Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:25 Likwidator
- 03:25 Tabu (5/8)
- 13:05 Natura w Jedynce: Leśne rzeki
- 13:55 Pan Wołodyjowski (1/2)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Rolnik szuka żony 11
- 18:40 Jaka to melodia? (5366)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Miłość jest blisko
- 22:30 Matylda (9/13)
- 23:30 Bóg zemsty
- 00:55 Moonraker
- 03:10 Superprodukcja
- 05:00 Rodzinka.pl (Emocjonalne zombie)
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:00 Zainwestuj w miłość
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:50 Asterix na olimpiadzie
- 14:00 Familiada (Odcinek specjalny)
- 14:35 Koło fortuny (1695)
- 15:15 Postaw na milion (338)
- 16:15 Tak to leciało! (37)
- 17:15 Uciekająca panna młoda
- 19:10 Przepis dnia (66)
- 19:25 Barwy szczęścia (2994)
- 20:10 Barwy szczęścia (2995)
- 20:50 Anna Wyszkoni na dobry wieczór
- 21:55 To jest grane (8)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Cudownie ocalona)
- 00:40 Panorama
- 01:05 Dziedzictwo (234)
- 01:50 Całkiem niezła historia (Latarnik - strażnik światła)
- 02:00 Zranione ptaki (181)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Zielnik regionalny
- 04:05 Obalamy mity medyczne (15)
- 04:15 Info Wilno (1221)
- 04:40 Całkiem niezła historia (Melodia znana jak pacierze)
- 04:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Częstochowa)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Reporterzy
- 06:10 Działka na balkonie
- 06:30 Warszawa. Wczoraj i dziś (Łazienki - Pałac na Wodzie)
- 06:45 Rok w ogrodzie
- 07:10 Rok w ogrodzie extra
- 07:20 Warszawa. Wczoraj i dziś (Zamek Królewski - obraz Jana Matejki Konstytucja 3 Maja)
- 07:30 Bocian biały
- 10:00 Dobrego dnia
- 18:10 Konstytucja 3 maja - narodziny narodu
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Studio reportażu (Pan Tadeusz - Reaktywacja)
- 19:34 Qadrans qltury
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:25 Pieśń mocy (Marsz, marsz!)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:51 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (19)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (471)
- 23:35 Kto nas wzywa - 70 lat GOPR
- 00:10 Czarownica
- 02:20 Gang dzikich wieprzy
- 04:45 Disco Gramy (6173)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 07:25 Ron Usterka
- 09:40 Fałszywa dwunastka
- 11:50 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:30 Duże dzieci
- 16:40 Bruce Wszechmogący
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (503)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 22:10 Bracia (8)
- 23:10 Szybcy i wściekli 8
- 04:05 Interwencja (5395)
- 04:25 Top 10 - lista przebojów (2566)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (236)
- 07:00 Mistrz kierownicy ucieka
- 09:00 Hammy i przygodny bumerang
- 09:05 Lassie
- 13:15 Mission Impossible
- 15:30 Przypadkowy mąż
- 17:25 Diabeł
- 04:10 Dzielnica strachu 6 (244)
- 05:20 Most na rzece Kwai
- 08:35 Mania wielkości
- 10:45 Agent z przypadku
- 12:35 Trzej muszkieterowie
- 14:30 W imię króla
- 20:00 Champion 4: Walka o honor
- 21:50 Jeden strzał
- 23:55 Zakon
- 04:25 Dyżur 3 (33)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 06:00 Ale numer! (17)
- 06:30 Ale numer! (18)
- 06:35 Ale numer! (19)
- 07:00 Ale numer! (20)
- 07:35 Ale numer! (21)
- 12:50 Corgi, psiak królowej
- 20:00 Gang Wiewióra 2
- 21:45 Jak upolować faceta
- 23:25 Mgła
- 00:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
- 01:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (9)
- 03:45 Agenci NCIS 18 (8)
- 04:40 Znaki 2 (8)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 SEAL Team 6 (1)
- 07:40 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
- 09:50 Alpha
- 11:50 Godzilla
- 14:40 W ciemność. Star Trek
- 23:40 Watchmen
- 00:00 Życie z PTSD
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 01:55 W okowach mrozu 3 (13)
- 02:40 W okowach mrozu 3 (14)
- 03:30 Życie na pustkowiu 4 (2)
- 04:20 Malownicze trasy kolejowe 4 (4)
- 05:05 Błękitna Planeta 2 (3)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (9)
- 06:30 W okowach mrozu 10 (10)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 4 (5)
- 08:30 Błękitna Planeta (8)
- 09:35 W okowach mrozu: Kanada (3)
- 12:45 Błękitna Planeta (8)
- 13:50 W okowach mrozu 3 (15)
- 14:50 W okowach mrozu 3 (16)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (3)
- 23:00 Fatalne prognozy (7)
- 00:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 00:35 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:05 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:30 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 01:40 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 01:45 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 01:50 Taffy 2 (Pamiątka)
- 02:00 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 02:05 Taffy 2 (Małpie figle)
- 02:15 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 02:35 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:00 Płazowyż (Knajpiane rewolucje/Ostatni kram)
- 03:20 Dronersi (Sztafeta)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:05 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 05:45 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 05:50 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Oni-Chan)
- 06:55 Kiff (Przyjaźń w czasach serowych jaskiń/ Opera zupowa)
- 07:25 Kiff (Sklepowy lider/ Sztuka Ducha Wilka)
- 07:55 Molly i Duch 2 (Bezwęglowi bohaterowie/ Davenport's w opałach)
- 18:15 Greenowie w wielkim mieście (1)
- 18:45 Greenowie w wielkim mieście (2)
- 19:15 Greenowie w wielkim mieście (3)
- 19:40 Taffy (Wejście kota)
- 19:50 Taffy (Malutki problem)
- 19:55 Taffy (Masz to w genach)
- 01:20 Co kryje miłość
- 03:25 Zakończenie programu
- 05:35 Amerykanin
- 07:20 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 08:50 Prawie przyjaciele
- 10:30 Agora
- 12:35 Zdobyć Woodstock
- 14:35 Moja cudowna Wanda
- 16:25 Maudie
- 18:20 Late Night
- 20:00 Bliżej gwiazd: Cake
- 21:40 Bliżej gwiazd: Bij i wiej
- 23:20 Rocketman
- 00:00 Na niebieskich światłach (3)
- 01:05 Ojciec Brown 11 (7)
- 02:00 Milczący świadek 21 (9)
- 02:55 Milczący świadek 21 (10)
- 03:55 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 5 (1)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 6 (2)
- 07:00 Śmierć pod palmami 7 (5)
- 08:05 Ojciec Brown 2 (7)
- 09:00 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 10:45 Ojciec Brown 11 (6)
- 11:40 Śmierć pod palmami 7 (5)
- 12:45 Ojciec Brown 2 (7)
- 13:40 Morderstwa w Midsomer 21 (3)
- 15:25 Ojciec Brown 11 (6)
- 16:20 Tajemnice Majorki (4)
- 17:15 Ojciec Brown 2 (8)
- 18:10 Morderstwa w Midsomer 21 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 7 (6)
- 21:00 Profesor T 2 (2)
- 00:25 Potop (2)
- 02:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (26)
- 06:10 Mistrzowie muzyki filmowej (3)
- 07:05 Celnicy 3 (9)
- 07:30 Celnicy 3 (10)
- 10:55 Sekrety piramid (2)
- 12:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 13:00 Celnicy (1)
- 16:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 20:00 C.K. Dezerterzy
- 23:25 Król węży
- 10:25 Prosto z grilla 4 (5)
- 10:40 Prosto z grilla 4 (6)
- 11:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (13)
- 00:00 Magia nagości. Polska 3 (5)
- 01:10 Magia nagości. Włochy (7)
- 02:30 I love kabaret (4)
- 03:25 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (22)
- 06:00 Poranny rogal (44)
- 06:25 Poranny rogal (53)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:15 Poranny rogal (56)
- 07:50 To leci w sieci (9)
- 12:45 Potop (1/2)
- 16:05 Potop (2-ost.)
- 18:55 Kabaretowe przeboje (6)
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 00:15 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 00:40 Na osi (1076)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (1)
- 02:00 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:50 Dzika kuchnia (2)
- 03:15 Dzika kuchnia (3)
- 03:45 Dzika kuchnia (7)
- 04:10 Dzika kuchnia (4)
- 04:35 Dzika kuchnia (5)
- 05:05 Dzika kuchnia (7)
- 05:30 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Na osi (1076)
- 06:30 Trucker Club (175)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:45 Inżynieryjne katastrofy (3)
- 10:20 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:10 Kontrola graniczna (3)
- 16:05 Kontrola graniczna (5)
- 17:05 Kontrola graniczna (6)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:00 Kod Jezusa (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:10 Celnicy 2 (3)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 U nas w...
- 06:15 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:10 U nas w...
- 07:30 Z lokalnego archiwum
- 07:50 Z lokalnego archiwum
- 08:10 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Na osi (1077)
- 09:10 TVCentrum uwagi
- 09:30 TVCentrum uwagi
- 09:50 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:25 TVCentrum uwagi
- 10:40 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:55 Celnicy 3 (2)
- 11:45 Celnicy 3 (3)
- 12:40 Potop
- 22:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 23:00 Polowanie