Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 02:00 Markiza Angelika
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:30 Magazyn rolniczy
- 12:50 Natura w Jedynce: Dzika Słowenia
- 14:00 Złoty chłopak (237)
- 14:55 Jaka to melodia? (5201)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (803)
- 16:05 Dziedzictwo (330)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5338)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (191)
- 21:10 07 zgłoś się (Złocisty)
- 22:55 Vabank 2, czyli riposta
- 00:50 Siła marzeń
- 02:40 O mnie się nie martw 11 (9/13)
- 03:40 Rodzinka.pl (Żuraw i czapla)
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Musimy sobie ufać)
- 05:35 M jak miłość (1646)
- 06:25 Odpocznijcie nieco
- 06:55 Rodzinka.pl (Mały toast)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Dunaj)
- 11:50 Barwy szczęścia (3015)
- 12:30 Koło fortuny (1646)
- 13:15 Akacjowa 38 (413)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Historie małżeńskie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1647)
- 16:35 Familiada (2879)
- 17:15 Miłość i nadzieja (18)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (439)
- 19:35 Barwy szczęścia (3015)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (64)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (65)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Saga rodów (Ród Hallerów)
- 08:19 Ja cię uczyć każę
- 08:44 Z wieszaka historii (Moda w zakonach)
- 09:11 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:25 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Ujście Warty)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:10 Kokainowy Rick
- 02:35 Znaki 2 (16)
- 03:35 Zjedz Alaskę (2)
- 04:05 Zjedz Alaskę (3)
- 04:40 Disco Gramy (6287)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Grzechy przeszłości)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5475)
- 16:35 Gliniarze (Trudna sytuacja)
- 17:35 Sekrety rodziny (393)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (827)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Robin Hood
- 23:00 Punisher
- 14:00 Gliniarze (Twarde prawo)
- 15:00 Na ratunek 112 (Osa)
- 15:30 Na ratunek 112 (Inna)
- 20:00 Uroczysko (50)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (815)
- 21:40 W odwecie za śmierć
- 23:40 Zdrada
- 12:00 Nie igraj z aniołem (7)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (12)
- 20:00 Kickboxer
- 22:00 Za ciosem
- 23:50 Kill Bill część 1
- 04:00 Niesamowite! (Drogi spadek)
- 04:35 Niesamowite! (Ostatnie zadanie)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Niuch niuch/Mały krok dla pieska/Rzut patykiem/Spotkanie z dinozaurem)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Listopad)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 08:05 Smerfy (Smerfo Amoroso/Ciasteczka horoskopki)
- 08:45 Smerfy (Cesarskie Panda-Monium)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zamiana ról)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Wieczór filmowy)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zbieranie siana)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Podwójne wyzwanie)
- 09:55 Bing (Muzyczne figury)
- 10:05 Bing (Voo Voo)
- 10:10 Bing (Zjeżdżalnia)
- 10:30 Baranek Shaun (6)
- 10:35 Baranek Shaun (7)
- 10:37 Baranek Shaun (Gość)
- 10:40 Baranek Shaun (Pomocnik)
- 10:50 Baranek Shaun (Chrapanie)
- 10:55 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:05 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 11:40 Blue (Przygoda)
- 11:45 Blue (Papugowanie)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Powietrze, woda i ląd/Pustynia w dzień i w nocy)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Sąsiad z Księżyca/ Nawiedzone zoo)
- 19:05 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 19:35 Psi Patrol 3 (Pieski i wielkie warzywa/Pieski ratują kosmiczną zabawkę)
- 00:55 MacGyver (7)
- 01:50 MacGyver (8)
- 02:50 FBI 4 (14)
- 03:45 FBI: Most Wanted (12)
- 04:45 Układ (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut: FBI (2)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:50 Rekrut: FBI (2)
- 12:40 Rekrut: FBI (3)
- 13:30 MacGyver (7)
- 14:25 MacGyver (8)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (7)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (8)
- 17:20 MacGyver (9)
- 18:15 MacGyver (10)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (9)
- 00:05 Wyścig przez świat: celebryci (5)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 02:00 W okowach mrozu 7 (1)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 03:30 Serengeti 2 (5)
- 04:25 W okowach mrozu 6 (16)
- 05:15 Życie na pustkowiu (4)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
- 06:30 W okowach mrozu 7 (2)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 08:30 Serengeti 2 (6)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (19)
- 10:40 Życie na pustkowiu (4)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (6)
- 12:45 Serengeti 2 (6)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (2)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (3)
- 18:45 Serengeti 3 (5)
- 19:55 Dzika Francja (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (20)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:40 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Potworne wieści)
- 00:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:35 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:50 Taffy 2 (112)
- 02:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 02:05 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 02:10 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:35 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig wokół Magnetisa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 05:45 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 05:50 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Mrożownik 2)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Hack-San)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 07:55 Potworna robota 2 (Nakryty stół)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 22:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 22:50 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 23:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 23:15 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 23:20 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 23:30 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 23:35 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:00 Julia
- 03:20 Co kryje miłość
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Piraci ze słonego jeziora
- 07:25 Niezawodny plan
- 09:00 Stars! (Denzel Washington)
- 09:05 Klub dyskusyjny
- 11:10 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 11:15 Prawie przyjaciele
- 14:30 Dom zbrodni
- 16:25 Sekretny gabinet
- 18:05 Paterson
- 20:00 Murarz. Na granicy spisku
- 21:50 Bliski wróg
- 23:15 Legalna blondynka
- 00:00 Harry Wild (8)
- 01:05 Milczący świadek 21 (7)
- 02:05 Ulica nadziei 3 (12)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (6)
- 05:15 Ulica nadziei 3 (11)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 11:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 24 (1)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (12)
- 15:55 Lewis (1)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 21:00 Harry Wild 2 (1)
- 22:05 Milczący świadek 21 (8)
- 23:10 Niezapomniane 5 (4)
- 00:05 Magia nagości (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (4)
- 01:50 I love kabaret (6)
- 02:50 Rodzinne perypetie (38)
- 03:55 I love kabaret (5)
- 04:55 I love kabaret (4)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Poranny rogal (16)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (54)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:40 To leci w sieci (3)
- 14:25 M.A.S.H. (Nikt nie lubi upałów)
- 15:00 M.A.S.H. (Koreański wiatr)
- 15:40 M.A.S.H. (Ego majora)
- 16:15 M.A.S.H. (Ale ziąb!)
- 16:50 M.A.S.H. (Punkt widzenia)
- 17:25 M.A.S.H. (Drogi Towarzyszu)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 19:05 I love kabaret (4)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:35 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:35 Dzika kuchnia (2)
- 03:05 Dzika kuchnia (3)
- 03:40 Dzika kuchnia (4)
- 04:10 Dzika kuchnia (5)
- 04:40 Dzika kuchnia (7)
- 05:15 Dzika kuchnia (1)
- 05:45 Kuchnia na dziko (4)
- 06:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 07:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (5)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 14:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 15:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 18:00 Celnicy 3 (6)
- 19:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 04:15 Głodni sukcesu (6)
- 05:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 06:00 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (4)
- 07:05 Głodni sukcesu (7)
- 12:20 Głodni sukcesu (7)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (7)
- 18:50 Głodni sukcesu (7)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabawoza!/ Guziki i kokardy zniknęły!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Ratuj drzewo!/ Safari Minnie)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 07:00 Blue (Weekend)
- 07:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:30 Blue (10)
- 07:40 Blue (Rower)
- 07:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue (Grill)
- 12:40 Blue (Nietoperz owocowy)
- 12:50 Blue (Zabawa w koniki)
- 13:00 Blue (10)
- 13:10 Blue (Rower)
- 13:20 Blue (Bob Wielkouch)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Jej Wysokość Zosia (17)
- 16:30 Jej Wysokość Zosia (12)
- 17:00 Jej Wysokość Zosia: Wyspy magiczne
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Zaginiona siostra Ćmozilli/ Nie bardzo Ninja)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Górskie Pidża-party / Wilczki z Pagody)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Sekret mistrza Fanga / Aerodylan)
- 00:10 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:35 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Zawsze może być lepiej / Dzień Założyciela)
- 06:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:05 Taffy (Pokaz)
- 06:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:25 Taffy (Zamiana)
- 06:35 Taffy (Woń domu)
- 06:40 Taffy (Kołnierze)
- 06:55 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 07:25 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 07:55 Fineasz i Ferb (3)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Laleczka z charakterem/ Dusza imprezy)
- 22:10 Fineasz i Ferb (17)
- 22:40 Fineasz i Ferb (1)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (31)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (32)
- 00:05 Blue 2 (33)
- 00:15 Blue 2 (34)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (17)
- 00:40 Kolorklocki (10)
- 00:45 Blue 2 (20)
- 00:55 Piotruś Królik (19)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (43)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue 2 (19)
- 01:40 Blue 2 (20)
- 01:50 Blue 2 (21)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (5)
- 02:20 Blue 2 (36)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 02:40 Kręciołki (86)
- 02:50 Teletubisie (50)
- 03:05 Blue (41)
- 03:10 Blue (42)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (1)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (18)
- 03:45 Tosia i Tymek (13)
- 03:55 Tosia i Tymek (14)
- 04:10 Blue (27)
- 04:15 Blue (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 04:35 Blue 2 (17)
- 04:45 Blue 2 (16)
- 04:50 Blue (35)
- 05:00 Superpyra (25)
- 05:05 Superpyra (26)
- 05:15 Kolorklocki (8)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (28)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (31)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (47)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 06:50 Superpyra (29)
- 07:00 Blue 2 (14)
- 07:05 Blue (48)
- 07:15 Blue (22)
- 07:25 Blue (23)
- 07:35 Blue (24)
- 07:40 Blue 2 (1)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (12)
- 08:05 Matklocki 2 (30)
- 08:15 Blue (34)
- 08:20 Blue (19)
- 08:30 Blue 2 (14)
- 08:40 Psi Oddział (6)
- 08:55 Tosia i Tymek (17)
- 09:10 Piotruś Królik (20)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (34)
- 09:50 Kręciołki (56)
- 10:00 Teletubisie (4)
- 10:15 Blue 2 (24)
- 10:25 Yakka Dee 5 (13)
- 10:30 Yakka Dee 5 (14)
- 10:40 Blue 2 (26)
- 10:50 Matklocki 2 (3)
- 10:55 Matklocki 2 (4)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (40)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 11:50 Superpyra (37)
- 12:00 Blue 2 (21)
- 12:10 Blue (28)
- 12:15 Blue (37)
- 12:25 Blue (8)
- 12:35 Blue 2 (21)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 13:05 Blue 2 (46)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (39)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (43)
- 13:40 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue 2 (19)
- 14:05 Blue 2 (20)
- 14:15 Blue 2 (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 14:35 Blue 2 (35)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (40)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 15:50 Blue (29)
- 16:00 Blue (38)
- 16:10 Blue (39)
- 16:20 Matklocki (25)
- 16:25 Blue 2 (25)
- 16:35 Kolorklocki (19)
- 16:40 Kolorklocki (20)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (18)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 17:10 Blue 2 (47)
- 17:15 Piotruś Królik (20)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (2)
- 18:00 Blue 2 (22)
- 18:10 Blue 2 (23)
- 18:15 Blue 2 (24)
- 18:25 Tosia i Tymek (11)
- 18:40 Blue 2 (36)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 19:00 Kręciołki (88)
- 19:15 Teletubisie (52)
- 19:30 Blue (39)
- 19:40 Blue (40)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (2)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (19)
- 20:20 Tosia i Tymek (15)
- 20:30 Tosia i Tymek (16)
- 20:45 Blue 2 (37)
- 20:55 Blue 2 (38)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 21:15 Blue 2 (19)
- 21:25 Blue 2 (20)
- 21:35 Superpyra (27)
- 21:40 Superpyra (28)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (33)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (34)
- 22:10 Kolorklocki (10)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (40)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 23:35 Matklocki (25)
- 23:40 Blue 2 (20)
- 23:50 Blue (26)
- 23:55 Blue (32)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:30 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:55 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:05 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:15 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:40 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:50 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 05:05 Bernard 2 (82)
- 05:10 Bernard 2 (83)
- 05:15 Bernard 2 (85)
- 05:20 Bernard 2 (86)
- 05:25 Bernard 2 (87)
- 05:35 Bernard 2 (89)
- 05:40 Bernard 2 (90)
- 05:45 Bernard 2 (92)
- 05:50 Bernard 2 (93)
- 06:00 Bernard 2 (95)
- 06:05 Bernard 2 (96)
- 06:10 Bernard 2 (98)
- 06:15 Bernard 2 (99)
- 06:20 Bernard 2 (100)
- 06:30 Bernard 2 (101)
- 06:35 Bernard 2 (103)
- 06:40 Bernard 2 (104)
- 06:45 Bernard 3 (105)
- 07:00 Bernard 3 (107)
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (108)
- 11:05 Bernard 3 (110)
- 11:10 Bernard 3 (111)
- 11:15 Bernard 3 (112)
- 11:25 Bernard 3 (114)
- 11:30 Bernard 3 (115)
- 11:35 Bernard 3 (116)
- 11:40 Bernard 3 (117)
- 11:45 Bernard 3 (119)
- 11:50 Bernard 3 (120)
- 12:00 Bernard 3 (121)
- 12:05 Bernard 3 (123)
- 12:10 Bernard 3 (124)
- 12:15 Bernard 3 (125)
- 12:25 Bernard 3 (127)
- 12:30 Bernard 3 (128)
- 12:35 Bernard 3 (129)
- 12:40 Bernard 3 (130)
- 12:45 Bernard 3 (132)
- 12:55 Bernard 3 (133)
- 13:00 Bernard 3 (134)
- 13:05 Bernard 3 (135)
- 13:10 Bernard 3 (136)
- 13:15 Bernard 3 (138)
- 13:20 Bernard 3 (139)
- 13:30 Bernard 3 (140)
- 13:35 Bernard 3 (141)
- 13:40 Bernard 3 (143)
- 13:45 Bernard 3 (144)
- 13:50 Bernard 3 (145)
- 14:00 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:30 Power Players (25)
- 14:40 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:25 Power Players (7)
- 16:35 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (10)
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:40 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:15 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:55 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:25 Power Players (20)
- 22:35 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 3 (146)
- 23:05 Bernard 3 (147)
- 23:10 Bernard 3 (148)
- 23:15 Bernard 3 (150)
- 23:25 Bernard 3 (151)
- 23:30 Bernard 3 (152)
- 23:35 Bernard 3 (153)
- 23:40 Bernard 3 (154)
- 23:45 Bernard 3 (156)
- 23:55 Bernard (1)
- 00:02 Sunville
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Wakacje
- 00:10 Towarzysze zabawy
- 00:13 Teraz się bawimy
- 00:15 Kolorowa magia
- 00:17 Świat podwodny
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Sunville
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Zwierzęta
- 00:30 Kolorowe koło
- 00:33 Świat podwodny
- 00:36 Opowieści warzywne
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Towarzysze zabawy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Wakacje
- 00:56 Świat podwodny
- 01:00 Sunville
- 01:02 Wstawaj!
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Zwierzęta
- 01:11 Sport, sport, sport
- 01:16 Świat zwierząt
- 01:18 Świat podwodny
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Safari
- 01:29 Puffy i Tubby
- 01:32 Świat elfów
- 01:35 Puffy i Tubby
- 01:38 Posłuchaj tego
- 01:41 Posłuchaj tego
- 01:44 Jak podróżujemy
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:51 Zwierzęta
- 01:54 Safari
- 01:56 Rodzina bobrów
- 01:59 Pojazdy
- 02:02 Łazienka
- 02:04 Sunville
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Posłuchaj tego
- 02:17 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Kolorowe koło
- 02:22 Sunville
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:28 Jaki jest twój zawód ?
- 02:30 Grupy
- 02:33 Jaki jest twój zawód ?
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:38 Sunville
- 02:41 Miyu i Litto
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:48 Oli - cykle natury
- 02:51 Puffy i Tubby
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:00 Muzeum
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:06 Safari
- 03:09 Kolorowa magia
- 03:13 Wstawaj!
- 03:15 Przygody w przestrzeni
- 03:19 Jak podróżujemy
- 03:22 Jaki jest twój zawód ?
- 03:24 Sport, sport, sport
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Rodzina bobrów
- 03:34 Mini opowiadania
- 03:36 Taniec
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Świat elfów
- 03:45 Mini opowiadania
- 03:48 Wstawaj!
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Taniec
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:58 Taniec
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:10 Posłuchaj tego
- 04:12 Świat zwierząt
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Świat podwodny
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:30 Świat elfów
- 04:33 Wakacje
- 04:36 Jaki jest twój zawód ?
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Teraz się bawimy
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Teraz się bawimy
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Safari
- 05:20 Muzeum
- 05:22 Puffy i Tubby
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Grupy
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:38 Grupy
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:43 Urocze miejsca
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:48 Miyu i Litto
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:53 Muzeum
- 05:55 Opowieści warzywne
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Posłuchaj tego
- 06:05 Muzeum
- 06:07 Kolorowe koło
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:13 Panni i Fanni
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Zoo
- 06:21 Świat Mimo
- 06:24 Dotty i Kitty
- 06:28 Toby McFly
- 06:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Hop-hop
- 06:39 Zwierzęta
- 06:41 Miejskie życie
- 06:46 Przygody w przestrzeni
- 06:48 Miejskie życie
- 06:51 Morskie przygody
- 06:54 Restauracja
- 06:58 Dinozaur Milo
- 07:02 Restauracja
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:09 Safari
- 07:11 Zwierzęta
- 07:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Urocze miejsca
- 07:22 Wstawaj!
- 07:24 Tempo Giusto
- 07:26 Mimo i Bobo
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:30 Raul
- 07:32 Historie Henryka
- 07:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:36 Hop-hop
- 07:39 Taniec
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:46 Wstawaj!
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 Zabawa w chowanego
- 07:57 Dźwięki wokół nas
- 07:59 Albert tłumaczy
- 08:02 Tempo Giusto
- 08:04 Hubbi się tym zajmie
- 08:06 Przygody kaczki
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Ding Dang Dong
- 08:16 Taniec
- 08:19 Opowieści warzywne
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:28 Monika i Rudi
- 08:30 Dotty i Kitty
- 08:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:37 Monika i Rudi 2
- 08:40 Dinoland
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:45 Grupy
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:55 Grupy
- 08:58 Uczymy się
- 09:00 Toobys
- 09:03 Zack i Ziggy
- 09:06 Wesoła łąka
- 09:09 Monika i Rudi
- 09:12 Muzeum
- 09:15 Miyu i Litto
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Posłuchaj tego
- 09:23 Muzeum
- 09:27 Albert tłumaczy
- 09:31 Margo i Felix
- 09:34 Toobys
- 09:36 DuckSchool
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 Fin i Fianna
- 09:43 Pixie 2
- 09:44 Monika i Rudi 2
- 09:47 Toobys
- 09:50 Sippi Sappi
- 09:52 Wesołe królestwo
- 09:55 Pixie 2
- 09:56 Tempo Giusto
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Kształcików
- 10:02 ABC - duckBC
- 10:05 Dźwięki wokół nas
- 10:07 Małe melodie
- 10:09 Kolorowa Klara
- 10:11 Toobys
- 10:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:16 Zack i Ziggy
- 10:19 Monika i Rudi 2
- 10:22 Uczymy się
- 10:25 Fin i Fianna
- 10:28 Monika i Rudi
- 10:31 Lola i Liczby
- 10:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:36 Hop-hop
- 10:38 ABC - duckBC
- 10:41 Mały Didy
- 10:44 Cubie
- 10:46 Świat Mimo
- 10:49 Fin i Fianna
- 10:52 Dźwięki wokół nas
- 10:54 Elfy przyrody
- 10:55 Świat Mimo
- 10:58 Risto Gusto
- 11:01 DuckSchool
- 11:03 Drużyna lalek
- 11:05 Świat Mimo
- 11:08 Uczymy się
- 11:11 Historie Henryka
- 11:13 Dotty i Kitty
- 11:16 Mimo i Bobo
- 11:19 Kolorowa Klara
- 11:21 Margo i Felix
- 11:24 Toby McFly
- 11:27 Sippi Sappi
- 11:29 Toobys
- 11:33 Świat Mimo
- 11:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:37 Drużyna lalek
- 11:39 Świat Mimo
- 11:42 Afryka
- 11:45 Drużyna lalek
- 11:47 Restauracja
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:53 Zoo
- 11:56 Mimo i Bobo
- 11:59 Małe, ale pracowite
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:07 Skoczkowie Planet
- 12:11 Przygody kaczki
- 12:13 Skoczkowie Planet
- 12:17 Hubbi i jego koledzy
- 12:20 Uczymy się
- 12:22 Fin i Fianna
- 12:25 Sippi Sappi
- 12:28 Dinoland
- 12:31 Hiphopowy kaktus
- 12:33 Przygody kaczki
- 12:36 Przygody kaczki
- 12:38 Świat Mimo
- 12:42 Sztuka Leona
- 12:44 Połączony świat
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Świat zabawek
- 12:55 Zoo
- 12:58 Hiphopowy kaktus
- 13:01 Pociąg
- 13:03 Dinoland
- 13:05 Kaczka i Puszek
- 13:08 Zoo
- 13:10 Przygody kaczki
- 13:12 Raul
- 13:15 Kaczka i Puszek
- 13:17 Połączony świat
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Dinozaur Milo
- 13:31 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Dinozaur Milo
- 13:39 Toobys
- 13:41 Mimo i Bobo
- 13:44 Zabawa w chowanego
- 13:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:54 Lola i Liczby
- 13:57 Małe melodie
- 13:59 Wesoła łąka
- 14:02 Historie Henryka
- 14:04 DuckSchool
- 14:06 Przygody kaczki
- 14:08 Wesoła łąka
- 14:11 Margo i Felix
- 14:14 Monika i Rudi
- 14:17 Zabawa w chowanego
- 14:19 Afryka
- 14:22 Mimo i Bobo
- 14:25 DuckSchool
- 14:27 Hubbi i jego koledzy
- 14:30 Pixie 2
- 14:31 Lola i Liczby
- 14:33 Słodki dom
- 14:34 Tempo Giusto
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Dotty i Kitty
- 14:41 Sippi Sappi
- 14:44 Wstawaj!
- 14:46 DuckSchool
- 14:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:53 Raul
- 14:56 Margo i Felix
- 14:59 Risto Gusto
- 15:02 Afryka
- 15:05 Sippi Sappi
- 15:07 DuckSchool
- 15:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:14 Mały Didy
- 15:16 Raul
- 15:19 Mały Didy
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Mimo i Bobo
- 15:26 Elfy przyrody
- 15:27 Mimo & Bobo PLUS
- 15:31 Hubbi i jego koledzy
- 15:34 Afryka
- 15:36 Raul
- 15:38 Hop-hop
- 15:41 Drużyna lalek
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Lola i Liczby
- 15:49 Elfy przyrody
- 15:50 Hiphopowy kaktus
- 15:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:54 Zack i Ziggy
- 15:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:00 Raul
- 16:03 Zabawa w chowanego
- 16:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:07 Zabawa w chowanego
- 16:10 Wesołe królestwo
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Toby McFly
- 16:18 Przygody kaczki
- 16:20 Elfy przyrody
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:26 Afryka
- 16:29 Brygada ogniowa
- 16:32 Tempo Giusto
- 16:34 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:40 Mimo i Bobo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Afryka
- 16:49 Wstawaj!
- 16:51 Afryka
- 16:53 Hop-hop
- 16:56 Margo i Felix
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Świat Mimo
- 17:04 Świat Mimo
- 17:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Afryka
- 17:14 Zack i Ziggy
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Raul
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Wstawaj!
- 17:30 Zack i Ziggy
- 17:34 Zabawa w chowanego
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Lola i Liczby
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Lola i Liczby
- 17:45 Wstawaj!
- 17:48 Kształcików
- 17:49 Monika i Rudi
- 17:52 ABC - duckBC
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:58 Kształcików
- 17:59 Toobys
- 18:01 Co rośnie na drzewie?
- 18:03 Słodki dom
- 18:04 Fin i Fianna
- 18:07 Toobys
- 18:09 ABC - duckBC
- 18:12 Przygody kaczki
- 18:14 Dźwięki wokół nas
- 18:16 Mimo i Bobo
- 18:19 Zabawa w chowanego
- 18:22 Lola i Liczby
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:28 Fin i Fianna
- 18:31 Co rośnie na drzewie?
- 18:32 Kolorowa Klara
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Lola i Liczby
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 DuckSchool
- 18:43 Historie Henryka
- 18:45 Co rośnie na drzewie?
- 18:47 Małe melodie
- 18:49 Uczymy się
- 18:52 Dźwięki wokół nas
- 18:54 Małe, ale pracowite
- 18:57 Dobranoc!
- 18:59 Hiphopowy kaktus
- 19:02 Raul
- 19:04 DuckSchool
- 19:08 Tempo Giusto
- 19:10 Dinoland
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:18 Toobys
- 19:21 Drużyna lalek
- 19:23 Zabawa w chowanego
- 19:25 Mimo i Bobo
- 19:27 Restauracja
- 19:30 Mimo i Bobo
- 19:32 Przygody kaczki
- 19:34 Monika i Rudi
- 19:36 Brygada ogniowa
- 19:39 Hiphopowy kaktus
- 19:41 Dinoland
- 19:43 Historie Henryka
- 19:45 Brygada ogniowa
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:51 Sippi Sappi
- 19:54 Uczymy się
- 19:57 Hop-hop
- 19:59 Dźwięki wokół nas
- 20:01 Margo i Felix
- 20:04 Hiphopowy kaktus
- 20:08 Mimo i Bobo
- 20:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:13 Toby McFly
- 20:16 Historie Henryka
- 20:18 Hiphopowy kaktus
- 20:20 Afryka
- 20:23 Drużyna lalek na ratunek
- 20:25 Elfy przyrody
- 20:27 Mimo i Bobo
- 20:29 Pociąg
- 20:32 Monika i Rudi
- 20:35 Zabawa w chowanego
- 20:39 Drużyna lalek na ratunek
- 20:41 Lola i Liczby
- 20:44 Brygada ogniowa
- 20:47 Formy są twoje
- 20:49 Zoo
- 20:51 Monika i Rudi
- 20:56 Mały Didy
- 20:58 Przygody kaczki
- 21:00 Toobys
- 21:03 Raul
- 21:05 Hiphopowy kaktus
- 21:07 Restauracja
- 21:10 Toobys
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Brygada ogniowa
- 21:31 Afryka
- 21:33 Mimo i Bobo
- 21:36 Cubie
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:01 Małe, ale pracowite
- 22:03 Skoczkowie Planet
- 22:07 Dinoland
- 22:10 Hubbi i jego koledzy
- 22:12 Świat Mimo
- 22:15 Sunville
- 22:18 Rodzina bobrów
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Sunville
- 22:26 Mini opowiadania
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:31 Drużyna lalek na ratunek
- 22:34 Toby McFly
- 22:37 Wesoła łąka
- 22:41 Skoczkowie Planet
- 22:45 Urocze miejsca
- 22:48 Safari
- 22:50 Towarzysze zabawy
- 22:53 Zwierzęta
- 22:55 Galaktyczni turyści
- 22:59 Uczymy się
- 23:01 ABC - duckBC
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Wesoła łąka
- 23:10 Co rośnie na drzewie?
- 23:11 Kolorowa Klara
- 23:13 Pixie 2
- 23:14 Kolorowa Klara
- 23:16 Kształcików
- 23:18 Kolorowa magia
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Panni i Fanni
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:34 Albert tłumaczy
- 23:36 Monika i Rudi
- 23:39 Sippi Sappi
- 23:42 Wesoła łąka
- 23:45 Sippi Sappi
- 23:47 Grupy
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:52 Panni i Fanni
- 23:55 Posłuchaj tego
- 23:58 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:46 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:55 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 12:00 Serie A (2)
- 13:00 LaLiga (2)
- 18:00 Eleven Top Goals
- 19:00 La Manita
- 19:25 Magazyn PGE Ekstraligi (15)
- 23:00 Eleven Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 Eleven Top Goals
- 21:00 LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 15:00 Wywiad
- 15:30 Wywiad
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 04:00 Sports Adventure 5 (1)
- 04:30 Sports Adventure 5 (2)
- 05:00 MTB Heroes (Nine Knights - Austria)
- 05:30 MTB Heroes (Champery - Switzerland)
- 06:00 Sports Adventure 4 (20)
- 06:30 Sports Adventure 4 (21)
- 07:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 10:00 Action Sports World (7)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (12)
- 12:00 Sports Adventure 4 (20)
- 12:30 Sports Adventure 4 (21)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 14:00 Fighting Fit (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 18:00 WWE Classic Gold (1)
- 19:00 WWE SmackDown (43)
- 20:00 WWE SmackDown (44)
- 21:00 WWE NXT (22)
- 22:00 WWE - Main Event (22)
- 23:00 Sports Adventure 5 (3)
- 23:30 Sports Adventure 5 (4)
- 00:20 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (2)
- 03:35 Remont na 5+ (3)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (5)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:55 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 2 (4)
- 09:20 Celnicy 2 (5)
- 09:50 Celnicy 2 (6)
- 10:20 Celnicy 2 (7)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:50 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:05 Celnicy 2 (8)
- 16:35 Celnicy 2 (9)
- 17:05 Celnicy 2 (10)
- 17:35 Celnicy 3 (1)
- 18:05 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (11)
- 01:10 Samochód roku 2 (5)
- 01:45 Samochód roku 2 (6)
- 02:20 Okręt wojenny na służbie (1)
- 03:15 Top Gear 18 (4)
- 04:10 Top Gear 33 (3)
- 05:10 Warsztat Hammonda (1)
- 06:00 Warsztat Hammonda (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 07:50 The Best of Top Gear 2011/12 (3)
- 10:00 Top Gear 18 (5)
- 11:05 Top Gear 12 (4)
- 12:20 Warsztat Hammonda (2)
- 13:15 Top Gear 33 (3)
- 14:25 Samochód roku 2 (5)
- 14:55 Samochód roku 2 (6)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 16:25 The Best of Top Gear 2011/12 (3)
- 17:30 Top Gear 18 (5)
- 18:30 Samochód roku 2 (5)
- 19:05 Samochód roku 2 (6)
- 19:35 Top Gear 33 (4)
- 22:00 Samochód roku 2 (7)
- 22:30 Samochód roku 2 (8)
- 23:05 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:45 Dzika kuchnia (1)
- 02:15 Dzika kuchnia (2)
- 02:50 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 05:00 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:15 Remont na 5+ (8)
- 07:35 Remont na 5+ (1)
- 07:55 Dzika kuchnia (10)
- 08:30 Dzika kuchnia (1)
- 09:00 Dzika kuchnia (2)
- 09:30 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Przepis na remont (16)
- 10:30 Przepis na remont (17)
- 11:05 Przepis na remont (18)
- 11:35 Przepis na remont (19)
- 15:00 Przepis na remont (20)
- 15:30 Przepis na remont (21)
- 16:00 Przepis na remont (22)
- 16:30 Przepis na remont (23)
- 17:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Tętniaki aorty brzusznej)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Ryby)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Bliźniaczki, trojaczki, ciąże mnogie)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Bóle głowy)
- 06:00 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 06:35 Zapytaj lekarza (6)
- 07:10 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 07:30 Szlachetne zdrowie (Nowoczesne leczenie zaćmy)
- 07:50 Potęga zdrowia 4 (Nowotwory płuc)
- 10:40 Ciąża i poród. Cała prawda (12)
- 11:15 Poród co minutę (10)
- 14:00 Operacje plastyczne - powrót do normalności (16)
- 14:40 Zapytaj lekarza (6)
- 15:15 Pies na życie (3)
- 15:55 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 16:25 Operacja zdrowie 3 (Przepuklina)
- 17:00 Pytania do doktora (Bakterie)
- 17:40 Łowcy smaków 2 (3)
- 18:20 Happy i Zen (12)
- 19:00 Moje życie XXL (1)
- 20:00 Nocna zmiana 4 (7)
- 20:55 Żyj jak Laila (10)
- 21:35 Chirurdzy (3)
- 23:00 Dr Miami (1)
- 23:30 Dr Miami (2)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Ważniacy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Licealne lektury)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 01:40 Bajer z Bel-Air 5 (Dziecięcy idol)
- 02:10 Bajer z Bel-Air 5 (Awantura w rodzinie)
- 02:40 Bajer z Bel-Air 5 (Program ochrony świadków)
- 03:10 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Randka Roberta)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 3 (Hołd dla Franka)
- 05:45 Zaraz pęknę
- 06:00 Rekruci (Ja, żołnierz)
- 07:00 Rekruci (Krótka przepustka i do przodu!)
- 10:50 Kabaretowy rejs (142)
- 11:45 Dyrektorzy (Ryzykant)
- 13:45 Ludzie z pociągu
- 15:45 Gdzie jest generał?
- 17:45 Siedlisko (2)
- 22:00 Kamper
- 23:50 Zamknąć za sobą drzwi
- 00:10 Za murami śmierci
- 01:50 Szantaż
- 03:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 04:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:35 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:00 Zameldowani (12)
- 06:30 Zameldowani (13)
- 07:00 Zameldowani 2 (1)
- 07:30 Zameldowani 2 (2)
- 08:00 Zameldowani 2 (3)
- 08:30 Zameldowani 2 (4)
- 09:00 Zameldowani 2 (5)
- 09:30 Zameldowani 2 (6)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:30 Bonanza (29)
- 11:30 Bonanza (1)
- 16:50 Bonanza (4)
- 20:00 Ip Man
- 22:05 Ip Man 2
- 00:10 Premiera: Cam Girl - naga prawda (1)
- 01:25 Śmiertelne zlecenie
- 03:20 Konopielka
- 05:05 Miasta rytm (7)
- 06:00 Kabaretowe hity (7)
- 06:50 Matki, żony i kochanki (3)
- 07:55 Matki, żony i kochanki (4)
- 08:55 Kojak 2 (17)
- 16:00 Kojak 2 (18)
- 17:00 Kojak 2 (19)
- 18:05 Komisarz Rex 7 (Urodziny)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (12)
- 00:00 Trzy siostry (255)
- 01:00 Diamentowe imperium (15)
- 02:00 Teresa (51)
- 03:00 Okrutne miasto (75)
- 04:00 Przypieczętowany los (127)
- 05:00 Sploty nienawiści (32)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 07:00 Trzy siostry (255)
- 08:00 Diamentowe imperium (15)
- 09:00 Teresa (51)
- 10:00 Okrutne miasto (75)
- 11:00 Przypieczętowany los (127)
- 12:00 Sploty nienawiści (32)
- 13:00 Diamentowe imperium (15)
- 14:00 Trzy siostry (255)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (71)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 17:00 Trzy siostry (256)
- 18:00 Diamentowe imperium (16)
- 19:00 Teresa (52)
- 20:00 Okrutne miasto (76)
- 21:00 Przypieczętowany los (128)
- 22:00 Sploty nienawiści (33)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (72)
- 00:00 Twarzą w twarz z mordercą (4)
- 01:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 01:55 Akta zbrodni (1)
- 03:00 Twarzą w twarz z mordercą (4)
- 04:05 Pod jednym dachem z mordercą 4 (5)
- 05:05 Znaki 2 (5)
- 06:05 Prezentuj broń! (2)
- 07:10 Kafejka za rogiem 4 (11)
- 22:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (6)
- 22:55 Akta zbrodni (2)
- 00:40 Bałkańska vendetta
- 02:40 Prezentuj broń! (30)
- 03:45 Prezentuj broń! (31)
- 04:50 Prezentuj broń! (32)
- 05:40 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości 3 (14)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (12)
- 08:00 Słoneczny patrol (3)
- 09:00 Drużyna A 3 (10)
- 12:00 Drużyna A 3 (10)
- 13:00 Słoneczny patrol (3)
- 18:00 Drużyna A 3 (11)
- 19:00 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 20:00 Super 8
- 22:25 Szeregowiec Ryan
- 00:30 Winnice miłości 2 (109)
- 01:35 Prezentuj broń! (53)
- 02:45 Prezentuj broń! (54)
- 03:55 Prezentuj broń! (55)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (109)
- 07:00 Profil 4 (9)
- 08:20 Profil 4 (10)
- 09:35 Zaklinacze koni 2 (4)
- 10:35 Zaklinacze koni 2 (5)
- 11:35 Grand Hotel (7)
- 13:15 Winnice miłości 2 (109)
- 14:20 Profil 4 (11)
- 15:30 Profil 4 (12)
- 16:40 Zaklinacze koni 2 (6)
- 17:40 Zaklinacze koni 2 (7)
- 21:00 Bez przedawnienia
- 23:25 Grand Hotel (7)
- 00:30 Podziemny krąg
- 03:10 Naczelny dowódca
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:40 Bonanza (Młyn)
- 06:30 Celnicy 2 (10)
- 07:05 Celnicy 3 (1)
- 07:40 Poirot (Entliczek, pentliczek)
- 10:55 Poirot (Gwiazda zachodu)
- 12:00 Na pokuszenie
- 13:55 Potop
- 17:50 Poirot (Niemy świadek)
- 20:00 Zadanie specjalne
- 00:10 Zakończenie programu
- 05:15 Dzieciaki bez granic: Wiele hałasu o szkołę
- 06:45 Heidi
- 10:05 Powrót księżniczki
- 11:45 Kupiec wenecki
- 13:55 Delikatność
- 15:40 Proza życia
- 17:20 Wojenne kwiaty
- 18:55 Autor widmo
- 21:00 Nigdy nie będę twoja
- 22:35 Rodzinna karuzela
- 01:10 W odwecie za śmierć
- 02:45 Sex Affairs 2
- 03:50 Więzy krwi
- 08:05 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 09:40 Wyspa skarbów
- 11:15 Zaginiona
- 12:50 Łąka zgubionych butów
- 14:25 Czarownik i biały wąż
- 16:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 18:00 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 I zapadła ciemność
- 21:30 Ogień zwalczaj ogniem
- 23:05 Piraci z Somalii
- 00:10 Gdy marzenie się spełnia
- 01:25 Delikatna grawitacja
- 02:00 Matka
- 03:35 Czarne smoki
- 04:35 Rajski kanion
- 05:26 Zakończenie programu
- 06:00 Miłosne kłopoty Andy'ego Hardy'ego
- 07:30 Ekspres na Broadway
- 08:45 Rozkosznie niebezpieczna
- 10:15 Rewizor
- 11:55 Pani na Musashino
- 13:20 Jeszcze raz
- 14:40 Inale
- 18:00 Too Late for Tears
- 19:40 Sędzia Priest
- 21:00 Frieda
- 22:35 Łóżko
- 23:05 Na posterunku
- 08:00 Pas startowy
- 09:30 Droga pod wiatr
- 11:00 Burmistrz Mary
- 14:25 Misja: Niewykonalna
- 15:55 Wielki Mistrz
- 17:55 Kolejny rok
- 20:00 Obsesja Eve 3 (5)
- 20:45 Houdini i Doyle (7)
- 21:30 Wkraczając w pustkę
- 01:15 Przeżyliśmy wojnę
- 04:00 Sklepik z horrorami
- 05:45 Skąd ja Cię znam? (Zendaya)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Brie Larson)
- 06:35 Superstars (Woody Allen, Scarlett Johanson, Vin Diesel, Nicole Kidman, Ozzy Osbourne)
- 07:05 FilmoNewsy (36)
- 07:30 Gość Red Carpet TV (35)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 10:10 Burza (111)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (112)
- 11:50 Klik News (72)
- 11:55 Moda na sukces 34 (8623)
- 12:25 Moda na sukces 34 (8624)
- 12:55 The Queen of Flow 2 (67)
- 13:45 Między gwiazdami (odc_156)
- 14:05 Dziesięć najlepszych (Najlepsze filmy minionej dekady)
- 14:30 Planetarium (166)
- 14:55 Ale lapsus (11)
- 15:10 Warsztat filmowy (WF_125)
- 15:30 Klik News (71)
- 15:40 Klik News (72)
- 15:55 Muzyczny express (142)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8624)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8625)
- 21:20 Mój tydzień z Marilyn
- 23:10 Boogeyman
- 04:40 W teatrze
- 05:15 Kabaret bez granic (Kabaret Trzecia Strona Medalu)
- 05:50 Ale lapsus (5)
- 06:00 Cienka niebieska linia (Zielonooki potwór)
- 06:50 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 07:05 Vidocówka (4)
- 07:20 Maria Magdalena (26)
- 10:40 Ty tam jesteś - Pearl Harbor
- 11:10 Bitwa o San Pietro
- 11:50 Tu i Teraz (FilmoFenomeny)
- 14:05 Moda na sukces 34 (8318)
- 14:35 Maria Magdalena (17)
- 15:35 Maria Magdalena (18)
- 20:15 Klik News (70)
- 20:20 Moda na sukces 34 (8323)
- 20:50 Maria Magdalena (26)
- 21:50 Maria Magdalena (27)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:10 Podróże z wędrownymi motylami
- 10:40 Przy muzyce po Śląsku
- 11:30 Spotkanie z balladą
- 12:40 Chicago Fire (16/24)
- 13:35 Columbo 2 (7)
- 15:15 Pasmo ciekawostek
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Spotkanie z balladą
- 17:25 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo (5)
- 19:00 Chicago Fire (17/24)
- 19:55 Columbo 2 (8)
- 21:40 Napisała: Morderstwo (4)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Na wietrze
- 04:05 Hard Knocks Fighting (15)
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: LNK Boxing Night 8 w Rydze
- 00:20 Nowa granica (6)
- 00:45 Nowa granica (7)
- 01:10 Ruchome obrazki
- 02:05 Japonia: Królowe morza
- 03:00 Kondor andyjski - król przestworzy
- 03:55 Zenit (9)
- 04:25 Zenit (10)
- 04:50 Polarna szkoła dla dzieci nomadów
- 05:45 Jak działa mózg (Our Amazing Brain)
- 06:10 Pokaż mi jak mieszkasz (11)
- 06:40 Wyspy Europy (10)
- 07:15 Podróż przez historię (2)
- 07:35 Nowa granica (2)
- 08:00 Historia ludzi i lampartów
- 08:45 Ruchomy umysł
- 09:40 Kreatywni zabójcy (2)
- 10:30 Łowca nasion
- 11:25 Zaklinacz małp
- 16:00 Szkoła łapania dzikich zwierząt (4)
- 16:25 Siła natury (7)
- 16:50 Siła natury (8)
- 17:25 A to ciekawe! (3)
- 17:55 A to ciekawe! (4)
- 18:25 Wyścig o życie (6)
- 18:50 Zaginiona muzyka Indii (2)
- 19:20 Wspaniały świat (7)
- 19:50 Wspaniały świat (8)
- 20:20 Ekologiczna panika (1)
- 20:45 Ekologiczna panika (2)
- 21:10 Kanada. Zagrożone ziemie Indian
- 00:15 Stream Nation (Ghost of Tsushima, część 6)
- 00:55 Stream Nation (Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, część 16)
- 01:25 Stream Nation (Monster Hunter: Rise, część 16)
- 01:55 Brawl Stars Gametoon Arena (3. kwalifikacje, część 1)
- 02:50 Let's Replay (Crossout, część 1)
- 03:15 Stream Nation (Nightingale, część 18)
- 03:45 Stream Nation (The Last of Us Part 2, część 16)
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 80!
- 13:30 Kochamy Lata 90!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 Pytania do Gwiazd
- 17:00 20 Najlepszych Wokalistek Lat 80.
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Życie w oceanie
- 20:55 Życie w oceanie
- 21:50 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 23:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 14:00 Ulica mówi
- 15:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 1 na 1
- 16:15 Same hity!
- 18:00 Fresh
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Top Dance Chart
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Halo, Warszawo!
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 11:00 Best 90's
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 20:00 Best 80's
- 22:00 Best Ballads
- 23:00 Best Rock
- 06:00 Power karaoke
- 07:00 Słoneczny Power wake up!
- 09:00 Top Power 15 !
- 10:00 100% Power Dance
- 15:00 Power Classic
- 16:00 Power mix
- 17:00 Top Power 15 !
- 18:00 Classic Euro i Disco Dance
- 19:00 Power mix
- 22:30 Power karaoke
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 23:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 00:00 Little men
- 01:30 English is the key (13)
- 01:40 English is the key (14)
- 01:50 English is the key (15)
- 02:00 I, tonya
- 04:10 English united (37)
- 04:25 3ways2 (1)
- 04:35 English in focus (33)
- 04:45 English 911 2 (73)
- 04:50 English 911 2 (74)
- 04:55 English 911 2 (80)
- 05:00 Art land (59)
- 05:05 Art land (60)
- 05:10 Crafty hands 2 (30)
- 05:20 Okey-dokey (7)
- 05:30 Once upon a time (30)
- 05:40 Word party (29)
- 05:45 Word party (30)
- 05:50 English playtime (2)
- 06:00 Magic science (11)
- 06:15 Yummy for mummy (17)
- 06:25 Yummy for mummy (18)
- 06:35 Kids in action (21)
- 06:40 Kids in action (22)
- 06:45 Alfred & wilfred (8)
- 07:00 Simple phrases (11)
- 07:10 Life around (15)
- 07:15 Life around (16)
- 07:20 Life around (54)
- 07:25 City grammar (14)
- 07:35 Basic lexis (60)
- 07:40 Basic lexis (61)
- 07:45 Step by step 2 (19)
- 07:50 Step by step 2 (20)
- 07:55 Step by step 2 (21)
- 08:00 Mojo morning (35)
- 08:15 All about (97)
- 08:20 All about (98)
- 08:25 All about (99)
- 08:30 Here and there (65)
- 08:40 Here and there (66)
- 08:50 Euronews. smart regions (33)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (10)
- 09:20 Let's talk (10)
- 09:35 English in focus (23)
- 09:45 English 911 2 (60)
- 09:50 English 911 2 (68)
- 09:55 English 911 2 (70)
- 10:00 The language of business (17)
- 10:15 The language of business (18)
- 10:30 Business words (17)
- 10:35 Business words (18)
- 10:40 3ways2 (18)
- 10:45 3ways2 (19)
- 10:50 Best of the best (23)
- 10:55 Best of the best (24)
- 11:00 Art land (59)
- 11:05 Art land (60)
- 11:10 Crafty hands 2 (30)
- 11:20 Okey-dokey (7)
- 11:30 Once upon a time (30)
- 11:40 Word party (29)
- 11:45 Word party (30)
- 11:50 English playtime (2)
- 12:00 Magic science (11)
- 12:15 Yummy for mummy (17)
- 12:25 Yummy for mummy (18)
- 12:35 Kids in action (21)
- 12:40 Kids in action (22)
- 12:45 Alfred & wilfred (8)
- 13:00 Mojo morning (36)
- 13:15 Easy talk (55)
- 13:20 All about (100)
- 13:25 All about (101)
- 13:30 All about (102)
- 13:35 Here and there (67)
- 13:45 Here and there (68)
- 13:55 Euronews. smart regions (34)
- 14:00 English united (38)
- 14:15 3ways2 (2)
- 14:25 English in focus (34)
- 14:35 English 911 2 (87)
- 14:40 English 911 2 (88)
- 14:45 English 911 2 (90)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Keep fit (10)
- 15:20 Keep fit (11)
- 15:30 What did they say (50)
- 15:35 What did they say (51)
- 15:40 What did they say (52)
- 15:45 What did they say (53)
- 16:00 Grammar wise (27)
- 16:25 English up (16)
- 16:35 English up (17)
- 16:45 English up (18)
- 17:00 Still alice
- 18:45 The language of business (18)
- 19:00 Simple phrases (11)
- 19:10 Life around (15)
- 19:15 Life around (16)
- 19:20 Life around (54)
- 19:25 City grammar (14)
- 19:35 Basic lexis (60)
- 19:40 Basic lexis (61)
- 19:45 Step by step 2 (19)
- 19:50 Step by step 2 (20)
- 19:55 Step by step 2 (21)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (10)
- 20:20 Let's talk (10)
- 20:35 English in focus (23)
- 20:45 English 911 2 (60)
- 20:50 English 911 2 (68)
- 20:55 English 911 2 (70)
- 21:00 Phantom thread
- 23:10 Keep fit (10)
- 23:20 Keep fit (11)
- 23:30 What did they say (50)
- 23:35 What did they say (51)
- 23:40 What did they say (52)
- 23:45 What did they say (53)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 Смотрите сами
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Люди доброй воли
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Информационные сюжеты
- 10:30 Виновники войны
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Документальный фильм
- 12:45 FreeДОМ
- 14:00 Смотрите сами
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Ваши деньги
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 ПолітКлуб з Віталієм Портниковим
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 Інформаційний марафон з Мартою Оліярник та Антоном Борковським
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 BBC News Украина
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 Футбольний формат
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Власні назви з Мирославою Барчук
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 France In Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Focus
- 04:20 You Are Here
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:20 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Business
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 Arts24
- 09:30 Le journal
- 09:45 The 51 Percent
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 French Connections
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 French Connections
- 10:52 Fashion
- 11:00 Le journal
- 11:10 Reporters
- 11:30 Le journal
- 11:40 Revisited
- 12:00 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:22 Business
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 15:00 Le journal
- 15:15 French Connections
- 15:30 Le journal
- 15:45 The 51 Percent
- 16:00 Le journal
- 16:10 Reporters
- 16:30 Le journal
- 16:40 Revisited
- 17:00 Le journal
- 17:15 Arts24
- 17:30 Le journal
- 17:45 French Connections
- 17:51 Fashion
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Business
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The Debate
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Business
- 20:21 Sports
- 20:30 Le journal
- 20:45 Truth or Fake
- 20:51 Focus
- 21:00 Le journal
- 21:20 Business
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 Business
- 22:21 Truth or Fake
- 22:30 Le journal
- 22:32 A PROPOS
- 22:46 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Business + Truth or Fake
- 23:30 Le journal
- 23:45 Business
- 23:51 Truth or Fake
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Plan B
- 02:21 Focus
- 02:30 Le journal
- 02:45 L'invité de l'économie
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:15 The Observers
- 04:21 Focus
- 04:30 Le journal
- 04:45 Hors champ
- 04:51 Mode
- 05:00 Le journal
- 05:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 08:57 Rappel des titres
- 09:00 Le journal
- 09:15 A l'affiche
- 09:30 Le journal
- 09:47 Focus
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 L'entretien de l'intelligence économique
- 11:55 L'instant mobile
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:45 Focus
- 14:50 Sports
- 14:56 Rappel des titres
- 15:00 Le journal
- 15:10 Ici l'Europe
- 15:30 Le journal
- 15:40 Le Paris des arts
- 16:00 Le journal
- 16:15 L'entretien de l'intelligence économique
- 16:30 Le journal
- 16:46 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:09 Le journal
- 17:10 Reporters France 24
- 17:22 L'instant mobile
- 17:30 Le journal
- 17:39 Le journal
- 17:40 Ici l'Europe
- 17:57 Rappel des titres
- 18:00 Le journal
- 18:07 Le fait du jour
- 18:10 Mardi politique
- 18:30 Le journal
- 18:46 Économie
- 18:51 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 Le débat
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:16 Économie
- 20:21 Sports
- 20:30 On va plus loin
- 21:00 Le journal
- 21:15 Info ou intox
- 21:20 Elément Terre
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Économie
- 22:20 Info ou intox
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Economie + Info Intox
- 23:30 Le journal
- 23:45 Sports
- 23:51 Focus
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:46 Wojenne dziewczyny 3 (36)
- 09:30 W labiryncie (Złe rokowania)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:24 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:45 Być i widzieć
- 18:15 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Ludwik Prądzyński)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Grunt to rodzinka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 08:55 Podróż za jeden uśmiech (Królowa autostopu)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (12)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Wielkopolska. Kobiety)
- 17:57 Dzieła, arcydzieła (Walery Goetel)
- 18:05 Smaki świata - pośród mórz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Wiek to tylko liczba
- 08:24 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 08:30 Teleskop
- 08:36 Prognoza pogody
- 08:37 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego (Gwiazdy sceny i estrady: Yolanda Hernandez i Maria Fołtyn 2019)
- 09:28 Prognoza pogody
- 09:30 Teleskop
- 09:36 Prognoza pogody
- 09:37 Wiadomości sportowe
- 09:45 Gimnastyka dla każdego
- 09:55 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Teleskop
- 14:38 Prognoza pogody
- 14:39 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 14:45 Smaki Wielkopolski (Oleje)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Teleskop
- 16:39 Prognoza pogody
- 16:40 Wielkopolska każdego dnia (27 sierpnia)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Sportowy weekend
- 17:30 Teleskop kulturalny
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:40 Klub podróżników w czasie (Janina Lewandowska)
- 17:56 Poza miastem - Europejska wieś
- 18:11 Sekrety świata (Rzymskie fontanny)
- 18:15 Warci, niewarci
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:47 Prognoza pogody
- 18:49 Widziane po drodze (Uradowani otwartością)
- 19:00 Łączymy
- 19:31 Księga przestrzeni (Meblowanie miasta)
- 19:57 Prognoza pogody
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Prognoza pogody
- 21:29 Teleskop
- 21:44 Prognoza pogody
- 21:45 Wiadomości sportowe
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Słownik polsko@polski (543)
- 14:54 Polacy światu (Marek Żuławski)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Obiektyw
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Z Internetu na antenę
- 17:10 Słownik polsko@polski
- 17:34 To je Borowicz. Podróże ze smakiem
- 17:56 Sala prób (Marek Lipski)
- 18:05 Zwierzaki
- 18:11 Przegląd suwalski
- 18:26 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:53 Gość "Obiektywu"
- 19:03 Prognoza pogody
- 19:05 800 lat diecezji chełmskiej
- 19:25 U źródeł wiary
- 19:55 Niezwykłe miejsca (Warszawskie ZOO - ptaki - wylęgarnia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 21:28 Warto tam być
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Przystanek Kultura (Twórcy - Celina Zubrycka)
- 21:56 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Liczy się pasja (Ewa i Bartłomiej Pietrasz)
- 08:15 Szlakiem drewnianych kościołów (Ujście)
- 08:30 Świadkowie czasu (Miejsce)
- 08:50 Języczek u wagi (Metafory pospolite)
- 09:00 Pełnia wiary
- 09:25 Bezbłędnie (Aleksander)
- 09:45 Głos dnia
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Pogoda
- 14:35 ABC zdrowia (Borelioza)
- 14:45 Głos dnia
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Głos regionu
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Z historią na Ty
- 17:35 Unia kulinarna
- 18:00 Nie taki internet straszny
- 18:15 Przedziwna Puszcza Białowieska
- 18:30 Głos regionu
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Głos dnia
- 19:00 Informacje kulturalne
- 19:15 Gra Warszawa
- 19:40 Małe miejscowości - wielcy ludzie ("Mameczka" czyli matka geniusza)
- 19:55 Pogoda
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Głos regionu
- 21:44 Pogoda
- 21:45 Głos dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Lato na ROD'os
- 08:30 Zbliżenia - flesz
- 08:45 Nożem i widelcem (Schab na bryle soli himalajskiej)
- 09:00 Studio lato
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Zbliżenia
- 14:45 Małe miejscowości - wielcy ludzie (Piotr z Grudziądza)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Obiektyw regionu (2/24)
- 17:30 Studio lato
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Unia kulinarna
- 19:25 Z miłości do zwierząt
- 19:45 Magazyn nakielski (8/24)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:01 Sport - podsumowanie weekendu
- 08:27 Całkiem niezła historia (Tu wszystko pamięta...)
- 08:39 Sielskie życie
- 08:53 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 09:06 Geograficzne fenomeny Lubelszczyzny (Fascynujące Roztocze struktury kwiatowe i nie tylko)
- 09:20 Tajemniczy świat zwierząt
- 09:28 Twój punkt widzenia
- 09:31 Poranny gość Radia Zachód
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje lubuskie - flesz
- 14:35 Sport
- 14:39 Prognoza pogody
- 14:40 Całkiem niezła historia (Tu wszystko pamięta...)
- 14:53 Obalamy mity medyczne (16)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:39 Sport
- 16:43 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Piosenka u Ciebie
- 17:24 Twój punkt widzenia
- 17:28 Informacje lubuskie - flesz
- 17:33 Sport
- 17:37 Prognoza pogody
- 17:38 Leśny kalejdoskop
- 17:52 Całkiem niezła historia (Szkutnik z Basonii)
- 18:04 Magazyn reporterski
- 18:19 Tajemniczy świat zwierząt (25)
- 18:26 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:58 Dwór Sosnowskich w Sosnowicy
- 19:12 Pamiętajcie o ogrodach
- 19:25 Twój punkt widzenia
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:52 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Miłego dnia z TVP 3 Lublin
- 09:00 Panorama lubelska - flesz
- 09:12 Prognoza pogody
- 09:15 Czas na speedway
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 RoberTeka
- 14:45 Lubelskie parki krajobrazowe (Strzelecki Park Krajobrazowy)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Zbieram, więc jestem. Kolekcje - zbiory - hobby (Kolekcja starych motocykli)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Abecadło astronomii (Gwiazdy)
- 17:10 Bezbłędnie (Bartek)
- 17:15 Reportaż. Z lubelskiego (Po prostu posadź)
- 17:30 Panorama lubelska - flesz
- 17:42 Prognoza pogody
- 17:45 Kuchnia Jagiellonów (Włoskie szaleństwo. Co przywiozła, a czego nie przywiozła Bona)
- 18:10 Design i ty (Zabawki)
- 18:30 Panorama lubelska - wydanie główne
- 18:54 Prognoza pogody
- 19:00 Gość "Panoramy"
- 19:20 Stop! Kultura
- 19:45 Nie taki internet straszny
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Krótka historia (Michaił Gorbaczow)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Aktualności poranne
- 08:06 Sportowe popołudnie
- 08:34 Z Andrusem po Galicji (Rzeszów)
- 09:00 Aktualności poranne
- 09:06 Rok w ogrodzie
- 09:26 Rok w ogrodzie extra
- 09:39 Impresje (Przemyśl)
- 09:40 Odkrywanie Podkarpacia (Przyrodnicza podróż przez parki krajobrazowe - Południoworoztoczański Park Krajobrazowy)
- 09:54 Kalejdoskop filmowy
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Sportowe popołudnie
- 14:59 Impresje (Rzeszów)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:34 Pogoda
- 16:35 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 16:42 Kalejdoskop filmowy
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Moda na język polski (Władysław Reymont)
- 17:23 Z życia regionu (Garncarski jarmark w Medyni Głogowskiej)
- 17:29 Impresje (Mielec)
- 17:30 Studio lato
- 18:00 Z życia regionu (Różne kultury, ale taki sam człowiek)
- 18:27 Impresje (Rzeszów)
- 18:30 Aktualności
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Z życia regionu (Powozem po łańcuckim zamku)
- 18:54 Kalejdoskop filmowy
- 18:59 Impresje (Rzeszów)
- 19:00 Liczy się pasja (Edward Marszałek)
- 19:15 Odkrywanie Podkarpacia (Przyrodnicza podróż przez parki krajobrazowe - Południoworoztoczański Park Krajobrazowy)
- 19:30 Studio lato
- 19:59 Impresje (Przemyśl)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:28 Impresje (Przemyśl)
- 21:30 Aktualności
- 21:48 Pogoda
- 21:50 Jedno życie - cały świat (Józef Pruchniewicz)
- 21:59 Impresje (Rzeszów)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:01 Fakty o poranku
- 08:10 Pogoda
- 08:12 Fakty o poranku
- 08:40 Pogoda
- 08:42 Fakty o poranku
- 09:01 Tak się nie godzi - opowieść o Piotrze Bednarzu
- 09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Malbork)
- 09:57 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Dożynki
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Trzynaście minut w przeszłość (Drukarze)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:02 Okno na pogranicze (Szkło)
- 17:31 Sekrety świata (Kodo. Droga kadzidła)
- 17:34 Labirynty kultury (Kicz)
- 17:48 Prosto z lasu
- 18:02 Dlaczego krowa... (Łoś)
- 18:16 Doktor Haust i tajemnice ściśle jawne (Komunikacja)
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:50 Pogoda
- 18:54 Wschód
- 19:10 Słownik polsko@polski
- 19:35 A to polski właśnie... (Uszy/ucha oraz oczy/oka)
- 19:39 Design i ty
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:42 Pogoda
- 21:44 Sielskie życie
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Kronika (27)
- 08:15 Tematy dnia (26)
- 08:25 Pogoda (27)
- 08:27 Muzealne opowieści (2)
- 08:30 Magazyn medyczny (Choroby endokrynologiczne)
- 08:42 Cmentarz Podgórski
- 08:45 Wojownicy czasu (20 pułk piechoty)
- 09:13 Legendy Tatrzańskich Szczytów (Świnica)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Prosto z lasu
- 14:43 Nasz Kraków (Wawel)
- 14:45 Kronika dnia (27)
- 14:56 Pogoda w regionie (27)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kronika dnia (27)
- 16:41 Pogoda w regionie (27)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda (27)
- 17:01 Raport pogodowy (27)
- 17:05 Lokalne partnerstwo ds. wody w Małopolsce (18)
- 17:17 Kwartet (Pustynia Błędowska)
- 17:23 Kopce w Krakowie
- 17:29 Kamracenie Dzieci Gór
- 17:44 Pełnosprawni (562)
- 18:04 Moda na język polski (Maria Pawlikowska-Jasnorzewska)
- 18:29 Kronika (27)
- 18:51 Tematy dnia (27)
- 19:03 Pogoda w regionie (27)
- 19:05 Kronika sportowa
- 19:09 Raport pogodowy (27)
- 19:11 Działo się w Krakowie
- 19:15 Małopolski produkt lokalny marką regionu (1)
- 19:23 Filmoteka małopolska: Z Gruzji do Krakowa. Droga Jerzego Turaszwili
- 19:54 Pogoda (27)
- 19:56 Raport pogodowy (27)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kronika (27)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (27)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Kurier opolski
- 08:20 Sport opolski
- 08:25 Rozmowa dnia
- 08:40 Czas na speedway
- 09:25 Janka (Gdzie dwóch świętych Mikołajów...)
- 09:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Biskupin)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Kurier opolski
- 14:45 Fundusz Niskoemisyjnego Transportu (6)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kurier opolski
- 16:42 Bezbłędnie (Śpiulkolot)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Prosto z lasu
- 17:15 Kwartet (Recykling)
- 17:45 Politechnika dziecięca (Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki)
- 18:00 Schlesien Journal
- 18:15 Wiadomości w języku polskim
- 18:25 Sport opolski
- 18:30 Kurier opolski
- 18:52 Pogoda
- 18:55 Rozmowa dnia
- 19:10 Strefa kultury
- 19:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 19:55 Historia wysokich lotów (Namysłów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier opolski
- 21:52 Sport opolski
- 21:57 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 09:00 Odkryj regiony
- 09:15 Pogoda w regionie
- 09:17 Świętokrzyskie Espresso
- 09:47 Gość Informacji
- 09:55 Bezbłędnie (kluska - klusek)
- 09:58 Pogoda w regionie
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Informacje
- 14:35 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Informacje
- 16:36 Pogoda w regionie
- 16:37 Pocztówki z Kielc (Lampy)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Pogoda w regionie
- 17:01 Wakacje z TVP 3 Kielce
- 18:02 RoberTeka
- 18:14 Koło się kręci (Wieczność trwania - Krzyżtopór)
- 18:26 Pocztówki z Kielc (Rezerwat Ślichowice)
- 18:30 Informacje
- 18:49 Pogoda w regionie
- 18:51 Gość Informacji
- 18:59 ABC zdrowia
- 19:10 Fakty i opinie
- 19:55 Pocztówki z Kielc (Winnica)
- 19:57 Pogoda w regionie
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Informacje
- 21:49 Pogoda w regionie
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 08:55 Aktywni seniorzy
- 09:00 Rozmowa dnia
- 09:14 Wpływ zmian klimatu na las
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Leśni zapylacze
- 14:54 Skarby Łodzi
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Misja OGRÓD
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rzemieślnicy
- 17:56 Skarby Łodzi (11)
- 18:03 Moja historia '44
- 18:14 Strefa biznesu
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:51 Sport
- 18:57 Pogoda
- 19:01 Rozmowa dnia
- 19:15 Zdarzyło się w kulturze
- 19:30 Moja historia '44
- 19:40 Moja historia '44
- 19:50 Skarby Łodzi (6)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:51 Pogoda
- 21:54 Skarby Łodzi (14)
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Słowo życia ((J 2, 1-11) Na weselu w Kanie Galilejskiej była Matka Jezusa)
- 00:05 Świat w obrazach
- 00:10 Informacje dnia
- 00:30 Rajd Katyński: Rajd Katyński (Giby, Sejny)
- 00:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (26 sierpnia 1944)
- 01:00 Anioł Pański
- 01:05 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - odpowiedzialność i obowiązki)
- 01:15 Rozmowy niedokończone (Radio Maryja i jego Rodzina - wymiar społeczny i religijny)
- 02:25 Święty na każdy dzień (26 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej)
- 02:30 Poznajemy Polskę (Góry Świętokrzyskie)
- 02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
- 03:00 Informacje dnia
- 03:20 Różaniec
- 03:50 Myśląc historia (W przeddzień tragedii)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Polska - Bretania
- 06:30 Lotte, małopolska Inka, wczoraj i dzisiaj
- 07:45 Mateczniki Polskości (Dział Archeologiczno-Historyczny w Muzeum Regionalnym im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (27 sierpnia 1944)
- 08:00 Informacje dnia
- 08:15 Polski punkt widzenia
- 08:35 Obrona Cisnej
- 09:00 Papież Polak do rodaków (Homilia w czasie mszy świętej odprawionej dla świata pracy. Gdańsk Zaspa, 12 czerwca 1987 r.)
- 09:45 Słowo życia ((Mt 23, 23-26) Biada obłudnikom)
- 09:50 Święty na każdy dzień (27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki)
- 10:00 Informacje dnia
- 10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
- 10:45 Zew natury (9)
- 11:05 Mocni w wierze (Cofnąć historię)
- 11:35 Słowo życia ((Mt 23, 23-26) Biada obłudnikom)
- 11:40 Ma się rozumieć (Skutki chrztu - odpowiedzialność i obowiązki)
- 11:50 Święty na każdy dzień (27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki)
- 16:00 Informacje dnia
- 16:10 Jestem mamą (Chcę być eko)
- 16:25 Przyroda w obiektywie (Muflony)
- 16:40 Zdrowie z Bożej Apteki (Lipa)
- 16:55 Kapłan pro life
- 17:10 Prosto o gospodarce (Rok szkolny 2024/2025)
- 17:30 Zostań żołnierzem RP (1. Warszawska Brygada Pancerna)
- 17:45 Muzyczne chwile
- 17:55 Poczet wielkich Polaków (Mjr Bolesław Kontrym, "Żmudzin")
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Ocalona z rzezi)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 22:00 To nic takiego
- 23:15 Jasnogórskie cuda i łaski
- 01:30 Tristan i Izolda
- 03:55 Uśmiechnij się 3 (5)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 05:50 Uśmiechnij się (9)
- 06:00 Yattaman (Puchar Billy Boop)
- 06:30 Yattaman (Historia o Panokiu)
- 06:55 Yattaman (Napad na Błękitną Strzałę)
- 07:25 Yattaman (Czarodziej)
- 07:50 Królowa szpady (2)
- 08:55 Stellina (13)
- 09:40 Moje trzy siostry (146)
- 10:40 Yattaman (Fałszywy prorok)
- 11:05 Yattaman (Pałac Słońca)
- 11:30 Yattaman (Karnawał w Rio)
- 12:00 Yattaman (Człowiek z Himalajów)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (53)
- 13:00 Helena i chłopcy (18)
- 13:35 Namiętności (84)
- 14:10 Namiętności (85)
- 14:50 Uśmiechnij się (4)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Wesoły ambulans 2 (20)
- 22:15 Uśmiechnij się 3 (2)
- 22:20 Uśmiechnij się 3 (3)
- 22:30 Zagadka tygodnia
- 23:10 Uśmiechnij się (14)
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Nieśmiertelny 2. Nowe życie
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (1)
- 05:00 Na osi (503)
- 05:40 Coś śmiesznego (Kabaret Jurki_5)
- 05:45 Świat z powietrza (1)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Tyranozaur - król myśliwych)
- 06:55 Simba lwi Król (27)
- 07:25 Simba lwi Król (28)
- 07:55 Mój przyjaciel Yeti (15)
- 10:00 Remont na 5+ (2)
- 10:30 Drakers (22)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Rzeka śmierci)
- 11:55 Uśmiechnij się (14)
- 12:00 Hit na lato (3)
- 12:45 Hit na lato (4)
- 13:10 Hit na lato (2)
- 00:50 Vražedné šifry: San Francisco (Presidio)
- 01:35 Z metropole
- 02:05 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pod Českým středohořím)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Rok 1848)
- 06:25 Na cestě po Cejlonu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Legendární dvojice
- 11:05 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Banánové děti)
- 12:55 Já mám kytky rád
- 13:25 Dům ztracených duší
- 14:50 Dědeček, Kyliján a já
- 16:20 Magnum III (Viděl jsi východ slunce?, druhá část)
- 17:05 Šetrný a Platil (2)
- 17:15 Písničky z klobouku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:50 Všechnopárty
- 23:45 Bardotová (3)
- 01:00 Salvador: válka gangů
- 02:00 Před půlnocí
- 02:35 Kudy stezkou do nebe
- 03:00 Čaj pro třetího
- 03:30 Historie.cs
- 10:45 Vítězný oblouk
- 11:40 Extrémní výtahy
- 12:30 Bitvy o Evropu (Rýn)
- 13:25 Dopis z tábora Stockmanů
- 14:00 Příroda Berlína
- 14:55 Dcery a synové divočiny (1)
- 15:50 Tajemné stromy na Pohansku
- 20:00 Sbohem buď, lásko má
- 21:40 Dobrodružství rabína Jákoba
- 23:15 Kruk II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:36 Zprávy
- 14:39 Studio ČT24
- 15:00 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v letním biatlonu 2024 Estonsko (MS Estonsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:40 Volejbalový magazín
- 12:55 Archiv D (Archiv D: Sport 1979)
- 04:15 Zábava pro každého
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evita
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík v metru)
- 06:05 Hopsasa (Kolobrndy)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Zafari II (12)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (6)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:35 Čarodějky školou povinné III (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak přestal být sám)
- 18:55 Zafari II (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (7)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Na lodi za pohádkou
- 19:55 Przerwa w transmisji 19:55-06:00
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:40 Kropka nad i
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Kropka nad i
- 03:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Rozmowa Piaseckiego
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:30 Czarno na białym
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:05 Kropka nad i
- 01:40 Tak jest
- 02:40 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:05 Kropka nad i
- 05:35 Horyzont
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Pojedynki wizjonerów (Hearst kontra Pulitzer)
- 08:00 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Kropka nad i
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:15 Kropka nad i
- 13:50 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Kropka nad i
- 20:20 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Czarno na białym
- 23:40 Polska i świat
- 00:00 Biznes wieczorem
- 00:30 Kadry w pigułce (138)
- 00:45 Po godzinach: Konie (21)
- 01:00 Koniec dnia
- 02:00 Ważne opinie
- 02:30 Dłuższa rozmowa
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 ITbiznes (186)
- 04:00 Po godzinach: Konie (21)
- 04:15 Dobra franczyza 2 (22)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (23)
- 06:00 Biznes wieczorem
- 06:30 Dłuższa rozmowa
- 06:45 Zdaniem analityków
- 07:00 Ważne opinie
- 07:30 Faktor finansowy
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Pieniądze z papieru (108)
- 11:30 Biznes od rana
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Pieniądze z papieru (108)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Motozoom (112)
- 14:30 Pan i Pani Szaran 2 (36)
- 14:45 Kadry w pigułce (138)
- 14:55 Po godzinach: Konie (21)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Dłuższa rozmowa
- 17:45 Po godzinach: Konie (21)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Dłuższa rozmowa
- 21:15 Po godzinach: Konie (21)
- 21:30 Biznes wieczorem
- 22:00 Zdaniem analityków
- 22:15 Faktor finansowy
- 22:45 Biznes wieczorem
- 23:15 Ważne opinie
- 23:45 Dłuższa rozmowa
Za gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PINZa gledanje unesi
Roditeljski PIN- 02:00 Markiza Angelika
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:30 Magazyn rolniczy
- 12:50 Natura w Jedynce: Dzika Słowenia
- 14:00 Złoty chłopak (237)
- 14:55 Jaka to melodia? (5201)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (803)
- 16:05 Dziedzictwo (330)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5338)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (191)
- 21:10 07 zgłoś się (Złocisty)
- 22:55 Vabank 2, czyli riposta
- 00:50 Siła marzeń
- 02:40 O mnie się nie martw 11 (9/13)
- 03:40 Rodzinka.pl (Żuraw i czapla)
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Musimy sobie ufać)
- 05:35 M jak miłość (1646)
- 06:25 Odpocznijcie nieco
- 06:55 Rodzinka.pl (Mały toast)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Dunaj)
- 11:50 Barwy szczęścia (3015)
- 12:30 Koło fortuny (1646)
- 13:15 Akacjowa 38 (413)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Historie małżeńskie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1647)
- 16:35 Familiada (2879)
- 17:15 Miłość i nadzieja (18)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (439)
- 19:35 Barwy szczęścia (3015)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (64)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (65)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Saga rodów (Ród Hallerów)
- 08:19 Ja cię uczyć każę
- 08:44 Z wieszaka historii (Moda w zakonach)
- 09:11 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:25 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Ujście Warty)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Raz, dwa, trzy - lato!
- 08:45 Relacje
- 09:00 Spotkania w świecie ciszy
- 09:30 Protokół rozbieżności
- 09:42 Śląsk znany i nieznany
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Aktualności - flesz
- 14:37 Pogoda
- 14:39 Sport - flesz
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:38 Pogoda
- 16:39 Sport - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Zdarzyło się
- 17:15 Pierwsza trójka
- 17:45 Trzcina, ryby i grzyby
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:51 Pogoda
- 18:55 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:10 Raz, dwa, trzy - lato!
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Aktualności
- 21:38 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Cały ten sport
- 08:30 Panorama
- 08:44 Pogoda
- 08:46 Wojenne dziewczyny 3 (36)
- 09:30 W labiryncie (Złe rokowania)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Panorama
- 14:43 Pogoda
- 14:45 Forum "Panoramy"
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Panorama flesz
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Droga
- 17:24 Którędy po sztukę (Luttichuys)
- 17:30 Panorama flesz
- 17:35 Wiatrak
- 17:45 Być i widzieć
- 18:15 Osadnicy
- 18:30 Panorama
- 18:55 Panorama sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Forum "Panoramy"
- 19:15 Archiwum historii mówionej (Ludwik Prądzyński)
- 19:25 Panna z mokrą głową (Grunt to rodzinka)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:45 Forum "Panoramy"
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Arka
- 08:25 Szaleństwo Majki Skowron (Kłusownik)
- 08:55 Podróż za jeden uśmiech (Królowa autostopu)
- 09:25 Smaki świata - pośród mórz (12)
- 09:51 Wokół nas
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Wędrowiec polski (Wielkopolska. Kobiety)
- 17:57 Dzieła, arcydzieła (Walery Goetel)
- 18:05 Smaki świata - pośród mórz
- 18:28 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:52 Wokół nas
- 19:00 Wojenne dziewczyny 2 (14)
- 19:45 Europa z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:29 Pogoda
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:49 Pogoda
- 21:50 Rozmowa dnia
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera