dotty i Kitty
- 14:41 Sippi Sappi
- 14:44 Wstawaj!
- 14:46 DuckSchool
- 14:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:53 Raul
- 14:56 Margo i Felix
- 14:59 Risto Gusto
- 15:02 Afryka
- 15:05 Sippi Sappi
- 15:07 DuckSchool
- 15:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:14 Mały Didy
- 15:16 Raul
- 15:19 Mały Didy
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Mimo i Bobo
- 15:26 Elfy przyrody
- 15:27 Mimo & Bobo PLUS
- 15:31 Hubbi i jego koledzy
- 15:34 Afryka
- 15:36 Raul
- 15:38 Hop-hop
- 15:41 Drużyna lalek
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Lola i Liczby
- 15:49 Elfy przyrody
- 15:50 Hiphopowy kaktus
- 15:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:54 Zack i Ziggy
- 15:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:00 Raul
- 16:03 Zabawa w chowanego
- 16:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:07 Zabawa w chowanego
- 16:10 Wesołe królestwo
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Toby McFly
- 16:18 Przygody kaczki
- 16:20 Elfy przyrody
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:26 Afryka
- 16:29 Brygada ogniowa
- 16:32 Tempo Giusto
- 16:34 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:40 Mimo i Bobo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Afryka
- 16:49 Wstawaj!
- 16:51 Afryka
- 16:53 Hop-hop
- 16:56 Margo i Felix
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Świat Mimo
- 17:04 Świat Mimo
- 17:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Afryka
- 17:14 Zack i Ziggy
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Raul
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Wstawaj!
- 17:30 Zack i Ziggy
- 17:34 Zabawa w chowanego
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Lola i Liczby
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Lola i Liczby
- 17:45 Wstawaj!
- 17:48 Kształcików
- 17:49 Monika i Rudi
- 17:52 ABC - duckBC
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:58 Kształcików
- 17:59 Toobys
- 18:01 Co rośnie na drzewie?
- 18:03 Słodki dom
- 18:04 Fin i Fianna
- 18:07 Toobys
- 18:09 ABC - duckBC
- 18:12 Przygody kaczki
- 18:14 Dźwięki wokół nas
- 18:16 Mimo i Bobo
- 18:19 Zabawa w chowanego
- 18:22 Lola i Liczby
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:28 Fin i Fianna
- 18:31 Co rośnie na drzewie?
- 18:32 Kolorowa Klara
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Lola i Liczby
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 DuckSchool
- 18:43 Historie Henryka
- 18:45 Co rośnie na drzewie?
- 18:47 Małe melodie
- 18:49 Uczymy się
- 18:52 Dźwięki wokół nas
- 18:54 Małe, ale pracowite
- 18:57 Dobranoc!
- 18:59 Hiphopowy kaktus
- 19:02 Raul
- 19:04 DuckSchool
- 19:08 Tempo Giusto
- 19:10 Dinoland
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:18 Toobys
- 19:21 Drużyna lalek
- 19:23 Zabawa w chowanego
- 19:25 Mimo i Bobo
- 19:27 Restauracja
- 19:30 Mimo i Bobo
- 19:32 Przygody kaczki
- 19:34 Monika i Rudi
- 19:36 Brygada ogniowa
- 19:39 Hiphopowy kaktus
- 19:41 Dinoland
- 19:43 Historie Henryka
- 19:45 Brygada ogniowa
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:51 Sippi Sappi
- 19:54 Uczymy się
- 19:57 Hop-hop
- 19:59 Dźwięki wokół nas
- 20:01 Margo i Felix
- 20:04 Hiphopowy kaktus
- 20:08 Mimo i Bobo
- 20:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:13 Toby McFly
- 20:16 Historie Henryka
- 20:18 Hiphopowy kaktus
- 20:20 Afryka
- 20:23 Drużyna lalek na ratunek
- 20:25 Elfy przyrody
- 20:27 Mimo i Bobo
- 20:29 Pociąg
- 20:32 Monika i Rudi
- 20:35 Zabawa w chowanego
- 20:39 Drużyna lalek na ratunek
- 20:41 Lola i Liczby
- 20:44 Brygada ogniowa
- 20:47 Formy są twoje
- 20:49 Zoo
- 20:51 Monika i Rudi
- 20:56 Mały Didy
- 20:58 Przygody kaczki
- 21:00 Toobys
- 21:03 Raul
- 21:05 Hiphopowy kaktus
- 21:07 Restauracja
- 21:10 Toobys
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Brygada ogniowa
- 21:31 Afryka
- 21:33 Mimo i Bobo
- 21:36 Cubie
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:01 Małe, ale pracowite
- 22:03 Skoczkowie Planet
- 22:07 Dinoland
- 22:10 Hubbi i jego koledzy
- 22:12 Świat Mimo
- 22:15 Sunville
- 22:18 Rodzina bobrów
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Sunville
- 22:26 Mini opowiadania
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:31 Drużyna lalek na ratunek
- 22:34 Toby McFly
- 22:37 Wesoła łąka
- 22:41 Skoczkowie Planet
- 22:45 Urocze miejsca
- 22:48 Safari
- 22:50 Towarzysze zabawy
- 22:53 Zwierzęta
- 22:55 Galaktyczni turyści
- 22:59 Uczymy się
- 23:01 ABC - duckBC
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Wesoła łąka
- 23:10 Co rośnie na drzewie?
- 23:11 Kolorowa Klara
- 23:13 Pixie 2
- 23:14 Kolorowa Klara
- 23:16 Kształcików
- 23:18 Kolorowa magia
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Panni i Fanni
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:34 Albert tłumaczy
- 23:36 Monika i Rudi
- 23:39 Sippi Sappi
- 23:42 Wesoła łąka
- 23:45 Sippi Sappi
- 23:47 Grupy
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:52 Panni i Fanni
- 23:55 Posłuchaj tego
- 23:58 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:46 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:55 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 12:00 Serie A (2)
- 13:00 LaLiga (2)
- 18:00 Eleven Top Goals
- 19:00 La Manita
- 19:25 Magazyn PGE Ekstraligi (15)
- 23:00 Eleven Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 Eleven Top Goals
- 21:00 LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 15:00 Wywiad
- 15:30 Wywiad
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 04:00 Sports Adventure 5 (1)
- 04:30 Sports Adventure 5 (2)
- 05:00 MTB Heroes (Nine Knights - Austria)
- 05:30 MTB Heroes (Champery - Switzerland)
- 06:00 Sports Adventure 4 (20)
- 06:30 Sports Adventure 4 (21)
- 07:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 10:00 Action Sports World (7)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (12)
- 12:00 Sports Adventure 4 (20)
- 12:30 Sports Adventure 4 (21)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 14:00 Fighting Fit (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 18:00 WWE Classic Gold (1)
- 19:00 WWE SmackDown (43)
- 20:00 WWE SmackDown (44)
- 21:00 WWE NXT (22)
- 22:00 WWE - Main Event (22)
- 23:00 Sports Adventure 5 (3)
- 23:30 Sports Adventure 5 (4)
- 00:20 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (2)
- 03:35 Remont na 5+ (3)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (5)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:55 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 2 (4)
- 09:20 Celnicy 2 (5)
- 09:50 Celnicy 2 (6)
- 10:20 Celnicy 2 (7)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:50 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:05 Celnicy 2 (8)
- 16:35 Celnicy 2 (9)
- 17:05 Celnicy 2 (10)
- 17:35 Celnicy 3 (1)
- 18:05 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (11)
- 01:10 Samochód roku 2 (5)
- 01:45 Samochód roku 2 (6)
- 02:20 Okręt wojenny na służbie (1)
- 03:15 Top Gear 18 (4)
- 04:10 Top Gear 33 (3)
- 05:10 Warsztat Hammonda (1)
- 06:00 Warsztat Hammonda (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 07:50 The Best of Top Gear 2011/12 (3)
- 10:00 Top Gear 18 (5)
- 11:05 Top Gear 12 (4)
- 12:20 Warsztat Hammonda (2)
- 13:15 Top Gear 33 (3)
- 14:25 Samochód roku 2 (5)
- 14:55 Samochód roku 2 (6)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 16:25 The Best of Top Gear 2011/12 (3)
- 17:30 Top Gear 18 (5)
- 18:30 Samochód roku 2 (5)
- 19:05 Samochód roku 2 (6)
- 19:35 Top Gear 33 (4)
- 22:00 Samochód roku 2 (7)
- 22:30 Samochód roku 2 (8)
- 23:05 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:45 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:50 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 05:00 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:30 Dzika kuchnia (1)
- 09:00 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont (16)
- 10:30 Przepis na remont (17)
- 11:05 Przepis na remont (18)
- 11:35 Przepis na remont (19)
- 15:00 Przepis na remont (20)
- 15:30 Przepis na remont (21)
- 16:00 Przepis na remont (22)
- 16:30 Przepis na remont (23)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Bliźniaczki, trojaczki, ciąże mnogie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (12)
- 11:15 Poród co minutę (10)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Bakterie)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (3)
- 18:20 Happy i Zen (12)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (7)
- 20:55 Żyj jak Laila (10)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 23:00 Dr Miami (1)
- 23:30 Dr Miami (2)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Ważniacy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Licealne lektury)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Dziecięcy idol)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Awantura w rodzinie)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Program ochrony świadków)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Randka Roberta)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Hołd dla Franka)
- 05:45 Zaraz pęknę
- 06:00 Rekruci (Ja, żołnierz)
- 07:00 Rekruci (Krótka przepustka i do przodu!)
- 10:50 Kabaretowy rejs (142)
- 11:45 Dyrektorzy (Ryzykant)
- 13:45 Ludzie z pociągu
- 15:45 Gdzie jest generał?
- 17:45 Siedlisko (2)
- 22:00 Kamper
- 23:50 Zamknąć za sobą drzwi
- 00:10 Za murami śmierci
- 01:50 Szantaż
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:00 Zameldowani (12)
- 06:30 Zameldowani (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (1)
- 07:30 Zameldowani 2 (2)
- 08:00 Zameldowani 2 (3)
- 08:30 Zameldowani 2 (4)
- 09:00 Zameldowani 2 (5)
- 09:30 Zameldowani 2 (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:30 Bonanza (29)
- 11:30 Bonanza (1)
- 16:50 Bonanza (4)
- 20:00 Ip Man
- 22:05 Ip Man 2
- 00:10 Premiera: Cam Girl - naga prawda (1)
- 01:25 Śmiertelne zlecenie
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (7)
- 06:00 Kabaretowe hity (7)
- 06:50 Matki, żony i kochanki (3)
- 07:55 Matki, żony i kochanki (4)
- 08:55 Kojak 2 (17)
- 16:00 Kojak 2 (18)
- 17:00 Kojak 2 (19)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Urodziny)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (12)
- 00:00 Trzy siostry (255)
- 01:00 Diamentowe imperium (15)
- 02:00 Teresa (51)
- 03:00 Okrutne miasto (75)
- 04:00 Przypieczętowany los (127)
- 05:00 Sploty nienawiści (32)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 07:00 Trzy siostry (255)
- 08:00 Diamentowe imperium (15)
- 09:00 Teresa (51)
- 10:00 Okrutne miasto (75)
- 11:00 Przypieczętowany los (127)
- 12:00 Sploty nienawiści (32)
- 13:00 Diamentowe imperium (15)
- 14:00 Trzy siostry (255)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 17:00 Trzy siostry (256)
- 18:00 Diamentowe imperium (16)
- 19:00 Teresa (52)
- 20:00 Okrutne miasto (76)
- 21:00 Przypieczętowany los (128)
- 22:00 Sploty nienawiści (33)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (4)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 01:55 Akta zbrodni (1)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (4)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 05:05 Znaki 2 (5)
- 06:05 Prezentuj broń! (2)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (11)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 22:55 Akta zbrodni (2)
- 00:40 Bałkańska vendetta
- 02:40 Prezentuj broń! (30)
- 03:45 Prezentuj broń! (31)
- 04:50 Prezentuj broń! (32)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (14)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (12)
- 08:00 Słoneczny patrol (3)
- 09:00 Drużyna A 3 (10)
- 12:00 Drużyna A 3 (10)
- 13:00 Słoneczny patrol (3)
- 18:00 Drużyna A 3 (11)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 20:00 Super 8
- 22:25 Szeregowiec Ryan
- 00:30 Winnice miłości 2 (109)
- 01:35 Prezentuj broń! (53)
- 02:45 Prezentuj broń! (54)
- 03:55 Prezentuj broń! (55)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (109)
- 07:00 Profil 4 (9)
- 08:20 Profil 4 (10)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (4)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (5)
- 11:35 Grand Hotel (7)
- 13:15 Winnice miłości 2 (109)
- 14:20 Profil 4 (11)
- 15:30 Profil 4 (12)
- 16:40 Zaklinacze koni 2 (6)
- 17:40 Zaklinacze koni 2 (7)
- 21:00 Bez przedawnienia
- 23:25 Grand Hotel (7)
- 00:30 Podziemny krąg
- 03:10 Naczelny dowódca
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Młyn)
- 06:30 Celnicy 2 (10)
- 07:05 Celnicy 3 (1)
- 07:40 Poirot (Entliczek, pentliczek)
- 10:55 Poirot (Gwiazda zachodu)
- 12:00 Na pokuszenie
- 13:55 Potop
- 17:50 Poirot (Niemy świadek)
- 20:00 Zadanie specjalne
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 06:45 Heidi
- 10:05 Powrót księżniczki
- 11:45 Kupiec wenecki
- 13:55 Delikatność
- 15:40 Proza życia
- 17:20 Wojenne kwiaty
- 18:55 Autor widmo
- 21:00 Nigdy nie będę twoja
- 22:35 Rodzinna karuzela
- 01:10 W odwecie za śmierć
- 02:45 Sex Affairs 2
- 03:50 Więzy krwi
- 08:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 09:40 Wyspa skarbów
- 11:15 Zaginiona
- 12:50 Łąka zgubionych butów
- 14:25 Czarownik i biały wąż
- 16:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 I zapadła ciemność
- 21:30 Ogień zwalczaj ogniem
- 23:05 Piraci z Somalii
- 00:10 Gdy marzenie się spełnia
- 01:25 Delikatna grawitacja
- 02:00 Matka
- 03:35 Czarne smoki
- 04:35 Rajski kanion
- 05:26 Zakończenie programu
- 06:00 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 07:30 Ekspres na Broadway
- 08:45 Rozkosznie niebezpieczna
- 10:15 Rewizor
- 11:55 Pani na Musashino
- 13:20 Jeszcze raz
- 14:40 Inale
- 18:00 Too Late for Tears
- 19:40 Sędzia Priest
- 21:00 Frieda
- 22:35 Łóżko
- 23:05 Na posterunku
- 08:00 Pas startowy
- 09:30 Droga pod wiatr
- 11:00 Burmistrz Mary
- 14:25 Misja: Niewykonalna
- 15:55 Wielki Mistrz
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Obsesja Eve 3 (5)
- 20:45 Houdini i Doyle (7)
- 21:30 Wkraczając w pustkę
- 01:15 Przeżyliśmy wojnę
- 04:00 Sklepik z horrorami
- 05:45 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:10 Burza (111)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 11:50 Klik News (72)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8623)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8624)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (67)
- 13:45 Między gwiazdami (odc_156)
- 14:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:30 Planetarium (166)
- 14:55 Ale lapsus (11)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:30 Klik News (71)
- 15:40 Klik News (72)
- 15:55 Muzyczny express (142)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8624)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8625)
- 21:20 Mój tydzień z Marilyn
- 23:10 Boogeyman
- 04:40 W teatrze
- 05:15 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 05:50 Ale lapsus (5)
- 06:00 Cienka niebieska linia (Zielonooki potwór)
- 06:50 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 07:05 Vidocówka (4)
- 07:20 Maria Magdalena (26)
- 10:40 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:10 Bitwa o San Pietro
- 11:50 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:05 Moda na sukces 34 (8318)
- 14:35 Maria Magdalena (17)
- 15:35 Maria Magdalena (18)
- 20:15 Klik News (70)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8323)
- 20:50 Maria Magdalena (26)
- 21:50 Maria Magdalena (27)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (16/24)
- 13:35 Columbo 2 (7)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (5)
- 19:00 Chicago Fire (17/24)
- 19:55 Columbo 2 (8)
- 21:40 Napisała: Morderstwo (4)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Na wietrze
- 04:05 Hard Knocks Fighting (15)
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 8 w Rydze
- 00:20 Nowa granica (6)
- 00:45 Nowa granica (7)
- 01:10 Ruchome obrazki
- 02:05 Japonia: Królowe morza
- 03:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 03:55 Zenit (9)
- 04:25 Zenit (10)
- 04:50 Polarna szkoła dla dzieci nomadów
- 05:45 Jak działa mózg (Our Amazing Brain)
- 06:10 Pokaż mi jak mieszkasz (11)
- 06:40 Wyspy Europy (10)
- 07:15 Podróż przez historię (2)
- 07:35 Nowa granica (2)
- 08:00 Historia ludzi i lampartów
- 08:45 Ruchomy umysł
- 09:40 Kreatywni zabójcy (2)
- 10:30 Łowca nasion
- 11:25 Zaklinacz małp
- 16:00 Szkoła łapania dzikich zwierząt (4)
- 16:25 Siła natury (7)
- 16:50 Siła natury (8)
- 17:25 A to ciekawe! (3)
- 17:55 A to ciekawe! (4)
- 18:25 Wyścig o życie (6)
- 18:50 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 19:20 Wspaniały świat (7)
- 19:50 Wspaniały świat (8)
- 20:20 Ekologiczna panika (1)
- 20:45 Ekologiczna panika (2)
- 21:10 Kanada. Zagrożone ziemie Indian
- 00:15 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 6)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 16)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 16)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (3. kwalifikacje, część 1)
- 02:50 Let's Replay (Crossout, część 1)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 18)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 16)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistek Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Little men
- 01:30 English is the key (13)
- 01:40 English is the key (14)
- 01:50 English is the key (15)
- 02:00 I, tonya
- 04:10 English united (37)
- 04:25 3ways2 (1)
- 04:35 English in focus (33)
- 04:45 English 911 2 (73)
- 04:50 English 911 2 (74)
- 04:55 English 911 2 (80)
- 05:00 Art land (59)
- 05:05 Art land (60)
- 05:10 Crafty hands 2 (30)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (30)
- 05:40 Word party (29)
- 05:45 Word party (30)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Mojo morning (35)
- 08:15 All about (97)
- 08:20 All about (98)
- 08:25 All about (99)
- 08:30 Here and there (65)
- 08:40 Here and there (66)
- 08:50 Euronews. smart regions (33)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 The language of business (17)
- 10:15 The language of business (18)
- 10:30 Business words (17)
- 10:35 Business words (18)
- 10:40 3ways2 (18)
- 10:45 3ways2 (19)
- 10:50 Best of the best (23)
- 10:55 Best of the best (24)
- 11:00 Art land (59)
- 11:05 Art land (60)
- 11:10 Crafty hands 2 (30)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (30)
- 11:40 Word party (29)
- 11:45 Word party (30)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Mojo morning (36)
- 13:15 Easy talk (55)
- 13:20 All about (100)
- 13:25 All about (101)
- 13:30 All about (102)
- 13:35 Here and there (67)
- 13:45 Here and there (68)
- 13:55 Euronews. smart regions (34)
- 14:00 English united (38)
- 14:15 3ways2 (2)
- 14:25 English in focus (34)
- 14:35 English 911 2 (87)
- 14:40 English 911 2 (88)
- 14:45 English 911 2 (90)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (10)
- 15:20 Keep fit (11)
- 15:30 What did they say (50)
- 15:35 What did they say (51)
- 15:40 What did they say (52)
- 15:45 What did they say (53)
- 16:00 Grammar wise (27)
- 16:25 English up (16)
- 16:35 English up (17)
- 16:45 English up (18)
- 17:00 Still alice
- 18:45 The language of business (18)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 Keep fit (10)
- 23:20 Keep fit (11)
- 23:30 What did they say (50)
- 23:35 What did they say (51)
- 23:40 What did they say (52)
- 23:45 What did they say (53)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le journal
- 02:45 L'invité de l'économie
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:55 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 16:30 Le journal
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Reporters France 24
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:57 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:07 Le fait du jour
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:46 Wojenne dziewczyny 3 (36)
- 09:30 W labiryncie (Złe rokowania)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:24 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:45 Być i widzieć
- 18:15 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Ludwik Prądzyński)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Grunt to rodzinka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 08:55 Podróż za jeden uśmiech (Królowa autostopu)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (12)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Wielkopolska. Kobiety)
- 17:57 Dzieła, arcydzieła (Walery Goetel)
- 18:05 Smaki świata - pośród mórz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Yolanda Hernandez i Maria Fołtyn 2019)
- 09:28 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:37 Wiadomości sportowe
- 09:45 Gimnastyka dla każdego
- 09:55 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 14:45 Smaki Wielkopolski (Oleje)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Teleskop
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Klub podróżników w czasie (Janina Lewandowska)
- 17:56 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:11 Sekrety świata (Rzymskie fontanny)
- 18:15 Warci, niewarci
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Widziane po drodze (Uradowani otwartością)
- 19:00 Łączymy
- 19:31 Księga przestrzeni (Meblowanie miasta)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Słownik polsko@polski (543)
- 14:54 Polacy światu (Marek Żuławski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:34 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:56 Sala prób (Marek Lipski)
- 18:05 Zwierzaki
- 18:11 Przegląd suwalski
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 800 lat diecezji chełmskiej
- 19:25 U źródeł wiary
- 19:55 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - ptaki - wylęgarnia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Celina Zubrycka)
- 21:56 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Liczy się pasja (Ewa i Bartłomiej Pietrasz)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Ujście)
- 08:30 Świadkowie czasu (Miejsce)
- 08:50 Języczek u wagi (Metafory pospolite)
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Aleksander)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Borelioza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie ("Mameczka" czyli matka geniusza)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Schab na bryle soli himalajskiej)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Piotr z Grudziądza)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (2/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Z miłości do zwierząt
- 19:45 Magazyn nakielski (8/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Tu wszystko pamięta...)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Fascynujące Roztocze struktury kwiatowe i nie tylko)
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Tu wszystko pamięta...)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (16)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:52 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 18:04 Magazyn reporterski
- 18:19 Tajemniczy świat zwierząt (25)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Dwór Sosnowskich w Sosnowicy
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Strzelecki Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych motocykli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Gwiazdy)
- 17:10 Bezbłędnie (Bartek)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Włoskie szaleństwo. Co przywiozła, a czego nie przywiozła Bona)
- 18:10 Design i ty (Zabawki)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Michaił Gorbaczow)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe popołudnie
- 08:34 Z Andrusem po Galicji (Rzeszów)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Rok w ogrodzie extra
- 09:39 Impresje (Przemyśl)
- 09:40 Odkrywanie Podkarpacia (Przyrodnicza podróż przez parki krajobrazowe - Południoworoztoczański Park Krajobrazowy)
- 09:54 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Sportowe popołudnie
- 14:59 Impresje (Rzeszów)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 16:42 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Władysław Reymont)
- 17:23 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 17:29 Impresje (Mielec)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Z życia regionu (Różne kultury, ale taki sam człowiek)
- 18:27 Impresje (Rzeszów)
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Z życia regionu (Powozem po łańcuckim zamku)
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 18:59 Impresje (Rzeszów)
- 19:00 Liczy się pasja (Edward Marszałek)
- 19:15 Odkrywanie Podkarpacia (Przyrodnicza podróż przez parki krajobrazowe - Południoworoztoczański Park Krajobrazowy)
- 19:30 Studio lato
- 19:59 Impresje (Przemyśl)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Impresje (Przemyśl)
- 21:30 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Jedno życie - cały świat (Józef Pruchniewicz)
- 21:59 Impresje (Rzeszów)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Tak się nie godzi - opowieść o Piotrze Bednarzu
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Malbork)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Dożynki
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Trzynaście minut w przeszłość (Drukarze)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Okno na pogranicze (Szkło)
- 17:31 Sekrety świata (Kodo. Droga kadzidła)
- 17:34 Labirynty kultury (Kicz)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Łoś)
- 18:16 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Komunikacja)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Wschód
- 19:10 Słownik polsko@polski
- 19:35 A to polski właśnie... (Uszy/ucha oraz oczy/oka)
- 19:39 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Kronika (27)
- 08:15 Tematy dnia (26)
- 08:25 Pogoda (27)
- 08:27 Muzealne opowieści (2)
- 08:30 Magazyn medyczny (Choroby endokrynologiczne)
- 08:42 Cmentarz Podgórski
- 08:45 Wojownicy czasu (20 pułk piechoty)
- 09:13 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Świnica)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu
- 14:43 Nasz Kraków (Wawel)
- 14:45 Kronika dnia (27)
- 14:56 Pogoda w regionie (27)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kronika dnia (27)
- 16:41 Pogoda w regionie (27)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (27)
- 17:01 Raport pogodowy (27)
- 17:05 Lokalne partnerstwo ds. wody w Małopolsce (18)
- 17:17 Kwartet (Pustynia Błędowska)
- 17:23 Kopce w Krakowie
- 17:29 Kamracenie Dzieci Gór
- 17:44 Pełnosprawni (562)
- 18:04 Moda na język polski (Maria Pawlikowska-Jasnorzewska)
- 18:29 Kronika (27)
- 18:51 Tematy dnia (27)
- 19:03 Pogoda w regionie (27)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (27)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Małopolski produkt lokalny marką regionu (1)
- 19:23 Filmoteka małopolska: Z Gruzji do Krakowa. Droga Jerzego Turaszwili
- 19:54 Pogoda (27)
- 19:56 Raport pogodowy (27)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (27)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (27)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Janka (Gdzie dwóch świętych Mikołajów...)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Śpiulkolot)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Kwartet (Recykling)
- 17:45 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 19:55 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:15 Pogoda w regionie
- 09:17 Świętokrzyskie Espresso
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Bezbłędnie (kluska - klusek)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Lampy)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:02 RoberTeka
- 18:14 Koło się kręci (Wieczność trwania - Krzyżtopór)
- 18:26 Pocztówki z Kielc (Rezerwat Ślichowice)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:55 Pocztówki z Kielc (Winnica)
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Leśni zapylacze
- 14:54 Skarby Łodzi
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rzemieślnicy
- 17:56 Skarby Łodzi (11)
- 18:03 Moja historia '44
- 18:14 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 Moja historia '44
- 19:40 Moja historia '44
- 19:50 Skarby Łodzi (6)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (14)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((J 2, 1-11) Na weselu w Kanie Galilejskiej była Matka Jezusa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Giby, Sejny)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (26 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - odpowiedzialność i obowiązki)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Radio Maryja i jego Rodzina - wymiar społeczny i religijny)
- 02:25 Święty na każdy dzień (26 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Góry Świętokrzyskie)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (W przeddzień tragedii)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Polska - Bretania
- 06:30 Lotte, małopolska Inka, wczoraj i dzisiaj
- 07:45 Mateczniki Polskości (Dział Archeologiczno-Historyczny w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (27 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Obrona Cisnej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej dla świata pracy. Gdańsk Zaspa, 12 czerwca 1987 r.)
- 09:45 Słowo życia ((Mt 23, 23-26) Biada obłudnikom)
- 09:50 Święty na każdy dzień (27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
- 10:45 Zew natury (9)
- 11:05 Mocni w wierze (Cofnąć historię)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 23, 23-26) Biada obłudnikom)
- 11:40 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - odpowiedzialność i obowiązki)
- 11:50 Święty na każdy dzień (27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Chcę być eko)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Muflony)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Lipa)
- 16:55 Kapłan pro life
- 17:10 Prosto o gospodarce (Rok szkolny 2024/2025)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (1. Warszawska Brygada Pancerna)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Mjr Bolesław Kontrym, "Żmudzin")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Ocalona z rzezi)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 To nic takiego
- 23:15 Jasnogórskie cuda i łaski
- 01:30 Tristan i Izolda
- 03:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Puchar Billy Boop)
- 06:30 Yattaman (Historia o Panokiu)
- 06:55 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 07:25 Yattaman (Czarodziej)
- 07:50 Królowa szpady (2)
- 08:55 Stellina (13)
- 09:40 Moje trzy siostry (146)
- 10:40 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 11:05 Yattaman (Pałac Słońca)
- 11:30 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 12:00 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (53)
- 13:00 Helena i chłopcy (18)
- 13:35 Namiętności (84)
- 14:10 Namiętności (85)
- 14:50 Uśmiechnij się (4)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (20)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Uśmiechnij się (14)
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Nieśmiertelny 2. Nowe życie
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (1)
- 05:00 Na osi (503)
- 05:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_5)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Tyranozaur - król myśliwych)
- 06:55 Simba lwi Król (27)
- 07:25 Simba lwi Król (28)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (15)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (22)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 11:55 Uśmiechnij się (14)
- 12:00 Hit na lato (3)
- 12:45 Hit na lato (4)
- 13:10 Hit na lato (2)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Já mám kytky rád
- 13:25 Dům ztracených duší
- 14:50 Dědeček, Kyliján a já
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 01:00 Salvador: válka gangů
- 02:00 Před půlnocí
- 02:35 Kudy stezkou do nebe
- 03:00 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 10:45 Vítězný oblouk
- 11:40 Extrémní výtahy
- 12:30 Bitvy o Evropu (Rýn)
- 13:25 Dopis z tábora Stockmanů
- 14:00 Příroda Berlína
- 14:55 Dcery a synové divočiny (1)
- 15:50 Tajemné stromy na Pohansku
- 20:00 Sbohem buď, lásko má
- 21:40 Dobrodružství rabína Jákoba
- 23:15 Kruk II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:36 Zprávy
- 14:39 Studio ČT24
- 15:00 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:40 Volejbalový magazín
- 12:55 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 04:15 Zábava pro každého
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evita
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík v metru)
- 06:05 Hopsasa (Kolobrndy)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (12)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (6)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak přestal být sám)
- 18:55 Zafari II (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00